…החלום על איש שלג תועבה (יטי) מסמל מצב חיים מעורר חיובי שמאיים אותך. זה יכול לשקף שינוי דרמטי או פתאומי מאוד או השפעות חיוביות עבורך. סיטואציה חיובית רחוקה מדי מאזור הנוחות שלך או שמפחידה אותך. באופן שלילי, איש שלג תועבה יכול לייצג מצב שאתה מרגיש שהוא נורא מזעזע או לא הוגן באופן לא פרופורציונלי. אדם או סיטואציה שאתה מרגיש מכניס אותך למטה. משהו שהופך מצב קשה כבר להרבה יותר קשה. לחלופין, איש שלג תועבה עשוי לייצג פחד שאי אפשר לתאר. איומים שלעולם לא מתגשמים. סימן שעשוי להיות רעיון טוב לבלוף סוף סוף של מישהו….

…אם אדם רואה את עצמו בחלום המביא שבועת שווא, או טוען טענות כוזבות לשווק את סחורתו, פירושו שהוא יהפוך לאותו מדינה לחיות בשקר ולהתנגד למודע שלו. זה כולל דעות קדומות, זינוק מערך הדברים, שקלול אמצעי המכירה או צבירת ריבית מהעור. מוכר חיטה בחלום מציין מישהו שאוהב את העולם ולא חושב על חייו להלן. אם אדם רואה את עצמו מקבל כסף עבור סחורתו, או אם הוא מפטר את רווחיו מהמכירה בחלומו, מעשה כזה עשוי להיות מתגמל. מכירת חוט בחלום פירושה נסיעה. מכירת מלח בחלום פירושה להרוויח כסף נוסף. מכירת בגדי אופנה יקרים והירידה מלקיחת כסף בחלום מייצגת אדם אמין שישיג מעמד גבוה. מוכר פירות בחלום מייצג אדם עובד קשה שנותן עדיפות לחייו הדתיים על פני העולם. איש מכירות עשבי תיבול ארומטיים בחלום מייצג אדם לב רך שבוכה בקלות, או קורא קוראן המדקלם את פסוקיו באופן רגשי המשפיע על מאזיניו. מוכר ציפורים בחלום מייצג סרסור, ואילו מוכר מוביל בחלום מייצג מישהו עם מטרות דלות….

…החלום של איש זבל מסמל את המודעות לעצמו שלעולם לא אכפת לו מכלום. החלטה סופית לחלוטין, להיפטר ממשהו. אני מרגיש טוב לשים לב שמשהו סוף סוף נגמר. באופן שלילי, איש זבל יכול לייצג תחושות של לחץ לקבל החלטה סופית להסיר משהו מחייך שאולי אינך מוכן לעזוב. הם הבינו שהם קיבלו החלטה נמהרת להיפטר ממשהו בחייהם….

…לחלום שאתה גבוה במיוחד מסמל רצון לחופש. יכולת לברוח או לצאת ממצב קשה או ממערכת יחסים קשה….

…שוחח עם איש חכם: הם יספקו עצות מועילות. הקשיבו לקול החוויה….

לחלום ולראות שאתה איש מכירות, מציע שיש משהו שאתה צריך לכלול בחייך.

…חלום של איש מערות מסמל אותך או מישהו אחר חסר עיריות, תרבות או סטנדרטים גבוהים יותר. להיות פרימיטיבי מבחינה חברתית או חסר טעם טוב. אל תבחין כשמדובר ברמת חיים גבוהה יותר. אתה או מישהו שמבין שהם מאוד מסוכנים….

…כשאתה חולם על איש הרפואה, חלום כזה פירושו סביבה טובה שאתה חי בה. אולי יש לך קשרים חזקים מאוד עם קרובי משפחתך וחבריך….

…החלום של איש מכירות מסמל היבט של האישיות שלך שמנסה לשכנע אותך או למכור אותך לרעיון. יתכן שאתה נאבק לקבל או להתחייב למצב ומנסה לשקול את היתרונות והחסרונות שבדבר. יתכן שאתה סתם מנסה לשכנע מישהו במשהו….

כשאתה רואה את איש המלחמה בחלום, החלום הזה מסמל את השינויים בחייך שינתקו אותך מחיי היומיום שלך.

…מחלה כרונית המאופיינת בהגדלה של חלקים מסוימים בגוף, בעיקר של הרגליים והגויים. בחלום, איש פיל מייצג אהבה לעולם מהזווית הלא נכונה….

…חולם על איש מלחמה, מציין מסעות ארוכים והפרדה מהמדינה והחברים, מחלוקת בעניינים פוליטיים מתוארת. אם היא נכה, גורמים זרים יפגעו באינטרסים הביתיים. אם היא מפליגה על ים סוער, צרות עם מעצמות זרות עלולות לסכן עניינים פרטיים. גם עניינים אישיים עלולים להשתבש….

חלום על איש שלג מעיד שאתה קר רגשית, או חמור מעט.

ראו את המשמעות של איש השלג המתועב

…לפגוש את היצירה בחלום, זה מסמל את חוסר האיזון בתוך עצמך. איש השלג המתועב בולט כסמל לחוסר הפרופורציה והקשר בין הצד הרציונלי, הסביר שלו לבין אופיו הרגשי, האינסטינקטיבי. אתה צריך למצוא את האיזון באישיות שלך….

לראות איש מלחמה בחלום פירושו לנסוע ולהילחם.

…משמעותו של איש השלג המתועב מתפרש בחלום כסמל לאי-ידיעה ופחד. כדי לקבל את הפרשנות הטובה ביותר לחלום שלך, אנא עיין גם במשמעות של חלום היטי….

