…לחלום על ביקורת עצמית היא אזהרה שאומרת לך שאתה נוקט בהתנהגות לא נכונה, מסתובב עם החברים, לוקח חלק בסוגיות מסוכנות או מתכנן או עושה משהו לא בסדר, בין במערכות היחסים שלך, במשפחה, בחברים או בעסק שלך. החלום הזה מצביע על כך שעליכם לחשוב מחדש על הדרך בה אתם הולכים. ביקורת עצמית בחלומות נפוצה מאוד ומופיעה בעיקר בכל חלום כסוג של מנגנון הגנה עצמית. זה גם יכול להיות עצה למניעת מחלות קשות….

…(רצח | התאבדות) הריגה בחלום מייצגת חטא משמעותי. אם אדם הורג את עצמו, או מתאבד בפחד מההשלכות של חטאיו בחלום, פירושו שהוא מציע תשובה אמיתית מחטאיו, אם כי התאבד הוא חטא מרכזי שיוביל את מחברו לסבל נצחי בגיהינום – אֵשׁ. הריגת בן אנוש בחלום פירושה ביצוע חטא רע וחטא זוועה. מצד שני, ביצוע חטא מקומם, או מעשה מעורר התנגדות בחלום עשוי להיות פירושו להרוג מישהו. אם אחד נהרג בחלום, פירושו אריכות ימים ושהוא ירכוש עושר גדול ממי שהורג אותו בחלום. אם אחד הורג מישהו בלי לשחוט אותו בחלום, זה אומר שהקורבן ירוויח מאוד מהתוקף שלו. שחיטה בחלום פירושה עוול. הריגת מישהו בחלום פירושה גם הקלה מדיכאון, צער, סבל וצער. הריגת עצמך בחלום פירושה גם הכרה בערך של היתרונות שאבדו. אם אחד נרצח בחלום ולא ידע מי הרג אותו, זה מעיד על כישלונו למלא את תפקידו הדתי. אם מישהו מזהה את הרוצח שלו בחלום, זה אומר ניצחון על האויב של האדם. אם אדם רואה קורבן שוחה בבריכת דם הזורמת לוורידים הכדיים בחלום, זה אומר שהקורבן יסבול מאוד מהשמצה והשמצה של תוקפו. אם בכוונה אחת מתאבדים בחלום, פירוש הדבר שהוא מורד חתרני ועובד צייתני של האל יתברך. להתוודות על רצח בחלום פירושו להשיג את העליונה. הריגה בחלום יכולה להיות גם פירושה שאדם חסר את תפילותיו, או להזניח אותן. להרוג את הבן של עצמו בחלום פירושו לקבל כסף. אם אדם מת כקדוש מעונה בחלום, זה אומר גם רווחים, מילוי הבטחה, הצלחה עסקית, או אולי שהוא התנקש, או לטבוע, או למות תחת מבנה שקרס. אם הקורבן בחלום הוא עד בבית המשפט, פירושו כי עדותו תתקבל, או אולי זה יכול להיות שהוא יהנה משפע ברכות בחייו. (ראה גם קרב)…

חולמת להרוג אדם חסר הגנה, חוזה צער וכישלון בעניינים. אם אתה הורג אחד להגנה, או הורג בהמה אכזרית, זה מציין ניצחון ועליית עמדה….

לחזות בטבח מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לחשוב שאולי הוא או היא חסיד. אתה עוקב אחר האידיאלים של אחרים ללא שאלה והיסוס….

(ראו סבלנות)

…החלום להיות בדיאטה מסמל מגבלות או מגבלות שמושמות על עצמך. יכול להיות שזה לא משהו שעושה או חושב על משהו כמו שהיית בעבר. אתה מגביל סוגים מסוימים של גירויים או הנאה. לחילופין, תזונה עשויה לשקף משמעת עצמית, שליטה עצמית או ענישה עצמית. אתה מוותר על משהו שאתה מאמין שאינו בריא עבורך, או מנסה להיות מתון יותר לגבי הבחירות שלך….

