חלום העצלות מסמל אותך או מישהו אחר שמרגיש טוב עם עצמך. זה יכול לשקף את רגשותיך כלפי מישהו שאתה מרגיש שהוא מומחה בהימנעות מכל עבודה קשה. להיות מיומן בשמירה על מצב פסיבי….

…לחלום להיות עצלן עולה כי החולם לא יצליח להשיג את מה שהוא רוצה, בעיקר בגלל רשלנות ורשלנות. לחלום על עצלות של חברים או בני משפחה, עולה שמשהו קורה שמונע מהם לעבוד כרגיל. כאשר לאישה יש חלום להיות עצלן, רשלני וכו ', זה מצביע על כך שהיא נופלת להרגלים רעים, שיביאו בעיות שונות….

…לחלום להרגיש עצלן, או להתנהג כך, מציין שתעשה טעות בהקמת ארגונים ותסבול מאכזבה חדה. כדי שאישה צעירה תחשוב שמאהבה עצלן, מנבא שיהיה לה מזל רע להבטיח התפעלות. מעשיה ירתיעו גברים המתכוונים לנישואין….

…אם אתה עצלן בחלום, אז חלום כזה מעיד על כך שהעצלנות האמיתית סובלת בחייך המעירים. להיות עצלן בחלום יכול לציין גם את הטעויות שיבוצעו והתוצאות יהיו מאוד לא נעימות. אם האחר המשמעותי שלך מתעצל בחלום, החלום הזה מציין את המחלוקות והסכסוכים בין שניכם….

…לחלום שאתה עצלן פירושו שתעשה טעות איומה בעסק. לחלום שהאהוב שלך עצלן פירושו שיהיו לך הרבה יחסי אהבה סלעיים וחסרי ביטחון….

…כשאתה חולם על מישהו שתוקף, זה אומר שלהתנהגות שלך תהיה השלכות על אחרים. החלום הזה על הפעלת פעולה אלימה ואגרסיבית נגד אדם או מקום הוא הסימן שאתה מנסה לשחרר את הרגשות הרעים שלך. כמו כן, החלום לתקוף או לתקוף הוא דרך טובה יותר וקלה להרגיש מאשר ההתנהגות שלך תאכזב אותך. אם אתה רואה את עצמך מותקף על ידי מישהו, המשמעות היא ההגנה שיש לך על עצמך. בנקודה זו בחייכם אתם מרגישים שאיש לא דואג לכם ואתם רוצים שיבינו אתכם ותבקשו עזרה. אם אתה חולם להיות מותקף על ידי החיה זה מסמל שאתה צריך להיזהר מהאנשים שאתה מוקף בהם. וודא שאתה שם לב למישהו בחייך שיש לו את אותם המאפיינים כמו החיה שעליה חלמת. אם אתה חולם לתקוף חיה בלבד, המסמל מצב כלשהו בחייך, אתה תינצל על ידי מישהו שאתה לא מכיר באופן אישי….

…אם חלמת על החיה הממולאת, זה מעיד על חוסר אחריות. אולי אתה מנסה לברוח מההתחייבויות שיש לך, לכן אתה לא בוגר מאוד. מצד שני, החלום יכול להראות את הצורך ברגיעה מכיוון שאתה מרגיש עייף ומותש מאוד. אם החיה הממולאת נחנקה, חלום כזה מראה שאיבדת אמון במישהו שאתה באמת מאמין בו. אתה לא יכול לסמוך על אותו אדם יותר, כי הוא הרס את זה, ממה שאתה צריך לבנות יחד….

