(טיארה | טורבן) כיסוי ראש בחלום פירושו נשיאות, מסעות או נישואים. אם מישהו מקבל כיסויי ראש, או נזר בחלום, זה אומר שהוא עשוי לצאת לטיול רחוק. אם מישהו לובש כיסויי ראש בחלומו, זה אומר שהוא עשוי להחזיק מושב בממשלה. אם אדם מורגל ללבוש כיסויי ראש אז חבישתו בחלום מייצגת את הממונה עליו, את המושל, את אחיו, את אביו, את דודו, את מורו או את מלומד, שכן לכולם יש זכות שווה עליו. לבישת כיסוי ראש מלוכלך וחבוש בחלום פירושו צער, קשיים ומצוקה. אם כיסוי ראשו של אחד מפורק את ראשו, או אם הוא נופל לאדמה בחלום, פירושו מותו של הממונה עליו, או מי מהאנשים הנ~ל . אם מלך מציע למישהו כיסויי ראש או נזר בחלום, זה אומר שיהיה לו הכוח למנות אנשים בממשלות שונות. אם תקלה תיפול בגד ראשו של אדם או טורבן של אימאם בחלום, זה ישקף את אמונתו ומצב קהילתו. לבישת טורבן משופשף בחלום פירושו סמכות, או שזה יכול להיות שישב בספסל השופטים. לבישת כיסויי ראש שמעליה נוצה לבנה בחלום פירושה להיות מנהיג. לבישת כיסוי ראש העשוי מפרווה של בעלי חיים או מסתור בחלום פירושו להיות בלתי צודקים ומסונוורים מאי צדקתו של האדם, או שזה יכול לתאר את אישיותו המרושעת של הממונה עליו בעבודה. כיסויי ראש, טורבן או נזר בחלום יכולים גם לייצג סגפן. (ראה גם כובע חו~ל | טורבן)…

החלום של כאב ראש מסמל בעיה או אי נוחות שאתה לא אוהב שתצטרך לעמוד בה כל הזמן. בעיה או נטל מטריד שאתה מרגיש הכריח אותך לחשוב. דוגמא: אישה חלמה פעם כאב ראש. בחיים האמיתיים היה לי דלקת בסינוסים תמידית שלא תיעלם….

כשאתה חולם לקבל כאב ראש, זה יכול לייצג את הגירוי הפנימי שמבטא את גופך, כמו כאב הראש האמיתי. כאב הראש בחלום יכול גם להצביע על כך שהחולם בוחר בדרך הלא נכונה. אולי אתה נותן לרגשות לנצל את המוח, כך שאתה לא מסוגל לחשוב בבהירות ולקבל את ההחלטות הנכונות….

כאב ראש בחלום מייצג את חטאיו של האדם. סבל מכאבי ראש במיגרנה בחלום פירושו שיש לחזור בתשובה על חטאיו, להצר את תוכניותיו, לחלק כסף לצדקה, לקיים צום דתיים מרצון, לחפש נסיגה רוחנית, או להחליף לב כלפי מעשים טובים. כאב ראש בחלום פירושו גם סבל מאומללות וסבל בחייו של האדם. כאב ראש בחלום יכול גם לייצג את המעסיק או המפקח של האדם….

זה עשוי לשקף כאב אמיתי ואם זה לא המקרה, הוא מכריז על בעיות לטווח קצר, אך מדאיגות מכיוון שהן חוזרות שוב ושוב.

בחלום, ראש חץ מייצג דיבורים, הטבות או רווחים ממסעות עסקיים. ראש חץ העשוי עופרת בחלום פירושו לקבל מכתב שמסביר את חולשתו של האדם. אם ראש החץ עשוי נחושת בחלום, פירושו הנאה חומרית. אם הוא עשוי מזהב בחלום, הוא מייצג אות שאחת נאלצת לשלוח. (ראה גם חצים)…

לאחר כאב בחזה בחלום מציין חטא שעונשו נאסר עליו, או יכול להיות פירושו לבזבז אותו, או שזה יכול לייצג את נדיבותו של אדם אחר מלבד הנאת אלוהים, והכאב מייצג את העונש עליו. (ראו גם גוף 1 | חזה 2 | כאב)…

חולמים לראות כיסויי ראש עשירים, תהפכו למפורסמים ומצליחים. כדי לראות כיסויי ראש ישנים ושחוקים, תצטרך למסור את רכושך לאחרים….

החלום על ראש עור מסמל מידה אסרטיבית של חוסר סובלנות. חוסר רצון מוחלט לשמוע רעיונות אחרים בכלל. חוסר רגישות אכזרי. דאגה להוכיח שאתה קשוח. באופן שלילי, ראש עור עשוי לשקף ניסיון בורר או אגרסיבי להחניק רעיונות או אפשרויות אחרות. הולך רחוק מדי, מנסה להוכיח שאתה לא חלש….

החלום עם ראש מגולח מסמל להקריב את מה שאתה חושב. זה מסמל ויתור על מחשבות והתנהגויות מסוימות, תכונות אישיות, שליליות לרוב. ראש מגולח נפוץ כאשר אדם משנה את אורח חייו. דוגמא: אישה חלמה לגלח את ראשה. בחיים האמיתיים היא ניסתה להיות צמחונית. הראש המגולח השתקף ממנה וויתר על הרגלים ישנים לא טבעוניים….

