לחלום לטייל בחצר כנסייה, אם בחורף, מציין כי תנהל מאבק ארוך ומר בעוני, ואתה תגור רחוק מבית ילדותך, והחברים יופרדו ממך | אבל אם תראה את סימני האביב, תעלה למקומות נעימים ותיהנה מחברת חברים. לאוהבים שחולמים להיות בחצר כנסייה פירושם שהם לעולם לא יתחתנו זה עם זה, אלא יראו אחרים ממלאים את מקומם….

תהיה לך תמיכה ועצות טובות בתקופות קשות.

כומר הוא תופת של חולים, אם הוא נראה בחלומות. אם הוא נמצא בדוכן, זה מציין מחלות וצרות עבור החולם. אם אישה חולמת שהיא מאוהבת בכומר, זה מזהיר אותה מפני הונאות ומאהב חסר מצפון. אם הכומר יאהב אותה, היא תהיה נזפה על אהבתה העליזה והבדיחה המעשית. כדי להתוודות בפני כומר, מציין כי תהיה נתון להשפלות ולצער. חלומות אלה מרמזים שעשיתם, או שתעשו, משהו שיביא אי נוחות לעצמכם או לקרוביכם. הכומר או המטיף הוא היועץ הרוחני שלך, וכל חלום בנוכחותו המקצועית מהווה אזהרה מפני פגמים משלך. נראה במעגלים חברתיים, אלא אם כן הם עולים לפניך ברפאים, יחולו אותם כללים כמו על חברים אחרים. ראה מטיף….

…(איש דת | השערה | נזיר | פרוגנוסטיקטור) כומר בחלום מציין אמונה, מוותר על העולם, מתרחק מחשד, או שהוא יכול לייצג אימאם, מדריך, דוגמא שיש לעקוב אחריו, או אדם חכם אשר הוראותיו אנשים מכבדים ולציית. כומר בחלום יכול גם לייצג מישהו שעוקב אחר ההשערה, או מי שאינו רואה את מגרעותיו שלו. אם אדם קבוע רואה את עצמו ככומר בחלום, זה אומר יתרונות עבור אחרים, עולה בתחנה ובתהילה. אם הדיוט רואה את עצמו מדבר כמו מטיף, שומר כלליות, מגדל עתידות, אסטרולוג או כומר בחלום, זה אומר שהוא משקר ועוסק בשקר….

מודה: הבל וגאווה. לקיים מיסה: שמחה ונאמנות. מתן צלב את שמני ההולי, פירושו כבוד ופיוס….

(ראה כומר).

אם אנו מאמינים, זה מנבא עזרה השגחה, נחמה, חומרים מוגברים ורוחניים. אם אנחנו לא מאמינים, זה מכריז על רעות ופורענות אלא אם כן הם מדברים איתנו, ובמקרה זה החלום מכריז על סוף הכאבים שלנו….

…לחלום על כמרים, במיוחד אם הם נמצאים בהיררכיה מסוימת, עשוי להיות שתחווה כמה נסיגות בעתיד הקרוב שלא יאפשרו לך להחזיק בעושר, ביוקרה החברתית, בהצטיינות או בכוח הפוליטי והכלכלי שאתה רוצה, ובמקום זה אתה עלול לחלות. לחלום על כל כומר מעיד על ההפך מאנוכיות. לחלום על כומר שמנהל מיסה עולה שאתה חושש שמישהו קרוב לך ימות, אז אתה במצב של חוסר מנוחה אולי ללא סיבה אמיתית. רווקה צעירה שחולמת על כומר לבוש לבן ומנהל מיסה פירושה, יותר מכל דבר אחר, את רצונה להתחתן. אישה בוגרת (במיוחד אם יש לה ילדים) שחולמת על כומר שלובש לבן שמנהל מיסה, מודיעה שאחת מבנותיה או קרוב משפחה אחר בקרוב תתחתן. חולמת שכהן ניגש אליך מכריז על מחלה, חוסר מזל ואומללות. אם אתה רואה כומר בדוכן שלו, המשמעות היא שהתנהגות החולם או משפחתו ראויה לגנאי ויש לתקן. חלום זה מזהיר כי החולם אינו מרוצה מעצמו. לחלום להיות בדוכן מכריז על מחלות, כישלונות או אי נעימות. לחלום על כומר חשוב מאוד עשוי להיות שאתה רוצה לקבל קידום לתפקיד חשוב, גם אם התשלום נמוך. בדרך כלל, מי שחולם להיות כומר מכל סוג שהוא, הוא אדם שעובד בדרך כלל הרבה מבלי לקבל תמורה הוגנת בגין כך, אדם זה נוטה להפעיל כוחות גבוהים יותר כדי להשיג עזרה לפתרון בעיותיו; זה מצביע גם על כך שאדם זה מכוון לדת, אך מסירותו אינה חזקה או עמידה במיוחד. לחלום שאתה כומר מכריז על נסיגות וקשיים רבים בכל העניינים שאתה הולך להתחיל, מבלי שתהיה בסופו של דבר הצלחה בולטת….