…חלום הציפורן מסמל מחשבות ורגשות לגבי ההערכה העצמית שלך, הביטחון, ההישגים והדימוי העצמי שלך. מצב הציפורניים משקף עד כמה אתה מרגיש חיובי או שלילי כלפי עצמך, החלום להסרת ציפורניים לחלוטין מסמל שאין לך הערכה עצמית. הביטחון שלהם נמחק לחלוטין. כל מה שמאפשר לך להרגיש טוב או לבנות אמון הוא מעבר להישג ידך. צביעת הציפורניים מסמלת תחושה גבוהה של הערכה עצמית או חשיבות לגבי היכולות שלך. באופן שלילי, זה עשוי לשקף יהירות או היגיון. החלום להחזיק ציפורניים ארוכות לאופנה מסמל רגישות פשוט לעשות את מה שאתה אוהב בכל עת. לחילופין זה עשוי לשקף יהירות או חוסר זמינות כדי ~ללכלך את הידיים~. החלום של ציפורניים ארוכות מכיוון שננטשו יכול להוות בעיות אישיות שאתה צריך לטפל בהן או ששכחת. ייתכן שתרגיש צורך לנקות עניין אישי לפני שתרגיש בנוח עם אנשים אחרים. החלום עם הציפורניים המלוכלכות תחושת הערכה עצמית נמוכה. אתה עלול להרגיש שאתה לא מספיק טוב או לא טוב כמו מישהו אחר. החלום לחתוך ציפורניים מסמל יחס אישי כשאתה נראה לאחרים. מרכך או מלטש את המראה שלך כך שאתה נראה מכובד. זה יכול להיות גם ייצוג של יחס אישי למראה לאחר תקופה של התמקדות מדי בעבודה או פסק זמן. הרגיש שחשוב להופיע שאתה חשוב. החלום לחתוך ציפורניים ברבים מסמל חוסר דאגה לפרטיות ושיקול דעת, כשאתה מתמודד עם סוגיות אישיות. לנקות את המעשה שלך או ללטש את המראה שלך בצורה שיכולה להיות לא נעימה עבור אחרים. אל תתביישי לשים לב שאתה לא מושלם. החלום על ציפורניים חדות יכול לייצג אותך או מישהו שמפחיד אחרים שלא נצטרך להתנהג בכבוד. עמדה אסרטיבית או תוקפנית שלא לשנות משהו בעצמך שאחרים לא אוהבים שאתה עושה….

…החלום על אדם מכוער מסמל היבט באישיותו שאינו נעים או בלתי רצוי. מצב בחיים שלך שלא מרגיש נכון. זה עשוי לשקף בעיה שאתה לא אוהב לחשוב עליה או משהו שאתה לא אוהב. לחילופין, להיות מכוער עשוי לשקף הערכה עצמית נמוכה, חוסר ביטחון או אשמה. אתה עלול להרגיש דחוי או נשפט. בעיות עם הערכה עצמית נמוכה או חוסר יכולת. חוסר ביטחון לגבי המראה הפיזי שלך. אתה יכול לקבל חרטה עמוקה על מעשיך. החלום להסתכל במראה ולראות את עצמך כמכוער מסמל תפיסה עצמית שלילית. אתה גם לא בטוח לגבי המראה הפיזי שלך או שיש לך משהו בעצמך שאתה לא אוהב….

