לקיים אינטראקציה עם יין זכוכית, כשאתה חולם, זו המשמעות הסמלית של האושר. האם אתה במצב של להיות מאושר? כוס יין יכולה להיות סמל לעושר, סחיטה, דרגה, מלאות, פאר. יכולה להיות לו גם חשיבות סמלית שמכריזה על הריון. אם שוברים את כוס היין, זה יכול לייצג תוצאה לא מוצלחת של משהו שמתוכנן. כוס יין שבורה בולטת גם כסימן להפלה….

לחלום על שתיית מים בכוס יין עולה כי נעשות טעויות בפעילויות מסוימות, אשר בסופו של דבר יניבו תוצאות שליליות. מחלום על משקפי יין בסגנון ישן עולה כי החולם יקבל כנראה תשומת לב ואולי טובות הנאה מזרים. כשאישה חולמת לתת מי שתייה לגבר בכוס יין זה מרמז על משאלות של הנאה בלתי חוקית….

לחלום על מרתף יינות כהה, מזהיר אותך שיש הרבה ספקות בנוגע להתנהגות שלך, כמו חוסר ביטחון, מה שמוביל אותך לכישלונות וזה יכול להוביל אותך לאסון. לחלום להיות במרתף יין מצביע על כך שאתה מסתבך בעסקים ובפרקטיקות מבישות ומלוכלכות שיביאו לך בעיות קשות בעתיד המיידי. אם אישה חולמת על מרתף יין, המשמעות היא שהיא צריכה להיות זהירה מאוד עם האנשים שמתוודים בפניה על אהבתם, מכיוון שהם עשויים להיות לא ישרים. אם אישה צעירה או רווקה חולמת להסתכל במרתף נקי ומואר, מלא בבקבוקים וחביות עם יין, זה מעיד שהיא רוצה ואולי תוכל להתחתן עם מישהו עשיר מאוד, מישהו עם הרבה חברות, למשל. אם החולם נשוי, סימן זה מרמז על שגשוג, בשל מאמציו שלו או בגלל תמיכתו של אדם אחר….

שתיית יין לא אלכוהולי בחלום פירושה מצוקה, צער, חיים עלובים, עוני או הוצאה בלתי צפויה. בחלום, שתיית יין לא אלכוהולי מייצגת גם כסף כדין שמרוויחים מיובשת וזיעה. עם זאת, שתיית משקה אלכוהולי בחלום פירושה כסף שנרכש באמצעות מילים וויכוחים גסים, ולגבי מושל בחלומו זה אומר אובדן תפקידו. משקאות אלכוהוליים בחלום פירושם כסף ממקור חשוד, או שהם יכולים להיות מצוקה או דיכאון. (ראו גם יין)…

כשאתה רואה יין ויאנג בחלום, החלום הזה מעיד על הרמוניה בין שני חפצים שונים לחלוטין. יין ויאנג מסוגלים למצוא את המשלים. חלום כזה מראה כיצד החולם מסוגל למצוא איזון בחייו, לא משנה אם זו שאלת מערכות היחסים, דרך החשיבה שלו או מיזמים עסקיים כלשהם….

סמל החלום של כוס יין המסמל הנאה וסיפוק בחייו של האדם. מצד שני, זה יכול להיות סימן להריון. לכוס יין שבורה יש משמעות שלילית מאוד ולא נעימה, זה מעיד על הפלה….

לחלום שאתה נמצא במרתף יין יש את המשמעות הסמלית של כל תחומי האישיות שלך. מרתף יין חלומי מייצג את כל צדדי הדמות שלך. לחילופין, זה מציע את כל חוויות העבר שלך, מצבים, מערכות יחסים – חיוביות ושליליות כאחד….

כשאתה במרתף יין בחלום שלך, זה מציין את הידע שלך ואת ההיכרות עם הדברים הרעים והטובים בחייך.

