…לראות את החורים, כשאתה חולם, זה סימן מוזר לחלום שלך. שלט זה מציין את הקשיים והמכשולים להשגת יעדיכם. יתכן שתצטרך לבצע כמה שינויים באופן שאתה ניגש למטרות שלך. החלום עשוי גם להצביע על כך שהדברים לא הולכים לך בצורה חלקה באיזה היבט או סיטואציה בחייך המעירים….

…לחלום או לראות את הרגליים שלך בחלום, מסמל את הבסיס שלך, את היציבות ואת תחושת ההבנה. המשמעות היא שהצורך שלך להיות יותר פרקטי וחשוב. השאר את הרגליים על הרצפה. לחילופין, הוא מייצג ניידות, עצמאות וחופש. אולי צעד בכיוון הנכון ואתה שוקל על המטרות שלך או על הצעד הבא שלך. סוליית כף הרגל יכולה להיות משחק מילים על היותך או מרגיש כמו התמיכה היחידה של אדם / סיטואציה כלשהי. שקול גם את המילה ~הכניס את כף רגלך לפה~. אם חלמת ובחלום ראית שאתה שוטף את הרגליים, זה מעיד שאחרים יכולים בקלות לנצל אותך. במיוחד עבור תושבי הודו, חלום הרגליים יכול לסמל תכונות אלוהיות שכן הרגליים נחשבות לחלק הקדוש ביותר בגוף….

…לחלום לראות את הרגליים שלך הוא {sic} של ייאוש. רצון ומזג של אחר יתגבר עלייך. לראות את הרגליים של אחרים, מציין שתשמור על זכויותיך בצורה נעימה אך נחושה, ותזכה בעצמך במקום מעל שכבות החיים המשותפות. חולם שאתה שוטף את הרגליים, מציין שאתה נותן לאחרים לנצל אותך. לחלום שכפות הרגליים כואבות לך, מעיד על צרות בעלות אופי משפיל, שכן בדרך כלל מדובר במריבות משפחתיות. כדי לראות את הרגליים נפוחות ואדומות, תעשה שינוי פתאומי בעסק שלך על ידי פרידה ממשפחתך. זהו חלום מרושע, מכיוון שהוא בדרך כלל מנבא שערורייה ותחושה….

…לחלום אצבעות הרגליים פירושו יכולתו להסתגל לסיטואציות שונות בחיים. האצבעות מייצגות גם את דרך חייך. מצד שני, בהונות הרגליים יכולות להצביע על הדברים הקטנים בחיים שלך ועל האופן בו אתה מצליח לשלוט בהם. אם ציפורני הרגליים גדלות, אז חלום כזה מסמל את הדברים הבלתי צפויים בחיים שלך שמתרחבים. אם איבדת את בהונות הרגליים, פירוש הדבר שאתה מנסה להעמיד פנים שאתה הכי טוב, גם אם אין לך את כל התכונות הדרושות. אם מישהו התנשק עם הבוהן שלך, זה מראה על הצרכים המיניים הנסתרים שלך ומצביע על האזורים הארוטיים. הבוהן הפגועה מראה את כוחה להתקדם, לא משנה מה הנסיבות….

…כדי לראות את הרגליים בחלום שלך, ציין שאתה מחזיר את הביטחון לקום ולהשתלט שוב. זה גם מרמז על התקדמות ויכולת הניווט בחיים. אם הרגליים שלך חלשות, ייתכן שאתה מרגיש פגיע מבחינה רגשית. לראות את הרגליים של מישהו אחר בחלום שלך, זה מייצג את ההתפעלות שלך מאותו אדם. אתה צריך לאמץ כמה מהדרכים שהאדם עושה דברים. לחלום שרגלייך נפגעות או נכות, פירושו חוסר איזון, אוטונומיה או עצמאות בחייך. יתכן שאתה לא מסוגל או לא מוכן לכפות את עצמך. אולי אתה חסר אומץ ומסרב לנקוט עמדה. לחלום שאחת הרגליים שלך קצרה מהשנייה, מרמזת על חוסר איזון באיזה היבט של חייך. אתה שם יותר דגש ומשקל על דבר אחד ומתעלם מהיבטים חשובים אחרים הזקוקים לתשומת לב גם כן. לחלום שיש לך שלוש רגליים או יותר, מציין שאתה מבצע פרויקטים רבים שתוכלו להתמודד איתם. לרוע המזל, תמצאו את הפרויקטים הללו כחסרי פירות ובזבוז זמן….