(ראה כאב)

(ראה כאב | שיניים | שן)

(ראה כאב)

(ראו גם גוף 1 | כאב)

(ראה גוף '| כאב)

(ראה גב | גוף 1 | כאב)

החלום על ראש בובל מסמל נטייה ללכת עם מה שאחרים חושבים. הסכמה מוחלטת, כל אשר יקרה. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה צריך להתחיל לחשוב בעצמך….

החלום עם כיסוי ראש מסמל מצב רוח שנמנע בכוונה מתחושות תשוקה. יתכן שאתה מנסה בכוונה להראות למישהו שאתה אוהב שהוא לא רוצה אותו. מוסתרים בכוונה או מתאפקים מרגשות רומנטיים. דוגמא: צעירה חלמה ללבוש צעיף על ראשה. בחיים האמיתיים היא בילתה עם החבר שלה לשעבר ולא רצתה להכניס אף אחד מחייה האינטימיים לשיחה….

החלום על ערב הסילבסטר מסמל אירועים או חוויות חיים, שבהם יש לך הזדמנות להתחיל שוב ולחשוב אחרת. חלום הסילבסטר משקף הזדמנות להשתנות. דוגמא: אישה חלמה בערב ראש השנה. בחיים האמיתיים היא תכננה להפסיק לעשן. דוגמא 2: אישה חלמה על חגיגות השנה החדשה. בחיים האמיתיים, היה לה רק לילה מדהים לרקוד אחרי שנפרדה עם החבר שלה….

(בקר | סוס) בחלום, פרסה מייצגת ידע ורודף אחר הפניות או מסלוליו. זה גם מייצג עושר כאשר הפרסות הן של סוס המלכים או של סוס שליחו. גושים בחלום מרמזים גם על מעבר חובה ממקום למקום. פירושו של ראש בחלום פירושו גם הכוונה לנפש אבודה. לשמוע את צליל הפרסות העוברות ברחובות בחלומו פירושו גשם או שיטפונות….

לסבול מכאבי בטן פירושו בעיות, חרדות ותלאות.

לחלום על כאב יכול להיות תמרור אזהרה שגופך שולח אליך וגם ביטוי ללחץ שמציב עליך חיי היומיום ואתה לא מעז להתעמת איתו.

לסבול את זה איפשהו בגופך פירושו סתירות ובעיות.

מרגיש כאב – זה צופה שיהיו לך סתירות ובעיות חזקות….

ראו את משמעות האבל

אם תפגע באדם בחלומותיך, תעשה עבודה מכוערת, נקמה ופוצעת. אם אתה נפגע, יהיו לך אויבים שיתגברו עליך….

לחלום על כאב יש משמעות של ציפיות גבוהות. החלום של כאב או תחושת כאב פירושו שאתה מתקשה מאוד בעצמך ביחס למצב שלא היה בשליטתך. זה יכול להיות גם השתקפות אמיתית של הכאב האמיתי שקיים אי שם בגופך. חלומות יכולים לחשוף ולהתריע על בעיות בריאות. לחלום שאתה גורם לעצמך כאב, מעיד שאתה חווה סערה או בעיות סוערות בחייך המעירים. אתה מנסה לנתק את עצמך מהמציאות שלך על ידי התמקדות בכאב שגרמת לעצמך….

כדי להבין טוב יותר את החלום הזה, קרא גם את פרשנויות האבל.

החלום על כאב מסמל קשיים או אובדן. זה יכול להיות גם ייצוג של כאב רגשי או השפלה. מקובל לחוות כאבים בחלום לאחר סיום הקשר. שקול איזה חלק בגוף אתה חווה כאב בסמליות הנוספת. דוגמא: ילדה חלמה להרגיש את כאב חבריה בגופה שלה. בחיים האמיתיים היא שמעה על בעיות היחסים של חברתה….

לחלום שאתה סובל מכאבים, יוודא את האומללות שלך. החלום הזה מנבא חרטות חסרות תועלת על עסקה טריוויאלית כלשהי. לראות אחרים כואבים, מזהיר אותך שאתה עושה טעויות בחייך….

אם מישהו פגע בך בחלום, אז החלום הזה מעיד על הכאב והסבל שיש לך. אולי אינך יכול יותר להתמודד עם הרגשות השליליים האלה. אם היית זה שפגע במישהו, אז הראה את הכעס והזעם שלך לאותו אדם מסוים….

לחלום שאתה פוגע במישהו בדרך כלשהי מרמז כי היחס שלך, ההתנהגות, הנהלים וכו 'אינם נכונים, ובשל כך תחווה נסיגות שונות. לחלום שנפגעת ממישהו מודיע על נוכחותם של אויבים שקשה להביס אותם….

אם יש לך פצעים בגופך, חלום כזה מסמל טינה שמודחקת מאחרים. וודא שאתה משאיר אותם בחוץ ואל תשמור אותם. הקפד לשים לב לחלק בגוף ובמקום בו הפצעים במקום שנמצאים כפי שיעידו על המצב בצורה ברורה יותר, כמו למשל הפצעים שנמצאים באזור החזה, מראה את הדאגות שיש לך לגבי משהו….