…בחלום, מוכר בושם מייצג גנוסטיק, סגפן, מתפלל אדוק או איש אותיות. כל מי שיושב איתו יישא ניחוח כלשהו מבשמים, או ילמד על נימוס, יאמץ נימוסים טובים, ילמד משהו על אומנויותיו, ייהנה מסביבה שמחה או יזכה בשבחים, למעט אם מוכר הבשמים בוער קטורת, בגלל העשן שמקורו בשריפת קטורת בחלום מציין שבחים שמורים. מוכר בושם בחלום מייצג גם קוסמטיקאית. לראות אותו בחלום פירושו גם ידע, הדרכה, קבלת שבחים או קבלת ציון לשבח. (ראו גם ענבר | מושק | בושם)…

…חולמים להריח בושם מכריזים על הצלחה קרובה. לחלום לשים בושם עולה כי החולם אוהב חנופה. חנק בגלל עודף בושם הוא אזהרה שעודף כיף והנאה יפגעו. חולמים על ריסוס בושם מכריזים על זלזול. חולמים לשבור בקבוק בושם מכריזים על כישלונות. אך אם הבקבוק נשבר והוא מבשם את בגדי החולם, הוא רומז על הצלחה רחוקה. לחלום לעבוד עם בשמים ועם אנשים אחרים יכול לסמן שהחולם עובד עם חברה טובה או חברה שתגרום לו לזכות ברווחים עסיסיים. לחלום על בשמים מתייחס בדרך כלל להנאות של חיים מרשימים. לחלום שיש לו הרבה בושם יכול להיות שבקרוב החולם יקבל מחמאות כוזבות, אך במציאות החולם יקבל חדשות לא נעימות. לחלום על רכישת בשמים עולה כי החולם מעוניין להתרחק מהסביבה בה הוא חי, בעיקר בגלל אכזבות שכבר התרחשו. לחלום על מתן בשמים עולה כי בחיים האמיתיים החולם רגוע ובטוח. אם צעיר חולם על בשמים מעולים, זה מציע שבקרוב הוא יקבל מתנה משמעותית או לפחות חיבה כנה. כשאישה צעירה חולמת שיהיה לה הרבה בושם, זה מצביע על כך שהיא הולכת שולל על ידי חבריה ועל ידי הגבר לו היא חפצה, למרות שהוא אולי לא יהיה המחזר שלה….

…לראות או לייצר בושם אלוורה בחלום פירושו חדשנות דתית, כסף מלוכלך, מוניטין מרושע, הצבת דברים במקום הלא נכון, או שזה יכול להיות לעשות מעשים טובים למטרות רווח. (ראה גם Civet | 'Ud)…

בושם עצמך עם קטורת מתוקה בחלום פירושו להיות חברות טובה. מבער קטורת או מחזיק בחלום מייצג תעודה ראויה לשבח. בושם בחלום פירושו בעצם טוב, אם כי לאדם מרותק למיטה זה אומר מוות. קטגוריה זו כוללת – ענבר, צמח חינה (Lauwsonia inermis, bot.), או מחלחל עם קטורת מתוקה, אם כי יש סכנה שעלולה לנבוע מהעשן שבחלום. בושם עצמך עם ענבר בחלום פירושו עלייה ברווחים שיגיעו לעבודה של אדם עשיר שקשור לזה שרואה את החלום. הזרעים של כל בושם בצבע כהה כמו ציפורן, ציפורן או אבקתם וכו ', פירושו לקבל שבחים. המרכיבים המוקפים כאן כוללים – עושר אחרי עוני, ידע לאחר בורות, שלום עם יריביו, שוחד, חלוקת סודותיו, שיבוץ עצמי לממונה על רווחים אישיים או הערצה. קטורת בחלום מייצגת גם את חום האהבה או התשוקה של האדם. בחלום, בושם את עצמך עם קטורת פירושו גם להשתמש בקמיע או בקסם כדי להדוף את הקנאה, או לפרוץ את שכבת הכישוף. קטורת בחלום פירושה גם שימוש בקסם בכדי להביא שלום, שלווה ורווחים אם מישהו מתכוון לכך בחלומו. (ראו גם בושם אלוורה | Civet | לבונה | 'Ud)…

בחלום, בקבוק ריח או בקבוק בושם מייצג אפוטרופוס שמופקד על אחוזה לנהל, או אפוטרופוס שמופקד על ירושה לחלוקה כצדקה בדרכו של האל, או שהוא יכול לציין אישה או ילד.

