…בחלום זה הפעולה מתרחשת כאן ועכשיו, אם לא כך זהו חלום אחר, למשל, אם אנו רואים קרובים ודמויות מילדותנו אנו מתייחסים לילדים. לראות קרוב משפחה בחלומות מכריז על הפתעות או חדשות. לראות שקרובי משפחה שנפטרו בחיים מכריזים על אירוע טוב או רע כלשהו, ​​תלוי אם לקרוב המשפחה יש ביטוי רגוע או נסער….

…מגן דוד (הקסגרם) מסמל את המאבק בין הצדדים החיוביים והשליליים של הבריאה. העולה הפונה למשולש המייצג את הפן השלילי של הבריאה ואת המשולש הפונה כלפי מטה המייצג את הפן החיובי של הבריאה. השארת כוכב דוד בחלום מסמלת מאבק פנימי בין צדדים טובים ורעים באישיותך. זה יכול להיות גם ייצוג של עימות בין טוב לרע. לראות את כוכב דוד מתפרק או נפרד בחלום יש את הסמליות של השליליות בחיים שלך נפרדת ממך. זה יכול לבוא בזמן שאתה חווה חוויות לא נעימות או קשות בחיים. כל דבר שלילי עומד בפני כל דבר חיובי….

…לראות את מגן דוד בחלום פירושו שילוב של אהבה ויצירתיות. מגן דוד פירושו גם איחוד שמים וארץ….

בחלום, תהילי נביא אלוהים דוד (uwbp) מייצגים יללות, קינה, בכי, תשובה, פחד מעוולות, מסירות, הרמוניה בין אנשים, אחדות, מזל טוב, מוזיקת ​​חליל וכלי הקשה, למידה על חדשות משונות, או להרוויח מפרנסתו מדקלום שירים, או מלידת דרשות.

…לחלום על דוד, על תהילת התנ~ך, מציין פילוגים במעגלים המקומיים, ועניינים בלתי מסודרים, יגבה מכביד על כוח העצב שלך….

…קיום אינטראקציה או למצוא או לראות את כוכב דוד, כשאתה חולם, יש לו משמעות סמלית ומציע שכוח מתמזג באהבה, תשוקה, תשוקה ויצירתיות. זה גם נשאר סמל וסמל לאיחוד שמים וארץ….

אם חלמת על כוכב דוד, אז חלום כזה מעיד על כך שההבנה של חיי נצח הפכה את דעתך למודעת.

החלום על תינוק שנולד הוא מסמל את ההפרעות או הכישלונות של הרגע האחרון. להרגיש קרוב להשיג משהו ולאבד אותו בסופו של דבר. לחוות הפסד ברגע סופי מכריע. סוף פתאומי או לא צפוי למשהו. לחלופין, ילד שנפטר עשוי לשקף אובדן פתאומי או ברגע האחרון של אמון במישהו….

…אם חלמת על לידת מת, חלום כזה מעיד על חוסר אמון שיש לך למישהו מיוחד. החלום יכול להצביע גם על צמיחת המיניות, מכיוון שהחולם איבד את החסכנות שהייתה לו לפני כן….

…לחלום על תינוק שנולד מת, מציין כי אירוע מצער כלשהו יבוא לפני הודעתך….

…לחלום על אנשים שבחיים האמיתיים מתו והיו יקרים לנו מגלה חוסר שביעות רצון מחיינו הנוכחיים. אם המתים מתנהגים מאשימים ונקמניים זה מתחם אשמה שקשור לאדם זה. אם אנו חולמים על אדם אהוב שמת ואדם זה נפטר במהלך אותו חלום, זה מעיד שמאותו הרגע הנשמה שלנו עם אהובנו….

…החלום להיות מת מסמל תחושות של אובדן או כישלון מוחלט. אם מותך לוקח נושא חיובי יותר הוא עשוי לשקף שינויים חיוביים או טרנספורמציה. החלום לראות אנשים מתים מסמל היבטים בשאלה אם אישיותם השתנתה לחלוטין או איבדה את כל הכוח. זה יכול לשקף גם את השלכתך על אנשים אחרים שהשתנו או איבדו כוח. ייתכן שאתה או מישהו אחר חוויתם שינוי יוצא דופן. החלום לראות יקיריהם שנפטרו שמתו באמת בחיים האמיתיים משקף כנראה היבט באישיותך על סמך רגשותיך הכנים ביותר כלפיהם. העובדה שהם מתים אינה רלוונטית ככל הנראה, אלא אם כן מדובר בתכונה החזקה ביותר שיש בהם. לדוגמה, לראות את אביך שנפטר מסמל ככל הנראה את מצפונך כמו שהיית אילו היה חי. אם יקיריהם הלכו לעולמם לאחרונה או שביליתם זמן רב בזכירתם, הם עשויים לייצג את הכאב או הרצון שלכם להיות איתם שוב….

