…(קונדום | אמצעי מניעה | דיאפרגמה) שימוש באמצעי מניעה בחלום פירושו לזרוק את כספו של מישהו לנקז, לבזבז את העושר של האדם, לשלול את ילדיו של האדם מהירושה הלגיטימית שלהם. השימוש באמצעי מניעה בחלום מסמל גם הזדמנות מתפקידו או הפסד בבחירות, גירושין מאשתו או שינוי סחרו….

אמצעי מניעה מעיד על ההגנה שאתה יוצר סביב עצמך. הפרשנות המפורטת יותר של החלום מוסברת במשמעות של אמצעי מניעה….

…חלימה על אמצעי מניעה או שימוש באמצעי מניעה חלומיים, עשויה להצביע על כך שאתה מסרב לתת ליצירתיות שלך להופיע מתחת לפני השטח. אתה נאחז באיזה היבט של עצמך. לחלופין, זה אומר על חרדותיך מהיריון או ממחלות מין….

ראו את המשמעות של קונדום

ראו את המשמעות של קונדום

(ראה אמצעי מניעה)

(ראה אמצעי מניעה)

…החלום על חיתולים מסמל משהו בחייך שצריך לטפל בו כל הזמן. בעיה מאוד תובענית או משהו שדורש אחריות מתמדת. מעקב אחר בעיה או נקוט באחריות אמצעי זהירות כדי להימנע מהבושה המועדת לקרות. מניעה שהיא תהיה גרועה ממה שהיא צריכה להיות בעיה. התנהגות ילדותית. החלום להחליף חיתול מסמל את המאמץ שלך לטפל בבעיה או לנהל אותה. אדם או תחום בחייך הדורשים התמדה מתמדת. ניהול תחום בחייך המועיל לבלאגן של דברים לעשות. שמור על שליטה בסיכון או מסוכן. לחלופין, תוכלו לשקף את רגשותיכם בנוגע לניקיון לאחר התנהגות ילדותית אחרת. החלום של חיתול מלוכלך מסמל את המודעות לבעיה בהעיר את החיים הזקוקים לתשומת לב. צורך להתמודד עם משהו באחריות או בדיסקרטיות. צורך לפתור את הבעיה של מישהו אחר. החלום על חיתול שופך או יוצא ועושה בלגן יכול לייצג את האחריות שלא הצלחת להיות מספיק מתחשבת בה. ההרגשה שאתה או מישהו אחר לא היית מספיק זהיר. מבוכה שלא צפית במשהו מסוכן מספיק קרוב. חלום החיתולים אודות מסמל רגשות כלפי עצמך הדורשים טיפול קבוע. באופן שלילי, זה יכול לשקף רגשות של חוסר אונים לעשות כל דבר מלבד שמטפלים בו. מרגיש חסר אונים שצריך לטפל בו, להיות נבוך או ילדותי. לחלופין, חבישת חיתול עשויה לשקף בעיות עם האם. דוגמה: אישה חלמה לראות תינוק בחיתול, לקחת אותה ליד מפרק כף היד בחדר חשוך. בחיים האמיתיים היא חשבה מחדש על הליך פוריות במרפאה. התינוק בחיתולים משקף את רצונו לגדל ילד….

…בחלום, אלקסון פירושו לכלוך או עושר – אלדברן פירושו נסיגה או איברי המין של האדם – אלדרומדה פירושה אישה במצוקה – אלחנה פירושה סיפוק או אימפוטנציה – אנטיליה פירושה ברזל – אפוס פירושו ציפור שמימית – ערה פירושה טיסה – ארקטונוס פירושו רווחים בלתי חוקיים או פעולות – ארגו פירושו נסיעה בים – אוריגא וקורבוס פירושו הון וברכות – בוטיס מייצג רועה או עבדות – קיק פירושו התקדמות – קפיוס מייצג שליט – קורונה אוסטרליס פירושו נישואין – קורונה בוראליס פירושה סליחה ובטיחות – סיגנוס פירושו ברבור – פירושו של גרוס יציאה – מאזניים פירושו ניאוף – קו המשווה השמימי פירושו אושר – הדוב הקטן, הדוב הגדול, אקווילה, אוריון, ספיקה, ארייטיקה או מזל דלי, אם מישהו רואה אותם או שייך אותם או שולט בהם או מכיר בשמותיהם בחלום, זה אומר להתיידד עם מישהו או נישואין לאישה עם שם זה או סימן גלגל המזלות או הדמות, או שזה יכול להיות פירושו להוליד בן. הקוטב השמימי בחלום מייצג מתפלל אדוק או מפקד בכיר – פולולקס פירושו עיכובים – משמעותם של רס~ן אורסה ואורזה מינור, בעקבות סימני הדרכה או מסלולי תנועה סביב – טריאנגולום פירושו תנאים – ולה פירושה עימות – וירגו פירושו אמצעי מניעה – וופליקולה פירושה לצרוח. (ראו גם תחומים שמימיים | כלב | כוכב)…

