…אם יש לך חלום על כרטיסי אשראי, החלום הזה הוא בערך, בערך ו / או באמינות שלך. בהתאם לחוויות המתעוררות שלך, כרטיסי אשראי יכולים לסמל את הימצאותם בחובות וגישותיך לגבי כסף, עבודה וחיסכון. אם ישנת וחלמת שבחלום תאבד את כרטיסי האשראי שלך, ציין את חוסר האכפתיות שלך באיזה היבט של חייך המתעוררים. אם חלמת שמישהו גונב את כרטיסי האשראי שלך, זה יכול להעיד שמשהו או מישהו גונב את האנרגיה החיונית….

…חלום כרטיס האשראי מסמל את היכולת שלך להשיג או לחוות את מה שאתה רוצה בחיים עם מעט מאמץ או דאגה. זה משקף את רמת הקלות שלך עם כוח, הזדמנות או הנאה. השימוש בכרטיס אשראי פירושו שאתה או היבט כלשהו באישיותך מסוגלים לעשות כל מה שתרצה כדי להשיג מטרה ללא בעיות. החלום של אנשים רעים או רעים עם כרטיס אשראי יכול לסמל היבטים שליליים באישיותך היוצרים חוויות שליליות בחייך באמצעות בחירות רעות, או על ידי עודף. החלום לאבד את כרטיס האשראי שלך מסמל את הרגשות שלך לא להיות מסוגל לעשות מה שאתה רוצה בחיים, או להרגיש מוגבלת. דוגמא: אדם חלם לוותר על כרטיס האשראי שלו. בחיים האמיתיים הוא חווה בעיה כלכלית שחייבה אותו להקפיד יותר על הוצאת כסף….

…החלום על כרטיסי טיסה מסמל רעיונות, פתרונות או תשובות לבעיות המעניקות תנופה לתוכניות שיש לכם. אירוע או פיסת מידע שנותנים לך את המשאבים או הכוח הדרושים כדי לגרום למשהו לקרות. היכולת להתחיל ניסוי או להעלות משהו ~מהאדמה~. דוגמא: אדם חלם להשיג כרטיסי טיסה. בחיים האמיתיים הוא חווה תסמינים רפואיים חדשים שבסופו של דבר אילצו את הרופאים להתייחס ברצינות למחלתו….

החלום של שרוול פלסטי בכרטיס ביקור מסמל שמירה על משהו שלדעתך הוא בעל ערך. אמונות, רגשות או מצבים שאתה רוצה לשמור או לחשוב הם מיוחדים. אתה לא רוצה לוותר על משהו, או למצוא אלטרנטיבה אחרת….

…לחלום לבקש אשראי, מציין שיש לך סיבה לדאגה, אם כי לפעמים אתה נוטה לחשוב שהדברים נראים בהירים. לזכות אחר, מזהיר אותך להיזהר בענייניך, מכיוון שאתה צפוי לסמוך על מי שבסופו של דבר יעבוד לך רע….

סימן לקשיים כלכליים הבאים.

…החלום על אשראי בית ספר מסמל את הניסיון או ההישגים שאתה צובר בתחום כלשהו שחשוב לך. קבלת אשראי לבית הספר משקפת שכבר השגת, או את מה שעברת. החלום לא לקבל מספיק נקודות זכות בבית הספר מסמל תחושות של חוסר ניסיון או הישג כדי להגיע למטרה או התקדמות. אין לך את מה שנדרש כדי להגיע לשלב הבא בקריירה, בזוגיות או באורח החיים שלך. חלום מסוג זה נפוץ בקרב אנשים שחשים בסתר את כישרונותיהם או הישגיהם הם אקראיים. יתכן שלא תתן לעצמך מספיק קרדיט על מה שהשגת….

…לחלום על כרטיסי הטארוט זה אינדיקציה להמשיך לקרוא את המחשבות שלך, מכיוון שבתוכך אתה אומר מה הוא רוצה לצאת מהחיים. שקול לשים לב למה המכתבים אמרו ואיזה סוג סמלים כתבת. אם ראית את הלהקות, אז זה מעיד על היצירתיות שלך, על המצב הרוחני של הנפש וסקרנות. עובדת המרעה מציינת כוח, כוח עצום, חסר פחד. החומש מעיד על חוכמה, עסקים ותקשורת עם כדור הארץ. המשקפיים מקדימות את התמימות, הבהירות והרגשות שלך….

