…החלום על ירוק כהה מסמל צורה כלשהי של אנוכיות. כשאתה רואה את זה בחלום זה משקף את המחשבות שאתה עוסק בהן העוסקות לחלוטין לחלוטין בהנאה שלך או ברווח האישי שלך. אזור בחייכם או דפוס חשיבה בו אין חשש לרגשות או לרווחתם של אנשים אחרים. ירוק כהה מצביע על קנאה, תאוות בצע, חומריות, בגידה ואי רצון לחלוק אותה עם אחרים. ירוק כהה יכול להצביע גם על הפחדים העוצמתיים מאובדן או מחשבות אובדניות. ירוק כהה יכול לשקף גם את הצמיחה שאתה מרגיש הולך בכיוון הלא נכון, התקדמות איטית, תחושה שמונעת למצוא מוצא בריא. דוגמא: אישה חלמה על שמלה ירוקה מגעילה. לא יכולתי לסבול ולחכות לבחור שהיא מנהלת איתו רומן שיעזוב את אשתו בחיים האמיתיים….

…(בנה | קונטור | מסגרת | פרופיל) קיום דמות גבוהה בחלום מסמל גאווה, יהירות, קמצנות, ראוותנות או העמדת פנים לגובה. (ראה גובה רוח). אם אדם רואה את דמותו קצרה יותר מגודלו הרגיל בחלום, הרי שהיא מציינת איבוד כבוד או קרוב לסוף חייו. לראות את עצמו מעבר לגודל האנושי המשותף בחלום מציין גם את הסוף הקרוב לחייו, או שזה יכול להיות נפילה בדרגה. אם מישהו בעל סמכות רואה את עצמו נמוך יותר בחלום, פירושו שהוא יאבד את תפקידו, או לא יצליח להעניק פסק דין צודק, או שזה יכול להיות מאבק פוליטי. להיות קטן מהרגיל בחלום פירושו תבוסה במלחמה או הפסד בקטטה. אם פוליטיקאי רואה את עצמו גבוה בחלום, פירושו שהוא ינצח במערכה הפוליטית שלו. (ראו גם גוף ')…

ראו את המשמעות של כחול (כהה).

…חום כהה בחלום מסמל את הטיהור של מחשבות, רגשות, הרגלים ומצבי חיים שליליים. כשאתה רואה את זה בחלום זה בדרך כלל מסמל שליליות שאתה נפטר ממנה או מנקה אותך….

לחלום על או לראות בדמויות המסתוריות חלום, פירושו סבל נפשי גדול.

(ראה התכתבות)

זוהי אזהרה כך שמעשיכם ילכו לדוגמא של אנשים ישרים סביבכם.

כדי להבין טוב יותר את החלום הזה, קרא גם את הפרשנויות העירומות.

אפשרות לסבול מתאונה. בעיות משפחתיות, מאבקי רחוב וכשלונות….

חולם על דמויות, מעיד על מצוקה נפשית וטועה גדולה. אתה תהיה המפסיד בעניין גדול אם לא תיזהר מהמעשים והשיחה שלך….

תקופת דאגה המנוגדת לתקוותיכם.

…החלום האפור הכהה מסמל עצב, דיכאון, בעיות בריאות, פחד או בלבול. מצב נפשי שלא מרגיש נכון. אתה עלול להרגיש מרוחק, מבודד או מנותק רגשית. זה יכול להיות גם ייצוג של בדידות או ~תחושה אפורה~….

חלומות שבהם צבע זה הוא השולט ואשר בדרך כלל אינם מציעים אינדיקציה מיוחדת או אופיינית אחרת, מצביעים בדרך כלל על תחילתה של תקופה של חששות שבה תקוותינו ורצונותינו יתגשמו, לא משנה כמה ננסה.

…הצבע הכחול הכהה מסמל חוסר רגישות. מחשבות, הערות או סיטואציות קרות ואדישות. משהו חיובי שחסר דאגה לרגשותיהם של אחרים. צבע זה נקשר לעיתים קרובות למצבים שבהם אתה או מישהו אחר קר, בוטה או קשה. הצבע הכחול הכהה יכול להיות גם ייצוג של יושר אכזרי, שאינו מרגיש נכון או קשה מאוד במצב שהוא לטובתכם….