(מחפר כלות) אם נותן חלל למטרה לא מוגדרת בחלומו, פירושו שהוא ימלא את חובותיו החייבות או ימלא צו מניעה דתי.

…לחלום על כמה סוסים שנועדים בשלווה מעיד על תקוות להגשים את הרצונות שלא התממשו. זה גם נוטה להצביע על כך שחברים מוערכים מאוד סובלים מכאבים מסוימים בגלל כישלונות בעסקים או במחלות, למשל. לחלום על סוס אחד או יותר בגישה פסיבית הוא סימן טוב שכן הוא מרמז על ימים שקטים, ללא דאגות. לחלום על סוס לבן שקט ורועה הוא סמל לכוח ובריאות ליהנות מהחיים, המדבר על עתיד טוב. אם אתה רוכב על הסוס הלבן הזה, זה מעיד על שגשוג רחב וחברות חשובה. לחלום על סוס שחור מצביע על מזג רע ועל התעללות אכזרית באנשים מכובדים, אך התנהגות כזו לא תהיה מניעה להצליח בעסק שלך. אותו חלום לאישה נשואה מעיד על כך שיהיו בעיות עם בעלה. כאשר הסוס חום, הוא מציע את שני הסמליות המופיעות לעיל. לחלום על סוס מרמז על תשוקות מיניות שלא מומשו. לחלום על סוס פצוע או חולה עולה כי בקרוב תתמודד עם קשיים בעניינים שאתה מטפל בהם, או שחבר זקוק לעזרתך. לחלום על סוס שמושך מחרשה או כל רכב אחר, זה אומר שעליך לעבוד קשה כדי לפתור בעיות לכאורה בלתי פתירות. חולמים לרכוב על סוס שאינו רזה או חולה ובכל צבע שאינו שחור, המשמעות היא שהצלחות נמצאות בקרבת מקום. אם הסוס לבן, שמן ובריא, מציע רווחה שתאפשר לך לטייל וליהנות מנוחות וערכים חומריים. אם מדובר בסוס מרוץ, זה מצביע על קלות דעת או משקעים מחולם, החשופים לאבדות משמעותיות. לחלום על חציית נהר ברכיבה על סוס מעיד על רווחים חשובים. אם הסוס נופל והחולם יוצא מהמים ומגיע ליבשה, זה מציע כי כל הקשיים המתעוררים יובסו. אם הסוס נכנס למדרון ומחליק בצורה מסוכנת, זה רומז שענייני החולם משתבשים, ולכן עליו לשים לב אליו יותר. לחלום על סוס שלא מאפשר לך לרכוב, זה מצביע על כך שיהיו נושאים רציניים בכל הנושאים המטופלים, אפילו בדברים משפחתיים או רגשיים. אם תצליח לאוכף ולרכוב על הסוס, זה מציע שהבעיות אינן חמורות ותתגבר עליהן בצורה יתרון. לחלום על הריגת סוס עולה כי החולם פוגע ברגישותם של אנשים שסמכו עליו. לחלום על השתתפות במירוץ סוסים מרמז על הרצון לקיים חיים מפוזרים לכמה הצלחות ארעיות. לחלום לשים פרסה חדשה על סוס, סביר להניח שזה מצביע על כך שבחיי היומיום אתה חושב לתכנן עסקים שהם לא מאוד כנים אבל זה יעניק לך רווחים משמעותיים, למרות שזה גם יביא הרבה בעיות. זהו חלום המתריע כי עליכם להיזהר מנפילות מסוכנות. כשאישה חולמת לרכוב על סוס ולשאת עמה גבר, המשמעות היא שהיא רוצה הצעת נישואין מאדם ספציפי. אבל אם היא מרגישה פוחדת, תוך כדי רכיבה, זה מעיד שבחיים האמיתיים היא לא סומכת הרבה על האיש הזה. לחלום על סוסי בר הרועים בשלווה בקרבת מקום מעיד על הצלחה בדברים שאתה עובד, אך אם הסוסים רזים, הדשא דל מאוד והאזור נראה קודר, זה מעיד על ההיפך. לחלום על רכיבה איטית על סוס רומז שהעניינים שלך מתנהלים כשורה, אבל אתה צריך להאיץ את התהליך, אחרת לא תהיה לך תוצאות טובות בטווח הארוך. אם אתה דוהר, זה עשוי להצביע על כך שאתה מאבד שליטה בענייניך בגלל שאיפות גדולות מדי….

