זה תמיד סימן לאהבה ורגשות. (עיין גם במשמעות של ~פרחים~)…

פרחים בחלום הם סימן לשמחה ויתרונות. אם אדם רואה את עצמו מוכתר בזר של פרחים בחלום, זה אומר שהוא יתחתן, יהנה מחיי הזוגיות שלו בצורה מוגזמת ויהנה מהנאה לחוות את הצלחתו בעולם הזה. לראות פרחים מחוץ לעונה בחלום פירושו דיכאון. אם מתחזה רואה את עצמו נושא זר פרחים בחלום, פירושו עצירות, ואילו אם אדם חולה רואה שבחלום זה אומר מותו. זר עם זנים רבים של פרחים וצבעים בחלום מייצג את העולם, את נעוריותו המחודשת כל הזמן והנאותיו החומריות. באשר לאישה, לראות פרחים בחלום פירושו להיכנס להריון או להתגבר על הקשיים שלה. (ראו גם פריחה | כדור הארץ | איריס)…

…לקיים אינטראקציה או למצוא או לראות זר, כשאתה חולם, יש משמעות סמלית ומציע שלמות ושלמות. לחלום שאתה לובש שרשרת, ניתן לפרש כסמליות עניבה….

…סמל החלום של זר מציין את המאפיינים הגבוהים ביותר שלו. החלום מראה שאתה אדם מכובד מאוד, סיים תמיד את העבודה שאתה עושה ויש לך רעיונות מקוריים. אם אתה נותן את הזר למישהו, אתה יודע, זה אומר שיש לך מערכת יחסים או הרצון לקיים את זה עם אותו אדם….

פרחים הם סמל החולף והחולף. אם אנו רואים פרחים שמבטאים את הצורך שלנו למצוא נשמה אחרת שממלאת את הצרכים הרגשיים שלנו. אם ניקח פרחים זה מצביע על כך שמערכת יחסים תהיה אינטנסיבית ומוחזרת. אם אנו מקבלים פרחים מאדם אחר, זו ערובה לאהבה שממנה הם נמסרים. אם רק נבחין בריח, זה מגלה לנו שפספסנו הזדמנות טובה. אם אנו רואים אותם קמלים, זה מצביע על כך שמערכת יחסים מגיעה לסיומה או משקפת התפכחות ונטייה. הפרחים הכתומים והצהובים משקפים חיים ואנרגיה יצירתית. משמעות הפרחים האדומים היא תשוקה ורגשות בוערים. הפרחים הכחולים מראים חוסר מציאות חלומי….

…בדרך כלל פרחים מדברים על רגש ורגשות. לכל סוג של פרח יש סמליות משלו, אך הצבע מוסיף אלמנט חדש לפרשנות. פרחים כתומים וצהובים משקפים את הסמליות הסולארית ומביעים חיים ואנרגיה יצירתית, או על פי מחברים אחרים, נוסטלגיה. פרחים אדומים בחלומות פירושם תשוקה, רגשות נלהבים. ורוד – רומנטיקה והתאהבות. כחול – מרפא או על פי פרשנויות אחרות אי מציאות, חלומות בהקיץ. הפרחים הסגולים מעידים על רגישות, ועל רגשות אמהיים….

…החלום על פרחים מסמל אותך או מישהו אחר שמבין משהו הוא חיובי. צופה כמה מישהו נפלא או טוב. שם לב שדבר טוב קורה. זה יכול גם לשקף משהו שבסופו של דבר מתחיל לעבוד או להצליח. חשוב על צבע וסוג הפרח למשמעות נוספת. החלום על נטיעת פרחים בגינה עשוי לשקף משהו נעים או טוב שתרצה לתקן לעצמך כל הזמן. דוגמא: צעיר חלם לשתול פרחים שלא ממש אכפת לו. בחיים האמיתיים הוא דיבר עם בחורה שחיבבה אותו, אבל עם מי שהוא ממש לא רצה להיות איתו. הפרחים שנשתלו שיקפו כמה טוב היה להבחין בילדה שמוצאת חן בעיניו….

…החלום על זר פרחים המסמל אהבה, חיבה, אישור, הערצה וכבוד. יתכן שאתה עובר תהליך ריפוי או מרפה ממשהו. חשוב על סוג הפרחים וצבעיהם למשמעות נוספת. לזרוק זר פרחים למשהו משקף כיבוד הישגי העבר או אנשים מעברך. אתה יכול להיות נוסטלגי לגבי משהו שלעולם לא חוזר….