…החלום על ציפורני הרגל מסמל קביעה של הערכה עצמית על סמך אזורים בחייך שלא רואים בקלות אחרים. דברים שאתה גאה בהם במיוחד. השתקפות של כמה אתה יודע להיות חשוב בלי להציג אותו. ציפורניים יכולות לסמל תפיסה עצמית עד כמה אתה מרגיש מיומן, מוכשר, אינטליגנטי, עוצמתי או עשיר. סמכו על כך שאינכם חשים צורך לדבר. החלום לצבוע את ציפורני הרגליים שלך מסמל הרגשה טובה עם הבחנת החוזקות שלך או הדברים שאתה בטוח בהם. תחושת אמון חזקה שאתה טוב מכדי להתכופף בדרכים שאחרים עושים. מרגיש שאתה לא יכול להפסיד. באופן שלילי, צביעת ציפורני הרגליים יכולה לייצג יהירות, יהירות או הרגשה כאילו אתה טוב יותר מאנשים אחרים. החלום של ציפורניים ארוכות יכול לייצג הזנחה של נקודות החוזק שלך. לשחרר. סימן לכך שאתה לא מונע או ממוקד כמו שאתה יכול להיות. זה יכול גם לייצג הסחה משמעותית בחייכם. החלום לחתוך את ציפורני הרגליים מסמל תחזוקה או הגנה על פן בטוח בחייכם. וודא כי תחום בחייך שאתה בטוח לחלוטין בו נותר בטוח. וודא כי המוניטין, הכישורים או המשאבים שלך לא יופחתו. וודאו שאחרים לעולם לא יראו את הפגמים שלכם….

…החלום הקטוע מסמל אובדן של חלק מעצמך. לוותר על כוח או על כישורים. אתה עלול להרגיש ~גנוב~ או לא מצליח להשיג יעדים. זה יכול להיות גם ייצוג של הפסדים חמורים או שינויים דרמטיים שמשאירים אותך מאוד פגיע. אתה עלול להרגיש מתוסכל, מוגבל, חסר אונים או חסר אונים. זה יכול גם לייצג הגבלות שמוטלות עליך. ידיים קטועות משקפות את התחושות של אי יכולת לעשות מה שאתה רוצה, או לאבד משאב. הרגליים הקטועות מייצגות אובדן עצמאות. זרועות קטועות מסמלות אובדן תפקוד, הגעה או הרחבה של עצמך. דוגמא: אישה, ששאפה להיות סופרת חלמה פעם להיות מאוהבת בגבר ללא רגליים. בחיים האמיתיים היא ידעה שכתיבה היא תחום שכמעט לא תומך במצטרפים חדשים. האדם נטול הרגליים משקף את רצונו לכתוב כהישג קשה בלי לעשות הכל בעצמו קודם. מטרה ~נטולת רגליים~ משל עצמה. מטרה שתצטרך לתמוך בצורות הכנסה אחרות. דוגמא 2: גבר חלם פעם לראות אדם שחסר את ידו. בחיים האמיתיים הוא התמודד עם מחלה שהרסה את חייו והגבילה את יכולתו לעשות דברים שרצה לעשות….