חולמת על כוס יין, מנבאת כי אכזבה תשפיע עליך ברצינות, מכיוון שלא תצליח לראות שום דבר נעים עד שתזדעזע למימוש הצרות….

חולמת על מרתף יין, מבשרת שעשועים או הנאה מעולים יבואו בדרכך, כדי להיפטר מהצעתך….

החלום עם כוס יין מסמל את הפתיחות לחגיגה, ליהנות מהישגיהם או להירגע בתחושת השלמה. לרצות או לרצות להרגיש טוב עם עבודה קשה שהושלמה או מה עשית….

ראו את המשמעות של מרתף

לחלום שאתה נמצא במרתף יש את המשמעות הסמלית של חששות ופחדים סודיים. מרתף בחלום מציע כי הצד של התת מודע שלך, בו שמרת על הפחדים והבעיות שלך, מנסה לשחרר את הנטל הסמוי הזה. לחלום שאתה הולך למרתף, מתבלט כסמל לאומץ וחופש מהעבר. זה אומר שאתה חופר עמוק בחוויות הישנות שלך ומתמודד באומץ מול הפחדים שלך. אתה נהיה פחות חרד ממה שהיית בעבר….

(ראה מיץ)

(אלכוהוליסט | בירה | שיכור | עוינות | רשע | שנאה | שיכרון מוחץ | פיתוי | טיפלר) יין בחלום מייצג רווחים לא חוקיים, מכרז בלתי חוקי או כסף קל. שתיית יין בחלום פירושה חטא גדול, או שזה יכול להיות עשיר. זה גם יכול לרמוז התעללות מילולית, פיתוי או עוינות. נהר יין בחלום פירושו מצוקות. יין בחלום מייצג גם הסכמת נישואין, או פיטורין מעבודתו. ערבוב יין עם מים בחלום פירושו לערבב כסף חוקי ולא חוקי, או שזה יכול לייצג רווחים משותפות עסקית עם אישה. לחיצה על ענבים לייצור יין בחלום פירושה לשרת מישהו בסמכות שתעסוקתו מאפשרת להשיג הצלחות בולטות בחיים. אם מישהו מוזמן למסיבת שתייה בה הוא מוצא חלומות של פירות וכוסות יין בחלום, זה מייצג את מות הקדושים שלו. אם אדם חולה רואה את עצמו שותה יין בחלום, פירושו שהוא יקבל את התרופה הנכונה ויחלים ממחלתו. שתיית יין בחלום פירושה גם לאבד את חושיו, או שזה יכול לציין שקורה רע. שתיית יין בחברת אנשים מופרעים נפשית יחד עם תרופות הרגעה, סמים, מוזיקה, ריקודים, פארסה או פעולות מגוחכות בחלום פירושו שאחד ישבר את התחייבות האמונים שלו לאפוטרופוס או לשליטו, להכחיש את הברית שלו לאדונו, או שהוא עשוי לפתוח במלחמה נגד שליטו. אם מלומד רואה את עצמו שותה יין בחלום, זה אומר שהידע שלו יגדל. אם זה יין ענבים בחלום, פירושו שהוא יאכל ענבים מחוץ לעונתם, או שהוא עשוי לדרוש תכשיר תרופתי כתרופה למחלה, או שזה יכול להיות פירושו להרוויח כסף כדין, או ליפול למעשה מביש . אם הוא קונה יין או לוחץ עליו בחלום, זה אומר שהוא יעודד עיוות דתי, מעשה שיגרום לו לסבול מקללה. יין בחלום מייצג גם שקרים, פטפטות, חלוקת סודות, ניאוף או פשעים. שתיית יין בתחרות או בשביל הכיף בחלום פירושה אובדן הכסף או הילד. אם האדם עובד קשה, פירושו שהוא עשוי לחוות נוחות זמנית כלשהי, או שהוא עלול להינשא לאישה מבוגרת. שתיית יין בחלום פירושה גם סבל ממצב של חושים. לראות אדם עזוב שותה יין לא משכר בשמחה בחלום פירושו שהוא שוכן בגן העדן. זה נכון רק אם הוא לא היה נוהג לשתות אלכוהול בעולם הזה. עם זאת, יין בחלום יכול להיות סימן טוב עבור מי שמתכוון להתחתן, בגלל תכולת המים שלו. (ראו גם בירה | ענבים | חומרים רעילים | מיץ | יין לא אלכוהולי | אורן | כרם)…