…החלום לראות משהו בוער בחלום מסמל רגשות עזים או רגשות נלהבים. חוסר דאגה מוחלט למשהו. בכוונה להיות גס רוח, פוגעני או חסר רגישות. זה יכול להיות גם ייצוג של הרגשי, השרוף או סימן שאתה צריך להירגע. החלום על כוויות עור מסמל מבוכה, השלכות לא נעימות או מעשים כואבים שנמשכים. אדם או סיטואציה השאירו לכם תזכורת לכך שמעשיכם לנצח אינם רצויים או שלא יחזרו על עצמם. תגובה קשה או כואבת במצב חברתי. מישהו אולי לא הסכים עם מה שאתה חושב. לחלום שאתה נשרף בחיים מסמל תחושות של לא להתקשר שוב. יאוש. אנשים אחרים המתחככים בהזנחה, בהזנחה או ברוע הולכים לכיוון שלך. חוסר רגישות, שאתה מרגיש כלפי אחרים. שממה, קשיים או משהו כזה, מצב כל כך נטול כל חופש. החלום על אנשים אחרים בוערים בחיים יכול לייצג עד כמה אתה נצרך מתוך שאיפתך שלך. הזנחה או הרג של מכוון באזור כלשהו בחייכם. הצפייה במצב או באזור בחייכם עולה באוויר, מתמוגגת במכוון או נצרכת על ידי תשוקה אחרת. לחוות אזור בחיים שלך ריק, עגום או מלא קשיים. רגישות לוויתור על משהו חשוב לנצח. החלום של בית בוער מסמל נקודת מבט על מצב שננטש במכוון או מוזנח קשה. זה יכול להיות גם ייצוג של כעס עז או טינה כלפי אדם אחר. דוגמא: אדם שחלם לראות את חברו עם סימני כוויה על צווארו. בחיים האמיתיים חבר זה הרג את עצמו, והאיש התחיל להבין את הייאוש שחבר חברו על חייו, מה שהניע אותו להרוג את עצמו. דוגמא 2: אישה חלמה להישרף עם פוקר האח. בחיים האמיתיים בעלה רימה. דוגמה 3: אישה חלמה על נחש שיורק לעברה רעל לוהט. בחיים האמיתיים היא הרגישה שאחותה הייתה השפעה רעה ודברים עצובים מאוד כואבים שנמשכו. דוגמא 4: אדם חלם לראות מישהו נשרף בחיים. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שהרצון שלו להיות פסיכולוג נצרך לחלוטין מהשאיפה שלו להצליח בתחום אחר….

…חלום אוכל הכלבים מסמל את מחשבותיך או מצב שמעודד גישה מגינה. יתכן שאתה מנסה להגן על עצמך מפני רגשות לא נעימים או מנסה להיות אופטימי. משהו שמגביר את הצורך בהגנה עצמית רגשית. באופן שלילי, אוכל לכלבים יכול לסמל מצבים שמעודדים כעס, אכזריות לאחרים או התנהגות מינית מוגזמת. קונפליקט או גירויים מיניים שקשה להפריד ביניהם. באופן חיובי, אוכל לכלבים יכול לסמל מצבים שמעודדים אתכם לכפות את עצמכם, להיות מגנים או להיות מוכנים לכל קושי….

…החלום של משהו חד מסמל את הרגשות שלך לגבי עד כמה מצב מחולק או מסוכן יכול להיות. לחלופין, החזקת חפץ חד יכולה לשקף עד כמה אתה מוכן לבצע שינוי גדול או להסיר בעיה. כישורים חדים מוכנים לדרך. ההרגשה שלעצמה אין בה שום סיכוי, עם העוצמה או המוסמך בהגנה עצמית….

…החלום הטופר מסמל את פוטנציאל האיבה. בידיעה שאפשר לעשות את הנזק, אם זה רצוי. חיובי, טפרים משקפים את הרצון שלך להגן על עצמך. באופן שלילי, טפרים יכולים לשקף צורך בהגנה עצמית. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה צריך להקפיד על מעשיך או מה שאתה אומר לאנשים. דוגמא: אדם חלם ללבוש כפפה עם טפרים על אצבעותיו. בחיים האמיתיים בגדו בו חברו והוא חשב בזהירות על כל מה שהיה כדי לחזור אליו….