…חולם על כומר, מנבא שתעשה דברים מטופשים תוך זעם מקנאה וקנאה. לאישה צעירה החולמת היא מתחתנת עם כומר, מנבאת שהיא לא תצליח להעיר חיבה הדדית בגבר הרצוי לה, ותחיה ספינסטר, או תתחתן כדי שלא תהיה אחת….

…החלום על כומר (לא מטיף) מסמל חובה מוסרית, או הבטחת קיום העקרונות. אתה או מצב בחייכם עשויים לדרוש תחושה חזקה יותר של משמעת, צדק או התנהלות הולמת. כומר יכול להיות סימן לכך שמשהו בחיים שלך מעניין אותך בהתנהגות שמרנית או להתרחק מהרגלי או מצבים רעים….

אם אתה חולם על הכומר, החלום הזה מעיד על הצורך להעמיק בהיבטים הרוחניים שלו.

בחלומות, הכומר הוא גם המדריך, ואם אנו חולמים שאנחנו כמרים אז זה חושף את שאיפתנו להוביל אחרים.

לפעמים זה יכול להצביע על שאיפה אמיתית למיסטיקה ולאמת. לרוב חלום כזה פירושו להתמודד עם בעיה או דאגה מוסרית, בחלום אנו זוכרים את אותם כמרים שפגשנו בחיים. במקרה זה המשמעות היא כדלקמן: אם אנו מאמינים זה מנבא עזרה מספקת, נחמה, סחורות חומריות ורוחניות מוגברות. אם איננו מאמינים, הדבר מכריז על רעות ופורענות אלא אם כן אנו מדברים, ובמקרה זה מכריז על סיום תחלואינו….

…לחלום ולראות כומר מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה צרכים רוחניים, ויסות, אמונה והדרכה דתית. זה גם מסמל צניעות והימנעות. אתה יכול לראות את המיניות כבלתי מוסרית. חולם ורואה כומר דיקטטורי או מגנה מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא סמכות בלתי מתפשרת וקיצונית….

לראות חלוק של כומר במהלך החלום שלנו פירושו שאנחנו לא סומכים על מישהו שמתיימר להיות חבר טוב, וזה בדרך כלל סימן לכך שהאדם הזה כבר מתכנן לפגוע בך.

…דמות זו קשורה לעיתים קרובות לסוג האמונה הדתית שיש לנו, אך גם במקרים של אנשים שאין להם דת, הכומר מסמל רצון אינטימי של שלום רוחני או בחלק מהמקרים של שאיפה מיסטית. יהיה חשוב מאוד להתחשב בתחושות שחלום זה מעורר….

…חלום הכומר, מציין את החיפוש אחר חיבה וחוכמה. יתכן שלא תדע באיזה תיקון לבחור, אז אתה מחפש את ההנחיות שמישהו ייתן לך….

