אם הבוץ שמופיע בחלומותינו הוא זה שרגיל לדגמן ואנחנו עובדים איתו קצת, החלום מסמל את היכולת שלנו ליצור וזה סימן טוב ליכולת שלנו להתקדם עם פרויקט שיש לנו בראש. אך אם הבוץ הוא זה שנוצר ברחובות לאחר גשמים שוטפים הוא אזהרה על הסכנה להחלקה בגלל הנטיות הבלתי מוסריות שלנו….

ללכת על בוץ אומר שאתה חייב להיות זהיר ביותר כדי לא להיכנס לבעיות או לעסקים מלוכלכים.

חלום בוץ מציע לך להיות מעורב במצב מלוכלך ודביק. זה עשוי גם להציע ניקוי פנימי כלשהו. חלום ללכת בבוץ מרמז על בידוד, קשיים ומערכות יחסים בעייתיות. לחלום על הבגדים המלוכלכים שלך על ידי בוץ פירושו שהמוניטין שלך בסכנה….

כשאת עוברת בוץ בחלום, אז זה מציין את הפירוק הקטן בפרויקט שלך.

לחלום שאתה הולך בבוץ, מציין שתהיה לך סיבה לאבד את הביטחון בחברות, ויהיו אבידות והפרעות במעגלים המשפחתיים. כדי לראות אחרים הולכים בבוץ, שמועות מכוערות יגיעו אליך של חבר או עובד כלשהו. בעיני החקלאי, חלום זה הוא משמעותי לגידולים קצרים ולעלייה לא מספקת מהמלאי. כדי לראות בוץ על הבגדים שלך, המוניטין שלך נתקף. כדי לגרד אותו, מסמל שתברח ממצבם של האויבים….

לחלום להיות בביצה, מרמז על חוסר היכולת שלך לעמוד בהתחייבויות. לראות אחרים ממוקמים כך מציין שכישלונותיהם של אחרים יורגשו על ידך. לפעמים מחלה מסומנת על ידי החלום הזה….

במקרה של דוגמנות חימר, זה מעיד שניצור פרויקטים מצוינים ונגיע לניצחון. אם זה בוץ נוזלי מאוד, זה שגורם לך לכלוך, זה מבשר ליפול לחוסר מוסריות; למרות שתמיד אפשר להתחדש….

(בוץ) לשקוע, לדבוק או ללכת בבוץ בחלום פירושו פחד, מצוקה, קשיים ומצוקות. אותה פרשנות ניתנת לבלבול במי הגשם, או לטייל בגשם. אם אדם חולה רואה דמה בחלומו, פירושו סבל ממחלה ממושכת. יציאה מחוצה לו בחלום פירושה התאוששות ממחלה. הליכה בבעלי חיים בחלום פירושה גם כליאה, עוני או סבל הנגרמים בגלל חטא ואי-הקפדה על תפקידו הדתי. אם אישה רואה דמה בחלומה, פירוש הדבר שהיא עשויה להרות ילד בקרוב. בחלום פירושו של בירה פירושו גם קיפאון, שיבוש התקשורת, העבר, גאווה על עושרו של אדם או שזה יכול להיות פירוש. אם צבע הבוץ הופך משחור לאדום בחלום, זה אומר לעבור ממדינה של מדינה למדינה, או מאישה אחת לאחרת. במהלך בצורת, אם אדם רואה בוץ או בוץ בחלומו, פירושו גשם. כרייה בתוך באר בחלום פירושה ירושה, או משטח של ברכות, או כל פרשנויות הקשורות למה שבאר מייצגת בחלום….

זה מסמל את הנסיבות הטמאות, המסיסות והמצערות. אם אנחנו עוברים דרך הבוץ ואנחנו חוששים להתלכלך, אז זה מעיד על פחד שהסודות שלנו יתגלו. אם ההליכה על הבוץ קשה לנו מאוד, אז זה חושף את הביישנות המוגזמת שלנו….

לחלום שאתה הולך בבוץ זו אזהרה שעקב התנהגות לא נכונה חבריך מכפישים אותך, מה עלול לגרום לריבות המשפחתיות שלך. לחלום שאחרים עוברים או מתיזים בוץ מרמז שמשהו לא נעים יקרה למשפחתך או לחבריך. לחלום שבגדיך מוכתמים בבוץ מצביע על כך שהמוניטין שלך מוטל בספק, אך אם בחלום כזה אתה מצליח לנקות את בגדיך, הדבר מעיד על כך שתצליח ברכילות ותככים נגדך….

