אם יש לך חלום על זרע, אנא קרא את פרשנות הזרע.

מסמל את המקצבים המתחלפים של החיים והמתים. הזרע הוא שהחיים הם פוטנציאליים והשתילה הופכת את הפוטנציאל הזה להישגים ולעובדות גלויות. לשתול זה תמיד חלום טוב, בגלל יצירתיות שיכולה להתייחס לילדי החולם, הסחורה שלו, העסקים, היצירות האישיות, הרגשות וכל מה שיכול להיות יצירה של משהו שנולד והכי גדל….

ראו את משמעות הזרע

חלום זרעי הפשתן מסמל את התחושה שלך שמשהו ~חייב~ להיות טוב עבורך או שצריך להועיל. באופן שלילי, זרעי פשתן יכולים להיות סימן לכך שאתה מניח כל כך הרבה את היתרונות של דבר אחד….

בדרך כלל אנחנו נאכלים על ידי לווייתן הזרע, או הקצ'לות. בחלומות אלה, חשוב מאוד לממש את הגישה שלנו בתוך הקאצ'לות מכיוון שהיא כוללת אם נוכל להתמודד עם חיי היומיום או לא, אם הגישה שלנו פעילה או פסיבית….

אם אתה חולם על זרעים, אז החלום הזה מעיד על פוטנציאל, פוריות וכוח. הזרע הוא גם התחלה חדשה או לידת חיים חדשים. קחו בחשבון שהזרע יכול להתכוון גם למשהו אחר שהושם בראשכם, ויש לו פוטנציאל לצמוח….

(ראה זרע)

חולם על זרע, מנבא שגשוג הולך וגובר, אם כי אינדיקציות נוכחיות נראות שליליות….

החלום על זרע מסמל בחירה סופית, או החלטה. זה יכול לסמל את המוטיבציות או הכוונות המובילות לבחירה סופית. לזרע את הפנים שלך, או לראות את זה על הפנים של מישהו אחר מסמל את ההשלכות של בחירות לא פרודוקטיביות או שליליות. היבט כלשהו באישיותך עשה בחירה לא פרודוקטיבית שמשפיעה עלייך או על בושה….

אם חלמת על זרע, אז זה מסמל פוטנציאל ופוריות, במיוחד אם החולם היה גברים. הזרע בחלום יכול להצביע גם על הרצונות המיניים שיש לכם, אך אינכם יכולים לבטא אותם או אין לכם אומץ לשתף אותם עם בן / בת הזוג….

(זרע) בחלום, זרע מייצג בירה צומחת ומתמשכת, בין אם יש בה מעט או הרבה. אם אדם רואה טיפת זרע היוצאת מאיברי הרבייה שלו בחלום, זה מציין כסף שיעלה לפניו. אם הזרע של האיש מתפזר על אשתו בחלום, זה אומר שהוא יקנה לה בגד חדש. בעלות על צנצנת חרס מלאת זרע בחלום פירושה לחשוף אוצר סמוי, או להתעשר. אם הבעל מפוזר עם הזרע של אשתו בחלום, פירושו שהוא יספק את רצונו אליה וישיג את מטרתו. שתיית מים מאבר הרבייה של עצמו בחלום פירושו תאווה. אם הבעל רואה נוזל סמיך צהבהב שזורם מאיבר המין של אשתו בחלום, זה אומר שהיא תוליד ילד לא בריא. אם נוזל אדמדם זורם במקום זה בחלום, הוא מייצג ילד בעל חיים קצר מועד. אם זה יוצא כנוזל שחור בחלום, זה אומר שילד כזה יגדל לשלוט במשפחה ולהיות אדון לא צודק במשק הבית. הביצית של אישה יפה בחלום פירושה אושר, עושר וילדים. זרע בחלום פירושו גם השגת המטרה, נחמה או בזבוז ההון של האדם, חלוקת סודותיו או מוות של ילד. אם חקלאי רואה זרע בחלומו, זה אומר שהוא יעבוד על אדמה עקרה ויהפוך אותה לפורה. (ראו גם טומאה | יחסי מין | נרתיק)…

