…החלום של גרזן קרב מסמל את היחס הסותר שהוא קר, אדיש ובוטה להחריד. לדאוג לדעת שאתה הולך להיות אידיוט למישהו. פתחו את הדיון על כמה אתם מתכוונים להיות דומיננטיים שלא ברורה. אנשים אחרים שלא אכפת לך מכל דבר אחר מלבד להפוך אותם למפסידים הם מפחידים. סכסוך בחיים שלך שאוהב להיות בלגן, רע או הרסני עם רכוש אחר. באופן שלילי, גרזן קרב יכול לשקף גישה שאוהבת להיות האויב הגרוע ביותר של מישהו אחר. מרגיש טוב לקחת דברים מאחרים בכוח אמיץ. מנצלים לדבר עם מישהו כאילו הוא זבל. להפחיד אנשים שלעולם לא אכפת לך מהרגשות שלהם לעולם….

(ראה גרזן)

גרזן שנראה בחלום, מציין שבזבוז חסר רצון יחשוף אתכם לעיצובים מרושעים של אנשים קנאים. אם הוא חלוד או שבור, יהיה לך צער על אנשים סוררים….

לראות את היומנים, כשאתה חולם זה סימן מוזר לחלום שלך. סימן זה מציין רעיונות תת-מודעים והיבט משמעותי ומשמעותי בעצמך. לחילופין, פירושו טרנספורמציה. אתם הולכים לכיוון חדש בחייכם. לחלום שאתה יושב על יומן מעיד על סיפוק ושמחה אישית בחייך. לחלום ולראות יומן צף במים, מייצג הזדמנויות חדשות. יתכן שאתה מחפש משהו חשוב….

…מאז ימי קדם גרזן הוא סמל לעוצמה ולעוצמה, אך נכון להיום אין בדרך כלל מפרשים אותו כסמל של אלימות, אלא על פי המאפיין הנקי החותך שלהם ובעוצמה. במילים אחרות, החלום עשוי להתייחס בקלות למצב שבו עלינו לשים לב כדי לצמצם את הפסדיהם בגלל הבעיה שהוא מייצג. הלא מודע שלנו אומר לנו שעלינו לנהוג בסמכות וללא היסוס. מחברים אחרים פירשו את החלום הזה כרצון הפנימי שלנו לסיים מערכת יחסים….

אפשרות לתאונה בבית, ברחוב או בעבודה. היזהר והתנהג בזהירות….

…זה מסמל כוח ועוצמה. פירושו כוח וסמכות וכוח לחתוך את הפסדיך בכל בעיה, באצילות ובצדק, אך ללא היסוס….

גרזן בחלום פירושו קבלת עזרה, עלייה ברווחים של מישהו, החלמה מכאבי ראש במיגרנה, החלמה ממחלה או שזה יכול להיות פירושו להוליד בן. החזקת גרזן בידו בחלום פירושה להיות אפוטרופוס, מוציא להורג של צוואה, נאמן, להתייצב בדתו, או שזה יכול להיות התגברות על האויב. נאמר שגרזן בחלום פירושה נזק, שיבוש ופיזור פרנסתו. גרזן בחלום מייצג גם משרת, עוזרת בית, כוח, ניצחון או אולי אדם חצוף או שזה יכול לציין את תפקידו. (ראו גם Adz)…

…לראות גרזן בחלום, מנבא כי איזו הנאה עשויה להיות תלויה במאבקים ובאנרגיה שלך. לראות אחרים משתמשים בגרזן, מנבא, חבריכם יהיו נמרצים ותוססים, ויהפכו את הקיום לעונג כשהם בקרבתם. עבור אישה צעירה שתראה אחת, מבשר שמאהבה יהיה ראוי, אך לא יהיה בעל עושר רב. גרזן שבור או חלוד, מעיד על מחלה ואובדן כסף ורכוש….