…אם אתה חולם לדון בדת ולהרגיש נוטה מבחינה דתית, תמצא הרבה כדי לפגוע ברוגע של חייך, והעסקים יהפכו לך חזית בלתי נעימה. אם אישה צעירה מדמיינת שהיא יותר מדתייה, היא תגעיל את אהובה במאמציה לנהוג בתמימות ובטוב גאוני. אם היא לא דתית ולא עוברת על עבירה, זה מנבא שהיא תהיה עם אותה כנות עצמאית והתייחסות אדיבה לזולת, הזוכה לנשים בכבוד עמוק, ובאהבה מהמין השני כמו גם שלה | אך אם היא עוברת על עיני הדת, היא תגלה שיש חוקים מוסריים, שאם לא מתעלמים מהם, הם מציבים אותה מחוץ לחיוור של הכרה כנה. היא צריכה להיראות טוב אחרי ההתנהלות שלה. אם היא תבכה על דת, היא תתאכזב מרצונות לבה. אם היא מתריסה, אך חפה מעבירה, היא תטיל נטלות בגבורה ותעמוד איתנה כנגד הנחיות מרמה. אם אתה נזוף בעצמך בעיצומה של התרגשות דתית, תגלה שכמעט תיגרם לוותר על האישיות שלך בכדי לרצות מישהו שאתה מעריך בכבוד. לראות את הדת פוחתת בכוחה, מציין שחייכם יהיו בהרמוניה עם הבריאה מאשר בעבר. הדעות הקדומות שלך לא יהיו כל כך תוקפניות. בחלום ששר באופן חברתי אומר לך שהוא ויתר על עבודתו, מנבא שאתה תהיה מקבל בשורות בלתי צפויות בעלות אופי חיובי, אך אם באופן מקצועי ומזהיר, זה מנבא שתעקוף אותך המסקרן המרמה שלך, או אכזבות אחרות יבואו בעקבותיו. (חלומות אלה מתגשמים לעיתים תרתי משמע בחיים האמיתיים. כאשר זה כך, ייתכן שאין להם משמעות סמלית. הדת נזרקת סביב גברים כדי להגן עליהם מפני סגן, ולכן כאשר הם מציעים בסתר דעתם להתעלם מתורתו, סביר להניח שהם יהיו לראות שר או מקום כלשהו של פולחן הכנסייה בחלום כאזהרה מפני פעולתם הנחשבת. אם הם חיים חיים טהורים ונכונים כפי שמציין הכנסייה, הם לא יראו מעט מהחגיגיות של הכנסייה או המטיפים.)…

…החלום עם כתם לידה מסמל את המודעות למשהו על עצמך או מישהו אחר הוא ייחודי לא פחות. תחושות לגבי שנולד לעשות משהו. מטרת חיים. באופן שלילי, כתם לידה עשוי לשקף בעיה, או שהעומס שאתה מבחין בו רק משפיע עליך. מרגישים שאיזשהו אזור בחייכם נגוע או קילל מהגורל. דוגמה: אדם חלם לראות כומר עם כתם לידה על הגב, ואני לא יודע שכתם הלידה היה שם. בחיים האמיתיים האיש חש כי הכומר המקומי שלו לא מכבד את מידת הייחוד של מטרת חייו כמנהיג הכנסייה מכיוון שהכומר דאג מאוד לנסים, מטריאליזם ואינו מספיק מסרים אחראיים לצדקה ועבודה קשה. כתם הלידה הנעלם שיקף את השקפתו הגברית של הכומר על כך שאינו יכול לראות עד כמה חשובה מטרת חייו שלו….

…חולם על מזבחות בדרך כלל מסמל תשובה, התנגדות, צורך בהקרבה, וההנחה היא שזו הרוח הפועלת כעת, לכן, לחלום להיות לפני מזבח, עם או בלי כומר נוכח, מעיד על תוכחות עצמיות מסוימות שיהיו שימושיות כך עליכם לבדוק את התנהגותכם בכדי להקל על מצפונכם. לחלום על מזבח, עם כוהן המכהן או בלעדיו, זו אזהרה שהתנהגותו של החולם אינה טובה כמו שצריכה, ולכן כנראה שאתה עושה שגיאות חמורות. חולמים לבנות מזבח מכריזים על שמחות, הצלחות והטבות ביחסים עסקיים, תעסוקתיים או חברתיים. לחלום להרוס מזבח מבשר כישלונות, כאבים, מחלות וכו '. לחלום שאתה בוהה במזבח שנהרס חלקית או מוחלטת מכל סיבה שהיא, מעיד שיש לך או בקרוב תהיה לך סיבה לסבול מעצב, נוסטלגיה, זיכרונות, של משהו שאבד עכשיו והוא לעולם לא יחזור. לחלום על המזבח בו את עורכת את החתונה שלך, מצביע על סיבות להיות עצובים עם חברות שתשפיע עלייך. במקרים מסוימים זה בדרך כלל מעיד על מותו של קשיש. לחלום על כומר המכהן לפני מזבח מצביע על כך שתעבור מצבים קשים בעבודה שלך, בעסק שלך או בבית. זה גם אומר שבקרוב תעבור רגעי ייסורים….