…חולמת שאתה מרסס או משתמש בבושם, מרמז שאתה מחפש הנאה רבה יותר בחייך. זה סמל למיניות שלך, לחושניות ולפינוקים שלך….

…לחלום על שאיפת בושם, הוא תופת של תקריות משמחות. כדי שתבשמי את הבגדים והאדם שלך, מציין שאת תחפשי ותשיגי. להיות מדוכא על ידי זה עד שיכרון, מציין כי עודף בשמחה יפגע בתכונות הנפשיות שלך. לשפוך בושם, מציין שתאבדו משהו שמעניק לכם הנאה. לשבור בקבוק בושם, מנבא שהמשאלות והרצונות היקרים ביותר שלכם יסתיימו בצורה הרת אסון, גם בזמן שהם מבטיחים שיא שמח. לחלום שאתה מזקק בושם, מציין שהעסקות והעמותות שלך יהיו בעלות האופי הנעים ביותר. לאישה צעירה שחולמת לבשם את האמבטיה שלה, מנבא התרחשויות אקסטטיות. אם היא תקבל אותה במתנה מגבר, היא תחווה הנאות מרתקות, אך מסוכנות….

…לחלום לארח משתה ולבקבוק פקקים לשרת אנשים רמזים שבקרוב החולם ייהנה מהטבות שישפרו את מצבו הכלכלי והחברתי. לחלום על פתיחת צנצנות או בקבוקי תרופות עולה כי החולם מאבד אנרגיה, מה שמרמז על מחלה. לחלום על פקק חכה שצף במים מעיד על הצלחות נקיות ושקטות בקרבת מקום. כאשר המים מלוכלכים וגרועים יותר אם הם נסערים, הדבר מעיד על כך שאנשים חסרי מצפון ייצרו מחלות ומטרדות שונות, אולי באמצעות סחיטה. לחלום על בקבוקי שעם מעיד שהחולם מטפל היטב בכל ענייניו. אישה צעירה שחולמת על חשיפת פקקי שמפניה, רומזת כי בקרוב תפנה אליה מאהב בעל מעמד כלכלי טוב, אך תטיל ספק במוניטין של החולם. החלום הזה הוא אזהרה. לחלום על חולץ פקקים מרמז על חוסר שביעות רצון ממה שמסביב לחולם, או ששום דבר לא משמח ולא מספק את החולם, מה שיוצר בעיות חברתיות או משפחתיות. אם חולץ הפקקים נשבר בעת השימוש בו, זו אזהרה לחולם לשנות את דרכו להיות, או שהבעיות יחמירו….

…(קיק | חתול סיבית | חומר שומני עם ניחוח דמויי מושק המופרש על ידי בלוטה ליד אברי המין של סיבית, צבי או בונה. חומר זה משמש גם לייצור בשמים.) בחלום, סיגריה מייצגת כבוד. רווחים או נכסים יקרי ערך, גנים בוטניים, בית ספר ממנו ניתן לרכוש ידע ולהפיק תועלות, או עסק שממנו ניתן להרוויח, או שזה יכול להיות סחר עור רווחי. אם מישהו מכין את הסיבית על האש בחלום, זה אומר שהוא מכין בושם ענבר, מושק או בושם אלוורה, המופק מעץ לב ארומטי ממשפחת העץ המזרחי….

…התזת בושם היא אות לחזקה וגאווה. היה צנוע יותר. בושם עם ריח מגעיל מעיד על שנאה….

…(arb. בושם אלוורה | Civet | שריפת קטורת 'Ud) שבבי עץ או' או Ud 'או מקלות קטורת בחלום מייצגים אדם קולני ואדם רהוט שיש לו מוניטין מפרגן. נשיאת שבב של קטורת 'Ud' או אלוורה בחלום פירושה למצוא חפץ אבוד, או לשמוע מילים מנחמות. להריח את הניחוח של 'אוד' או לראות את העשן של 'אוד' בוער בחלום פירושו לקבל ציון לשבח ולחוות איתו פחד. לראות את 'אוד או עץ אלוורה' שצומח בתוך ביתו בחלום פירושו להוליד בן שיגדל להיות אדון או מנהיג בקהילה שלו. (ראו גם בושם אלוורה | Civet)…

