…החלום על כדורגל מסמל מאבק להשיג יתרון או כוח. אתה עושה הכל כדי להשיג כמה שיותר. זה יכול להיות גם ייצוג הסכסוך כשאתה מנסה לגנוב את מה שאתה שלך. נושאים קשים הדורשים את כל המשאבים שלך בכדי להשיג קרקע או לתחזק את מה שכבר יש לך. משחק כדורגל מסמל בעיות שקשה לשפר על עצמך….

…החלום, בו שיחקת כדורגל, מציין את ההישגים הגדולים שאתה מקבל כשעבדת כקבוצה. החלום, בו אתה משחק כדורגל בעצמך, מציין היעדר עבודת צוות. אולי אתה מרגיש טוב יותר בזמן שאתה עושה דברים ועבוד על פרויקט מסוים בעצמך….

…אם אתה שחקן הכדורגל בחלום, זה אומר שאתה מנסה להסתיר ולדכא את הצרכים והרצונות המיניים שלך. במקום זאת, אתה שם את הדברים בצד ומביע את חוסר המיניות בכעס ותוקפנות. לדברי פרויד, כדורגל כמו כל ענף ספורט אחר בחלום מייצג רצונות ותשוקות מיניות. קחו בחשבון שהחלום משקף את יכולתכם לשחק את החיים בחייכם המעירים, וכיצד אתם מתמודדים עם הקשיים שיש לכם….

…חלום הכדורגל מסמל מאבק לעשות משהו בדרכו. קונפליקט על שיטות מתחרות. אדם נוסף ואתה … אשר מסוכסכים באיזו דרך לעשות משהו. דוגמא: אדם חלם ללכת על מגרש כדורגל. בחיים האמיתיים הוא ניהל ויכוח בעבודה עם עובד לעבודה לגבי השיטה המתאימה ביותר לביצוע עבודה….

החלום על כדור כדורגל מסמל בעיה שבה אתה נאבק לעשות בדרך שלך.

…חלום על משחק כדורגל פירושו שתרגיש מרוצה מאוד בעבודתך ותממש בהדרגה את מטרותיך, מטרותיך. משחק הכדורגל עשוי להתייחס להתנהגותכם וליכולתכם להשיג את יעדיכם, שילובכם, נקודות החוזק והחולשה….

(ראה כדור)

(ראה משחקים)

כאשר אתה חולם שאתה משחק, מציע את הנטייה שלך לצאת נגד הנורמה ולהפר את כללי האמנה. יש לך יצירתיות בלתי מוגבלת. לחילופין, זה עשוי להיות אינדיקציה שאתה פשוט עובד ולא כיף. חולמת שאתה צופה במשחק, מייצגת את החלקים שאתה משחק בחייך ואת המעשים והפרסומות השונות שאתה לובש….

החלום על משחק או פעילות לודית מסמל תחושות יצירתיות ללא הגבלות, ללא התחייבויות או גישה בלתי מוגבלת. עשה מה שאתה רוצה בלי שתצטרך לתקן בעיות. באופן שלילי, החלום יכול להיות סימן לכך שאתה לא לוקח מצב מספיק ברצינות. בחירה להסתתר מאחריות. אתה צריך להתמודד עם המציאות….

לחלום על משחק מעיד על זריזות ואנרגיה.

לאישה צעירה שחולמת שהיא משתתפת בהצגה, מנבא שהיא תהיה מחוזרת על ידי חבר גנוני, ותינשא לקידום הסיכויים שלה וחיפושי הנאה. אם יש בעיה להגיע אל ההצגה וממנה, או סצינות לא נאותות ומחרידות, היא תעמוד מול הרבה הפתעות לא נעימות. ראה תיאטרון….

…(שעשוע | ציניות | משחקי משחקים | משחק) לשחק משחקים או לפעול בזריזות בחלום פירושו גאווה, יהירות, להיות ציני, גסות או לטמא את מה שקודש בדת של האדם וחסר כבוד אליו. משחק שש-בש בחלום פירושו התרוממות רוח, השגת כוח, כבוד ודרגה, או שזה יכול לציין גאווה, שחצנות וציניות של האדם. משחק עם טבעת נישואין בחלום פירושו להסתיר סודות, למעט אם מישהו אחר מופיע בחלומו של מישהו, זה יכול להיות פירושו לחפש אדם חסר. לשבת ולשחק עם עקבים בחלום פירושו שלטון. משחק כדורגל בחלום פירושו פיוס או השלום עם האויב של האדם. אם אדם חולה רואה את עצמו משחק במשחק בחלום, זה אומר להתאושש ממחלתו ולחזור לחיים בריאים ורגילים. משחק כדור קריקט בחלום פירושו קטטה ואחריה פיוס ושלום. (ראו גם שש-בש | לחימה בזין | הימורים | כדור | קרב שוורים)…

