מכריז על קשיים מקצועיים.

החלום שמכיל את הבוס מעיד בדרך כלל על ההיבטים השולטים באישיות. אולי אתה האדם שרוצה להיות בשליטה, במיוחד אם היית הבוס בחלום. ניתן לפרש את החלום, שבו ראה את הבוס של עצמו, כהערצה של אותו אדם. אולי אתה רוצה לערב חלק מהמשאבים האלה בתוכך, כך שהבוס בחלום הוא האידיאל שלך. לחלופין, החלום של הבוס יכול גם להעיד על מסירות רבה שהשקעת בעבודה שלך. אולי כדאי לצאת לחופשה על מנת ליצור חיים משלך ואישיים. וודא שאתה מוצא תחומי עניין אחרים במקום להיאחז בדבר אחד – העבודה שלך, כי אם אתה מפסיד, לא יהיה שום דבר אחר לעשות או להתפוצץ איתו. שימו לב לחייכם המתעוררים ונסו למצוא איזון בכל תחומי חייכם….

לחלום שבוס או מנהל עבודה נותן לך פקודות מסמל שאתה מכיר בחוסר יכולתך לפתור כל בעיה בעצמך, מה שאומר שאתה לא מסוגל לקבל החלטות. לחלום שאתה הבוס או מנהל העבודה של קבוצה של אנשים מצביע על כך שאתה חסר איכויות מנהיגות וזה מכשול עבורך לשיפור הביצועים שלך….

החלום להיות בעל בוס מסמל תחושת חובה עם השלכות אפשריות. כוח משיכה או צורך להיות ממושמעים. מרגיש שאתה צריך לעשות משהו כל הזמן. התחושה שמצב, בעיה או מערכת יחסים חייבים לקחת עדיפות. מישהו או משהו ש~נהל את חייך ~או~ מריץ אותך סביב. ~ לחלופין, בעל בוס עשוי לשקף סוגיות הקשורות לעבודה. באופן שלילי, בעל בוס יכול לשקף פחד של נון-קונפורמיסטים. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה מאפשר לאדם או בעיה להיות סמכות רבה יותר עליך. מגבלה או חוסר חופש. זה יכול להיות גם ייצוג של אובססיה לעבודה או היותה עובדתית. יתכן שאתה לוקח מצב ברצינות רבה. בעיוורון, עושים את הנאמר. החלום לפחד מבוס מסמל פחד מסמכות או בעיה של עמידה בפני עצמה. החלום להיות בוס מסמל את אישיותו הסמכותית או האסרטיבית. הבנת המצב בהעירת החיים, בשליטתך לחלוטין. דוגמא: אדם חלם על הבוס שלו, נותן לו חפיסת שוקולד. בחיים האמיתיים הוא רצה העלאה, אך הבוס שלו רק יעניק לו שבחים על עבודתו הטובה. דוגמא 2: אדם חלם על הבוס לשעבר שלו שלא מצא חן בעיניו. בחיים האמיתיים הוא קידם ושנא אותו. דוגמא 3: אדם חלם להחזיק בוס. בחיים האמיתיים הוא חש מחויב לעזור לאחותו לעבור בתים. דוגמא 4: אדם חלם להיות מנהל בית מלון. בחיים האמיתיים היו לו מספר קרובי משפחה חולים עליהם היה צריך לטפל בבת אחת. דוגמא 5: אדם חלם לקחת את זה לבוס שלו. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שחשוב לדאוג לבריאות אשתו, מכיוון שהוא חשש שהיא תמות….

(בייסבול | כדורסל | כדור קריקט | כדורגל | גלובוס | כדור גולף | כדוריד | כדור פינג-פונג | פושבול | כדור שלג | כדור טניס | כדורעף) כדור בחלום מסמל סכסוך, ויכוח, קטטה לשליטה בעולם ו המשאבים שלה. חלקם יחפשו בכך ואחרים ידחו זאת. כדור בחלום יכול גם לסמל מסעות או מעבר בין מקומות. בדרך כלל, כדור בחלום מייצג גבר. אם הוא עשוי עור, אז הוא מייצג מנהיג, בוס או מלומד. משחק כדור בחלום פירושו קטטה. (ראה גם משחקים)…

