…החלום של מטוס נייר מסמל רגשות כלפי עצמך, מסיח את עצמך ומחכה למשהו יותר מעניין שיקרה. מבזבזים במכוון זמן או הזדמנויות, כי מצב מבאס או שהוא ממש משעמם. דאגה לדברים אחרים שאתה חושב ששום דבר לא חשוב או רציני בכלל. מראה לאחרים שאתה לא מקנא כלל כי מצב מאוד מעצבן. דוגמא: בכל פעם שצעיר יצטרך להיות חולה בבית הספר, הוא חולם להטיס מטוס נייר ולהתרסק. בחיים האמיתיים תמיד נאמר שהוא יכול להימנע מלהכין שיעורי בית, מכיוון שהוא היה חולה ולכן הוא תמיד נבוך בבית הספר שהוא לא עשה את שיעורי הבית שלו כשחזר. דוגמא 2: אישה חלמה לזרוק מטוס נייר ואז לראות אותו נוחת במים ולהיות מכוסה בערפל. בחיים האמיתיים היא החמיצה הזדמנות חשובה מכיוון שהיא בזבזה לחכות יותר מדי זמן ולא ידעה מה לחשוב על סיכויי העתיד שלה….

…חלום נייר הבד מסמל רצון לשמר רעיונות או אפשרויות עתידיות שלא תרצו לחשוב עליהם עכשיו. חשוב על משהו חשוב שאתה לא רוצה לחשוב עליו כרגע. מרגיש טוב עם משהו יתקן את הבעיה שלך אחר כך. באופן שלילי, נייר פח יכול להיות סימן לכך שאתה מעדיף לשמור על בעיה בחיים, אם כי אתה גם לא רוצה להסתכל עליה באופן אובייקטיבי. מרגיש מחשבה טובה שמשהו שלילי או בלתי אפשרי הולך להרוג אחר כך. שמירה על רגשותיך האמיתיים. שמור על אמונות או הרגלים לא בריאים מכיוון שאתה חושב שמשהו יתקן ברצון את המצב אחר כך. דוגמה: אדם חלם על נייר כסף. כשהוא מעיר את החיים, נאמר לו על ידי מדיום רע מאוד שהוא עומד להתחתן עם אישה שהכיר בעתיד. באותה תקופה הוא האמין בעצה והרגיש טוב לחכות לה….

…החלום על שקית נייר מסמל משהו שלא תרצו לשים לב אליו. אל תרצו לדאוג לתוצאות או לתוצאה של בחירה שעשיתם. זה יכול להיות גם ייצוג של רצון לשיקול דעת. באופן שלילי, אתה יכול לבקש עצה או עזרה ואתה נתקל בבעיה לקבל את מה שנמסר לך. דוגמה: אישה צעירה חלמה למסור לה שקית נייר מקומטת. בחיים האמיתיים היא טיפלה בבעיה שהיו לה ואני חשתי מאוכזבת מהמציאות שהמטפל נתן לה. שקית הנייר המקומטת שיקפה עד כמה שיקול דעתה של עצתו של המטפל והיה מרגיש פשוט….

…(מחברת | רשומה | קלף) דף נייר בחלום מייצג שבועה, נדר או משכון. כתיבת פתק על פיסת נייר בחלום פירושה להיות כפוי טובה ועקשני כלפי אחרים. סופר בחלום מייצג גם מישהו שעומס, לחץ, ספק ולא בטוח, לפיו הכתיבה הפכה לעז הבריחה שלו ולמוצא מהדיכאון שלו. אם הבוס של אחד נותן לו נייר לכתוב עליו משהו בחלום, זה אומר שהוא יבקש משהו מהבוס שלו ובסופו של דבר יקבל אותו. אם האדם מרגיש לא בטוח לגבי אנשים מסוימים, אז הוא רואה את עצמו אוחז בעט ופיסת נייר בחלום, פירוש הדבר שהטשטוש שלו יוחלף בבהירות. להחזיק פיסת נייר בחלום פירושו גם להשיג את המטרה של מישהו, או לסיים פרויקט, או לסיים תוכנית. מוכר נייר בחלום מייצג מישהו שעוזר לערמומי אנשים לבצע את הטריקים שלהם. (ראו גם מחברת | נייר | כתיבה | כותב)…

