…החלום על עכבר מסמל התנהגות נסתרת, אנשים או מצבים. חולדות משקפות שקר, רמאות, גניבה או דקירה של אחרים בגב. יתכן שאתה מסתיר משהו מאחרים, או שיש לך בעיה לסמוך על מישהו. החלום על חולדה מתה יכול לשקף אנשים לא ישרים או רמאות שנלכדו או נענשו. החלום של עכבר כחול מסמל אנשים או מצבים שלא סמכת עליהם שעובדים קשה כדי להשיג ביטחון. החלום של חולדה לבנה יכול לייצג את ההתנהגות המרמה או המתחתנת שהיא לא בכדי. שקר או בוגד למען מטרה טובה. דוגמה: אישה חלמה על עכבר כחול. בחיים האמיתיים, החבר שלה רימה אותה והתאמץ מאוד להשיג את האמון. דוגמא 2: נשים תמיד חולמות לראות את בעליהן הופכים לחולדות כשהם לא מרוצים מנישואיהם. זה ככל הנראה השתקפות של הרגשות שלך כלפי בעליך שוכבים או בוגדים מאחורי גבך….

…החלום על נשק או כוח הטפה מסמל את היכולת לשמור על מאמץ על סיטואציה ממוקדת. זה יכול להיות גם ייצוג של היכולת לשמור בקלות על אנשים רבים או בעיות בשליטה קבועה. באופן שלילי, אקדח ציפורניים יכול לייצג גישה ידנית כבדה כדי למנוע מאדם או מצב לצאת משליטה. מעבר יתר על המידה או סיכון של מעבר לים מונע שינוי. דוגמא: אדם שחלם לירות באקדח מסמר. בחיים האמיתיים הוא שלח דוא~ל חריף מאוד לשני קרובי משפחה שלא כיבדו אותו על גבו כדי לגרום להם להפסיק. אקדח הציפורן משקף את הקלות בה פגע במשפחתו….

…לחלום שאדם אחד או יותר סורגים ידנית בדיוק כמו שההודים עושים מסמל עבודה בחברה. סוג זה של חלום מציע לך לשאוף לעצמי טוב יותר, להתבלט בפעילות אינטלקטואלית, אמנותית או פוליטית. זה גם מציע שהתמדה תעזור לך להשיג את ההצלחה הרצויה שלך….

…חלום הסניף מסמל היבטים מינוריים של סיטואציה גדולה יותר. באופן שלילי, סניפים משקפים את הטרחה שבטיפול בכל פרט קטן של בעיה. באופן חיובי, ענפים משקפים את המורכבות של דבר טוב, חיים חדשים, הארכה, התקדמות או צמיחה. דוגמה: גבר חלם לחתוך עץ ונאלץ להפריע ידנית לכל ענף עץ להסרתו. בחיים האמיתיים הוא התכונן ללכת ונאלץ לעשות הרבה ניקיון לפני שהספיק….