…חלומות על בעלי חיים מציינים כמה הסברים שונים בהתאם לחיה של החלום שלך. לפעמים זה יכול להזכיר לך את הפן המיני שלך, לפעמים פראות או רוך. בעלי חיים החיים בטבע הפראי והלא מאולף, לכן החלום יכול להצביע על מאפיינים אלה בך. עליכם לשאול את עצמכם איזה מאפיינים אתם מנסים להכיר בחלום. אולי יש לך יותר מדי אחריות בחיים שלך ואתה רוצה לקבל יותר חופש? או אולי אתה מוקף בעניינים רציניים מאוד כל הזמן, אז אתה רוצה להתפרע לפעמים? וודא שאתה מזהה את המצב בחייך המעירים. שימו לב לסוג החיה עליה חלמתם. החלום בו דיברת עם החיה מציין את החוכמה שבתוכך. אתה האדם שמסוגל לתפוס את ההיבטים הבלתי נראים והבלתי ידועים של אחרים. בתרבויות מסוימות לחולם המדבר עם בעלי חיים יש כוחות מפוארים לתמרן או להשפיע על אנשים אחרים. אם אתה המגן על בעלי החיים הפרטיים בחלום, אז זה מראה את היכולת שלך לסבול את כל סוגי האנשים ללא כל אפליה. בעלי החיים המשמשים למטרות רפואיות בחלום הם סמל ההתמסרות שקיבלתם כלפי משהו או מישהו. אולי אתה נותן את הכל בכל עניין שהוא מושפע. בעלי החיים שנלחמים בכם יכלו להראות את מערכות היחסים שלכם עם אנשים אחרים או את העזרה והבלבול שיש לכם בעת קבלת החלטות פרטיות. וודא שאתה לא מאבד שליטה, קבל את עצמך מאולף ומשומש גם אם הנסיבות מאוד לא טובות. להסבר מפורט יותר על החלום שלך, אנא עיין במשמעות של חיה עם הסברים ופירושים מלאים….

…החלום על בעלי חיים מסמל היבטים באישיותו או באופיו על סמך תכונותיו של החיה המסוימת. בעלי חיים יכולים לסמל את ההיבטים הבלתי מאולפים והלא-תרבותיים של עצמך. הלחימה עם בעל חיים עשויה לשקף חלק ממך שאתה מנסה לדחות. זה יכול להיות גם ייצוג של העימות עם ההתנהגות שלך או התנהגות לא נעימה שמתרחשת אצל אחרים. לדוגמה, לחימה בעכבר עשויה לשקף את הקונפליקט שלך עם אדם בחיים שגילית כדי להערים אותך להתעורר. החלום על חיה מתה מסמל שינוי במחשבה או בהרגשתך. זה יכול להיות גם ייצוג אובדן או התגברות על בעיה. החלום על חיה פצועה יכול לשקף רגשות לגבי היבט או איכות כלשהי של עצמה שנפגעים על סמך המאפיין הדומיננטי של החיה. החלום לפגוש חיה נפלאה יכול לשקף את אישיותך המתפתחת או כמה זה מרגיש מדהים לראות משהו חדש שקורה בחייך. איכות מדהימה שאתה רואה בעצמך או במישהו אחר. קחו בחשבון את הסמליות של בעל החיים עוד יותר. עיין בסעיף הנושאים של בעלי החיים למבט מעמיק יותר על סמליות בעלי חיים….

…אם אתה חולם על בהמה זה מייצג שתיקות ויהירות. אם אתה חולם על החיה שהיא ללא הפנים או שהפנים מכוסות, זה מסמל את הפחדים שיש לך או אולי לא לקחת אחריות על משהו שצריך לעשות. אחרת, תודע לך על כל הנסיבות שעלולות להיגרם. יש אפשרות שהחלום מתריע על חוסר הביטחון שלך. קחו בחשבון שמבוסס על המקרא, החיה היא סמל לאדם שאינו מכיר….

…חלום הזוהר הצפוני מייצג אנרגיה, חיוניות ונעורים מחודשים. מצד שני, זה מצביע על כך שאתה יודע מה לעשות, אך אתה עלול להיות עצלן או מפחד מכדי לקפוץ לפעולה. הזוהר הצפוני מצביע על כך שהמצב או מערכת היחסים מתבהרים לבסוף….