(ראה Urn)

היין מסמל עושר וידע. צרור הענבים הוא סמל לפריון ולהקרבה….

אם אתם שותים יין בחלומכם, אז החלום הזה מכריז על חגיגה או אירועים שמחים בחייכם. שבירת בקבוק היין בחלום מעידה על כך שאתה מרוצה מאוד מהתשוקה שלך ומתעלל בו יותר מדי….

לחלום על יין או על כל משקה אלכוהולי אחר, עולה כי מחשבה על ארגון מסיבה או התכנסות עם חברים, שתועיל לחולם. לחלום להיות לבד לשתות יין עשוי להיות שאתה מסתובב לא נכון בענייני היום או בעסקים שלך. לחלום על קניית יין מעיד על אנוכיות ועל כוונה לנכס משהו לא נכון. אם במקום לקנות אותו אתה מוכר אותו, אז זה מזהיר אותך שיאשימו אותך בגלל ההתנהגות הפסולה שלך. לחלום על חביות או בקבוקי יין, אך בלי לגעת בזה, מציע שיהיו רווחים כלכליים, אך בגלל חיי משפחה עגומים. אדם צעיר ששותה או מוכר יין בחלומות מראה שיש לו חיים מתמימים ללא שאיפות להקים בית. החלום יהיה סימן טוב או רע בהתאם לאיכות היין. אם זה יין טוב, עלינו לצפות רק לדברים טובים, ואילו אם זה יין באיכות ירודה, אזהרה שאנחנו נהיה מעורבים בקטטות ובעיות ביחסים….

שתיית יין בחלום פירושה שמחות מהולות באי נעימות, נישואים קרובים ואירוע חברתי.

החלום על יין מסמל מצבים בהם אתם חוגגים, מרוצים ממה שהשגתם כבר או או נרגעים בתחושת הישג. אתה מרגיש שאין יותר מדי מה לעשות … ואתה מאוד נוח עם זה. אתה חווה את התוצאה הסופית של תהליך, שינוי או מאבק. בקבוק יין יכול להיות גם סימן לכך שאתה לוקח הפסקה באמצע משהו חשוב. דוגמא: אדם חלם שיוצע לו בקבוק יין. בחיים האמיתיים הוא עשה זאת בקלות לאחר שסיים פרויקט עבודה קשה….

חולמים על שתיית יין, מבשרים על שמחה וידידות כתוצאה מכך. חולמת לשבור בקבוקי יין, מנבאת שהאהבה והתשוקה שלך יגבלו בעודף. כדי לראות חביות יין, חוזים יוקרה גדולה. לשפוך אותו מכלי אחד לשני, מסמל שההנאות שלך יהיו מגוונות ותסע למקומות בולטים רבים. לחלום על התעסקות ביין מציין כי העיסוק שלך יהיה משתלם. עבור אישה צעירה החולמת על שתיית יין, מציין שהיא תתחתן עם ג'נטלמן עשיר, אך עם כבוד….

לחלום על שתייה פירושו חגיגה וחגיגה. לחלום על שבירת בקבוקי יין מסמל שחרגת על הרצונות והתשוקה שלך….