…כדי לקיים אינטראקציה עם ויסקי בחלום, זה יכול לייצג הגנה או אנוכיות. לראות ויסקי בבקבוקים יש לזה את המשמעות של התכונות החיוביות שלו. בקבוקי הוויסקי מייצגים את הצד הבוגר שלך. זה סימן לערנות, לדאגה ולאופי המגונן שלך. החלום שאתה שותה ויסקי יכול להתפרש כאנוכיות. לשתיית וויסקי יש את הסמליות של האנוכיות שלך. איכות זו יכולה לעלות לכם הרבה. אתה יכול לאבד את חבריך או קשר חשוב עם מישהו. מצד שני, יתכן והסבר אחר. לפעמים לשתיית וויסקי יש את המשמעות הסמלית של חוסר ביטחון, ביטחון עצמי, סודיות, סמכות. האם אתה מרגיש את חוסר הביטחון העצמי שלך? אולי אתה מנסה לברוח מהשגרה, בגלל האחריות של חיי היומיום שלך….

…בקבוק זכוכית בחלום מייצג משרת, עוזרת בית, בן או אישה. בקבוק זכוכית בחלום מייצג גם אישה שלא שומרת סוד, בן לוויה דיבה, מחלה, נואפת או זונה. בקבוק זכוכית מלא בשמן בחלום מייצג אישה ואת האיפור שלה. אם מישהו מטפח את שערו בשמן מבקבוק כזה בחלום, זה אומר לקשט את עצמו או להיות גאה באהבתו לאישה כזו. אם השמן נשפך על פניו של האדם בתהליך היישום שלו בחלום, פירושו שהוא יסבול ממצוקה. השבבים השבורים של בקבוק זכוכית בחלום מייצגים כסף. צינור בדיקת שתן בחלום מייצג זונה. לפיכך, אם אדם רואה את עצמו משתין בתוך צינור כזה בחלומו, עליו להיזהר שלא לנאף. בקבוק יין בחלום מייצג עוזרת בית המהססת לשאת עליה כסף. בקבוק יין בחלום מייצג אישה בהריון שיכולה לסבול מדימומים אם כי תעביר את ילדה בבטחה. בקבוקי זכוכית בצבעים וגדלים שונים בחלום מייצגים אנשים ללאומים שונים. בקבוק זכוכית בחלום יכול גם להיות חשיפת החיים הסודיים של אנשים או הכפשת אנשים לא נאמנים. אם בקבוק זכוכית נופל ונשבר בתוך ביתו בחלום, זה אומר להימנע משחיתות או לברוח מפיתוי שעלול להתרחש בתוך בית כזה. (ראה גם בקבוק)…

…כדי לראות דיו שנשפך על בגדיו, הרבה משמעויות קטנות ומרושעות יגרמו לך בקנאה. אם אישה צעירה תראה דיו, היא תושמץ על ידי יריבה. כשאתה חולם שיש לך דיו על האצבעות, אתה תקנא ותבקש לפצוע מישהו, אלא אם כן אתה מפעיל את האופי הטוב שלך. אם מדובר בדיו אדומה, תהיה מעורב בבעיה קשה. חולמים שתכין דיו, תעסוק בעסק נמוך ומצמצם, ותיפול לאסוציאציות מכובדות. לראות בקבוקי דיו בחלומות שלך, מעיד על אויבים ואינטרסים לא מוצלחים….

…אמוניה שנראית בחלום, פירושה שמורת רוח תורגש על ידי החולם בהתנהלות של חבר. מריבות ושיבושים בידידות יבואו בעקבות החלום הזה. כדי שאישה צעירה תראה בקבוקי אמוניה צלולים, מנבא שהיא תתעתע באופיו ובכוונותיו של אדם כלשהו שהיא רואה בעיניו ידידותיים….

…לחלום על שתייה פירושו חגיגה וחגיגה. לחלום על שבירת בקבוקי יין מסמל שחרגת על הרצונות והתשוקה שלך….

