…שבירה היא חלום רע. חולמת לשבור את אחד מגפיך, מציינת ניהול רע וכשלים אפשריים. לשבור רהיטים, מציין מריבות ביתיות ומצב נפשי לא שקט. לשבור חלון, מסמל שכול. לראות סדר טבעות שבור יעקור על ידי התקוממויות זועמות ומסוכנות, כמו טיעונים קנאים לעיתים קרובות….

…לחלום על שבירת אובייקט פירושו עבדות או תלות המקבילים לשחרור ממצבים קשים. לחלום לשבור כוס מים מלאה שמתנפצת על הרצפה מעידה על אובדן חיבה מובהק. לחלום על שבירת חרב אויבינו מעיד על נצחוננו עליהם. לחלום ששרשרת נשברת מסמל את השחרור שלנו ממערכת יחסים שלילית….

(ראה קרע ביחסים)

לחלום על כל סוג של בלם, או של בלם של סוס או של רכב, הוא אזהרה במובן שעליך לחשוב היטב לפני שתחליט על קשר חדש, עסק וכו '. לחלום על בלם שבור, ישן או חסר תועלת מציע לך לא צריך להתערב בכמה עניינים. לחלום שאתה משתמש בבלם והוא מרגיש רך מאוד או שקל לטפל בו הוא אזהרה שאתה עלול להיות קורבן להונאה או הונאה….

החלום על שבירת חפץ מסמל תחושות של אובדן או כישלון באזור כלשהו בחייך. אתה יכול לנסות לשנות את הלא רצויות. מצב או מערכת יחסים התברר שהם לא טובים כמו שחשבתי שהם היו. הפסד בלתי צפוי. לחלופין, לחלום על אובייקט שבור עשוי לשקף הרגלים מיושנים או להוות סימן שאתה צריך לחוות משהו חדש בחייך. החלום על חפץ שבור יכול גם לייצג תחושות של חוסר זהירות או אכזבה. החלום לקחת הפסקה מהעבודה יכול לייצג סיטואציות בחיים שלך שאתה משתעמם או מותש רגשית. באופן שלילי, הפסקת עבודה יכולה לשקף הסחות דעת או להיות סימן לכך שסדרי העדיפויות שלך אינם ישרים….

אתה נמצא בשלב שבו אתה רוצה להכות את הקרקע כדי להשתחרר מהעומסים שלך, אבל אתה צריך לשים לב לבריאות שלך ולמוח שלך כדי שהם לא יתפרקו.

החלום, שבו אתה שובר משהו מציין את המגוון השונים שעומדים להתרחש בחייך. אתם בטח מנסים ללכת בדרך השונה בחייכם. מצד שני, החלום עשוי להציע לך לשמור על דברים לא כל כך מהר….

…אם נשבר כל אובייקט שמשמעותו עבדות או תלות זה שווה ערך לשחרור קשרים אלה. לחלום שכלי מלא מים נשבר ונשפך על האדמה מעיד על אובדן החיבה הסופי. לשבור חרב פירושו הניצחון שלנו על אויבינו (אם החרב היא שלהם) או אובדנו שלנו (אם זה החרב שלנו). לשבור שרשרת פירושו שחרורנו של אדם אחר….

…לחלום שאתה מסתכל מבעד לזכוכית, מציין כי אכזבות מרה יעיבו על תקוותיך המוארות ביותר. לראות את הדימוי שלך במראה, מנבא חוסר נאמנות והזנחה בנישואין, וספקולציות חסרות תועלת. לראות פנים אחרות עם משלך במראה מעיד שאתה מנהל חיים כפולים. אתה תרמה את חבריך. לשבור מראה, מבשר מוות מוקדם ומקרי. לשבור כלים מזכוכית, או חלונות, מנבא את הסיום השלילי למפעלים. לקבלת זכוכית חתוכה, מציין שתזכו להערצה בזכות הברק והכישרון שלכם. להכין מתנות של קישוטים מזכוכית חתוכה, מסמל שאתה תיכשל בהתחייבויותיך. כדי שאישה תראה את המאהב שלה במראה, מציין כי תהיה לה סיבה להנהיג חליפת הפרת הבטחה. עבור אישה נשואה שתראה את בעלה במראה, זו אזהרה שיש לה סיבה לחוש חרדה מהאושר והכבוד שלה. כדי להסתכל בבהירות דרך חלון זכוכית, תהיה לך תעסוקה, אך תצטרך לעבוד כפוף. אם הזכוכית מעוננת, למרבה הצער אתה ממוקם. אם אישה רואה גברים, חוץ מבעל או מאהב, בכוס נראית, היא תתגלה באיזה פרשייה לא-דיסקרטית שתשפיל אותה ומדאיגה את יחסיה. עבור גבר החולם לראות נשים משונות במראה, הוא יהרוס את בריאותו ואת עסקיו על ידי קשרים מטופשים….

