(הארו | מטוק | מחרשה | סקופ | מגרפה) בחלום, את האת מייצגת אישה לאדם שאינו נשוי. היא לא תשמור על סוד, אם כי לא תחסוך שום הוצאה להצלת בעלה מעוני. חפירה בחלום פירושה גם סילוק מצוקה, התגברות על צרות או סיפוק חובותיו של האדם. את האת בחלום עשוי גם לייצג אדם אמין שאפשר לסמוך עליו בתקופות קשות, או בעת מצוקות. להחזיק את האת בחלום פירושו לקבל הטבות וברכות, שכן את האוסף אוסף לכלוך כמו גם חפצי ערך. חפירה בחלום עשויה לייצג גם אישה, רווחים או פעילויות עסקיות. (ראה גם מגרפה | Spade)…

לראות את חפירה בחלום מסמל עבודה מאומצת אך עם זאת נעימה. שבור או זקן, מרמז על תסכול של תקוות….

חולמת לחפור, מציינת שלעולם לא תחסר לך, אבל החיים יהיו עניין בעלייה. כדי לחפור בור ולמצוא חומר נוצץ כלשהו, ​​מציין תפנית חיובית במזל | אבל בכדי לחפור ולפתוח שטח עצום של ערפל חלול, תטרידו אותך עם צרות אמיתיות ותמלאי שפיכות קדומות קודרות. מים הממלאים את החור שאתה חופר, מציין שלמרות המאמצים המאומצים שלך הדברים לא יתכופפו לרצונך….

החלום לחפור בור למצוא משהו מסמל עבודה קשה למצוא תשובות או לפתור בעיה. הכרת שורש הבעיה. דאגה לנסות לברר משהו. לחלופין, חפירת חלקם עשויה לשקף חזרה לבעיות ישנות. אל תתנו לפתור את העבר. בעיות ~לחפור~. באופן שלילי, חפירת חור יכולה לשקף מאמץ חסר פירות המחמיר את הבעיה. השתמש בכל המשאבים שלך בכדי להגיע לשורש הבעיה רק ​​כדי להחמיר אותה מבעבר. מבוכה שחשבה שהרעיונות שלך הולכים לעבוד. החלום על חור שנחפר מלא מים מסמל את חוסר הוודאות או הבעיה שעומדים בדרך לחיפושכם אחר תשובות. החלום לחפור אחד שלם מלא בכוונה במים מסמל ניסיון לכסות את החיפוש שלך אחר תשובות, ואחרים אומרים שזה מסוכן או בעייתי מכדי ללכת אחריך. שמור על האנשים שאתה מעתיק או עקוב אחר המחקר שלך….

אם חלמת ובחלום ראית שאתה חופר, זה אומר שאתה עובד קשה מאוד כדי לנסות לגלות את האמת בבעיה שרודפת אותך. יתכן שאתה דואג לנסות לברר אודות עצמך, המוניטין שלך וזהותך העצמית. אם ישנת וחלמת שבחלום אתה חופר בור ומוצא משהו מבריק, פירושו תפנית חיובית בהונך. אם ישנת וחלמת שבחלום אתה חופר בור וממלא אותו במים, זה מציין שלא משנה כמה תשתדל, המאמצים שלך לא יגרמו לדברים ללכת בדרכך. אתה צריך ללמוד להיכנע….

זה מעיד על הרצון שלנו להתחייב לתחביבים שלנו או להשלים משימה שעומדת עלינו כרגע.

(הגנות) אם זה קשור למלך או לשליט וצבאו בחלום, תעלה אז פירושה של אנשים ועושרו של האדם. אם התעלה מתייחסת למלומד בחלום, אז זה מייצג את יועציו, או את מעגל האינטימיות שלו התומכים בתיאוריות שלו. אם זה קשור לאשתו, התעלה מייצגת את האפוטרופוס שלה או את אביה. אם זה קשור לבן של מישהו, התעלה אז מייצגת את הוריו. הבחנה בעיר ללא תעלה או טירה כדי להגן עליה בחלום פירושה אי תשלום נדבות או צדקה, בזבוז כסף, אובדן ידע, התפשטות הרע, או התקפת אויב נגד אותה עיר….

(ראה מגרפה | שובל)

תגיעו להצלחה חברתית בזכות המאמצים והאומץ שלכם.

כמה שיפורים במצבך.