…לחלום על זרי פרחים יפים בדרך כלל מסמל שמחה וסיפוק עולמיים. משמעות זו עשויה להשתנות בהתאם למצב הפרח. לחלום שתקבל זר אחד או יותר מציע שבקרוב תקבל מתנה, הצעה חשובה או שיהיה לך מזל מזל שקשור להגרלה או לירושה. כאשר צעירים חולמים כך זה בדרך כלל מציע חגיגות ושמחות. לחלום שתקבל זר פרחים נבולים מכריז שחבר או בן משפחה יחלו במחלה. אם הפרחים האלה הפכו לשחורים, זה מכריז על מותו של מישהו יקר מאוד. לחלום על זרי ורדים אדומים או יותר מכריזים בדרך כלל על נישואים קרובים; החולם, חבר או קרוב משפחה יתחתן. לחלום שאתה שם ורד בשיער של אהובך עשוי להציע שבקרוב תחווה צרות ואכזבות….

…לחלום שאתה רואה זר פרחים טריים, מציין כי הזדמנויות נהדרות להעשיר את עצמך יציגו את עצמך בקרוב לפניך. זר נבול נושא מחלה ואהבה פצועה. לראות זר כלה, מנבא סוף טוב להתקשרויות לא ודאיות….

…אם בחלום אנו רואים זרי פרחים החלום כרוך בסמליות כפולה, מצד אחד קבלת הפנים לאירועים חדשים המופיעים בחיינו, ושנית, הארעית מכיוון שפרחים דוהים בתוך זמן קצר. אז זו עשויה להיות אזהרה לגבי נושא הקרוב שלמרות שתוכן ידידותי ועליז יהיה קצר….

…לחלום שאתה מקבל או נותן זר פרחוני, הוא נשאר סמל של כבוד ואישור חם. זר פרחים הוא גם סימן של חיבה, טוב לב ואהבה. זה מעיד על ריפוי הסימן המסחרי של החלום שלך. זר מייצג איזושהי אנרגיית ריפוי. זכור, הפרחים והצבעים שלהם למשמעויות חשובות נוספות….

…אם הוא פורח זה סימן לאושר ורווחה. אם הפרחים נובלים או שהערוגה ללא השגחה וללא פרחים שמכריז על עיסוקים ובעיות….

…החלום על ניצני פרחים מסמל את התחושה שלך שמתחיל מצב חיובי או נפלא. משהו שטוב או גורם לך אושר הוא קרוב להתרחש….

…זה מסמל או משפר שינויים. זה עשוי גם להצביע על נטייה לחשוב בצורה לא יציבה ועל הצורך לשלוט במוחנו. יש מחברים שמציעים שאם מישהו אחר יהיה זר, פירוש הדבר שאויבינו או יריבינו ייכנעו בקרוב….

משהו זר בחלום פירושו תחילת חברות חדשה או חזרתם של קרובי משפחה או חברים רחוקים.

זו קריאה לרגשות שלך, בגלל שאנחנו מרגישים את זה או שאנחנו רוצים את זה, ולדעת אם החלום הוא טוב או לא צריך להסתכל אם הפרחים חיים או נבול.

…לחלום שאחד או יותר זרים גרים בביתך מרמז על כך שיחסי המשפחה והאחיות שלך מסתדרים טוב. לחלום שאתה האדם הזר מציע לך לחפש חברים חדשים שיכולים לעזור לך להשיג כל מטרה אישית שתניב לך רווחים. לחלום שמגישים לך בחביבות זר נחמד וידידותי מציע לך ליהנות מבריאות טובה, ויהיה לך גם עתיד מוצלח. לחלום שאתה מותקף ונעלב על ידי זר אחד או יותר מרמז שתחווה מצב לא נעים….

…לחלום על זר זר בצבע יפה ועשיר, מציין מורשת מאיזה קרוב עשיר ובלתי ידוע | גם מפגשים נעימים ומשמחים בקרב אנשים צעירים. לראות זר נבול, מסמל מחלה ומוות….

…לקיים אינטראקציה עם או לפגוש או לראות זר, כשאתה חולם, יש את המשמעות הסמלית של החלק הלא ידוע באישיותך. האם אתה חושב שאספקט כלשהו בעצמך אינו ידוע או מוכר? יתכן שאתה מרגיש מוזר. יתכן שאתה מזניח או מתעלם מכל רגש או תחושה. זה יכול גם להראות שאתה מדכא את הכישרון שלך, יכולת טבעית או מיומנות חשובה….