…כשאישה צעירה חולמת שהמחזר שלה משתמש בגרזן, זה מצביע על כך שלמרות שהגבר הוא עובד קשה, עלולות להיות לו בעיות בריאותיות. לחלום על גרזן מעיד שאם לא תתאמץ מאוד, לא תשיג את מטרותיך. לחלום שאחרים משתמשים בצירים מצביע על כך שהם חיים טוב מכיוון שהם עובדים קשים, ואנשים פעילים ודינמיים שמקיפים תמיד תמיד משגשגים, ועשויים להגשים את רצונותיהם. לחלום על גרזן ישן, שבור או פגום מצביע על כך שיש לך סיכוי קטן להשיג את מה שאתה רוצה, ואם אתה מנסה להשיג עושר שיהיה קשה יותר להשיג. לחלום על גרזן מוכתם, אולי עם דם או חומר אחר, זו הודעה מצערת, מכיוון שזה מצביע על כך שאתה בסכנה קרובה לבעיות כתוצאה מהדרך שלך להיות והתנהגותך הבלתי נסבלת. החלום הזה מזהיר שעליך לשלוט בדחפים שלך….

ראו את המשמעות של גרזן

…אם אתה חולם על גרזן זה אומר שאתה רוצה להיות אחראי לכל מה שסביבך. חלום זה מסמל אכזבה וקריסה שסבל. אולי יש מישהו בחייך שאתה רוצה להעניש על משהו שעשו לך בעבר. אם אתה חולם להשתמש בגרזן בזמן שבירת העץ, פירוש הדבר שהבעיות שלך לא כדאי לך לנסות לטפל בכולם בבת אחת. נסה לפתור את הבעיות שלך צעד אחר צעד, רק אז זה יהיה הרבה יותר קל ממה שזה כרגע. חלום זה יכול לייצג את ההתנגדות שלך לאתגרים העומדים בפניך…

…חלום גרזן מסמל את הקונפליקט בחייך שהוא בוטה, מבולגן, אדיש וקר. יתכן שאתה עומד בפני סיטואציה או אדם בחייך שגורם לך להרגיש כאילו לא אכפת להם כלל מהרגשתך ולא אכפת לך שאמרתי לך את כל הפגמים או החולשות שלך. גרזן הוא משהו שאפשר לחלום עליו כשחברות מתחמקת ושני הצדדים מתייחסים זה לזה בחוסר כבוד מוחלט. גרזן יכול לשקף יושר אכזרי, בגידה או תוקפנות פסיבית ששני אנשים מודעים אליהם היטב. דוגמא: צעיר חלם על רוצח עם גרזן מאחוריו ואת חברו. בחיים האמיתיים היחסים בינו לבין חברו הפכו אט אט לרעים ואכזריים….

…החלום של חלב שוקולד מסמל מידה גבוהה של סיפוק חיים. מנצלת את היותך חזק. אוהב לתקן בעיה שלא יכולת לתקן לפני כן או בבקשה לנקום בעצמך במישהו שהיה פעם טוב ממך. לחלופין, חלב שוקולד עשוי לשקף עד כמה נראה נפלא לשים לב לעצמך כמנצח, או שלאנשים אכפת ממך….

…החלום על גג נפתח מסמל את ההגשמה המוחלטת של החלטות או בחירות. השתקפות של יכולת קבלת ההחלטות שלך או איך אתה ~בשליטה~ כשאין שום דבר שיכול למנוע ממך להגיע למטרה. נראה כי אנשים או מצבים מתיישרים עם השקפותיהם או בחירותיהם. להמרה אדום או שחור יש את הסמל להישג שלילי או מוגזם. הבחירות או היעדים שלך יכולים להתממש במלואם, אבל הכוונות שלך לא יכולות להיות אמיתיות או מאוזנות….

אם אתה רואה מזהה בחלום, הוא מראה את היכולת שלך לנהל את חייך. החלום מראה שמקבל ההחלטות העיקרי בחיים שלך הוא אתה. בנימה שלילית, החלום אולי מראה את השליטה האבודה בחייכם, אך רק אם הידית שבורה. וודא שאתה מתקן אותה….

אם היית בתוך גג נפתח בחלום, חלום כל כך מראה את הגישה האלגנטית שיש לך. אולי אתה מנסה להציג את כוחך ואת כישוריך….

לחלום על דגי נדנדה ארבע-זקן מעיד על אובדן ללא כאב.

חלומות קמח הם ערובה לכך שלא יחסר לנו הדברים החיוניים ביותר. ככל שהכמות שאנחנו חולמים עליה גדולה יותר, כך נקבל רמת חיים גבוהה יותר. ברמה גבוהה יותר עשוי להתכוון למזון המאפשר לנו להגיע לרמות מודעות גבוהות יותר….