…לחלום על שאיפת בושם, הוא תופת של תקריות משמחות. כדי שתבשמי את הבגדים והאדם שלך, מציין שאת תחפשי ותשיגי. להיות מדוכא על ידי זה עד שיכרון, מציין כי עודף בשמחה יפגע בתכונות הנפשיות שלך. לשפוך בושם, מציין שתאבדו משהו שמעניק לכם הנאה. לשבור בקבוק בושם, מנבא שהמשאלות והרצונות היקרים ביותר שלכם יסתיימו בצורה הרת אסון, גם בזמן שהם מבטיחים שיא שמח. לחלום שאתה מזקק בושם, מציין שהעסקות והעמותות שלך יהיו בעלות האופי הנעים ביותר. לאישה צעירה שחולמת לבשם את האמבטיה שלה, מנבא התרחשויות אקסטטיות. אם היא תקבל אותה במתנה מגבר, היא תחווה הנאות מרתקות, אך מסוכנות….

…(טחינה | לחיצה) טחינה או לחיצה של אגוזים או זרעים כדי לחלץ את השמנים או החמאה שלהם בחלום פירושה כסף ושגשוג. לחיצה על זיתים בשלים בחלום מייצגת את מולדתו של האדם. לחיצה על זיתים על שמן שלהם בחלום פירושה הקלה מעומסים או התגברות על מצוקות, או שהיא יכולה לייצג חוקרים אמיתיים, לספק את רצונותיו הבשרים, לעסוק במעשי עוולה, לקבל הדרכה, לראות את האור, להתרחק מהחושך אל האור, או שזה יכול לייצג הרווחים או ההטבות של האדם. לחיצה על זרעי שומשום או אגוזי מלך בחלום פירושה שגשוג וצמיחה כלכלית. שמן שומשום בחלום מייצג אדם אדוק שמזמן אנשים ומפתה אותם לשבור את הקשר שלהם לעולם או לתענוגותיו הזמניים. לחיצת שומשום בחלום מייצגת גם איש עסקים מצליח. חילוץ תרכובת אגוזי לוז בחלום פירושו כסף שמרוויחים בתלאות או שזה יכול להיות כסף שממשיך לצמוח. (ראו גם מיץ | בית בד | בית בד יין)…

…(חוט) אם אישה רואה את עצמה עובדת על גלגל מסתובב ומנסה במהירות לסיים את עבודתה בחלום, פירוש הדבר שמטייל יבוא בקרוב הביתה, או שמגיע אורח צפוי. אם היא רואה את עצמה מבלה את זמנה בסחרור צמר בחלום, פירוש הדבר שהיא או בעלה יבצעו מסע. אם החוט נשבר בתוך הסיסה בחלומה, פירושו ביטול תוכניותיה לנסוע. אם היא רואה את עצמה בחלום מסתובב חוטי כותנה, זה אומר הפרדה מבעלה. במהלך פרידה כזו היא תפסיק לבקש מבעלה את חפירת הכלה שלה, ובהמשך היא תחזור אליו. אם היא רואה את עצמה מסתובבת פשתן בחלום, זה אומר שהיא תחפש את חברתם של צדיקים לרכוש חוכמה וידע. אם אדם רואה את עצמו מסתובב כותנה, או פשתן בחלום, זה אומר שהוא יסבול מהשפלה, או שהוא עשוי לעסוק במשרה שהוא לא יכול לעשות כראוי. אם החוטים שהוא מסתובב הופכים להיות דקים בחלום, זה אומר שהוא עמל קשה בעבודתו אך לא מצליח לעשות זאת כמו שצריך. אם החוטים נעשים עבים מדי בחלום, זה אומר שהוא יבצע נסיעת עסקים ויקצור מזה הצלחה. אם גבר רואה אישה מסתובבת כותנה בביתה בחלום, זה אומר שהיא תבגוד בבעלה עם מישהו אחר. אם אדם רואה את עצמו מסתובב בחלום שלו צמר, פרווה או שיער, זה אומר שהוא יבצע מסע עסקים רווחי. ביטול חוט מסתובב בחלום פירושו לוותר על האמונים של האדם, או לשבור את הבטחתו או לשלול את המחויבות שלו. (ראו גם כדור חוט | התחייבות לאמונים | ציר)…

…משמעות המבט במראה פירושה יהירות שווא. לשבור מראה, לינה של קרובי משפחה….