…לחלום על יין או על כל משקה אלכוהולי אחר, עולה כי מחשבה על ארגון מסיבה או התכנסות עם חברים, שתועיל לחולם. לחלום להיות לבד לשתות יין עשוי להיות שאתה מסתובב לא נכון בענייני היום או בעסקים שלך. לחלום על קניית יין מעיד על אנוכיות ועל כוונה לנכס משהו לא נכון. אם במקום לקנות אותו אתה מוכר אותו, אז זה מזהיר אותך שיאשימו אותך בגלל ההתנהגות הפסולה שלך. לחלום על חביות או בקבוקי יין, אך בלי לגעת בזה, מציע שיהיו רווחים כלכליים, אך בגלל חיי משפחה עגומים. אדם צעיר ששותה או מוכר יין בחלומות מראה שיש לו חיים מתמימים ללא שאיפות להקים בית. החלום יהיה סימן טוב או רע בהתאם לאיכות היין. אם זה יין טוב, עלינו לצפות רק לדברים טובים, ואילו אם זה יין באיכות ירודה, אזהרה שאנחנו נהיה מעורבים בקטטות ובעיות ביחסים….

…חולמים על שתיית יין, מבשרים על שמחה וידידות כתוצאה מכך. חולמת לשבור בקבוקי יין, מנבאת שהאהבה והתשוקה שלך יגבלו בעודף. כדי לראות חביות יין, חוזים יוקרה גדולה. לשפוך אותו מכלי אחד לשני, מסמל שההנאות שלך יהיו מגוונות ותסע למקומות בולטים רבים. לחלום על התעסקות ביין מציין כי העיסוק שלך יהיה משתלם. עבור אישה צעירה החולמת על שתיית יין, מציין שהיא תתחתן עם ג'נטלמן עשיר, אך עם כבוד….

…חולמת על שתיית קלרט, מציינת שתגיע להשפעת אסוציאציה מאצילה. לחלום לראות בקבוקי קלרט שבורים, מעיד על כך שתשפיע על מוסר על ידי שכנוע שווא של אנשים רמאים….

(מסטיק ערבי | צבעים | עץ מימוזה | פרחי נוי | בושם) לראות עץ זה בחלום פירושו קמצנות, רע והתנהלות עם מעשיהם של יושבי אש הגיהינום.

(ראו בושם אלוורה | Civet | קטורת | לבונה | 'Ud)

(ראו בושם אלוורה | Civet | קטורת | 'Ud)

(ראה מוכר בושם)

(ראו אמבר | מושק | בושם)

…(ארומה | בושם | סטיגמה) בחלום, אם זעפרן מיובש לא מכתים את העור או חלוק, הוא מייצג להלל מישהו, לשבח אותו או לדבר טוב על מישהו. אם צבעו מכתים את העור או חלוקו בחלום, אז הוא מייצג מחלה. טחינת פרחי הזעפרן הסגולים היבשים בחלום להשתמש בהם כאבקה, או כתוסף להכנת בשמים בחלום מייצגת מחלה קשה , אם כי אנשים רבים יתפללו להחלמתו של מי שנפגע ממנו, אך ללא לְהוֹעִיל. נאמר גם שזעפרן בחלום מייצג יתרונות, למעט אם הוא נוגע בעורו של אדם או מכתים אותו. טחינת זעפרן בחלום פירושה לייצר משהו שאחד יראה בו בגאווה ולהיות נדהם מתוצאותיו, אם כי שוב, מאמציו של אחד יגיעו בעקבות מחלה קשה. טחינת זעפרן בחלום פירושה מחלה, חשיפת סודות, הפצת מידע סודי, או שזה יכול להיות מעשים שיביאו אושר, או שזה יכול לציין לימודים או רכישת ידע. אם אישה רואה את עצמה טוחנת זעפרן בחלום, זה אומר שהיא לסבית, או הומוסקסואלית. (ראו גם מילר)…

…(שמנים) בחלום פירושו בושם הכרה, ציון לשבח או שמיעת מילים נעימות. אם אדם רואה את בקבוק הבושם שלו מתנדף בחלום, פירושו של דבר מלווה בחששות ובסכנה. אם אדם חולה מריח חלומות שלו שמנים מבושמים זה אומר מותו. אם אישה מבשמת את עצמה בחלום זה אומר לעסוק במעשים טובים. אם היא לא נשואה, זה אומר שהיא תתחתן וכך הדבר גם לגבי גברים. אם גנב או מתחזה משמין את עצמו בבושם בחלום, פירושו שהוא יחזור בתשובה על גניבה. (ראו גם אמבר | גליה מושצ'טה | מושק)…

…(שמנים | בושם עשוי תערובת של מושק ואמברגריס) המשחה עם גליה מושצ'טה בחלום פירושה אושר, שמחה, שלום, שבחים, שבחים וחגיגות. כריתת עצמך עם הבושם הזה בחלום יכולה להיות פירושו העלייה לרגל למכה או הולידת בן. לבישת גאליה מושצ'טה בחלום יכולה גם להצביע על מצוקה מאשמה שתינתן על ידי מישהו בעל סמכות….