…החלום עם לוחות נייר מסמל ציפיות נמוכות לחוויה ש~מגישה ~או מוגשת עבורך. לא מצפה הרבה למשהו שקורה לך. הידיעה שחוויה תחיה קצרה או ~חד פעמית~. מרגיש שהמצב יהיה ~בפנים ובחוץ~. באופן שלילי, לוחות נייר יכולים להיות סימן לכך שסוג מסוים של ניסוי חסר את החומר. דרוש לעצמך יותר….

…(ספרים | תעודות | מכתב | עיתון | רשומות | חשיפות | מגילות | מחקרים) מאמרים בחלום מייצגים עדים, הדרכה, מנהיגים רוחניים, ידע, אזהרות או בשורות שמחות. להחזיק ניירות בחלום פירושו בשורות שמחה וחגיגה. אם אישה מוסרת למישהו פיסת נייר בחלום, אפשר לצפות כי חדשות טובות יגיעו מרגע לרגע. אם האישה שמושיטה לו את הנייר מכסה את עצמה ברעלה בחלום, זה אומר שעליו להיות זהיר. נשיאת פיסת נייר מקופלת בחלום פירושה שעלולה להיות תאונה שעשויה להיות סיבת מותו. אם אדם רואה את עצמו נושא נייר בידו השמאלית בחלום, זה אומר שהוא מתחרט על משהו שעשה. כתיבת נייר עם יד שמאל בחלום פירושה כתיבת שיר, או ביצוע פעולות תועבה, או שאחד יזכה לבן מהניאוף. אם אדם ירא שמים רואה את עצמו מסתכל על נייר הכתוב בשפה שהוא לא יכול לפענח בחלום, פירושו שהוא יתמודד עם השפלה או יסבול ממצוקה. אם מוצע לו נייר עטיפה והוא מוצא תינוק שזה עתה נולד עטוף בתוכו בחלום, זה אומר שהוא ישכור משרת עם כמה מיתרים הקשורים לעבודה שלו. אם נותנים לאחד עיתון, או מסמך אך לא אכפת לו לקרוא אותו בחלומו, פירושו שהוא עשוי לקבל ירושה. אם אדם קורא את שער השער של עיתון בחלום, זה אומר גם שהוא עשוי לקבל ירושה. אם הוא גולש במהירות בחלומו, פירוש הדבר הוא חובות. כדי לראות את התיעוד של יום הדין נפתח לנגד עיניו בחלום, זה מציין את אמונתו, ההסכמה, חוסר הספק והאמונה האמיתית במה שהביא שליחו של האל, עליו השלום, מאת אדוניו. (ראו גם ספר | מכתב | נייר | ספר עיון | כתיבה | כתיבה)…

…חלום נייר הטואלט מסמל את התוצאה של בעיה או שחרור רגשי. אתה מוכן לרפא את עצמך מההתפרצות הרגשית שלך. זה יכול להיות גם ייצוג של הרצון שלך לשכוח מבעיה שרק התמודדת איתה. משהו מחוץ לחיים שלך ואתה רוצה להמשיך הלאה….

…לחלום על שימוש בנייר סופג, מסמל שאתה שולל לבגידה בסודות אשר יכללו ברצינות חבר. כדי לראות נייר סופג שחוק, מציין מחלוקות מתמשכות בבית או בקרב חברים….

…חולמת על נייר זבוב, מסמלת בריאות לקויה וחברות משובשת….