…אם אתה חולם להתפעל מהרגליים הנשיות המעוצבות היטב, תאבד את שיקול הדעת שלך, ותנהג מטופש מאוד על איזה צ'רמר הוגן. לראות רגליים מעוותות, מציין עיסוקים לא רווחיים וחברים רעים. רגל פצועה, מנבאת הפסדים והתקפות מייאריות של מלריה. לחלום שיש לך רגל מעץ, מציין שאתה מרגיע את עצמך בצורה שקרית לחבריך. אם כיבים על הרגליים שלך, זה מסמל ניקוז של ההכנסה שלך כדי לעזור לאחרים. לחלום שיש לך שלוש, או יותר, רגליים, מצביע על כך שיותר מתוכננים בדמיונך מפעלים מאשר יועילו לך. אם אינך יכול להשתמש ברגליים, זה מעיד על עוני. כדי לקטוע רגל, תאבד חברים מוערכים וההשפעה הביתית תהפוך את החיים לבלתי נסבלים. עבור אישה צעירה שתעריץ את רגליה שלה, זה מציין יהירות, והיא תדחה על ידי הגבר שהיא מעריצה. אם יש לה רגליים שעירות היא תשלוט בבעלה. אם הרגליים שלך נקיות ומעוצבות היטב, זה מציין עתיד מאושר וחברים מסורים….

…אם אתה חולם כי כפות הידיים או הרגליים שלך קטועות זה אומר שאתה לא פותח את עצמך, במיוחד הכישורים שלך למשהו שאתה ממש טוב בו. החלום הזה יכול לומר גם שהוא הולך להיות משהו שתתגעגע אליו קצת. לא תהיה לך שום יכולת להימנע מההפסדים האלה ואתה צריך להיות חזק ולא להיות מדוכא. החלום הזה יכול להיות גם המשמעות של משהו שעוד לא הודעת בו ועכשיו זה הזמן להתמודד עם הדברים האלה ולהתמודד איתם. כשאתה חולם שזרועותיך קטועות זה אומר שאתה חסר קידום וגירוי. כאשר אתה באמת רואה את הרגליים שלך קטוע זה אומר שאין לך מושג מה לעשות עם החיים שלך ובאיזו כיוון עליך להתקדם….

…לראות, או להשתמש בכפות בחלום, מציין סימני התקדמות חיוביים. ענייני פנים יניבו נחת. לחשוב שכף אבודה, מציין שאתה תהיה חשוד בעשייה שגויה. כדי לגנוב אחת, זה סימן שמגיע לכם לחלוקת רוח על בזילותכם הבזויה בביתכם. חולם על כפות שבורות או מלוכלכות, מסמל אובדן וצרות….

…(חולצה) החולצה של האדם בחלום מייצגת את אדיקותו, אלוהותו, פרנסתו, ידיעתו, או שזה יכול להיות בשורות שמחה. לבוש חולצה חדשה בחלום פירושו נישואין לאשה שאין לה קרובי משפחה או קרובי משפחה. אם אישה לובשת חולצה או חולצה בחלום, זה אומר גם נישואיה. חולצה קרועה בחלום פירושה גירושין. אם החולצה של אחד נקרעת בחלום, פירוש הדבר פירוק שותפות עסקית. חולצה בחלום מייצגת גם את הדאגות הדתיות והעולמיות של האדם. לבוש חולצה ללא שרוולים בחלום פירושו להיות אדיקות אך ללא כסף, שכן שרוולים בחלום מייצגים כסף. אם כיס חולצתו נקרע בחלום, פירושו עוני. יש ארון בגדים מלא חולצות בחלום מייצג את שכרו של אחד להלן. לבישת חולצה לבנה בחלום פירושה אדיקות וריכוז דתי. קבלת חולצה במתנה בחלום פירושה ברכות ורווחים. לבישת חולצה מלוכלכת וחולצה בחלום פירושה עוני, מצוקה ונגעים. אם אישה רואה את עצמה לובשת חולצה חדשה, גדולה ונוחה בחלום, זה מציין את האדיקות, הדתיות, האושר שלה ואת ההנאה מחיים עשירים בעולם הזה. אותו הדבר יכול לשקף את מצבו של בעלה. לבישת חולצה ירוקה או לבנה בחלום מציינת אדיקות. לבישת חולצה כחולה בחלום אולי לא מפרגנת. לבישת חולצה אדומה בחלום פירושה תהילה, ואילו חולצה צהובה בחלום פירושה מחלה. חולצה רטובה בחלום פירושה מכשולים בנסיעותיו של האדם. אם החולצה הרטובה של אחד מתייבשת בחלום, זה אומר שהמכשולים שלו הוסרו. לבישת חולצה ללא צווארון, כיס, כפתורים או חורים בכפתור בחלום פירושו ללבוש תכריכה של מישהו בזמן הכנתו לקבורה. לבישת חולצה עם פסים בחלום פירושה מסעות, או שזה יכול להיות ביצוע עלייה לרגל. לבישת חולצה שאינה מכסה את גופו כראוי בחלום פירושה ליפול במילוי תפקידו הדתי. לבישת חולצה שחורה בחלום פירושה צער, מצוקה ודאגות. לבישת חולצתו מבפנים בחוץ בחלום פירושה היפוך מצבו של אדם, או קיום תיעוב וסוג אסור של יחסי מין עם אשתו מפי הטבעת. חולצה בחלום מייצגת גם את הבית או המקלט של האדם. אם החולצה של אחד נקרעת לחצי אנכית בחלום, פירושו הקלה מחרדה או דיכאון. אם החולצה של אחד נקרעת מהגב בחלום, פירוש הדבר שאחד יסבול מהשמצה, או שהואשם בכזב בהטרדה מינית או התעללות באישה. אם חולצתו של אחד נקרעת מלפנים בחלום, אז היא הופכת להוכחה לאשמתו. לראות את חולצתו של הנביא ג'וזף (uwbp) בחלום פירושו ששליח של כוונה טובה יביא בשורות משמחות, ועבור מי שסובל מבעיות עיניים, פירושו שהוא יחזיר את מראהו….