…(קפיצה | הופ | קפיצה) לראות את עצמך קופץ על רגל אחת בחלום פירושו לעבור ממקום ישן למקום חדש. אם לוקח קפיצה רחבה בקפיצה אחת בחלומו זה אומר לנסיעות. קפיצה על רגל אחת בגלל מחלה או ליקוי בחלום פירושה אובדן של מחצית מכספו או רכושו של אדם וקשה לקיים את צרכיו באיזון. משחק כדורגל או קפיצה עם כדור, או קפיצה בזמן ביצוע תרגילים אקרובטיים, או פעולות התעמלות בחלום פירושו רווחים או יתרונות עבור מישהו שרגיל לשחק משחקים כאלה, או משתתף באימונים כאלה. אחרת זה יכול להיות מצוקה מסוכנת או קשה. בחלום, קפיצה ממקום למקום פירושה גם חדשות כוזבות, האשמות מפוברקות, שינוי מצבי רוח עם חבריו או מציאת עצמך משועממת. אם אדם קופץ מעל קיר בחלום, פירושו שהוא ישתנה מאמין למאמין או שיעקוב אחר עצתו של מאמין. (ראה גם קפיצה)…

…החלום של מצית מסמל את האפשרות להתחיל משהו מתי שרק תרצו. מצב או בעיה שתוכלו לדחוף קדימה מתי שתרצו. החלום עם מצית זיפו מסמל יכולת להתחיל משהו, בכל פעם שתרצה שהוא יהנה לשחק איתו. מטפורה להתבוננות ביופי במה שאתה יודע שאתה יכול לעשות. דוגמה: אדם חלם לשחק עם מצית זיפו. בחיים האמיתיים הוא הרגיש טוב לומר לאויב שהוא יכול לנקום בו מתי שבא לו….

…החלום על נדנדה מסמל הרגשה טובה בכך שאינך צריך לקבל החלטה סופית. נהנה לשחק עם סיכוי או החלטה גדולה. אני אוהב לדבר על איך אתה יכול לעשות משהו בלי שתצטרך לעשות זאת. מנצלים את זה שלא צריך לדאוג למשהו שאנשים אחרים עושים. מרגיש סיפוק מחופש הבחירה שלך. אני אוהב שלא להיות נואש או לקנא בכלל. באופן שלילי, נדנדה עשויה לשקף את ההתנשאות המשתמשת באפשרות שמשהו יקרה כדי לשחק עם רגשותיו של מישהו אחר….

…אם אתה חולם לשחק בעשר הסיבובים, ספק אם תצטרף בקרוב לרומן כלשהו שיביא מכפיש את שמך, ותאבד את כספך וחברותך האמיתית. לראות אחרים עוסקים בחלום זה, מנבא שתמצאו הנאה מאנשים קלים וייתכן שתאבדו תעסוקה. עבור אישה צעירה לשחק משחק מצליח של עשר סיכות, זה סימן של הנאות קלות, אך צער ישתתף בה בהמשך….

…(בייסבול | כדורסל | כדור קריקט | כדורגל | גלובוס | כדור גולף | כדוריד | כדור פינג-פונג | פושבול | כדור שלג | כדור טניס | כדורעף) כדור בחלום מסמל סכסוך, ויכוח, קטטה לשליטה בעולם ו המשאבים שלה. חלקם יחפשו בכך ואחרים ידחו זאת. כדור בחלום יכול גם לסמל מסעות או מעבר בין מקומות. בדרך כלל, כדור בחלום מייצג גבר. אם הוא עשוי עור, אז הוא מייצג מנהיג, בוס או מלומד. משחק כדור בחלום פירושו קטטה. (ראה גם משחקים)…

…החלום על כדורים או כדורים מסמל מחשבות. כדורים או כדורים כחולים מייצגים מחשבות חיוביות. כדורים או כדורים אדומים מייצגים מחשבות שליליות. כדורים יכולים להיות גם ייצוג של קונפליקטים סביב סוגיות שאתה רוצה להיפטר מהן. כדורי ספורט בחלומות מסמלים בעיות שאתה מתמודד איתן מבחינה רגשית, או החלטות שאתה שוקל. אפשרויות שיכולות בסופו של דבר להשפיע לטובה או לרעה. אמונות שעלולות בסופו של דבר לגרום לתוצאה חיובית או שלילית. כדורי טניס מסמלים קונפליקט על הבעיות שאתה דוחה או רוצה שמישהו יתמודד איתן. כדורי כדורגל מסמלים סכסוך על שיטות מתחרות. אדם נוסף ואתה … אשר מסוכסכים באיזו דרך לעשות משהו. כדורסלן מסמל את ההתמקדות שלך בכוח או בהישגיות. שימוש בכוח להשיג את מה שאתה רוצה בחיים או לתוצאה ספציפית. דבר אחד אתה משתמש במיומנות שלך, בסטטוס או במשאבים שלך בכדי לגרום לזה לקרות. כדורי בסיס הם סמלים לשאלות או בעיות עם פוטנציאל ביטול. זה יכול להיות גם ייצוג הזדמנויות לשינוי שיש להשתמש בהן בכדי להשיג כוח. זה יכול להצביע באופן חיובי על סיכוי להיפטר ממשהו בלתי רצוי או להתמודד עם משהו. באופן שלילי, זה יכול לסמל בעיה או מצב שלילי שמאתגר אותך או לוקח סיכון….

