…(אוכל לגבר | ארוחת ערב | עיכול אוכל | הזמנה | ארוחת צהריים) אוכל שמונח על צלחת קרמיקה או על צלחת חרס בחלום מייצג רווחים כדין. אם מוגש בחלום אוכל על מגש זהוב או כסוף אסור, הוא מייצג כסף שלא כדין, חובות נרחבים, אכילה ולעיסה של אוכלים עם תשוקה וגרגרנות. בליעה של מה לועס פירושה חובות או גובים הדורשים את כספם. אכילה עם יד ימין בחלום פירושה הצלחה. לאכול עם היד השמאלית בחלום פירושו ליפול במלכודת של האויב ולמורת רוחו של חבריו. אכילה מידו של מישהו אחר בחלום פירושה הימנעות טובה ואמון באלוהים יתברך כמקיים היחיד. אכילה מידו של מישהו אחר בחלום יכולה להתפרש גם כמחלה או חוסר יכולת לאכול במו ידיו. אכילת ממתקים בחלום פירושה פיתרון של בעיה באמצעות חסד. אם האוכל שומני בחלום, זה אומר שהבעיה של האדם היא קיימא. אוכל חמוץ בחלום פירושו יציבות. אוכל חמוץ בפה בחלום פירושו גם כאב וסבל. אוכל צהוב בחלום פירושו מחלה, למעט בשר עופות. שתיית אוכל באופן שבו שותים נוזלים בחלום פירושה עלייה ברווחים של האדם. לאכול בחתונה בחלום פירושו בשורה משמחת. אכילה בקבלה לאחר הלוויה בחלום פירושה מצוקה וצער. כל מזון שיש לו חיי מדף ארוכים בחלום פירושו רווחים והטבות מתמשכות. בשר, חציל, דלעת או אוכל כזה בחלום מייצגים תועלת זמנית או רווחים עונתיים. לאכול ליד שולחנות התמלוגים או העשירים בחלום פירושו לעלות בדרגה, או לחדש את המנדט של משרדו. אכילת דלעת בחלום פירושה גם הכוונה, בעקבות המצוות הדתיות האמיתיות, או שזה יכול להיות ערנות. אכילת אוכל משולחן אנשי הידע בחלום פירושה רכישת ידע, הדרכה, חוכמה וברכות. אכילת אוכל מצלחת שוטר או חייל בחלום פירושה ניאוף או קבלת כסף ממקור לא חוקי. אכילת אוכל של אנשים עניים או אדוקים בחלום פירושה חזרה בתשובה מחטא או קבלת הדרכה. אכילת אוכל של נוודים או בדואים בחלום פירושה נסיעות, עלייה בתחנה או שינוי בתנאים של מישהו. אכילת ארוחה שבושלה עם בשר בחלום פירושה עושר עבור אדם עני. אכילת ארוחה שבושלה ללא בשר בחלום יכולה גם היא להיות עוני, או שזה יכול להיות מסירות. אם הארוחה של האדם הופכת למשהו טוב יותר בחלום, פירוש הדבר התקדמות בחייו הרוחניים של האדם. אם האוכל של האדם הופך להיות מריר או חמוץ בחלום, זה אומר להחליף בן / בת זוג או מקום עבודה. אם מבשלים ארוחה טעימה בחלום, פירוש הדבר להשיג עבודה בדרגה גבוהה, או שזה יכול להיות שגשוג לאחר שסבל מעוני כואב. אם מישהו אחר מבשל ארוחה של אדם בחלום, זה אומר להתמודד עם אדם בוגדני ובמקרה זה, זה אומר שצריך לחשוש לחייו או לעשות איתו עסקים, או שזה יכול להיות שהוא עשוי לקבל עזרה. עושה את העבודה שלו. אם אוכלים אוכל חם בלתי נסבל בחלום, זה אומר מצוקות. אם מישהו מוצא את פיו מלא באוכל, ואם עדיין יש חלל לעוד אוכל בחלום, פירושו בלבול, או שזה יכול לייצג את איזון חייו בעולם הזה. אם מישהו מצליח לטחון ולבלוע את האוכל בפיו בחלום, זה אומר שהוא יתגבר על הקשיים שלו. קבלת אוכל חמוץ או טעימה מרה ממישהו בחלום פירושו לשמוע מילים קשות, ואותו פרשנות ניתנת אם מישהו מציע לחלום אוכל חמוץ או מר. אם הוא אוכל את זה, זה אומר צער, עצב ומצוקה. אם מישהו מוצא את עצמו אוכל את זה בסבלנות ומודה לאלוקים יתברך על זה בחלום, זה אומר שהוא יברח מסכנות כאלה. (ראו גם לעיסת אוכל | אורח | אירוח | בליעה | טבלה)…