…חולמים על המתים או רואים בחלום המתים, תמנעו מעצמכם להיות מושפעים על ידי אנשים שליליים ובחוץ עם האנשים הלא נכונים. אתה עלול לסבול מאובדן מהותי. חלום זה יכול להיות גם דרך לפתור את רגשותיך עם אלה שהלכו לעולמם. אם אתה חולם על אדם שנפטר לפני זמן רב, זה יכול להעיד שמצב או מערכת יחסים בחיים דומים לאיכות המנוח. החלום יכול לתאר כיצד אתה צריך לאפשר למצב או מערכת יחסים זו למות ולהסתיים איתה. לחלום על או לראות בחלום ולדבר עם ההורים שלך מתים בחלומות שלך, מייצג את הפחד שלך לאבד אותם או את הדרך שלך להתמודד עם האובדן. אולי תרצה את ההזדמנות האחרונה להיפרד מהם. חולם או לראות בחלום, אחיך המת, קרוב משפחה או חבר חי, מעיד שאתה מתגעגע אליהם ומנסה לחיות מחדש את החוויות הישנות שלך שהיו לך איתם. בניסיון לעמוד בקצב יומן החיים האמיתי, חלומות יכולים לשמש כמוצא היחיד שלך בהתמודדות ולהשלים עם אובדן של אדם אהוב. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא המשך לקרוא למות או למות….

…לחלום על המתים, הוא בדרך כלל חלום של אזהרה. אם אתה רואה ומדבר עם אביך, עסקה כלשהי מצערת עומדת להתבצע על ידך. היזהר כיצד נכנסים לחוזים, אויבים נמצאים סביבך. גברים ונשים מוזהרים לחפש את המוניטין שלהם אחרי החלום הזה. לראות את אמא שלך, מזהיר אותך לשלוט בנטייתך לטפח תחלואה ורצון רע כלפי יצוריך האחרים. אח, או קרובי משפחה או חברים אחרים, מציין כי ייתכן שתזמן צדקה או סיוע תוך זמן קצר. לחלום לראות מתים, חיים ומאושרים, מסמל שאתה נותן השפעות שגויות על חייך, שיביאו אובדן מהותי אם לא יתוקנו על ידי ההנחה של כוח הרצון שלך. לחלום שאתה משוחח עם קרוב משפחה מת, וקרוב משפחה משתדל להוציא ממך הבטחה, מזהיר אותך מפני מצוקה, אלא אם כן אתה ממלא אחר העצות שניתנו לך. לעתים קרובות ניתן למנוע תוצאות הרות אסון אם מחשבות יכולות לתפוס את פעולתו הפנימית ואת הראייה של העצמי הגבוה או הרוחני. קולם של קרובי משפחה הוא רק שהעצמי הגבוה יותר הלוקח צורה להתקרב באופן ברור יותר למוח שחי ליד המישור החומרי. יש מעט מאוד צרות בין טבע משותף או חומרי, עד שאנשים צריכים להיות תלויים בסובייקטיביות שלהם לצורך שביעות רצון והנאה אמיתיים. Paracelsus אומר בנושא זה: {יכול לקרות שנשמתם של אנשים שמתו לפני חמישים שנה אולי תופיע בפנינו בחלום, ואם היא מדברת אלינו עלינו לשים לב במיוחד למה שהיא אומרת, על חזון כזה. איננה אשליה או אשליה, וייתכן שגבר מסוגל להשתמש בהיגיון שלו במהלך שנת גופו כמו כאשר האחרון ער | ואם במקרה כזה נפש כזו תופיע בפניו והוא ישאל שאלות, אז הוא ישמע את מה שנכון. דרך נשמות מבוקשות אלו אנו עשויים להשיג ידע רב לטובים או לדברים רעים אם נבקש מהם לגלות לנו אותם. אנשים רבים קיבלו תפילות כאלה. חלק מהאנשים שהיו חולים התבשרו במהלך שנתם באילו תרופות עליהם להשתמש, ולאחר השימוש בתרופות הם נרפאו, ודברים כאלה קרו לא רק לנוצרים, אלא גם ליהודים, פרסיים וגויים, לטובים לאנשים רעים.} הכותב אינו סבור שידע כזה מתקבל מרוחות חיצוניות או מגולגלות, אלא באמצעות הצצות רוחניות אישיות שנמצאות באדם….