…(נכה | מניעה | צדק | קמלים) אם אדם רואה את יד ימינו משותקת בחלום, זה מציין חטא גדול שהוא ביצע שמצדיק עונש כה חמור. אם יד ימין משותקת בחלום, זה אומר שאדם מרוויח את כספו ממתרגל, או שזה יכול להיות שהוא לא צודק כלפי עני וחלש. אם יד שמאל של אחד משותקת בחלום, פירושו שאחותו או אחיו עלולים למות תוך זמן קצר. אם האגודל שלו משותק בחלום, זה אומר שהוא יסבול מתלאות בגלל ילדיו. אם האינדקס או האצבע האמצעית משתקים בחלום, זה אומר שאדם עלול לסבול בגלל אחותו. אם אדם רואה את אצבע הטבעת שלו משותקת בחלום, זה אומר שהוא יסבול מכאבים וקשיים בגלל מחלה שתפגע באמו או בקרוב משפחה. אם אדם רואה את האצבע הקטנה שלו משותקת בחלום, זה אומר שהוא עלול לסבול בגלל בת. כל חבלה בידו בחלום מייצגת את אחיו של אדם, ואילו כל נטייה באצבעות בחלום מייצגת את ילדיו. אם אדם רואה את יד ימינו משותקת בחלום, זה אומר שהוא יאבד את מקור הכנסתו. אם אצבעותיו של אדם משותקות בחלום, פירוש הדבר שהוא חטא חטא נורא. אם אדם רואה את ידו הימנית משותקת בחלום, פירוש הדבר שהוא גרם לאובדן חפים מפסידים גדולים. (ראו גם גוף '| שיתוק גופני)…

…החלום של תוחם מסמל את כבודם או כבודם של אחרים, לגבי בחירותיהם. כ~חיובי ~אנשים אחרים רואים את הכיוון שלהם בחיים. רכזות טובות יכולות לשקף הרבה הערצה או כבוד שמרגישים כלפי כמה טוב אתה עושה משהו. החלום על היעדר כובע יכול לייצג רגשות בושה או תחושה שרמת כבוד נמוכה מוצגת לאחרים. אתה לא יכול להרגיש חיובי לגבי הכיוון בחיים, שאתה לוקח את זה כמו שהיית רוצה. בעיה מתמשכת עשויה להיות מניעה ממך ליהנות מבחירות בחייך. תחושת המבוכה שלך מוצגת תמיד….

…לחלום שאתה מאשר משהו מעיד שאתה מעורב בעניין כלשהו או בהחלטה חשובה. שקול את סוג ההרשאה. אם מדובר בצו חיפוש, עליכם לבדוק את המניעים והפעולות שלכם. אם מדובר בצו מניעה, עליכם להפסיק את מה שאתם עושים ולנקוט בדרך פעולה אחרת….