חלום של זר פירושו שתמצא חברים חדשים, או שהמצבים המשפחתיים ישתפרו.

לחלום על זר הוא סימן של הכרת תודה ובגידה.

חלום על זר מסמל כבוד והצלחה.

בחלום הוא מייצג מישהו שיש לו הכרת תודה והסתפקות, או מישהו שמתמודד עם מצוקותיו בסבלנות.

(ראה גן)

…לחלום שאתה בגן יפהפה (פרדס) שכולו פרחים, ובו בזמן שקט כך שאתה לא יכול לשמוע שום רעש או הפרעה, מציע לך שקט פנימי. אם אתה חולם שאתה הולך בגינה פרחונית בליווי אהובך, זה מציע אושר והצלחה קרובים בזכות הדרך הנהדרת שאתה מנהל את ענייניך. לחלום על גינה קטנה של פרחים רפויים, עולה שתחווה בקרוב רגעי עצב בגלל מחלה או אובדן. אם אתה הולך לאיבוד זה מכריז על מזל רע ועל כישלון בכל מה שאתה מתחייב. כשאישה חולמת על גן פרחים במקום גן ירקות, זה מציע שאם היא תפעל בחוכמה היא תוכל להשיג הצלחה בסביבתה החברתית. לחלום על גן פרחים זה טוב, כמו תמיד, הוא מכריז על עתיד רגוע, שמח ואופטימי שבו אנשים כנים, ידידותיים ואכפתיים יקיפו אותך. לחלום שאתה הולך בגן פרחים יפהפה מסמל שמחה והצלחה אפשרית במה שאתה עושה. לחלום על מסיבת חתונה המתקיימת בגן, מכריז על הצלחות ויתרונות קרובים. כשילדה חולמת שהיא בגן ומחכה למישהו, זה מסמל שהיא תינתן לה מה שהיא חפצה בה, אך אם הגן נראה קודר, מלוכלך, מוזנח, פרוח גרוע, זה אומר שרצונותיה יתוסכלו. לחלום שיש צפע (נחשים או חולדות) בגן מרמז על קנאה, תככים וכוונות רעות של יריבים שלא יאפשרו לך להצליח. לחלום שאתה הולך בגינה מרמז על שמחות והצלחות. אם אתה צועד בחברתו של אדם אהוב, אז זה מציע נישואים קרובים, אך אם הגן נראה מלוכלך, מוזנח, צמחי דליל, אז זה מעיד על ההיפך….

בחלום לראות איריס זה הסמל הדו-משמעי של חלומות. חלומות על זה יכולים לסמל חוכמה, אמונה ואומץ….

רומנים חדשים. איחוד משפחתי ובריאות….

(ראה מים מזוקקים)

חלום האקוליט מסמל אותך או מישהו אחר שמנסה להבחין בכך שהוא מתנהג בצורה מושלמת עם האדם האחר. התנהגות טובה לרווחת אדם אחר….

לחלום על ערוגה משמעו וידויי אהבה בעתיד.

…חולם לראות פרחים פורחים בגנים, מסמל הנאה ורווח, אם גוון בהיר ורענן | לבן מציין עצב. פרחים קמולים ומתים, מסמנים אכזבות ומצבים קודרים. עבור אישה צעירה שתקבל זר פרחים מעורבים, מנבא שיהיו לה מעריצים רבים. לראות פרחים פורחים באדמה צחיחה ללא גידול של עלווה, מנבא שתהיה לך חוויה חמורה, אך האנרגיה ועליזותך יאפשרו לך לטפס דרך אלה לגדולה ולאושר. {מוחזק בחיבוק רך של תרדמה, היא נכנסת למחוזות של חסד פרחוני, שם אהבה עדינה וליטוף חביב, מציעה אותה ערה לאושר.} ראה זר….

…חלום על פרחים צבעוניים מסמל חסד, חמלה, רוך, יופי ורווחים. משמעות החלום עשויה להיות ביטוי של אהבה, שמחה ואושר. פרחים צבועים או לבנים מסמלים אכזבה ומצבים עצובים. לחלום שמישהו נותן לך זר פרחים הוא סימן של כבוד, הערצה והכרה של אחרים כלפיך. חלום על פרחים במדבר פירושו האנרגיה והגישה החיובית שלך יעזרו לך להתגבר על הבעיות הנוכחיות….