…לקבל הזמנה חושף את רצוננו במערכות יחסים חדשות, חברות חדשה ושאיפות. אותו דבר קורה כשמדובר בנו שמזמינים מישהו. יחד עם זאת החלום הזה מזהיר אותנו שעלינו להיות זהירים….

…לראות או להגיב להזמנה, כשאתה חולם, זה יכול להתפרש כהרחבת האישיות. הזמנת חלומות מסמלת גם מאפיינים מסוימים שאתה צריך להצטרף או לשלב בדמות שלך….

הזמנה לארוחת צהריים או ארוחת ערב בחלום פירושה לצאת למסע ארוך. אם באמצע אחר הצהריים, זה מסמל מנוחה או לקחת הפסקה מהעבודה המטרידה. אם זו הזמנה לארוחת ערב בחלום, זה אומר לבגוד במישהו בחסות החושך. אם אדם רואה את עצמו מתכנן להזמין אנשים לארוחת צהריים או לארוחת ערב בחלום, זה אומר שהוא רוצה לעשות איתם עסקים, או אולי להיכנס לחוגים שלהם. כתוצאה מכך יאשימו אותו בכך שהוא מפריע או נכנס למיזם כזה. אם מישהו רואה את עצמו מארח ארוחת ערב בביתו, והאורחים סיימו לאכול בחלום, זה אומר שהוא יכהן בראשם. אם אדם חולה רואה הזמנה כזו בביתו בחלום, זה אומר שהוא יתאושש ממחלתו. הגשת אוכל לאורחים בחלום משמעה חזרה של אדם יקר ממסע ארוך. אם האדם רואה את עצמו יושב ליד שולחן מכוסה בכל סוגי האוכל והפירות בחלום, פירושו שהוא ייקרא לשרת את אדונו ולזכות בגן העדן. (ראו גם אוכל | אורח | אירוח | טבלה)…

לחלום שאתה מוזמן לפגישה או פשוט לבקר מישהו מציע שבקרוב תקבל חדשות לא נעימות על משהו שחיכית לו. כשאישה צעירה חולמת שהיא הוזמנה למסיבה או לכינוס פשוט של חברים, זה מצביע על התלהבות ושמחה זמניים שבסופו של דבר יגיעו לרעה….

…חלום זה מראה על הרצון של מערכות יחסים חדשות, או של הרחבת קשרים אישיים. אם אתה זה שמקבל את ההזמנה, החלום הזה מסמל הצלחה בסביבה חברתית חדשה ואם אתה זה שמזמין אחרים, יש מחברים שמפרשים זאת כהודעה על חובות חדשות ועל הצורך להיות זהיר עם פעולות לפני הסביבה החברתית שלך….

…החלום על דגים הוא אות לשלום והרמוניה בבית, שלווה ברוח. לדוג דג גדול מעיד על כך שאומרים לכם שקר או סוד. דגים קטנים פירושם דיונים וסכנות שבאות. כמו כן, מציין הזמנה לחתונה….

…(שולחן אוכל) שולחן אוכל שאוכלו מוכן להגשה בחלום פירושו ברכות, קבלת הזמנה לארוחת ערב או ארוחת צהריים, נוחות כלכלית, מעמד וניצחון ניצחון על האויב. במקרה זה, האויב של האדם הוא רעב. האוכל המונח על השולחן מייצג שלל. ניקוי שולחן הארוחה בחלום פירושו הפסקת נוחות וברכות. שולחן האוכל של ביתו בחלום מייצג את פרנסתו ומזונו, פרויקט חשוב הדורש עזרה של אנשים רבים, או אדם נהדר, אדיב, אמיתי ונדיב. ישיבה על שולחן כזה בחלום פירושה הצטרפות לחברתו של אדם כה גדול. אם בשולחן אוכלים אוכל נקי ולחם טרי בחלום, פירושו אהבה בין חברים לאחים. לאכול מעט אוכל וקצת לחם על השולחן בחלום פירושו חוסר אהבה כזו בין אחים. קבלת ההזמנה לחלוק כיכר לחם עם מישהו בחלום פירושה אהבה, אחדות והתיישנות למסורות הנבואיות. אם אדם רואה מנה אחת או שתיים על שולחנו בחלום, זה אומר רווחים לעצמו ומזון לתלויים שלו. יש תיאבון טוב בחלום פירושו אריכות ימים. אם שולחן האוכל מנוקה לאחר הארוחה בחלום, זה מציין את סיום חייו. אם קהל של אנשים יושב על השולחן כדי לאכול את הארוחה בחלום, הם מייצגים תלות של אחד מהם. אם שני מתנגדים יושבים על אותו שולחן בחלום, פירושו מלחמה, ובמיוחד אם בשרם ועשבי תיבול הם על השולחן. שולחן האוכל בחלום מייצג אז את שדה הקרב, ואכילת הארוחה שלהם פירושה לחימה. שולחן אוכל בחלום מייצג גם אדיקות. אם מישהו משתף את הארוחה שלו בחלום, זה אומר שהוא יפגוש חברים חדשים וייהנה מחברתם, אז יווצר סכסוך ביחס לפרנסתו ורווחיו. (ראו גם אוכל | אורח | הזמנה | אירוח | טבלה)…

