…לחלום על כניסה דרך דלת פירושו שהחולם עלול להיות קורבן להשמצות מצד אויבים שממנו החולם ניסה להימלט. אם הדלת היא זו מילדותו של החולם, המשמעות היא שתהיה שמחה מיידית בעתיד. לחלום על דלת פתוחה מרמז על ניצחון באהבה. אם זו דלת של בית אחוזה, זה מצביע על הצלחה כלכלית. אם מדובר בדלת של גן, זה מעיד על כך שיהיו מסיבות וטיולים. לחלום שמישהו מנסה לנעול את הדלת שהחולם מנסה לעבור, והדלת נופלת בגלל הצירים שאינם קשורים, מציעה שמישהו יצטרך את עזרת החולם אך החולם לא יוכל לעזור למרות שהוא או אולי היא באמת תרצה. לחלום על פתיחת דלת עולה כי בקרוב יהיו פעילויות מוצלחות חדשות. לחלום על ציור דלת ישנה והרוסה חלקית, עולה כי החולם רוצה שינוי חיים בתקווה להרוויח הון על ידי השקעת מאמץ ועבודה קשה. לחלום על אנשים אחרים שעוברים דלת ללא כל קשיים פירושו שלחולם יש תסכולים בגלל מצבים שלא עוברים טוב. אם האדם, שחולם את החלום הזה, הוא פוליטיקאי, המשמעות היא שינויים שליליים. עבור אמן, ממציא או סופר זה יכול להיות שעבודתם לא תתקבל, וזה אזהרה עבורם לבדוק את הדברים שהם עשו. כאשר דלת סגורה והחולם אינו יכול לפתוח אותה, הדבר מציע שהחולם אינו בדרך הנכונה, מה שיגרום לקשיים במשפחה, בעסקים ובחברים. החלום להרוס דלת מרמז כי בקרוב לחולם יהיו כמה בעיות, כולל עם הרשויות. לחלום לשמוע מה קורה מאחורי דלת, זה מצביע על כך שחברים חברים זוממים נגד החולם, או שהחולם מנסה לעשות משהו לא בסדר. לחלום לנסות לעבור דרך דלת ולהפוך את הדלת ללא קשורה ולפגוע במישהו, יכול היה לסמן כי עצתו והמלצותיו של החולם עלולות לפגוע קשות באדם שמקבל אותן, ולכן החולם צריך לחשוב היטב לפני שהוא נותן להם. אם אישה חולמת שהיא עוברת דרך דלת במהלך לילה גשום, זה יכול להיות שהיא מתכוונת לחוות הרפתקאות מעורערות. אם לגבר יש את אותו חלום זה מסמל חסרונות והתנהגות ראויה לערעור. לדברי פרויד, כאשר לגבר יש חלום על דלת זה מסמל משהו מיני, כלומר ישנם רצונות ודחפים מיניים שלא סיפקו. לחלום לעבור דרך דלת, לא משנה צורה או גודל, עולה כי בקרוב החולם יקבל חדשות, אולי חדשות לא נעימות, הקשורות לעניינים שמטופלים. לחלום על פתיחת דלת מעידה על חוסר רצינות וכנות בפעילות החולם. לחלום על דלת סגורה ולהיות קשה לפתוח יכול להיות שישנן הזדמנויות שהתבזבזו ושהחולם לא יוכל להתאושש. לחלום לראות דלת שבורה, וגרוע מכך אם היא נופלת, עולה כי אין סיכויים להשיג את כל מה שרוצים, ולכן עדיף לחפש אפשרויות אחרות. לחלום לנסות לכפות דלת סגורה כדי לעבור דרכה, מסמל כי אין שום סיכוי להצלחה במה שחולם החולם….

