רושם, סיוט, או שיש אנשים שמפרשים זאת כחזרתו של מסע אסטרלי. אולי אתה מכיל עצבים במהלך היום ואתה צריך לנער אותם החוצה….

(רעד | צמרמורת | רעד) לראות את הראש של האדם רועד בחלום פירושו להשיג כבוד ולעלות בתחנה. אם יד ימינו של אדם רועדת או רועדת בחלום, פירושו קשיים בפרנסה. אם הרגל הימנית של האדם רועדת בחלום, פירוש הדבר רווחים ממשפחתו או השבט. אם רגל שמאל רועדת בחלום, פירושו הפסדים עסקיים. כך גם ברעד או בהלם של חלק כלשהו בגופו. (ראה גוף 1 | רעד)…

אזהרה מפני קשיים לפנינו.

להרגיש רעד בחלום, מציין תסכול ודיכאון נסתרים. החלום יכול גם לייצג את המציאות הפיזית האדירה שיש לך בשנתך….

אם אנחנו רועדים במהלך חלום, אז זה בדרך כלל אזהרה שקשיים מתקרבים אלינו בקרוב. בחלק מהמקרים חלום זה קשור ישירות למחלה ממשית מהחלום החולה ולחלום זה אין משמעות כלל, אלא רק השתקפות המציאות….

…החלום שאתה רועד יכול להתפרש כחידוש ותקומה. הרעד בחלום הוא גם סמל לשגרת חייו ולמסורת המשחק הישנה שלו. זה מראה גם דרכי חשיבה ישנות. כל התכונות הללו לקוחות מחייך. אחרת, החלום מציין שאתה הולך להיפטר מאותם הרגלים ישנים. אם לא, חשוב על עתיד טוב יותר ללא עבר ישן. יתכן שיהיה צורך שתיפטרו מהעבר כדי לברך לעתיד. מצד שני, יתכן והסבר אחר לגמרי. החלום לרעוד באופן לא רצוני, בדרך כלל כתוצאה מחרדה, התרגשות או שבריריות יכול להיות סימן לרגש לא נעים הנגרם מהאמונה שמישהו או משהו מסוכן. אתה מפחד? יש לך חשש גדול עכשיו? אולי זו הסיבה לכך שהתת מודע שלך מעביר לך את החלום שעליו לרעוד. אולי אתה רועד בגלל הפחד בחיים האמיתיים….

…כל חלום של ייסורים או מוות מכאיב מאוד ומעצבן את החולם, מכיוון שהדמיון גורם לגוף לרעוד ולדופק להאיץ, אולם במציאות הוא ממעט להכריז על מוות, מכיוון שהוא בדרך כלל מתייחס לאבידות חומריות משמעותיות, תלוי במה מניע את החולם, אך תמיד עם פיתרון אפשרי. באופן מוזר, סוגים אלה של חלומות זה לרוב מעיד על בריאות נהדרת, תלוי באלמנטים בחלום. הסיבה לכך היא שרבים מהחלומות מעידים בדיוק על ההפך ממה שאפשר היה להבין באופן טבעי. לחלום שאתה בייסורים בדרך כלל מצביע על כך שאתה חי עם אי וודאות, ופחות או פחות, פחדים דמיוניים, אך כמעט תמיד הם אינם מוצדקים. עם זאת, זה בדרך כלל מכריז על מחלה קרובה עבורך או עבור אדם אהוב, אך היא לא תהיה חמורה. חלום זה נפוץ אצל אנשים חוששים. לחלום על אישה בייסורים רומז שעסק טוב, מורשת או הזדמנות חשובה לשיפור התעסוקה בורחים מידי החולם….

(טלטל | צמרמורת) לרעוד בחלום פירושו פחד מאלוהים יתברך.

…אם, במהלך החלום, החולם עצמו / היא הוא זה שרועד, והרעד נגרם בגלל פחד ממשהו או מפטירה, זו בדרך כלל אזהרה שעליך לטפל בעצמך אם ברצונך להימנע מאי נוחות או מצב שתסבול. החלום הזה בתנאי שהרעד אינו אמיתי והאדם כבר סובל מאיזושהי מחלה שגורמת לו / לה לרעוד….

…(דלי | השקיה) בחלום, רועה מייצג מנהיג, מורה או מושל. אם האדם רואה את עצמו רועה את צאנו ולא יודע לאן הם התפשטו בשדות בחלום, פירושו שהוא קורא את הגילויים הקוראניים, אך אינו מעיד על משמעותם. רעיית גמלים בחלום פירושה שליטה על אנשים מארץ אחרת. לרעוד את עדרו בחלום פירושו לשרת את האנשים בחמלה, ולדאוג לאינטרסים שלהם. כבשים בחלום מייצגים גם גברים צדיקים. רועה בחלום מייצג גם דרגה גבוהה, עמדת סמכות או צדק כלפי אחרים. (ראו גם צדיקים)…