…החלום על כרטיסי הופעה יכול לסמל תכנית או הזמנה לאירוע שממוקד לחלוטין בלהרגיש טוב כל הזמן. אתה יכול לקבל הזמנה למפגש חברתי או למצב מרגש. דוגמא: צעיר חלם לקבל כרטיסים להופעה מחבר. בחיים האמיתיים, אותו חבר הזמין אותו לביתו לצפות בסרט מאוחר יותר באותו יום….

…החלום על אירוסין לחתונה מסמל מחויבות רגשית או פסיכולוגית. זה עשוי לשקף את כוונותיך לעתיד, הבטחה שהושגה או רצון לביטחון. דוגמא: אישה חלמה על אירוסין. בחיים האמיתיים היא החלה להתאושש מספינה טרומטית שהתרחשה ולבסוף הרגישה כי התאוששות מלאה אפשרית עם מספיק זמן….

…(פרי) בחלום, פרי שיזף מייצג אדם אצילי, חזק ועליז, שמועיל לאנשים בכלל, ואשר הוא יציב וסבלני מול מצוקות. למצוץ מיץ של פרי שיזף בחלום פירושו להשיג כוח. בחלום, פרי שיזף מייצג גם את אצבעותיה של אישה שהחילה חינה על ידיה לחתונה או לטקס דתי. (ראו גם חינה | עץ שיזף)…

…כשאדם חולם שמישהו שהוא אוהב נעדר, זה מצביע על נושאים גדולים שזקוקים לתשומת ליבו, ואם הוא מבוגר יותר, זה מצביע על כך שצברו יותר מדי דברים, או יותר מדי נושאים שלא טופלו. לכל מי שחולם להתאבל על היעדרותו של מישהו, יש כנראה מצבים מעצבנים עם חברים ותיקים; אם אתה חולם שהיעדרו של מישהו (חבר או קרוב משפחה) מעניק לך שמחה, הוא מודיע שבקרוב תהיה חופשי מאותם אויבים שהטרידו אותך. אם אתה חולם שמישהו נוסע רחוק אך יחזור בקרוב, מציע שחלק מהנושאים שנפתרו ככל הנראה הולכים לחזור. אם אתה מרגיש מאושר מכיוון שמישהו נעדר, זה מעיד על הרצון להיפטר מאויבים וממצבים קשים. אם מישהו שנעדר נפטר, זה מצביע על ההסתברות לחתונה הקרובה. כל צעיר, שחולם על אנשים נעדרים, עשוי לחוות קשיים בגלל קלות דעת וחוסר רצינות בהתנהגותו….

…לחלום להיות בארון מתים אומר שאתה צריך לבדוק את ההתנהגות שלך, שכן הארון מכריז על הפסדים שונים, כולל מותו של אדם קרוב. סמל זה חשוב במיוחד אם החולם מתפלל לצד הארון. לחלום על ארון קבורה מכוסה פרחים, במיוחד אם הם לבנים, בתוך מקדש מואר, עולה כי בקרוב תהיה חתונה במשפחה, אך הנישואין ייכשלו. לחלום על שכיבה בתוך ארון מתים, מבלי לדעת שום דבר אחר מעיד על חיים ארוכים עבור החולם. לחלום על ארון קבורה שעובר מעצמו עולה מחלה קשה במשפחה או בנישואין אם החולם נשוי במקרה. במקרה שאתה עומד להתחתן, החלום הזה יכול להכריז על מכשולים לחתונה. כשהוא חולם להשתמש בארון כמושב בתוך הכרכרה המובילה אותו לבית העלמין, הוא מכריז על הפרעות ומחלות גדולות לקרוב משפחה או לחבר. לחלום לראות כיצד מכניסים ארון קבורה לכרכרה הוא הכרזה על בעיות קשות בבית, כמו גם קרבות תכופים בנישואין או בזוגיות….