(לחפור) לחפור את האדמה בחלום פירושו רווחים השווים למידות האדמה שאחת מערימה אם הלכלוך יבש. עם זאת, אם האדמה רטובה בחלום, המשמעות היא להונות מישהו אחר במיזם עסקי, לפיו, הוא לא מרוויח מכך דבר מלבד כאב ראש ותשישות השווים לכמות האדמה שהוא מערם. עלילת החופר עלולה גם היא להכות. אם אדם חולה או אם מישהו בביתו החולה רואה את עצמו חופר את האדמה בחלום, זה יכול להיות פירושו לחפור קבר. אם מטייל עסקי רואה את עצמו חופר את האדמה, זה מייצג את מסעותיו והלכלוך שהוא אוסף מייצג את הרווחים שלו. חפירת בור, באר מים או השקיה ותכנון השקיית הצמחים דרכם בחלום פירושו לחפש עבודה כדי להרוויח את פרנסתו ולהביא את היתרונות שלו למשפחתו. אכילה מהלכלוך שחופר בחלומו, פירושה רווחים שהרוויחו מהונאה. מציאת עצמו בתוך חור בחלום פירושו שאדם יכול להתגרש מאשתו. אם אדם רואה את עצמו מחוץ לחור, מסתכל עליו בחלום, זה אומר ויכוח עמה שיגמר לפיוס. אם אדם חולה רואה את עצמו יוצא מחור בחלום, זה אומר להתאושש ממחלה או להשתחרר מהכלא. אם אדם רואה את עצמו חופר את האדמה בחלום, פירושו גם להתערבב בשקר כדי לא להרוויח שום דבר מלבד זעם. חפירת חלל דרך הר בחלום מייצגת אדם המקשר את עצמו לאדם קשה אך מועיל. חפירת באר בחלום מייצגת גם רמאי ערמומי ומלא אמנות. אדם החופר את האדמה בחלום מייצג גם סוהר, או מעווה פעולות תועבה. (ראו גם פיקקס | עובד בניין)…

זהב מסמל כל דבר מעולה, אור, ידע, עושר, שלמות והקרנה. כמו כן, זהב מציין את הערך הקבוע והבלתי משתנה של הסחורה ואת הארה הרוחנית העליונה. לחלום אנו מחפשים זהב על ידי חפירה באדמה אומר לנו שרצונותינו לא יהפכו למציאות. אם אנחנו מחפשים זהב בחולות נהר זה שאנחנו לא בטוחים בטוב הרגשות שלנו. לחלום שאנחנו מייצרים זהב מצביע על כך שבחיים אנו מבזבזים זמן באוטופיות ושאיפות שווא במקום להשתמש בו לדברים שימושיים. לבזבז או לאבד זהב מכריז שאנחנו מרומים או נגזל ממוצרינו. הזהב הוא סימן טוב אם אנו מוצאים אותו, במיוחד אם הוא בצורת אוצר….

החלום לראות את הלכלוך מסמל בעיות או קשיים שיש להתמודד איתם. האדם מרגיש רגשות לא נעימים על החיים כקשים או לא הוגנים. בעיות. החלום להעביר לכלוך או לזרוק הרבה לכלוך יכול לשקף את הקשיים שאתה נותן במכוון למישהו אחר. סימן שאתה מר או מתמרמר. החלום לחפור ערימת עפר משם מסמל רגשות לא נעימים לגבי לעשות את מה שאתה יכול בבעיה מדאיגה. את חפירה של כדור הארץ בתוך חור יכול לייצג תחושות לא נעימות לגבי איטי להגיע לסגירה כרצונך. החלום לאכול לכלוך יכול לייצג רגשות לגבי כמה נורא לקבל תנאים מאוד לא נעימים. צורך לקבל דבר או מבוכה מוחלטת….

לחלום על סוג של חפירה שנקרא spade, מציין שיהיה לך עבודה להשלים, מה שיעניק לך הרבה מטרד במפקח-על. אם אתה חולם על קלפים בשם אתים, אתה יפתה לטיפשות אשר יביאו לך צער ואומללות. עבור מהמר שחולם כי האתות הן טראמפ, פירושו שעסקאות מצערות ירוקנו את זכיותיו….

החלום עם האת מסמל מצבי חיים מעירים, שבהם המיקוד הוא בעשיית משהו שונה. נאבק עם כל מה שעליך לעשות שינוי. חיפוש אחר הבנה מחודשת של החלום על חפירת חור בעזרת חפירה מסמל את הניסיון שלך לעשות כל מה שאתה יכול כדי לקבל תשובות. חיפוש אחר הבנה חדשה או לרדת לעומק הבעיה. באופן שלילי, זה עשוי לשקף בעיה שאתה מחמיר בעצמך. חתירה למצוא את האמת לבעיה….