…לחלום על רכוש או כסף שהביאה כלה לבעלה בחתונתו הוא סימן מזל, אם החולם יקבל אותו בשמחה. אם החלום גרם לתחושה לא טובה והחולם לא יכול היה לקבל נדוניה, אז חלום כזה הוא סימן של מזל רע. זה מעיד על עבודה קשה ועל מכשולים רבים. אם החולם עצלן ולא מנסה לחיות טוב יותר, אז חלום כזה מעיד על עוד יותר בעיות. אם החולם להוט לפתור את בעיותיו, נדוניה היא רק השתקפות של התקופה הקשה הנוכחית. לאחר מכן, לעומת זאת, יבוא מחר טוב יותר. ואם החולם יעבוד קשה במיוחד, הוא יראה אם ​​הוא חי בשפע, בלי שום בעיה בלתי מנוצחת….

…בחלום מסור מייצג אדם סלחני, או מתווך שמנהל משא ומתן הלוך ושוב. מסור בחלום עשוי גם לייצג שופט, בורר או נישואין. מסור בחלום פירושו גם חלוקת נכסים, סולם או אדם מבשר שאוהב ליצור חלוקה בין בעל לאישה, ולהפריד ביניהם. מסור בחלום מייצג גם אדם ערמומי, התנהלות לא הוגנת בין אנשים, צביעות, רוע, מלשין או קיום יחסי מין. מסור בחלום מייצג גם עוזר, כוח, רווחים, פקודה ציבורית, הכרזה, אדם מלומד או שופט. המסור של עצלן בחלום מייצג ראש מציק ומצחיק. מסור משיש בחלום מסמל אזל על תעלולים, או הצגת הוכחה לא מספקת. המסור בחלום מייצג הדיוט, טוחן או סוחר מסננות וכו '….

…לראות עצלן, כשאתה חולם, מהווה אינדיקטור לאיכותך להיות פאסיבי במצב חשוב. בחלום, חווית חוסר הרצון לעבוד או להתאמץ, מסמלת את הצורך שלך להצהיר על עצמך ולהפוך את קיומך למכובד או ראוי. עצלנות היא גם סמלית לסימן של רוך, טוב לב, חיבה. לחילופין, עצלות פירושה עצלות, עצלות וחוסר רצון עז להשיג משהו….

…החלום על נמלה מסמל בעיה שאתה לא מאמין שהיא מאוד רצינית או חשובה. יתכן שאתה מנסה להימנע מעבודה קשה או להרגיש עצלן. דוגמא: צעיר חלם לראות נמלים בחצר ביתו. בחיים האמיתיים הוא דאג לטפל בבית בזמן שהוריו לא היו. המנונים מסמלים את הטרדה שלך עם אחריות מוגברת על הצורך לדאוג לעצמך ולבית. בעיות שהיו קטנות, אך ניתנות לניהול….

…חלום הכתפיות מסמל את הניסיון שלך להישאר מוטיבציה או להישאר בקורס. המאמץ להישאר ממושמע או להמשיך לעבוד קשה. מרגיש שאתה לעולם לא רוצה לאבד שליטה עצמית, מוסר עבודה או להיות עצלן….

…החלום לבצע את פעולת המכת האחורי מסמל גישה נוחה לנווט במצב שלילי או לא בטוח. לא להרגיש שבעיה שאתה נתקל היא באמת בעיה. זה יכול להיות גם ייצוג של תחושה שקל גם להתגבר על מצב לא בטוח. נצלו את הזמן שלכם כדי לעבור קושי. באופן שלילי, מכת גב יכולה להיות סימן לכך שנוח לך מאוד עם בעיה או מצב לא בטוח. קח את הזמן שלך או להיות עצלן כשצריך פעולה רצינית. לחשוב ששום דבר לא משנה מתי זה באמת קורה….

…החלום על סולם מסמל מידה רבה יותר של אחריות או ~התנהגות חיובית~ מהרגיל עבורך. לצאת מגדרך להיות חכם יותר, נקי יותר, נחמד יותר או מתאים יותר ממה שאתה עושה בדרך כלל. מצב שגורם לך לחשוב יותר בוגרת או ברמה גבוהה יותר. גרם מדרגות יכול להיות סימן לכך שאתה לא יכול לעבור על בעיה עם אותם מנהגים ישנים או עם אותם סטנדרטים נמוכים שאתה עושה בדרך כלל. דוגמא: אדם חלם לטפס על סולם. בחיים האמיתיים הוא סוף סוף החליט לתפוס בעיית מיסים קבועה שהוא עצלן מכדי להתמודד איתה….

