…החלום על קמרון סגור מסמל משאבים, הזדמנויות או חוויות מיוחדות המונעות בכוונה מחוץ לתחום. סימן שאתה זקוק לדרגה גבוהה יותר של עבודה קשה או מעמד כדי להשיג את מבוקשך. לחלופין, כספת סגורה עשויה לשקף את הרצון שלך לשמור על משהו מיוחד בעצמך מחוץ לגבולות אחרים. המשאבים האישיים שלך והפוטנציאל הסמוי שלך. החלום של פתיחת כספת מסמל גישה למשאבים, הזדמנויות או חוויות מיוחדות שבדרך כלל נשמרים מחוץ לתחום. אתה עשוי להרגיש מיוחד, מוכשר או מבורך לעשות משהו שאחרים בדרך כלל לא היו עושים. זה יכול להיות גם ייצוג של הרצון שלך לחלוק משהו מיוחד בעצמך עם אחרים. באופן שלילי, כספת יכולה להיות סימן לכך שאתה שמרני מדי עם המשאבים, הכישורים או החריג שלך….

…לחלום ולראות כספת מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה שאתה מסתיר את תחושת הערך העצמי והערך העצמי שלך. זה יכול גם לסמל ביטחון או שמירת סוד. בחלום לראות כספת ריקה זה אומר אובדן או חוסר….

…חולם על קמרון, מציין שכול וצער אחר. לראות קמרון עבור חפצי ערך, מסמל שהונך יפתיע רבים, מכיוון שנסיבותיך ייראו דלות. לראות את דלתות הכספת נפתחות, מרמז על אובדן ובגידה של אנשים שאתה סומך עליהם….

…הכספת בחלום מייצגת את הדברים שהוסרו. אולי יש לך את התכונות שיכולות לשמש כמשאב העיקרי לצמיחה שלך ולפוטנציאל שלך. וודא שאתה מראה את עצמך כמוך, אחרת לא היית משיג את התוצאות שאתה יכול להשיג….

מייצג את העמדה החברתית שלנו. מוצק ומואר היטב מייצג כי עמדתנו תהיה זהה. אם חושך, יש לו אותה משמעות. הרוס מעיד כי עמדתנו בסכנה….

…חולמת לראות כספת, מציינת ביטחון מפני ענישות מייאשות של עסקים ואהבה. כדי לנסות לפתוח כספת, אתה תהיה מודאג מכישלון התוכניות שלך שלא יגיעו לבגרות מהירה. למצוא כספת ריקה, מציין צרות….

…החלום על כספת מסמל היבט של עצמך או את אזור חייך שאתה רוצה בכוונה הרחק מאחרים. משהו שלעולם לא תרצה שאחרים יהיו, ילמדו או יש להם גישה אליו. ביטחון הסודות שלך. מרגיש שאחרים אינם מוכנים לדעת משהו. שלילית, כספת יכולה להיות סימן לכך שאתה מרגיש לא בטוח או מאיים על ידי אנשים אחרים ללמוד עליך משהו. שמים ערך רב מדי על מידע סודי. ראייה מכספת ריקה פירושה אובדן או חוסר ביטחון. יתכן וסוד יצא….

…(מודעות | חירשות | שמיעה | יציבות) האוזן של האדם בחלום מייצגת את שמיעתו, את נקודת המודעות שלו, דרגתו, ילדו, רכושו או מעמדו. האוזן בחלום מייצגת גם ידע, סיבה, דת, מידת עושרו של אדם או גאווה על שושלתו. אם שמיעתו של האדם מתבהרת או מתגברת ברגישות, או אם הוא רואה אור קורן מאוזניו או נוהג לתוכם בחלום, חלום זה ייצג את הנחייתו, צייתנותו לאדונו והסכמתו לפקודתו. אם הוא רואה את אוזניו נראות קטנות יותר או מייצר ריח פוגעני בחלום, פירושו שהוא עלול להשתולל ולהתמכר למעשים שיגרמו למורת רוחו של אלוהים. אם מישהו מגלה שיש לו אוזן נוספת בחלום, המשמעות היא שניתנה לו היתר להגשים את כוונתו. מספר האוזניים שרואים בחלום מייצג גם את האמנויות והמדעים השונים, אך הם יכולים גם אומר שלאדם המדובר אין יציבות. בחלום, האוזן של אחד עשויה לייצג את התכשיטים שאישה מחברת לעצמה כקישוטים. סתימת אוזניים באצבעותיו של עצמך בחלום פירושו מוות במצב של חידוש דוחה. חיבור אוזני עצמך בחלום פירושו גם התעלמות ממחשבה דוחה. חיבור אוזניים של מישהו בחלום יכול להיות פירושו להיות יועץ למישהו או המתקשר לתפילות במסגד, כלומר מוזיזין. אם האוזניים של מישהו הופכות לאוזניים של חיה בחלום, פירוש הדבר לאבד כבוד או לפתח חוסר סבלנות או אדישות. כמודעותו של האדם, האוזן של האדם בחלום מייצגת כיס, ארנק, ארון קבורה או כספת. אוזניים בחלום מתפרשות גם כמשמעותם פרידה מאשתו או בתו. אם רק מחצית מהאוזן של מישהו נמצאת שם בחלום, פירוש הדבר מותה של אשתו. אם האדם מוצא את עצמו חירש בחלומו, פירושו שהוא עלול לאבד את אמונתו. להחזיק אוזניים גדולות בחלום פירושו להתעלם או להימנע ממה שנכון. אם אדם רואה כאילו לאוזניו יש עיניים בחלום, זה אומר שהוא עלול לאבד את ראייתו. אם אדם רואה את עצמו אוכל את השעווה המצטברת של אוזניו בחלום, פירושו של דבר שמדובר במלטה בילדים. אם אדם רואה עשב צומח בכל רחביו אך אינו מכסה את אוזניו או את עיניו בחלום, פירושו שגשוג. (ראו גם גוף 1 | שעוות אוזניים)…

