אם אתה מתאבד: נזקים והרסנים, חרדה ודיכאון, סכסוכים עם עצמך.

להתאבד בחלום, מנבא שאומללות יתלו בכבדות. לראות או לשמוע אחרים מבצעים מעשה זה, מנבא שכישלונם של אחרים ישפיע על האינטרסים שלך. לאישה צעירה שחולמת שמאהבה יתאבד, אכזבתה מחוסר האמונה של אהובה מודגשת….

זהו חלום לא נפוץ במיוחד המגלה לעיתים קרובות את הצורך לבצע רפורמה בתחום האישיותי או קיומו של פסימיזם רציני.

(ראה חוסר אמון | הריגה)

לחלום שהתאבדת, זה מעיד על התסכול והייאוש שאתה סובל ברגע זה. אתה כנראה לא מסוגל להתמודד עם הכאב והלחץ בשום מצב או מערכת יחסים, כך שאתה רואה שהדרך היחידה לסיים את זה היא התאבדות. קחו בחשבון שהחלום יכול להראות גם את הבושה שעשיתם מעשה. לחלופין, החלום יכול לסמל את הסוף של משהו שמוכן להסתיים. אם ראית מישהו אחר מתאבד, זה מצביע על הדאגות שיש לך לאדם המסוים הזה. מצד שני, יתכנו כמה היבטים שאתה מנסה להסיר מעצמך, אבל זה מרמז עליהם אצל מישהו אחר בזמן שאתה חולם….

לחלום שמישהו מתאבד או ששמעת מישהו התאבד, במיוחד אם זה מישהו שאתה מכיר או מישהו שאתה מחובר אליו רגשית, מעיד על כך שבעיות של אנשים אחרים משפיעות על החולם, שעליו הוא / היא מוכנים להיות מוכנים. לחלום שאתה מתאבד מרמז שנושאים אישיים, עסקים וכו 'רק מחמירים, שיש לטפל בהם באופן מיידי, או שזה יגרום לבעיות חמורות בעתיד. כאשר אישה צעירה חולמת שאהובתה, או כל אדם קרוב לה, יתאבד, פירוש הדבר שבקרוב יהיו בעיות שונות, בין אם עם האהוב, או אנשים אחרים, או בני משפחה, אך זה יהיה ברצינות להשפיע עליה….

לחלום שאתה מתאבד מסמל כישלון שהוטל על עצמו. זה יכול לייצג גם רצון לברוח ממצב חיים מעורר. יתכן שיש לך תחושות של חוסר תקווה, חרטה או אשמה עזה באזור כלשהו בחייך. אולי מתחשק להיכנע לבעיות שלך או לוותר על לחימה. רגשות לגבי הבסת עצמי, ויתור או וויתור. החלום של מישהו להתאבד מסמל היבט באישיותו כה תבוסתנית או שבחר להיכשל. זה יכול להיות גם ייצוג של הרגשות שלך כלפי אדם שהשתנה בדרכים שאתה לא אוהב. אתה עלול להרגיש שהם ~מפסידים~ או ~כישלון~. אם אתה חושב להתאבד החלום יכול להיות סימן שאתה צריך לדבר עם מישהו על הבעיות שלך. דוגמא: תלמיד חלם לחקור את בית הספר שלו עבור אדם שהתאבד. בחיים האמיתיים הוא עשה רע מאוד בבית הספר וחשב לוותר. דוגמא 2: אישה חלמה שחברתה הישנה בתיכון מתאבדת. בחיים האמיתיים היא הייתה איתו בקשר, אבל הרגשתי שהוא הרס את חייו….