…(עורב בקריון | לרמות | עורב עם ברדס | ג'קווד | עורב | נשיפה) עורב בחלום פירושו ניאוף, צרות אופק או הסתרת מעשיו או כוונותיו הרעים של האדם. בחלום מייצג עורב גם אדם קמצני, גאה, ראוותני ואדם מתווכח. ציד עורבים בחלום פירושו להרוויח כסף שלא כדין באמצעות מעשי רמאות ושחיתות. ראיית עורב בחלום פירושה גם סימן רע ובמיוחד אם נראה בשדות. לראות עורב עומד מעל גג ביתו בחלום פירושו שאשתו מנהלת רומן סודי עם אחד מחבריו. אם עורב מדבר עם מישהו בחלומו, פירושו שהוא יזכה לבן שיגדל להיות אדם מושחת. אם מישהו רואה עורב מדבר איתו בחלום, זה יכול להיות סבל מדיכאון, ואז מרגיש טוב יותר לאחר מכן. עורב בחלום יכול גם לסמן נדידה, או הפרדה בין אהובים. לאכול את בשר העורב בחלום פירושו לקבל כסף מהגנבים. לראות עורב שעומד מול בית המשפט בחלום פירושו לבצע עבירה ולשלם את המחיר עבור פשעו של מישהו, או שזה יכול להיות הרג של אחיו ואז להתחרט עליו. אם רואים עורב החופר את האדמה בחלום, הוא הופך להיות אינדיקציה חזקה יותר לפשע כזה. אם עורב מגרד את פניו של מישהו בחלום, זה אומר למות ממחלה או להקפיא למוות מאיבוד ביער במהלך החורף. קבלת עורב במתנה בחלום פירושו אושר. עורב עם ברדס בחלום מייצג אריכות ימים, אדם עשיר, אנשים קשישים או שזה יכול לייצג תהייה לגבי משהו כשהוא מתעורר. עורב בחלום הוא גם השליח של חורף, מזג אוויר קר ומצוקות. לראות עורב היורד על בית אצילי פירושו שאדם מושחת יתחתן עם אישה אצילה מאותו הבית. לראות עורב פייבארדי בחלום פירושו נגע שיפל על בנו. בעלות על עורב כה-חלוץ בחלום פירושה ללדת בן רע. שחיטת עורב כזה בחלום פירושה קבלת חדשות ממקום רחוק. במובן זה, אם עורב פייבורד מדבר עם מישהו בחלום, פירושו לפתח בן שיגדל להיות בזוי ואדם מושחת. לראות עדר עורבים בתוך ביתו בחלום פירושו להשיג עושר וכבוד עד סוף חייו. זה יכול גם לייצג אנשים שמדברים לא טוב על אחרים או לשכנע אותם שוב. עורב בחלום מייצג גם לוחם אכזרי שנלחם רק בשביל עצמו ומלהיט לרכוש את מבוקשו, או שזה יכול לייצג חופר חמור או חדשות רעות, סימן רע, ניהול כושל של חייו או עסקיו, מסע ארוך , צרות, מצוקות או קריאת קללה על מישהו, ניאוף או שזה יכול לייצג מישהו שמשלב טוב עם תכונות רעות. פירושו של דבורה בחלום פירושו יבול רע. להילחם בעורב בחלום פירושו להילחם במישהו בעל אופי כזה. להחזיק עורב בידו של אחד בחלום פירושו הונאה עצמית וגאווה. עורב בתוך החנות של מישהו בחלום פירושו אדם מושחת באותה חברה. ציד עורבים בחלום פירושו רווחים ממקורות בלתי חוקיים. לראות עורב עומד מעל קבר בחלום פירושו שאחד ימות במקום ההוא, או שאדם יגלה משהו עליו לא ידע. (ראו גם עורב תינוקות | עורב קראריון | רייבן)…

…החלום על מופע Talks מסמל את המודעות של עצמו, לדבר באופן גלוי, על בעיה עם אחרים. במטרה, להראות נושא. באופן שלילי, תערוכת שיחות יכולה לשקף מודעות עצמית, לשלוט או לתזמר שיחה. ערוך הצגה על דיון בהתנהגות שלילית כמו גניבה, שימוש בסמים, אלימות או הרג עצמך. דוגמא: אדם חלם לראות אדם מדבר בתכנית אירוח. בחיים האמיתיים הוא דיבר בגלוי על הריגת בני משפחה אם ייגנב מירושה….