(ענבים | קנה סוכר | יין) לחיצה על ענבים לייצור יין בחלום פירושה שגשוג וקציר טוב. אותה פרשנות ניתנת ללחיצת קנה סוכר או פירות אחרים. אם אדם עני רואה את עצמו דוחק ענבים לייצור יין בחלום, פירושו שהוא ישגשג. אם רואים את כולם דוחקים ענבים לייצור יין, או דוחפים זיתים לשמן האכילה שלהם בחלום כאשר התנאים הכלכליים נמצאים במולדתו, פירושו התאוששות כלכלית. אם תלמיד חוקר או סטודנט בדרך, או אסיר רואה זאת, פירוש הדבר שהם יברחו מסכנה אפשרית. אם המלווה רואה זאת, פירושו שהוא יחזיר את כספו מאנשים. אם תלמיד בדרך רואה זאת, פירוש הדבר שהוא יצליח במסעו אחר ידע. אם רווק רואה את זה, זה אומר שהוא יתחתן וילד הרבה ילדים. הכנת יין בחלום פירושה מזל טוב עם מכריו של מישהו, או להרוויח כסף שלא כדין ונגוע. (ראה גם חילוץ שמנים מזרעים)…

לחלום שאתה שותה מים מייצג חיוניות אנרגטית, חוזקות מרעננות, הגברת הרוחניות. יש לך מטרה וכל הבעיות בנתיב שלך יבוטלו. בנוסף, אתה לומד מהעבר שלך ותמצא את הפיתרון של כל בעיות עתידיות. לחלופין, שתיית מים מציעה לך לדאוג יותר. לחלום שאתה שותה אלכוהול מעיד שאתה מנסה לברוח מהתקופה הנוכחית בחייך. לחלופין, שתיית משקאות אלכוהוליים, שטעימים עבורך בחיים האמיתיים, פירושה שאתה מחפש את התחושה האשלית והמטעה של אושר, שמחה או סיפוק. בפרט, אם אתה שותה יין, זה לעתים קרובות השתקפות של הדימוי של התרבות הדתית שלנו. לשתיית יין בחלום יש את הסמליות של כוח אלוהי. בנוסף, המשמעות השנייה של היין מתפרשת כהשראת גירויים חיצוניים, אך עליכם לחלום על סוג או סוג מסוים של יין. אז זה אומר שיש לך חיבה אדירה לסוג יינות זה….

(חבורת ענבים) בחלום, חבורת ענבים טעימה מתוקה פירושה קבלת הטבות באמצעות קרוב משפחה או חבר קרוב. אם הענבים טעם חמוץ בחלום, אז הם מתכוונים לצער. ענבים בחלום מייצגים גם כסף, רווחים, רווחים, הון צומח, חיסכון או הון נחוץ כדי לתמוך במיזם עסקי. לראות ענבים בעונה בחלום פירושו רווחים מהותיים, ומחוץ לעונה המשמעות היא רווחים מהירים או רווחים בלתי חוקיים. לקטוף חבורה של ענבים בחלום פירושו לקבל כסף מאישה. ענבים שחורים בחלום מייצגים את הלילה וענבים לבנים מייצגים את אור היום. ענבים שחורים בחלום הם בעלי תועלת מועטה בערנות ועשויים לייצג כסף שלא נמשך. ענבים לבנים בחלום מייצגים התאוששות ממחלה, שכן נח הנביא (uwbp) הוטל פעם בשחפת, ואלוהים יתברך נתן לו השראה בחלום לאכול ענבים לבנים ובחופשתו של אלוהים הם הביאו להחלמתו. ענבים תלויים על גפן בחלום מציינים פחד. חילוץ הזרעים וזריקת העיסה בחלום פירושו ויכוח עם אשתו של אחד שיסתיים בצער. לראות ענבים בעונה בחלום יכול להיות מצוקה ומחוץ לעונה הם מתכוונים לחולי. הצגת ענבים בעונה בחלום יכולה גם להיות הצלחה הקשורה לנשים, אהבה, רוך וחמלה. אכילת ענבים בחלום פירושה גם שתיית יין. (ראו גם שחפת | יין)…