…בחלום, בור מים מייצג כיס, כספת, ארגז, קופסה, בן זוג, אשתו של בן, בן או הכרת סודות אישיים של אנשים. אם בור השמן מתמלא במים בחלום, פירושו קיפאון של כל אחד מאלה. אם אדם רואה בור מים מלא בשמן בחלום, זה אומר שגשוג. בור בית המלגה, חנוכה או מסגד בחלום מייצג את האמאם שלו או את המורה הרוחני המשגיח עליו או את המטפל והשומר על הנכס. אם רואים את בור המים של הבית יושב במקום לא מתאים באותו בית בחלום, הוא מייצג את רוחו של ג'יני שרודף אחרי אדם כזה או שעשוי לרדוף את ביתו. אם אדם רואה רווחה המשמשת בור מים בביתו בחלום, זה מציין כי יושבי הבית הם מהמעמד הבינוני, או שזה יכול להיות שהמים של אותו בית הם מלוחים או שאינם ראויים לשתייה. אם מישהו רואה את הבור מלא בחמאה או בדבש או בחלום בחלום, זה אומר שאשתו של אדם בהריון, או שזה יכול להיות שגשוג עבור אותה משפחה. אם משפחתו של בית כזה צמאה בחלום, ואם הבור מתמלא אחר מים, אז זה אומר שהם חייבים מס נדבה ונאלצים לשלם את הצדקה הדרושה על נכסיהם, או שזה יכול להיות שמשפחה כזו הפנה עורף לדרך של אלוהים והעדיף רווחים עולמיים במקום, או שיש להם ידיעה שהם לא נוהגים, או שזה יכול להיות מחסור בגשם באותו יישוב המחייב לבזבז כסף על דרך האל. בור מים בחלום יכול גם לייצג מגן או כיס מגן, את כבודו של האדם, ברכות או השגת דרגה מכובדת או קשיי סילוק. עם זאת, הפרשנות הזו יכולה לחול רק על מי שמשתמש בבור או במי מים דומים או במתקן מים, ובמקרה שלהם זה יכול גם להיות שלום והגנה מפני כל חשש. (ראה Urn)…

…בחלום, קש מייצג עושר, שגשוג ויבול טוב, עבור מי שאוסף קצות קש ומביא אותם הביתה. אכילת קש בחלום פירושה עוני ורעב. נעילה או הנחת קש במיכל לא מתאים כמו כספת או שידה בחלום פירושה דיכאון והרס של הזנת בקר. קש בחלום מייצג עמותות צדקה. שפע קש בחלום מייצג גם קהילה בה הספירה הנשית עולה על מספר הגברים. קש חיטה בחלום פירושו טוב ואמינות. (ראה גם קש חיטה)…

…גביית מיסים בחלום פירושה להכריח מישהו או לאלץ אותו לשלם נדבה, או שזה יכול להיות להכריח מישהו לחיות אתו. אם אדם רואה את עצמו כגובה מס בחלום, זה אומר שהוא ירוויח כבוד, או שהוא ייאלץ לבקש מכל אחד רשות בכל מה שהוא עושה. גובה המס בחלום פירושו גם לשלם חובות של מישהו, או שהוא יכול לייצג שוטר, שליח, גזבר או כספת….