…(קבורה | קבר ​​| בית קברות) לראות בית קברות או בית קברות בחלום פירושו פיוס ונוחות לאדם מבועת, ומורת רוח לאדם נוח ורגוע. בית קברות מייצג את יסודות הפחד, התקווה והחזרה להדרכה לאחר חוסר הידיעה. בית קברות מייצג את להלן, מכיוון שהוא רכבו. בית קברות בחלום מייצג גם את כלא הגוף, אך בחלום זה אומר גם הסתגרות, דבקות, הימנעות, סגפנות או תוכחה. בית קברות ניתן לפרש גם כמת שנראה שיכור בבר, אדם שוכב בבית זנות, ביתו של אדם חסר תשומת לב שלעתים קרובות ישן ולא מתפלל או צבוע שמעשיו אינם כפופים לקבל שכר שמימי, וכו '. אם אדם חולה נכנס למסע הלוויה בחלום, זה אומר שמחלתו תגיע לשיאה במותו. אם הוא לא חולה ואז במהלך אותה תהלוכה הוא בוכה או מתפלל למנוח בחלום, זה אומר שהוא יחזור בתשובה על חטאיו, יצטרף למעגלי לימוד רוחניים וישמש את אנשי הידע. אדם כזה עשוי להגיע גם לתחנה רוחנית מבורכת ולהפיק תועלת ממה שהוא שומע ורואה. אם אדם רואה את עצמו צועד בתהלוכת לוויה ומזניח את הכבוד וההתבוננות, ובמקום זאת צוחק ומתלוצץ, פירושו שהוא יתיידד עם רועדים ויקבל את התנהלותם הרעה כנורמת התנהגות סטנדרטית. אם אדם רואה את עצמו מבקר בבית קברות להתבודדות, להתעוררות עצמית ולהתאמצות עצמית, אז אם הוא מהרהר בדברי אמת, חוכמה ותשובה בחלומו, זה אומר שהוא יתבקש לשפוט בין שני אנשים, שהוא ימלוך בצדק. אם האדם לא מתבונן בכך בחלום, פירושו שהוא ישכח ממשהו חשוב או יקר לליבו. אם אחד נכנס לבית הקברות הקורא לתפילות בחלום, פירושו שהוא ינחה אנשים, מצווה על הטוב ואוסר על הרע. אם אדם רואה את עצמו נכנס לבית קברות והולך על עצמותיהם המפוזרות של האנשים המתים בחלום, זה אומר שהוא ימות ויקבר שם. בית קברות בחלום מייצג גם תוכחה, קריאת הקוראן, בכי, זיכרון, אדיקות, כניעה לייעודו והשלכת רווחי העולם. בית קברות בחלום עשוי גם לייצג את המלומדים, הסגפנים, המושלים, המנהיגים, המחנות או בית הזונות. קברי הקדושים או המקדשים בחלום מסמנים חדשנות, חוסר תשומת לב, שיכרון, ניאוף, שחיתות ופחד. קבר אבן או סרקופג בחלום מסמל רווחים, אסירי מלחמה, שלל או חשיפת הסודות האישיים של האדם. (ראו גם קבורה | קבר ​​| קבר ​​קדוש)…

…לחלום ולראות לימוזינה הוא סמל אקספרסיבי לחלום. זהו סימן חשוב, אותו יש להסביר כאינדיקציה לכך שיש לך תחושה מוגזמת של הערכה עצמית והערכה עצמית. ייתכן שתרגיש גם צורך להראות ולהרשים אחרים. בנוסף לאמור לעיל, אם הלימוזינה שחורה, אז היא מציעה שאתה מוכן לבצע שינויים או להיכנע לאחרים. לחילופין, זה יכול לסמל כוח, עושר ויוקרה….

…לחלום על התחרטות על משהו מרמז שבחיי היומיום אתה סובל מההתנהגויות הלא נכונות שלך ומההתנהגות הלא נכונה שלך, גישה שיכולה לחקות גם מישהו קרוב מאוד, כמו חבר או קרוב משפחה. במקרים רבים זה מבטא גם חוסר הבנה לבעיות הפוגעות בך או במשפחתך ובקרובים שלך, כמו ילדים. כפי שניתן לראות בקלות, רבים מהחלומות הם גם האשמה עצמית או ביקורת עצמית….

