…לחלום על תכשיטים מרמז שאתה נהנה או רוצה ליהנות מחיים נוחים ונעימים, אם כי הסיכוי לחיות אותם, במקרה שאתה לא עושה זאת כרגע, הוא מינימלי. אם תכשיטים כאלה שבורים או מלוכלכים, זה מצביע על עסק רע. לחלום שאתה עונד תכשיטים מצביע על כך שאתה שאפתני מדי ושתסבול מכשלים ותסכולים כואבים. לחלום שאחרים עונדים תכשיטים מעיד על כך שפגשת או רוצה לפגוש אנשים מכובדים. לחלום על שמלת אישה שכולה תכשיטים מצביע על כך שתרצה להשיג הון על ידי זכייה בלוטו, למשל, או על ידי ביצוע ספקולציות בבורסה. לחלום שאתה מקבל תכשיטים מכריז על חדשות טובות. לחלום שאתה מספק או נותן תכשיטים מזהיר אותך מפני סיכון קרוב לאובדן חמור. כשאישה צעירה חולמת שהיא מקבלת תכשיטים, זה מעיד שהיא חושקת בנישואין יפים. אם צעירה חולמת שהיא מאבדת את תכשיטיה, זה מצביע על כך שאויבות נסתרת תנסה לפגוע בה. לחלום שתמצא תכשיטים על הקרקע מרמז על הצלחה קרובה. לחלום שאתה קונה תכשיטים מצביע על כך שבאותו הרגע מצבך הכלכלי מסתדר היטב וששמרת על מצב חברתי טוב….

…חולם על תכשיטים, מציין הרבה הנאה ועושר. ללבוש אותם, מביא דרגה ושאיפות מרוצות. כדי לראות אחרים לובשים אותם, מקומות מכובדים יוחזקו על ידיך, או על ידי חבר כלשהו. חולמת על בגדי תכשיטים, מזל מזל נדיר של החולן. ירושה או ספקולציות יעלו אותו לעמדות גבוהות. אם אתה יורש תכשיטים, השגשוג שלך יהיה יוצא דופן, אבל לא לגמרי מספק. חולמת למסור תכשיטים, מזהירה אותך שאיזו אחוזה חיונית מאיימת עליך. עבור אישה צעירה שחולמת שהיא מקבלת תכשיטים, מעידה על הנאה רבה ועל נישואים רצויים. חולמת שהיא מאבדת תכשיטים, תפגוש אנשים שיחמיאו וירמו אותה. למצוא תכשיטים, מציין התקדמות מהירה ומבריקה בענייני עניין. כדי למסור תכשיטים, אתה תעבוד לרעתך באופן לא מודע. לקנות אותם, מוכיח שתצליח מאוד בעניינים משמעותיים, במיוחד אלה הנוגעים ללב….

חנות תכשיטים בחלום פירושה אושר, חגיגות, חתונה, קישוטים, תפוח של אדם או מעגל לימודים בקוראן. (ראו גם תכשיט)…

…תכשיטי זהב מזהירים אותנו מפני גאווה. כסף הוא סימן היתרונות. תכשיטים מזויפים מזהירים אותנו מפני הבלים ושערת שווא. תכשיטים שבורים מנבאים תסכול. תכשיטים שחוקים או מלוכלכים פירושם בעיות עסקיות. לאבד אותם, פירושו בעיות ברכוש האישי שלנו. למצוא אותם, פירושו פיתויים מסוכנים. לקנות אותם, פירושו אובדן כסף. אם נותנים לנו תכשיטים במתנה זו אזהרה לא להלוות או ללוות. ללבוש אותם, פירושו עקיצות. ברמה גבוהה הרבה יותר תכשיטים רוכשים את המשמעות של אמיתות רוחניות. תכשיטים הם סמלים של ידע גבוה יותר. חלומות בהם התכשיטים מתגלים במערות, מסמלים חוכמה שטמונה מוסתרת ומתעלמת מתת המודע שלנו….

עלינו לעשות סדר בנימוק שלנו, יש חוסר עקביות ברעיונות שלנו.

…ראיית תכשיטים מוסברת כחלום עם סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה היא תחושת הערך העצמי והערך האישי שלך. זה גם סמלי לידע, לזהות או לכל תכונות שיש להחזיק יקר בחייכם. הם מדגישים את החשיבות של רוחניות ועושר פסיכולוגי. תכשיט שבבעלותך יכול לסמל היבטים של מערכת יחסים פקוחה. לחלום שאתה מקבל תכשיטים במתנה, מעיד שאתה צריך להכיר ולשלב בתוכך את התכונות המתאימות. לראות תכשיטים שבורים מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה אכזבה מלהשיג את המטרות ולהגיע לרצונות הגבוהים ביותר שלך….