…מכוניות בחלומות מייצגות את היכולת שלך לקבל החלטות במצב נתון, או במידה שאתה מרגיש בשליטה על הכיוון שחייך נוקטים. פעולת מכונית משקפת עד כמה אתה משפיע או היבט כלשהו באישיותך כשאתה מתקדם במצב. מי או מה שולט בהחלטה או בדרך חייך. סוג המכונית מסמל את עמדותיך וגישותיך לסיטואציות בחיים הכרוכות בהחלטות או בקרת תוצאות. אנשים שנוהגים במכוניתם מייצגים היבטים של עצמם או תחזיות של אחרים המנחים את בחירותיהם. אנשים הרוכבים איתך במכונית משקפים את ההיבטים של אישיותך המשפיעים על הבחירות או הבעיות שלך ש~הולכים לרכיבה ~כעבודה למטרה. דגמי מכוניות מסוימים עשויים לשקף את הסגנון הפסיכולוגי שאתה או מישהו אחר משתמשים בו כדי להשיג יעדים או להימנע ממה שאתה חושש. רכבים זולים או מורידים משקפים את הפגיעות או חוסר המשאבים. כלי רכב יקרים או עוצמתיים משקפים את היעילות או הכיוון בחיים בלתי ניתנים לעצירה. החלום לקנות מכונית חדשה יכול לייצג גישה חדשה לחיים כשאתה לוקח קשר חדש, עבודה חדשה או מתחיל פרויקט חדש. התחלה חדשה או דרך חדשה לעסק שלך. החלום לא להיות מסוגל למצוא את המכונית שלך מסמל תחושות שכללי המצב לא עובדים בשבילך. הרגשה שלא השגתם את מה שציפיתם, או שסוג מסוים של קבלת החלטות אינו מעניק לכם את הסיפוק שחשבתם שיהיה. מצב שמשאיר אתכם מרגישים נבוכים או מבולבלים. אתם עשויים להרגיש שאין משמעות לאף תחום בחייכם. יתכן שאינך יודע מה אתה באמת רוצה לעשות בחיים שלך, או לאן אתה רוצה ללכת. החלום של מכונית גנובה מסמל תחושות של הפשטות מזהותך או היכולת לקבל החלטות יעילות. זה משקף את אובדן העבודה שלך, מערכת יחסים כושלת או מצב כלשהו שבו אתה מרגיש שהתפקיד שלך או הדחף שלך נפגעו. החלום על מכונית שלא מתחילה מסמל תחושות של אי יכולת לפתור מצב לטובתך. מרגיש לא מסוגל להתחיל לקבל החלטות בגלל בעיות, עיכובים או תסכולים. החלום לתקן את המכונית שלך מסמל את הניסיון שלך לחזור למסלול בחייך. מנסה לשחזר תהליך קבלת החלטות בחייך ממנו הוסטת מבעיות או עיכובים. להחזיר את יכולתך לשלוט בכיוון בו נוקטים חייך. השבת היכולת שלך להתקדם או לדחוף קדימה בתחום כלשהו בחייך. באופן שלילי, תיקון המכונית שלך יכול לשקף תחושות של סטיות או מניעה לעשות את מה שאתה מרגיש שאתה צריך לעשות. החלום על מכונית ששוקעת במים מסמל תחושות של להיות מוצף בחוסר וודאות כשאתה מנסה להשתלט על מצב. מיומנויות שנשלטות על ידי רגשות או בעיות שליליות גדולות מכדי לשלוט בקבלת ההחלטות. לעוד מכוניות ורכבים, עיין בסעיף נושא הרכבים שלנו. דוגמה: אישה חלמה לאבד את מכוניתה. בחיים האמיתיים היא לא הייתה מרוצה מכיוון הקריירה שלה, מכיוון שזה לא הביא את האושר שקיוותה שיהיה. המכונית שאבדה השתקפה כאובדן ובלבול שהקריירה שלה נתנה לה….

…(אוכל) המשחה עם שמן בחלום פירושה קבלת רווחים מבורכים וחוקיים, או שזה יכול להיות החלמה ממחלה. לשתיית שמן בחלום יש קונוטציה רעה ומשמעותה סימן רע, כישוף רע או מחלה. עם זאת, שמן זית בחלום מייצג גם ידע, חוכמה, הדרכה רוחנית, אור פנימי, ברכות ורווחים כדין. שתיית כל סוג אחר של שמן בחלום כמו שמן מזרעי אונס של אילן היוחסין של הצלב (Brasica napus), או שמן קשיו מעץ הארבעה (Pistacia terebinthus), אז הוא מייצג הכנסה של כסף ממקור חשוד, או קבלת בלתי חוקי כֶּסֶף. שמן בחלום מייצג גם את אור הלב, צמיחה רוחנית, תובנה הולכת וגוברת, או שהוא עשוי לציין אמצעי מניעה, מעשי רצח, התנקשויות או בלימת עצמות של מישהו. שמן בחלום מציין גם מתווך. אם שמן טוב הופך להיות חלש או מעופש בחלום, פירושו ביטול הברית של האדם, ואילו אם שמן שקוף או מעופש הופך להיות טוב בחלום, פירושו הגברת המודעות, ההכרה ואימוץ סטנדרט טוב בהתמודדות עם אחרים. (ראה גם חילוץ שמנים מזרעים | זיתים)…