החלום של שיער מבולגן מסמל מחשבות ורגשות של חוסר ביטחון, הערכה עצמית נמוכה, תסכול, עצבנות או ביקורת עצמית.

…החלום על חוויה מחוץ לגוף מסמל מודעות אובייקטיבית לעצמו מחוץ לנסיבות רגילות. מצב שגורם לך לראות את עצמך בדרך חדשה. זה יכול להיות גם ייצוג של ביקורת עצמית או הבנת מה לא בסדר עם עצמך. לחילופין, חוויה מחוץ לגוף יכולה פשוט להיות סמל למודעות עצמית, לא לעשות דבר או להתקדם בתחום כלשהו. באופן שלילי, זה עשוי לשקף את הדאגה שלך כי ~כל השאר~ צריך להיעשות ולא את הנושאים החשובים ביותר. דוגמה: אדם חלם לראות את עצמו בזמן שהוא נצמד לתקרה. בחיים האמיתיים היו לו בעיות בהמשך ההתפתחות האישית שלו מבחינה רוחנית. הוא ~הבחין בעצמו~ כשהגיע לגבולות הצמיחה האישית. הוא הרגיש שהוא לא יכול להמשיך….

…החלום על דיבור במבטא מסמל את אופן התנהלות המחשבות והרגשות. האתניות של המבטא מסמלת את האופן בו אתה תופס את עצמך. חולמים על מישהו אחר, מדברים במבטא המסמל היבט של האישיות שלך שמעביר את עצמו אליך. באופן שלילי, זה יכול לשקף הונאה עצמית. זה יכול להצביע באופן חיובי על דפוסי חשיבה גבוהים יותר. מבטאים שבולטים באופן שלילי יכולים לייצג חוסר ביטחון או הונאה עצמית. מבטאים הבולטים בצורה חיובית יכולים לייצג ביטחון או תחושת חשיבות מוגברת. עיין במקטע נושאי הגזע והתרבות למבט מעמיק יותר על סמליות השיער….

…החלום על ריקוד מוט מסמל אותך או מישהו אחר שמגלה נוחות או הערכה עצמית. מרגיש טוב לשים לב ליכולות או כשרונותיי. להקניט או להראות לאחרים כמה אתה מושך, מבוקש או חשוב. זה יכול להיות גם ייצוג של התרברבות במיומנויות או הערכה עצמית. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה או מישהו ש~משפשף ~שהם טובים יותר בדרך כלשהי. דוגמא: אישה חלמה לראות את האישה שבעלה רימה בעבר בריקודים על עמוד חשפניות. בחיים האמיתיים היא ניהלה ויכוחים סוערים עם בעלה. איש הרצועה שיקף את הבעל מרגיש טוב, והבחין שלא אכפת לו מה היא רוצה….

…החלום על אורווה מסמל שליטה עצמית על יחידותיו או שאיפתו. שמירה על שאיפותיך אינה מתאימה עוד יותר. לחילופין, אורווה יכולה לשקף שליטה עצמית על דחפים מיניים….

…לחלום ולראות את עצמך או מישהו אחר בחלום להיות מנזר, מעיד שאתה צריך ללמוד ולחקור יותר על עצמך. זה זמן של השתקפות עצמית וחקירה עצמית….

…אם אינך לסבית בחיים האמיתיים שלך, אבל חולמת שאתה אישה הומוסקסואלית, זה סימן טוב לחלום. זה אומר איחוד של אישיותך. בחלום להיות לסבית יש לה גם סמליות של רגש חזק, קבלה עצמית ואהבה עצמית. המיניות והנשיות שלך היא לספק רגיעה ונינוחות גופנית. אתה מקבל את עצמך. אם בחלומך אתה מתעב את הרעיון של לסביות, אז זה מעיד על הפחדים שלך מהנטייה המינית ועל דחיית חלקים מהמיניות שלך. אם אתה אדם הומוסקסואל בחייך המעירים, החלום הוא פשוט שיקוף של נטייתך המינית שלך ושל האני האמיתי….