חלומות בהם תוכלו למצוא מטבעות לחתונה מעידים על כך שתתנו או תקבלו מתנה שתהיה יקרה.

…אם אישה בכל גיל שהיא חולמת על עצמה בשמלת כלה בלי להתחתן, זה עשוי אומר שבקרוב היא תקבל סוג מסוים של התעללות ובשורה רעה, בין ממשפחה או מחברים הקרובים אליה. כשאישה צעירה חולמת להיות לבושה ככלה ולנשק כמה אנשים, זה לא אינדיקציה שתהיה חתונה, אבל זה אומר שבעתיד תהיה לה הרבה חברות וגם תהיה לה כיף. כשחברים הם אלה שמנשקים את החולם, זה יכול להיות שבעלה יקבל יתרונות כלכליים משמעותיים בעתיד. אם אישה צעירה ורווקה חולמת להיות לבושה ככלה ולעשות את כל ההכנות לחתונה, זה יכול להיות שבקרוב היא תקבל יתרונות כלכליים משמעותיים. כשאישה צעירה ורווקה חולמת על עצמה ככלה, מוכנה להינשא אך מרגישה לא בנוח, זה יכול לסמן שבקרוב יהיו מצבים לא נעימים קרובים ביחסי האהבה והמשפחה שלה. כאשר אישה שעומדת להתחתן חולמת שהיא נהדפת על ידי הגבר שיהיה בעלה, זה יכול לסמן שיהיו בעיות זמן קצר לאחר שהתחתנו. החלום הזה הוא אזהרה. אם החולם מנשק כלה שנראית חולה או לא נוח, זה יכול אומר שהחולם יראה בקרוב את תחומי העניין שלה פגומים ושחברות תלך לאיבוד. אם לגבר יש חלום לעזוב את כלתו רגע לפני שהוא מתחתן, זה יכול להיות שבחיים האמיתיים הוא מאבד ערכים אנושיים מסוגים שונים שהוא לא יצליח להתאושש, כמו חברות או משפחה. האיש שחולם להיות מחופש לחתן ומוכן להינשא, יכול להתכוון שבקרוב יהיו לו בעיות בחייו, שיכולות להיות מחלה, או בעבודה או בעסקים….

…לראות סרטים צפים מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה בן לוויה נעים. כדי שאדם יחיד יחלום שאתה מקשט את עצמך בסרטים, הוא חוזה שתוכל להיכנס לחתונה על בסיס קלות דעת. זו יכולה להיות טעות. לראות אחרים מעוטרים בסרטים בחלומך, זה מציין שתיתקל ביריבות והרבה מכשולים בקבלת בעל או התחייבות למערכת יחסים יציבה….

…דייזי מייצגת חדשות והזמנה לחתונה. זה מראה אושר זוגי ושלום….