…החלום על דלת מסמל גישה, הזדמנויות חדשות ושינויים. זה יכול להיות גם ייצוג של אפשרות זמינה. הסיכוי לעשות משהו שונה. דלת יכולה לסמל גם מעבר משלב אחד בחיים שלכם לשלב אחר. שקול את הצבעים, המספרים, התמונות והרגשות שלך הקשורים לדלת אפילו יותר משמעות. החלום על דלת פתוחה מסמל הזדמנויות או אפשרויות חדשות מוכנות או מחכות לכם. זה יכול להיות גם ייצוג להזדמנות או שינוי חדש שכבר החל. לראות את עצמך עושה משהו שונה בחיים שלך. קבלת הפנים שלך לרעיונות חדשים או סיטואציות חדשות. החלום על דלת סגורה יכול לייצג הזדמנויות או שינויים שכבר לא עומדים לרשותך. לחלופין, דלת סגורה עשויה לשקף בחירה שעליך לעשות או יוזמה שעליך לקחת כדי לקבל הזדמנות. הסיכוי לשינוי תלוי בך להחליט. החלום של דלת נעולה מסמל הזדמנויות, שינוי או גישה למשהו בחיים שאתה מרגיש מבודד ממנו. הרגשתך נשללת או שהתקדמותך בחיים איכשהו חסומה. לחלופין, דלת נעולה עשויה לשקף את חוסר הרצון הגלוי שלך לאחרים או התנהגות אנטי-חברתית אפשרית. להתנתק מאחרים או להיות מוכן לחשוף דברים לאחרים על עצמך. החלום על דלת בפניך מסמל תחושות של ~להיות מודר~ או מתעלמים מהן. החלום על אנשים שרוצים שתפיל אותם ליד דלת או שיקבלו אותך בדלת מסמל רעיונות, הרגלים או מצבי חיים שדוחקים אותך לעשות משהו אחר. חלק מכם שרוצה להכיר או להרגל רע שקשה לעמוד בפניו. אם עבריינים או אנשים שאינכם אוהבים לבוא בדלת מסמלים מחשבות שליליות, הרגלים רעים או הפחד המציג את עצמם בחייכם. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה גם קרוב להשפעות שליליות. נעילת הדלת לבית מסמלת השפעות או בעיות שליליות שמתגברות על היכולת שלך להרגיש בטוחים, נורמליים ויציבים. אתה מרגיש שאתה לא יכול לחזור לשגרה. החלום של דלת שאני לא יכול לסגור מסמל שינוי שנראה בלתי הפיך….

דלת בחלום מייצגת את שומר הבית. דלתות פתוחות בחלום מייצגות מקור הכנסה. דלת הבית מייצגת גם את האישה. אם מראה הדלת של מישהו נראה שונה מהמציאות בחלום, פירושו שינויים בחייו של האדם. אם הוא נשבר או נשרף בחלום, זה אומר קשיים עבור האפוטרופוס התושב של אותו בית. אם אדם רואה דלת קטנה בתוך דלת הכניסה הראשית בחלום, זה אומר שהוא יפגע בפרטיותו של חדר השינה של אחרים. זה גם אומר שאשתו של אדם עשויה לנהל רומן סודי, או שניתן יהיה לחשוף בגידה בביתו של האדם. אם אדם רואה אריות קופצים על דלתו בחלום, זה אומר שאנשים חצופים ירדפו אחרי אשתו. אם אדם רואה את עצמו מחפש דלת שלא יכול היה למצוא בחלום, פירוש הדבר חוסר החלטיות. הכניסה לבית מדלתו הראשית פירושה ניצחון נגד האופוזיציה של האדם. אם דלת ביתו של אחד נפתחת לרחוב בחלום, פירושו שמה שמרוויח יועיל לזרים ולא לבני ביתו שלו. היעלמות דלת בחלום פירושה מוות של ראש אותו משק בית. מעבר דרך דלת קטנה לחלל פתוח פירושו הקלה מקשיים. אם אדם רואה את עצמו עוזב את ביתו מהדלת הראשית לגינה ירוקה ומרווחת בחלום, פירוש הדבר להיכנס לתחומי הכלל להלן. אם אדם רואה שני טבעות או דופרי דלתות תלויים ליד דלתו בחלום, פירושו הוא חבות לשני אנשים הדורשים לקבל תשלום. אם אדם רואה אש בוערת את דלתו בחלום, פירושו מותה של אשתו, או שזה עשוי להיות כישלונו בניהול נכון של אותו משק בית. שערי עיר מייצגים מושל צדיק. בחלום, דלת הבית מייצגת גם את ההגנה שהוא מאחוריה, כולל רכושו של אדם, סודות אישיים ומשפחה. אם הדלת בנויה היטב בחלום, פירוש הדבר הגנה על חייו הפרטיים. אחרת, כל מה שנראה דרך דלת כזו אומר לחשוף את חייו הפרטיים של האדם. אם רואים נגר בונה לו דלת חדשה, המשמעות היא בשורות שמחות של בריאות ועושר. אם האדם רואה את עצמו אינו מסוגל לאבטח כראוי את סגירת דלתו בחלום, פירושו קשיים שגורמת אשתו. אם מישהו רואה את עצמו מחליף את דלתו בחלום, זה אומר לעבור לבית אחר. אם אדם רואה את עצמו נכנס לביתו ונועל את דלתו בחלום, זה אומר הגנה מפני הרוע. (ראו גם Doorjamb | הודעה לדלת)…

…(Doorjamb) בחלום, בית דלת או עמדת דלת מייצגים את הצור בבית או בבקבוק שלו. אם מוצב את הדלת בחלום, פירושו פיטוריו של אדם כזה מעבודתו. אם הוא נלקח מהאתר ההוא, פירושו מותו של בעל הבית. (ראו גם דלת)…