…לחלום שאתה שוכב עם אחד מקרובי משפחתך פירושו שתהיה לך ביטחון כלכלי עם בן / בת הזוג שלך ושניכם מאושרים; לחלום שאתה שוכב עם מישהו שהוא באמת מושך אומר שאתה תהיה מאוכזב; לחלום שאתה שוכב עם אדם מכוער פירושו מוות או מחלה; ואם אתה חולם שאתה שוכב עם מישהו מאותו מין, זה אומר כעס ודאגות….

כשאתה חולם לראות דף asp (aspis הוא אחד מכמה מינים של נחש ארסי שנמצא באזור הנילוס) של החלום שלך, זה אומר חומרות, בעיות וכישלונות. חלום זה מנבא שאתה יכול לאבד את הביטחון של אלה שאתה אוהב. חלום זה מצביע על זמנים קשים קדימה, אך אל דאגה, מכיוון שזה רק לפרק זמן זמני….

…חלום רצח העם מסמל תסכול מאנשים או ממצבים שלעולם לא רוצים לחשוב באותה דרך כמוך. אמצעים קבועים כדי להימנע מהתנגדות או מכשול להפריע שוב שלך. לרצות לתת לעצמך חופש מוחלט לחשוב כרצונך. חיובי, רצח עם יכול לייצג צעדים עיקריים המובילים להפסקת קבע של רעיונות מתחרים. לעולם אל תרצה שוב לדאוג מקנאה או מאיום. באופן שלילי, רצח עם יכול לייצג את הפחד שלך מרעיונות או יעדים שונים של אנשים אחרים. קנאה עוצמתית שמאלצת אותך לנקוט צעדים דרסטיים. הולכת רחוק מכדי למגר את התחרות או הרעיונות האלטרנטיביים שלך….

כדי להבין טוב יותר את החלום הזה, קרא גם את פרשנויות המשוט.

לחלום להכות מישהו או משהו באבן מצביע על כך שאתה עומד לעשות צעד קשה שיכול לפגוע באנשים אחרים.

…לחלום להיות בתרדמת מסמל חוסר אונים, תלות מוחלטת באחרים או חוסר יכולת לתפקד. מרגיש חסר אונים לחלוטין לפעול או לעשות דברים בעצמך. זה יכול להיות גם ייצוג של חוסר יכולת לעשות דברים בעצמכם. לחלופין, התרדמת עשויה לשקף תחום כלשהו בחייך שהוסט או הושהה לצמיתות עד להודעה חדשה. להרגיש תחושה בלתי נסבלת של חוסר וודאות בזמן ההמתנה למשהו שיוחזר לקדמותו. החלום להתעורר מתרדמת מסמל תחושה חדשה של שליטה על חייך ולקבל תובנות עוצמתיות על בעיותיך. אתה סומך פחות על אחרים ומתמודד עם הבעיות שלך. תקופה ארוכה של חוסר אונים או עקבות צד אולי הגיעה לסיומה….

…החלום על העם המצרי מסמל שאתה או מישהו אחר שתמיד אומר לאחרים יותר מעניין או מועדף. רגישות לגבי ראשית או שהרעיונות שלך הכי חשוב להכיר. העם המצרי יכול לחשוב באופן חיובי סירוב עיקש לקבל תנאים שאינם מכבדים אותו או נותנים לו את המגיע לו. לדעת מה אתה שווה יותר ממה שמישהו אחר רוצה לקבל. באופן שלילי, העם המצרי יכול לשקף התנשאות מוחלטת שמתעלמת מחולשתו בכדי להציב את עצמם בראש ובראשונה. חושב עליך מאוד מושך. החלום על העם המצרי הקדום מסמל את ההיבטים של עצמם שתמיד בשליטת מישהו אחר. אתה או מישהו שתמיד מתמיד כי מישהו אולי לא יאהב את זה….

אם אתם מחליקים ידיים בחלום, החלום הזה מעיד על חופש בחייכם המעירים. החלום הוא גם סמל לגורל שהחיים הכינו עבורך. אולי, אתה האדם אשר סומך על הדברים שהונו הכין….