(ניאוף | קואיטוס | זיוף | חיבוק | אינסטינקט | לסבי | התעללות | דחף מיני | ישן יחד, מעשי סדום | טריבדיזם) אם גבר רואה את עצמו מקיים יחסי מין עם גבר אחר בחלום, זה אומר ששניהם איבדו את מוסר ההשכל שלהם מסירות, שהפכו חסרות מטרה, הפכו קמצנות כלפי תלויים עצמן ונדיבות כלפי אחרים. המשמעות היא גם אובדן הון של אדם, או גירושין מאשתו. אם אדם עני רואה חלום כזה, זה אומר שהוא יחלה, או ימשוך מחלה חשוכת מרפא. קיום יחסי מין עם גבר בחלום פירושו גם נפילה לחטא, ביצוע הלא חוקי או קיום יחסי מין עם אישה בת למשפחתו, קשר דם או אדם מוחשי שאסור לאדם להינשא לו. התעללות של ילד בחלום פירושה סבל מנגע גדול. סיוע עם משרת צעיר בחלום פירושו לסבול ממתח מתמשך ודיכאון מתמשך. לשכב עם אישה יפה שאחד מכיר בחלומו פירושו רווחים. לישון עם זקנה מכוערת בחלום פירושו ההפך. קיום יחסי מין עם אישה לא מוכרת בחלום מייצג את סוג האינטראקציות וההתנהגויות שאדם מטפח עם אנשים בכלל. בהתאם, ובהתאם למצב האישה שאדם ישן איתה בחלום, פעולותיו של האדם יתבססו. לישון עם אשתו של מישהו בחלום פירושו לעסוק בעסק רווחי עם הבעל. אם אדם חולה רואה את עצמו מקיים יחסי מין עם אמו בחלום, זה אומר מותו, שכן האם כאן מייצגת את האדמה. אם אישה רואה את עצמה עוסקת בטריבדיזם, או מערכת יחסים לסבית עם אישה אחרת שהיא מכירה בחלום, זה אומר שהיא תביא לה את חייה האישיים, או שתחשוף את כל סודותיה, תהפוך לחברתה האוהבת או לאוהדת, תשתף דעות איתה ומחקה את מעשיה ולהסתכל בפומבי. אם היא לא מכירה את אותה אישה בחלום, זה אומר שהיא תתמכר לחטא. אם אישה נשואה רואה את עצמה עוסקת בטראבדיזם עם אישה אחרת בחלום, פירוש הדבר שהיא תיפרד מבעלה או תיהיה אלמנה. קיום יחסי מין עם אדם שנפטר, בין אם מדובר בגבר או באישה בחלום פירושו מותו של האדם, אלא אם כן אם מישהו מטייל, זה יכול להיות פירושו לבקר במדינה בה קבור המנוח. כל קיום יחסי מין בחלום שהגיע לשיאו בהוצאת זרע ומחייב התעללות פולחנית מלאה בערנות מייצג חלומות מופרעים, או קיום יחסי מין אסורים מפי הטבעת, או שזה יכול לייצג חלומות רטובים. קיום יחסי מין בחלום מעיד גם על תשלום חובותיו של אדם, או שזה יכול להיות הקלה מלחצים. קיום יחסי מין עם זונה בחלום פירושו אהבה לעולם, או שזה יכול להיות רווחים. קיום יחסי מין עם אשתו בחלום פירושו הצלחה בסחר. קיום יחסי מין עם אישה שמימית בחלום פירושו השגה דתית ורוחנית. (ראו גם פי הטבעת | זרע | הנאה | מעשי סדום | קרעים | נרתיק)…

נטיעת זרעים בחלום מייצגת את מרכיב הצאצאים וההולדה. זרעים מפוזרים על האדמה בחלום פירושם להביא ילד לכל זרע. באשר לדגנים הנובטים למטרה רפואית, כאשר הם נראים בחלום, הם מתכוונים לרכוש ידע המסייע לאדם המדובר להגדיל את אדיקותו וניתוקו הסגפני מעניינים עולמיים. דלעת, מלפפון, חציל, בזיליקום מתוק, מנגולד, בצל, כרוב, זרעי תירס ומלון הודי בחלום משמעה הפחתה או הפסקת קשיים והפרעות, או שהם יכולים פירושם להחלים ממחלה סופנית. אם אדם רואה את עצמו מנסה לשתול משהו שאינו צמח, או להניח זרע באדמה לא מתאימה בחלום, פירושו שהוא מבזבז את כספו ומבזבז את רכושו. לשתול זרעים בחלום יכול להיות פירושו ידע, עושר או הכרה בסחר אצילי. זרעים מונבטים בחלום מייצגים כבוד ומעמד. עם זאת נטיעת זרעים בחלום מייצגת גם ערבוב עם אנשים רעים. (ראה גם כדור הארץ | חילוץ שמנים מזרעים)…

