…החלום של בטטות אפויות מסמל נוחות בידיעה שאתה יכול לסמוך על משהו או מישהו במידת הצורך. תחושות נעימות, בידיעה שאתה יכול בקלות להתגבר על בעיה אם תבחר. אני מרגיש טוב בידיעה שמשהו שאתה רוצה או צריך תמיד זמין. בטטה יכולה לשקף משאב או הצעה לא מנוצלים המעניקים לך ביטחון. החלום של בטטה או מחית מבושלת משקף עד כמה אתה מרגיש נפלא בידיעה שמישהו תמיד ידאג לך כשתזדקק להם….

…לראות בטטה בחלומך אתה יכול להתפרש כסמל של האנרגיה הנפשית והרגשית הקשורה ליחידות ביולוגיות אינסטינקטואליות. אם אתם אוכלים בטטות בחלום, פירוש הדבר שהתיאבון המיני שלכם חזק יותר מהאדם שאיתו. אם בן הזוג שלך אוכל בטטות, זה אומר אחרת – הליבידו שלך נמוך יותר. בשני המקרים הבטטה מראה את הדרישה לאזן את הקשר. עליכם למצוא את המחויבות בתוך כמה היבטים של עצמכם על מנת להפוך את הקשר לנוח ומספק עבור שניכם….

אם אתה חולם על בטטות, אז זה מציע להעמיק ברגשותיך, מכיוון שהוא עשוי להיות חזק מדי או נמוך מדי, תלוי מי במגע. וודא שאתה מוצא את ההסכם בתוכך, מכיוון שיהיה הרבה יותר קל לבנות מערכות יחסים עם מישהו….

(ראו תיאבון)

…הוא מגלה אי שביעות רצון מסיבות נפשיות, רגשיות או מקצועיות. אם אנחנו חולמים שאנחנו אוכלים משהו שאנחנו לא אוהבים, זה מבשר שאנחנו נתמודד עם משהו לא נעים. המשמעות תלויה גם אם אנחנו לועסים או בולעים. אכילה עם חברה כלשהי מגלה חברות וזיקה עם אחרים. לאכול לבד פירושו עצב ודיכאון. אם אנו אוכלים אוכל טבעי ופשוט פירושו שאנחנו מנצלים את חוויות החיים. אם אנחנו אוכלים ממתקים, זה אומר שיש לנו חוויות רגשיות חיוביות. אם החלום מודיע לנו על המחיר, או שאנחנו גונבים ממתקים, זה מגלה עודף רגשנות….

…הוא מגלה אי שביעות רצון מסיבות נפשיות, רגשיות או מקצועיות. אם אנחנו חולמים שאנחנו אוכלים משהו שאנחנו לא אוהבים, זה מנבא שניצב בפני משהו לא נעים. גם המשמעות זהה אם אנו מתקשים ללעוס או לבלוע. אכילה מלווה מגלה חברות וזיקה עם אחרים. לאכול לבד פירושו עצב ודיכאון. אם אנו אוכלים מאכלים טבעיים ופשוטים, אנו משתמשים בחוויות החיים בצורה טובה. אם אנו אוכלים ממתקים, המשמעות היא שיש לנו חוויות חיוביות ורגשיות. אם החלום מודיע לנו על המחיר או שאנחנו גונבים ממתקים, זה מגלה עודף רגשנות….

…התפוח מסמל את כל ההנאות הארציות, הידע והצורך לבחור. אם אנחנו אוכלים תפוח בשל וטעים זה אומר שאנחנו בוחרים בהנאה מחיים חומריים. אם אנו אוכלים תפוח ירוק אנו בוחרים גם בחומר, אם כי מלא בקשיי עבודה וקשיים. אם זה תפוח רקוב, אז זה איום של הטעיות ואכזבות. אם אנו רואים רק תפוחים, אז משמעות החלום היא שאנחנו בוחרים סוג אחר של אושר טהור, מתמשך יותר, עמוק יותר ורוחני יותר….