…לחלום לראות חולץ פקקים, מצביע על מוח לא מסופק, והחולם צריך לשים לב לכך כאזהרה לריסון רצונותיו, שכן סביר להניח שהם נמצאים בשטח מסוכן. לחלום לשבור חולץ פקקים בזמן השימוש בו, מעיד על הסביבה המסוכנת החולמת, ועליו להשתמש בכוח הרצון לנטוש נטיות לא בריאות….

…החלום על אופני עפר מסמל קבלת החלטות מתוך מודעות להיות מסוכן או מרדני. עושה הכל כדי לנצח. בידיעה שההחלטות שלך לא אהובות על ידי אחרים. להיות בשליטה ומאתגר. מרגיש טוב להביך אחרים תעשה מה שאתה רוצה כי אתה יכול. הלך רוח שנמצא בשליטה ומתמקד באי אמירת מה לעשות. הלך רוח שאינו עוסק במה שאחרים חושבים. אופני שטח יכולים להיות גם ייצוג של מנטליות אנדרדוגית עקשנית. גישה שאומרת ~לעזאזל, אני ממילא עושה את זה.~ באופן שלילי, אתה אולי מפחיד אנשים אחרים שלעולם לא תצטרך להתאים להם. הוכחה להיות מסוכנת, מסוכנת או עצמאית. נהנה לשבור את החוקים כדי להישאר קדימה. החלום לפגוע באופנוע יכול להיות סימן לכך שאתה הולך רחוק עם בחירה או גישה מרדנית. חוקים או סמכות שלא ניתן לחרוג מהם. ללכת רחוק מדי להשוויץ או להיות מאתגר….

…אם אתה חולם לסגוד לאלילים, תוכל להתקדם לאט לעושר או לתהילה, מכיוון שתיתן לדברים פעוטים לעריץ עליך. לשבור אלילים, מסמל שליטה חזקה על העצמי, ושום עבודה לא תרתיע אותך בעלייתך כלפי מעלה לעמדות של כבוד. כדי לראות אחרים סוגדים לאלילים, יתגלעו הבדלים גדולים בינך לבין חברים חמים. חולמים שאתה מגנה עבודת אלילים, הבחנה גדולה צפויה לך באמצעות הבנתך את הנטיות הטבעיות של המוח האנושי….

…לחלום על מספריים הוא סימן חסר מזל | הנשים יקנאו ויתנו אמון בבעליהן, ואהובות יתקוטטו וינעקו זו בזו לפשע והפללה. טשטוש ישפיל את אופקי העסקים. לחלום שיש לך את המספריים שלך מחודדים, מציין שתעבוד לעשות את זה שתהיה דוחה את הרגשות שלך. כדי לשבור אותם, יהיו מריבות והפרדות אפשריות עבורך. כדי לאבד אותם, תבקש לברוח ממשימות לא נעימות….

…שליחת מכתב מגלה רצון לקבל משהו שמסוגל לשנות את מצבנו הנוכחי. אם אנו כותבים את המכתב בעצמנו וקשה לעשות זאת, אז זה גם משקף פחד. לשבור או לשרוף את המכתב, זה סימן לפרידה מחבר או קרוב משפחה. אם זה לא קריא, פירושו חילוקי דעות או פגישות שהוחמצו. אם אתה שולח חבילה, זה מציין שמחה קרובה….

…לפגוע או לשבור את הירכיים פירושו פרידה או מאבק עם האדם האהוב. ירכיים יפות ומפוסלות היטב פירושן שפע ושגשוג כלכלי….