(אבן השחזית | רצועת הגילוח) בחלום, חודד או תער מייצגים הדרכה, ישירות וידע. חידוד בחלום פירושו גם הסתה או קידום פעילות, או עידוד להמשיך במהלכו. חפירה בחלום מתפרשת גם כמייצגת אישה, או מישהו הגורם לחלוקה בין בעל לאישה, או בין חברים ואהובים. חידוש בחלום מסמל גם טריבדיזם, או לסביות כשהוא בשימוש בחלום של מישהו. בחלום, צירוף מסמל גם תנועה, פעילויות, חדות וטבע טוב….

לחלום על חפירה באדמה כדי לחלץ פחם או מינרלים אחרים יש מסר סודי עבורך. החלום לראות את עצמך או מישהו אחר במכרה, פירושו שאתה מגיע לעומק או ליבת הבעיה או המצב. לחלופין, זה מציע שמשהו מתת המודע שלך עולה לפני השטח. החלום יכול להיות גם מטאפורה לטענה על מה שהוא ~שלי~….

(נפח | חפירה) סוהר בחלום מייצג חופר קבר.

(שובל) בחלום, בשמו פירושו רווחים. (ראה גם את חפירה)…

אם אתה רואה את חפירה בחלום, אז זה מראה שאתה מנסה לגלות מי אתה ומה אתה מסוגל לעשות. בנקודה זו בחייכם אתם מתקדמים כשאתם מנסים למצוא דברים שמתאימים ונכונים לכם. מצד שני, החלום יכול להראות שאתה מפעיל לעצמך יותר מדי לחץ….

(שובל) מגרפה בחלום מייצגת עובד או משרת. תפקידו לטאטא ולאסוף לכלוך או זבל וכל זה אומר כסף בחלום. רק מי שמשתמש במגרפה בערות יראה אחד בחלומו. באשר לאדם שאינו נשוי, לראות מגרפה בחלום פירושו להתחתן ולהגן על צניעותו של האדם, או להתאחד עם אהובתו, או שזה יכול להיות יבול, תיאבון טוב, מצקת, בן, מצב כלכלי נוח, קשה גבר עובד, עוזר, עובד קשה ואישה סבלנית, או פעילויות עסקיות. (ראה גם את חפירה)…

(פרונטו | משיכת תשומת לב | ביקורת | חפירה | בדיקה | מחיקת צד | ערבוב) חפירת העבר בחלום פירושה ויכוח או חשיפת הכביסה המלוכלכת של אדם, חסימת הכביש, הרווחת כסף שלא כדין, או שזה יכול להיות חפירת חפצי ערך נסתרים, להחיות מחדש ידע בעבר או גילויים אוצר. לחפור את העבר ולא להתעמת עם מישהו עם זה בחלום פירושו הקלה ממצוקה או קבלת בשורות שמחות. (ראו גם בית משפט)…

(חפירה) נקלה בחלום מייצגת כוח, נחישות או התבוננות במעשים טובים. פיקקס בחלום עשוי גם לייצג אדם אופורטוניסטי שמושך אנשים לעצמו למען אינטרסים אנוכיים, מתערב בכל דבר, או משתוקק לעושר. (ראה גם עובד בניין)…

(נגר | מייסון | עובד נגרות | עובד)) לראות עובד פועל בניין בחלום פירושו גם עוני או עושר, או שהוא יכול לציין מסעות או חוסר וודאות באיזה מקצוע צריך לעבוד כדי לפרנס את פרנסתו, או שהוא יכול לייצג מישהו שנושא בסבלנות מישהו הנטל של אחרים, או מישהו שמעבד סיפור, או מישהו שמקשט סיפור עם שקרים, או מישהו שמערבב את החוק כדין שלא כדין. עובד בניין בחלום מייצג גם מישהו שמסעיר אנשים זה מול זה במחיר. אם אבק נופל עליו במהלך עבודתו בחלום, פירושו שהוא ירוויח בהתאם, ואם לא ייפול עליו אבק במהלך עבודתו בחלום, פירושו שהוא לא יקבל דבר מה להסית אנשים זה לזה. אם רואים עובד בניין הורס קיר או בית בחלום, פירושו שיגבר איבה כלשהי בין חברים שעלולים להביא למותו של אחד מהם. (ראו גם נגר | חפירה | עבודה | פיקקס)…