…(אוכל לגבר | ארוחת ערב | עיכול אוכל | הזמנה | ארוחת צהריים) אוכל שמונח על צלחת קרמיקה או על צלחת חרס בחלום מייצג רווחים כדין. אם מוגש בחלום אוכל על מגש זהוב או כסוף אסור, הוא מייצג כסף שלא כדין, חובות נרחבים, אכילה ולעיסה של אוכלים עם תשוקה וגרגרנות. בליעה של מה לועס פירושה חובות או גובים הדורשים את כספם. אכילה עם יד ימין בחלום פירושה הצלחה. לאכול עם היד השמאלית בחלום פירושו ליפול במלכודת של האויב ולמורת רוחו של חבריו. אכילה מידו של מישהו אחר בחלום פירושה הימנעות טובה ואמון באלוהים יתברך כמקיים היחיד. אכילה מידו של מישהו אחר בחלום יכולה להתפרש גם כמחלה או חוסר יכולת לאכול במו ידיו. אכילת ממתקים בחלום פירושה פיתרון של בעיה באמצעות חסד. אם האוכל שומני בחלום, זה אומר שהבעיה של האדם היא קיימא. אוכל חמוץ בחלום פירושו יציבות. אוכל חמוץ בפה בחלום פירושו גם כאב וסבל. אוכל צהוב בחלום פירושו מחלה, למעט בשר עופות. שתיית אוכל באופן שבו שותים נוזלים בחלום פירושה עלייה ברווחים של האדם. לאכול בחתונה בחלום פירושו בשורה משמחת. אכילה בקבלה לאחר הלוויה בחלום פירושה מצוקה וצער. כל מזון שיש לו חיי מדף ארוכים בחלום פירושו רווחים והטבות מתמשכות. בשר, חציל, דלעת או אוכל כזה בחלום מייצגים תועלת זמנית או רווחים עונתיים. לאכול ליד שולחנות התמלוגים או העשירים בחלום פירושו לעלות בדרגה, או לחדש את המנדט של משרדו. אכילת דלעת בחלום פירושה גם הכוונה, בעקבות המצוות הדתיות האמיתיות, או שזה יכול להיות ערנות. אכילת אוכל משולחן אנשי הידע בחלום פירושה רכישת ידע, הדרכה, חוכמה וברכות. אכילת אוכל מצלחת שוטר או חייל בחלום פירושה ניאוף או קבלת כסף ממקור לא חוקי. אכילת אוכל של אנשים עניים או אדוקים בחלום פירושה חזרה בתשובה מחטא או קבלת הדרכה. אכילת אוכל של נוודים או בדואים בחלום פירושה נסיעות, עלייה בתחנה או שינוי בתנאים של מישהו. אכילת ארוחה שבושלה עם בשר בחלום פירושה עושר עבור אדם עני. אכילת ארוחה שבושלה ללא בשר בחלום יכולה גם היא להיות עוני, או שזה יכול להיות מסירות. אם הארוחה של האדם הופכת למשהו טוב יותר בחלום, פירוש הדבר התקדמות בחייו הרוחניים של האדם. אם האוכל של האדם הופך להיות מריר או חמוץ בחלום, זה אומר להחליף בן / בת זוג או מקום עבודה. אם מבשלים ארוחה טעימה בחלום, פירוש הדבר להשיג עבודה בדרגה גבוהה, או שזה יכול להיות שגשוג לאחר שסבל מעוני כואב. אם מישהו אחר מבשל ארוחה של אדם בחלום, זה אומר להתמודד עם אדם בוגדני ובמקרה זה, זה אומר שצריך לחשוש לחייו או לעשות איתו עסקים, או שזה יכול להיות שהוא עשוי לקבל עזרה. עושה את העבודה שלו. אם אוכלים אוכל חם בלתי נסבל בחלום, זה אומר מצוקות. אם מישהו מוצא את פיו מלא באוכל, ואם עדיין יש חלל לעוד אוכל בחלום, פירושו בלבול, או שזה יכול לייצג את איזון חייו בעולם הזה. אם מישהו מצליח לטחון ולבלוע את האוכל בפיו בחלום, זה אומר שהוא יתגבר על הקשיים שלו. קבלת אוכל חמוץ או טעימה מרה ממישהו בחלום פירושו לשמוע מילים קשות, ואותו פרשנות ניתנת אם מישהו מציע לחלום אוכל חמוץ או מר. אם הוא אוכל את זה, זה אומר צער, עצב ומצוקה. אם מישהו מוצא את עצמו אוכל את זה בסבלנות ומודה לאלוקים יתברך על זה בחלום, זה אומר שהוא יברח מסכנות כאלה. (ראו גם לעיסת אוכל | אורח | אירוח | בליעה | טבלה)…