…אם אתה חולם על איש שלג, החלום הזה מעיד על התחושות שהוא נעשה קר. אולי החלום מראה שאיבדת רגישות ורוך. מצד שני, החלום יכול להראות לך את הצד המהנה שבך….

…החלום על איש שלג מסמל יחס חסר דאגות לסיטואציה איומה. הפקת המיטב ממצב רע. אדם אחר מראה כי אין מה לדאוג, או שהתנאים אינם גרועים כמו שהם נראים. דבר רע להנפיש לבוא. שימוש בתנאים הקשים של סיטואציה כדי להפוך את החיים לצבעוניים יותר….

(ראה איור | גובה)

* אנא עיין בסמים, גבהים

…אם אתה מרגיש גבוה יותר מהאדם הסדיר, זה אומר שאתה מתנשא. אולי אתה מרגיש טוב יותר מאנשים מסוימים שאתה מוקף בהם. מצד שני, החלום יכול להעיד על כבוד וכוח. החלום, בו אנשים אחרים גבוהים ממך, מציין חוסר ביטחון עצמי. אולי אתה מרגיש שאתה לא עומד בציפיות של אחרים. וודא שאתה לא משפיל את עצמך, כי אין אף אחד טוב ממך….

לחלום שאתה מכיר ומקבל פרסים והצטיינות, מציע הצלחה קרובה, למשל: קידום עבודה, מערכת יחסים בלתי פורמלית הופכת למשא ומתן רשמי, חיובי וכו '.

…החלום להיות גבוה יותר מאחרים מסמל תחושת עליונות או תחושה של להיות טובים יותר. ההרגשה שאתה או מישהו אחר הם חכמים יותר, חזקים יותר, עשירים יותר או מתוחכמים יותר. לחלום על משהו שהוא גבוה יותר יכול גם לייצג רעיונות או שיטות טובים יותר….

לראות את זה מעיד על בזבוז כסף. היותו מונע התאוששות של דברים אבודים….

(אדם) כשגבר מוכר בחלום, הוא אותו אדם בערנות, או שזה יכול להיות אחיו, או אדם עם אותו דמיון או שם. אם הוא לוקח משהו בעל ערך או מוקיר מהאדם שחלום את החלום, זה אומר ההפך, ואחד יקבל מאדם כזה את מה שהוא מבקש לו בערנות. אם הוא לוקח חולצה או חבל בחלום זה אומר שהוא יקבל הבטחה מצד הרואה את החלום. אם הוא מוריד ממנו ילד, זה אומר איבה בין השניים. כפי שהוסבר תחת 'בן אנוש', עמ '217, לראות את ילדי אדם בחלום זה דבר מרומם באופן כללי. כל קטגוריה של אנשים משדרת פרשנות שונה. קטגוריית השליטים והשופטים בחלום פירושה בתי משפט. רשויות ממשלתיות מייצגות פחד. חיילים מתכוונים לנסיעות. בעלי מלאכה בחלום פירושם רווחים, או שהם יכולים לייצג את עיסוקם בהתאמה. נשים בחלום מסמנות פיתוי, ואילו אנשים אדוקים מייצגים מסירות נפש. (ראו גם בן אנוש? האנושות)…

החלום של יזם מסמל היבט של עצמו שהוא מאורגן, מיומן או מומחה בדרך חשיבה מסוימת.

* אנא התייעץ עם הכומר והמטיף

לראות גברים של ביטוח חיים בחלום, פירושו שאתה בקרוב לפגוש אדם זר אשר יתרום לאינטרסים העסקיים שלך, ושינוי בחיי הבית שלך הוא מראש, שכן האינטרסים יהיו הדדיים. אם הם נראים מעוותים או לא טבעיים, החלום הוא יותר מצער מתועלת….

(ראה דוד | קומקום | צלייה)

…בחלום שאתה שולח אל איש דת להטיף דרשת לוויה, מציין שתשתדל לשווא נגד מחלות ולהדוף השפעות רעות, אך הן יגברו למרות המאמצים הרציניים שלך. אם אישה צעירה מתחתנת עם איש דת בחלום שלה, היא תהיה מושא למצוקה נפשית רבה, ויד המזל הסוררת תוביל אותה למורדת המצוקה. ראה שר….

(נער מתבגר) צעיר אלמוני בחלום מייצג אויב. אם הצעיר ידוע בחלום, אז כל כוח, קשיחות, חולשות, רמאות, בוגדנות או אופי שהוא מציג, הם מציינים את אותה הדמות בערנות. הליכה מאחורי צעיר אלמוני בחלום פירושו לרדוף אחרי אויבו וכבושו. אם אחד פוגש צעיר לא מוכר שהוא לא אוהב בחלום, זה אומר שאויב כזה יתגלה ואנשים יתעבו עליו. אם במקרה אחד הוא מחבב אותו בחלום, זה אומר שהוא יתמודד עם אויב שרוב האנשים אוהבים ומזדהים איתו. אם צעיר רואה את עצמו הופך לאדם זקן בחלום, זה אומר שהוא יסבול הפסדים גדולים בחייו. בחור צעיר או מתבגר בחלום מייצג בעיקר אויב, שכן נער כמעט ולא מכבד את עצות בני גילו. גבר צעיר בחלום מייצג גם רמאות, בגידה, אנרגיה או עקשנות, אם כי הוא יכול גם לייצג ברכות והכרת תודה….

לחלום על גבר, אם חתיך, מעוצב וגמיש, מציין כי אתה תיהנה מהחיים בהרבה ותגיע לרכוש עשיר. אם הוא מעוות וחזות-פנים, תפגוש אכזבות ותמיהות רבות יערבו אותך. לאישה שחולמת על גבר נאה, סביר להניח שהיא תציע לה הבחנה. אם הוא מכוער, היא תיתקל בבעיות באמצעות מישהו שהיא רואה בו חבר….