…החלום של כנסייה מסמל את הצורך שלך בתשובות לבעיית חיים שמטרידה אותך. אתה צריך חזון, פיתרון או הדרכה כלשהי לאיזה כיוון ללכת, או מדוע קורה לך משהו. יתכן שהגעת לצומת דרכים. יתכן שאתה שואל את עצמך ~מה עלי לעשות עם המצב הזה?~ או ~מה יש לי לחיים שלי עכשיו?~ לחילופין, כנסייה יכולה לסמל את מכלול אמונתה הדתית. מתחשק לך נאמן או לדעתך על אמונתך. חלום מרתף הכנסייה יכול להוות בעיה, משבר או מבחן אמונה. זה יכול להיות גם ייצוג של קושי או אימה כשאתה מנסה לגלות מדוע משהו קורה לך. דוגמא: אדם חלם להיות כנסיה שעולה באש וחשב שעמד בדוכן יגן עליו כשהמשיך לשרוף. בחיים האמיתיים הוא מת מאיידס וחשבתי שחזרה לתפקידו הישן כשר הייתה קריאתו לנשור. כעבור שבועיים הוא נפטר….

* אנא עיין במנזר, הכנסייה

…כשאתה חולם לראות את הכנסייה, החלום הזה מסמל רוחניות ואמונות. החלום מציין את ערך ומשמעות החיים. ישנם דברים מסוימים שגורמים לך להרגיש טוב או רע. יש גם אפשרות שעשית כמה טעויות בחייך וזה לא שאתה מנסה לפצות אותם על כך שאתה עושה משהו טוב לאחרים. אתה מוכן לשנות דברים לטובה ולהצטער. זה הזמן בחייך בו אתה מבצע שינויים מפוארים. החלום יכול להצביע גם על ההערכות שיש לכם בחייכם. אולי אתה מנסה לבחור את הדרך הנכונה בחייך, ולכן עליך לחשוב היטב על מה שאתה רוצה מהחיים….

ראו את המשמעות של הכנסייה

…חזית הבניין פירושה שאתה נראה או מנסה להיות אדם אחר מהעצמי האמיתי שלך. חזית הכנסייה פירושה תשובה, שקר והונאה….

…(פעמון פרה | פעמון מזחלת) בעלות של פעמונים קטנים בחלום פירושה קטטה, ויכוח או שיחה לשווא הידועה על מי שמחזיק אותם. ראיית פעמון בחלום מייצגת את הקריין או מבשר השליט. באופן כללי לראות פעמון בחלום פירושו שמישהו יביא בשורות שמחות. אם הפעמון חבל סביב צווארו של בעל חיים בחלום, פירושו נסיעה. פעמוני הכנסייה מייצגים אנשים שאפשר לבקש את עצתם ולעקוב אחר דעתם. פעמונים בחלום מייצגים גם קריאה לתפילות או מתכוננים לפגוש את אויביו, או שהם יכולים להתכוון להגעת קרוואן או משלוח. פעמונים בחלום מייצגים גם ספרי גילויים מבוטלים או התעסקות עם גילויי האל או שהם יכולים לייצג מסורות עבר. (ראה גם פעמון יד)…

משמעות הקתדרלה מוסברת בחלומה של הכנסייה.