…(מתווך | מתווך | עץ חם) בחלום, טרמיטים מייצגים קנאה, קנאה, בושה, תחרות בידע או חיפוש טיעונים. אם מישהו רואה טרמיטים בתיק הנשיאה שלו, או אוכלים מהצוות שלו בחלום, הם מתכוונים למותו. טרמיטים בחלום מייצגים גם הכפשות שגורמות לאנשים עשירים לבצע את העמלה שלו בכך שהוא מייעץ להם להכניס את כספם להשקעות גרועות. אם אדם חולה רואה טרמיטים בתוך ביתו או נצמד לעורו בחלום, פירושו הוא גם מותו. אם רואים טרמיטים אוכלים את דלת העץ, השולחן או המיטה שלו בחלום, הם מתכוונים למחלה. טרמיטים בחלום פירושו גם להקים משפחה גדולה עם מעט הכנסות….

…הוא חיובי לאנשים העוסקים בעבודה נפשית. לראות ארוחת בוקר של חלב טרי וביצים ומנה מלאה של פירות בשלים, מעידה על שינויים נמהרים אך חיוביים. אם אתם אוכלים לבד, זה אומר שתיפלו למלכודת האויבים שלכם. אם אתם אוכלים עם אחרים זה טוב. ראה ארוחות….

…לחלום על לחם יש בדרך כלל משמעויות חיוביות, אך זה גם תלוי עד כמה הלחם היה קל או כהה, מי אכל אותו ובנסיבות אחרות. אם האישה אכלה את הלחם, פירוש הדבר שהיא תטפל במשפחה הגדולה בקרוב מאוד. החלום בו אתה אופה לחם יכול לייצג את החיים הגדולים … או שזה יכול להעיד על רעב החולם. אם נתת לחם לאחרים, זה מראה כמה אתה טוב ונדיב לאחרים. אם אתם רואים או אוכלים לחם טרי ובעל תזונה רבה כמו אגוזים וזרעים, זה אומר שיהיו לכם שונות רבה בחיי היומיום שלכם. לחם לבן מעיד על תמימות ותענוגות קלים. לחם כהה בולט כ סימן החוכמה והאיכות. אם נתת לחם לעניים, פירוש הדבר שאתה מוערך על ידי אנשים חלשים….

…(מלאכים | חומץ) אם מישהו רואה משרתים נושאים אוכלים, ממתקים ופירות להגשה בביתו של אחד בחלום פירושו שמישהו בבית ההוא שחלה במחלה ממושכת בדיוק התאושש ממנו, או שהוא עלול למות כקדוש מעונה . משרתים בחלום מייצגים גם בשורות שמחה. אם מלך, סוחר או איש ידע רואה את עצמו אוכל מידי משרת או אחות בחלום, זה מייצג את סמכותו, ידיעתו, חוכמתו, חולה, או שזה יכול להיות התרחבות עסקית. (ראה גם עבד)…

…(ארוחת ערב | אוכל) בחלום, אירוח פירושו להיפגש למען צדקה או לבצע מעשים טובים. אם מישהו מזמין אנשים לארוחת ערב והם אוכלים לשביעות רצונם המלאה בחלום, זה אומר שהוא יכהן בראשם. הכנת חדר אורחים בביתו בחלום פירושה הגעתו של מטייל המיוחל. (ראו גם אוכל | אורח | הזמנה | טבלה)…

…כשרואים או אוכלים שזיף בחלום, אז החלום הזה מייצג נעורים וחיי נצח. השזיף יכול גם להצביע על תחושתך לגבי המראה שלך. אולי אתה מרגיש לא מושך ואינו עומד בתקני היופי בעולם. אם ראית את עץ השזיף, אז זה מסמל טוהר ונגילות….