…לחלום על תאונה היא אזהרה להימנע מכל אמצעי נסיעה לתקופה קצרה, מכיוון שמאיימים באובדן חיים. כדי שתאונה תתרחש במלאי, מציין שתתאבק בכל הכוח כדי להשיג חפץ כלשהו ואז תראה איזה חבר מאבד רכוש באותו ערך כדי לסייע למטרה שלך….

…(גשר | גשר אבן | Viaduct) גשר מקושת או viaduct בחלום מייצגים עניינים חשודים או שאלות ארציות או חששות ארציים לעומת אלילים. גשר מקושת או חלל חלומות בחלום יכולים גם לייצג את אשתו של אדם, או שזה יכול להיות פירוש הדאגות או הצרות של האדם. נסיעה מעל גשר מקושת או דרך וידידוק בחלום פירושה רכיבה על רכב. גשר מקושת או גשר אבן בחלום מסמנים גם עושר, יוקרה, אריכות ימים, מחלה, ויתור על אמונים של מישהו, או שזה יכול להיות פירושו הפרת הבטחה. גשר מקושת בחלום יכול גם לייצג אדם אמצעי, חכם או שליט, אלא אם הגשר מוביל למקום מתועב או למבוי סתום. חציית גשר מקושת המוביל לארמונו של שליט בחלום פירושה קבלת כסף, או שזה יכול להיות שהתחתן עם אדם אציל. גשר לא ידוע בחלום מייצג את העולם ובמיוחד אם הוא מחבר את העיר לבית הקברות. זה יכול גם לייצג ספינה, או את גשר יום הדין, שכן היא המהווה את המכשול האחרון לפני שמגיעה לגן העדן. אם אדם חוצה גשר מקושת בחלומו, פירוש הדבר שהוא יחצה את משכנו של העולם הזה למשכנו של להלן, ובמיוחד אם פוגש נפשות עזובות מהעולם או נכנס למקומות לא ידועים או רואה מבנים נדירים, או אם ציפור נושאת אותו באוויר, או אם בהמה בולעת אותו, או אם הוא נופל לתעלה או טס לשמיים בחלומו, וכל זה פירושו גם להתאושש ממחלה או לצאת למסע ארוך, או שזה יכול להיות חזרה לביתו ממסע ארוך. אם בצד השני של הגשר אחד מסתיים בחווה פוריה, בשדות שופעים, או נפגש עם אישה זקנה בחלומו, זה אומר כסף, תועלות ושגשוג. אם הצד השני של הגשר מוביל למסגד בחלום, זה אומר שאחד ישיג את מטרתו, יגשים את כוונתו או יבצע עלייה לרגל לבית האל במכה. אם האדם הופך לגשר בחלום, פירושו שהוא ירכוש כוחות נרחבים או יהווה השראה לאחרים, או שאנשים יבואו להזדקק לסמכותו ולעזרתו. חציית גשר עץ בחלום פירושו מפגש עם קבוצה של צבועים. (ראה גם גשר)…

…(רגל | אינץ | טווח | מורח | רוחב) בחלום, אמצעי או כל האלמנטים הקשורים אליו פירושו מסעות. מדידת קיר עם טווח ידו בחלום פירושה שהוא עשוי לנסוע לעיירה סמוכה. אם הוא מודד את אותו מרחק בשטח בחלום, זה אומר שהוא עשוי לנסוע למקום רחוק. אם אחד מודד את הקרקע עד שתי אורך זרועות בחלום, זה אומר שהוא יגיע לרגל במכה. אם מישהו מודד בית או חנות באגודל שלו בחלום, זה אומר שהוא יכול לקנות את המקום הזה….