…(הנביא דוד עליו השלום.) אם אדם רואה אותו בחלום, פירושו שהוא יזכה לשלטון, לסמכות, לחטא, להפוך לסגפן, להעמיד לדין ולדכא אותו על ידי אדם לא צודק, אז הוא יינצל על ידי חופשתו של אלוהים והחזיר את ידו על האויב. הוא גם יקבל משרד מרומם או דרגת כבוד. נאמר גם שאם מישהו רואה את הנביא דוד (uwbp) בחלום, כי ארצו או עירו ינוהל על ידי שליט צודק, נשיא מכובד או שופט צדיק. אם למעשה השליט או השופט של אותה עיר, מחוז או מדינה הוא אדם לא צודק, אז לראות את נביא אלוהים של דוד (uwbp) בחלום פירושו שאלוהים יתברך יחליף אותו בוודאות בצודק ובכבוד. אם אדם הופך לנביא של אלוהים לדוד (uwbp), או אם הוא לובש את חלוקו בחלום זה אומר שהוא ימונה כשופט, אם הוא יגיע. אם הוא לא זכאי, פירושו שהוא ישגשג, או שהוא יגדל באדיקות ויהיה צדיק באמצעות הרבה דבקות, אדיקות, עצב ובכי מפחד אדונו ואהבתו אליו. לראות את דוד הנביא (uwbp) בחלום פירושו גם משגינות, משפטים עם נשים, בעיות שנגרמות על ידי נשים, או שזה יכול להיות אמירת דברי הקוראן או להיות במצב של זיכרון מתמיד לאל הקב~ה, תפילות, תפילות על-מצבי בלילה הבנת המשמעות של מה שקוראים, חזרה בתשובה מחטא, מזמרים שירי אהבת אלוהים, חזרה לדרכו של אלוהים לאחר חוסר תשומת לב, ייצור ועיבוד מינרלים, או שזה יכול לייצג את הסכמתו של אלוהים לתשובה של האדם. אם מישהו צריך להיות בעסק ייצור או עיבוד כזה, פירושו שעושר גדול יבוא אליו, או שלמגבלותיו לא תהיה חשיבות מועטה. לראות את הנביא דוד (uwbp) בחלום פירושו גם להגיע למסקנה מוצלחת של חייו בעולם הזה. אם איש ידיעה לא צודק רואה אותו זועף אליו או מזהיר אותו, אז אדם צריך לשמור עליו, לפחד מכל מעשה עוולה ולתקן את עצמו….

…לחלום על דוד או כל כלי בו מייצרים קיטור רב מעיד על החולם לעבוד קשה לפני שהוא מקבל את ההצלחה הרצויה. חולמים על דוודים או סירים שבורים וחסרי תועלת מכריזים על כישלונות קרובים….

…החלום של הדוד מסמל צורה מחליפה של מצפון. היכולת שלך לבחור בין נכון לשגוי, או לקבל החלטה חשובה המושפעת בדרך כלשהי. דוד הוא סימן לכך שאתה לא עושה את הבחירות הנכונות מהסיבות הנכונות. באופן חיובי, דוד יכול לשקף החלטות חשובות המונעות על ידי כוונות חיוביות או צורך מוגבר לעשות מה שנכון. באופן שלילי, דוד עשוי לשקף החלטות לקויות או השפעות שליליות על בחירותיו. זה יכול להיות גם ייצוג המקסימום בבחירות שלך. לחילופין, דוד מסמל לעצמו תכונה, המבוססת על רגשותיו הכנים ביותר כלפיהם. שאלו את עצמכם אילו זכרונות או רגשות בולטים רובם ובדקו כיצד האיכות הזו יכולה לחול על חייכם. דוגמא: בחור צעיר חלם לראות את דודו מתכוון וצוחק עליו. התחושה הכנה ביותר שלו כלפי הדוד הזה הייתה שהוא אכל יותר מדי. בחיים האמיתיים הוא התחרט על החלטה שקיבל והלך איתו יותר מדי רחוק….