…לחלום על שיער מסמל את סגנון החשיבה שלך. צבע וסגנון השיער מסמל את האופן בו אתה חושב. שיער מאורגן משקף סגנון חשיבה שיטתי או שיטתי. שיער מבולגן או מאט משקף מחשבות ביקורתיות עצמית או היסטריות. שיער בלונדיני או צהוב מסמל שהבחנת בעצמך או במישהו שחושב בצורה מסוימת. שיער אדום (דם אדום) בחלום מסמל דפוסי מחשבה שליליים או מוגזמים. אתה או היבט כלשהו באישיותך שאינו אמיתי או אכפתי. שיער אדום יכול להיות גם ייצוג של שקר, רמאות, כעס או להיות מרושע למישהו. שיער כתום (אדום, ג'ינג'ר או גזר עליון) בחלום מסמל סגנון חשיבה שקשה להימנע ממנו לשים לב או להבחין בו. אמונות, רגשות או מצבים שאי אפשר לעצור או להימנע מהם. תחום בחייך השולט במיקודך ואינו יכול להבחין. שיער ירוק כהה מסמל דפוסי חשיבה אנוכיים. שיער סגול בהיר מסמל דפוסי חשיבה שהם ניטרליים או אדישים. שיער סגול כהה יכול לשקף דפוסי חשיבה המתמקדים בתחושת חוסר האונים המוחלט. אתה לא רוצה כלום. זה יכול להיות גם ייצוג של דפוסי חשיבה כהים ואדישים. שיער תכלת מסמל דפוסי חשיבה חיוביים. זה יכול להיות גם ייצוג של רגישות. שיער כחול כהה מסמל דפוסי חשיבה קרים או חסרי רגישות. שיער שחור מסמל חשיבה לא מאוזנת. מחשבות חשוכות, מדוכאות, שליליות או מוגזמות. שיער שחור יכול לייצג גם הלך רוח מפחד. שיער לבן מסמל דפוסי חשיבה מאוזנים. אמונות שליליות או לא בריאות מתנקות לחלוטין. אולי סימן לשיפור עצמי או לשינוי חיובי. שיער לבן יכול גם לייצג כוונות טובות. החלום להחזיק שיער של מישהו אחר מסמל את המחשבות שלך או את סגנון החשיבה שלך מבוסס על כל התכונות, הרגשות או הזיכרונות שבולטים ביותר אצל אותו אדם. זה יכול להיות גם ייצוג של סימילרים בסגנון חשיבה לאותו אדם. החלום לאכול שיער יכול לייצג תחושות של גועל או בושה שעליך לחוות או לחשוב על הבעיה של מישהו אחר. החלום על חרקים בשיערך מסמל עצבנות, תסכולים או מצבים לא רצויים שאתה מרגיש תקוע איתם. מרגיש לא מסוגל להפסיק לחשוב על משהו מעצבן. החלום על שיער עולה באש מסמל הלך רוח שנצרך על ידי אובדן או איום של אובדן. דאגה למצב חמור מאוד. מרגיש שאין הפעם ~לא משחק~. חלומות של שיער בוער יכולים להופיע כאשר אתה או מישהו שאתה מכיר מתמודד עם משבר נורא, כמו מותו של אדם אהוב. עיין במקטע ערכות השיער למבט מעמיק יותר על סמליות השיער….

…החלום על צפייה באנימה מסמל גישה חסרת דאגות. זה יכול להיות גם ייצוג של אסקפיזם. החלום להיות דמות אנימה (או מישהו לצורך העניין) משקף בצורה ספציפית שאתה מביע את עצמך בחיים האמיתיים. שקול את הרגשות או הדעות הכנים ביותר שלך לגבי דמות זו ובדוק כיצד האיכות הזו יכולה לחול על ההתנהגות הנוכחית שלך….