…האוכל בחלום מציין את התזונה הגופנית והרגשית של מוחו של החולם. שקול לשים לב לסוג האוכל שאכלת, מכיוון שהוא יספר לך הרבה יותר על החלום שלך ומשמעותו. כל עוד אכלתם את סוג האוכל המסוים אז זה מראה את הצורך להשיג דברים מסוימים באישיותכם. החלום בו אכלתם את הפירות, מסמל רעננות, חיוניות ותקומה. אם הסתרת את האוכל או מאחסנת אותו, פירוש הדבר שאתה מפחד ממוגבלות. אם אכלתם אוכלים מסוימים בחלום, אז החלום הזה מראה את הדברים שנמצאים בתוככם. למידע מפורט יותר ראו את המשמעות של אכילה….

…קל מאוד לפרש את החלום הזה אם אתה עוסק בדיאטה קפדנית מכיוון שרעב הוא פשוט השתקפות של הרגשת רעב אמיתי באותו הרגע. אם זה לא המקרה, עלינו לנתח האם אנו מסוגלים לספק את התיאבון הזה בחלום. אם אנו אוכלים, רוב המחברים מפרשים סימן טוב מכיוון שנחווה עתיד עם שפע. אתה יכול גם לפרש את החלום הזה בהתחשב בכך שרעב בחלום שלנו מדבר על צורך רגשי או מיני….

…כשאתה רואה אורז בחלום, אז החלום הזה מסמל שמחה, אושר, עושר הצלחה ועושר. נראה שהאורז, שהוא מלוכלך ובוצי, מצביע על אובדן ומחלות. כשאתם אוכלים אורז, פירוש הדבר שתקבלו אושר ביתי. כדי לבשל אורז בחלום, הוא מנבא על עבודה וחובות חדשות, שיגשימו את האושר של כל המשפחה. זה יכול גם להצביע על צמיחת המשפחה….

…אם אנו חולמים עליהם ירוקים ועדיין בתרמילים שלהם זה לעתים קרובות סימן לנישואין הקרובים. אם הם מושלכים מכריזים על הטבות. אם האפונה יבשה הם מנבאים ירושה. אם הם מבושלים מכריזים על צער וצער, ואם אנו אוכלים אותם – מחלה….

…(גריז | שימון | כסף | שגשוג | טליה) אם אדם רואה את עצמו יש זנב שמן כמו זה של כבש בחלום, זה אומר שפרנסתו תהיה תלויה בהכנסות צאצאיו. אם אוכלים שומן של חיה מותרת (כבשים, בקר וכו ') בחלום, זה אומר רווחים או בעלות על עסק משמעותי. אם אדם אוכל שומן של בעל חיים שאינו מותר (פעימות, נשרים וכדומה) בחלום, פירושו להרוויח כסף שלא כדין, לבצע ניאוף, לדחות את דתו או לטפח מעשים אסורים. שימוש בשומן כתרופה בחלום פירושו התאוששות ממחלה. שומן בחלום פירושו גם שמחה, אושר או חגיגות. באופן כללי, אפשר לפרש שומן בחלום ככסף נקי, או רווחים נטו שמהם לא מבוזבזים כלום….

…תאנים, מסמל מצב של זדון של המערכת, אם אתם אוכלים אותם, אך בדרך כלל נוחים לבריאות ורווח אם אתם רואים אותם גדלים. עבור אישה צעירה שתראה תאנים גדלות, מסמל שהיא תינשא בקרוב גבר עשיר ובולט….

…אם אתם אוכלים פירות יער בחלומכם זה מסמל הרפתקאות חדשות הקרובות בחיים האישיים כמו מערכות יחסים ותקשורת. כל מערכות היחסים החדשות מרגשות ומבטיחות משהו חדש ובלתי צפוי. החלק הטוב ביותר של החלום הזה מראה שאם תאמצי מספיק מאמץ, תגלה שאתה יכול לבנות בסיס חזק מאוד למשהו חדש ושונה. הגרגרים יכולים גם לייצג כמה שינויים שליליים שביצעתם על ידי אחרים, אך רק אם, התותים היו מפונקים ו / או רקובים….