בקבוק זכוכית בחלום מייצג משרת, עוזרת בית, בן או אישה. בקבוק זכוכית בחלום מייצג גם אישה שלא שומרת סוד, בן לוויה דיבה, מחלה, נואפת או זונה. בקבוק זכוכית מלא בשמן בחלום מייצג אישה ואת האיפור שלה. אם מישהו מטפח את שערו בשמן מבקבוק כזה בחלום, זה אומר לקשט את עצמו או להיות גאה באהבתו לאישה כזו. אם השמן נשפך על פניו של האדם בתהליך היישום שלו בחלום, פירושו שהוא יסבול ממצוקה. השבבים השבורים של בקבוק זכוכית בחלום מייצגים כסף. צינור בדיקת שתן בחלום מייצג זונה. לפיכך, אם אדם רואה את עצמו משתין בתוך צינור כזה בחלומו, עליו להיזהר שלא לנאף. בקבוק יין בחלום מייצג עוזרת בית המהססת לשאת עליה כסף. בקבוק יין בחלום מייצג אישה בהריון שיכולה לסבול מדימומים אם כי תעביר את ילדה בבטחה. בקבוקי זכוכית בצבעים וגדלים שונים בחלום מייצגים אנשים ללאומים שונים. בקבוק זכוכית בחלום יכול גם להיות חשיפת החיים הסודיים של אנשים או הכפשת אנשים לא נאמנים. אם בקבוק זכוכית נופל ונשבר בתוך ביתו בחלום, זה אומר להימנע משחיתות או לברוח מפיתוי שעלול להתרחש בתוך בית כזה. (ראה גם בקבוק)…

(שיכור | עוינות | רשע | שנאה | שיכור מוחשי | פיתוי | טיפלר. ראו גם בירה | תכשירים רעילים | יין לא אלכוהולי | יין)

סיידר, יין ומשקאות האלכוהוליים ביותר נוטים להיות בעלי משמעויות נפוצות בחלומות. לחלום על סיידר, יין או משקאות אלכוהוליים אחרים מצביעים על כך שאתה מתכנן מסיבה או מפגש עם חברים, מה שיביא לך יתרונות. לחלום שאתה משתכר בגלל סיידר הוא בדרך כלל סימן שמונע סכסוכים קרובים, מריבות במשפחה בגלל עסקים. זה יכול להיות גם תוכחות, חילוקי דעות ומחלה אפשרית….

(כל מכולה בכלי חרס רחבי פה.) בחלום, צנצנת כלי חרס מייצגת עובד מרמה שמופקד בידי מחלקת הנהלת החשבונות בעסק. שתיית מים מתוקים מצנצנת חרס בחלום פירושה להרוויח כסף כדין ונוחות בחייו. שתייה של מים מהמים שנמצאים בצנצנת בחלום פירושה צריכת מחצית אורך חייו. שתייה מכלי חרס חזק ופה בחלום פירושה גם פיתוי עובדת. אם אשתו בהריון והוא רואה את עצמו נושא צנצנת חרס שנפוצה ונשברת, פירוש הדבר שאשתו עלולה למות מסיבוכים במהלך הלידה שלה או לאחר שילדה את הרך הנולד. בחלום, צנצנת חרס יכולה גם להתפרש כאישה עובדת קשה, או משרתת, אף כי צנצנת נחושת מייצגת אישה אצילית. קנקן של יין בחלום מייצג את הווסת של האישה. אם אדם שותה מכוסית יין, פירושו שהוא יקיים יחסי מין עם אשתו במהלך אותה תקופה, פעולה זו אסורה באיסלאם. אם הצנצנת מלאה בשמן אכילה, דבש או חלב, היא מייצגת אוצר סמוי. אותה פרשנות חלה על כד חימר קטן, ספל, כלי חרס לבישול או סיר פח. (ראו גם סיר)…