…חלום הדגים מסמל מחשבות לא מודעות או אמיתות לא מודעות. דברים שאתה יכול לשים לב לעצמך או לחייך, אבל אני לא ממש מבין. היה מודע למשהו שאתה לא יכול להבין לגמרי. מצפון עדין. באופן חיובי, הדגים יכולים לשקף מידע חשוב. ללמוד דברים חדשים על עצמך או שקודם לכן היו קשה להבין. באופן שלילי, דג משקף בעיות רגשיות או רגשות שליליים שאתה שם לב אם יש לך, אך מסרב להתייחס אליו ברצינות. יתכן שאתה מודע לכך שיש לך בעיה, אך אינך מבין את הבעיות הבסיסיות שיצרו אותה. רעיונות שמוליכים אותך שולל. זה יכול להיות גם ייצוג של הבעיות שנמצאות בשטח הפתוח, אבל אף אחד לא רוצה לדבר. אנשים העוברים טיפול או צמיחה אישית עוצמתית חולמים לרוב על דגים ששוחים מתחת לפני המים כדי לסמל תובנות חדשות על עצמם שהם מנסים לגלות. גודלו של דג חלומי משקף עד כמה הבעיה משמעותית או חשובה. דג גדול מסמל משהו הוא חשוב, אבל אני לא מבין אותו. דג קטן עשוי לשקף בעיה קטנה שאתה מתקשה להבין. דגים אדומים כחולים הם מחשבות חיוביות, מחשבות מסוכנות, זדוניות או יהירות. דג ירוק כהה הוא מחשבות אנוכיות. דגי תפוז הם נושאים השומרים על השפעה חזקה על הבחירות הנוכחיות שלך. דגים צהובים משקפים את המודעות העדינה לנושאים שאתה מבחין בהם ממשיכים להתבטא בחייך המתעוררים. משהו שאתה לא יכול שלא לשים לב אליו. החלום לתפוס דג מסמל קבלת תובנה או הבנה חדשה. ללמוד משהו על עצמך או איך בעיה קשה עובדת. לחלום על דגים מתים מסמל את הדברים שהבנתם בעדינות שכבר לא שמים לב אליכם. בעיות שהבנת בעדינות כבר לא חשובות או נעצרות. החלום לאכול דגים מסמל את הביטחון המוחלט כי הושקעה בעיה. אתה יודע שמשהו לעולם לא יהווה בעיה חדשה. זה יכול להיות גם ייצוג לבעיה שנמצא לאחרונה שנפתר לצמיתות. החלום על דג מעופף מסמל בעיות שאינכם מבינים לגמרי, אך רוצים להסתבך איתן. זה יכול לשקף באופן חיובי, חוסר ניסיון בשילוב להיטות. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה עובר מהר מדי עם משהו, או שאתה צריך להקדיש זמן רב יותר ללמוד לפני שאתה מתחייב ברצינות. החלום על אסכולה של דגים מסמל בעיות מורכבות או ריבוי עובדות שאתה מזהה את עצמך מהן, אבל אני לא רוצה לדון בהן בגלוי. זה יכול להיות גם ייצוג של מודעות גבוהה מהרגיל לבעיות שלך שאין לך בהירות לגבין. בעיה רבת פנים שאתה מתקשה לקבל תובנות עליה. לחילופין, בית ספר לדגים עשוי לשקף את ההתנהגות או הקבוצה הקונפורמיסטית שאתה חושב שאתה מנסה ללמוד עליהם. דוגמה: אדם חלם לראות דג גדול וירוק כהה שוחה, באוויר, ונתקל בו. בחיים האמיתיים הוא מצא את עצמו שוב ושוב שוקל להתאבד למרות שלא היה לו מושג איך לעשות זאת בהצלחה. דוגמא 2: אישה חלמה להשאיר לה דג מושלך. בחיים האמיתיים, גבר שיצאה איתה בטעות אמר לה שהוא אוהב אותה בזמן שהיה שיכור, אבל אז הוא היה נבוך מכדי לדון בגלוי במצב. הדג שמשוגר לעברה משקף את הדרך הלא נוחה בה נחשפו רגשותיו האמיתיים של הגבר והושארו ללא עוררין, אך שמו לב לחלוטין….

…לחלום על לחם יש בדרך כלל משמעויות חיוביות, אך זה גם תלוי עד כמה הלחם היה קל או כהה, מי אכל אותו ובנסיבות אחרות. אם האישה אכלה את הלחם, פירוש הדבר שהיא תטפל במשפחה הגדולה בקרוב מאוד. החלום בו אתה אופה לחם יכול לייצג את החיים הגדולים … או שזה יכול להעיד על רעב החולם. אם נתת לחם לאחרים, זה מראה כמה אתה טוב ונדיב לאחרים. אם אתם רואים או אוכלים לחם טרי ובעל תזונה רבה כמו אגוזים וזרעים, זה אומר שיהיו לכם שונות רבה בחיי היומיום שלכם. לחם לבן מעיד על תמימות ותענוגות קלים. לחם כהה בולט כ סימן החוכמה והאיכות. אם נתת לחם לעניים, פירוש הדבר שאתה מוערך על ידי אנשים חלשים….