כשהוא חולם שאתה רואה מכתב רשום, מנבא שכמה ענייני כסף ישבש את היחסים הוותיקים. עבור צעירה שחולמת שהיא תקבל מכתב כזה, רומזת כי תוצע לה יכולת, אך זה לא יהיה על בסיס חוקי או מוסרי למהדרין | אחרים עשויים לשחק כלפיה חלק מכובד. לאוהב, זה נושא מצגות כבדות של זיווג לא נעים. אהובתו תחמוד למתנות אחרות מלבד שלו. חולמים על מכתב אנונימי, מציין שתקבלו פגיעה ממקור לא חשוד. לכתוב אחד, מנבא שתקנא ביריבה, שאתה מודה שהיא העליונה שלך. חולמת לקבל מכתבים עם חדשות לא נעימות, מציינת קשיים או מחלות. אם החדשות הן בעלות אופי משמח, יהיו לך הרבה דברים להודות עליהם. אם המכתב הוא חיבה, אך כתוב על נייר ירוק או צבעוני, תקלו עליכם אהבה ועסקים. דכדוך יעטוף אותך. דיו כחול, מציין קביעות וחיבה, גם הון בהיר. צבעים אדומים באות, מרמזים על התרחקות באמצעות חשדנות וקנאה, אך ניתן להתגבר על כך באמצעות תמרון נבון של הצד החשוד. אם אישה צעירה חולמת שהיא תקבל מכתב ממאהבה ותניח אותו בסמוך לליבה, היא תדאג מאוד מיריבה נאה. אמת מתוגמלת לעתים קרובות בקנאה. אם לא תצליח לקרוא את המכתב, תאבד משהו בדרך עסקית או חברתית. מכתבים כמעט תמיד מביאים דאגה. כדי ליירט את מכתבך, אויבים יריבים פועלים להכפיש אותך. לחלום לנסות להסתיר מכתב מאהובתך או מאשתך, רומז שאתה מעוניין במקצועות לא ראויים. חולם על מכתב עם גבול שחור, מסמל מצוקה ומות של קרוב משפחה כלשהו. לקבל מכתב שנכתב על נייר שחור עם דיו לבן, מציין שקדרות ואכזבה יתקפו אותך, והתערבות ידידותית תביא להקלה קטנה. אם המכתב עובר בין בעל לאישה, המשמעות היא הפרדה תחת מטענים סנסציוניים. אם אוהבים, חפשו מריבות ואיומי התאבדות. לאנשי עסקים זה מציין קנאה וחמדנות. חולמת שאתה כותב מכתב, מציינת שתמהר לגנות מישהו בחשד, ויבוא חרטה בעקבותיו. מכתב קרוע, מעיד על כך שטעויות חסרות סיכוי עשויות להרוס לכם את המוניטין. כדי לקבל מכתב ביד, מציין שאתה פועל בצורה לא ברורה כלפי המלווים או האהובה שלך , ואתה גם לא זקוף בהתנהלות שלך. חולם לעתים קרובות לקבל מכתב מחבר, מנבא את בואו, או שתשמע ממנו במכתב או בדרך אחרת….

החלום על ארון קבורה מסמל את קבלת השינוי או האובדן. זה יכול לשקף גם רעיונות והרגלים שכבר אינם בשימוש וניתן לקבור אותם או לוותר עליהם. יתכן שאתה גם מבין שמשהו בחיים שלך מסתיים או משתנה לרעה. בהקשר חיובי, ארון קבורה משקף את נכונותך להמשיך הלאה. באופן שלילי, ארון קבורה מסמל דפוסי חשיבה תבוסתניים. החלום על בניית ארון קבורה מסמל תנועה מתקדמת לעבר תוצאה לא נעימה. יתכן שאתה רואה לאט לאט פעולותיך תורמות לאובדן מסוג כלשהו. משהו שאתה עושה לא עובד. למצוא את עצמך בתוך ארון קבורה בחלום מסמל את קבלת התבוסה, או כניעה לבעיות שלך. אתה עלול להרגיש כאילו אינך יכול לנצח, או שלעולם לא תוכל לעשות משהו שלעולם לא תרצה. ארונות קבורה יכולים גם לסמל מחשבות על מוות. אנשים שחושבים הרבה על התאבדות או מוות עשויים לראות ארונות קבורה בחלומות המלווים בצבע אדום מאוד כדי לשקף את הרגשות השליליים הקשורים לאותן מחשבות. דוגמה: גבר חלם פעם להיות בתוך ארון קבורה. בחיים האמיתיים הוא איבד את עבודתו והרגשתי שאין לו שום תקווה. הסכמתו לתבוסה באה לידי ביטוי בארון הקבורה. דוגמא 2: אישה חלמה פעם לבנות ארון קבורה משלה. בחיים האמיתיים היא חשה שכל ניסיונותיה לבנות מערכת יחסים כושלים. בניית הארון משקפת את רגשותיך לגבי כל המאמצים הכושלים שלך לבנות מחדש את הקשר ולהתקדם לעבר חוסר האפשרות לבנות אותו אי פעם….