אוכל בחלומות מסמל את סוג ותכונות החוויה או האנרגיה שאתה לוקח בחייך. כמה מצבים מסוימים משפיעים עליך. לכל אוכל חוויה או אנרגיה ייחודיים הקשורים בבסיס דעותיו, רגשותיו או זיכרונותיו מהאוכל הספציפי. סמלי אוכל מסוימים נוטים להיות אוניברסליים יותר (למשל, תפוחים או שיבולת שועל), בעוד שאחרים (למשל, אוכל או זבל אוכל) מקבלים משמעות הרבה יותר אישית על סמך הרגשות האישיים שלך כלפי אוכל. אתה צריך לשאול את עצמך מה הכי בולט בסוג מסוים של אוכל ולראות כיצד תכונות אלה חלות על מצב חייך הנוכחי. באופן כללי, לפרי יש סמליות של מחשבות הגורמות לך להרגיש טוב, לירקות איכויות מזינות יותר, ולשמור על הבשר הסמלי על התכונות שהם יותר. אוכל קפוא יכול לכלול דחיינות או לשים משהו. בחרת להתעלם מנושאים מסוימים או להתמודד עם משהו אחר כך. הפשרת אוכל קפוא עלולה לסמל בעיות או מצבים שנמצאים בחשבון מחדש. זה יכול להיות גם הייצוג של סוף סוף להתמודד עם בעיות שאתה מפריע להתמודד איתן. אולי יש לך משהו שנשמר מיוחד או חשוב לרגע זה. החלום של אוכל שרוף מסמל חוויות שיש לך שנפלו לים או שדאגת מאוד. אוכל שרוף יכול להיות גם ייצוג של חוסר טיפול בהכנות לסוג מסוים של חוויה שיקרה. הסחות דעת, חוסר מיקוד, חוסר אחריות. לחלופין, אוכל שרוף עשוי לשקף אכזבה או תחושה שסוג מסוים של חוויה לא הולך להיות מספיק טוב. עיין במדור נושאי האוכל לקבלת מבט מעמיק יותר על הסמליות של אוכל חלומי….

…לראות גרגרי אורז בחלומך מסמל הצלחה, שגשוג, מזל, פוריות וחברות חמה. לחלום שאתה אוכל אורז מציין אושר ושקט בבית. לחלום שאתה מבשל אורז פירושו אחריות חדשה תביא לך שמחה רבה. לראות אורז מעורבב בעפר מסמל מחלה ונפרדות מחברים….

…החלום של אוכל סיני או אוכל מהיר מסמל מצבים שמרגישים טוב לשים לב ששום דבר לא משנה. נהנה להרפות או לא צריך לדאוג לשום דבר. אני רוצה לדעת שבעיה אינה דאגתך. מופתע לדעת שמשהו שחשבתי שחשוב הוא כלום. החלום של אוכל סיני שהוא מבושל ביתי או אמיתי מסמל סיטואציות בחייכם הגורמות לכם להרגיש חסרי פניות, אדישים או לא מעוניינים להרגיש טוב. לשלוט בעצמך או להרגיש משועמם ממשהו. דוגמא: אדם חלם להריח אוכל סיני. בחיים האמיתיים הייתה לו מחלה סופנית וידע שהמוות קרוב. הוא נפטר למחרת. האוכל הסיני משקף את אמונתו כי מותו הממשמש ובא גורם לתחושה טובה לחשוב על חייו הנוכחיים לא היה חשוב….