…כשאתה חולם לראות את עצמך נוהג במכונית, אז חלום כזה מעיד על המרדף, היכולת שלך להגיע מנקודה אחת לאחרת ואת הנהיגה שלך. נסו לשים לב לביצועי המכונית – בצורה חלקה או פחות או יותר? אם היית נהג המכונית, אז חלום כזה מעיד על ההיבטים הפעילים באישיותך. אם היית הנוסע ברכב והיית מישהו אחר, אז זה מראה שאתה האדם שהוא מאוד פאסיבי. אם אתה מוצא את עצמך יושב במושב האחורי של המכונית, אז חלום כזה מציין כיצד אחרים נותנים לדברים להשתלט. אולי אינך סומך על עצמך או שיש לך בעיות עם ביטחון עצמי. אולי החלום מראה שאנשים אחרים הם בשליטה על חייהם. אם מישהו גנב את המכונית שלך, זה אומר שאני כבר לא מבין מי אתה ומה אתה רוצה מהחיים. יתכן שקרה משהו חשוב בחייך בו איבדת קשר עם חבריך, בני משפחתך או לא מצליחים בעבודה. אם אתה מדמיין את עצמך מחנה את המכונית, אז זה מראה כמה אנרגיה בוזבזה על פעילויות או קשרים חסרי תועלת עם האנשים הסובבים אותך. אולי החלום מציין זמן אבוד, לכן עליכם לחבר את עצמכם ולהתחיל לתכנן את זמנכם וחייכם. כחלופה לפרשנות הקודמת, המכונית בחניון יכולה להציע שתתחיל להיות חופשית יותר וליהנות מסחורות החיים. אם אתה חולם לראות את עצמך בחניון ולהסתכל על המכונית, אך אינך מצליח למצוא אותה, אז חלום כזה מייצג את מצבך האבוד. אולי אתה נמצא בנקודה בחייך בה אתה לא יודע מה לעשות ואיך לנהוג במצבים מסוימים. אם המכונית מתחממת יתר על המידה בחלום, פירוש הדבר שאתה נותן יותר מדי מזמנך וממרצך לעניינים לא חשובים. אולי החלום מציע לך להאט ולנוח. לא ניתן לעשות את כל הדברים לבד. התייחס למנוחה והרפיה נאותה. אם אתה מוצא את עצמך בתאונת דרכים , אז זה מראה שאתה כבר לא בשליטה על חייך. אולי אתה מפחד לאבד את הכוח שיש לך, או להשתמש בו באחת הדרכים הלא נכונות. חלונות המכונית מייצגים את השקפותיו של החולם כלפי אנשים אחרים והעולם. אם המכונית נהרסה, אז היא מעידה על הרצונות והרצונות המעוכים שהיו להם. המכונית הבוערת מצביעה על תסכול ועייפות החולם….

דלת פתוחה בחלומותינו היא הזמנה לחצות אותה. הנוף הנתפס מבעד לדלת יגיד לנו אם המשבר שאנו עוברים הוא לטוב ולרע. דלת פתוחה היא כמו אור בחושך. –אם הדלת נמוכה מאוד, צרה מאוד ואיננו יכולים לעבור דרכה, הדבר מעיד על כך שהפתרון למשבר שלנו דורש קורבנות מסוימים. אם הדלת סגורה והיא לא נפתחת כשאנחנו דופקים, זה אומר שרגע הפיתרון הסופי עדיין לא הגיע….

…החלום על דלת מסך מסמל סינון רגשי או פסיכולוגי. משהו שאני אוהב לחשוב עליו, אבל לא רוצה לחשוף את עצמי לאמיתי. סימן לכך שאתה רוצה ליהנות ממשהו, אך לא רוצה להתמודד עם המציאות שבכך. דלת מסך יכולה להיות גם ייצוג של הגנה על המצב. תקל על זה ותתעלם ממה שאתה לא אוהב. דוגמא: צעיר חלם לראות בחורה יפהפייה מאחורי דלת המסך. הילדה הייתה אדם נחשק, עדיין היו לה משפחה וחברים שהחולם לא מצא חן בעיניהם. דלת המסך משקפת את רצונו לפנטז עליו, תוך התעלמות מהמציאות הלא נעימה של חבריו ובני משפחתו….