…החלום על מדבקות ספורט מסמל את העניין שלך בבעלות או רכישה של משהו. ייתכן שתרצה לוודא שלא תאבד את התחושה בדרך מסוימת או שיש לך סוג מסוים של חוויה. לראות הרבה מדבקות או קופסאות של כרטיסי ביקור יכול לשקף את הרצון שלך שיהיה לך הכל ממשהו. אתה לא רוצה לאבד שום דבר או בכל מקרה להפסיד….

…החלום על כרטיסי הופעה יכול לסמל תכנית או הזמנה לאירוע שממוקד לחלוטין בלהרגיש טוב כל הזמן. אתה יכול לקבל הזמנה למפגש חברתי או למצב מרגש. דוגמא: צעיר חלם לקבל כרטיסים להופעה מחבר. בחיים האמיתיים, אותו חבר הזמין אותו לביתו לצפות בסרט מאוחר יותר באותו יום….

…לחלום לקבל קבלה מסמל הוכחה קבועה לכך שהבחירות שלך הן סופיות. זה עולה לך תזכורת או הוכחה שעשית בחירה בחיים. השלמה או זכור כי הבחירה שלך היא סופית. קבל או הכיר איזשהו אזור בחייך. שקול מה הקבלה למשמעות נוספת. לחלופין, חלימה על קבלה מסמלת את הוכחת הכנות שלך. להוכיח לאחרים שאתה אומר את האמת על אשראי שיש לך. שיקוף של פתיחות ואותנטיות. החלום על עלות קבלה, להיות גדול ממה ששילמת עבורו מסמל תחושה של החלטה שהיא יקרה מדי. אי הבנות לגבי הבטחות שהבטחת בהסכמים או במשא ומתן שלך. מרגישים שטעיתם או גרמו למישהו להאמין שתעשו יותר עבורם אז אתם מוכנים. מרגיש שאתה צריך לציית לשינוי נוסף או להתפשר על מה שאתה רוצה. החלום של מישהו שנותן קבלה מסמל משהו בהעיר את החיים שאתה עושה כדי להראות למישהו הוא סוף ההחלטה שלך. זה יכול להיות גם הייצוג של האופן בו אתה נוקט צעדים להוכיח לעצמך שההחלטה היא סופית. החלום לאבד את הקבלה מסמל תחושות של אי יכולת להוכיח את הכנות או האותנטיות שלך. החלום להשתמש בקבלה שלך כדי להחזיר מסמל תחושות של רצון לצאת מההחלטה. להוכיח את הכנות שלך או את הכוונות הטובות שלך לפני שאתה משנה את דעתך. דוגמה: אישה חלמה לשלוף קבלה מכיסה לגלידה. בחיים האמיתיים היא הבינה איך הסיום שלה עם החבר שלה בגלל שהיא יצאה לדייט עם בחור אחר כדי להוציא אותו מדעתה. היא הרגישה את עלות בחירתה לסיים את הקשר….

…החלום על גט קרט מסמל קבלת החלטות המתמקדת בהשגת תוצאות הכי מהר שתוכלו להשיג אותן. אתה שואף לסיים משהו הכי מהר שאתה יכול. מרגיש טוב, לראות התקדמות או לסיים משהו במהירות. הלך הרוח המתמקד בנוחות. השתקפות של אחדותך או שאיפתך להגיע למסקנה או לסיים מצב. דוגמה: גבר חלם לנהוג בגט קרט. בחיים האמיתיים היה לו חוב בכרטיסי אשראי שהוא מצפה לשלם בהקדם האפשרי מכיוון שהגיעו אליו הזדמנויות כסף חדשות….

…אולי מצאת את מה שרצית בעלילה של חייך. יש פרשנויות שאומרות שאם בחלום מישהו מגיש לך דלק, אז זה מסמל מתן אשראי כלשהו….

…כשאתה חולם שאתה זוחל על האדמה, וכואב לך ביד, אתה עשוי לצפות שמוטלות עליך מטלות משפילות. לזחול מעל מקומות מחוספסים ואבנים בחלום, מעיד שלא ניצלתם נכון את ההזדמנויות שלכם. אישה צעירה, אחרי החלום על זחילה, אם לא מאוד זהירה מהתנהלותה, תאבד את הכבוד של המאהב שלה. לזחול באוויר עם אחרים, מציין דיכאון בעסקים ואובדן אשראי. לחברים שלך תהיה סיבה להקיש אותך….