…החלום, בו אתם אוכלים כרוב, מראה לכם תשומת לב לדברים העיקריים בחייכם במקום להתמקד בדברים קטנים יותר. נסו לחיות את החיים ולפרוח תוך כדי הנאה….

…חולם על ענבים הוא סמל להצלחה וקידום. בחלומות זה מסמל עושר. אם אתם אוכלים ענבים בחלום שלכם, זה מייצג שגשוג והון. אם אתה אוסף ענבים מהשדות, זה מייצג מימוש הרצונות שלך….

…(שולחן אוכל) שולחן אוכל שאוכלו מוכן להגשה בחלום פירושו ברכות, קבלת הזמנה לארוחת ערב או ארוחת צהריים, נוחות כלכלית, מעמד וניצחון ניצחון על האויב. במקרה זה, האויב של האדם הוא רעב. האוכל המונח על השולחן מייצג שלל. ניקוי שולחן הארוחה בחלום פירושו הפסקת נוחות וברכות. שולחן האוכל של ביתו בחלום מייצג את פרנסתו ומזונו, פרויקט חשוב הדורש עזרה של אנשים רבים, או אדם נהדר, אדיב, אמיתי ונדיב. ישיבה על שולחן כזה בחלום פירושה הצטרפות לחברתו של אדם כה גדול. אם בשולחן אוכלים אוכל נקי ולחם טרי בחלום, פירושו אהבה בין חברים לאחים. לאכול מעט אוכל וקצת לחם על השולחן בחלום פירושו חוסר אהבה כזו בין אחים. קבלת ההזמנה לחלוק כיכר לחם עם מישהו בחלום פירושה אהבה, אחדות והתיישנות למסורות הנבואיות. אם אדם רואה מנה אחת או שתיים על שולחנו בחלום, זה אומר רווחים לעצמו ומזון לתלויים שלו. יש תיאבון טוב בחלום פירושו אריכות ימים. אם שולחן האוכל מנוקה לאחר הארוחה בחלום, זה מציין את סיום חייו. אם קהל של אנשים יושב על השולחן כדי לאכול את הארוחה בחלום, הם מייצגים תלות של אחד מהם. אם שני מתנגדים יושבים על אותו שולחן בחלום, פירושו מלחמה, ובמיוחד אם בשרם ועשבי תיבול הם על השולחן. שולחן האוכל בחלום מייצג אז את שדה הקרב, ואכילת הארוחה שלהם פירושה לחימה. שולחן אוכל בחלום מייצג גם אדיקות. אם מישהו משתף את הארוחה שלו בחלום, זה אומר שהוא יפגוש חברים חדשים וייהנה מחברתם, אז יווצר סכסוך ביחס לפרנסתו ורווחיו. (ראו גם אוכל | אורח | הזמנה | אירוח | טבלה)…

…חלומות בהם אתם רואים את עצמכם אוכלים מוח הם סימן רע ומכריזים כי קיים סיכון רציני לתאונה או שפתאום בריאותכם תיחלש. אם זה נראה מוח אנושי, בכל צורה שהיא, באחד מחלומותיך, אז זה כמעט תמיד סימן שאתה דואג לדברים שאינם ראויים, וכי עליך להמשיך בחייך מבלי לתת להם חשיבות רבה יותר….

…אם אנו אוכלים ממתקים, פירוש הדבר שיש לנו חוויות חיוביות ורגשיות. אם החלום מודיע לנו על מחירו או שאנו גונבים ממתקים, הוא מגלה עודף רגשנות….

…החלום על בלנדר מסמל שיטה להקל על קבלת מצבים או רעיונות קשים. החלום על ערבוב של אוכלים שונים מסמל את ניסיונו למזג כמה רעיונות או גורמים לשלמות הרמונית יותר. זה יכול להיות גם ייצוג של הניסיון שלך למצוא בסיס משותף עם מישהו אחר או למצוא פשרה מקובלת….

