…החלום על חצר אחורית מסמל בעיות או מצבים שאתה לא אוהב לחשוב עליהם. משהו שאתה לא אוהב לשים לב לעצמך או לראות. דברים שלא תרצו להתמודד איתם, לא רוצים להתמודד איתם, או להרגיז אתכם כשאתם צריכים לחשוב עליהם….

…לחלום על החצר האחורית שלך פירושו שזיכרונותיך מהעבר או שזה יכול גם לייצג את המחשבות והרגשות הנסתרים שלך, אלה שלא הבעת בינתיים. כל מה שראית בחלום ההוא מראה את חוסר הרצון שלך להביע את מחשבותיך לסובבים אותך. הקפידו לשים לב למראה החצר, מכיוון שהוא משקף את אורח החיים שלכם….

…לחלום על החצר האחורית מציין את התעלומה שבך. אולי יש כמה דברים שנאמרים או בלתי נראים לסובבים אותך. המשמעות האחרת של חלום זה יכולה לסמל סבל מתוכנת….

כשאתה חולם על הגן שנראה נקי ומסודר, אז הוא מראה את יכולותיו תוך ייצוג הדימוי שלך. אתה יכול להראות את עצמך מנקודת המבט הטובה ביותר. כשאתה חולם על גן מלוכלך או מבולגן, אז זה מראה את הבלבול וחוסר היכולת להסתיר את הכאב מהעולם החיצון….

…החלום להשאיר דלת אחורית מסמל בפני בעיות שאינכם רוצים לחשוב עליהן. יתכן שאתה נתקל במצב שלילי שלא נעים לשים לב אליו. החלום להיכנס דרך הדלת האחורית מסמל מסקנה לבעיה או למצב שלילי. החלטת סוף סוף לעשות משהו בקשר לבעיה. אם אתה רואה עבריין או אדם שיש לך רגשות שליליים לגבי הליכה בדלת אחורית זה עשוי לשקף פחד או בושה שהופכים להיות דבר שבשגרה אצלך. החלום לשמוע דפיקות בדלת האחורית מסמל מסקנה לבעיה או למצב שלילי שאתה לא רוצה לחשוב עליו. בעיה אחת עשויה להכריח אתכם להתמודד עם זה….

…התנאים ישתנו מטובים לרעים אם תצטרף עם אחרים בכריכה אחורית. כדי שחבריך ינשכו אותך אחורה, מעיד על חשש מצד משרתים וילדים….

…כשאתה רואה את חצר הגרוטאות בחלום, אז החלום הזה מציין את כל האשפה ששכבה בתוכך. אולי החלום מציע לך להרפות מהכעס והייאוש שבחוץ….

…החלום על חצר גרוטאות מסמל את המיקוד או הדאגה שלך לסיטואציות או רעיונות שלאף אחד אחר לא אכפת מהם. התעסקות עם תחומי עניין או רעיונות שהם לא מעניינים או מביכים לעין לאנשים שאתה מכיר. באופן שלילי, אתה עלול לחוש תסכול, פחד או כעס על עצמך. מרגיש לא נתמך או נאלץ לעשות משהו לא פופולרי. לחלופין, אתה עלול להרגיש נטוש או מוזנח על ידי חברים. להרגיש מבודד עם משהו שאחרים לא רוצים להיות חלק ממנו. דוגמה: גבר חלם להיות מוביל לחצר זבל ואז ראה כמויות אדירות של דם יוצאת מחצר הגרוטאות, כשעמד מולו. בחיים האמיתיים הוא חווה משהו מאוד יוצא דופן ואף אחד שלא ידע שהם מאמינים לו והם בסופו של דבר הפסיקו להיות חבר שלו….

…לחלום על מקל חצר, מנבא שחרדה רבה תחזיק בך, אם כי ענייניך מניחים פעילות חריגה….