חלום האוריגמי מסמל את הרגשות שלך לגבי כמה ייחודי, מקורי או משהו יצירתי. השתקפות שלך או של מישהו אחר שחשב או נזהר במשהו יצירתי. רגישות לגבי יצירת משהו שחשוב. משהו מיוחד בחיים שלך שלקח הרבה זמן לגרום לזה לקרות. דוגמא: אדם חלם לראות אוריגמי משולחן. בחיים היה לו ספר אמיתי שהוא לא היה בטוח בפרסום….

…אם יש לך הזדמנות בחלומותיך להתייחס לנייר או קלף, או לטפל בו, אתה יאיים בהפסדים. הם עשויים להיות בגדר תביעה. עבור אישה צעירה זה אומר שהיא תכעס על אהובה ושהיא חוששת מדעת מכרים. היזהר, אם אתה נשוי, מחילוקי דעות במתחם הבית….

כשאתה חולם על תפקיד הטיסה, אז החלום הזה מעיד על מחלות קלות ועל קשרי חברות.

…חלום מגבת הנייר מסמל נסיגות זמניות. במהירות, להגיב לבעיה ולהמשיך הלאה….

…החלום על חפצים העשויים מנייר מסמל את רגשותיך לגבי דבר שהוא חסר תועלת, אין לו חומר או שאין לו מעט ערך. החלום על נייר מכתבים ריק מסמל רעיונות שלא קורים או שעדיין לא נשפטים עליהם. היכולת לנסות רעיונות חדשים מתי שרוצים. לחלופין, נייר מכתבים ריק יכול לייצג גם חוסר רעיונות. החלום על תפקידה של אמנות ריק מסמל רצון להיות נערץ בגלל משהו שאתה מתכוון לעשות. עבודה לקראת הישג בלתי נשכח. לחילופין, נייר אמנות ריק יכול לשקף תסכול או קנאה, שאינם יכולים לעשות שום דבר שהחלום על נייר מקומט מסמל רעיונות או רגשות נטושים כי רעיון אינו מועיל. תסכול או מבוכה שמשהו לא עבד. החלום על ניירות תעודה מסמל רעיונות שיש לכבד או אחריות שצריך לעמוד בהם. החלום על ערימת ניירות משרדיים יכול לסמל רגשות להיות מוצפים או לחוצים יותר. יתכן שתצטרך להאט, לבקש עזרה או ללמוד להאציל….

…(דימום | חתך | פציעה) פצע בחלום פירושו כספי פיצויים שייצאו מפציעה שאדם עלול לסבול, וזה יראה. חתך ביד ימין בחלום פירושו כסף שמרוויח מעסק משפחתי. אם יד שמאל תקבל את הקיצוץ, רווחים כאלה יגיעו דרך קרובת נשים. אם אדם רואה את כף רגלו השמאלית מדממת מגזירה, פירוש הדבר שהוא ירוויח כסף מעסק חקלאי. אם הפציעה שלו בגבו, אז רווחים כאלה יגיעו מילדיו. אם הפצע שלו מתחיל לדמם בחלום, זה אומר חוב שעליו לפרוע, גם אם קשה לו לעשות זאת כרגע. כל פצע מדמם בחלום מייצג חובה כלכלית. בחלום, פצע ראש שלא מדמם הוא סימן שצריך לשמור על כספו. פצע שלא מדמם בחלום מייצג גם הכרה על ידי אחרים. אם אדם בעל סמכות נפצע בתאונה, לפיו בשרו מתפצל, ועצמותיו מנותקות בחלום, פירושו שהוא יחיה חיים ארוכים כדי לראות את קבורתם של רוב קרוביו. אם גנרל צבא רואה את יד שמאל פצועה בחלום, זה אומר שצבאו יכפיל את גודלו. אם ידו הימנית נפצעת בחלום, פירוש הדבר שאזור שליטתו יתרחב. אם אדם סובל מפצע בבטנו בחלום, פירושו צמיחה במצבו הכלכלי. אם אחד נפצע בירך בחלום, זה אומר שהשבט שלו יתעצם. אם אדם רואה את עצמו פצוע ברגליו בחלום, פירושו אריכות ימים. אם כף רגלו של אחד נפצעת בחלום, פירוש הדבר שסמכותו ושליטתו יהפכו למוצקים יותר. אם אדם מקבל חתך ושום דם לא נגמר מהפצע שלו בחלום, זה אומר שהתוקף יגיד משהו אמיתי על הקורבן שלו, מה שמייצג את התשובה שהאדם שבחלום צריך להגשים. פצע מדמם בחלום פירושו גם להיות נתון לכביסה אחורית, אם כי מה שנאמר נכון. אם אדם רואה מלאך חודר את בטנו בחרב, לפיו הוא חושב שהוא מת בחלום, פירושו שהוא עלול לסבול מכיב אשר בסופו של דבר יחלים. אם החרב מחילה פצע בצווארו בחלום, פירושו שגשוג אשר לרוב יועיל לאביבו. (ראו גם פצע אופקי | ניתוח | פצע אנכי)…