לעמוד באוויר בחלום פירושו לכבד או להכיר על ידי מושל, אם כי זה לא יימשך. אם יש לו תקוות מוגזמות, יהירות, גאווה, או אם הוא אינדיבידואל מרוכז בעצמו, הרי שצףו באוויר מייצג חלומות מופרעים בלבד. הליכה באוויר בלי לעלות או לרדת בחלום פירושה קבלת כבוד, כבוד והשתכרות כסף כדין. אם אדם אינו זכאי לכך, אז ללכת באוויר בחלומו פירושו מסעות. תלייה באוויר בין השמים לכדור הארץ בחלום מייצגת לב מודאג וחוסר וודאות לגבי מה לעשות! נפילה באוויר בחלום פירושה ייאוש או אובדן מעמד בערנות. נפילה בחלום פירושה גם הקלה ממצוקה, חוסר רצון או סיפוק צרכיו. אוויר צלול, רענן וטהור בחלום מייצג זמן טוב לצאת לטיול לצורך עסקים או הנאה. אוויר בחלום מייצג גם את הרצון והתשוקה של האדם. לפיכך, אי ציות למוחו, תשוקתו ותשוקתו בחלום פירושו להיכנס לגן העדן השמימי. מעקב אחר רצונותיו בחלום פירושו רשלנות של חובות דתיות פעם אחת. לעמוד באוויר ולדבר בקול רם בחלום פירושו ברכות, טובות הנאה, כסף, כבוד ותהילה. ישיבה באוויר בחלום פירושה יהירות והונאה עצמית ביחס לדעות דתיות. בניית בית באוויר או הצבת מחצלת באוויר או העלאת אוהל באוויר פירושה מוות של אדם חולה, ומה שנבנה במקרה זה הוא ארון הקבורה של עצמו. אם מושל רואה את החלום הזה, פירושו פיטוריו ממשרדו או מותו. לראות את החלום הזה אחרי חתונה או לאחר קיום יחסי אישות עם אשתו פירושו חוסר אמון ואובדן. המשמעות היא גם מעורבות בפעולה בלתי-פוסקת, חוסר ידיעה בספר הקודש ובמסורות נבואיות, מכיוון שמה שבנה חסר בסיס. טיסה באוויר בחלום עשויה להיות מסעות. טיסה עם כנפיים בחלום היא בעלת קונוטציות חזקות יותר והיא בטוחה יותר. הכנפיים כאן ייצגו כסף או כוח. שחייה באוויר פירושה הטבות או נסיעות עסקיות. אם האוויר נראה אטום בעיני האדם, כך שהוא לא יכול לראות את השמיים בחלומו, זה אומר בעיות עם הממונה עליו. אם אין לו בוס, פירוש הדבר שהוא עלול לאבד את ראייתו. אם כל האנשים היו עדים לחלום האטום או האדום בחלום, אז פירושו אסון גדול ומצוקה קשה. (ראה גם עולה בשמיים | מעופף)…

חולמים שאתה דוחף משהו, מסמל אנרגיה, מאמץ, עידוד ודחף חדש להצליח בחיים. שקול גם איך מישהו בחיים שלך יכול להיות ~בוס~. לחלום שאתה נדחף או נדחף פירושו שאתה נלחץ או מרגיש נאלץ לעשות משהו. לחלופין, זה מציע את הצורך שלך בשלמות. אתה עשוי לגלות שאין לך מספיק זמן להשלים משימה….