…כשאתה רואה אורז בחלום, אז החלום הזה מסמל שמחה, אושר, עושר הצלחה ועושר. נראה שהאורז, שהוא מלוכלך ובוצי, מצביע על אובדן ומחלות. כשאתם אוכלים אורז, פירוש הדבר שתקבלו אושר ביתי. כדי לבשל אורז בחלום, הוא מנבא על עבודה וחובות חדשות, שיגשימו את האושר של כל המשפחה. זה יכול גם להצביע על צמיחת המשפחה….

…לחלום על אורז הוא סימן להצלחה בעסקים, אהבה וידידות. בדיוק בגלל הדברים האלה משתמשים בחתונות לאחל אושר לזוג הטרי. אכילת אורז בחלום מסמלת שגשוג לאורך זמן. לחלום לערבב אורז עם כל דבר טמא אחר מעיד על מחלות, כעס או שבירת מערכות יחסים. אישה צעירה שחולמת על בישול יכולה לצפות שתתבקש להתחתן, עם בית אמיד ושלווה כלכלית….

…חלום אוכל הכלבים מסמל את מחשבותיך או מצב שמעודד גישה מגינה. יתכן שאתה מנסה להגן על עצמך מפני רגשות לא נעימים או מנסה להיות אופטימי. משהו שמגביר את הצורך בהגנה עצמית רגשית. באופן שלילי, אוכל לכלבים יכול לסמל מצבים שמעודדים כעס, אכזריות לאחרים או התנהגות מינית מוגזמת. קונפליקט או גירויים מיניים שקשה להפריד ביניהם. באופן חיובי, אוכל לכלבים יכול לסמל מצבים שמעודדים אתכם לכפות את עצמכם, להיות מגנים או להיות מוכנים לכל קושי….

…חלום מפצח האורז מסמל בחירות חיוביות שאני לא מרגיש טוב איתן. הצורך להתנהג, לפעול בהתאם או להישאר מחוץ לצרות עד כדי הרגשה טובה אינה אפשרית. פצפוצי אורז יכולים לשקף חוסר סבלנות עם סיטואציות שמעניינות אתכם. דוגמא: אדם חלם לשרוף פצפוצי אורז. בחיים האמיתיים אביו המתעלל מת בבית החולים והוא חשב על ~למשוך את התקע~ כדי להאיץ את הירושה שלו. פצפוצי האורז משקפים את הבחירה החיובית לחכות לאביו למותו, דבר שלא יכול היה לעשות….

…החלום על אורז מסמל את מחשבותיכם או סיטואציות החיים שלכם המעודדים אתכם לעקוב אחר עצות טובות או לקבל החלטות רציונליות. אורז יכול גם לייצג אפשרויות לדברים שאמינים….

…החלום להיות בחדר אוכל מסמל את רשמיות האירועים או תחושת סדר. אנשים או מצבים בחיים שלך שעושים את מה שהם צריכים לעשות. לאחר תקופה של הפרעה היא עשויה לשקף תחושה של רציונליות ואישיות. לחילופין, חדר אוכל מסמל את סיום המצב. אירועים או חוויות המסמנים סיום מסוג כלשהו בחייכם….

…(אירוע | קורס | ארוחה) אם מישהו מתארגן ומזמין אנשים לארוחת אוכל או אירוע בחלום, זה אומר שהוא יבזבז כסף להקמת עסק, או שהוא יבקש את עזרתו של מישהו נגד יריב. (ראה גם אוכל)…

אורז טוב לראות בחלומות, שכן הוא מנבא הצלחה וחברות חמה. מובטחת שגשוג לכל המקצועות, והחקלאי יתברך בקציר משמח. לאכול את זה, מסמל אושר ונוחות ביתית. לראות את זה מעורבב עם לכלוך או טמאה אחרת, מציין מחלה ונפרדות מחברים. לאישה צעירה שחולמת לבשל את זה, מראה שהיא תישא בקרוב בחובות חדשות, שיעשו אותה מאושרת יותר, והיא תיהנה מעושר….

…בחלום, קמח אורז פירושו ברכה או טובה. (ראה גם קמח)…

בחלום, אורז פירושו כסף שמרוויחים באמצעות עמל, מצוקה או תשוקה.