…החלום על חנות דולרית מסמל תחושות שיש לרשותך הרבה אפשרויות קלות, שום קנאה בכלל, או שמשהו בחיים שלך יהיה תמיד קל. אין תחושה של דחיפות או לחץ לבחור, כי זה קל. משהו כל כך קל להיות כמעט פתטי בשבילך. באופן שלילי, חנות דולרית עשויה לשקף תחושה שמשהו בחיים שלך אינו בעל ערך משמעותי או שהוא תמיד יהיה קל. ניצול הטבע הטוב של מישהו אחר מכיוון שקל לעשות זאת. דוגמה: אדם חלם להיות בחנות דולרית. בחיים האמיתיים הוא ניהל 3 חברות אינטרנט שהיו צריכות רק כמות קטנה בכל יום עבודה כדי לעדכן. דוגמא 2: צעיר חלם להיות בחנות דולרית עם מראה שישב על שולחן עם תכשיטים. מישהו בחלום לחץ עליו לקנות את המראה, אבל הוא לא רצה. בחיים האמיתיים נלחץ עליו להסדיר יחסי מין מזדמנים עם ילדה קלה על ידי חבר אקסהיביציונר ולא חש שזה רעיון טוב. דולר סטור ייצג את רגשותיו ביחס לקיום יחסי מין עם הילדה שהוא משהו קל שתמיד היה זמין, אם הוא רוצה….

…החלום על תכשיטים (יהלומים, אמרלד וכו ') מסמל משהו בך או בחייך שאתה מעריץ או אוהב. אתה מרגיש שמשהו לעולם לא יכול להיכשל או לאבד כוח. אי שקט או קביעות. תכשיטים יכולים להיות גם ייצוג לחוזק כוח הרצון או היושרה שלך. הם מעריצים את התכונות לגבי עצמם שהם תמיד יכולים לסמוך עליהם, או שאחרים….

…החלום של חנות נוחות מסמל את הניסיון שלך למצוא פתרונות קלים לבעיה. משאב, אדם או הרגל המקלים על פיתרון בעיות. באופן שלילי, חנות נוחות יכולה לסמל אי רצון לנסות משהו חדש או קשה. תמיד מחפש את הפיתרון הקל ביותר. דוגמא: בחור צעיר שחולם ללכת לחנות נוחות שצריך לחצות את הרחוב. בחיים האמיתיים הוא הגה את הרעיון לקנות מספר גדול של ספרים שיעזרו לו לשנות את הדרך בה למד תחביב….

…החלום להיות בחנות ספרים מסמל את העניין שלך לנסות לעצמך משהו חדש. כישרונות, כישורים או בחירות אורח חיים חדשות שאתה שוקל לשלב בחייך. יתכן שאתה מעוניין ללמוד משהו חדש או לשפר את עצמך. חנות ספרים יכולה להיות סימן לכך שאתה רוצה להגדיל את הכישרון או הכישורים שלך בדרך כלשהי. החלום על חנות ספרים לבית ספר עשוי לייצג את העניין שלך או לנסוע לדעת לחלוטין את כל מה שנמצא באזור מסוים. סימן לכך שאתה רוצה להיות מוכן לחלוטין או שתמיד יש לך את כל התשובות לבעיות פוטנציאליות….

…החלום על חנות לחומרי בניין מסמל בחירות חמורות יותר ממה שחשבת לראשונה. קבל את ההחלטה לסיים משהו. התאמות או גישה לשיפור עצמי שמבינים שהם זקוקים ליותר מאמץ או משאבים. שימו לב לעצמכם שצריך לעשות יותר מהצפוי לעשות משהו. יתכן שאתה מחפש פיתרון חזק יותר או רציני יותר לבעיה מעצבנת. באופן שלילי, חנות לחומרי בניין עשויה להוות אזהרה להיזהר מפני פזיזות מדי או לאפשר לבעיה לצאת מכלל שליטה….

…החלום של חנות חסכונית מסמל החלטות המנצלות אנשים או מצבים שאינם רצויים. שימוש באזור מושלך או אהוב בחייכם בכדי להועיל לעצמכם. גלה משהו שאף אחד אחר לא רוצה לעזור לו. דוגמא: אדם שחלם לשדוד חנות חסכון. בחיים האמיתיים הוא ביקש מסבו הקשיש והבודד מאוד כסף כשמשפחתו אמרה שלא….

…החלום על חנות הלבשה תחתונה מסמל את ניסיונה להפוך לאדם מושך, מעניין או נחשק יותר עבור אחרים. אתה רוצה להיות יותר מושך או קשה לעמוד בפניו. יתכן שאתה מנסה למצוא דרך להתבלט או לנצח על מישהו. חנות להלבשה תחתונה יכולה להיות גם הייצוג של הרצון שלך שהרעיונות, האמונות או האפשרויות שלך יהפכו לנחשקים יותר לאחרים. יתכן שתרצה להקשות על ~הצד שלך~ או ~התוכניות שלך~ להתנגד….

…לראות או לענוד תכשיטים מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה הוא ערך בתוכך או באחרים בו אתה מעריץ ומכבוד. זה גם מסמל הנאה, עושר, שאפתנות והגנה רוחנית. מציאת התכשיטים מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה מהיר קדימה….

