…החלום על אלבום תמונות מסמל נוסטלגיה או זכור משהו מעברך. במחשבה על איך הדברים היו פעם. זה יכול להיות גם ייצוג של התרשמותך ממצב גדול או מסובך. דוגמא: צעיר חלם להסתכל באלבום תמונות ואני רואה את האקסית שלו מתחתנת. היא נראתה מאושרת מאוד ליד חתן, שאת פניו הוא לא יכול היה לראות. בחיים האמיתיים הוא התחיל שוב לפלרטט עם חברתו לשעבר והזכיר לי איך התאהבה במישהו אחר בזמן שהם נפרדו….

תמונות המופיעות לפניך בחלומות, התחזיות בהונאה ורצונן הרע של בני דורם. כדי ליצור תמונה, מציין שתעסוק באיזשהו מפעל חסר תמורה. השמדת תמונות פירושו שתקבל חנינה על שימוש באמצעים מאומצים כדי לבסס את זכויותיך. לקנות אותם, מנבא ספקולציות חסרות ערך. לחלום לראות את הדמיון שלך בעץ חי, להופיע ולהיעלם, מציין שתהיה משגשג ומסתפק לכאורה, אך יהיו אכזבות לפנות לחברות ולהבנה הדדית של רעיונות ותוכניות. לחלום להיות מוקף במיטב המאמצים של המאסטרים הוותיקים והמודרניים, מציין שיהיו לך כמיהות ורצונות שלא יכלו להגיע להישגים גבוהים יותר, לעומתם ההצלחה הנוכחית תיראה מוכת עוני ואומללה. ראה ציור ותצלומים….

ראו את המשמעות של תמונות

…על ידי תמונות החלום שלנו אנו יכולים ללמוד הרבה על עצמנו ועל האנשים והמצבים שאכפת לנו מהם. לכן, התבוננות בתצלומים ישנים מעידה על כך שאנו רוצים לשחזר זמנים שחלפו. אם אנו מצלמים אנשים אחרים, זהותם של אנשים אלה מדברת אלינו על חיבתינו ותחומי העניין שלנו. ואם אנו רואים תמונה שלנו בחלום, עלינו לנתח מהי התחושה כאשר אנו מסתכלים על עצמנו ואילו ניואנסים אנו שוקלים….

ראו את המשמעות של אלבום תמונות

לחלום ולראות דימוי הוא סמל חלומות דו משמעי. לחלום על זה יכול לסמל רושם נפשי שנשאר מתמיד במוחך. יתכן שיש קביעות במעשים שלך. שקול גם את משחק המלים עם ~דמיין~ או ~רואה את המצב~ במצב. לחלום שאתה תולה תמונה, מייצג קבלה או הכרה בתמונה המוצגת בתמונה. הגעת להבנה או מחויבות למצב. לחלום שאתה מצלם, מציע שאתה צריך לקבל הבנה טובה ולקבל מידע נוסף על כל נושא. אתה צריך למקד יותר תשומת לב בכל מצב ובכל מערכת יחסים. אתה עשוי להרגיש שאתה צריך להתאושש כמה רגעים במערכת יחסים מהעבר. חולם ורואה תמונה בשחור לבן הם הסמל המבטא של החלום. זהו סימן של חשיבות, אותו יש להסביר כאינדיקציה שאתה צריך לשקול השקפות / ערכים מנוגדים. לחלופין, זה יכול לציין שאתה צריך להוסיף יותר צבע ושמחה לחיים שלך. חולם ורואה תמונה מטושטשת מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לשקול כי הזיכרון של האירוע המוצג, האירוע או האנשים, נעלם. אולי אתה צריך לשכוח את העבר ולהפסיק לדבוק במה שהיה ולהתרכז במה שיש. מצד שני, אתה מנסה להסוות מצב ומסרב לראות אותו כמו שהוא באמת. אתה צריך ללמוד קבלה….

זיכרונות שמחים. חלום זה מסמן את סיומו של עידן בחייך….