חלום הגלישה העליונה מסמל רגשות לגבי כמה קל לעשות משהו מסוכן או מסוכן לבד. באופן חיובי, גלישת תליה יכולה לסמל סירוב להתקיים מכיוון שאחרים חושבים שמצב מסוכן או קשה מדי. לחלופין, גלישת תליה עשויה לשקף את ההערכה להבחין בכמה קל שאחרים חושבים שהוא מסוכן או מסוכן. באופן שלילי, דאון תלייה יכול לשקף כדי להפחיד אחרים, או להראות בכך שהוא עושה משהו שנחשב מסוכן, להיות קל מאוד. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה לוקח יותר מדי סיכוי לעשות משהו למען עצמך. לחשוב על משהו מסוכן או קשה זה קל מאוד….

…החלימה עם חבל הטבור מסמלת את הקשרים שלנו למערכת יחסים, בעיה או סיטואציה. אתה עלול להרגיש שאתה צריך להיות עם מישהו, או שמישהו לא רוצה לשכוח אותך. יתכן שאתה חרד להיות לבד ולתמוך בעצמך. לחילופין, חבל טבור יכול לסמל קשרים אימהיים. אתה יכול להיות מחובר רגשית מאוד עם אמך. החלום של חבל טבור שאיש לא יחתוך עבורך עשוי לשקף מצב בעייתי שאתה מרגיש שאתה צריך להתמודד איתו לבד. דוגמא: אישה חלמה ללדת תינוק והבינה שבעלה מוכן לעזור לה לחתוך את החבל. בחיים האמיתיים היא החלה להעניש את בנה המתבגר על התנהגותו הלא מכבדת והרגישה שבעלה מביך אותה על כך שהוא לא תומך בה. החוט הלא חתוך מיוצג כמרגיש קשור להתמודדות עם ילדך בכוחות עצמו….

…החלום על קבצנות מסמל תחושות של חוסר תקווה, חוסר אונים או חוסר אונים. מרגיש לגמרי חתוך משהו שמעניין אותך. מרגיש משהו שנדחה. מנסה כמיטב יכולתך לקבל כל סוג של תגובה, תמיכה או אהדה מאחרים. ייאוש או כמיהה לסליחה. באופן שלילי, קבצן מתחנן יכול להיות סימן לכך שאתה מתקשה להזיז משהו או לקבל שינוי. זה יכול להיות גם ייצוג של הרצון שלך להשיג משהו לחינם. מרגיש שמגיע לך משהו כשאף אחד אחר לא מאמין שאתה עושה. ההתחלה יכולה להיות גם ייצוג של פחד מעוני או להיות נחות….

…אף מדמם בחלום פירושו כסף שלא כדין, או שזה יכול להיות הפלה. אם האף שלו מדמם ואם הוא חושב בחלום שדימום כזה יועיל לו, זה אומר שהוא יקבל הטבות מהמממונה עליו בעבודה. אחרת, אם בחלומו יחשוב שדימומים כאלה יפגעו בו, אזי נזק יבוא אליו ללא תוקף מהממונה עליו. אם הוא הבוס, אז הוא ירוויח או יפסיד בהתאם. אף מדמם בחלום עשוי לייצג בריאות טובה. פירוש הדבר יכול גם לתקן את עמדותיו הדתיות והרוחניות. למעשה, הכל תלוי בתודעה של עצמו בחלומו ובאופן שבו הוא תופס את דימום אפו. לפיכך, להרגיש רע עם זה או להיות חלש ממנו פירושו עוני. אם הדם מכתים את בגדיו בחלום, זה אומר שהוא יקבל כסף שלא כדין או יחטא. אם הדם לא יכתים את בגדיו, ייתכן שהוא יעבור משוחרר ממחלה שהתמכר אליו. אם הדם מהאף שלו מטפטף על הכביש בחלום, זה אומר שהוא משלם באופן קבוע את נדבותיו שהוא מפיץ לעניים. אנשים ברחובות. נאמר גם כי לראות את האף שלו מדמם בחלום פירושו למצוא אוצר אבוד. אחרת זה אומר מצוקה ודיכאון. (ראו גם דימום | חתוך | פציעה | פצע)…