…לחלום ולראות לון מתפרש כהמלצת תת המודע שאתה חייב או שיש לך את היכולת לחפור עמוק ולהביא חוכמה תת מודעת. אתה מחפש תשובות בתוך עצמך. הגיע הזמן לחקירה עצמית, התבוננות עצמית והסתכלות פנימית. אתה צריך לרדת לתחתית מצב כלשהו. החלום יכול להיות מטאפורה גם למי שמשוגע או ~משוגע~….

…החלום על גבות מסמל כבוד ואהבה עצמית. החלום לאבד את הגבות מסמל אובדן של כבוד או אהבה עצמית. החלום על גילוח גבה מסמל את הבחירה ששוכחת באופן זמני את כבודך או אהבתך העצמית. להיות מסורבל או בחירות שאחרים לא מבינים או מכבדים אותך להביך אותך. מאבד במודע את הכבוד לאחרים….

…החלום על עונש מסמל מצב חיים ער ובו אתה מבודד לחלוטין מהערכה כשחושבים על בעיות או טעויות שעשיתי. הימנעות ובחינת מחשבותיו ורגשותיו של החולם עצמו. זה יכול להיות גם ייצוג של ענישה עצמית או משמעת עצמית. אל תעשה שום דבר שאתה אוהב בכלל….

…החלום של מעודדת מסמל פן באישיותך מעודד או מוטיבציה. אתה או מישהו שתומך ביעדים האחרים. זה יכול להיות גם ייצוג של שמחה למישהו שמצליח יותר. לחילופין, מעודדת יכולה לייצג מוטיבציה עצמית או מוטיבציה עצמית. סימן לכך שאתה אופטימי ובטוח. אתה אומר שהצלחה אפשרית. דוגמה: ילדה חלמה על מעודדת בזמן לישון. בחיים האמיתיים, חברתה נטשה אותה כשיש לה חבר. מעודדת השינה על כך שיקפה את ניסיונה להיות מאושר לחברתה תוך שהיא נאלצת לשים לב לחייה הרווקים שלה….

…לחלום שאתה הומוסקסואל (אך אינך בחייך המעירים), מייצג איחוד עם היבטים של עצמך. זהו סמל של אהבה עצמית, קבלה עצמית וחמלה. אם בחלום שלך לא נוח לך להומוסקסואליות, זה מרמז על כמה פחדים / חרדות מפני הגבריות שלך (אם אתה גבר) ונשיות (אם את אישה). יתכן שאתה חווה חוסר ביטחון במערכות היחסים שלך עם המין השני. חולם שהבחור שאתה אוהב בחיים האמיתיים הוא הומו, מייצג את החרדות והפחדים שלך, שהוא לא יאהב אותך שוב. אם הוא היה הומו, אז היה קל יותר לבטל את רגשותיך כלפיו. ויהיה לך יותר קל לומר שאתה לא מסכן איתו. בנימה צדדית, מקובל שלהורים מצפים חלומות על מפגשים הומוסקסואליים. אם אתה הומוסקסואל בחייך המעירים, החלום הוא פשוט השתקפות של עצמך….

…לחלום על חשבונות הבנק שלך מסמל מודעות עצמית למשאבים או כוח אישי. מה כן ומה לא אפשרי עבורך. באופן שלילי, זה יכול לשקף מודעות עצמית לדברים שאתה לא יכול לעשות. יעדים ~לא יכולים~ בחיים. זה יכול לשקף באופן חיובי את הביטחון לגבי היעדים שאתה מתכנן או אפשרויות עתידיות. לחילופין, חשבון בנק יכול להצביע על בעיות כלכליות….