…לחלומו של דודך הוא מציין את הקשר המיוחד בינך לבין משפחתך. החלום של הדוד קשור גם למטרות חדשות שהגדרת….

תקבלו חדשות נעימות, חברים טובים, ענווה ורומנטיקה בפתח.

…לחלום לראות דוד לא תקין, מסמל שתסבול מניהול לא טוב או מאכזבה. לאישה שחולמת שהיא נכנסת למרתף כדי לראות אודות דוד מבשר כי מחלה ואובדן יקיף אותה….

…(קומקום | צלייה) בחלום, דוד מייצג את מקום הכבוד. (ראה גם מים חמים)…

…החלום על דוד יכול לייצג רגשות שליליים עוצמתיים או אי וודאות מסודרים או מכוונים. פחד מאוד חזק, כעס או סכנה בכל עת. מובנה מעונש, נקמה או התנהגות הלם שלילית עד כמה משהו מסוכן ומגיד. באופן שלילי, דוד עשוי לשקף רצון תכליתי להחזיק אדם במצב של פחד או סכנה תוך כדי עבודה קשה לתחזקם. לחלופין, דוד יכול להיות איתות לכך שאתה חווה פחד עצום או תחושת סכנה שאתה מרגיש חזק מכדי להתגבר עליו. כוח שלילי חזק, מנוסה ומבוסס בחייכם….

…אם תראה את דודך בחלום, בקרוב יהיו לך חדשות על דמות עצובה. חולמת שאתה רואה את דודך מושתל בראש, וחלום שוב ושוב את החלום הזה, תתקשה עם היחסים שלך שתביא לניכור, לפחות לזמן מה. לראות את דודך מת, מציין שיש לך אויבים אדירים. להיות אי הבנה עם דודך, מציין כי היחסים המשפחתיים שלך יהיו לא נעימים, ומחלות יהיו כל הזמן….

…החלום על בן דוד מסמל תכונה בפני עצמה, על סמך הרגשות הכנים ביותר שלך אליהם. שאלו את עצמכם אילו זכרונות או רגשות בולטים רובם ובדקו כיצד האיכות הזו יכולה לחול על חייכם. החלום שמישהו יהיה בן דודך שהוא לא באמת בן דודך מסמל מצבים, מציאויות או בעיות שקשה לשחרר אותן. מרגיש שאתה לא יכול לעשות שום דבר בקשר למשהו שצריך להכיר או לקבל. באופן חיובי, בני דודים שאתה לא באמת קשור אליהם יכולים לשקף על הכבוד, ההכרה או ההסכמה החובה שניתנים לך. בעל ~כף הרגל בדלת~ או דרישה מינימלית שפגשת וזה נותן לך את הזכות להגיע למשהו או להישמע בכלל. דוגמא: אדם חלם לראות את בן דודו. האיכות שהכי בלטה אצל בן דוד זה הייתה האומץ שלו להתמודד עם בעיות. בחיים האמיתיים סוף סוף הוא בנה את האומץ לצעוק על בן משפחה חמדן שלא החזיר טובה כשהיה זקוק לו ביותר. דוגמא 2: אישה חלמה לעבור בדיקת הריון אצל בן דודה. בחיים האמיתיים היא חששה להישפט לבדיקת הריון. בן דודה היה מישהו שהיא הרגישה שהוא ביקורתי….

…לחלום או לראות את בן דוד שלך בחלום, מייצג משהו או היבט כלשהו באופי שלך שהוא קצת מוכר. אולי אתה צריך להקדיש זמן רב יותר לטיפוח ופיתוח של מיומנות או אופי מתעוררים. בפרט, אם אתה חולם שבן דודיך מתעלם ממך זה מצביע על כך שאתה לא מזהה איזשהו היבט של עצמך שמיוצג על ידי בן דודך. אם ישנת וחלמת שבחלום אתה או אחיך מאוהבים בבן דוד, זה מייצג את קבלתך אחד את השני ושהכרת וחיבקת תכונות מפתח זו בזו….

…החלום על משולש מסמל יצירה, יצירתיות או כאוס. משולש קדימה כלפי מעלה כדי לייצג את הפן השלילי של הבריאה. המשולש הפונה כלפי מטה מסמל את ההיבט החיובי של הבריאה. כוכב דוד הוא סמל שמשתמש במשולשים מול מעלה ומטה כדי לייצג את הקרב בין יצירת חיובי לשלילי בחיינו….

