עלינו לעשות סדר בנימוק שלנו, יש חוסר עקביות ברעיונות שלנו.

…החלום לפתוח ארגז צעצועים מסמל שפע של בחירה עם זמן חופשי, פנאי או סיפוק עצמי. יש הרבה דרכים שונות לעשות כיף. באופן שלילי, קופסת צעצועים יכולה לשקף קנאה או מבוכה שאדם אחר לעולם לא צריך להיות רציני. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה עסוק מדי בפנאי או תובעני להרגיש טוב. החלום על אחסון צעצועים בארגז צעצועים מסמל את העיכוב של סיפוק עצמי, פנאי או זמן פנוי. דחה את מה שאתה אוהב. לחלופין, זה יכול להיות סימן לכך שאתה מתבגר או שמאחוריך צורות ילדותיות. אתם עשויים להרגיש שהגיע הזמן להיות רציניים….

…לראות צעצועים בחלומות, מנבא שמחות משפחתיות, אם שלמות וחדשות, אך אם נשברות, המוות יקרע את ליבך בצער. כדי לראות ילדים משחקים עם צעצועים, נישואין בעלי אופי מאושר. למסור צעצועים בחלומותיך, מנבא שתתעלם ממך בדרך חברתית על ידי מכריך….

…לחלום על צעצועים מבשר טובות, זה מרמז על שמחות למשפחה, אך אם חלקם שבורים או חסרי תועלת, אז זה מצביע על מחלה, סבל ועצב במשפחה. לחלום על ילדים שמשחקים בצעצועים שלהם הוא סמל להרמוניה משפחתית. לחלום שאתה נושף כמה צעצועים מודיע שהעניינים שלך לא יצליחו, בין אם זה קשור לעסק שלך, לעבודה, לחיי האהבה וכו '….

…החלום על חנות דולרית מסמל תחושות שיש לרשותך הרבה אפשרויות קלות, שום קנאה בכלל, או שמשהו בחיים שלך יהיה תמיד קל. אין תחושה של דחיפות או לחץ לבחור, כי זה קל. משהו כל כך קל להיות כמעט פתטי בשבילך. באופן שלילי, חנות דולרית עשויה לשקף תחושה שמשהו בחיים שלך אינו בעל ערך משמעותי או שהוא תמיד יהיה קל. ניצול הטבע הטוב של מישהו אחר מכיוון שקל לעשות זאת. דוגמה: אדם חלם להיות בחנות דולרית. בחיים האמיתיים הוא ניהל 3 חברות אינטרנט שהיו צריכות רק כמות קטנה בכל יום עבודה כדי לעדכן. דוגמא 2: צעיר חלם להיות בחנות דולרית עם מראה שישב על שולחן עם תכשיטים. מישהו בחלום לחץ עליו לקנות את המראה, אבל הוא לא רצה. בחיים האמיתיים נלחץ עליו להסדיר יחסי מין מזדמנים עם ילדה קלה על ידי חבר אקסהיביציונר ולא חש שזה רעיון טוב. דולר סטור ייצג את רגשותיו ביחס לקיום יחסי מין עם הילדה שהוא משהו קל שתמיד היה זמין, אם הוא רוצה….

…החלום של חנות חסכונית מסמל החלטות המנצלות אנשים או מצבים שאינם רצויים. שימוש באזור מושלך או אהוב בחייכם בכדי להועיל לעצמכם. גלה משהו שאף אחד אחר לא רוצה לעזור לו. דוגמא: אדם שחלם לשדוד חנות חסכון. בחיים האמיתיים הוא ביקש מסבו הקשיש והבודד מאוד כסף כשמשפחתו אמרה שלא….

…החלום להיות בחנות ספרים מסמל את העניין שלך לנסות לעצמך משהו חדש. כישרונות, כישורים או בחירות אורח חיים חדשות שאתה שוקל לשלב בחייך. יתכן שאתה מעוניין ללמוד משהו חדש או לשפר את עצמך. חנות ספרים יכולה להיות סימן לכך שאתה רוצה להגדיל את הכישרון או הכישורים שלך בדרך כלשהי. החלום על חנות ספרים לבית ספר עשוי לייצג את העניין שלך או לנסוע לדעת לחלוטין את כל מה שנמצא באזור מסוים. סימן לכך שאתה רוצה להיות מוכן לחלוטין או שתמיד יש לך את כל התשובות לבעיות פוטנציאליות….