חלום הכריש מסמל נקודות תורפה או תחושות של סכנה קרובה. אתה עלול להרגיש כאילו אתה לא יכול לעשות שום דבר שמקבל לחכות לאירוע שלילי כדי להרוס אותו לאט. מרגיש עצבני מאוד בגלל תוצאה שנראית מסוכנת או בלתי נמנעת. כרישים הם סמלים המופיעים לעתים קרובות כאשר אנשים נתקלים במצבי חיים קשים מאוד, בהם הם חוששים מתוצאות נוראיות, מתלבטים, מרגישים כי בעיה מובילה ישירות לכישלון, בעוד שהם אינם יכולים לעשות דבר בנדון. ~מים בעייתיים~ בחייכם או ציפו לגרוע מכל. רצון להימנע מכל בעיה או עימות בכל מחיר. סימן שאתה מהסס או שקט מדי בגלל הבעיות שלך. לחילופין, כרישים יכולים גם לייצג אנשים או מצבים שאתה תופס שהם לא סלחניים, או שאין לי חרטה עליהם. אתה יכול גם לייצג את היחידה שלך ~יש הכל~ בכל מחיר. החלום ללכת על ראש כריש יכול לסמל אדם ללא חרטה או סיטואציה שעוזרת לך. החלום להיות כריש מסמל את הדחף האדיש שלך להשיג. יש איזשהו תחום בחייך בו אין לך חרטה. החלום על כריש מת מסמל פגיעויות אימתניות שחלפו או הגיעו לסיומם. זה יכול להיות גם ייצוג של אויב חסר תלות שנכשל. לחילופין, כריש מת עשוי לשקף את שאיפותיו הבלתי ניתנות לעצירה שלו לאבד עניין או להיות נבוך מהצורך להפסיק להיסחף ולהרוס מישהו. דוגמאות: צעיר חלם על כריש ששוחה סביבו. בחיים האמיתיים הייתה לו מחלה שהוא חש שהולכת לאט לאט להרוס את חייו. דוגמא 2: אישה חלמה ללכת על ראש כריש. בחיים האמיתיים היא הייתה בגירושין ובקשר תדיר עם עורכת דינה שניסתה לעזור לה לסלק את בעלה ו~יש את הכל ~. דוגמא 3: צעיר חלם על כריש לצאת לשחות קרוב יותר אליו. בחיים האמיתיים הוא חשב על התאבדות שכן עסקיו לאט לאט נכשלו. דוגמא 4: אישה חלמה שכריש נשך את רגליה. בחיים האמיתיים היא הוצעה רק על ידי החבר שלה ולא הייתה בטוחה כיצד להגיב….

(רצח | התאבדות) הריגה בחלום מייצגת חטא משמעותי. אם אדם הורג את עצמו, או מתאבד בפחד מההשלכות של חטאיו בחלום, פירושו שהוא מציע תשובה אמיתית מחטאיו, אם כי התאבד הוא חטא מרכזי שיוביל את מחברו לסבל נצחי בגיהינום – אֵשׁ. הריגת בן אנוש בחלום פירושה ביצוע חטא רע וחטא זוועה. מצד שני, ביצוע חטא מקומם, או מעשה מעורר התנגדות בחלום עשוי להיות פירושו להרוג מישהו. אם אחד נהרג בחלום, פירושו אריכות ימים ושהוא ירכוש עושר גדול ממי שהורג אותו בחלום. אם אחד הורג מישהו בלי לשחוט אותו בחלום, זה אומר שהקורבן ירוויח מאוד מהתוקף שלו. שחיטה בחלום פירושה עוול. הריגת מישהו בחלום פירושה גם הקלה מדיכאון, צער, סבל וצער. הריגת עצמך בחלום פירושה גם הכרה בערך של היתרונות שאבדו. אם אחד נרצח בחלום ולא ידע מי הרג אותו, זה מעיד על כישלונו למלא את תפקידו הדתי. אם מישהו מזהה את הרוצח שלו בחלום, זה אומר ניצחון על האויב של האדם. אם אדם רואה קורבן שוחה בבריכת דם הזורמת לוורידים הכדיים בחלום, זה אומר שהקורבן יסבול מאוד מהשמצה והשמצה של תוקפו. אם בכוונה אחת מתאבדים בחלום, פירוש הדבר שהוא מורד חתרני ועובד צייתני של האל יתברך. להתוודות על רצח בחלום פירושו להשיג את העליונה. הריגה בחלום יכולה להיות גם פירושה שאדם חסר את תפילותיו, או להזניח אותן. להרוג את הבן של עצמו בחלום פירושו לקבל כסף. אם אדם מת כקדוש מעונה בחלום, זה אומר גם רווחים, מילוי הבטחה, הצלחה עסקית, או אולי שהוא התנקש, או לטבוע, או למות תחת מבנה שקרס. אם הקורבן בחלום הוא עד בבית המשפט, פירושו כי עדותו תתקבל, או אולי זה יכול להיות שהוא יהנה משפע ברכות בחייו. (ראה גם קרב)…

החלום לראות תלייה מסמל אותך או מישהו אחר שמפקח או מבטיח את הכישלון. לוודא שמשהו נכשל או שהבעיה נגמרה לנצח. בעיה שאתה רוצה לבטל. לחלופין, תלייה יכולה לשקף מבוכה מוחלטת או כישלון מוחלט עבור כולם לראות. תלויים יכולים להופיע גם בחלומות אם יש לך מחשבות על התאבדות. יתכן שיש לך כמה חוסר ביטחון חזק ברגע שאתה לא מאמין בעצמך מספיק….