…חולם לטוס גבוה דרך חלל, מציין אסונות זוגיים. לעוף נמוך, כמעט לקרקע, מעיד על מחלה ומצבים לא פשוטים מהם החולם יתאושש. לטוס מעל מים בוציים, מזהיר אותך לשמור על ענייניך הפרטיים, כאשר אויבים צופים בכדי לרתק אותך. לטוס מעל מקומות שבורים, מסמל מזל רע וסביבה קודרת. אם תבחין בעצים ירוקים וצמחייה שמתחת לך במהלך מעוף, תסבול מבוכה זמנית, אך תהיה לך שיטפון של שגשוג. לחלום לראות את השמש בזמן המעופף, מסמל דאגות חסרות תועלת, שכן ענייניך יצליחו למרות פחדיך מפני הרוע. חולמת לטוס דרך הרקיע העוברת את הירח וכוכבי לכת אחרים | מנבא רעב, מלחמות וצרות מכל הסוגים. לחלום שאתה עף עם כנפיים שחורות, מעיד על אכזבות מרה. ליפול תוך כדי טיסה, מסמל את נפילתך. אם תתעורר תוך כדי נפילה, תצליח להחזיר את עצמך. עבור צעיר שחולם שהוא עף עם כנפיים לבנות מעל העלווה הירוקה, מנבא התקדמות בעסקים, והוא גם יצליח באהבה. אם הוא חולם על כך לעיתים קרובות זהו סימן לגידול שגשוג והגשמת הרצונות. אם העצים נראים עקרים או מתים, יהיו מכשולים להילחם בהשגת רצונות. הוא יסתדר, אך עבודתו תביא לתוצאות קטנות. עבור אישה שחולמת לטוס מעיר אחת לאחרת, ולעלות על צריחי הכנסייה, מנבא שיהיה לה הרבה מה להתמודד כנגד שכנוע שווא והצהרות אהבה. היא מאוימת בעונה הרת אסון של בריאות לקויה, ומותו של מי קרוב אליה עשוי לבוא בעקבותיו. עבור אישה צעירה החולמת שעליה יורים עליה בזמן טיסה, מציין אויביה תשתדל לרסן את התקדמותה לתחומים גבוהים יותר של תועלת ושגשוג….

…החלום עם חלב כבשים מסמל אמונות קונפורמיות שמאזנות אותך. לעשות את מה שאמרת לשלך או מה שאחרים עושים כדי לעזור לך להתמודד עם בעיה. דוגמא: מאמין נוצרי חלם לשתות חלב כבשים. בחיים האמיתיים האדם הרגיש שמאוימים עליו רוחנית בזמן שהוא מתווכח. האדם היה עקשן מאוד באמונותיו כאשר התעמת עם האדם איתו התווכחו. חלב הכבשים משקף את האמונות הקונפורמיסטיות של הכנסייה שזכרו כדי לייצב את עצמן רגשית….

…אם במהלך החלום אתה נמצא בתוך כנסייה, אז זה מבשר על מימוש התקוות שלך, אך אם אתה רואה את הכנסייה מרחוק ואינך יכול להיכנס אליה, אז האותות האכזבה. בהתאם לאמונותיהם של האנשים שחולמים את החלום הזה, ישנם מחברים המפרשים את הכנסיות כסמל להגנה, לשלום או לדיכוי….

…החלום של תרמוסטט מסמל עקביות רגשית. שליטה על מצב כך שתמיד תרגיש כמו שאתה רוצה. דרישות תצורה או מגבלות העומדות לרשותך עם אנשים אחרים. יתכן שאתה מודאג מאוד שמשהו תמיד ~בדיוק צודק~. באופן שלילי, תרמוסטט יכול לסמל רצון לגרום למישהו אחר להרגיש רע כל הזמן. כיבוי תרמוסטט יכול להיות סימן לכך שאתה מודאג מההתחלה או שמישהו דוחף יותר מדי. לחלופין, תרמוסטט יכול לשקף שליטה על רגשות או גבולות רגשיים. אתה יכול להציב גבולות לכמה מדבר שאתה מוכן להשלים עם. כמה אתה מוכן להיות עם מצב. דוגמה: נערה צעירה חלמה לשמוע מישהו מאיים להפוך את התרמוסטט במלואו ולנעול אותה בחדר. בחיים האמיתיים היא עזבה את הכנסייה וחששה שמשתתפים עמיתים יבחרו לתת לה כתף קרה על פי החלטתה. התרמוסטט נשמר גבוה משקף את התחושה שאנשים אחרים היו בוחרים לשמור על הרגשתם הרעה בכל עת על פי בחירתם….

אם אנו רואים שחלון הכנסייה פירושו התבוננות פנימית, מדיטציה ושלווה פנימית.

…אם אתה חולם להגרל מאמר כלשהו, ​​תיפול קורבן לספקולציות. אם אתם נמצאים בהגרלה של הכנסייה, עד מהרה תגלו שהאכזבה מעיבה על עתידכם. עבור אישה צעירה, חלום זה פירושו ציפיות ריקות….