…חולם על כינור, מנבא הרמוניה בבית והרבה אירועים משמחים בחו~ל. ראה כינור….

…האזינו למוזיקה שלה, המטרות יוגשמו בטווח הקצר או הארוך, אהבה מתבקשת, שמחה והנאה. לגעת בכינור פירושו, לקרב אנשים רחוקים, להחזיר מישהו נעדר, פיוס. אמצעי כינור שבורים או נטושים, קשיים, סבל ומחלות….

…לראות, או לשמוע כינור בחלומות, מנבא הרמוניה ושלום במשפחה, ועניינים פיננסיים לא יגרמו לחשש. עבור אישה צעירה שתשחק על אחד בחלומותיה, מציין שהיא תכובד ותקבל מתנות מפוארות. אם הניסיון שלה לשחק לא יצליח, היא תאבד חסד, ותשאף לדברים שלעולם לא תוכל להחזיק. שבור, מעיד על שכול ונפרדות עצוב….

נגינה בגיטרה או כינור בחלומות היא הדרך הבטוחה ביותר לזכות באהבת האדם שאתה רוצה.

לראות כינור בחלום מייצג הרמוניה במערכת יחסים או איזון בבית.

…לחלום על כינור הוא סמל לעצב נוסטלגי. זה כמעט תמיד תזכורת לאושר בעבר. במקרים רבים, חלום על כלי נגינה זה מהווה אינדיקציה לעצב, צער וקינה….

…החלום של כינור מסמל אחרים מעניינים בכך שהוא נותן לך אהדה או אכפתיות מבעיותיך. הכינור יכול לייצג גם את רגשותיך כלפי אדם אחר שרוצה אהדה או שאחרים ירחמו עליהם. באופן שלילי, הכינור יכול לשקף רחמים עצמיים. זה יכול לשקף באופן חיובי את הרצון שלך להודיע ​​לאנשים שאתה בדרך כלשהי….

…החלום של כינור מסמל אותך או מישהו אחר שמעודד אחרים לחוש את החיים הטובים הנתפסים כהרמוניים. חוגג את הבעיות או את העבודה הקשה שעכשיו הסתיימה….

…צליל הכינור מעיד על האיזון וההסכמה בחיי המשפחה. אם ניגנת בכינור, הראה את היכולת שלך לחיות באושר ובשלווה. אם ראית את הכינור שכבר אינו בשימוש, מכיוון שהוא היה שבור, אז זה מסמל תסכול, אכזבה ובדידות….