…חולם להיכנס לדלת, מציין לשון הרע ואויבים מהם אתה מנסה לשווא לברוח. זה אותו הדבר בכל דלת, למעט דלת בית ילדותך. אם זו הדלת הזו שאתה חולם להיכנס אליה, ימיך יתמלאו בשפע ונעימות. חולמת להיכנס לדלת בלילה דרך הגשם, מציינת, לנשים, אסקדות שלא ניתן למחילה | לאדם, זה משמעותי של ציור על המשאבים שלו על ידי סגן לא מוצדק, וגם מנבא מטלות. לראות אחרים עוברים בפתח, מציין ניסיונות לא מוצלחים להביא את ענייניכם למצב משלם. המשמעות היא גם שינויים בחקלאים ובעולם הפוליטי. למחבר הוא מנבא כי ציבור הקוראים יוכיח את דרכו לאמירת עובדות בכך שהוא מסרב לקרוא את עבודותיו המאוחרות יותר. לחלום שאתה מנסה לסגור דלת, והיא נופלת מציריה, לפגוע באחת, מציין כי רוע ממאיר מאיים על חברך באמצעות עצתך הלא נכונה שלא בכוונה. אם תראה ניסיון נוסף לנעול דלת והיא תיפול מהצירים שלה, תהיה לך ידיעה על המזל של חבר כלשהו ויהיה חסר אונים לסייע לו….

…אם חלמת ובחלום שראית שאתה הולך דרך דלת, זה אומר הזדמנויות חדשות שיוצגו לפניך. אתם נכנסים לשלב חדש בחייכם ועוברים מרמת תודעה אחת לשנייה. בפרט, דלת שנפתחת כלפי חוץ פירושה הצורך שלך להיות נגיש יותר לאחרים, ואילו דלת שנפתחת פנימה מציינת את הרצון שלך לחקירה פנימית וגילוי עצמי. לחלום או לראות בחלום פתח דלתות, המסמל את יכולת הקבלה ואת הנכונות שלך לקבל רעיונות / מושגים חדשים. בפרט, לחלום על או לראות בחלום אור מאחוריו יכול להעיד שאתה מתקדם לעבר הארה / רוחניות גדולה יותר. אם חלמת שהדלתות נעולות, פירוש הדבר שהזדמנויות שנשללות ולא זמינות עבורך או שכבר פספסת. בפרט, אם אתה נמצא מחוץ לדלת הנעולה, הדבר עשוי להצביע על כך שאתה חווה נטיות אנטי-חברתיות. אם אתה נמצא בתוך הדלת הנעולה, אז זה מייצג שיעורים קשים שצריך ללמוד. אם חלמת ובחלום ראית שאתה סוגר דלתות, זה עשוי להעיד שאתה סוגר את עצמך מאחרים. אתה מהסס לעזוב אחרים ולחשוף את רגשותיך. זה מעיד על פחד מסוים והערכה עצמית נמוכה. לחלום או לראות את דלתות החלום המסתובבות, יכול להעיד שאתה ממש נע במעגלים ולא לאן. אתה עלול להרגיש שההזדמנויות והבחירות שלך מובילות למבוי סתום….

…החלום על מנעול דלת מכני מסמל סגירה לאיזה אזור בחיים שלך בטוח או נוח. דלת עשויה לשקף שיש זמן נוסף או מעבר בטוח יותר. לא צריך להתמודד עם מציאות קשה בבת אחת….

…החלום על דלת מסתובבת מסמל סוגיות, בעיות או הזדמנויות בהן אתה יכול ~ללכת במעגלים~. סוגיות שאתה מנסה לתקן, אך תמשיך לחזור. מרגיש שאתה לא הולך לשום מקום או נופל שוב ושוב להרגלים הישנים שלך. באופן שלילי, דלת מסתובבת יכולה לשקף סוגיות שלא אכפת לך לעשות בהן משהו. מצב תמידי של ביצוע מחדש של משהו. אין פתרונות קונקרטיים….

…החלום להשאיר דלת אחורית מסמל בפני בעיות שאינכם רוצים לחשוב עליהן. יתכן שאתה נתקל במצב שלילי שלא נעים לשים לב אליו. החלום להיכנס דרך הדלת האחורית מסמל מסקנה לבעיה או למצב שלילי. החלטת סוף סוף לעשות משהו בקשר לבעיה. אם אתה רואה עבריין או אדם שיש לך רגשות שליליים לגבי הליכה בדלת אחורית זה עשוי לשקף פחד או בושה שהופכים להיות דבר שבשגרה אצלך. החלום לשמוע דפיקות בדלת האחורית מסמל מסקנה לבעיה או למצב שלילי שאתה לא רוצה לחשוב עליו. בעיה אחת עשויה להכריח אתכם להתמודד עם זה….