…בחלום, זהב הוא מרכיב שלא אהב אותו הגורם נזקים, חרדות ואבדות. לענוד צמיד מוזהב בחלום פירושו לקבל ירושה. לבישת קישוט מוזהב בחלום פירושה נישואין לאדם שאינו תואם. כל מתנה לחתונה שמקבלים מאדם כזה פירושה צרות. קבלת בר מוזהב בחלום פירושו להפסיד כסף או עסק. אם אדם רואה את עצמו ממיס בר זהב בחלום, פירושו שהוא נרדף בגלל ביצוע מעשה תיעוב והוא יהפוך לשיחת העיירה. לראות שבבי זהב שבורים או מטבע שלם של זהב בחלום פירושו להיפגש עם שליט המדינה או עם מושל העיר. שילוב זהב בחלום מייצג רוע, מוות או הרס. לראות את הבית של האדם הופך זהב בחלום פירושו שאש תצרוך את הבית שלו. אם ידו של אחד הופכת זהב בחלום, פירוש הדבר שהיא עלולה להיות משותקת. לראות את העיניים של האדם הופך זהב בחלום פירושו שהוא עלול להתעוור. לבישת שרשרת מוזהבת, או שרשרת כסף, או שרשרת משובצת אבני חן בחלום פירושה שאחד יהפוך למנהיג, או שהוא יוכל לקבל משהו באמון. זהב בחלום מייצג גם את המרכיבים של חגיגות, שמחה, רווחים, מעשים טובים, סילוק מתח, נישואים, ילדים, ידע, הדרכה רוחנית, או פשוטו כמשמעו עסקי הצורפות. אם רואים זהב הופך לכסף בחלום, פירושו ירידת ערך, או שינוי תנאים ביחס לנשים, ילדים או נכסים. ההיפך הוא הנכון. אם רואים כסף שהופך לזהב בחלום, פירושו עליית ערך, הירח העולה של אשתו, ילדיו, העסק או השבט. כל בגד או בד משובץ זהב בחלום פירושו הצעות דתיות. כל קישוטים מצופים זהב בחלום פירושו לחקות אנשים ארציים, או לחקות אנשים רוחניים כלפי חוץ, או להתנהג כביכול כביכול. זהב טהור או כסף בחלום פירושו טוהר וכנות של כוונותיו, כריתת אמנה אמיתית או חתימת הסכם שלום. קישוטים בציפוי זהב או בציפוי כסף או חפצי עלה זהב בחלום מייצגים חיים קצרים, שינוי נסיבות, בילוי לילות ארוכים וחסרי שינה, או שזה יכול להיות שכחה. לענוד כל תכשיט מיוצר או בעבודת יד בחלום פירושו רווחים תמידית. אותה פרשנות ניתנת לרדיד זהב. (ראו גם צורף)…

…החלום על ערסל מסמל גישה או פנאי חסרי דאגות, עם מצב. אתה יכול להיות מרוצה לחלוטין שהכל בסדר. זה יכול לשקף רגשות שכל העבודה הקשה או הקשיים נגמרו. אתה לא מרגיש צורך לעשות שום דבר אחר. באופן חיובי, ערסל יכול לשקף מנוחה או תחושה ראויה היטב, כאילו כל העבודה הקשה עומדת מאחוריך. באופן שלילי, ערסל יכול לשקף הרבה הנאה ופנאי. באופן שלילי, רשת עשויה לשקף מחשבה על הערכת בעיות בריחה שאינך בטוח מספיק בכדי לפעול על עצמך. מנצלים את החלום יותר מדי על צעדים מציאותיים. החלום ליפול מהערסל מסמל הישג שדורש יותר עבודה או מאמץ. אזהרה שעוד יש לעשות לפני שתוכלו ליהנות. דוגמא: אישה חלמה פעם אחת ליפול ללא הרף עם רשת שהיא עם ארוסה. בחיים האמיתיים היא המשיכה להרגיש שהארוס שלה לא עושה מספיק כדי להתכונן לחתונה, והפחיתה את רמת הוודאות שלה שהכל בסדר. דוגמא 2: אישה חלמה להיות בגן העדן עם גבר בערסל. בחיים האמיתיים היא בנישואין אומללים, חושבת לעזוב אותה, אבל אני גם חוששת לעשות משהו. תרחיש הרשת משקף את חלומתה על חיים טובים יותר הרחק מבעלה הנוכחי שהיא פחדה להמשיך במציאות….

…מנעולן בחלום מייצג מתווך. אם הוא נועל את דלת ביתו בחלום, זה אומר שהוא מסדר נישואין, או עובד כיועץ לחתונה. אם הוא נועל את דלת חנותו בחלום, זה אומר שהוא מתווך סחורה ועסקים. לראות מנעולן בחלום פירושו גם להסתיר סודות, או שזה יכול להיות נישואים….