…החלום של נחש ארסי מסמל שחיתות או זיהום. אזורים בחייכם המקלקלים את כל מה שקשור אליהם. אנשים ומצבים שאין לסמוך עליהם או שתרצה להימנע מהם. נחש יכול גם לשקף את חוסר היושר שלו או התנהגות מטעה. נחש יכול גם להיות בעל השפעה רעה. אולי אדם שלא אוהב את זה. נחש יכול להיות גם ייצוג לבעיה מסובכת או מסוכנת. נחשים לרוב מצביעים על מצבים שקשה לעמוד בפניהם, בעייתיים מוסרית או שיש בהם מלכודות שתרצו להימנע מהן. נחשים יכולים להיות גם ייצוג של דפוסי חשיבה שליליים, אנשים או סיטואציות המחמצות את מצב הרוח, הרוח או הכוונות הטובות שלך. החלום שננשך על ידי נחש מסמל פחדים שנכנעת לאובדן או לתחושות השחיתות שהצפת. החלום לפחד שננשך על ידי נחש מסמל את הפחד שלך ממצב לא רצוי או בלתי נשלט. אתה עלול לחשוש מאיבוד כוח או שליטה. לחלום על נחש מת מסמל התגברות על השפעה פוגעת או שלילית בחייך. זה יכול להיות גם ייצוג של האיום של אובדן מוחלט, שמתפוגג. נחשים שחורים בדרך כלל מייצגים פחדים או מחשבות שליליים מאוד שעשויים להיות לכם בעיות. נחשים בצבע חום בהיר או נחושת מייצגים את הרצון שלך לדברים שלא יקלקלו ​​את הטבע הטוב שלך או ישחיתו אותך. סימן לכך שאם לא תהיה לך את הדרך שלך לעולם לא היה אכפת לך מכלום או מאף אחד. נחש חום בהיר יכול גם אומר שאתה נבהל מהאמונה שאתה כבר לא יכול לקבל משהו. הוא יכול גם לכוון לפגוע באנשים, לשקר, לרמות, לגנוב או לא לכבד אחרים, מכיוון שאתה לא יכול לקבל את מה שאתה רוצה. לחלום על נחש חום כהה יכול לייצג אובדן שאתה חושש ממנו יכול להרוס תחומים אחרים בחייך. נחש לבן מסמל משהו אמיתי או חיובי בחייך שמשחית או מזהם את כל מה שמסביבך. משהו עם כוונות טובות שאין סובלנות לבחירות חלופיות. נחש לבן עם רעל כחול מסמל את ההשלכות שמעניינות אותך, אבל אני לא מרגיש טוב. לחלום על נחש כחול מסמל אדם או סיטואציה חיוביים שדוחים אותך כל הזמן או מחבלים בך. זה עשוי לשקף משהו בחייך שנשמר או שדורש הקפדה מלאה על כללים ספציפיים. מצב חיובי שהוא אנטגוניסטי למטרות שלך. נחש ירוק כהה מסמל מחשבות או הרגלים אנוכיים שפוגעים באזורים אחרים וחיוביים יותר בחייך. צורך חזק לשים את עצמך בראש ובראשונה או חוסר ביטחון רב עוצמה המפסיקים מאמץ אמיתי. החלום על הליכה על גבו של נחש מסמל סיטואציה בחייכם שנראה שמשחית את כל מה שאתם עושים, או מרחיק אנשים מכם. החלום שנחנק על ידי נחש יכול לייצג מצב שלילי שמונע ממך לדבר או לבטא את עצמך ללא השלכות. החלום על נחש שנראה שאינו מודע או מעולם לא מבחין מסמל פחד מפני אובדן שלעולם לא נראה שהוא יבוא. תחושה ממושכת של כישלון מתקרב או בלתי נמנע שלעולם לא קורה. דוגמא: ילדה חלמה פעם על נחש ארסי שפיתתה ואי אפשר היה להתנגד. בחיים האמיתיים היא התמודדה עם גבר מושך במיוחד שרדף אחריה שלא סומכת עליה. הנחש משקף את חזונה של האיש הזה להיות ~שחקן~ ומספר לו את כל מה שהיא רצתה לשמוע כדי לשכב איתה. דוגמא 2: אישה שגרה בקהילה דתית קפדנית חלמה על נחש לבן. בחיים האמיתיים בגלל חוקים דתיים, היא לא הצליחה לבטא את עצמה או לעשות דבר שלא אושר על ידי הקהילה. הנחש הלבן משקף את רגשותיו כלפי הקהילה הדתית, ומונע ממנה לעשות דברים שאהבו. דוגמא 3: אדם חלם פעם אחת לרוץ ביער מנסה להימנע מנחשים. בחיים האמיתיים הוא עמד בפני מספר בעיות חמורות בעת ובעונה אחת. הנחשים שיקפו את הסכנה שתפסו את בעיותיהם הנשקפות על ידו כאשר ניסה למצוא פתרונות מבלי להחמיר אותם. דוגמא 4: אישה חלמה פעם שנחנק על ידי נחש. בחיים האמיתיים, היא התנגדה לחשוף את תשוקתה המינית לעמית לעבודה מחשש שתפטר אותה. הנחש משקף את הפחד שלה מפיטורים שמנע ממנה להביע את רגשותיה. דוגמא 5: אישה חלמה להיות מאוימת על ידי מספר נחשים שחומים כהים. כשהעירה את החיים היו לה בעיות עם בעלה שגרמו לה להרגיש מאוימת שהוא יעזוב ולא ידבר איתה שוב. הנחשים החומים הכהים משקפים את הפחד שלה לאבד את בעלה שעלול להרוס את חיי המשפחה לנצח….