…זה יכול להיות אות (ראה פירוש של אות), או ספר (ראה ספר). בחלק זה נתייחס לגיליונות נייר חסרי מטרה. לראות הרבה נייר כתוב חושף את החששות של החולם. אם הוא לא כתוב, צבעו עשוי להכיל את המסר של החלום. לראות גליונות נייר מעופפים מעיד על כך שתקוותינו וחלומותינו חלשים ולא יתגשמו. הטפט חושף את הרצון לחדש את ביתנו….

…החלום של מגרסת נייר מסמל את ביטול התוכניות או הרעיונות. אתה יכול לבחור להיפטר מטרות או תוכניות מסוימות שאתה מחליט לעבור לכיוונים חלופיים. מגרסת נייר יכולה לייצג גם אנשים או שמצבים יכולים להיות אנטגוניסטיים בעליל כלפי המטרות או הרצונות שלך. נראה כי תוכניות או יעדים נפרשים לנגד עיניך. החלום של מגרסת נייר העובדת מאיחור מאי מסמל תוכניות או רעיונות המתחדשים לאחר שננטשו או התפשרו….

…כשהוא חולם שאתה רואה מכתב רשום, מנבא שכמה ענייני כסף ישבש את היחסים הוותיקים. עבור צעירה שחולמת שהיא תקבל מכתב כזה, רומזת כי תוצע לה יכולת, אך זה לא יהיה על בסיס חוקי או מוסרי למהדרין | אחרים עשויים לשחק כלפיה חלק מכובד. לאוהב, זה נושא מצגות כבדות של זיווג לא נעים. אהובתו תחמוד למתנות אחרות מלבד שלו. חולמים על מכתב אנונימי, מציין שתקבלו פגיעה ממקור לא חשוד. לכתוב אחד, מנבא שתקנא ביריבה, שאתה מודה שהיא העליונה שלך. חולמת לקבל מכתבים עם חדשות לא נעימות, מציינת קשיים או מחלות. אם החדשות הן בעלות אופי משמח, יהיו לך הרבה דברים להודות עליהם. אם המכתב הוא חיבה, אך כתוב על נייר ירוק או צבעוני, תקלו עליכם אהבה ועסקים. דכדוך יעטוף אותך. דיו כחול, מציין קביעות וחיבה, גם הון בהיר. צבעים אדומים באות, מרמזים על התרחקות באמצעות חשדנות וקנאה, אך ניתן להתגבר על כך באמצעות תמרון נבון של הצד החשוד. אם אישה צעירה חולמת שהיא תקבל מכתב ממאהבה ותניח אותו בסמוך לליבה, היא תדאג מאוד מיריבה נאה. אמת מתוגמלת לעתים קרובות בקנאה. אם לא תצליח לקרוא את המכתב, תאבד משהו בדרך עסקית או חברתית. מכתבים כמעט תמיד מביאים דאגה. כדי ליירט את מכתבך, אויבים יריבים פועלים להכפיש אותך. לחלום לנסות להסתיר מכתב מאהובתך או מאשתך, רומז שאתה מעוניין במקצועות לא ראויים. חולם על מכתב עם גבול שחור, מסמל מצוקה ומות של קרוב משפחה כלשהו. לקבל מכתב שנכתב על נייר שחור עם דיו לבן, מציין שקדרות ואכזבה יתקפו אותך, והתערבות ידידותית תביא להקלה קטנה. אם המכתב עובר בין בעל לאישה, המשמעות היא הפרדה תחת מטענים סנסציוניים. אם אוהבים, חפשו מריבות ואיומי התאבדות. לאנשי עסקים זה מציין קנאה וחמדנות. חולמת שאתה כותב מכתב, מציינת שתמהר לגנות מישהו בחשד, ויבוא חרטה בעקבותיו. מכתב קרוע, מעיד על כך שטעויות חסרות סיכוי עשויות להרוס לכם את המוניטין. כדי לקבל מכתב ביד, מציין שאתה פועל בצורה לא ברורה כלפי המלווים או האהובה שלך , ואתה גם לא זקוף בהתנהלות שלך. חולם לעתים קרובות לקבל מכתב מחבר, מנבא את בואו, או שתשמע ממנו במכתב או בדרך אחרת….