ראו את המשמעות של כוכב דוד

…החלום על דוד מסמל רצון להשתמש במשהו או במישהו כדי לגרום לחיים שלך להרגיש פחות נוראים. הרגלים שעליך להפוך את עצמך לנוח יותר במהלך מצב קר או רגיש רגשית. הגדלת החום, התזונה, הנוחות של המצב. לחלופין, תנור חימום עשוי לשקף שיתוף באהבה, או להיות חיבה לאחרים. עוזר לעשות זמן רע יותר נוח למישהו אחר. הפוך מצב או מערכת יחסים לאירוח יותר….

(דוד) לראות קומקום בחלום פירושו לשבת במושב הכבוד, או שזה יכול לייצג צלייה ציבורית.

(ראה דוד | קומקום | צלייה)

…החלום על משהו רותח מסמל סערה או עוגמת נפש. רגשות או כוונות שליליות או החמרה. מצב שלילי יכול להיות קרוב להגיע לנקודת סיום. הרתחה יכולה להיות גם ייצוג של ההכנה שלך לשחרור רגשות או כוונות שליליות אצל אחרים. יש פוטנציאל לכעס או לנקמה. יתכן שאתה גם מבין עד כמה מצב שלילי או מסוכן הוא כל הזמן. לחלופין, הרתחה יכולה לייצג מצב קבוע של מוכנות או כוח. מודע לעצמך תמיד להיות מוכן לפעולה. דוגמה: אדם חלם לראות מים רותחים על דוד בחדרו שהלך לכיוון הכיבה. בחיים הערים האיש הזה חשב בסתר על פיטור מהנדס שמסייע לו וברגע האחרון הגיע להסכם עם המהנדס. המים הרותחים המייצגים את הסוד הרביעי הרכיבו את מחשבותיו של האיש כשהתקרב למהנדס היורה….

…ראיית X בחלום מסמלת את חלוקת השליליות מהפוזיטיביזם. זהו אופיו החזק והיעיל של החלום לבחינת העימות עם האגו, זהותו האישית של החולם ורגשותיו ומחשבותיו של החולם עצמו. חלימה על X יכולה להיות גם הייצוג הבידודי של בעיות שלא ניתן להקדים. המשמעות היא שבחיי החולם עלולה להופיע בעיה. האות X יכולה להיות גם סמל שטוב ורע כבר לא יכולים לחפוף בשום דרך בחייו של החולם. משמעות הסמליות התרבותית של X מבוססת על הסמל של מגן דוד שהופרד, כלומר המשולשים הפונים כלפי מעלה ומטה אינם אטומים יותר זה לזה. זה גם מראה כי החולם עשוי להתמודד עם בעיות ביצירת משהו, מכיוון שההיבטים החיוביים והשליליים עומדים זה מול זה. כשאתה חולם על האות X, זה יכול להיות סימן עבורך להיות אמיץ יותר ולהשקיע יותר מאמץ בפחד מול פחד, להתנגד לדרישות לדברים שאתה לא חושב שאתה יכול אי פעם להכבד ולכבוד אף אחד, גם אם אתה לא אוהב את זה שלו או שלה. לחילופין, X יכול לסמל הישג. אולי יש משהו שאתה אמור לעשות אם אתה רוצה להיות מסוגל להשיג משהו….

…אם אישה צעירה חולמת על כמה מדודים או דודותיה, אז חלום כזה מעיד על העובדה שאישה זו סובלת מביקורת לא מוצדקת, בגלל הטעויות שעשתה בעצמה. החלום הזה יביא אליה אי נוחות לא נעימה. כשאתה רואה בחלום שקרוביך נראים מחויכים, אדיבים ואוהבים, אז זה מייצג את העובדה שחלפו ביקורות וזה גם מראה שבעתיד העניינים שלך ילכו טוב וישגשגו. יהיה לך מזל בעסקים, תקבל כסף (למשל, מתשלומים שנחשבים כבלתי ניתנים לגביה, הגרלה או סתם פרס), גם אם זה רק פרס סמלי. לחלום על דוד רציני, לא מחייך, אדיש מסמל שהחולם מנהל את רגשותיו האוהבים שגויים. כשאתה חולם שדודה תהיה באותה גישה, המשמעות היא שהבעיות שלך יחמירו ותוכל לחוות איזושהי פיוד מצד קרוביך….