…החלום על הפעלת מחדש של מלחמת האזרחים מסמל מתן תשומת לב רבה לפרטים. עושה הכל כדי להבטיח שמצב יהיה מושלם. אתה או מישהו שמאוד ממוקד לשים לב לפרטים. זה יכול להיות גם ייצוג של מחקר קשוב שמתבצע. דוגמא: אישה חלמה לדבר עם גבר שהיה כור במלחמת אזרחים. בחיים האמיתיים היא דיברה עם חוקרת מנוסה על בעיה שיש לה. שחזור מלחמת האזרחים מסמל את המחקר הקשוב שעליו דנה החוקרת עמה. דוגמא 2: בחור צעיר חלם להחליף מישהו בתפקיד לצורך ביצוע מחדש של מלחמת האזרחים שאדם אחר לא הופיע. בחיים האמיתיים הוא נאלץ לעשות הרבה מחקר רפואי עבור אביו מכיוון שהיה עצלן מכדי לעשות זאת למען עצמו. תפקידו של הכור במלחמת האזרחים שהיה עליו למלא ביטא את תשומת ליבו לפרטים הנוגעים לבריאות הוריו….

…החלום על עות'מאני מסמל מידה רבה יותר של נוחות בבחירה לא לעשות דבר בקשר לסיטואציה או בעיה. להבין את עצמך להיות עצלן או שלא בכוונה לפעול. באופן שלילי, עות'מאני עשוי לשקף התחמקות או להביע תירוצים. זה יכול להיות גם ייצוג של העדפה מוגזמת לדחיינות. לחילופין, עות'מאני עשוי לשקף את הדאגה שלך להירגע או לצאת לחופשה. בחירה להאט. דוגמא: צעיר חלם להתחבא תחת עות'מאני. בחיים האמיתיים הוא העמיד פנים שהוא ישן כדי להימנע מעימות עם הורה זועם בנושא חשוב….

…אם אתה חולם לראות עצלן או להיות כזה, הוא מראה מאפיינים עומדים של אישיותך. עליכם לחבר את עצמכם ולעשות משהו מועיל, כי קיפאון ועצלות יובילו לשפלות….

…החלום על העם האירי מסמל את הצדדים באישיותם המרגישים טוב, לא משנה מה. באופן חיובי, זה משקף אופטימיות או שמחה, לא משנה אילו בעיות מתעוררות. מתעלמים מכל מה שמשעמם, מדכא או מאבד. באופן שלילי, אדם אירי עשוי לשקף את הקנאה שיש פחות מהאדם האחר. נהנה להרגיש טוב יותר מאחרים, מה שיקרה. אומר באנשים ביהירות שאתה יותר טוב מהם. מרגיש טוב, שים את עצמך קודם תוך התעלמות מבעיות של מישהו אחר. עצלן מחזיר טובה כי קיבלת את מה שרצית. אדם אירי זועם יכול לסמל לך או למישהו אחר שלא טוב לוותר על התענוג או הכוח אליו התרגלת….

…לראות צ'יטה, כשאתה חולם, זה יכול להתפרש כהתרעה עבורך. ברדלס מעיד על דרך חיים פסיבית. פירוש הדבר שעליך להפעיל אם אתה מתקדם יותר לעקוב אחר היעדים שלך. היית קצת עצלן בזמן האחרון? אז אתה צריך לצאת ממקומך ולהיות צ'יטה של ​​חלומך. תמשיך לרוץ!…