…לשים חורים בפנינים כדי להדק אותם בחלום פירושו הגשמת מטרותיו, הקלת המעבר או הקלת נישואיו. (ראה גם תרגיל)…

…חדש ונקי מעיד על כך שמצבכם נוח. עם חורים, רשלנות. להוריד אותם, רצון לשינוי בפעילויות שלך….

…אם אנו חולמים עליהם כשחשבנו שנפתרה בעיה, המשמעות היא שהבעיה תחזור להיות זהה. אם הכיס מלא, הבעיה הזו תתן לנו הוצאות. אם נראה אותו ריק, בסופו של דבר נרוויח כסף. אם הוא שבור או עם חורים, זה מבשר על הפסדים….

…אם אנו חולמים על גרביים אך מבלי להסתכל בפרטים זה סימן קיום שליו ושמח למדי. אם הם נקרעים או שיש להם חורים, אז זה מזהיר אותנו מפני הטעיה אפשרית או הבטחות שווא. הורדת הגרביים מבשרת שינוי במצב. אם הגרביים עשויים צמר, כותנה, פשתן או חומר סינטטי, אך במצב טוב ונחמד למראה פירושם הטבות רווחה ורווחה. אם הם עשויים משי טבעי, זה סימן שהעושר שלנו גדל ועשוי לנבוע מירושה או מתרומה, ולא מהטבות מעצמנו. אם הם מאוד בהירים הם מסמלים חברות. אם הם כהים מאוד או שחורים הם מסמלים פיתוי….

…החלום על צמח שרך מסמל תחושות נוחות, ששום דבר אינו קשה כלל. היה נוח בחיים שלך כמו שהם. מרגיש שלא אכפת לך לעשות משהו אחר. באופן שלילי, עובר עשוי לשקף העדפה לחוסר מעש או לסטטוס קוו. זה יכול להיות גם ייצוג של העדפה לקלות או להישאר זהה לאחרים שמרגישים שהוא ריק. תחושות שאנשים אחרים הם חורים אם הם רוצים שתשתנה. לא רוצה שיהיה לך משהו יותר מעניין בחיים שלך או ~צבעוני~. לחילופין, עובר מהקשר שלילי עשוי לשקף את קנאתו של מישהו קרוב אליך לנסות משהו שונה מכיוון שאתה רגיל למצב. כופה על אחרים בחירה פחות מעניינת מכיוון שאתה אוהב אותה. דוגמה: אישה חולמת לראות צמח שרך, יוצא מצווארה של החבר שלה. בחיים האמיתיים החבר גילח את ראשו, שהיא אהבה, והיא לא אהבה את העובדה שלחבר שלה אין שום בעיה שהיא לעולם לא תשאל אותה ראשונה. לא נוח לה להרגיש בנוח שכן החבר שלה חשב שהשינוי קל וקבוע….