…אם הסתכלת באלבום התמונות בחלום, אז חלום כזה אומר שאתה חושב הרבה על העבר שלך. אולי לזיכרונות יש השפעה רבה בחיי היום. החלום מציע שתמשיך הלאה, במקום לחיות בעבר….

החלום על צילום מסמל זיכרון או רושם נפשי של חוויה שהייתה לי. כיצד נזכר או נתפס מצב על ידך לאחר שזה התרחש. עיין בתוכן הדימוי אחר סמליות נוספת שתעזור לך להבין איזה רושם הותיר בך חוויות מסוימות….

חלום זה עשוי לשקף אותנו כמי שאנחנו באמת, מי שאנחנו רוצים להיות, או לתת לנו תמונה מעוותת של המציאות. אם עצם מראה המראה מעניק לנו אי נוחות המגלה את הפחד שלנו לראות את עצמנו כפי שאנחנו מפחדים ממי שאנחנו. אם הדימוי המשתקף טוב יותר מהמציאות, זה השתקפות של פינוק עצמי ונרקיסיזם. אם התמונה לא נעימה זה אותו חלום שמגלה את הפחד שלנו. אם יש מראה שבורה או שהמראה נשברת, עלינו לצפות לאיזה מזל. אותו דבר קורה אם במקום זאת ההשתקפות של עצמנו יש מישהו אחר שמשתקף. אם אנו רואים מראה ללא פחד או תחושה לא נעימה: אם ערפילי או מלוכלך זה סימן לאיזה מזל קל. אם זה נקי ומואר, זה אומר שהדבר הרע ממנו חששנו בחיים האמיתיים לא יתגשם….

היזהרו מצבועים ושקרנים. סיכון לרכילות ולשמוע….

…לחלום על דפי אלבום תמונות מעיד על כך שבחיים האמיתיים יש לך זיכרונות נעימים הקשורים למקומות ולאהובים. חלום זה חושף שקט נפשי, שלווה בנפש. צעירה, שחולמת לדפדף באלבום תמונות, מציעה שהיא תפגוש בקרוב גבר שייראה ידידותי ונחמד וזה יספק לה תקווה לעתידם….

…החלום על צילום תמונות מסמל את הניסיון שלך להבין את כל מה שאתה אוהב בבעיה או במצב. זוכר הכל טוב, או מושך בקשר למישהו או משהו. זה יכול להיות גם ייצוג של בחינה מחודשת של כל מה שאהבת בזיכרון מהעבר. דוגמה: גבר חלם לראות אישה עירומה ויפה, לבצע צילום תמונות שלדעתו היה קצת זקן מכדי לעשות זאת. בחיים האמיתיים הוא פינטז על אהובתו בתיכון וחשבתי שלא ראוי לעשות זאת לאחר תקופה ארוכה….

החלום להפוך לצלם מציין את הצורך לבחון את הדברים מקרוב.

לצלם משהו בחלום זה אומר שכבר עשיתם מטרה והשגתם יעד בהקדם האפשרי. במקרים כאלה, כאשר החולם יורה באדם אחר, חלום כזה מראה רגשות אגרסיביים כלפי אדם או סיטואציה מסוימים. אם מישהו יכה אותך באקדח, זה יכול לשקף את הקשר בינך לבין מישהו אחר. אולי אתה נמצא בקונפליקט עם מישהו וחושש מההשלכות….

…החלום על שימוש במצלמת וידאו מסמל ביצוע חוויה לזיכרון. הבינו או זכרו כל מה שאתם עדים אליו. זה יכול גם לייצג את הניסיון שלך לתעד אירוע או תהליך שלם לשימוש מאוחר יותר. יתכנו גם הרבה מידע או פרטים שתרצה לחלוק עם אחרים. מצלמת וידאו יכולה להיות סימן לכך שאינך רוצה לשכוח מידע רב שמוצג בפניך. אתה לא רוצה לפספס שום דבר. החלום של מצלמת וידיאו נסתרת מסמל את הניסיון שלך להתבונן במישהו בהתגנבות או לפקוח עין עליו. צופה במישהו ללא ידיעתך. לחלופין, מצלמה נסתרת עשויה לשקף התנהגות חטטנית או הגובלת במרדף. לפלוש לאחרים באופן פרטי או לא מתאים, לשים לב לאנשים שאתה מכיר שאסור לך להיות איתם. דוגמא: גבר חלם להשתמש במצלמת וידאו כדי לצלם חתונה. בחיים האמיתיים הוא התחיל יומן על כל מה שקורה לו, עם פרויקט עבודה חדש….