…(פגיון | סכין מטבח) בחלום מייצג סכין את משרת הבית או אדמתו השואף לשרת ולהיטיב עם משפחתו וחבריו. החדות שלו מייצגת את היעילות של הפקודות שלו, את הכוח שבאמצעותו הם נושאים, או את מידת הרוח והאישיות המובהקת של האדם. אם אישה רואה את עצמה נושאת סכין, או אם היא נותנת למישהו סכין בחלום, זה מייצג את אהבתה לאדם מפורסם. סכין מחדד עיפרון בחלום מייצג סופר או סופר. סכין שחיטה בחלום מייצגת קצב, ואילו סכין של חייל פירושה כוח ושירות. אם נראה גננת גונבת סכין בחלום, זה אומר שהוא מתפתה לאחד מילדיו, וייתכן שהוא מתעלל בו. סכין שולחן בחלום מייצג אדם עצלן שלא אוהב לעבוד ומרמה כשהוא כן הולך לעבודה. שימוש בסכין שולחן בחלום פירושו ביטול פרויקט שאחד תומך בו. סכין בחלום מרמזת גם על הוכחה. סכין בחלום פירושו גם רכישת כוח ושגשוג בידי משרת או עובד. בליעת סכין בחלום פירושה שלילת בנו של אחד מירושתו, או גניבת כספו או רכושו. אם אשתו של אחד בהריון, אז לראות סכין בחלום פירושו שהיא תקבל בן. אם מי שהולך להופיע בבית המשפט רואה את עצמו נושא סכין בחלום, זה אומר שהוא ינצח בעניינו. אם נותנים לאחד סכין במתנה בחלום, זה אומר שהוא ילך לבן, או שיהיה לו אח חדש. אם אדם אינו מצפה לבן או לאח, פירוש הדבר שהוא יקבל כסף או ירושה. לחתוך את היד עם סכין בחלום פירושו שאדם יראה פלאים. לנדוד סכין בחלום פירושו להתחתן. אם אחת נשואה, ואם אשתו בהריון, פירוש הדבר שהיא תקלע לילד, אלא אם כן מה שהיא נושאת איתה בחלום מתאימה יותר לילדה, זה אומר שהיא תוליד תינוק ילדה. אם אדם זקוק לעד למשפט, ואם הוא רואה את עצמו נושא סכין בחלום, פירושו שהוא ימצא עד כזה. אם הסכין מושחזת בחלום, זה אומר שאדם ימצא עד אמיתי. אם הסכין עמומה בחלום, זה אומר שהעד שלו עלוב, או שהעד שלו עלול להיפגע לפני המשפט. אם הסכין נופלת בחלום, פירוש הדבר שהעד יתכופף ובית המשפט יסתפק בעדותו של האדם במקום זאת. מצד שני, סכין בחלום יכולה להיות רווחים, תועלות מאח, חבר קרוב או משרת….

…החלום על חפץ כבד מסמל את הקושי לשנות מצב. מכשול בחיים שמאוד דורש ממך או שדורש תשומת לב אמיתית מוחלטת. החלום על חפץ במשקל קל מסמל את הקלות שחשתי בשינוי מצב. חפצים קלים במיוחד שיש לשקול יכולים לשקף מצבים מאתגרים שקל מאוד להתמודד איתם. אתה או מישהו שאתה עשוי ~לדחוף~ קושי. החלום העודף משקל מסמל רגשות כלפי עצמך או מישהו אחר שאינו ראוי. מרגיש שמישהו עצלן מדי, או שיש לו יותר מדי משהו. פינוק רב בסוג אחד של חוויה. זה יכול להיות גם ייצוג של הרגשות שלך של הערכה עצמית נמוכה או חוסר ביטחון. קשיים עם משמעת או לשים תחושת הנאה ראשונה. החלום לרדת במשקל מסמל שיפור עצמי או משמעת הולכת וגוברת. ביטחון עצמי מוגבר, כוח או מיומנות. באופן שלילי, ירידה מוגזמת במשקל יכולה לשקף את המודעות לכך שאתה מאבד אנרגיה או נחלש. החלום להיות תחת משקל מסמל תחושות כלפי עצמו או על אחרים להיות חלשים מאוד באזור כלשהו. היעדר כוח רצון או יעילות. אתה יכול להרגיש מחוץ לליגה שלך או לא מאוכל….