…מכוניות בחלומות מייצגות את היכולת שלך לקבל החלטות במצב נתון, או במידה שאתה מרגיש בשליטה על הכיוון שחייך נוקטים. פעולת מכונית משקפת עד כמה אתה משפיע או היבט כלשהו באישיותך כשאתה מתקדם במצב. מי או מה שולט בהחלטה או בדרך חייך. סוג המכונית מסמל את עמדותיך וגישותיך לסיטואציות בחיים הכרוכות בהחלטות או בקרת תוצאות. אנשים שנוהגים במכוניתם מייצגים היבטים של עצמם או תחזיות של אחרים המנחים את בחירותיהם. אנשים הרוכבים איתך במכונית משקפים את ההיבטים של אישיותך המשפיעים על הבחירות או הבעיות שלך ש~הולכים לרכיבה ~כעבודה למטרה. דגמי מכוניות מסוימים עשויים לשקף את הסגנון הפסיכולוגי שאתה או מישהו אחר משתמשים בו כדי להשיג יעדים או להימנע ממה שאתה חושש. רכבים זולים או מורידים משקפים את הפגיעות או חוסר המשאבים. כלי רכב יקרים או עוצמתיים משקפים את היעילות או הכיוון בחיים בלתי ניתנים לעצירה. החלום לקנות מכונית חדשה יכול לייצג גישה חדשה לחיים כשאתה לוקח קשר חדש, עבודה חדשה או מתחיל פרויקט חדש. התחלה חדשה או דרך חדשה לעסק שלך. החלום לא להיות מסוגל למצוא את המכונית שלך מסמל תחושות שכללי המצב לא עובדים בשבילך. הרגשה שלא השגתם את מה שציפיתם, או שסוג מסוים של קבלת החלטות אינו מעניק לכם את הסיפוק שחשבתם שיהיה. מצב שמשאיר אתכם מרגישים נבוכים או מבולבלים. אתם עשויים להרגיש שאין משמעות לאף תחום בחייכם. יתכן שאינך יודע מה אתה באמת רוצה לעשות בחיים שלך, או לאן אתה רוצה ללכת. החלום של מכונית גנובה מסמל תחושות של הפשטות מזהותך או היכולת לקבל החלטות יעילות. זה משקף את אובדן העבודה שלך, מערכת יחסים כושלת או מצב כלשהו שבו אתה מרגיש שהתפקיד שלך או הדחף שלך נפגעו. החלום על מכונית שלא מתחילה מסמל תחושות של אי יכולת לפתור מצב לטובתך. מרגיש לא מסוגל להתחיל לקבל החלטות בגלל בעיות, עיכובים או תסכולים. החלום לתקן את המכונית שלך מסמל את הניסיון שלך לחזור למסלול בחייך. מנסה לשחזר תהליך קבלת החלטות בחייך ממנו הוסטת מבעיות או עיכובים. להחזיר את יכולתך לשלוט בכיוון בו נוקטים חייך. השבת היכולת שלך להתקדם או לדחוף קדימה בתחום כלשהו בחייך. באופן שלילי, תיקון המכונית שלך יכול לשקף תחושות של סטיות או מניעה לעשות את מה שאתה מרגיש שאתה צריך לעשות. החלום על מכונית ששוקעת במים מסמל תחושות של להיות מוצף בחוסר וודאות כשאתה מנסה להשתלט על מצב. מיומנויות שנשלטות על ידי רגשות או בעיות שליליות גדולות מכדי לשלוט בקבלת ההחלטות. לעוד מכוניות ורכבים, עיין בסעיף נושא הרכבים שלנו. דוגמה: אישה חלמה לאבד את מכוניתה. בחיים האמיתיים היא לא הייתה מרוצה מכיוון הקריירה שלה, מכיוון שזה לא הביא את האושר שקיוותה שיהיה. המכונית שאבדה השתקפה כאובדן ובלבול שהקריירה שלה נתנה לה….

…חלום הדלת מעיד על מכשולים וסתירות. דפק לדלת פירושו פתרון בעיות….

(ראו מפתן הדלת | סף)

(ראה תפס)

כמו כן, קרא את הפרשנות על הדלת.

(ראו מפתן הדלת | סף)

…החלום על דלת סגורה מסמל אזור בחיים שלך שאינו זמין עבורך. אתה עלול להרגיש שהזדמנות איננה אפשרית עבורך. דלת סגורה יכולה להיות גם ייצוג של רגשותיכם כלפי סיטואציה שעדיין לא מוכנה. דלת סגורה יכולה לייצג גם סודות או משהו שאתה מרגיש אסור. החלום לראות דלת קרובה עשוי לשקף את סיום מערכת היחסים או הסיטואציה. זה יכול להיות גם ייצוג של הכוח או המשאבים שמרגישים שהיית מבודדת מהם. החלום לסגור דלת, אתה יכול אפילו לייצג שאתה רוצה להסיר מערכת יחסים או מצב. זה יכול גם אומר שהחלטתם על דבר אחד ולא תוכלו לבדר אפשרויות אחרות. לחלום שחנות סגורה מסמל את ההזדמנות לבצע בחירות מסוימות שעדיין אינן מוכנות. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה צריך להיות יותר סבלני עם המטרות שלך….

(Doorjamb | תפס דלת) תפס דלת או דלת דלת בחלום מייצגים דיילת, כלב שמירה או משרת.