…אם גבר לובש את החולצה או הסווטשירט, החלום מראה לנו את פרטיותם ומזלם. אם זו אישה, זה אומר שהיא תמצא בקרוב מישהו שישתף את חייה באושר. אם החולצה נקייה ומותאמת היטב, אז היא מעידה על שגשוג ומזל. אם יש לו שרוולים, זה מצביע על אושר אך בלי להשיג עושר. אם יש לו חורים או שהוא נקרע, זה מעיד על עוני. אם מצבים מלוכלכים וקשים. אם זה קצר מדי, תאווה. אם אנחנו שוטפים אותו, זה אומר שאנחנו יודעים שאנחנו יכולים לסלוח על עבירות….

…קטיפה היא סמל לשפע ושומרת על קשר הדוק מאוד עם עושר פיננסי. כאשר בד קטיפה צבעוני יפה ומלא חיים מציג את עצמו בחלומותיכם, הוא מנבא שיפור ניכר במצבכם החברתי, שכנראה יגיע להצלחה כלכלית רבה. נהפוך הוא, אם הבד ניזוק או שיש בו חורים, זו אזהרה עבורך המציינת שעליך להגן על עצמך מפני אומנויות רעות, כדי שלא תפגע ברצינות. קטיפה בחלומות גם מנבא שנראה את עצמנו מוקפים בסחורות מסוימות שיפתיעו אותנו….

…מסמל את האידיאל, את הנשמה ואת כל מה שטהור ויקר שיכול להתקיים בתוך העולם הטמא והמתכלה. הפנינים שיש בהן חורים מתפרשות כחלום על השרשרת, מה שאומר שכאשר מחברים אותן הן מסמלות את ההמשכיות. הפנינה היחידה מסמלת טוהר, חוכמה וטוב. אם שרשרת הפנינים נשברת וכל הפנינים נושרות על האדמה, אז חלום כזה מייצג את האומללות והאכזבות שתסבלו….

…אם ראית רחוב בחלום, אז זה מסמל את דרך חייך שאתה לוקח. מראה הרחוב מעיד על השפעת חייו שלו. אם יש ברחוב חורים, פירוש הדבר שחלק מההיבטים אינם ממומשים בחיים שלך. החלום, בו אתה רואה רק רחובות צדדיים, מעיד על הצורך לחזור לצורת החיים הבסיסית. מצד שני, הצד של הרחובות מציין את אורח החיים הייחודי שיש לך. לפרשנות טובה יותר של החלום שלך, אנא ראה גם את משמעות הדרך….

…חולמת על שמיכות טלאים, מנבאת נסיבות נעימות ונוחות. עבור אישה צעירה, חלום זה מנבא כי דרכיה העסקיות המעשיות והחכמות יקדמו אותה להערכה חיובית של גבר שיחפש אותה לאישה. אם השמיכות נקיות, אך יש בהן חורים, היא תזכה בבעל שמעריך את שוויה, אך הוא לא יהיה הרצוי לה ביותר עבור בן לוויה. אם השמיכות יתלכלכו, היא תישא ראיות לחוסר זהירות בלבושה ובנימוסיה, וכך לא תצליח להבטיח בעל זקוף מאוד….

…כשאתה רואה את הקנה בחלום, אז החלום הזה מראה את הקשיים שיש לך בזמן הלחימה. החלום בו הקנה מלאה, מייצג את הבחירה הנכונה, שעשיתם תוך כדי לחימה עם כל המריבות. אם הקנה ריק, קבעו בראשכם ובחרו בטכניקה השונה בכדי להשיג הצלחה. אם הקנה נשבר או שיש בו חורים, זה אומר שיהיו לכם מחלוקות או סכסוכים עם בני משפחתכם. מכסה החבית מייצג את הדברים העיקריים שצריך להבין על ידך ואת האחר המשמעותי שלך….