…(הנחש של האנטר | מלכודת הציד | נטו | הנחש) בחלום, מלכודת פירושה הונאה, כפילות והונאה. אם אדם נופל קורבן למלכודת ציד בחלום, פירושו שהוא יקרבן. אם מישהו שם מלכודת ותופס את החיה או הציפור בחלום, פירוש הדבר שהוא מרוויח את כספו באמצעות הונאה והונאה. בחלום, מלכודת מייצגת גם אדם שמטפח סטנדרטים מוסריים מועטים, או אחד שאינו מתייחס לכל קוד התנהגות דתי, והוא חכם אך מרמה. הגדרת מלכודת או רשת לתפוס ציפור בחלום פירושה הצבת מלכודת שתביא אדם חזק על ברכיו. אם אישה רואה את עצמה שמה מלכודת בחלום, פירוש הדבר שהיא רוצה לשאת ילד מבעלה, אם כי אם היא נכנסת להיריון, היא עלולה לסבול מהפלה….

…(מסמך | גירוי | פיתוי | דחף) להסית מישהו לעבוד לפרנסתו, או להכריח את החיה של האדם לנהוג מהר יותר בחלום פירושו להיזהר בפני תוכחה. (ראה גם הודעה מהירה)…

…החלום על כלוב מסמל איזור תחום בחייכם שמוגבל, מוגבל או מכיל. אתה עלול להרגיש שמישהו שומר עליך חזק או שאתה חסר חופש לפעול באופן עצמאי. לא ניתן להשיג את המטרות שלך. יתכן שיש לך רצונות מודחקים. לחילופין, כלוב יכול לייצג את העכבות או האימפוטנציה שלך באזור כלשהו בחייך. לחלום שאתה מכניס חיה לכלוב מסמל ריסון או מדכא איזשהו היבט של עצמך על סמך הסמליות של החיה. עיין בסעיף שלנו בנושא נושאים לסמליות של בעלי חיים. לראות ציפור בכלוב עולה כי אתה מרגיש מוגבל בביטוי או בחופש שלך. יתכן שאתה חווה מגבלות לרוחניות או ליצירתיות שלך. לחלום שאתה נמצא בכלוב מתחת למים מסמל תחושות של להיות מוצף על ידי אי וודאות, תוך גם הכלה. ההרגשה שמצב הוא נורא כשאתה מרגיש שאתה לא יכול לעשות כלום כדי להיפטר ממנו. אם אתה טובע בכלוב זה יכול לשקף תחושות של אובדן או כישלון תוך אי יכולת לעצור אותך בשום דרך שהיא. מרגיש את ~הידיים שלך קשורות~ באחד הרגעים הגרועים ביותר בחייך. דוגמא: אדם חלם להיות כלוב. בחיים האמיתיים הוא היה חולה סופני ונואש למות. הרופאים לא נותנים לך למות….

…הפרד הוא סמל לעבדות בכל סוג של חלום. לכן החולם רואה באופן לא מודע את עצמו כעבד בשל מצבים, משימות או טיפול משפיל. אם אישה צעירה חולמת או רוכבת על פרד לבן, זה מצביע על כך שנישואים קרובים, אך רק להטבות ולא לאהבה ממשית. אם האישה כבר נשואה, זה מעיד על כך שהבעל משיג עמדה כלכלית נוחה. כשאישה צעירה חולמת על עדר פרדות לבנות שחולפות על פניה, וגרוע מכך אם הן מפוחדות, זה מצביע על כך שהיא תמשיך להיות מעריצות והצעות של יחסי אהבה, אך לא נישואים רציניים. כאשר אישה המאורסת להינשא חולמת על פרד מת, וגרוע מכך אם הפרד שחור, מעיד כי האירוסין תסתיים ויהיה כישלון גם במערכות יחסים אחרות. כאשר גבר או אישה חולמים לרכוב על פרד, זה מצביע על כך שהם חיים במתח וחרדה מתמידים. עם זאת, אם בחלום החיה רגועה והיא מגיעה ליעדו של החולם, אז זה מצביע על כך שהפחדים אינם מבוססים וכי החולם ישיג את ההצלחה שהוא פקפק בה. לחלום שיבעטו בידי פרד מכל צבע, מרמז כי בקרוב יהיו אי הבנות ומצבים לא נעימים, הן בחברה והן בבית. לחלום על פרד טעון מדי עולה כי יהיו בעיות בעניינים המטופלים, בגלל חוסר התחשבות החולם כלפי אחרים. לחלום על הכוונה או משיכה של פרד בלי שום עומס עליו מעיד על כך שהעסק מתנהל כשורה ושהוא יישאר ככה, בגלל ההנהגה הטובה של החולם….