חולם שאתה זורע זרע, מנבא לחקלאי הבטחות פוריות, אם הוא יזרע באדמה חרושה חדשה. כדי לראות אחרים זורעים מתבצעת פעילות עסקית רבה שתביא רווח לכל….

(הופר | מופע | רקדנית נעליים רכות) הופר בחלום מייצג אדם בצרה אם הוא רוקד לעצמו. אם כן, המשל שלו הוא כמו זרע של כלבלב זרעים על גבי מדורה. אם רחפן רוקד בשביל מישהו, המארח יכה על ידי אסון שישפיע על שניהם. (ראו גם ריקודים)…

(כיסוי | הסתר | חקלאי | כופר | חוסר סבלנות | גולה | לא מאמין | לא אכזרי) בחלום, לראות אדם לא דתי פירושו לפגוש אויב. לראות אדם מבוגר שאינו דתי בחלום פירושו לפגוש אויב ישן ששנאתו מוצגת בבירור על פניו. ראיית עוזרת בית לא דתית, או עובד ותיק בחלום פירושה סבל מרעותיו הנסתרות של אויב מושבע. להיות חסר דתות בחלום פירושו לחבק חדשנות, או כל פרקטיקה שאדם מחשיב ומשתמש כדתו. לראות אדם לא אמוני שישב על שולחן עם צלחת דבש לפניו ומסרב לאכול ממנה בחלום פירושו שהוא כפוי טובה לאדונו, וכי הוא לא מודה בפני אינספור החסדים שנתן ה 'יתברך. אותו במהלך החיים האלה. התכנסות של אנשים לא דתיים בחלום מייצגת את ילדיהם בינקותם. אדם לא דתי בחלום מייצג גם חקלאי שנטע זרע, ואז כשהוא הופך לשתיל הוא מכסה אותו שוב באדמה. (ראו גם חוסר אמון)…

{ארב. ג'ונוב. מצב של טומאה פולחנית המעכבת את ביצוע תפילותיו של האדם. צואה | זרע | שתן) בחלום, להיות במצב של טומאה טקסית פירושו שנמנעים מלהחייב את החובות הדתיות הבסיסיות. על פי המסורות האיסלאמיות, צריך להיות בעל רפיון גם אם רודפים אחר אחד מהאינטרסים היומיומיים שלו. אם אדם רואה את עצמו מבצע את תפילותיו ללא הפיכה הטקסית הנדרשת בחלום, פירושו שחיתות במנהגיו הדתיים, אף כי ניתן לפרש זאת כמחייב את עצמו לשרת את דת האל. הימצאות במצב של טומאה בחלום יכולה להיות פירושה של בלבול. אם האדם רואה את עצמו במצב כזה ולא מוצא מים לביצוע התמכרותו בחלום, זה אומר מצוקות וחוסר יכולת לקיים את צרכיו של האדם בעולם הזה, או לספק את שאיפותיו של האדם להלן. שטיפת עצמי או שטיפת בגדים של טומאה בחלום פירושה לשלם למישהו את זכויותיו הראויות….

חזיר הוא סמל התשוקות הרעות. זרע מסמל פוריות….