(ראה מוכר בושם)

…הפנים של האדם בחלום מייצגות את מצבו. אם הוא נראה עליז ונאה במבט בחלום, הוא מייצג בשורות שמחה, אושר וחיים טובים, אם כי אם הוא נראה אטום בחלום, המשמעות היא ההפך. באופן כללי פנים צהובות בחלום פירושן השפלה, בדידות, צביעות או מחלה. אם מאמין רואה את פניו צהובות בחלום, זה מציין את מסירותו ואת הפחד שלו מעוולה. צהבת הפנים בפנים בחלום יכולה להיות משמעותה גם אהבה. אם אדם אפריקני רואה את פניו לבנים בחלום, פירושו צביעות, חוצפה וחוסר בושה. אם קווקזי רואה את פניו שחורים בחלום, פירוש הדבר שלבו וכוונותיו טובים יותר ממה שאדם זר יכול לחשוב עליו. אם פניו של אדם נראים לבנים וגופו שחור בחלום, פירושו שהוא מראה הגינות ומסווה חוסר התאמה. אם אדם חסר שפם רואה שיער צומח מעבר לצידי שפתו העליונה בחלום, זה אומר שהוא נושא חובות מכבידים, או שהוא איבד את הכבוד. אם הפנים של מישהו נראים אחרת או חסרים חלק מהבהירות או היופי שלה בחלום, זה מציין מישהו שמתבדח בצורה מוגזמת, כיוון שהבדיחות המופרכות, ההילוליות או העליזות מצמצמים את הכבוד של האנשים. אם אין עור שמכסה את לחייו בחלום, זה אומר שהוא חי מלבקש מאחרים את צרכיו. פירושו של אבק המכסה את פניו בחלום פירושו חוסר במסירות הדתית של האדם. אם פניו או עיניו של האדם הופכים כחלחלים בחלום, זה אומר שהוא פושע בעיני האל. פנים אטומות בחלום מייצגות שקרן או מחדש. אם צבע הפנים הסומק או אדמדם עם כתמים לבנים בחלום, פירושו שמחה, אושר וחיים טובים. אם צדיק רואה את פניו מסמיקים בחלום, זה אומר שהוא מתבייש במשהו שעשה. אם פניו של אדם ספוגים זיעה בחלום, הם מייצגים את צניעותו ושמורתו. אם אדם זועף, ואם צבע פניו הופך לאדום בחלום, פירושו שהוא עלול לסבול ממצוקה או אובדן. לזייף את פניו של מישהו בחלום פירושו גם סבל לידו. אם אישה רואה את פניה מושחרים מפיח בחלום, פירוש הדבר הוא מות בעלה. אם היא רואה את עצמה מתאפרת וממשחת עצמה עם בושם בחלום, זה אומר חדשות טובות עבורה וגם עבור בעלה. חיוך ופנים עליזות בחלום מציינים אושר וצדקנות בין אם האדם חי או מת. יופי של פניה של אישה או של ילד בחלום פירושו ברכות. קיום של שני פרצופים בחלום פירושו סוף עגום ומצער, כי האל יתברך לא מסתכל על מישהו שיש לו שני פרצופים. אם מלומד רואה את עצמו בעל כמה פרצופים בחלום, פירושו שהוא מנצל את הידע שלו ביישומים שונים, או נותן לנושא מספר פרשנויות אפשריות. פרצוף זועף, פרצוף בוכה, פנים מצולקות או חושך הפנים של האדם בחלום פירושם גם אובדן עבודה, פחד, או שהם יכולים לייצג שקרן. אם עור פניו מתפצח בחלום, הוא מציין חוסר צניעות או היעדר בושה. מבט מגעיל על פניו בחלום פירושו תיעוב, ותיעוביות בחלום מייצגת פנים מגעילות. (ראו גם גוף '| Jesting)…

(ראה מוכר בושם)

…(התנזרות | סגפנות) לראות את עצמו חי חיים סגפניים בחלום פירושו שאדם מבקש ברצינות להפגין טוב לב ואהבה לאנשים ולהרוויח את אהבתם. (ראו גם מוכר בושם)…