…החלום על חלוקת פליירים מסמל אותך או מישהו אחר שמנסה לגרום לאחרים לשים לב למשהו שלא רואים אותו בדרך כלל. זה יכול להיות הייצוג של לספר לכל מי שאתה מכיר על רעיון או תוכנית שיש לך. דוגמה: אדם חלם לראות מישהו עם קופסאות עלונים שעומד למסור. בחיים האמיתיים הוא עמד לשלם עבור קמפיין פרסום בדוא~ל עבור אתר האינטרנט שלו עם תנועה נמוכה מאוד. דוגמא 2: גבר חלם לצלם עלונים על מכירת ביתו. בחיים האמיתיים הוא סיפר לכולם שהוא יודע על תוכניותיו למכור את ביתו ולעבור למדינה אחרת….

…חולם לראות תרנגולי הודו, מסמל רווח עשיר בעסקים וגידולים נוחים לחקלאי. לראות אותם לבושים לשוק, מציין שיפור בענייניכם. לראות אותם חולים, או מתים, מנבא כי נסיבות מחמירות יגרמו לגאווה שלך לסבול. חולמת שאתה אוכל הודו, מנבא איזה אירוע משמח שמתקרב. כדי לראות אותם עפים, מציין מעבר מהיר מטשטוש לבולטות. לצלם אותם כמשחק, זה סימן לכך שתצברו עושר בצורה חסרת מצפון….

…החלום על רוצח מסמל היבט של עצמך שדואג לסיים או להיכשל במשהו כזה לעולם לא יהיה דאגה לעולם. להיות ממוקד לחלוטין בחיסול תחום כלשהו בחיים שלך לנצח. מישהו חתך לנצח באמצעות הפתעה או מבוכה. רצון לעולם לא להתמודד עם בעיה. חַבָּלָה. שקול את התכונות של האדם שנרצח ושאל את עצמך כיצד התכונות הללו יכולות לחול עליך או למצב בחיים שלך. לחילופין, רוצח יכול לייצג את רגשותיו כלפי אדם אחר או סיטואציה שלא אכפת לו מכלום מלבד לצלם בצורה ברורה. הרגשות שלך כלפי אנשים שמתמקדים במכוון להיפטר ממך. זה יכול לסמל את הרגשות שלך כלפי מישהו שבמיוחד קיבל את ההחלטה לסיים איתך מערכת יחסים או מצב. תחושת חבלה….

…לחלום שאתה צופה בסרט מסמל חוויה שאתה חווה בחיים. הסרט או הטלוויזיה מראים את עצמם כסמל למה שאתה חווה. שקול מה הסרט גורם לך להרגיש או לחשוב ואיך הוא תואם סיטואציות בחייך המתעוררים. חשוב על מה המשמעות של הדמויות או הסיפורים עבורך כסמל למחשבות, רגשות והתנהגויות משלך. החלום על צילום סרט הוליוודי מסמל סיטואציה שמפתחת את מה שאתה יודע שאחרים מתעניינים בו רציני. אחרים, שיש להם או שרוצים להבין מה עשית. אחרים ייצאו מגדרם כדי לחוות משהו שאחראי לגרום לזה לקרות. דוגמה: צעיר חלם לצלם סרט הוליוודי. בהעירתו המחשב נכשל ונאלץ לעשות כל שביכולתו כדי לתקן את זה לפני שהוריו ביקשו מחשב חדש כדי להבטיח שהם מרגישים שהוא זקוק למחשב חדש. הסרט ההוליוודי משקף את הצעיר שזכור את כל מה שעשה כדי לתקן את המחשב שלו לפני שהעביר את חומרת הבעיה שלו להוריו שידע שהוא חש שהוא נאלץ לפעול….