…מאמר כתוב מציין שתקבלו חדשות נעימות. נייר לבן פירושו אהבה והנאות טהורות. נייר צבוע הוא אות צביעות ובקנאה….

…זהו חלום מבורך ביותר, המציין בריאות טובה ושגשוג כללי, אם תפגשו אותו מבחינה חברתית, שכן לא אז תוציאו את כספכם עבור שירותיו. אם אתה צעיר ומאורס להתחתן איתו, אז החלום הזה מזהיר אותך מרמאות. לחלום על רופא באופן מקצועי, מסמל מחלות מייאשות והבדלים לא נעימים בין בני משפחה. לחלום שרופא מבצע חתך על בשרך, מנסה לגלות דם, אך נכשל במאמציו, מציין שאתה מיוסר ונפגע מאדם רשע כלשהו, ​​שעשוי לנסות לגרום לך לשלם כסף עבור חובותיו. אם הוא ימצא דם, אתה תהיה המפסיד בעסקה כלשהי….

…(מעיים) בחלום, המעיים מייצגים את הרכוש האישי של האדם, או שהם יכולים להיות משמעותיים לכיס. אם המעיים נראים מחוץ לבטן בחלום, הם מייצגים את בנותיו החורגות של האדם, או מחלה בבית ההוא. אם לרקמת המעיים יש חתך, או אם הוא נשבר בחלום, פירושו מוות. משמעות של מעיים בחלום היא כסף. מעיים חשופים בחלום פירושם משטח של כסף נסתר. אכילת מעיים של מישהו בחלום פירושה לשלול ממנו את כספו, או לגלות אוצר סמוי. אם המעיים והמעיים של האדם מוציאים מגופו לרחצה, ואז מונחים במיכל בחלום, פירושו שמותו והכביסה מייצגת את הקברן. וציין כאן כי אסור להטיל חניטה באיסלאם. חוקים איסלאמיים. (ראו גם גוף ')…

…כשאתה ישן, חולם ורואה חזון שיש לך חתך, זה יכול להצביע על כך שמרפים אותך או מתערערים. לחילופין, זה מתייחס למיניות הנשית ולגישות הנשיות כלפי מין. בפרט, אם החתכים הם על הרגליים, אז זה מסמל חוסר איזון. אינך יכול להגן על עצמך. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה חותך את עצמך, זה מציין שאתה חווה איזו סערה או בעיות סוערות בחייך המעירים. אתה מנסה להתנתק מהכאב הבלתי נסבל שאתה חווה….