…החלום על חנות לחומרי בניין מסמל בחירות חמורות יותר ממה שחשבת לראשונה. קבל את ההחלטה לסיים משהו. התאמות או גישה לשיפור עצמי שמבינים שהם זקוקים ליותר מאמץ או משאבים. שימו לב לעצמכם שצריך לעשות יותר מהצפוי לעשות משהו. יתכן שאתה מחפש פיתרון חזק יותר או רציני יותר לבעיה מעצבנת. באופן שלילי, חנות לחומרי בניין עשויה להוות אזהרה להיזהר מפני פזיזות מדי או לאפשר לבעיה לצאת מכלל שליטה….

…החלום של חנות נוחות מסמל את הניסיון שלך למצוא פתרונות קלים לבעיה. משאב, אדם או הרגל המקלים על פיתרון בעיות. באופן שלילי, חנות נוחות יכולה לסמל אי רצון לנסות משהו חדש או קשה. תמיד מחפש את הפיתרון הקל ביותר. דוגמא: בחור צעיר שחולם ללכת לחנות נוחות שצריך לחצות את הרחוב. בחיים האמיתיים הוא הגה את הרעיון לקנות מספר גדול של ספרים שיעזרו לו לשנות את הדרך בה למד תחביב….

…החלום על חנות הלבשה תחתונה מסמל את ניסיונה להפוך לאדם מושך, מעניין או נחשק יותר עבור אחרים. אתה רוצה להיות יותר מושך או קשה לעמוד בפניו. יתכן שאתה מנסה למצוא דרך להתבלט או לנצח על מישהו. חנות להלבשה תחתונה יכולה להיות גם הייצוג של הרצון שלך שהרעיונות, האמונות או האפשרויות שלך יהפכו לנחשקים יותר לאחרים. יתכן שתרצה להקשות על ~הצד שלך~ או ~התוכניות שלך~ להתנגד….

…אם אתה חולם על צעצועים, אז החלום הזה מסמל נוער, אחדות, עיצור ונוחות. החלום מודיע שאתה מחפש קצת פרטיות, שלווה וביטחון. החלום מציין גם את הצד המצחיק והילדותי שלו באישיות. אם אנשים אחרים שיחקו בצעצוע, פירוש הדבר הוא מערכות יחסים מוצלחות. אם נתת את הצעצועים במתנה, אז חלום כזה מציין את היחס הלא מוערך של אחרים….

…ארגז צעצועים הוא סמל זיכרונות הילדות שלך. כל מי שרואה את קופסת הצעצועים בחלום גדל למבוגר, מכיוון שהתנהגות עבר וילדותית נותרה מאחור. החלום יכול להצביע גם על בעיות שעולות מעברך וצריך לטפל בהן….

בחלום, חנות ממתקים מייצגת אמונה בה 'יתברך וכניעה לרצונו.

…חולמת על חנות מלאה בסחורה, מנבאת שגשוג וקידום. אחד ריק, מציין כישלון מאמצים ומריבות. לחלום שהחנות בוערת, הוא סימן לפעילות מחודשת בעסקים ובהנאה. אם אתה מוצא את עצמך בחנות כלבו, זה מנבא שהנאה רבה תפיק ממקורות רווח שונים. כדי למכור סחורה באחת, ההתקדמות שלך תואץ על ידי האנרגיה שלך ומאמצי החברים. לחלום שאתה מוכר זוג כפפות כותנה אפורות מלוכלכות לאישה, מנבא שדעתך על נשים תציב אותך בעמדות מסוכנות. אם לאישה יש את החלום הזה, העדפתה למישהו מהמין הגברי לא תוערך על ידו במיוחד….

…לחלום על כל סוג של חנות מצביע על כך שאתה מחפש שיפור עצמי, למרות שאתה לא יודע איך להתחיל, מכיוון שחסר לך תמיכה ועצות. החלום על חנויות ריקות רומז שתסבול מאובדן, כישלונות ועצב בקרוב. חולמים על חנויות מלאות בקונים תוססים ועצבניים מכריזים על הצלחה ושמחה אישית….