…החלום על מדבקה מסמל לשים לב לסיטואציה באופן אחר שמתאים לך או להרגיש טוב יותר. דעה על מצב המותאם לטעמכם או לרצונותיכם. נהנה ממגע אישי או התאמה אישית. לחלופין, מדבקה יכולה לייצג התרעה או הודעה ברורה. שקול מה שמופיע בתווית לקבלת משמעות נוספת. לחלום על מדבקה שלא בחרתם עשוי לשקף אדם או סיטואציה שמנסים להפוך מצב מושך יותר לטעמכם או להעלות את רוחכם עם בחירה אלטרנטיבית. באופן שלילי, מדבקה יכולה לשקף את הקושי לרצות להתמודד עם המציאות או לעמוד מול דבר לא נעים. תמונות שליליות או גרועות על מדבקות עשויות לשקף עדיפות לראות את השליליות של סיטואציה כדבר טוב….

…כשאתה חולם להיות אמן ולצייר תמונות המסמלות כמה אתה יצירתי ואינטואיטיבי כאדם. חלום זה מראה מאפיין של מזגו. וודא שציירת, מכיוון שתמונה זו מייצגת את הצד הנוכחי בחייך….

…(אינג'ייל) אם אדם רואה את עצמו נושא את הבשורה בחלום, פירושו שהוא מקדיש את חייו לסגידה, סגפנות ונותן עדיפות לחיים בודדים. אם שליט רואה שבחלומו הוא אומר שהוא יכבוש את אויבו. נשיאת הבשורה בחלום יכולה גם היא לייצג עד שקר, או להשמיץ אישה צנועה. אם אדם חולה רואה את עצמו נושא את הבשורה בחלום, פירושו שהוא יתאושש ממחלתו. באופן כללי, ראיית הבשורה בחלום עשויה לייצג מדע, גיאומטריה, העתקת ידע מאנשיה או שזה עשוי להעיד על תמונות ומוזיקה….

…לחלום לראות שחקן חובב על הבמה, מציין שתראה את התקוות שלך מתגשמות בצורה נעימה ומספקת. אם הם משחקים טרגדיה, הרוע יופץ דרך האושר שלך. אם יש חוסר ברור או תמונות מעוותות בחלום, סביר להניח שתפגוש תבוסה מהירה ונחרצת בארגון כלשהו מלבד העסק הקבוע שלך….

…לחלום שאתה צופה בתמונות מכריז על אכזבות, תסכולים והידרדרות היחסים, במיוחד יחסים רגשניים. לחלום על תמונה של אהובך מרמז על בגידה, וכך זה גורם לך להרגיש אכזבה. לחלום שאחרים מצלמים תמונות מכריז על ביקורים לא נעימים הקרובים. לחלום שאתה צופה בתמונה שלך מעיד על כך שהתנהגות לא נכונה שלך פוגעת באנשים אחרים שמגיעים לך לכבוד ולהערכה שלך….

…החלום של קיר בבית שלך מסמל את קודי ההתנהגות שלך, האמונות והגישות שלך. דברים שאתה חושב ומרגיש שישמרו עליך כמו שאתה, או שאתה חושש לצאת מהם. הסיבה לכך היא מכיוון שקירות נמצאים בבית בו אתה תולה תמונות, לוחות שנה או חפצים המגדירים את מי שאתה כאדם. הם גם שאתה נפרד משכניך….

…חולם על מצלמה, מסמל ששינויים יביאו סביבות לא ראויות. לאישה צעירה החולמת שהיא מצלמת תמונות במצלמה, מנבא כי לעתידה המיידי יהיה הרבה מרתיע ושחבר יכניס אותה לאכזבה חריפה….

…חולמת להתבונן על דיוקנו של אדם יפהפה כלשהו, ​​מציינת שבעוד שאתה נהנה מהנאה, אינך יכול להרגיש את המטריד והבוגדני של שמחות כאלה. ענייניכם הכלליים יסבלו מאובדן לאחר שתחלמו על דיוקנאות. ראה תמונות, תצלומים וציורים….