…לראות או להרוויח כסף זה סמל חלומות דו משמעי. חלומות על זה יכולים לסמל שהצלחה ושגשוג הם בהישג ידך. כסף יכול לייצג ביטחון, הערכה עצמית, הצלחה או ערכים. יש לך הרבה אמונה בעצמך. לחלופין, לחלום על כסף, מתייחס לגישה שלך לגבי אהבה וענייני הלב. לרוב זה סמל למיניות וכוח. בפרט, מציאת כסף מעידה על חיפוש אחר אהבה או כוח. לחלום שאתה מפסיד כסף פירושו אומללות זמנית בבית וכמה חסרונות בענייניך. יתכן שאתה מרגיש חלש, פגיע ויוצא מכלל שליטה בחייך המעירים. בנוסף, יתכן שאתה חסר אמביציה, כוח והערכה עצמית. לחלום על מתן כסף מקביל לתת אהבה. אתה מחפש אהבה. לראות אנשים אחרים נותנים כסף, זה רומז שאתה מתעלם או מוזנח. מישהו לא שם לב מספיק ומפגין מספיק חיבה כלפיך. לחלום שאין לך כסף, מעיד על כך שאתה חושש לאבד את מקומך בעולם, או שאתה מרגיש שחסרים לך את הכישורים הדרושים כדי להשיג מטרה רצויה. אתה יכול להתעלם או להזניח אחרים. לחלום שאתה גונב כסף, מונע ממך להיות בסכנה וצריך להיות זהיר. בנימה חיובית, זה יכול להיות שבסופו של דבר תעבור אחר כך או תושיט יד לתכונות שאתה משייך לדברים בעלי ערך….

…החלום על סמים לא חוקיים מסמל צרכים רגשיים לא בריאים שאתה מרגיש שיש לכבד אותם. כמויות מופרזות של הנאה או הנאה מתנהגים בצורה מסוימת. יתכן שאתה מכור לרגשות לרגשות מסוימים או להרגלים רעים. אוננות, פורנוגרפיה, כוח על אחרים, הימורים, להרוויח כסף ודאגה להיות אטרקטיבי פיזית הם כל הנושאים האפשריים, המסומלים על ידי סמים. החלום להיות מסומם מסמל התנהגות מוגזמת מסוכנת . אתה יכול להיות מודע לעצמך, ללכת לים ולהנות ממנו. רגשות אקסטזה לטווח קצר. זה יכול להיות גם ייצוג של התמכרות לעונג או כוח. לחילופין, להיות מסומם עשוי לשקף את הדרך בה אתה מתחבק עם הרגלים רעים, מתוך מחשבה שלעולם לא יהיו לכך תוצאות. החלום של מנת יתר של סמים מסמל הנאה מופרזת, הנאה או ניצול לרעה של כוח, אשר גרמו לפגיעה עצמית. להרוס את עצמך או להביך אותך בדרך להתעלות על דרך כלשהי. סימן לכך שיש בעיה בתרגול מתינות, כוח רצון או שליטה עצמית. גם סוג התרופה חשוב. למריחואנה, קראק, קוקאין, הרואין או אקסטזה יש כל משמעות שונה. תרופות יכולות להצביע על סוגים מסוימים של מחשבות, רגשות או הרגלים שאתה צריך לשמור על מנת לרפא רגשית או להתאושש ממצב שלילי. צאו לחופשה או שלטו בעצמכם בכדי לשנות שינוי….

…החלום להיות במצב עוברי יכול לשקף צורך רב עוצמה להימנע מעימות. מרגיש פסיבי לחלוטין. הגנה עצמית או שמירה עצמית שהיא נואשת. מרגיש עצבני בגלל שמשהו לא בסדר קורה. מצב שברירי לחלוטין. אל תדאגי מלבד ביטחון. פחד לפעול על הכל. להרגיש שכל דבר שאתה יכול לעשות זה מסוכן מאוד. באופן שלילי, הימצאות במצב עוברי יכולה לשקף רגשות לגבי עצמך שנחשפים לאחרים כרגישים, נזקקים או פתטיים לחלוטין. ~להשתמש בלב שלך בשרוול~….