…מפתח בחלום מייצג כסף, יד עוזרת, כניסה לדרך הידע, או שזה יכול להיות קבלת הדרכה אלוהית. נשיאת חבורת מפתחות בחלום פירושה שגשוג, ידע וביטחון נגד אויבו של האדם. מפתחות בחלום מייצגים גם את הילדים, השליחים, המרגלים, המשרתים, האישה או העושר של האדם. מפתחות בחלום פירושם גם השגת המטרה של האדם, או הגשמת תפילותיו. מפתח בחלום עשוי גם להיות ניצחון על האויב של האדם. החזקת מפתח עץ בחלום מציינת את דמותו של מי שמסרב לעזור לאחרים, או אם הוא מחזיק את כספם באמון, פירושו שהוא אינו מחזיר אותם, שכן עץ בחלום פירושו צביעות. החזקת מפתח שאין לו שיניים בחלום פירושה לרמות יתום מירושתו, או להפוך לאפוטרופוס על אחוזה ולהונות את יורשיה החוקיים. החזקת מפתח גן העדן בחלום פירושה רכישת ידע, עושר כדין או קבלת ירושה. מפתחות בחלום מייצגים גם את הקופות שהם פותחים. ראיית מפתח בחלום פירושה גם עלייה לרגל למכה. מפתח העשוי מברזל בחלום מייצג אדם חזק ומסוכן. המשמעות היא גם פתיחות בחייו של האדם. הפיכת מפתח לפתיחת דלת או מנעול בחלום פירושה השגת ניצחון על אויביו. פתיחת דלת או מנעול ללא מפתח בחלום פירושו להשיג אותו דרך תפילות. מציאת מפתח בחלום פירושה מציאת אוצר, או רווחים מאדמות חקלאיות. אם אדם עשיר מוצא מפתח בחלומו, זה אומר שהוא חייב מס נדבה ועליו לחלק מייד את מה שהוא חייב, לשלם צדקה ולחזור בתשובה על חטאיו. ההחזקה במפתח הכעבה הקדושה בחלום פירושה עבודה למען שליט או אימאם. אם אישה מקבלת מפתחות בחלום, זה אומר אירוסין שלה. קושי לפתוח דלת, אפילו עם מפתח בחלום פירושו מכשולים בעסק, או אי השגת מטרתו. מפתח בחלום מייצג גם ידע חדש עבור מלומד או אדם מלומד. לשים מפתח בתוך דלת בחלום פירושו להכניס אדם שנפטר לארון הקבורה או לקברו, או שזה יכול להיות קיום יחסי מין עם אשתו….

…(סתום) אם רווק רואה את עצמו סוגר דלת בחלום, פירושו שהוא יתחתן עם אשה צדיקה. אם גבר נשוי רואה את עצמו סוגר דלת בחלום, זה אומר שהוא עשוי להתגרש מאשתו. נעילת דלת בחלום פירושה גם להתחתן, אם כי לפתיחת מנעול יש קונוטציות שליליות. אם אדם רואה את דלתו נעולה בחלום, פירוש הדבר שהוא יבחר לרצות את שביעות רצונו העולמית במקום למלא את חובותיו הדתיות. אם מישהו מנסה לנעול את דלת ביתו ולא מצליח לעשות זאת בחלומו, פירושו שהוא יפקיר החלטה קשה שקיבל, או יימנע מלהמשיך לרדוף את הבלתי אפשרי במקרה שלו….

…(משקוף דלת | לוח דלת | סף) בחלום, מפתן הדלת של הבית מייצג את כוחו של מישהו, או שזה יכול להיות נישואים. אם אדם רואה את עצמו מסיר את דלת ביתו בחלום, פירושו לאבד את כוחו. אם הוא מסיר את משקופי הדלת של ביתו בחלום, זה אומר להתגרש מאשתו. אם משקפי הדלת נלקחים ואדם כבר לא יכול היה לראות אותם בחלום, המשמעות היא מותו. אם הוא עדיין יכול לראות אותם בחלום, אז פירושו מחלה ממנה הוא יתאושש. משקוף הדלת בחלום מייצג גם אישה או בקבוק הבית. אם מושל רואה שמפתחי ביתו מוסרים בחלום, זה אומר שהוא יוגדר. כל מה שקורה לפתחות בחלום, צריך להתפרש כמתייחס לאשתו או לאשה. (ראה גם סף)…

…בחלום, סף מייצג את שמלתו, בגדו, קישוטו, איפורו, כסף, או שהוא עשוי לציין סגירת נושא, הפצתו, או שהוא יכול לייצג אישה יפה שמגלמת את כל התכונות שהאדם רוצה, כולל יופי, אופי טוב אינטליגנציה, עושר ופוריות. קניית סף חדש או ישיבה על אחד בחלום פירושו כי הבעל או האישה עלולים לסבול מפגיעה גופנית. אם אדם רואה את עצמו יושב תחת סף דלתו בחלום, זה מייצג מצוקה או מחלה. אם אדם רואה את עצמו נשא מעל סף דלתו בחלום, זה מייצג את הלווייתו. (ראו גם סף דלת | משקוף דלת | לוח דלת)…