…חלומות על המוח מעידים על אינטליגנציה של החולם. אם ראית את המוח שלך בחלום, אתה יכול להראות לחבר הבלתי נאמן בחייך המתעוררים. השתלת המוח חוזה לגבי רעיונות חדשים או התחלות חדשות לחלוטין בחייכם. כשאתה רואה את המוח שמונח בצנצנת, אז זה מראה את המחסומים והמגבלות שאתה מתמודד איתם בחיי הערות שלך. כדי לראות את מוחו של החיה הוא מייצג את חוסר האמון באלה שהוא מוקף בהם. המוח שהתפוצץ מעיד על הבעיה שמדאיגה אותך מאוד בחייך המעירים. וודא שאתה מבין כיצד לפתור אי הבנות אלה, אחרת לא תהיה לך את המוח….

…החלום על ציד מסמל את החיפוש אחר מטרה. מחפש משהו שאני רוצה שיהיה לי, להשיג בחיים האמיתיים, או מחפש רעיונות שיעזרו לשפוך אור על הבעיות שלך. אתה יכול להיות ~במצוד~ אחר פיתרון או כיבוש מיני. לחלום שאתה ציד והורג חיה מסמל הגעה למטרה או שימוש בכוח כדי להיפטר מבעיה. חפש את החיה בקטע הנושאים של בעלי החיים למידע שלי. לחלום שמצדים אותך מסמל אדם או סיטואציה שאתה מרגיש שעומד מאחוריך באופן מכוון. מישהו עשוי להשתמש בכל המשאבים שלך כדי להעניש אותך, אתה נכשל או מבצע שינוי….

…לחלום על גופה הוא קטלני לאושר, מכיוון שחלום זה מעיד על בשורה עגומה על הסיכויים העסקיים הנעדרים והקודרים. הצעירים יסבלו מאכזבות רבות וההנאה תיעלם. לראות גופה המונחת בארון התיבה שלה, מציין לחולם צרות מיידיות. לראות גופה בשחור, מציין מוות אלים של חבר או הסתבכות עסקית נואשת כלשהי. לראות שדה קרב זרוע גופות, מעיד על מלחמה ואי שביעות רצון כללית בין מדינות ופלגים פוליטיים. לראות את גופת החיה, מציין מצב לא בריא, הן לעסקים והן לבריאות. לראות את הגופה של כל אחד ממשפחתך הקרובה, מציין מוות לאותו אדם, או לאיזשהו מבני המשפחה, או קרע חמור ביחסי פנים, גם דיכאון עסקי יוצא דופן. לאוהבים זה סימן בטוח לכישלון בהבטחות בעלות אופי קדוש. לשים כסף על עיני גופה בחלומותיך, מציין כי תראה אויבים חסרי מצפון שודדים אותך בזמן שאתה חסר אונים להתרעם על פציעה. אם רק תשים את זה על עין אחת תוכל להחזיר רכוש אבוד אחרי מאבק כמעט חסר סיכוי. עבור אישה צעירה החלום הזה מציין מצוקה ואובדן בכך שהוא מעניק למרבה הצער אמון בעיצוב אנשים. לאישה צעירה שחולמת שבעל החנות בה היא עובדת היא גופה, והיא רואה כשהיא יושבת איתו שפניו מגולחות למשעי, מנבאת שהיא תיפול מתחת לסטנדרט השלמות בו החזיקה אותה המאהב שלה. אם היא רואה את ראש הגופה נופל מהגופה, מזהירים אותה מאויבים סודיים, שבפגיעה בה גם יגרעו מהאינטרס של המעסיק שלה. לראות את הגופה בחנות, מנבא כי אובדן וחוסר נעימות יקזזו את כל הנוגעים בדבר. יש כאלה שלא עושים את הדבר הנכון בצורה מצפונית. יהיו תחזיות קודרות לשלום ולעבודה משגשגת….