הם סמל לחושניות, אך אם יש להם חורים, זה מזהיר הבטחות שווא ורמאות.

…לקיים אינטראקציה עם כלי עם נקודה חדה וגזירת קצוות לקידוח חורים בחומר קשה בחלומכם הוא סמל להתחלה מחדש והתחלות חדשות. לראות שתרגיל, כשאתה חולם, מתפרש כהצעה שאתה הולך לכיוון חדש בחיים. אתה פותח את עצמך לחוויות חדשות. אתה תקבל תובנות חדשות על חייך שלך בכל קשר מעשי עם התבוננות בעובדות ואירועים חדשים….

…לחלום על בלון העולה לשמיים עד שהוא ילך לאיבוד מרחוק מרמז כי משאלותיך יתוסכלו בגלל כישלונות קרובים. לחלום שאתה נוסע בכדור פורח מצביע על כך שאתה חי בין אשליות מופרכות, ושעומד עם הרגליים מהקרקע, ואם אתה עושה טיול זה יכול להיות הרה אסון במובנים רבים. כשאישה חולמת שהיא צפה כמו בלון, היא מודיעה שהיא כמהה להיות או כבר בהריון, או שזה יכול גם להציע שהיא עלולה להיכנס להריון בקרוב. לחלום על גלובוס (כדור) קריסטל המשמש לניבוי עתידות זו אזהרה שבקרוב תטיל ספק באהבה ואולי תחווה אכזבות. לחלום שהעולם צף כמו בלון מצביע על כך שאתה חסר תקיפות או התנהלות בענייניך בפועל….

…זה מסמל שסיימנו שלב של מאמצים וקשיים גדולים. עבור אנשים עם ייעוד דתי, זה מצביע על מה שמטריד אותם הוא הנשמה שלהם. אם יש לך אותם על הרגליים, זה אומר שאתה לא מוכן. עליכם ללכת בדרך השלמות. אם הם בידיים שלך, זה אומר שאתה עדיין נאחז יותר מדי בדברים ובאנשים….

…לראות מטוס נוחת בחלום פירושו סוף נסיעה או משימה מסוימת. אולי חוויתם מצבים בהם יצאתם משליטה וכעת אתם מנסים לשים את הרגליים על הקרקע….

…כוויות מייצגות בשורות טובות. לשרוף את היד שלך באש צלולה וזורמת, מציין טוהר מטרה ואישור חברים. לשרוף את הרגליים בהליכה דרך גחלים, או מיטות אש, מציין את היכולת שלך לבצע כל מאמץ, עד כמה שזה בלתי אפשרי לאחרים. הבריאות הרגילה הרגילה שלך תישאר איתך, אך אם תתגבר על האש, זה מייצג שהאינטרסים שלך יסבלו באמצעות בוגדנות של חברים כביכול….

…לחלום לראות את הנעליים שלך מרופטות ומלוכלכות, מציין שאתה תעשה אויבים על ידי הביקורת הלא מרגישה שלך. לגרום להם להיות מושחרים בחלומותיך, מנבא שיפור בענייניך, ואירוע חשוב כלשהו יגרום לך סיפוק. נעליים חדשות, שינויים מחליפים אשר יתבררו כמועילים. אם הם צובטים את הרגליים, אתם תחשפו בצורה לא נוחה לבדיחה המעשית של בני הזוג החביבים על המין שלכם. למצוא אותם לא קשורים, מציין הפסדים, מריבות וחוסר בריאות. לאבד אותם, זה סימן לעריקה ולגירושין. חולמת שנעליים שלך נגנבו במהלך הלילה, אבל יש לך שני זוגות צינור, מציין שיש לך הפסד, אבל תרוויח במרדף אחר. לאישה צעירה שחולמת על נעליה המוערצות כשהיא על רגליה, מזהירה אותה להיות זהירה בכך שאפשרה לאנשים שזה עתה הוצגו, ולגברים מכל סוג, להתקרב אליה בצורה מוכרת….