…החלום על רוצח מסמל היבט של עצמך שדואג לסיים או להיכשל במשהו כזה לעולם לא יהיה דאגה לעולם. להיות ממוקד לחלוטין בחיסול תחום כלשהו בחיים שלך לנצח. מישהו חתך לנצח באמצעות הפתעה או מבוכה. רצון לעולם לא להתמודד עם בעיה. חַבָּלָה. שקול את התכונות של האדם שנרצח ושאל את עצמך כיצד התכונות הללו יכולות לחול עליך או למצב בחיים שלך. לחילופין, רוצח יכול לייצג את רגשותיו כלפי אדם אחר או סיטואציה שלא אכפת לו מכלום מלבד לצלם בצורה ברורה. הרגשות שלך כלפי אנשים שמתמקדים במכוון להיפטר ממך. זה יכול לסמל את הרגשות שלך כלפי מישהו שבמיוחד קיבל את ההחלטה לסיים איתך מערכת יחסים או מצב. תחושת חבלה….

…בחלום, הר אוכף מייצג ילד, משרת אמין ומשרת אמין, הנרתיק של האישה או יסוד של בית. אם אדם רואה את עצמו מכניס את כף רגלו הימנית בחלום, זה אומר שהוא יקיים יחסי מין עם אשתו. הרכבה באוכף בחלום מייצגת גם את הרכב, הנוחות, העבודה, הנסיעות, השטיח, החווה, האישה, הבן, הכנות הכנות או הנשיאות. אם מישהו מגלה שלמתקן האוכף שלו יש חתך, או אם הוא נעלם בחלום, פירושו שהוא ימכור את האוכף שלו, או את רכבו, או שמשרתו היקרה עלולה למות בקרוב. (ראו גם אוכף)…

(ראה חתך)

…החלום על ידיים מסמל את היכולת, המסוגלות והיכולת לעשות מה שאתה רוצה. היכולת לבצע התנהגויות או כישורים מסוימים בעצמך. היכולת לבטא את הבחירות שלך. ראייה של שתי ידיים המחזיקות זו את זו מסמלת שותפות. שטיפת ידיים מסמלת היפטרות מבעיה או דחיית תחושת אחריות. ראיית יד מנופפת מסמלת תחום בחייך שמושך אותך לעברו. אפשרויות, אמונות או סיטואציות שמפתות אתכם. החלום לאבד יד מסמל את רגשותי הגניבה שלך. אתה לא יכול לעשות משהו שאתה רוצה או שיש לך משהו שאתה מרגיש שמגיע לך. השתקפות של משהו שגורם לך להרגיש מוגבלת או אובדת עצות. מרגיש פחות או חסר אונים ואי יכולת לעשות דבר. החלום לחתוך את היד מסמל רגשות לגבי בעיות עם היכולות שלך. מרגישים לקויים או שהכישורים שלך מתאפקים על ידי בעיות. לחילופין, חתך ביד עשוי לשקף את יכולותיך, כישוריך או יכולותיך שנפגעים כתוצאה מהשפעה שלילית או קונפליקט. באופן בלתי אפשרי לעשות את מה שאתה רוצה. דוגמא: לאישה יש חלום חוזר ונפרד מנותקות שתי הידיים. בחיים האמיתיים היא הרגישה תלויה לחלוטין בבעלה והרגשתי שהיא לא יכולה לעשות שום דבר למען עצמה….

…גילוח, גזירה או התאמת השפם של האדם בחלום פירושו הפחתת הנטל של האדם. שפם בחלום פירושו גם כסף. חתך רע בשפם של אדם בחלום פירושו תקלה או הפסד של כסף. קיום שפם ארוך באופן יוצא דופן בחלום פירושו להתנגד לזרמים, או שזה יכול להיות מחלה שתמנע ממישהו לאכול אוכל מוצק, או שזה יכול להיות חדשנות דתית. שפם ארוך ומכוער למראה בחלום פירושו קשיים, צערים, מצוקה, הפיכה לאלכוהוליסט, סירוב להיכנע לאחרים את אשר שייך להם, או לסרב לשלם צדקה, או להעמיד פנים להתעלם מההכרח לשלם את מס נדבה החובה. גילוח השפם בחלום עבור מישהו שעוקב אחר הטרנד הזה פירושו נחמה ופיזור צער. אם אדם לא אוהב לגלח את שפמו ורואה את עצמו מגלח אותו בחלום, זה אומר שהוא יאבד את דרגתו, ירוויח מוניטין רע, או שזה יכול להיות עוני או הפסדים עסקיים. יש שפם קטן או קצר בחלום פירושו רפיון או עצלנות….