…(שמיעה | שפה | האזנה | מדברים | מילים) דיבור של שפות שונות בחלום פירושו עושר. דבריו של אדם שנפטר בחלום הם תמיד נכונים. כנ~ל לגבי ציפורים המדברות בחלום ודיבורן מציין בשורות שמחה, שגשוג, ידע והבנה. אם בעל חיים מדבר עם מישהו בחלומו או אומר לו – ~ראיתי חלום …~ אז אם החיה נמנעת מלקשר חלום כזה, פירושו קטטה, קרב, הפסדים או ויכוח. אם כלב, פנתר או בז מדבר עם מישהו ומספר לו חלום בחלום, זה אומר בשורות שמחה, רווחים גדולים, תועלות ושמחה. באופן כללי ציפורים המדברות עם בני אדם בחלום משמעותן יתרונות ועליות בדרגה. אם נחש מדבר בעדינות עם מישהו בחלום, זה אומר שהוא יקבל הטבות מאויב. אם בהמה מדברת עם מישהו בחלום, פירושו מותו. אם הראש או האף של אחד מדברים איתו בחלום, פירושו שמי ששני החברים הללו מייצגים בחייו של האדם (ראה גוף ') יסבול מצוקה. אם עץ מדבר עם מישהו בחלומו, פירושו ליהנות מאותו קו חשיבה. עץ מדבר בחלום פירושו קטטה, או סוף גלותו. דיבור של עץ בחלום יכול גם להיות רוממות. כל מה שתינוק אומר בחלום הוא נכון. פירוש הדבר יכול גם ליפול לחטא. אם אדם אלוהי ורוחני רואה תינוק מדבר איתו בחלום, זה אומר שהוא יהיה עדים לפלאים או לנס, או שיהיה עד להסכם שלא ייאמן. הדיבור של חפצים דוממים בחלום תמיד אומר טוב, מספק שיעור או נותן עצות. שיחת בעלי חיים בחלום מייצגת גם ענישה וסבל. שיחת גפיים בחלום פירושה צרות מקרוביו, או שזה יכול להיות חטא. הדיבור של צללים נעים בחלום פירושו לעורר ג'ין או רוחות רעות. הימצאות ברוח כזאת ודיבור מטעמם בחלום מסמל פיתוי, צרה, שחיתות ורוע. יש לשמוע את כל המלים המסכימות עם גילויי האל בחלום. ההיפך הוא הנכון. אם איבר מדבר עם מישהו שבחלומו הוא מציין עצה שתקבל מקרוב משפחה. שיחות בבעלי חיים בחלום מציינות נטייה לחברויות ומציאת שלום בחברת אנשים אדוקים, או שזה יכול להיות פירושו לעבוד כדי לפרנסתו. אם חומה מדברת עם מישהו בחלום, פירושו אזהרה על פרידה, או שזה יכול פירושו לוותר על העיר ולבקש לגור במדבר, ליד חורבות לא מיושב, או ליד בית קברות. לשמוע קול שמצווה על אחד לעשות משהו בחלום פירושו בשורות שמחות. לשמוע את אלוהים יתברך ביום הדין בחלום פירושו לעלות בתחנה, לבצע מעשים טובים וקרבה לאדון של האדם. האזנה למילים הקדושות של האל יתברך בחלום מציינת גם את התפשטות הצדק והצדקנות, וחלום כזה יכול היה לייצג שליט שדואג לנושאיו. אם אדם אלוהי וחסיד רואה שבחלום, פירושו שהוא מוותר על העולם ויחפש את נחמתם וברכותיהם של להלן. (ראו גם מיצוי מהדיבור | האזנה | צלילי בעלי חיים)…