זהו חלום רע למדי שמכריז על שמחות ואחריו הפסדים, במיוחד אם אנו אוכלים את החסה.

…חולם שאתה אוכל גלידה, מנבא שתזכה להצלחה מאושרת בעניינים שכבר התנהלו. לראות ילדים אוכלים את זה, מציין שגשוג ואושר ישתתף בך בצורה הטובה ביותר. עבור אישה צעירה שתסעיר את הגלידה שלה בנוכחות אהובה או חברתה, מציין שהיא תפלרטט איתה בגלל חוסר האדיבות שלה לאחרים. כדי לראות גלידה חמוצה, מציין כמה בעיות לא צפויות יפריעו להנאותיכם. אם הוא נמס, ההנאה הצפויה שלך תגיע לקיפאון לפני שהיא תתממש….

…החלום על זאב מסמל היבט באישיותו שהוא ~בפני עצמו~. זה יכול לשקף תחום בחיים שלך בו אתה מרגיש לבד או איך אתה צריך לעשות משהו למען עצמך. באופן שלילי, זאב מסמל את הבעיות המאיימות עליך, גורמות לך להרגיש פגיע או לגרום לך להרגיש לבד מסוכנת. זאב לבן בחלום מסמל בדרך כלל אזור בחייך בו אתה מתבודד, או לבד. מצב שאף אחד לא מבין או שאתה צריך לעשות הכל בעצמך. זאב שחור בחלום מסמל בדרך כלל איום או תחושת פגיעות. אתה עלול להרגיש כאילו אף אחד לא יכול לעזור לך או שאתה לא יכול לקבל תשובות מדויקות. באופן שלילי, זה יכול לשקף פחד להיות נסוג או רצון משלך לקחת מה שאתה רוצה מאחרים מתי שאתה רוצה. החלום של חבילת זאבים מסמל תחושות של להיות מבודד, פינתי ופגיע להסתלקות. הצורך להגן על עצמך מפני זוויות שונות. לחילופין, חבילה של זאבים עשויה לשקף התנהגות קבוצתית שהיא בעלת מנטליות של אספסוף מאורגן. באופן חיובי, חבילת זאב יכולה לשקף רגשות של אחווה, או הגנה על חברים. דוגמא: האיש חלם פעם שזאבים אוכלים את רגלו. בחיים האמיתיים תרופה שהוא נזקק שיתקה את רגלו והרופאים לא ידעו איך להפסיק את זה. דוגמא 2: הומו חלם על זאב לבן שהלך איתו ומחבק אותו. בחיים האמיתיים הוא השלים עם קבלת ההומוסקסואליות שלו ורגשות הבידוד שהעניקו לו….

…כשאתם אוכלים או רואים אגס בחלום, החלום הזה מעיד על ההיבטים הנשיים באישיותכם. בגלל צורת האגס, הדומה לנשים באופן ספציפי, החלום יכול להעיד על בריאותו ועל היכולת להעביר את התינוק. אולי המוח הלא מודע שלך מוכן להיכנס להריון? תחשוב על זה. האגס בחלום יכול להצביע גם על הקשר החזק בין שני אנשים….

…ברווזים או אווזים מסמלים אושר באהבה ובגורל. ברווז או אווז עם הצווצות שלו מזהירים אותנו שאנחנו קרובים לסכנה כלשהי. אם אנחנו חולמים עליהם לטוס שמכריזים על ביקורים או חדשות. אם הם הולכים לשחות או לטוס לבד, פירושם אושר זוגי. אם אנו אוכלים ברווזים או אווזים זה אומר יתרונות ואושר ביתי….

…לחלום על הצדפות הוא הסמל המושלם לענווה אמיתית, מקור לשלמות רוחנית. לחלום שאנחנו אוספים או אוכלים צדפות הוא סימן של הנאות וחברות, יחד עם זאת הוא מבטא את הרצון והשאיפה להשיג השפע והעמדה החברתית….