…החלום על לוח מסמל גישה פתוחה או פתיחה לרעיונות חדשים, סיעור מוחות או גילוי משהו. יתכן שאתה שוקל אפשרויות, תיאוריה, ניסוי או ניסיון לבוא עם פתרונות יצירתיים לבעיות. לוח הוא סימן לכך שאתה פועל לקראת תשובה, או שאתה פתוח למספר אפשרויות. החלום של מורה שמבקש ממך לקרוא משהו בלוח הגיר עשוי לייצג את האינטרס שלך בפתרון בעיה או בתחושת האינטואיציה שלך שאתה רוצה לשקול או לשקול מחדש. חלום של מורה שמבקש ממך לכתוב על לוח גיר מסמל את העניין שלך בפתרון בעיה או תחושת האינטואיציה שלך שאתה רוצה להתחיל לעשות סיעור מוחות או לעבוד על פתרון בעיה. החלום של רופא לכתוב על לוח גיר עשוי לייצג עניין או תחושת אינטואיציה המתמקדת במציאת שיטת ריפוי. החלום של תפריט לוח במסעדה מסמל גישה ניסיונית או גישה פתוחה לראות איך משהו גורם לך להרגיש. יתכן שאתה מנסה משהו חדש, או לראות אם משהו מתאים לאורח החיים שלך. החלום על לוח ירוק מסמל את הניסיונות שלך לעשות סיעור מוחות, או להתנסות בבעיות שפחות מביכות וקל יותר לקבל אותם. החלום על לוח שחור מסמל את הניסיונות שלך לעשות סיעור מוחות, או להתנסות בבעיות שהן יותר אישיות, מביכות וקשות לקבל….

…החיים שלנו מיוצגים והכל תלוי בנו. בנזין מייצג את יכולת האנרגיה שלנו. מסגרת המכונית מעידה על המראה החיצוני שלנו. ההגה מראה את יכולת השליטה. בלמים מייצגים את הרצון שלנו. מעגל חשמלי כמה אינטליגנציה אנחנו. פנסים מלמדים על יכולתנו לראות את העובדות. אם המכונית במצב טוב, זה אומר שאנחנו בטוחים. אם זה במצב גרוע, זה מייצג את הפחדים שלנו. אם אנו נוהגים ברכב לבד מעיד על רצון לעצמאות. אם ניסע בליווי, פעולות הנוסעים, כולל אותנו, יגלו את יחסנו לסובבים אותנו. אם אדם אחר נוהג, פירוש הדבר שאיננו אדונים לגורלנו….

…חולם על מפתחות, מציין שינויים בלתי צפויים. אם המפתחות אבדו, הרפתקאות לא נעימות ישפיעו עליכם. למצוא מפתחות, מביא שלום בית ופניות מהירות לעסקים. מפתחות שבורים, מבשר על הפרדה באמצעות מוות או קנאה. עבור אישה צעירה החולמת לאבד את המפתח לכל קישוט אישי, מציינת שיהיו לה מריבות עם המאהב שלה, ותסבול אי שקט רב ממנה. אם היא חולמת לפתוח דלת עם מפתח, תהיה לה מאהב חדש ותהיה בו ביטחון יתר. אם היא תנעל דלת עם מפתח, היא תצליח לבחור בעל. אם היא תסגיר את המפתח, היא לא תצליח להשתמש בשיפוט בשיחה ותאפיל את המוניטין שלה….

…לחלום שמשהו או מישהו שמביע כעס היכה בך מעיד על מחלוקת וחוסר אהבה מסוגים שונים, אך אלה כמעט תמיד נגרמים על ידך. לחלום שאתה מכה ילד או אדם חלש וחסר הגנה מצביע על כך שלקחת יותר מדי חירויות ויתרונות על פני אחרים וכנראה שאתה מתכנן להמשיך לעשות זאת לטובתך האישית. לחלום שאתה שומע השפעות, למשל כאשר דלת נסגרת, זה מציע שתקבל בקרוב חדשות צפויות. במקרים מסוימים בדרך כלל מדובר במישהו שרוצה להתנצל על שפגע בך. לחלום שאתה שומע דלת, קיר, רצפה וכו 'דופקים, מצביע על הפתעות נעימות או הפתעות כאלה יכולות להיות לא נעימות….