…היצירה כסמל חלומי פירושה יציבות ואיזון. עליכם למצוא את אמצעי הזהב בין מוחכם לליבכם. אתה צריך ללמוד להקשיב לרגשות הפנימיים שלך, אבל להתחשב בראש נבון….

…אם אנחנו החיילים, החלום מראה לנו על אמצעי זהירות שצריך להיות בגלל מצב קשה בו אנו חושדים שנצטרך להילחם, ולכן החלום הזה אומר שאנחנו מתכוננים אליו. אם במהלך החלום אנו רואים חיילים סביבנו, הם מסמלים חובות וחובה המוטלת עלינו על ידי החברה. זה מרמז על כך שאנו קשורים בחובה ממנה אנו רוצים להיות נקיים, סוג המדים שנלבש יכול לתת לנו כמה רמזים לגבי מקור הדיכוי הזה….

…היד מסמלת את אמצעי הפעולה שלנו. יד ימין תואמת את הצד הרציונלי, המודע, ההגיוני והוויראלי. יד שמאל פירושה חלק לא הגיוני, לא הגיוני, לא מודע ופסיבי של האופי. ידיים גדולות, חזקות ובנויות היטב מעידות על הצלחה והתקדמות. ידיים קטנות, חלשות ומכוערות מעידות על פזיזות, חוסר ביטחון, חוסר סיפוק וכישלון. ידיים לבנות ונקיות פירושן הצלחה קלה. ידיים מושחרות וקשות פירושן עבודת משיכה והצלחה קשה. (אלא אם כן אנו שחורים) ידיים שעירות מעידות על דמיון קלוע. ידיים שרוכות זו בזו מראות מתח רגשי. להסתכל על הידיים שלך מנבא תמיהה….

…החלום על המוות מסמל שינוי. מצב האישיות שלך או החיים שלך משתנה לטוב ולרע. תחום אחד בחיים שלך הגיע לסיומו, עידן נגמר או תפקידים משתנים. אתה עלול להיות מודאג גם ממותו או מחלתו של מישהו אחר. לחילופין, מוות בחלום עשוי לשקף כישלון או אובדן. חלומות מוות שמתגשמים הם נדירים להפליא. סביר יותר שהם משקפים צורך לנקוט אמצעי זהירות לשינויים לא רצויים מאשר מוות בפועל. במחקר אחד, אנשים עם מחלות לב שחלמו על מוות ונסיעות היו עם שיעור תמותה גבוה בהרבה. לראות אנשים רעים מתים בחלומות זה סימן לכך שנושאים התמודדו. היבטים שליליים באישיות מתגברים על ידי השפעות חיוביות. אנשים טובים בחלומות גוססים מסמלים צדדים חיוביים באישיותם, ומתגברים על ידי השפעות שליליות. החלום לחוות את מותך משלך מסמל את התחושה של התבוננות בעצמך נכשלה לחלוטין. זה יכול לשקף באופן חיובי את חוויית הצפייה בעצמך עוברת שינוי או שינוי רב עוצמה. החלום לחוות את המוות שלך לאחר שעזרת לאחרים עשוי להיות סימן לכך שאתה צריך לשקול מחדש את האופן בו אתה מחזיק בחיים האמיתיים. אתה יכול לתת בטיפשות יותר מדי מעצמך לאחרים. סיכונים לא הגיוניים או מסכנים את עצמך. החלום על המוות, בעוד שאנשים צוחקים עליך מסמל רגשות כלפי מצבים או אנשים שאדישים או חסרי רגישות לכישלונות שלך. החלום על אנשים שאתה מכיר גוסס מסמל שינויים בתכונות מסוימות בעצמך אותם אנשים משקפים בך. זה יכול לייצג גם את השקפתך על אנשים אלה שנכנעים לבעיה, כמו גם שינויים באישיותך או באורח החיים שלך. חלום גוסס של ילד מסמל אובדן או שינוי לא נעים באזור כלשהו בחייו שהיה לו פוטנציאל. באופן חיובי, מותו של ילד עשוי לשקף בעיה הולכת וגוברת שלבסוף טופלה. התבוננות בהורים מתים בחלום משקפת את חוסר היכולת לבצע בחירות חיוביות או יעילות. אביך הגוסס מסמל את מצפונך או את היכולת לבצע בחירות חיוביות על ידי התפשרות. אמה הגוססת מסמלת את האינטואיציה שלה או את היכולת שלה לחשוב קדימה כשהיא מתפשרת. האם המתה יכולה להיות גם ייצוג של תחושות של המום במזל רע. אינך יכול למצוא את התשובות שאתה רוצה, או שאתה מרגיש לא מרוצה. מותם של הורים בחלום הוא סימן לכך שאתה צריך לשקול מחדש ברצינות את מסלול החיים הנוכחי שלך. שינויים משמעותיים או מהותיים עשויים להיות בסדר. הצפייה בחבר או בחברה מתים בחלום מסמלת פן שימושי או מגונן באישיותו, שעליו גברה הבעיה. הרגל או סיטואציה שיש בהם את טובת לבך כבר לא יהיו קיימא או נפגעו. החלום של בן זוג למות מסמל פן קבוע או מאובטח של עצמו שנפגע. הרגל או סיטואציה שתלויה בה לחלוטין השתנו. משהו שהיית רגיל אליו נפגע. זה יכול להיות גם ייצוג של אובדן של משהו בחיים שלך שמעולם לא האמנת שישתנה. דוגמה: אישה חלמה שאביה ימות. בחיים האמיתיים היא נפרדה עם החבר שלה. החלום משקף את ה~מעבר ~המטאפורי של ההחלטה (אבא מסמל את קבלת ההחלטות) לתת לחבר סיכויים רבים יותר במערכת היחסים. דוגמא 2: אישה חלמה שבנה ייפגע ונהרג בתאונת דרכים. כשהעירה את החיים היא נקלעה לוויכוח גדול עם בעלה על תוכניות עתידיות שהיו להם יחד שהיא מרגישה שלעולם לא יקרה….