חנות תכשיטים בחלום פירושה אושר, חגיגות, חתונה, קישוטים, תפוח של אדם או מעגל לימודים בקוראן. (ראו גם תכשיט)…

…(נוחות | אקסטרווגנטיות) מוכר מפוארים בחלום פירושו להעשיר את עצמכם על חשבון אנשים. בעל חנות מותרות בחלום פירושו לשעבד אחרים, או שהוא יכול לייצג סוחר בקר, או לחגוג ימי נישואין שמחים או עצובים….

…בחלום, חנות נרות מייצגת תשובה והדרכה. (ראו גם צ'נדלר)…

…אם חלמת על חנות החסכון, היא חוזה את העבר שלך בו לא למדת את כל השיעורים. אולי החלום רוצה שתזכור כמה חומרים ותכלול אותם בנקודה זו בחייך. אולי פשוט שכחת את מה שלמדת, רק עכשיו אתה מנסה לחזור לעבר שלך ולזכור את כל הדברים האלה….

ראו את המשמעות של חנות נוחות

החלום על חנות קומיקס מסמל את ניסיונו להחליט כיצד להטביע את הרושם הטובים ביותר בזולת עם סיפור כוח מדהים או עם ההסתברויות המתריסות מההישג.

…מושג זה מסמל את הסחורה שלנו, או רכושנו האישי, בין אם הם בעלי אופי אינטלקטואלי, חומרי או רוחני, וכדי להבין זאת עלינו לשים לב היטב איזה סוג חנות מופיעה בחלום שלנו. גם ההיבט של הסחורה והמקום חשוב. יש מחברים שרואים שחנות סגורה היא אזהרה לאסון, וחנות מסודרת ונחמדה היא מבשרת השגשוג הכלכלי….

החלום על צעצוע מסמל רעיונות או סיטואציות שאתה מרגיש טוב איתם אתה נהנה כל הזמן. רעיונות או מצבים ש~משחקים ~. פעילויות ספונטניות. זה יכול להיות גם ייצוג של סוג כלשהו של פעילויות פנאי בהן אתה משתתף מתי שאתה רוצה. דוגמא: צעיר חלם לשחק עם זחל צעצוע. בחיים האמיתיים הוא הרגיש טוב עם סוף סוף להיות מסוגל לעשות כיף, תמיד הימנע ממישהו ששנא בגלל שהוא הלך להחליף בתי ספר. הזחל ייצג התחמקות והצעצוע מסמל את רצונו להרגיש טוב, היכולת להימנע מהאדם מתי שרצה….

פעילויות קטנות ללא מוטיבציה רבה.

בחלום הוא מייצג מישהו שיש לו הכרת תודה והסתפקות, או מישהו שמתמודד עם מצוקותיו בסבלנות.

סיכויים טובים, נוחות.

* אנא ראו קניות, חנות, חנות נוחות, חנות כלבו, קניון, בית מרקחת, סופרמרקט

…חולמים על מכולת או חנות נוחות, מציעים לכם להיות מתוחים נפשית ורגשית. לחלופין, אתה יכול להיות סיעור מוחות לרעיונות חדשים או לבחון את האפשרויות השונות שם בשבילך….

…החלום על חנות מסמל רעיונות או דרכי התבוננות בדברים. הבחירה או ההזדמנות לחשוב אחרת. אתה יכול ~לקנות~ למספר אפשרויות לפני שתקבל החלטה סופית. לחילופין, חנות בחלום עשויה לייצג את הניסיון שלך לשכנע את עצמך בבחירה או באמונה….

…לבקר בחנות ספרים בחלומך, מנבא שתמלא שאיפות ספרותיות, שיפריעו ליצירותיך ולעמלייך האחרים….

…בחלום, חנות ספרים מייצגת הדרכה רוחנית, חזרה בתשובה מחטא, ממשלות, רוע או וויכוחים. (ראה גם Bookseller | Marketplace)…

…אם אתה חולם לראות את עצמך בחנות לחיות מחמד, החלום הזה מציין את הזכויות שיש לך לדברים או אנשים מסוימים. אתה עלול להרגיש עייף מאוד, אז אתה רוצה לקבל קצת חופש מכל האחריות. לחלום יש הסבר טוב יותר אם נזכרת באיזה סוג של חיות מחמד ראית בחנות לחיות מחמד, כי בעקבות משמעות שונה של מינים שונים של חיות מחמד….

(ראה גם בגדים משומשים)