לחלום לעבור על צמרת, עולה כי המשאלות והתוכניות היקרות ביותר שלך יקבלו בדיקה זמנית על ידי התערבות של שינויים חריגים בסביבתך….

(arb. | ראה בושל חיפה)

(ראו Mire | קעקוע)

אתה מעורב בנושא הונאה.

כשאתה רואה את הבוץ בחלום, כחלום זה מציין את המיקום שנמצא מאוד בכאוס. אם הלכת בבוץ, אז חלום כזה מראה את העייפות שלך מסיטואציה או מערכות יחסים. אולי אינך מסוגל עוד להתמודד עם הבעיות הללו. אם התלכלכת עם הבוץ, אז זה אומר שתאבד את הכבוד של אנשים מסוימים בחייך הערות….

מסמל את ההיבטים הטמאים והמגעילים ביותר באישיותנו או את הנסיבות בהן אנו חיים. אם אנו עוברים דרך הבוץ ואנו חשים פחד רב להתלכלך, החלום מראה לנו את הפחד שלנו להפגין את החלקים האלה שאנחנו עושים לא לקבל על הקטנוניות שלהם.

לחלום על בוץ וללכת עליו מצביע על כך שאתה צריך להיות זהיר לא להיכנס לעסק כלשהו או לעסקים מלוכלכים.

(ראה בוצה)

לחלום ללכת או לנסות ללכת בביצה, בוץ או ביצה, זו אזהרה שאומרת לך שתסבול מהשפלות ועלבונות. אבל אם אתה הולך על לכלוך נקי וברור שהוא מאוד רטוב, רך וגומי, אז זה מצביע על כך שבקרוב תהיה חופשי מהתקפות המוכרות….

חלום הבוץ מסמל קשיים, הפרעות, נטל או מצבים לא מסודרים. החלום ללכת בבוץ מסמל מצב, בעיה או מערכת יחסים שמכבידה אותך או מסבכת את חייך. להבין עד כמה מצב שלילי או מסובך הוא כל הזמן. לחלום שהבוץ הושאר על בגדיך מסמל בעיות בחייך שיכולות להשפיע על המוניטין שלך, או על היושרה שלך. בוץ במכנסיים משקף את המיקוד, המסירות והשליטה העצמית שמתבצעות. נעל בוצית מצביעה על סוגיות המשפיעות על שיקול דעתך, או על בחירות מוסריות. חולצה בוצית מסמלת את הבעיות שיכולות להשפיע על המוניטין או השלמות שלך….

הביצה בחלומות מייצגת חוסר ביטחון שיש לך. ההסבר הטוב ביותר של החלום מתפרש במובן של ביצה….

החלום על שימוש במגרפה מסמל מחשבות חוזרות ונשנות על בעיה שברצונך לתקן. עושה את אותו הדבר שוב ושוב כדי לתקן בעיה. החלום על איסוף בוץ או דשא שהופך לבוץ יכול להוות בעיה שממשיכה לעשות הכל לתיקון ולעולם לא עובד. החלום מציע שאתה צריך למצוא או לשמוע רעיונות חדשים, או לוותר על שיטות שאינן עובדות. דוגמה: אדם חלם לראות מישהו אוסף את הבוץ. בחיים האמיתיים הוא נכשל בעסקים ותמיד עשה אותם דברים שוב ושוב כדי לתקן את זה….