…לחלום על מים מלוכלכים, עומדים, גם אם הם זורמים, מעיד על רוע, שחיתות וגניבה. לחלום על מים נקיים וצלולים בכל צורה שהיא, זה תמיד סימן טוב למוטיבציה שמחה לחיות בשגשוג, בשקט וכו 'כשאתה רואה מים מלוכלכים בחלומות, בכל צורה שהיא תופיע (הגרוע ביותר הוא המים הבוציים), מרמז על בריאות לקויה או אירועים לא נעימים, חברים לא רצויים וצבועים. חולמים על מים נקיים ורעננים שנופלים על פניו או על ראשו של החולם, מכריזים שאשליות אהבה עוברות טוב. כשהמים צלולים, נקיים ונראים דוממים או אולי עם גלים עדינים ומשקפים את השמים, זה השתקפות של דברים קוסמיים ומדיטציה שקטה. חולמים לשחק במים נקיים או ללכת עליהם, מודיעים כי בקרוב יהיו אשליות נעימות, וזה יותר סביר אם תוכלו לראות צמחים דקורטיביים ופרחים ימיים במים. לחלום על שתיית מים טריים ומפוארים הוא הכרזה על מימוש משאלותיך ורצונותיך. לחלום על שתייה ממפל יפהפה או ממזרקה יפהפייה שיורה מים, מעיד כי בקרוב תקבל פרס גדול וראוי עבור המאמצים שלך, ויהיה לך בריאות טובה. כאשר מים אלה מופיעים במקומות מסוימים בזרמים קדחתניים, הם מעידים על כבוד, הצלחה חברתית וכו ', במיוחד כשאתה עובד בתחום האינטלקטואלי. לחלום על נשיאת מים נקיים לשימוש ביתי מעיד על כך שהעסק שלך ירצה ותגיע במהרה ליעדים חדשים בהצלחה. לחלום על אנשים מאושרים הנושאים מים נקיים לבית, עולה כי ענייניכם בדרך הנכונה, ובקרוב יהיו לכם רווחים משמעותיים שיאפשרו לכם ליהנות מטיולים והטבות אחרות אליהם ייחלתם. לחלום על מים מלוכלכים, עם בוץ שאתה מניח שהוא מגפה (וזה יותר גרוע אם הם נעים על ידי סערה), מעיד על סכנות, צער וסיכונים. בקיצור, אתה עומד לעבור טלאים מחוספסים. אם אותם מים מלוכלכים מציפים את ביתך, זה מסמל שאתה מוקף באויבים נסתרים פחות או יותר שינסו לפגוע בך. אם החולם מנסה להוציא את המים, אך המפלס ממשיך לגדול ומכסה את כפות הרגליים שלך, זה מעיד על מחלות, חורבן קרוב מאוד, חוסר מזל אישי וקרוב. במציאות, החלום הזה מהווה אזהרה עבורך, ולכן אתה נזהר יותר בביצועי העבודה שלך, בעסקים או בחיי החברה שלך. לחלום לשקוע במים מלוכלכים או לשתות אותם מצביע על כך שאתה עושה טעויות חמורות ובקרוב תתחיל לסבול מההשלכות הטבעיות של זה. זה יהיה יותר גרוע אם אתה חולם לטבוע במים המלוכלכים….

…החלום עם כפות הרגליים מסמל את הדברים שאתה מגן, יסוד מוסרי או עקרונות. החלום על רגל פגועה מסמל ריקבון מוסרי, שחיתות או דפוסי מחשבה נמוכים….

…לחלום להיות עיוור פירושו שתחווה אכזבות גדולות והיפוכי הון. לראות אחד בחלומות אומר שאתה צריך להיות קצת פחות חולם ולהניח את הרגליים על הקרקע תוך כדי ניתוח רטרוספקטיבי ולבחון מה המגבלות שלך….

…למצוא את עצמך נכנס לשלוליות מים צלולים בחלום, מציין חרדה, אך חלקם גואלים טוב בעתיד. אם המים יהיו בוציים, אי נעימות תעבור איתך כמה סיבובים. להרטיב את הרגליים על ידי כניסה לשלוליות, מנבא שההנאה שלך תגרום לך להזיק לאחר מכן….