…חולם על אלבסט, מנבא הצלחה בנישואין ובכל העניינים הלגיטימיים. לשבור דמות או כלי של אלבסט, מציין צער וחרטה. כדי שאישה צעירה תאבד קופסת אלבסט המכילה קטורת, מסמל שהיא תאבד את אהובה או רכושה בגלל חוסר זהירות של המוניטין שלה….

…חלום זה מציין כי ביתו ומדינתו נמצאים בסכנת חדירה זרה, שממנה יסבלו צעירינו מסכנות המלחמה. עבור אישה צעירה שתשמע או תראה תותחים, מציין שהיא תהיה אשת חייל ותצטרך להציע לו את מהירות האל כשהוא צועד להגנתה וכבודה. הקורא יצטרך לפרש חלומות על דמות זו על פי ההשפעות הסובבות אותו ועל ידי החוויות השמורות במוחו הסובייקטיבי. אם חשבתם הרבה על תותחים ואתם חולמים עליהם כשאין מלחמה, הם צפויים להזהיר אתכם מפני מאבק ותבוסה אפשרית. או אם העסק מנוהל על ידי עצמך התקשרויות מוצלחות לאחר דאגה רבה ומזל רע עלול להיווצר….

…החלום על שיתוק מסמל תחושות של חוסר אונים או חסר אונים. מרגיש כלוא או לא מסוגל להגיב לבעיות בדרך הרצויה. יתכן שאתה מרגיש לא מסוגל להגיב לאדם או למצב השולט או מתמרן אותך. ההבנה שעשיית דבר לא עובדת או עוזרת. יתכן שאתה מרגיש לא מסוגל להתמודד עם מצב או לנקוט צעדים לשינוי המצב. דמות דומיננטית בחייך שלא מאפשרת לך לקבל החלטות לעצמך. לחילופין, שיתוק בחלום יכול לשקף מצבים שהתרחשו כל כך מהר שאתה מרגיש לא מסוגל להגיב בצורה רציונלית. כוחות נגדך היו כה חזקים ופתאומיים, לא יכולת לעשות שום דבר בנידון. חלומות שיתוק יכולים להיות קשורים לעיתים קרובות עם חייזרים, מכשפות או שדים, בדרך כלל מכיוון שהם משקפים עד כמה הגורם המשתק בחייכם יוצא דופן או נורא. שיתוק יכול להיות קשור גם לתחושות מכריע של דיכאון או מחלה. מרגיש משותק רגשית. קשיים לבטא את רגשותיך. מרגיש לא מסוגל לסיים מערכת יחסים או לדבר עם הבוס שלך על משהו. תחושה מעוכבת….

…(קפריס | אבחנת איכות | טמפר) בחלום, תכונה מייצגת מישהו שהוא אימפולסיבי, או שיש לו שינוי נפשי שרירותי, או מישהו שאינו יודע מנוחה בעבודתו, או מישהו שאינו יודע סוף לעבודתו רדיפה אחר הצלחה, או שזה יכול לייצג אדם מתווכח. הטוב או הרע של דמות כזו עשוי להראות בהתאם למקום, לנסיבות או למצב הרגע של הרגע בחלום….