נרתיק בחלום מסמל הקלה למי שחווה קשיים, לחץ או צער. זה יכול להיות פירושו סיפוק של צרכיו, הגשמת רצונכם, נישואין, שותפות, חשיפת סוד, עבודה עם מינרלים, הגנה על צניעות נשים, כליאתם, כניסה לבית, דלת הכניסה, מסעות, גומחת התפילה בתוך מסגד, הסוד הפנימי ביותר, מים זורמים, חום, תנור, בגד, קניון, מגלה תרופה למחלה והרגשת אושר מכך, מציאת אלקסיר, תחושת הקלה לאחר קיום יחסי מין עם בן / בת הזוג, קבר, מצוקה, אשתו של האדם , אש, רצונות בוערים, איחוד משפחתי, לידת ילדים, סילוק ספק מה נכון ומה לא נכון, זיהוי ברור של אמת כוזבת, מציאת הדרכה או שמירה על תוכחה. אם גבר מסתכל על הנרתיק של אישה בחלום, זה מייצג את מצבו הנפשי, הצרכים, הרצונות, ההשפלה שלו, או שזה יכול לייצג את הרמה הגבוהה שאישה השיגה בעיניו. אם אישה מסתכלת על האיבר המיני של הגבר בחלום, זה מייצג את כוחה ואת הדחף הגברי שלה. אם אסיר מוצא את עצמו שיש לו נרתיק בחלום, זה אומר שחרורו מהכלא, ועבור מישהו בדיכאון זה אומר הקלה מהדיכאון שלו. אם צריך להופיע בבית משפט זה אומר שהוא ינצח בעניינו. אם אחד עומד מול יריב, זה אומר שהוא יכבוש אותו. לראות את הנרתיק של קשישה בחלום פירושו אובדן עסקים. אם מישהו חוזר שוב לרחם של אישה דרך הנרתיק שלה בחלום, פירושו הוא מותו. נרתיק בחלום יכול גם לייצג פראייר מדם, רוצח או אדם מרמה המתאר אדיקות במהלך היום, ואז מראה את שיניו בלילה. נרתיק בחלום מייצג גם עובד חסר בושה וחוצפן, או שהוא יכול לייצג קן של ציפור. במובן זה, לכידת ציפור, או להסתכל בתוך קן ציפור בחלום פירושו להתחתן. אם אישה רואה מים נכנסים לנרתיק שלה בחלום, זה אומר שהיא תרות את הילד. אם הנרתיק של האישה הופך לברזל או למתכת כלשהי בחלום, זה אומר שהיא איבדה את כל התקווה בהגשמת שאיפותיה, לספק את רצונותיה או צרכיה. (ראו גם ניפוח לווגינה | הסתכלות על איבר מין | זרע | הפצה | קיום יחסי מין | סדומי)…

החלום על זרע בערבה מסמל רגשות כלפי אדם או סיטואציה שאתה מרגיש שאינם רגישים. מישהו שאתה מרגיש אכזרי, אנוכי, אדיש או חסר רגישות. קח את זה או תהיה מרושע ואז המשך כאילו לא משנה. חוסר רגישות שלא אכפת לו אפילו ממה שהוא עשה. דוגמה: אישה חלמה לראות את זרעי הביוב של התינוק צומחים למבוגרים. בחיים האמיתיים היא שמעה אישה אומרת שהיא רוצה שהחבר שלה יעזוב את בנה כדי שתוכל לקבל אותו רק בשבילה. הערמונית משקפת את הדיון בנטישה אנוכית של ילדים שהאישה הקשיבה לה. דוגמא 2: אישה חלמה להתמודד עם זרעי בערפל. בחיים האמיתיים היא הייתה עדה לוויכוח אכזרי באינטרנט בו אדם אמר דברים שלדעתו אכזריים ובורים ביותר. אותו אדם מעולם לא חזר ללוח ההודעות בו התרחש הוויכוח לאחר שהעיר את דבריו הסופיים. הערמונית בחלומה שיקפה את הגישה האגבית בה נאמרו ההערות הזדוניות….

כדי לראות לפת גדל, מציין כי הלקוחות הפוטנציאליים שלך יתבהרו, ושתהיה מרוממת מאוד על ההצלחה שלך. לאכול אותם זה סימן לבריאות. כדי להעלות אותם למעלה, מציין שתשפר את ההזדמנויות שלך ואת הונך בכך. לאכול ירקות לפת, זה סימן לאכזבה מרה. זרע הלפת הוא סימן להתקדמות עתידית. עבור אישה צעירה שתזרע זרעי לפת, מנבא שהיא תירש רכוש טוב, ותזכה בבעל נאה….