…כאשר החולם מסוגל לראות חזיונות במהלך שנתם, פירוש הדבר שכל מה שקורה במראות אלה יקרה בפועל בחיים ערים. אין הסבר אחר, מכיוון שהם סמלים ברורים למה שיקרה בעתיד. בדרך כלל, חלומות מסוג זה לא צריכים להיות מדאיגים מדי מכיוון שהם מלווים לעיתים קרובות בתחושות נעימות….

…לחלום שיש לך חזון מוזר, מציין שאתה תהיה אומלל בהתנהלות שלך ומחלה לא תתאים אותך לחובות נעימות. אם אנשים מופיעים בפניכם בחזונות, זה מנבא התקוממות וסכסוכים של משפחות או מדינה. אם חברך קרוב להתמוססות ומזהירים אותך בחזון, הוא יופיע לפתע לפניך, בדרך כלל בבגדים לבנים. לדמיון של מוות וצרות דמיון כה הדוק, שלעתים הם טועים זה בזה. כדי לראות חזיונות של כל סדר בחלומות שלך, אתה עשוי לחפש התפתחויות יוצאות דופן בעסק שלך, ואווירה וסביבה אחרת בחיים הפרטיים. הדברים יתהפכו לזמן מה אצלך. יהיו לך שינויים בחיים העסקיים והפרטיים שלך לכאורה רעים, אך בסופו של דבר טובים לכל הנוגעים בדבר. הרצון העליון מכוון תמיד לטובת הגזע האולטימטיבית….

…החלום, שבו יש לך חזיונות, מציין את ההיבטים הרוחניים שעלו. אולי החלום מראה משהו שכבר ידוע, אך לא התגשם במלואו. מצד שני, החלום עשוי להעיד על חוסר יכולתך ליצור קשר עם אלה שאתה מוקף בהם….

…לחלום בלוט, הוא מייצג אותו כאדם בטוח, חזק ומיומן. חלום זה מייצג את תחילת הפעולות שתבצעו, הוא יביא לתוצאות נהדרות ומועילות. אם אתה חולם על חזיונות בלוטים על האדמה ולתפוס אותו, זה מייצג את השמחה שתקבל אחרי העבודה הרצינית שעשית. זה הסימן שאתה תהיה מרוצה. אם אתה רואה את עצמך אוכל בלוט, זה הסימן לעתיד שמח וקל וחיים יפים שעומדים בפניך. אם אתה מוצא את עצמך מנסה לשלוף את הבלוטים מהעץ ולנער את העץ, פירושו השפעתו הטובה על אנשים אחרים. עליכם להיות מאושרים, כמו האנשים סביבכם, מכבדים ומעריצים….

…צבעים בחלומות מייצגים אנרגיה, רגשות ותנודות. ראשית, שקול מה המשמעות של הצבע היחיד בחלום שלך לך ולאסוציאציות האישיות שלך והקשרים עם הצבע הזה. בחלום שלך לראות חזיונות צבע ואז לראות תמונות בשחור לבן, זה עשוי להעיד שאתה מתחיל להסתכל על סיטואציה מנקודת מבט אובייקטיבית יותר, ולא מנקודת מבט רגשית. אתה מגיב באופן לא מודע לאירועים בחלום. כמו כן, קרא את הפרשנות על נושאים חלומיים: צבעים….

…(שלמה הנביא של אלוהים עליו השלום.) הקב~ה הכניע את הרוח לשרת את שלמה הנביא. לראות אותו (uwbp) בחלום מציין מנהיגות, מקום מושבו של שופט, רכישת חוכמה או מתן פרשנויות דתיות אם האדם שרואה אותו בחלום כשיר. חזון זה מתחזק אם הנביא שלמה מכתיר את האדם, או מניח טבעת על ידו הימנית, או מושיב אותו לצידו על כסאו. לראות אותו (uwbp) בחלום פירושו גם התגברות על מצוקות ותלאות, וקבלת הקמה אלוהית של תחנה נשגבת בעולם הזה, וברכות גדולות יותר להלן. לראות אותו (uwhp) בחלום פירושו גם משפטים עם נשים וכפיות טובה מצדם. אם האדם שרואה את שלמה הנביא את אלוהים בחלום הוא מושל, פירושו שהוא יפוטר מתפקידיו, אם כי סמכותו תוחזר בהמשך, או שהוא יכול באמצעות רמאות, להתחתן עם אישה עשירה. אם מי שרואה את שלמה הנביא את אלוהים בחלום, מתרגל בכישוף, כישוף, קסם שחור, או קורא ג'ין או רוחות רעות, פירושו שהוא ירוויח מהסחר שלו ויתעשר לאחר שאיבד תקווה להשיג הטבות כאלה, או שהוא יכול ניצחון על אויבו. מי שיראה את נביא אלוהים את שלמה (uwbp) בחלומו, יקבל את חסדי האל, כולל חזיונות ברורים, בהירות פירושים דתיים, היכולת ללמוד שפות רבות, או שהוא יכול להיות מתרגם, או אולי יוכל לשלוט בשפה הערבית. פירושו של שלמה בחלום פירושו גם הוא כי יתאושש ממחלה. אם מישהו תופס את הצוות של שלמה בחלום, זה אומר שהוא יעסוק בהשמצות או בעמודים, ואם הוא חולה, זה אומר מותו. לראות או למצוא את הטבעת של שלמה בחלום פירושו לחדש את כהונת המנהיגות שלו, או ביטוי לפלא גדול ומבולבל שיבלע אנשים. אם אישה רואה את שלמה הנביא של אלוהים בחלום, פירוש הדבר שהיא תוליך שולל את בעלה. לראות אותו (uwbp) בחלום פירושו גם שאדם יכול לרכוש ידע על רפואת צמחי מרפא. אם מישהו רואה אותו שוכב מת על מיטתו בחלום, פירושו שהעגל, מפקד צבא, מנהיג או איש ידע ימותו באותה יישוב ומותו יישאר בלתי מורגש, או שלא יגלה אותו מתישהו. לראות אותו (uwbp) בחלום פירושו גם עלייה במסעותיו, עליונותו על האויב והכפפת חבריו ואויביו לפקודותיו, במידה ויהיה כשיר. לראות אותו (uwbp) בחלום מציין גם עושר, ריבונות, נסיעה רחוקה אך מהירה וקבלת ברכות, שלום והגנה. (ראו גם את הטבעת של שלמה)…

…החלום על עב~ט מסמל חוויות או מצבים שאינם ידועים, מוזרים או בלתי מוסברים. יתכן שאתה נתקל במחשבות, ברגשות או במצבי חיים שאינם חריגים עבורך. עב~ט יכול להיות גם ייצוג של היכולת שלך לנווט במצב חריג בחייך. עב~ט הוא סימן לכך שאתה חווה שינויים בצורתו, לא חווית את זה קודם. חזיונות או חלומות של עב~מים נפוצים בקרב אנשים הנוטלים ayahuasca מכיוון שהם מסמלים את החוויות או הרגשות הלא שגרתיים שיש לאדם בזמן ההשפעה. עובדי עב~דים משקפים את האופי הבלתי ניתן להסבר של אירועים רוחניים עזים, או את הרגשות של הידיעה ש~מישהו ~לא רואה אותך סביבך….