לחלום על מים מלוכלכים, עומדים, גם אם הם זורמים, מעיד על רוע, שחיתות וגניבה. לחלום על מים נקיים וצלולים בכל צורה שהיא, זה תמיד סימן טוב למוטיבציה שמחה לחיות בשגשוג, בשקט וכו 'כשאתה רואה מים מלוכלכים בחלומות, בכל צורה שהיא תופיע (הגרוע ביותר הוא המים הבוציים), מרמז על בריאות לקויה או אירועים לא נעימים, חברים לא רצויים וצבועים. חולמים על מים נקיים ורעננים שנופלים על פניו או על ראשו של החולם, מכריזים שאשליות אהבה עוברות טוב. כשהמים צלולים, נקיים ונראים דוממים או אולי עם גלים עדינים ומשקפים את השמים, זה השתקפות של דברים קוסמיים ומדיטציה שקטה. חולמים לשחק במים נקיים או ללכת עליהם, מודיעים כי בקרוב יהיו אשליות נעימות, וזה יותר סביר אם תוכלו לראות צמחים דקורטיביים ופרחים ימיים במים. לחלום על שתיית מים טריים ומפוארים הוא הכרזה על מימוש משאלותיך ורצונותיך. לחלום על שתייה ממפל יפהפה או ממזרקה יפהפייה שיורה מים, מעיד כי בקרוב תקבל פרס גדול וראוי עבור המאמצים שלך, ויהיה לך בריאות טובה. כאשר מים אלה מופיעים במקומות מסוימים בזרמים קדחתניים, הם מעידים על כבוד, הצלחה חברתית וכו ', במיוחד כשאתה עובד בתחום האינטלקטואלי. לחלום על נשיאת מים נקיים לשימוש ביתי מעיד על כך שהעסק שלך ירצה ותגיע במהרה ליעדים חדשים בהצלחה. לחלום על אנשים מאושרים הנושאים מים נקיים לבית, עולה כי ענייניכם בדרך הנכונה, ובקרוב יהיו לכם רווחים משמעותיים שיאפשרו לכם ליהנות מטיולים והטבות אחרות אליהם ייחלתם. לחלום על מים מלוכלכים, עם בוץ שאתה מניח שהוא מגפה (וזה יותר גרוע אם הם נעים על ידי סערה), מעיד על סכנות, צער וסיכונים. בקיצור, אתה עומד לעבור טלאים מחוספסים. אם אותם מים מלוכלכים מציפים את ביתך, זה מסמל שאתה מוקף באויבים נסתרים פחות או יותר שינסו לפגוע בך. אם החולם מנסה להוציא את המים, אך המפלס ממשיך לגדול ומכסה את כפות הרגליים שלך, זה מעיד על מחלות, חורבן קרוב מאוד, חוסר מזל אישי וקרוב. במציאות, החלום הזה מהווה אזהרה עבורך, ולכן אתה נזהר יותר בביצועי העבודה שלך, בעסקים או בחיי החברה שלך. לחלום לשקוע במים מלוכלכים או לשתות אותם מצביע על כך שאתה עושה טעויות חמורות ובקרוב תתחיל לסבול מההשלכות הטבעיות של זה. זה יהיה יותר גרוע אם אתה חולם לטבוע במים המלוכלכים….

(ארגיליט | ארגמני | מרגמה | בוץ | טיח) בחלום, פירושו חימר פירושו מחלה, בושה או בושה, למעט מי שעובד עם חימר או בונה איתו מבנים, אז במקרה שלו לראות טיט בחלומו פירושו יתרונות, דתי מודעות ופיתוח אמונה ותעודה. חימר יבש בחלום מייצג קיצוץ ברווחים או לחיות בתקציב. אם אדם רואה את עצמו מטפס את קירות ביתו בחימר רטוב בחלום, פירושו שהוא צדיק. אם אדם רואה את עצמו אוכל חימר בחלום, פירושו שהוא מסובב כסף. בניית חימר בחלום פירושה הטבות וכסף. לראות גם חימר בחלום יכול להיות מוות. אם אדם רואה את עצמו מתעורר בבוץ או חימר רטוב, ואם הוא עובד איתו בחלום, פירושו נפילה חולה או סבל מביזיון. חימר יבש בחלום פירושו כסף ואילו חימר רטוב פירושו צדקות. אכילת חימר אפוי בחלום פירושה עקיצות חוזרות של אחרים, חוסר אמת או השמצות. אם אדם חולה רואה טיט בחלומו, פירושו מותו. (ראה גם לבנים)…

(דיג מהפנינה | לצלול) אם אדם רואה את עצמו צולל באוקיינוס ​​אחר פנינים בחלום, זה מעיד על הקשר שלו לאוצרות עולמיים. אם אדם רואה את עצמו צולל למים ומגלה שהוא לא יכול להוציא ממנו דבר מלבד בוץ בחלומו, פירושו מצוקה שנגרמת על ידי מישהו בעל סמכות. אם מישהו מוציא פנינה מהמים בחלום, זה אומר נישואין או רכישת ידע או לגלות אוצר. אם אדם צולל לנהר ומתקשה לצאת מהמים בחלום, זה אומר שהוא יסבול מעומסים שהוא לא יכול לשאת או יישא סבלנות בפני מצוקות. צלילה לאוקיאנוס כדי לחלץ פנינים מ צדפות בחלום פירושה גם חיפוש ידע או עושר. (ראו גם צולל פרל)…

לחלום על לכלוך או לכלוך מכל סוג שהוא, וגרוע מכך אם הוא מוקף בצמחים ירוקים ופורחים בגינה, מעיד על כך שהסביבה בה חולם החולם היא גרועה ולא הולמת, ולכן החולם במצוקה. העצה שהחלום הזה נותן היא שהחולם צריך לבצע את השינויים. לחלום על בגדים מלוכלכים, מוכתמים ומלוכלכים הוא אזהרה להתרחק מהשפעות רעות, מטופלים מדבקים או מאנשים שעקב הפעילויות הבלתי חוקיות בהן הם משתתפים עשויים לערב את החולם במצבים מסוכנים. לחלום שמישהו זורק עליך משהו מלוכלך, למשל בוץ או זבל, זה מצביע על כך שצבועים או יריבים מנסים לפגוע בך….