…החלום של מציל מסמל אותך או מישהו אחר המודע לא לאבד לחלוטין מצב שלילי. תוכנית תמיכה רגשית או רשת ביטחון שתמנע מכם ~לטבוע בבעיה שלך.~ בחירה או אפשרות המאפשרת לכם לברוח ממצוקה רגשית. אובייקטיביות שלעולם לא מאפשרת לך להיכנע לחלוטין לבעיה או להרגיש שמשהו קבוע. מול סיטואציה שלילית או לא וודאית עם אחריות. וודא שמישהו לא מרחיק לכת או להתבייש כשאתה מתמודד עם הבעיות שלך. לחלופין, חלימה על מציל יכולה להיות גם הייצוג שלך או של מישהו אחר שמאפשר לאחרים לשבור את החוקים מבלי להתגבש. דוגמא: אישה חלמה על מציל אטרקטיבי שבסופו דחתה. בחיים האמיתיים זה עתה נפרדה עם החבר שלה, שנחשבה לחזור איתו, כי היא הרגישה כל כך רע בעניין, אבל אז הבנתי שזו הדרך הטובה ביותר להימנע מהאקס שלי לנצח. מציל הצלה ייצג תוכנית גיבוי רגשית או דרך לכאבי לב בידיעה שהיא יכולה לדבר שוב עם האקסית שלה אם תרצה….

…החלום על סופגנייה מסמל זמן סרק, מנצל את החופשה או לוקח הפסקה. זה יכול להיות גם ייצוג הזמן שמתבזבז. טעם הסופגניה מוסיף סמליות נוספת. לדוגמא סופגנייה שוקולד יכולה לסמל את הרגשות שלך לגבי ניסיון לשבור….

…חולמים על שתיית יין, מבשרים על שמחה וידידות כתוצאה מכך. חולמת לשבור בקבוקי יין, מנבאת שהאהבה והתשוקה שלך יגבלו בעודף. כדי לראות חביות יין, חוזים יוקרה גדולה. לשפוך אותו מכלי אחד לשני, מסמל שההנאות שלך יהיו מגוונות ותסע למקומות בולטים רבים. לחלום על התעסקות ביין מציין כי העיסוק שלך יהיה משתלם. עבור אישה צעירה החולמת על שתיית יין, מציין שהיא תתחתן עם ג'נטלמן עשיר, אך עם כבוד….

…אם אתה בולם משהו בחלום, זה מראה את השחרור שיש לך סוף סוף. אתה מסוגל לבטא את כל הכעס והתסכול. חולמים שכוס מלאה מים נשברת והמים נשפכים על הרצפה, זה מעיד על אובדן החיבה הסופי. לפצח חרב פירושו שהניצחון שלנו נגמר אצל אויבינו (אם החרב שייכת להם), או שזה מסמל את הפסדנו שלנו (אם החרב היא שלנו). לשבור שרשרת מראה את השחרור שלנו מאדם אחר….

…החלום על אבנים מסמל מצב או פן בלתי מתפשר בעצמך. אתה או מישהו שלא מתפשר בכלל. חוזק, קביעות או גישה בלתי ניתנת לשינוי. אמונות לא גמישות. באופן שלילי, אבן יכולה לשקף זיכרונות כואבים, שנאה, אשמה או קנאה שלא ניתן להתגבר עליהם. באופן חיובי, אבן יכולה לשקף אהבה או אמון שלא ניתן לשבור. יש לקחת בחשבון את צורת האבן, טקסטורה וצבעה למשמעות נוספת. לחלופין, האבנים עשויות לשקף את תחושת הקביעות שלך ביחס לבעיות אשמה או שיפוט מוסרי. החלום על קיר אבן מסמל מצבים או התנהגות הדביקים בניסיון למנוע זאת. הסחת דעת שלא יכולה להיות מנוס. זה יכול להיות גם הייצוג של הדרישות הבלתי מתפשרות שלך או שאתה צריך להתיישב איתן….

…(מסדרון | מסדרון | מסלול | מסלול צר וארוך) כניסה לנתיב בחלום פירושה נפילה בחשד ובעיקר אם יש לה עקומות. מסלול בחלום פירושו גם לשבור את שבועתו או לערבב ולבלבל ערכים, או שזה יכול להיות דרך, שיטה להפעלת עסק או טכניקות בהן משתמש אומן בתחומי המסחר שלו. (ראו גם מסלול | דרך)…

…לחלום שאתה מטפח צימוקים מעיד על צמיחה ומזל. עליכם לשקול כמה מצבים והיבטים, לשבור את ההרגלים הישנים שלכם כדי לרענן ולפתח את חייכם. לחלום שאתה אוכל צימוקים פירושו שאתה מיואש מכוחות שליליים וממעטים הערות, כאשר נראה שהם עומדים להתממש….