בחלום, חנות ממתקים מייצגת אמונה בה 'יתברך וכניעה לרצונו.

…אם חלמת על חנות החסכון, היא חוזה את העבר שלך בו לא למדת את כל השיעורים. אולי החלום רוצה שתזכור כמה חומרים ותכלול אותם בנקודה זו בחייך. אולי פשוט שכחת את מה שלמדת, רק עכשיו אתה מנסה לחזור לעבר שלך ולזכור את כל הדברים האלה….

…בחלום, חנות נרות מייצגת תשובה והדרכה. (ראו גם צ'נדלר)…

…חולמת על חנות מלאה בסחורה, מנבאת שגשוג וקידום. אחד ריק, מציין כישלון מאמצים ומריבות. לחלום שהחנות בוערת, הוא סימן לפעילות מחודשת בעסקים ובהנאה. אם אתה מוצא את עצמך בחנות כלבו, זה מנבא שהנאה רבה תפיק ממקורות רווח שונים. כדי למכור סחורה באחת, ההתקדמות שלך תואץ על ידי האנרגיה שלך ומאמצי החברים. לחלום שאתה מוכר זוג כפפות כותנה אפורות מלוכלכות לאישה, מנבא שדעתך על נשים תציב אותך בעמדות מסוכנות. אם לאישה יש את החלום הזה, העדפתה למישהו מהמין הגברי לא תוערך על ידו במיוחד….

…לחלום על כל סוג של חנות מצביע על כך שאתה מחפש שיפור עצמי, למרות שאתה לא יודע איך להתחיל, מכיוון שחסר לך תמיכה ועצות. החלום על חנויות ריקות רומז שתסבול מאובדן, כישלונות ועצב בקרוב. חולמים על חנויות מלאות בקונים תוססים ועצבניים מכריזים על הצלחה ושמחה אישית….

…מושג זה מסמל את הסחורה שלנו, או רכושנו האישי, בין אם הם בעלי אופי אינטלקטואלי, חומרי או רוחני, וכדי להבין זאת עלינו לשים לב היטב איזה סוג חנות מופיעה בחלום שלנו. גם ההיבט של הסחורה והמקום חשוב. יש מחברים שרואים שחנות סגורה היא אזהרה לאסון, וחנות מסודרת ונחמדה היא מבשרת השגשוג הכלכלי….

…(נוחות | אקסטרווגנטיות) מוכר מפוארים בחלום פירושו להעשיר את עצמכם על חשבון אנשים. בעל חנות מותרות בחלום פירושו לשעבד אחרים, או שהוא יכול לייצג סוחר בקר, או לחגוג ימי נישואין שמחים או עצובים….

ראו את המשמעות של חנות נוחות

החלום על חנות קומיקס מסמל את ניסיונו להחליט כיצד להטביע את הרושם הטובים ביותר בזולת עם סיפור כוח מדהים או עם ההסתברויות המתריסות מההישג.

החלום התכשיט מסמל את הערך שאתה מציב במערכות יחסים או התחייבויות. זה יכול להיות גם ייצוג של ידע, זהות או תכונות כשלעצמן כי ערך זה. אינדיקציה לתחושות לגבי מעמד, הערכה עצמית או ערך אישי….

…חשוב להעריך האם התכשיטים המופיעים בחלום הם אמיתיים או מזויפים, מכיוון שאם הם מזויפים זה אומר שאתה מנסה לשמור על מצב, בין אם זה כלכלי, חברתי או רגשי שאין לו בסיס איתן. אם התכשיטים בחלום הם אמיתיים, זה מבשר מזל ושהמצב שלך ישתפר מבחינה חברתית או מקצועית. כמו גם יחסים אישיים….

…כשאתה חולם על קופסת התכשיטים, אז החלום הזה מעיד על פוטנציאל האישיות שלך, ההערכה העצמית שלך. אולי החלום מציע שתתחיל להשתמש בכישוריך בכדי להצליח….

ראה תכשיטים.

(ראה אלום)

בחלום הוא מייצג מישהו שיש לו הכרת תודה והסתפקות, או מישהו שמתמודד עם מצוקותיו בסבלנות.

פעילויות קטנות ללא מוטיבציה רבה.

…החלום על חנות מסמל רעיונות או דרכי התבוננות בדברים. הבחירה או ההזדמנות לחשוב אחרת. אתה יכול ~לקנות~ למספר אפשרויות לפני שתקבל החלטה סופית. לחילופין, חנות בחלום עשויה לייצג את הניסיון שלך לשכנע את עצמך בבחירה או באמונה….

…חולמים על מכולת או חנות נוחות, מציעים לכם להיות מתוחים נפשית ורגשית. לחלופין, אתה יכול להיות סיעור מוחות לרעיונות חדשים או לבחון את האפשרויות השונות שם בשבילך….

* אנא ראו קניות, חנות, חנות נוחות, חנות כלבו, קניון, בית מרקחת, סופרמרקט