(אהבה | תשוקה | ורד | רוך) נשיקה בחלום פירושה לספק את הצורך, הרצון או הרצון של האדם, או שזה יכול להיות הכפיפות לאויב. לנשק גבר או לחבק אותו בתאווה בחלום פירושו להשיג את מה שמתכוונים לרכוש ממנו. אם זו נשיקה תאווה, פירוש הדבר להשיג את המרדף אחר היתרונות, הידע או ההדרכה. אם זו נשיקה חביבה, פירוש הדבר שמי שקיבל את הנשיקה יקבל הטבות מזה שנישק אותו, או ילמד ממנו משהו, או לקצור דרכו הבנה חדשה של הדברים. לנשק ילד בחלום פירושו אהבה, טיפול ורוך כלפי אותו ילד. לנשק משרת בחלום פירושו לשדל את הידידות של אדון או מעסיקו. לנשק אישה נשואה בחלום פירושו לחפש חברות עם בעלה. לנשק מישהו בסמכות בחלום פירושו להחליף אותו בתפקידו. לנשק שופט בחלום פירושו כי עדותו של אדם תתקבל על ידי בית המשפט. אם שופט מנשק מישהו בחלום, זה אומר שהאחרון ינצח בתיק בית משפט, או ירוויח משופט כזה, ואותו פרשנות חלה אם מנהיג או בוס מנשק מישהו בחלום. לנשק את אביו בחלום פירושו גם ליהנות זה מזה. לנשק את בנו של תשוקה בחלום פירושו לחסוך כסף עבורו, או לבנות עבורו עסק. לתת לבן של אחד נשיקה רכה בחלום פירושו לקבל ממנו שמחה או כסף או מאמו. לנשק מישהו בין העיניים בחלום פירושו נישואין. לנשק את העיניים של מישהו בחלום פירושו להמשיך בחיים הטרוסקסואליים וגם הומוסקסואליים, וחלום כזה מעורר אזהרה לחדול ממנהגי מעצבן ובלתי חוקיים כאלה לפני שהוא חולה במחלה שלא ידעה. לנשק את אהובתו של האדם מהפה בחלום פירושו כסף. לנשק אישה בחלום פירושו לרצות אותה, או לקבל חדשות מאהובתו של מישהו. לנשק זקנה בחלום מעידה על תירוץ או חרטה על פליטת פה. לנשק בחורה צעירה בחלום פירושו לשתות כוס יין. אם מלומד מנשק אישה יפה בחלום, זה יכול להיות אומר לדקלם את הקוראן, או לדבר דברי חוכמה. אם ידוע כי חוקר כזה אוהב את העולם ואת תענוגותיו, אז מה שהוא התנשק בחלומו הוא העולם עצמו. לנשק את יד ימינו של אלוהים בחלום פירושו להגיע לרגל למכה ולנשק את האבן השחורה. לנשק את אלוהים אדירים בחלום פירושו לנשק את הקוראן הקדוש, או לנשק את שמו הקדוש של אלוהים. אם אדם רואה את אלוהים יתברך מנשק אותו בחלום, זה אומר שמעשיו מתקבלים. לנשק אישה מעוטרת או לישון איתה בחלום פירושו להתחתן עם אלמנה עשירה. לנשק נפטר ידוע בחלום פירושו ליהנות מהידע שלו או לרשת את כספו. לנשק מת אלמוני בחלום פירושו שאדם יקבל כסף ממקור בלתי צפוי, או אולי ינהל עסקים עם יורשיו. אם נפטר מנשק מישהו בחלום, זה אומר שהאחרון יקבל הטבות בלתי צפויות. להתנשק בתאווה עם אדם שנפטר בחלום פירושו סיפוק צרכיו, תאוותו או השלמתו של פרויקט. אם אדם חולה רואה את עצמו מנשק אדם שנפטר בחלום, פירושו מותו שלו. לבסוף, אם אדם בריא מנשק אדם שנפטר בחלום, זה אומר שמילותיו אינן נכונות. (ראו גם רוז)…

החלום על עליית גג מסמל את הדברים שאתה חושב שאתה לא מכבד. משהו או מישהו בעליית הגג מסמל את מה שאתה לא מכבד. דוגמא: גבר חלם על גבר שיימצא בעליית הגג שלו. בחיים האמיתיים היה לו בוס תובעני שהוא שיקר איתו בקביעות ודיבר ברע על גבו….

החלום על מפלצת מסמל היבט באישיותו שהוא בלתי הוגן או נורא לחלוטין. אתה או מישהו שאכפת לו שאחרים מרגישים רע. מפלצת היא לרוב ההשלכה שלנו של אדם או סיטואציה שאינם רגישים לחלוטין לרצונות או לתחושות שלנו. ילדים יכולים לחלום על מפלצות לאחר שהתעמתו עם הורים קשיחים או שאיבדו את העשתונות. ילדים שעברו התעללות יכולים גם לחלום על מפלצות. המפלצת עשויה לשקף כמה מפתיע או מטריד לחוות את הצד המפחיד של מבוגר. חבר, בן משפחה או בוס שמפתיע אותנו בצד האפל שלו. תלמידים להורים קפדניים מאוד, או אנשים שמצליחים יכולים לחלום על מפלצות שישקפו משהו או מישהו שמאלץ אותם לעבוד קשה, או לחיות בסטנדרטים שהם מרגישים מוגזמים או לא הוגנים….

בחלום, סוחר תבואה מייצג אדם בעל כבוד שרווחיו מבורכים אם הוא לא צריך למכור את סחורתו בחלום, אבל אם הוא להוט להיפטר מסחורתו, אז זה יביא לו השפלה. אם אדם רואה את מושל עירו מוכר דגנים בחלום, פירושו שהוא יאבד את תפקידו. סוחר תבואה בחלום מייצג גם את ראש הסוחרים, את בוס האיגוד, את המלאכה הראשית, או את השליט הפופולרי והגדול. מכירת גרגרים ואי-ראיית ההחזר או הכסף בחלום מייצגת את הניתוק הסגפני של האדם ואת הכרת התודה לאדונו, שכן המחיר האמיתי של הדברים הוא הכרת הטוב. (ראה גם חיטה)…