…החלום להתיידד עם מישהו מסמל את הבחירה לדחות אמונות, אנשים או מצבים מסוימים. התנהגות, אנשים או מקומות שהיו שימושיים כבר לא מעניינים אותך. באופן חיובי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה מתבגר או רוצה לשבור הרגלים רעים. באופן שלילי, אתה עשוי להכחיש את החסרונות שלך. לחילופין, התיידדות עם מישהו עשויה לשקף את הניתוק החברתי או לבחור לבודד את עצמו מהשפעות מסוימות. שקול מה אתה מתיידד בו הם יכולים לשקף את האישיות שלך או על מצב שאתה חווה….

…חבלים בחלומות, מסמנים תמיהות וסיבוכים בעניינים ועשיית אהבה לא ברורה. אם תטפס אחד, תתגבר על אויבים שפועלים לפצוע אותך. לדחות {sic} חבל, מביא אכזבה לרגעים הכי שירים שלך. אם אתה קשור איתם, אתה צפוי להיכנע לאהבה בניגוד לשיפוטך. לשבור אותם, מסמל את היכולת שלך להתגבר על איבה ותחרות. לקשור חבלים, או סוסים, מציין כי יהיה לך כוח לשלוט באחרים ככל שתרצה. ללכת על חבל, מסמל שתעסוק באיזו ספקולציה מסוכנת, אך באופן מפתיע תצליח. כדי לראות אחרים הולכים על חבל, אתה תרוויח ממיזלי המזל של אחרים. לקפוץ על חבל, מנבא שתבהיל את מקורביך במלווה מרתק הגובל בסנסציוני. לקפוץ על חבל עם ילדים, מראה שאתה אנוכי ומתנשא | לא ראו שילדים חייבים מעט מאוד חובה כלפי הורים לא אנושיים. לתפוס חבל ברגל, מציין שבתנאים עליזים תהיו מיטיבים ועדינים בממשלות שלכם. חולמת שתוריד חבל מחלון עליון לאנשים למטה, מתוך מחשבה שהבעלים יהיו שליליים לקבלם למלון, מציין שאתה תנהל רומן כלשהו שלא ייראה בדיוק לחברים שלך, אבל אותו רצון להרשות לעצמך הנאה ועניין. עבור אישה צעירה, חלום זה מעיד על הנאות שאינן נושאות את חותמת הנאותות….

…לחלום על מדליונים עולה שהיעילות שלך בעבודה, בעסק שלך, בהתנהגות שלך וכו 'תתן לך תוצאות טובות, ובמקרים מסוימים הצטיינות. לחלום שאיבדת מדליון מעיד על תסכולים וכישלונות. לחלום שמדליון תלוי על צווארך מציע, במיוחד עבור נשים, את הדברים הבאים: כאשר צעירה חולמת שלגבר שהיא אוהבת יש את המדליון, זה מציע שהיא תפגוש מעריצים ומחזרים שונים. לחלום שגבר צעיר חובש מדליון מרמז על נישואים קרובים, אך אם המדליון הולך לאיבוד בחלום, זה מזהיר אותך כי מערכת היחסים שלך נמצאת בסיכון להיפרד או שגם בן משפחה עלול להידבק במחלה. כשאישה צעירה חולמת שהיא מחזירה מדליון לאהוב שלה, זה מסמל את הפעולה של החזרת טבעת אירוסין. אם אישה צעירה קרובה להתחתן וחולמת לשבור או לאבד מדליון, זה מסמל הודעה כי המחזר שלה לא יהיה בעל טוב וכי עליה לסיים את הקשר הזה….

…החלום על עם אבוריג'יני מסמל את אותם היבטים באישיותם המתנגדים לשינוי, הם עקשנים או מקריבים דבר. באופן חיובי, האדם האבוריג'יני מסמל חוזק מוסרי, שמירה על עקרונות והתנגדות לשחיתות הערכים והאמונות. באופן שלילי, האדם האבוריג'יני מסמל אי רצון לשבור הרגלים רעים, להתקדם או לחשוב על משהו בצורה יותר מתוחכמת או בוגרת. זה גם מציע לך להיות סקרני מדי או רגשי….