…(אופה | קונדיטור) קונדיטור בחלום מייצג איש ידע, קייטרינג לחתונה, הבשלה של דרגות סמכות או ילדים. יצרנית ממתקים בחלום מייצגת גם אדם טוב ועדין, מהדר של יצירות ספרותיות, מדען, דיבה או תסיסה. (ראה גם ממתקים)…

…החלום על יום הולדת מסמל תחושת עדיפות גבוהה. חווית חיים מעירה שמשפילה אותך או מזכירה לך את מה שהכי חשוב בחייך. סימן שאולי תצטרך להקריב עניינים קטנוניים או לדחות דברים שאינם מכריעים. חלום ליום הולדת מצביע על תחושת מוסר מוגברת, מתמודדת עם התנשאות משלך או על צורך להתמודד עם בעיות שנמנעת ממנה. זה יכול גם לייצג צורך ~לשפוך שומן~ או להיפטר מהאשפה שבחייך. החלום על יום השנה לחתונה של הוריו מסמל מצב חיים המחזק את שיפוט הצלילים. משהו שגורם לך לעשות את הדבר הנכון, בלי קשר לאיך שאתה מרגיש בעניין….

…חולמים על קמפינג באוויר הפתוח, אתם עשויים לצפות לשינוי בענייניכם, תתכוננו גם למסע ארוך ומייגע. כדי לראות יישוב קמפינג, רבים מבני לוויכם יעברו לאחוזות חדשות והלקוחות הפוטנציאליים שלכם ייראו קודרים. עבור צעירה שחולמת שהיא במחנה, מציין כי המאהב שלה יתקשה לגרום לה לנקוב ביום לחתונה שלהם, וכי הוא יוכיח בעל חביב. אם במחנה צבאי היא תתחתן בפעם הראשונה שיש לה סיכוי. אם אישה נשואה אחרי החלום להיות במחנה חייל, בסכנת גידול של שם בעלה, ובתי משפט לגירושין עשויים להיות היעד שלה….

לחלום על מטבעות לחתונה עולה כי תצטרך לשלם סכום כסף נכבד.

…אם אתה חולם שיש לך שפע של סחורות, זה אומר שיש תחושת ביטחון כוזבת. אם, לעומת זאת, החלומות שלך על השפע הזה מספקים, זה מצביע על כך שיש סיכוי טוב מאוד לחתונה עם האדם שאתה אוהב….

…(טירה | אבירות | נדיבות | טוב | סוחר | אצילות | שותף | בן | נסיעות | אישה) בעלות על סוסים בחלום פירושה שגשוג, או ניצחון על האויב. רכיבה על סוס בחלום פירושה כבוד, כבוד ועושר. אולי זה יכול להיות שאדם יתיידד עם אדם אציל, או יפגוש בן לוויה טוב בדרך. בעלות על סוסה בחלום פירושה להקים בן יפה. אם זה נדנוד או סוס עבודה בחלום, זה אומר שהוא יחיה מרוצה, או שהוא עלול להתחתן עם אישה עשירה ואצילה שתוולד את ילדיו. ראיית סוס בחלום גם עשויה לסמל בעלות על בית טוב. אם זה סוס בלונדיני בחלום, פירושו ידע, מסירות, אדיקות ופחד מעוולות. נדנוד בחלום מייצג אישה או בעל. סוס אוכף בחלום פירושו אישה בתקופת הווסת שלה, שבמהלכה אסור לבעל לקיים עמה יחסי אישות. התכנסות סוסים בחלום מייצגת התכנסות של נשים להלוויה או לחתונה. בעלות על עדר סוסים, או טיפול במזונם בחלום פירושה נשיאות על אנשים, או שזה יכול להיות ניהול של עסק. אם סוס מת בנוכחותו של אדם בחלום, פירושו אובדן הבית או העסק שלו. התאמתו של סוס בחלום מייצגת את מצבו של האדם עצמו. ירידה מסוס בחלום פירושה חטא שיאלץ אדם להתפטר מתפקידו, או שיודח מעבודתו. סוס שעיר בחלום מייצג משפחה גדולה. אם זנבו של סוסו נחתך בקצהו בחלום, פירושו שאדם יכול לבוא לראות את מות ילדיו ולשבט לנגד עיניו. אם זנבו של סוסו פשוט נקטע בחלום, הוא מציין את מותו שלו ושמו יישכח במהרה. אם מישהו מותקף על ידי סוס בחלום, זה אומר שאדם אצילי, או נער צעיר יעמוד אליו ויצריך תגמול צודק ממנו. סוס מעופף עם שני כנפיים בחלום פירושו שניתן להעמיד לדין בחיבה כלפי נער סוטה או אישה שתפתה אותו ואז תלך אחריו. אם צאצא ממשפחתו של נביא האל, עליו יהיה שלום, רואה את עצמו עף על סוס מכונף בחלום, פירושו שהוא יקום בתחנה וימנה את ראש הממשלה. אם רואים פרשים עוברים בשמים בחלום, פירוש הדבר שמלחמה עשויה להתקיים באותה מדינה. רכיבה על סוס והחזקת חנית בידו של אחד בחלום פירושה לאלץ אנשים לעשות משהו, או לאלץ אותם לשלם את מה שהם חייבים. אם אדם רואה את סוסו טובע בחלום, פירושו שהוא עלול למות ממחלה. קניית סוס וטיפוח הכסף למוכר בחלום פירושו רווחים בעסק של מישהו, או הרווחת כסף מהוראה. מכירת סוסו בחלום פירושה לעשות טוב ולהכיר תודה על כך. אם הסוס של אחד נושך אותו בחלום, זה אומר שהוא יוביל צבא במלחמה. אם אחד הורג סוס בחלומו, זה אומר שיוענק לו מעמד, דרגה וכסף. שחיטת סוס למעט מזון בחלום פירושה לקלקל את פרנסתו. אם מישהו רואה סוס שבעליו לא ידוע נכנס לעיר בחלום, זה אומר שאדם אצילי ייכנס לאותה עיר ואנשי המסחר שלו יחששו מתחרותו או שהוא יהפוך לסכנה לעסק שלהם. אם סוס כזה חוזר על מסלולו ומשאיר את אותה עיר בחלום, פירוש הדבר שאדם גדול, אם כי אלמוני מאותו יישוב, ימות תוך זמן קצר. סוסים שרצים ברחובות בחלום מייצגים גשם הרסני או שיטפונות הרסניים. סוס חלוש בחלום מייצג את חולשתו של בעליו. (ראו גם גללים | פחד סוסים | נג)…