…כדי לראות את השתקפותך במראה, זה מציע לך לחשוב מחשבות על עצמך. ההשתקפות במראה היא איך אתה תופס את עצמך או איך אתה רוצה שאחרים יראו אותך. יתכן שאתה שוקל על חיזוק ושינוי היבטים של הדמות שלך. לחלום שאתה מסתכל דרך מראה מזויפת, מעיד שאתה מתמודד פנים אל פנים עם בעיה פנימית או ארצית. מה שאתה רואה קשור לפרסונה שלך ולתת המודע שלך. הצגת תמונות דרך המראה יכולה להיות דרך בטוחה לשקול ו / או להתעמת עם החומר התת מודע שלך. מראות מסמלות דמיון וקשר בין המודע לתת מודע. לחלום שמסתכלים עליך מבעד למראה דו צדדית, מרמז שאתה חושב שאתה מחפש ומבקרים אותך. לחלופין, יתכן שאתה חוסם או לא רוצה להכיר ברגשות התת מודע שלך. שבירת מראה מתפרשת כהמלצת התת מודע לחולם לחשוב שאולי הוא או היא שוברים דימוי ישן של עצמו. יתכן שאתה שם סוף להרגל ישן. שבירת מראה היא גם סמל קדום לשבע שנים של מזל רע. חולמים ורואים מראה סדוק או שבור בחלום שלך. מייצג דימוי עצמי לקוי או מעוות. לחלופין, מוצע שתשים סוף להרגלים ולנימוסים הישנים שלך. חולם ורואה מראה ערפילית מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא מושג מעורפל של מי שאתה ושאלות לגבי זהותך שלך. אתה מבולבל ביעדים שלך בחיים אחד, יתכן שיש לך חוסר בהירות במטרה אחת….

…צבעים בחלומות מייצגים אנרגיה, רגשות ותנודות. ראשית, שקול מה המשמעות של הצבע היחיד בחלום שלך לך ולאסוציאציות האישיות שלך והקשרים עם הצבע הזה. בחלום שלך לראות חזיונות צבע ואז לראות תמונות בשחור לבן, זה עשוי להעיד שאתה מתחיל להסתכל על סיטואציה מנקודת מבט אובייקטיבית יותר, ולא מנקודת מבט רגשית. אתה מגיב באופן לא מודע לאירועים בחלום. כמו כן, קרא את הפרשנות על נושאים חלומיים: צבעים….

…לחלום לראות פסל בחלום, הוא מציין את הדברים שאתה לא מסוגל לקבל את המציאות. אולי אתה זה שיוצר תמונות של אנשים או אנשים כמו שהם צריכים להיות, במקום לנסות לקבל את הדרך שהם כבר….

…החלום על מסע בזמן מסמל את הרצון שלך לברוח מהמציאות הנוכחית שלך. דאגה מאירועי עבר או השערות לגבי העתיד. מסע בזמן לעבר עשוי לשקף את האופן בו אתה עושה דברים שלעולם לא הייתי יכול לעשות. לדבר עם אנשים מהעבר או לחקור את העבר. שימו לב או דברו עם אנשים על איך היו החיים כשלא הייתם בסביבה. מסתכל על תמונות ישנות, דן בהיסטוריה המשפחתית או בנוסטלגיה. מסע בזמן לעתיד עשוי לשקף דיונים על הצפוי לקרות. להיות בסביבת אנשים שמקדמים אתכם או מתקדמים מכם. חושב על מה שאתה מצפה שיקרה. אידיאליז תוצאות פוטנציאליות….

…לחלום ולראות שתצלום הוא סימן מעניין בחלום שלך. תת המודע מעביר את ההודעה עם ההצעה שיש קשר שזקוק לתשומת לבך. יתכן שהוא גם אומר על דימוי שגוי ומשהו שאינו כפי שהוא נראה. לחלופין, זה מציע לך להיצמד לעבר או לתקוות שווא. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא קרא על תמונות….