חלום מראה עשוי לשקף את האופן שבו אנו נמצאים, כפי שהיינו, או לתת לנו תמונה מעוותת של המציאות. אם עצם מראה המראה גורם לנו להיות לא רגועים זה חושף את הפחד שלנו לראות את עצמנו כמו שאנחנו חוששים שאנחנו. אם הדימוי המשתקף טוב יותר מהמציאות שהוא מגלה בנו פינוק עצמי ונרקיסיזם. אם התמונה לא נעימה זה אותו חלום שמגלה את הפחד שלנו. אם המראה נראית שבורה או נשברת היא מנבאת על איזה חוסר מזל. אותו דבר קורה אם במקום אותנו זה משקף מישהו אחר. אם אנו רואים את המראה ללא פחד או תחושה לא נעימה: אם מעורפל או מלוכלך, זה סימן לאסון קל. אם נקי ובהיר זה אומר שהרוע ממנו חששנו בחיים האמיתיים לא יתרחש….

החלום על מראות אחוריות מסמל את המחשבות והרגשות שלך לגבי העבר כשאתה מתקדם בחיים. אם אדם או מכונית ניגשים אליך במראה שלך, זה סמל לחזרה לחיים המתעוררים שלך מהדורות קודמות….

…לחלום לטייל בחצר כנסייה, אם בחורף, מציין כי תנהל מאבק ארוך ומר בעוני, ואתה תגור רחוק מבית ילדותך, והחברים יופרדו ממך | אבל אם תראה את סימני האביב, תעלה למקומות נעימים ותיהנה מחברת חברים. לאוהבים שחולמים להיות בחצר כנסייה פירושם שהם לעולם לא יתחתנו זה עם זה, אלא יראו אחרים ממלאים את מקומם….

כשאתה חולם על הפטיו, החלום הזה מראה את הפתיחות שלך למצב מסוים. אם אתה רואה את דלתות הפטיו נפתחות, זה מראה את המחשבות המרכזיות. אם דלתות הפטיו סגורות, זה אומר שאתה עדיין לא מוכן לעמוד בדעות של אנשים אחרים. דלתות הפטיו מעידות גם על הצמיחה הרוחנית שלך….

החלום בפטיו מסמל את הפתיחות שלך כלפי עצמך. גישה של לא לחשוב ששום דבר לא באמת משנה. מרגיש שאתה יכול לומר בחופשיות כל מה שאתה רוצה. באופן שלילי, פטיו יכול להיות סימן לכך שנוח לך מאוד או מעוניין לדבר על עצמך. החלום על פתיחת דלתות הפטיו מסמל רצון להיפתח סביב עצמך. דלתות סגורות יכולות להיות סימן לכך שאתה או מישהו אחר לא מוכנים להיפתח לגבי עצמם….

…(דימום | חתך | פציעה) פצע בחלום פירושו כספי פיצויים שייצאו מפציעה שאדם עלול לסבול, וזה יראה. חתך ביד ימין בחלום פירושו כסף שמרוויח מעסק משפחתי. אם יד שמאל תקבל את הקיצוץ, רווחים כאלה יגיעו דרך קרובת נשים. אם אדם רואה את כף רגלו השמאלית מדממת מגזירה, פירוש הדבר שהוא ירוויח כסף מעסק חקלאי. אם הפציעה שלו בגבו, אז רווחים כאלה יגיעו מילדיו. אם הפצע שלו מתחיל לדמם בחלום, זה אומר חוב שעליו לפרוע, גם אם קשה לו לעשות זאת כרגע. כל פצע מדמם בחלום מייצג חובה כלכלית. בחלום, פצע ראש שלא מדמם הוא סימן שצריך לשמור על כספו. פצע שלא מדמם בחלום מייצג גם הכרה על ידי אחרים. אם אדם בעל סמכות נפצע בתאונה, לפיו בשרו מתפצל, ועצמותיו מנותקות בחלום, פירושו שהוא יחיה חיים ארוכים כדי לראות את קבורתם של רוב קרוביו. אם גנרל צבא רואה את יד שמאל פצועה בחלום, זה אומר שצבאו יכפיל את גודלו. אם ידו הימנית נפצעת בחלום, פירוש הדבר שאזור שליטתו יתרחב. אם אדם סובל מפצע בבטנו בחלום, פירושו צמיחה במצבו הכלכלי. אם אחד נפצע בירך בחלום, זה אומר שהשבט שלו יתעצם. אם אדם רואה את עצמו פצוע ברגליו בחלום, פירושו אריכות ימים. אם כף רגלו של אחד נפצעת בחלום, פירוש הדבר שסמכותו ושליטתו יהפכו למוצקים יותר. אם אדם מקבל חתך ושום דם לא נגמר מהפצע שלו בחלום, זה אומר שהתוקף יגיד משהו אמיתי על הקורבן שלו, מה שמייצג את התשובה שהאדם שבחלום צריך להגשים. פצע מדמם בחלום פירושו גם להיות נתון לכביסה אחורית, אם כי מה שנאמר נכון. אם אדם רואה מלאך חודר את בטנו בחרב, לפיו הוא חושב שהוא מת בחלום, פירושו שהוא עלול לסבול מכיב אשר בסופו של דבר יחלים. אם החרב מחילה פצע בצווארו בחלום, פירושו שגשוג אשר לרוב יועיל לאביבו. (ראו גם פצע אופקי | ניתוח | פצע אנכי)…