…(חיסכון | פיצויים | דרישה) כפרה, חלוקת מתנות או צדקה כפיצויים בגין חטאיו של אדם בחלום פירושה תשלום חובות של אדם, מסירת נאמנות לבעליו החוקיים, תשלום קנס או הדדי הזמנה. (ראה גם אספן מעשר)…

…חולמת להאשים חוקית, מודיעה כי אתה נמצא בסיכון רציני לבעיות משפטיות, או לפחות למספר סכסוכים. אוהבים שחולמים להאשים זה את זה מתכוונים לכך שהבדלי האופי, ההתנהגות והאינטרסים שלהם כל כך חזקים, שמערכת היחסים שלהם לא יכולה להתקדם. זה חלום של אזהרה, אם אתה רואה או שומע את האדם שמאשים אותך בחלום שלך, נכון או לא נכון, זו הזמנה להיות זהירים. אם מישהו מואשם בפשע בחלום, זה מעיד על ייסורים וחוסר שקט. אם אתה חולם שאתה מואשם על ידי גבר, זה אומר הצלחה. אם במקום זאת אתה מואשם על ידי אישה, המשמעות היא חדשות רעות. לחלום שיואשמו במותך שלך פירושם חדשות טובות….

…(בשר | ידע | כסף | חומר | עושר) בשר מבושל בחלום פירושו כסף. אכילת בשר גולמי בחלום פירושה מחלה וכאב. אכילת בשר גולמי בחלום עשויה גם להיות תועלת. לראות בשר לא מבושל ולא לאכול ממנו בחלום יכול להיות בעל משמעות שלילית. אכילת בשר מבושל בחלום פירושה עלייה בעושרו של האדם. אכילת מנה בשרית עם זקן בחלום פירושה להיות שם, או להיכנס למעגל הפנימי של מושל. קניית בשר מהקצב בחלום פירושה מצוקות. בשר רך בחלום פירושו מוות או עקיצות גב. לאכול את בשרו של בן אדם בחלום פירושו להתעקש ממנו. לאכול בשר של עצמו בחלום פירושו להרוויח כסף מזיעה של עצמו. אם אישה אוכלת את בשרה של אישה אחרת בחלום, זה אומר שהם לסביות. אם אישה אוכלת את בשרה בחלום, זה אומר שהיא תעבור ניאוף. בשר של פרה צהובה בחלום פירושו מחלה. בשר מבושל של נחש בחלום פירושו לקבל כסף מאויב של מישהו. בשרו הלא מבושל של נחש בחלום פירושו השמצת האויב של האדם. בשר אריה בחלום פירושו לקבל כסף משליט וזה הדין לבשרם של כל החיות או הציפורים הטורפות. פירושו של בשר חזיר או חזיר בחלום פירושו כסף שלא כדין. לאכול נקניקיות או בשר יבש בחלום פירושו לדבר רע על אנשים שנפטרו. בשרו של גמל בחלום פירושו להרוויח דבש מאויב עשיר ועוצמתי אלא אם זה שרואה אותו לא נוגע בו בחלומו. עם זאת, נגיעה בבשר הגמל בחלום פירושה סבל מאדם כה חזק. לאכול את זה מבושל בחלום פירושו הונאת מישהו, ואז חולה והתאוששות ממחלתו. נאמר גם שאכילת בשר הגמל בחלום פירושה להרוויח כסף משליט. בשר בקר בחלום פירושו