…(צו | פלייר | מכתב | פרסום | הודעה ציבורית | רשומה | גלילה | כתיבה | כתיבה) החזקת ספר או מכתב בידו של אחד בחלום מסמנת כוח. ספר או מכתב בחלום מסמנים גם תהילה או ידיעה ציבורית. אם אדם רואה את עצמו נושא מכתב חתום בחלום, פירוש הדבר שהוא יקבל חדשות סודיות או דו~ח. אם ספר או מכתב נשא על ידי ילד בחלום, פירושו בשורה משמחת. אם הוא נישא על ידי משרת או עוזרת בית, אז המשמעות היא בשורות שמחות וחדשות טובות. אם אישה נושאת מכתב, אפשר היה לצפות להקלה מהירה מבעיותיו. אם המכתב שהאישה נושאת בחלום הוא מכתב פתוח, ואם האישה לובשת רעלה, פירוש הדבר שיש לטפל בזהירות בחדשות שהיא מביאה. אם האישה לובשת בושם, אפשר היה לצפות לחדשות טובות ולציון לשבח על עבודתו. אם אדם רואה את עצמו אוחז בספר סגור בחלום, פירושו שהוא סוף חייו בעולם הזה. אם אדם רואה עלון או הכרזה פומבית המוצגת על ידי הרשויות בחלום, פירוש הדבר שהוא יזכה למנהיגות, אושר והכנסה. אם מישהו שולח מכתב אטום למישהו, המוחזר אליו ללא פתיחה בחלום, פירושו הפסד מלחמה באויב. אם הוא סוחר, המשמעות היא שהוא יסב הפסדים בעסק שלו. אם הוא מבקש נישואין, המשמעות היא שלילת בקשתו. אם אדם רואה את עצמו נושא ספר, רשומה או מכתב בידו הימנית בחלום, ואם היה לו ויכוח, או עסקה מבלבלת, או ספק לגבי משהו, זה אומר שהוא יביא בהירות לבעיה ההיא. אם הוא כלוא או שהוא סובל מרדיפה, זה אומר שהוא יביא הוכחה לחפותו וימלט מקשייו. אם הוא בדיכאון, זה אומר שהוא יוכל להפיג את הדאגות שלו. אם הוא מטייל במדינה זרה, פירושו שהוא ימצא דרך חזרה לארץ אמו, שם ימצא שוב אושר. נשיאת ספר או מכתב ביד שמאל של אחד בחלום פירושה שהוא עשה משהו רע, או משהו שהוא יצטער עליו. נשיאת ספר ביד ימין מציינת שנה משגשגת. אם זר לוקח את ספרו ממנו בחלום, זה אומר שמישהו ייקח ממנו את הדבר היקר והאהוב עליו ביותר. קרע ספר לחתיכות בחלום פירושו להיפטר מהצרה של האדם או להשתחרר ממשפטים או ממפגשים רעים וקבלת יתרונות. ההחזקה בספר חתום, צו או מכתב בחלום מסמנת גם שמירה על כללי הממונה עליו. החזקת ספר חתום בחלומו של האדם מסמנת גם הצלחה, מנהיגות וכבוד. אם אדם מחפש נישואין ורואה ספר חתום בידו בחלום, פירוש הדבר כי אירוסתו למישהו תסתיים בנישואין. לראות או לקבל מכתב ריק או ספר ממישהו בחלום פירושו היעדר החדשות שלו, או אי ידיעה היכן הוא גר. אם מישהו רואה ספר יורד אליו מהשמיים ואם הוא חושב בחלום שהוא הבין את התוכן, אז כל החדשות הטובות והרעות שהוא מביא, זה יהיה אותו דבר בערנות. ספר בחלום מייצג גם בן לוויה של האדם, או חבר אינטימי. ראיית ספר בחלום יכולה להיות סימן להחלים ממחלה. ספר בכריכה קשה אם התוכן אינו ידוע מייצג חוסר יושר, רמאות, מוצר זול או מכירת חבילה אטומה עם תוכן שלא פורסם, או שהוא יכול לייצג אישה זקנה. הכנסת ספרים לביתו בחלום מסמלת שמיעת חדשות על אדם ישר ואדוק, לימוד סיפורים משמחים מכתב או היכרות עם מחשבות דתיות. (ראו גם אנציקלופדיה | מכתב | כתוב | סופר)…