…פתיחת דלת באמצעות מפתח מכריזה שניכנס למצב חדש, טוב או רע על פי הקשר החלום. להחזיק בסמל צרור מפתחות גדול רכישת טובין או ידע פרופורציונלי למספר המפתחות שבחבורה. מתקשה לסובב את המפתח במנעול מבטיחה שנמצא קשיים ומכשולים להשיג את מבוקשנו. מפתח שבור או אבוד הוא סימן לבעיות ובעיות המונעות מאיתנו לממש את רצונותינו. לפתוח דלת וללכת לחדר שבו מכיר אדם מהמין השני הנישואין….

…(כיסוי | אושר | פחדים | רעלה) בחלום, וילונות פירושו הרעלת חייו הפרטיים של האדם. וילונות בחלום מייצגים גם איש סוד או חבר אמין או אשה המכסה את מלכודות בעלה, מגן על עסקיו ושומר עליו מפני הסתכלות על נשים אחרות. אם איש ידע רואה חלום כזה, וילונות מייצגים את היושרה שלו, את אשתו הנכבדת ואת ילדיו. וילונות לא מזוהים בחלום מייצגים דאגות או מצוקה. אם הווילונות תלויים על דלת הכניסה של אחד בחלום, זה אומר שקשיים כאלה יבואו מהעולם. וילונות ישנים בחלום מייצגים מצוקות שלא יחזיקו מעמד. וילונות קרועים בחלום פירושם אושר ושמחה. אם הם נקרעים אנכית בחלום, הם מייצגים שמחה מהירה. אם הם נקרעים אופקית בחלום, הם מתכוונים לשון הרע נגד משפחתו. וילונות שחורים בחלום משמעותם דאגות בגלל כסף, ילד או רשויות. וילונות לבנים או ירוקים משמעותם תוצאות טובות. וילונות התלויים מעל דלת המסגד בחלום מייצגים בעיות רוחניות או כישלון דתי. פירושו של וילונות מחוץ למקומם בחלום פירושו מצוקות, ולראות אותם תלויים על חלונותיו של אדם אין פירוש. בחלום, לראות וילונות תלויים מעל סביבה מוזרה פירושו פחדים שיגיעו לשיאן. וילונות מעוטרים בזהב פירושו הזדמנות או סילוק הדאגות של האדם. אם אדם שאינו נשוי רואה וילונות בחלומו, פירושו שהוא יתחתן ויגן על צניעותו, או שזה יכול להיות עסק שמגן עליו מפני עוני. אם נמלט או אדם מפוחד רואה את עצמו מכוסה בווילונות בחלום, פירושו מקלט ממה שמפחיד אותו. נפילה דרך חור תוך כדי תלייה לחלל בחלום פירושו לצאת למסע ארוך, מתסכל, עמל ומסע רחוק. ככל שהווילונות גדולים יותר בחלום, כך קשה יותר המכשול של האדם….

…(זרעים | עצם העץ | עץ) עצי אורן ופירותיהם בחלום משמעותם בדידות ובלבול במהלך מסעות. טיפוס על עץ אורן בחלום פירושו ניצחון, הצלחה ושמוע חדשות טובות. אורנים בחלום מייצגים את עץ האורן עצמו. אגוז אורן בחלום מייצג גם אדם בעל שם שיש לו אופי אצילי, אדם אלוהי שמכובד, קדוש אך עני, או שהוא יכול לייצג מישהו שיש לו מעט מה להציע, או אדם המקלט גנבים מתוך חמלה. אותה פרשנות חלה על הינשופים והעורבים. בניית דלת לבית של עץ מעץ אורן בחלום פירושה שכירת משרת או שוער שיש לו מעט נימוס ומלא רעיונות מטופשים. אם סוחר או איש עסקים בונים דלת כזאת בחלום, פירוש הדבר שהוא יבין ללא ידיעה גנב….

…חלום לאבד מפתח אחד או יותר מציין את האפשרות לאבד את עבודתך. מצד שני זה מצביע על בירור עמדות מבלבלות והקרנת יעדים חדשים. חלום לפתוח דלת עם מפתח פירושו שתיכנס למצב חדש. עליכם לשים לב להקשר של החלום, אם המצב טוב או רע. לחלום לפתוח דלת ולהיכנס לחדר בו יש בן / בן-מין משמעו נישואים קרובים. חלום שיהיה לך הרבה מפתחות מסמל רכישת סחורה או ידע, פרופורציונלי למספר המפתחות ביד. לחלום על קושי לסובב את המפתח בנעילה פירושו שיהיו לך כמה קשיים ומכשולים במצבים טובים. חלום על מפתח שבור מבשר על צרות ובעיות שיחסמו את מימוש המשאלה….

(פתוח) פתיחת דלת סגורה או דלת אטומה, או פתיחת מיכל אטום, או מיקום בחלום פירושו הקלה בקשיים, וזה יכול לייצג את הדרך לשגשוג.