תלאות, עמל וחוסר עבודה. החזקת כבש בתוך ביתו בחלום פירושו להיפגש עם אדם חדש, לקבל הזמנה, או להזמין אדם שמעולם לא פגש או ידוע לחלוק ארוחה. לראות כבש שלם עור אך לא חתוך בתוך ביתו בחלום פירושו מצוקה פתאומית, אובדן, אסון או מוות. אם הרעה הוא שמן, פירושו שאדם יכול לקבל ירושה מצוואה שהשאיר קרוב משפחה שנפטר. אם הוא רזה, המשמעות היא שאדם לא ירש ממנו דבר. אכילת בקר מבושל בחלום פירושה לעמוד מול שופט או שליט. אכילת תרנגולת בחלום פירושה קבלת הטבות מאישה. בשר בחלום פירושו גם סובלנות וסבלנות למישהו עם מזג חם, או שמתרגז בקלות. אכילת בשר בחלום יכולה להיות גם התאוששות ממחלה, סוף למצוקה, צרות ומצוקות של האדם. אכילת בשר של חיה שלא כדין בחלום פירושה קבלת כסף שלא כדין. אכילת בשר חשוד בחלום פירושה להרוויח כסף חשוד, או לקיים נישואים לא לגיטימיים. אכילת בשר עופות בחלום פירושה רווחים למטייל. אכילת דג בחלום פירושה רווחים קלים, חוקיים ומהנים. בשר עופות מבושל או מבושל בחלום פירושו רווחים וכסף שמרוויחים מאישה באמצעות הונאה וחוסר יושר. אם הוא לא מבושל בחלום, אז זה אומר לכסות אישה או להכפיש. אכילת בשר של ציפור לא חוקית בחלום פירושה להונות, להונות או לגנוב כסף מאנשים לא צודקים. אכילת בשר ברבורים בחלום פירושה תועלות שמקורן באנשים אדוקים ודתיים. אכילת אפרוחים מפוטרים או מרוגנים בחלום פירושה כסף שנצבר קשה. בשר לא ידוע בחלום מייצג את אוצרות הנסתר של אומות עבר, או אוצרות קבורים. (ראו גם הקצב | בשר | בשר כבש | סיר)…

(ראו אירוח | הזמנה | טבלה)

…בין אם החלק התחתון של בקבוק, בריכה, מסדרון וכו 'החלום אומר לך שזה זמן טוב לחקור, ללמוד לעומק את סביבתיך, בעיה מסוימת או את עצמך. זו הזמנה להכיר את המניעים האמיתיים….

…בחלומות פקולטות הניתנות על ידי התעמלות מיושמות על האישיות, הגוף, הרוח, הנפש והרגשות. לחלום על תרגול התעמלות הוא סימן לחיים ארוכים, בריאים ונעימים כל עוד אנו שומרים על כושר גופנו, נפשנו ורוחנו. אם אנחנו חולמים על מכון כושר, זו הזמנה לאותו כיוון….

…ארוחת צהריים בחלום פירושה הוצאת בלם מהתשישות מהעבודה של האדם. (ראו גם הזמנה)…

…החלום על חבילה שהועברה מסמל את ההכרה באזור כלשהו בחיים שחיכיתם לו. רואים את התוצאות הצפויות. אדם או סיטואציה עושים את מה שציפית. החלום על מסירת הזמנה יכול לייצג את מילוי ההבטחות שלך או לבצע את הצפוי לך….