…אם אתה חולם שאתה בכתונת הלילה שלך, אתה סובל ממחלה קלה. אם אתה רואה אחרים לבושים כך, יהיו לך חדשות לא נעימות על חברים נעדרים. העסק יקבל ערכה אחורית. אם מאהב יראה את אהובתו בשמלת הלילה שלה, הוא יוחלף. ראה מטליות….

…החלום של חצר קדמית מסמל בעיות או מצבים שאתה אוהב לתקן בעצמך. דברים שאתה רוצה לחשוב עליהם או שאחרים ישגיחו עליך. דברים שאתה מודע אליהם בנוחות בחייך….

…בחלום, מזרקה המוצבת במקום מתאים או כפריט דקורטיבי באמצע חצר או פארק מייצגת כבוד, כבוד, פיזור דאגות או מצוקות, שמיעת חדשות טובות או האזנה למוזיקה טובה, בזבוז כסף, פיזור של מישהו אינטרסים, שבירת התקהלות, או הוספה ושיחת משנה אם זה נראה ליד רואה חשבון. מזרקה בחלום פירושה גם הימנעות מפעולות רעות. אם נאמר כי מזרקה כזו היא מבורכת בחלום, פירוש הדבר ההפך, והאם צריך לשטוף את עצמו במימיו או לשתות ממנו בחלום, זה אומר דיכאון וטרחה. מזרקה בחלום יכולה גם לייצג אישה יפה, עשירה ואצילה. אם בחלום לא מגיעים מים מראשות המזרקה, הם מייצגים אישה מסכנה או אישה עקרה. (ראו גם Fountainhead | אביב)…

…(קנה מידה בקנה מידה) חצר פלדה בחלום מייצגת בן קשה, או בעל עם מזג שקשה לאזן. ראיית סגן בחלום מציינת גם ידע, הדרכה, ללכת בדרך האמת, או שזה יכול לייצג שופט, או מלך גדול ואת אדמתו, נתיניו, סודותיו, שמיעתו, ראייתו, צדק ואחריותו….

…לחלום על מתת קבורה עולה כי יחסים משפחתיים כמו גם עסקים, תעסוקה וכו 'הם רעים. זה גם מצביע על כך שיש במשפחה עצב בגלל חוסר מזל או מחלה. לחלום שרכב מתים נכנס או חוצה את חצר החולם מרמז על נוכחותו של יריב המסוכן. לחלום על הובלת משענת בלי לשאת אדם מת רומז כי החולם מואשם בהיותו בזבזני מכיוון שאופיו והתנהגותו אינם נכונים. אם הגופה נושאת גופה, מודגשת המשמעות….