בחלום, פודינג אורז פירושו חגיגות, קבלת פנים, חתונה, חוזה, ידע או שגשוג.

…החלום של כובע אורז אסייתי מסמל מצב רוח או גישה שמרנית הדוחה את ההתקדמות. זה משקף התנגדות לרעיונות או הזדמנויות חדשות. אתה חושב שמה שאתה עושה מספיק טוב….

…לחלום שאתה נמצא בחדר אוכל יש חשיבות סמלית של ידע והבנה. האם אתה מחפש משהו חדש בחייך? אז החלום על הסלון מייצג את הגשמת החלטה חשובה בחייכם….

…(שולחן אוכל) שולחן אוכל שאוכלו מוכן להגשה בחלום פירושו ברכות, קבלת הזמנה לארוחת ערב או ארוחת צהריים, נוחות כלכלית, מעמד וניצחון ניצחון על האויב. במקרה זה, האויב של האדם הוא רעב. האוכל המונח על השולחן מייצג שלל. ניקוי שולחן הארוחה בחלום פירושו הפסקת נוחות וברכות. שולחן האוכל של ביתו בחלום מייצג את פרנסתו ומזונו, פרויקט חשוב הדורש עזרה של אנשים רבים, או אדם נהדר, אדיב, אמיתי ונדיב. ישיבה על שולחן כזה בחלום פירושה הצטרפות לחברתו של אדם כה גדול. אם בשולחן אוכלים אוכל נקי ולחם טרי בחלום, פירושו אהבה בין חברים לאחים. לאכול מעט אוכל וקצת לחם על השולחן בחלום פירושו חוסר אהבה כזו בין אחים. קבלת ההזמנה לחלוק כיכר לחם עם מישהו בחלום פירושה אהבה, אחדות והתיישנות למסורות הנבואיות. אם אדם רואה מנה אחת או שתיים על שולחנו בחלום, זה אומר רווחים לעצמו ומזון לתלויים שלו. יש תיאבון טוב בחלום פירושו אריכות ימים. אם שולחן האוכל מנוקה לאחר הארוחה בחלום, זה מציין את סיום חייו. אם קהל של אנשים יושב על השולחן כדי לאכול את הארוחה בחלום, הם מייצגים תלות של אחד מהם. אם שני מתנגדים יושבים על אותו שולחן בחלום, פירושו מלחמה, ובמיוחד אם בשרם ועשבי תיבול הם על השולחן. שולחן האוכל בחלום מייצג אז את שדה הקרב, ואכילת הארוחה שלהם פירושה לחימה. שולחן אוכל בחלום מייצג גם אדיקות. אם מישהו משתף את הארוחה שלו בחלום, זה אומר שהוא יפגוש חברים חדשים וייהנה מחברתם, אז יווצר סכסוך ביחס לפרנסתו ורווחיו. (ראו גם אוכל | אורח | הזמנה | אירוח | טבלה)…

…בחלום, עיכול המזון פירושו יציבות ואדיבות במקצועו, חייו וחיותו. עיכול האוכל של האדם בחלום מסמל גם ביטחון והגנה מפני פחד. (ראה גם אוכל)…

…אם לבד, זה אומר בידוד רגשי ואם עם חברה, זה אומר אושר בבית. להזמין מישהו מעיד על קנאה. לראות את בן / בת הזוג שלך אוכל ארוחת ערב עם אדם אחר מעיד על בגידה. לראות קרוב קרוב לסעוד לבדו מעיד על קשיים בריאותיים….

…החלום על שולחן אוכל מסמל מצבים בחיים המעירים שהם חופשיים. חוויה שלא ניתן להפסיק או להפריע לה. להבין את עצמך להיות בטוח לחלוטין במשהו או לשלוט באופן מוחלט במצב. לא צריך לעשות שום דבר שלא נעים לך. דוגמה: אדם חלם להיות ליד שולחן ארוחת ערב עם אח ואחות שהוא לא מכיר. בחיים שהיא מדברת בקביעות עם אישה אמיתית הוא בדיוק פגש שהוא חשב שהיא אולי אחותו שאבדה לא מזמן. שולחן ארוחת הערב משקף את הידע שלו על האישה הזו שמעולם לא עוצרת אותו או לא מסכים איתו על היותה אחותו, כך שהוא יכול להמשיך להרגיש טוב לדבר על זה כל הזמן….