…(בשר | ידע | כסף | חומר | עושר) בשר מבושל בחלום פירושו כסף. אכילת בשר גולמי בחלום פירושה מחלה וכאב. אכילת בשר גולמי בחלום עשויה גם להיות תועלת. לראות בשר לא מבושל ולא לאכול ממנו בחלום יכול להיות בעל משמעות שלילית. אכילת בשר מבושל בחלום פירושה עלייה בעושרו של האדם. אכילת מנה בשרית עם זקן בחלום פירושה להיות שם, או להיכנס למעגל הפנימי של מושל. קניית בשר מהקצב בחלום פירושה מצוקות. בשר רך בחלום פירושו מוות או עקיצות גב. לאכול את בשרו של בן אדם בחלום פירושו להתעקש ממנו. לאכול בשר של עצמו בחלום פירושו להרוויח כסף מזיעה של עצמו. אם אישה אוכלת את בשרה של אישה אחרת בחלום, זה אומר שהם לסביות. אם אישה אוכלת את בשרה בחלום, זה אומר שהיא תעבור ניאוף. בשר של פרה צהובה בחלום פירושו מחלה. בשר מבושל של נחש בחלום פירושו לקבל כסף מאויב של מישהו. בשרו הלא מבושל של נחש בחלום פירושו השמצת האויב של האדם. בשר אריה בחלום פירושו לקבל כסף משליט וזה הדין לבשרם של כל החיות או הציפורים הטורפות. פירושו של בשר חזיר או חזיר בחלום פירושו כסף שלא כדין. לאכול נקניקיות או בשר יבש בחלום פירושו לדבר רע על אנשים שנפטרו. בשרו של גמל בחלום פירושו להרוויח דבש מאויב עשיר ועוצמתי אלא אם זה שרואה אותו לא נוגע בו בחלומו. עם זאת, נגיעה בבשר הגמל בחלום פירושה סבל מאדם כה חזק. לאכול את זה מבושל בחלום פירושו הונאת מישהו, ואז חולה והתאוששות ממחלתו. נאמר גם שאכילת בשר הגמל בחלום פירושה להרוויח כסף משליט. בשר בקר בחלום פירושו תלאות, עמל וחוסר עבודה. החזקת כבש בתוך ביתו בחלום פירושו להיפגש עם אדם חדש, לקבל הזמנה, או להזמין אדם שמעולם לא פגש או ידוע לחלוק ארוחה. לראות כבש שלם עור אך לא חתוך בתוך ביתו בחלום פירושו מצוקה פתאומית, אובדן, אסון או מוות. אם הרעה הוא שמן, פירושו שאדם יכול לקבל ירושה מצוואה שהשאיר קרוב משפחה שנפטר. אם הוא רזה, המשמעות היא שאדם לא ירש ממנו דבר. אכילת בקר מבושל בחלום פירושה לעמוד מול שופט או שליט. אכילת תרנגולת בחלום פירושה קבלת הטבות מאישה. בשר בחלום פירושו גם סובלנות וסבלנות למישהו עם מזג חם, או שמתרגז בקלות. אכילת בשר בחלום יכולה להיות גם התאוששות ממחלה, סוף למצוקה, צרות ומצוקות של האדם. אכילת בשר של חיה שלא כדין בחלום פירושה קבלת כסף שלא כדין. אכילת בשר חשוד בחלום פירושה להרוויח כסף חשוד, או לקיים נישואים לא לגיטימיים. אכילת בשר עופות בחלום פירושה רווחים למטייל. אכילת דג בחלום פירושה רווחים קלים, חוקיים ומהנים. בשר עופות מבושל או מבושל בחלום פירושו רווחים וכסף שמרוויחים מאישה באמצעות הונאה וחוסר יושר. אם הוא לא מבושל בחלום, אז זה אומר לכסות אישה או להכפיש. אכילת בשר של ציפור לא חוקית בחלום פירושה להונות, להונות או לגנוב כסף מאנשים לא צודקים. אכילת בשר ברבורים בחלום פירושה תועלות שמקורן באנשים אדוקים ודתיים. אכילת אפרוחים מפוטרים או מרוגנים בחלום פירושה כסף שנצבר קשה. בשר לא ידוע בחלום מייצג את אוצרות הנסתר של אומות עבר, או אוצרות קבורים. (ראו גם הקצב | בשר | בשר כבש | סיר)…

…לחלום שאתה חסר רגשות מסמל את התחושה שלך ששום דבר לא חשוב בכלל. יתכן שאיבדת כבוד למישהו או שאינך מרגיש שלמעורבות זה רעיון טוב. זה יכול להיות גם ייצוג של האמונה שבעיה אינה הדאגה שלך. לחלופין, היותך חסר רגשות עשוי לשקף את הרגשתך להיות מבודד או שאתה זר. חתוך את התחושה של אנשים….