…(אמבולט | כעבה | מכה | הסתובב) אם חוטא רואה את עצמו עוקף את בית האל במכה בחלום, פירושו שהוא ישוחרר מסבל באש גיהינום. אם אחד לא נשוי, זה אומר שהוא יתחתן. אם אחד זכאי לקידום, פירושו שהוא יקבל אותו. לראות את עצמו לרגל בחלום פירושו גם למול את בית האל במכה, לפתח דמות טובה, לחיות חיים ישרים וראויים, ביטחון מפחד, החזר חובותיו של אדם, העברת סחורה שהופקדה לבעליהם החוקיים או כסף לאנשיה על פי דרישה, להיות אמין, לחיות חיים סגפניים, לקיים הבטחה, כפרה על חטאיו, לחלק מתנות מרחיקות או להתערב מטעם אמין אמין ואציל. לראות את עצמו עוקף את ביתו של אלוהים בזמן שהוא רוכב על סוסה בחלום פירושו כי האדם יחטא את חטא הניאוף המתועב עם בן משפחתו או עם קרוב משפחתו המוחלט איתו אסור לקיים יחסי מין. (ראו גם כעעבה | טקסי העלייה לרגל | סעי)…

…אשה בחלום מייצגת בן זוג, אויב, שליט לא צודק, מתנגדתו של אחד, שגשוג, רכב, עושר ארצי, תענוגות ארציים, שילוב של נוחות ועמל, או שהיא יכולה להיות משמעות לכבוד, מעמד או כל אינדיקציה של אישיות או דמות שאישה עשויה לעמוד איתה בחלום. (ראו גם טיפוס על הר | ארון | הסתתר | כימאר | נישואין | הגנה | רעלה)…

…שופט מייצג דמות סמכותית בחייכם ושאתה מרגיש צורך להיות נשלט על ידי האדם שאומר לך מה לעשות. ההתנהגות שלך ומה שאתה עושה אינו מסתפק באמונות שלך. אתה עלול לחוות כושר המצאה ואשמה….

…לחלום על דמות קדומה זו, מציין את ההססנות שלך לקבל את הסיפור העתיק הזה כאותנטי, ואתה עלול להיתקל בהתנגדות בחוגים עסקיים וחברתיים בגלל ספק זה. לאישה צעירה שחולמת שהיא מתחזה לחוה, מזהירה אותה להיזהר. היא אולי חכמה יותר מקרוב משפחתה הקדום, אך לרשע יש עדיין סוכנים חזקים בתחפושת של גבר נאה. לפקוח עין על חוה התמימה, צעיר. עץ התפוח הזה עדיין נושא פרי, וייתכן שתשתכנעו, בלי משים, לחלוק את עושר המוצרים שלו….

…חולם שאתה שומע צליל של קרן, מנבא חדשות נמהרות של דמות משמחת. לראות קרן שבורה, מציין מוות או תאונה. לראות ילדים משחקים עם קרניים, מציין חביבות בבית. עבור אישה שחולמת לנשוף קרן, מנבא שהיא מודאגת יותר מנישואין מאשר מאהובה….