…לראות כרטיס בחלום מסמל אמצעי כניסה לחוויה או יעד חדש. הזדמנות לנסות משהו או להתחיל מיזם חדש. כרטיס יכול להיות גם ייצוג של המחיר שאתה צריך לשלם כדי להשיג את המטרות שלך. אפשרויות שאתה צריך לעשות או משאבים שאתה צריך לעשות משהו. קחו למשל את סוג הכרטיס. כרטיס אוטובוס יכול לייצג את הבחירות שלוקחות אתכם לחוויות או מעברים לא נעימים. כרטיס רכבת יכול לייצג אפשרויות או משאבים שעוזרים לך להתחיל להתקדם לעבר מטרה לטווח הארוך. כרטיס סרט יכול לייצג אפשרויות או תכונות המאפשרות לך לחוות משהו שאתה חושב שהוא חשוב או מעניין….

…לחלום שאתה נלחם בדו קרב פירושו קונפליקטים פנימיים בין הצד הרגשי והרציונלי שלך. בדו קרב הזה בתוכך אתה אמור למצוא אמצעי שמח בין שני הקצוות האלה. זה מגביל אותך לראות יותר משחור לבן בכל הסובבים אותך….

…לחלום ולראות רוח רפאים, כשאתה חולם, הוא סימן מוזר לחלום שלך. סימן זה מציין זיכרונות אשמה, פחד ו / או מודחקים. החלום שלך הוא לשמש אמצעי עבורך להתמודד עם הפחדים שלך ולכן חשוב לשים לב למסר שהרוח מנסה להעביר. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא קרא על רוח הרפאים….

…חולמים שאנו מתייעצים עם כל אמצעי ניחוש שמעיד על צרות. אם אנו חוזים גורל לאחרים, זה מצביע על כך שהם יהיו שימושיים עבורנו….

נקוט אמצעי זהירות בניהול התקציב שלך.

…החלום על שימוש בחוסך חיים מסמל הזדמנות או הזדמנות אחרונה להציל את עצמך מלהיות מוצף במצבים קשים או אי וודאות. יתכן שאתה או מישהו אחר ניצלו מאבדן או מאובדן מביך. חיובי, מציל עשוי לשקף תחושות של מזל שיש לו סיכוי נוסף או הזדמנות להיפטר מבעיה. מנצלת את ההזדמנות לפני שהיא בורחת. תרגיש שמישהו השגיח עליך. החלום על מציל חיים שלא נעשה בו שימוש עשוי לשקף אמצעי אבטחה או תוכנית גיבוי. בתקווה שלא תצטרך לעשות כלום, אלא אם כן אתה הכרחי לחלוטין….