לחלום על חול לבנייה או על חול שמקורו בפסולת מצביע על כך שאתה עושה מאמצים חסרי תועלת להשיג משהו גדול מיתרונותיו האישיים בגלל חוסר יכולת טבעית. אם אתה חולם על חול או לכלוך, בוץ או חצץ, הכישלון יהיה מוחלט עם השלכות דרמטיות. לחלום שאתה משוטט בחול, מעיד שבקרוב תעשה מסע ארוך; אם החול חם בגלל השמש, תחזור מהטיול עם בריאות לקויה….

אם אדם רואה את ידיו מקועקעות בחינה בחלום, פירוש הדבר שהוא בוגד כדי להרוויח את פרנסתו, או שהוא מסעיר אחרים להשיג את מה שהוא צריך. כתוצאה מכך, הוא ייחשף ואויבו ישמח על חוסר מזלו. אם אישה רואה את ידיה מקועקעות בחלום, פירוש הדבר שהיא תערים מישהו כדי להחזיר את תכשיטיה בבעלותה הנכונה. אם הקעקוע מיוצר בזהב בחלום, פירושו לבצע טריק ישן אך מנומס. אם הקעקוע נעשה עם בוץ בחלום, זה אומר לשבח את האל יתברך. אם אישה רואה את קווי הקעקוע שלה מתערבבים זה בזה, או כאילו הצבע התחיל לרוץ בחלום, זה אומר קשיים עם ילדיה. אם גבר רואה את כפות רגליו צבועות ומקועקעות בחלום, זה אומר שהוא ישפט בבעיות משפחתיות. אם אישה רואה את כפות רגליה צבועות ומקועקעות בחלום, זה אומר שהיא תסבול מבעל מתעלל. (ראו גם צבע | חינה)…

לחלום שאתה חופר מציע שבחיים האמיתיים שלך תנסה להסתיר משהו, מה גורם לך לפחדים פסיכולוגיים. לחלום שתמצא משהו מבריק בזמן שאתה חופר את הקרקע, מציע שהתוצאות יהיו תלויות באופן שבו אתה מבצע את ההתחייבויות האישיות שלך. לחלום שאתה חופר בוץ מרמז על תוצאות גרועות בענייניך, וגרוע מכך אם הבוץ הוא מגפה. לחלום שאתה חופר ובטעות למצוא באר מים נקיים מכריז על הצלחה קרובה, אך אם המים מלוכלכים, זה מעיד על כשלים….

כדי לראות את הלכלוך בזמן שהוחלף בחלום שלך, זה מסמל את האיכות שלך להיות חסכוני בכסף או אוכל. לחלום על לכלוך או כל חומר אחר, כמו בוץ או אבק, הוא גם ייצוג של מצבים מבישים ו / או מושחתים בחייכם. בנסיבות או מערכות יחסים מסוימות, עליכם להיות יותר כנים, מוסריים ואתיים. האם פעלת ברמאות, בחוסר יושר, בכנות או לא באתיקה? לחלום שמישהו זורק עליך עפר, הזהיר מפני התקפות של יריבים או מתחרים. החלום יכול להיות אזהרה כי אויבים יכולים לנסות לתקוף אותך. הם עשויים לנסות לפגוע במוניטין שלך שלא בכנות. לחלום שבגדיך מלוכלכים בעפר מייצג את הפחד שלך מפני זיהומים. ללבוש בגדים מלוכלכים בחלום פירושו גם סיכויים מסוימים לחלות במחלה. אולי אתה נגוע עכשיו במחלה כלשהי. לחילופין זה אומר להיות מושפעים באופן קשה ממצב לא רצוי או מתחושה לא נעימה. אם אתה רואה אחרים בבגדים מלוכלכים, אז חלום כזה מייצג את הדאגות שלך כלפי האנשים האלה. אולי הם נפגעו מזיהום כלשהו או סובלים מבעיות אחרות….