…החלום על אוכל מהיר מסמל סיטואציות שמעודדות אותך לדאוג לשום דבר מלבד להרגיש טוב. ריגוש מהיר. הנאה חסרת מהות או רגש עמוק. זה יכול להיות גם ייצוג של סקס מזדמן….

…(סל פיקניק | פאוץ הנסיעות) סל מזון בחלום מייצג מסע חשוב, נוחות כלכלית או חילופי תנאים בין עוני ומצוקה. אם מטייל רואה את עצמו סוחב סל אוכל בחלום, זה אומר שהוא יביט במבט חיובי על הדברים, או שהוא ילך צעד קדימה שיביא תועלת לו ולמשפחתו….

לחלום שאתה במלחמת אוכל, מסמל סכסוך על רעיונות או נקודות מבט שונות.

…חלום אוכל התינוקות מסמל מצב חיים ערי שמקלים עליכם לחוות. התנהגות או טיפוח לטפל כדי להקל על החיים. פשט בעיה. ~התינוק הולך~ בעיה. לוודא שמישהו חסר ניסיון יוכל לעבור משהו שהוא לא מבין. עושה את כל העבודה למישהו אחר, כך שזה קל….

זה מנבא הקלה ונוחות מהצער שלך.

(ראו אמזאקי)

הוצאות בלתי צפויות, תשישות פיזית או תועלת המתקבלים על בסיס הרבה זיעה והקרבה. מחברים אחרים מפרשים את החלום הזה, כתחזית של נוחות שתגיע מהסביבה שלנו, כדי למתן את צערנו….

זה מציין רווחים אחרי הרבה עבודה.

החלום על מזנון מסמל את הרגשות שלך כלפי עצמך או דברים אחרים של מעשים שהם בלתי רגילים לציון או מוזרים מדי עבור אחרים. תחומי עניין שאנשים אחרים מוצאים תמהוניים, ברוטיים או חנונים. אני אוהב דברים שאחרים לא מבינים או שדוחים אותם. לחילופין, אנטילטר יכול להיות סימן לכך שאתה לא מתעניין לחלוטין בהרגליו הלא-רגילים של מישהו אחר. באופן שלילי, מרכול יכול להוות אובססיה למשהו שהוא מאוד לא נעים או משעמם עבור אחרים….

…אם חלמת ובחלום ראית שאתה אוכל לבד זה אומר אובדן, בדידות ודיכאון. אתה עלול להרגיש דחוי, מודרך ומנותק מקשרים משפחתיים / חברתיים. אכילה יכולה להוות תחליף לחברות ולספק לך נחמה. לחלופין, אכילה לבד יכולה לשקף צרכים עצמאיים. שקול גם את משחק המלים, ~מה אתה אוכל?~ בהתייחס לחרדה שאתה עלול להרגיש. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה אוכל עם אחרים, זה מציין חברות עשירות, רווח אישי ורוח עליזה. אם חלמת ובחלום ראית שאתה הולך לזלול או לא לאכול מספיק, המשמעות היא הצורך שלך וחוסר הרוחניות והסיפוק שלך בחייך המעירים. אוכל יכול לייצג אהבה, חברות, שאיפה, יחסי מין או הנאה בחייכם. לפיכך, אוכל נתפס כמטאפורה לפגוש ולספק את הרעב שלנו לאהבה ולרצונות. אם חלמת שמישהו ינקה את האוכל לפני שתסיים לאכול, הוא צופה שיהיו לך בעיות ונושאים מאלה שתחתייך או שתלויים בך….

(ראו חבר למשפחה | טבלה)

כשאתה חולם לראות אנטי-תיאטרון זו אזהרה מפני מישהו שמנסה להפריע לך. וודאו שבעבודה אתם מקבלים החלטות חכמות. הטעות הקלה ביותר יכולה להוביל לאכזבה, אך אל דאגה, מכיוון שאם אתה זהיר, שום דבר לא יפשט אותך….