…החלום על תעסוקה מסמל את הרגשות שלך לגבי חובות או אחריות, להיות חובה. אדם או סיטואציה, עליכם לדאוג לעצמכם מכיוון שאתם מסתכנים באובדן מעמד, כוח או התקדמות שכבר הושגו. באופן שלילי, תעסוקה יכולה להיות סימן לכך שאתה מרגיש גם מחויב למשהו שלא מעניין אותך, או שהוא חשוב באותה מידה שאתה מרגיש אותו. החלום על הצורך במשרה עשוי לשקף רצון להחזיר רגשות רלוונטיים בעת הצורך, או לשאת את משקלו האישי. מרגיש לא חשוב. לחלופין, צורך במשרה יכול להיות סימן לכך שאתה מצפה למצוא דרך להימנע מאיבוד מעמד, כוח או משאבים. מרגיש שאם לא תעשו משהו כל הזמן או תעזרו למישהו מספיק, תוכלו בסופו של דבר להפסיד בדרך כלשהי. באופן שלילי, צורך במשרה יכול להיות סימן לכך שאתה מרגיש מחויב לבעיות של מישהו אחר, או שאתה לא רוצה להשאיר נייר ישן….

…(רשומות) בחלום, מחברת פירושה לנהל את ההוצאות של מישהו, או לזכור את העבר. מחברות בחלום מייצגות גם אחוזה, שידה, הטבות, רווחים, מצוקה, נטל או הערות רעות. אם מובטל רואה מחברת בחלומו, זה אומר שהוא ימצא עבודה. (ראה גם נייר)…

…התבוננות במגירת הבשמים או במגירה בה מאוחסן איזון האבן היקר בחלום פירושו רוחות רווח גבוהות, סיפוק צרכיו של האדם והתאחדותו מחדש עם משפחתו. מגירת אחסון נייר פירושה אריכות ימים. באופן כללי, מגירה בחלום מייצגת בשורות שמחות. אם אחד פותח מגירה ומוצא בתוכו פנינה או פנינה בחלום, זה אומר חדשות טובות או רווח שתקבל בעוד מספר ימים. (ראה גם תוכן עניינים)…

…חולם לראות או לחתום על מעשים, מבשר תביעה משפטית, כדי לזכות בה אתה צריך להיות זהיר בבחירת ייעוץך, מכיוון שאתה עשוי להיות המפסיד. לחלום לחתום על כל סוג של נייר, הוא סימן רע עבור החולם. ראה משכנתא….

(ראו נייר | התחייבות לאמונים | הבטחה)

…החלום לשמוע את דעתו של מישהו אחר מסמל רגשות לגבי מצבים שהם חד צדדיים. מרגיש לא מסוגל לשנות את האופן בו מישהו חושב או לשנות תוצאה. מרגיש שמצבים אחד הותיר אותך תקועה עם אפשרות אחת בלבד. יתכן שתרגיש שאדם שאתה מדבר איתו מוכן להתפשר. החלום לדון בדעתך מסמל את חוסר הרצון שלך להתפשר או להאמין שכל החלופות האחרות חשובות. דוגמא: אדם חלם שמישהו ימסור לו פיסת נייר ויגיד לו שבתוכו אותו אדם מאושר לחוות דעת. בחיים האמתיים, החולם התנהל ויכוח עם פקח בניין שנענה לבקשתו לחקור את רכוש שכנו. הפקח סירב לתת לשכנו מעוות ונתן לו תשובה שהרגשתי בירוקרטית ולא מתפשרת….