…החלום על אלמנאק מסמל את העצות, מבט לעתיד או פתרון בעיות על בסיס הנחות. לאחר דרך פעולה הם מבססים את הצפוי או ההנחה. התחשבות בהסתברויות. באופן שלילי, אלמנך יכול להיות סימן לכך שאתה צריך לחשוב יותר בעצמך או לנקוט אמצעי זהירות נוספים כדי להבטיח יציבות. זה יכול להיות רעיון גרוע לאפשר להנחות להנחות את החלטותיך או בחירות מסוכנות שלך בלי לשקול את הבלתי צפוי. הערכת יתר או הערכת יתר שמצב הולך להיות מושלם….

…החלום על לבישת מיכל מסמל את שמירה על התאמה מושלמת שאתה מרגיש שאינו הוגן, נורא או מביך. משהו שרק דואג שלא תיכשל ברגע האחרון או תאבד את כל מה שעבדת עבורו. זה יכול להיות גם ייצוג של אמצעי האבטחה שננקטו כדי להבטיח שתהיה מושלם כמו שמישהו אחר רוצה להיות….

…לחלום שאתה טיפוס הרים או אלפיניסט והולך במדרונות קשים, אך סוף סוף מגיעים לפסגה, מציע לך יכולת רבה להתגבר על מכשולים ובקרוב תשיג הצלחה, אך אם לא תצליח להגיע לפסגה, חלום מציע את ההיפך. לחלום שאתה מטפס על סולם כדי להגיע לפסגה מעיד על הצלחה בענייניך, אך אם מסיבה כלשהי אינך יכול להגיע לפסגה או אם הסולם נשבר, זה מצביע על ההפך והסיכונים יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה מטפס על קיר או אמצעי אחר להיכנס לבית דרך חלון מצביע על כך שתרצה להתנסות, בדרך כלל בעניינים לא חוקיים, כמו גניבה או קיום יחסי אהבה לא ישרים, מסוכנים והרפתקניים. לחלום שאתה מטפס על מדרון מעיד שכדי להשיג את המטרות שלך עליך להתאמץ יותר . ככל שתטפס במהלך החלום גבוה יותר, כך סיכויי ההצלחה שלך יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה נופל בזמן שאתה מנסה לטפס מרמז על נסיגות וכישלונות, ככל שאתה נופל יותר, כך החסרונות והכישלונות יהיו חמורים יותר. לחלום שאתה יורד במדרון מציע שאם לא תשומת לב רבה לעסק שלך, זה יחמיר בכל יום. לחלום שאתה בורח מסכנה במדרון מרמז על כך שניתן לדחות את הסיכונים שאתה נתקל בהם ואולי הם אפילו ייעלמו. לחלום שאתה מותש ולהרגיש שאתה נחנק בגלל המאמץ שעשית לטפס על מדרון מרמז שאתה מקבל יותר עבודה ואחריות מהנדרש או המתאים. לחלום על סולם לא מכני שבור עולה כי אין לך שום סיכוי להצליח במה שאתה מתכנן. לחלום שאתה הולך מתחת לסולם מציין שאתה לוקח סיכונים מיותרים. לחלום שאתה נופל מסולם מרמז על כישלונות קרובים. לחלום על מדרגות מפוארות ומפוארות עולה כי עליכם לעבוד קשה יותר בכדי שתוכלו ליהנות מחלק מהמדרגות הללו כשלכם. לחלום שאתה יושב על כמה מדרגות מרמז לך לפקפק ביכולת שלך להשיג את מה שאתה רוצה….

…אם אתה חולם על זאב זאב זה מציין שמשהו לא בסדר בחייך. אולי אתה מדחיק את הכעסים, הפחדים שלך ואת כל הרגשות השליליים האחרים. בחלום אתה אמצעי זאב זאב הפוגע ברגשות שליליים ופוגע בך מבפנים, זה לא כל כך טוב למצבך הגופני או הרגשי. הזאב בחלום מעיד גם על האינסטינקטים הפרועים שלו המומים….