…החלום של אביך מסמל את מצפונו או את יכולתו לבצע בחירות חיוביות, או לבחור בין נכון לשגוי. זה יכול להיות גם ההשלכה שלך אליו, אם יש לך בעיות שצריך לטפל בהן. כל מה שאבא שלך אומר בחלום ישפוך אור על בעיה שעליך לבחור בה. האם אתה יכול לעמוד בפחד, או לא? האם תחליט לומר את האמת? או שתבחר לעשות את הדבר הנכון? אם אביך כועס או עצוב בחלום זה מסמל את הרגשות או האכזבה או התסכול שלך מהסיבה שבסופו של דבר המצב מבוסס על בחירה שעשית. עשית את הבחירה הלא נכונה. להתווכח או להילחם עם אביך מסמל מאבק פנימי בחיי היומיום שלך עם בחירה מוסרית, או הליכה אל השליליות שבחייך. אם אביך מת בחלום זה מסמל ריקבון מוסרי. איבדת את היכולת שלך לבחור בחירות חיוביות, להתמודד עם בעיות, או שאתה קר ואדיש באשר להחלטות שלך. אם אביך נהרג בחיים האמיתיים ומופיע בחלום הוא רק סמל למצפונך, אלא אם כן יש לך בעיות איתו מעבר שטרם התמודד איתו. לחלופין, אביך בחלום עשוי לשקף דמות אב או האדם שיש לו סמכות עליך, כבוס. דוגמא: אדם חלם לראות את אביו מדבר עם חברו. בחיים האמיתיים הוא התלבט אם להתקשר לחבר הזה בטלפון או לא. אביו של האיש ייצג את הבחירה אם להתקשר לחברו או לא. דוגמא 2: אישה חלמה שלא תוכל למצוא את אביה. בחיים האמיתיים היא הרגישה שאינה מסוגלת לעשות את הבחירה להתמודד עם האנשים שמתייחסים אליה בצורה קשה. אביה הנעדר של האישה ייצג את מודעותו לכמה קשה היה לעשות את הבחירה מול אנשים. דוגמא 3: אדם חלם לנשוך את ציפורניו וניסה בדאגה להימנע מביקורת מצד אביו על כך. בחיים האמיתיים, הוא היה עצבני מאוד בגלל שלא להרגיז את הבוס החדש שלו….

…החלום על צללים מסמל מצבים או בעיות שלא ניתן להקדים. שאלות שתמיד עוקבות אחרייך או שעולות נגד השיחה. אי אפשר שלא לחשוב עליה. החלום על העמידה בצל יכול לשקף את הרגשות שאתה מוזנח כל הזמן. אתה עלול להרגיש מופחת בגלל הכישורים או ההישגים של מישהו אחר. אתה רואה בחלום דמות מוצלת המסמלת אדם או מצב שאתה לא סומך עליו. רגשות לגבי משהו שהוא מטעה או פועל נגדך בסתר. דוגמא: אישה צעירה חלמה על צללים שתמיד ניסתה להימנע ממנה. במציאות, היא הושלכה ותמיד ניסתה להימנע מהמחשבה על זה או מהצורך להתווכח עם אמה….

…אם אתה חולם בהקשר כלשהו או שאתה רואה דמות או אדם חסר פנים, זה מעיד שאתה עדיין מחפש את הזהות שלך ומגלה מי אתה. יתכן שלא בטוח שאתה קורא אנשים ורגשותיהם. ולכן הם מביעים רצון להכיר ולהבין את האנשים האלה ברמה עמוקה יותר….

…לחלום על שד מלכתחילה אינו נעים ושנית הוא לא מכריז על שום דבר טוב. זה מצביע על כך שמה שחולם החולם אינו טוב. לחלום להילחם ולהרוג את השטן עולה כי החולם מנסה לעשות דבר בלתי אפשרי שייצור הפרעות ואובדן. לחלום שהשטן מתקרב בחיוך ולהיות ידידותי זו אזהרה שהחולם יעסוק בעניינים או עסקים לא ישרים ומסוכנים. אם השטן מציג את עצמו עשיר ועוצמתי, זה רומז שיהיה עוני. אם השטן מוצג כמוזיקאי, הוא רומז על סגן וניוון. לחלום להיות מול רוח רפאים עם דמות של שד רומז שהחולם חי חיים לא נורמליים, אולי לא מוסריים. אישה שחולמת על כך מעידה על כך שהיא מאבדת את ההערכה של חבריה בגלל מוניטין רע. זה גם מעיד על רכילות ערמומית….

…לחלום על פיצוצים, מבשר שפעולות המסתייגות של מי שקשור אליך יגרמו לך מורת רוח ואובדן חולפים, ושהעסקים גם ימצאו חן בעינייך. לחשוב שפנייך, או פניהם של אחרים, מושחרים או מושחתים, מסמל שתאשימו אותך בחוסר שיקול דעת שיהיה לא צודק, אם כי הנסיבות עשויות להרשיע אותך. לראות את האוויר מלא בעשן ופסולת, מציין חוסר שביעות רצון יוצא דופן במעגלים עסקיים ואנטגוניזם חברתי רב. לחשוב שאתה עטוף בלהבות, או שאתה באוויר שבו פוצץ אותך פיצוץ, מנבא שחברים לא ראויים יפגעו בזכויות שלך ויתעללו בביטחון שלך. נשים צעירות צריכות להיזהר ממקורבים מהמין השני לאחר חלום של דמות זו….