…החלום על משחק השרבוט מסמל מאבק של רעיונות מתחרים. רוצה לדעתך על מצב להיות חזקה יותר. זה יכול להיות גם ייצוג של רטוריקה מתחרה. יתכן שאתה נאבק או מסוכסך עם מישהו לגבי מה שאתה מגדיר משהו. דוגמא: אישה חלמה לשחק קשקוש. בהעירות החיים אמרו לו הרופאים כי לאב אין שום סיכוי להתאושש מהתרדמת. היא לא רצתה לקבל זאת והאמינה שעדיף לתת לאביה זמן להתאושש. משחק הגרוטאות שיקף את השקפתה בתחרות עם הרופא כיצד להגדיר מוות….

…אם אתה חולם לשחק או לצפות במשחק בדמינטון, זה אומר שיש אפשרויות ותצטרך להחליט מה דעתך על הבחירות האלה, אחרת לא תהיה לך שוב את אותו סיכוי בחייך. וודאו שאינכם בספק, יש דעה לכל דבר והמשיכו עם הבטן….

לשחק, סכנה להיכנע לפיתוי אלים. השתמש בסיבה שלך….

…לראות או לשחק סקסופון בחלום מסמל לגרום לאנשים אחרים לשקול או לשים לב לרגשות שלך. יתכן שדיברת בעד עצמך, הגשת תלונה או קראת למישהו לשים לב לצרכים שלך. לחילופין זה יכול גם לייצג את השקפתך על מישהו אחר שרוצה שאחרים ישקולו את רגשותיך או צרכיך….

…החלום על מגלשת מים מסמל היותו חסר דאגות תוך כדי נהנה ממצבים שליליים או הרגלים שליליים. זה גם מצביע על סיכונים. לשחק בחוסר וודאות או להרגיש טוב, להתעלם מהשלכות מעשיך. מגלשת מים היא סימן לכך שאתה אולי יודע שאתה עושה משהו לא בסדר או מסוכן ובאמת נהנה ממנו. מגלשת מים יכולה להופיע בחלומות, כשאתה נהנה להיות מרושע למישהו, לקיים יחסי מין עם אנשים שלא אכפת לך מהם, ליהנות מפורנוגרפיה או לחקור את הכוח או היתרונות שיש לך להנאתך האישית. זה יכול להופיע גם כשאתה משחק או לוקח סיכונים. החלום להיות עצבני בזמן ירידת מגלשת מים מסמל חוסר רצון מההשלכות על משהו שאולי אתה נהנה ממנו ואני יודע שזה לא בסדר….

…חולמת להאזין למוזיקה של לירה, מנבאת תענוגות צמדים וחברות נעימה. העסק יתנהל בצורה חלקה. עבור אישה צעירה שחולמת לשחק על אחד, מציין שהיא תיהנה מחיבתו הבלתי מחולקת של גבר ראוי….

…כדי לשחק את משחק הווידיאו, זה מציין את היכולת שלך לקבל את מה שאתה רוצה מאלו שאתה מוקף בהם. אולי אתה יודע כיצד לתפעל אנשים, כך שתוכל להשיג את מה שאתה רוצה. מצד שני, החלום עשוי להעיד על משהו שאתה מנסה להימנע ממנו. אולי יש כמה בעיות שלא טופלו בהן. אם היית זה במשחק הווידיאו ומישהו שולט בך, אז הוא מראה חוסר יכולת לשאת את זה לעצמו….

…משחק בקוביות הוא בזבוז כסף או שימוש לרעה. לא מומלץ לשחק עם הכסף שלך….

…לחלום על הימורים, הימור, כסף על הימורים היא אזהרה שמשמעותה שעליך להיות זהיר כשאתה מבצע עסקאות או עסק עם זרים. זה גם מודיע שמתנגדיך מחפשים הזדמנות לפגוע בך. זה אותו הדבר אם אתה חולם לשחק עם כסף בבתי קזינו או בכל משחק לוח או משחק שולחן; זה אומר שעליך להיזהר ולא לבזבז כסף. לחלום להמר על כסף בכל דרך שהיא, מציע לך להמשיך ללא הנמקות בחיי היומיום שלך, מה שיגרום לך להיות בעיות. לחלום על הפסד הימורים מודיע שתחווה נסיגות בעניינים שאתה מטפל בהם, אבל אם המשחק שלך בכסף נותן לך רווחים, אם נראה שאתה מנצח, החלום הזה מעיד שתנצח….

…החלום של טרמפים מסמל שימוש באחרים להשגת יעדים. יכול להיות שיש אדם או סיטואציה המאפשרים לך להרגיש דרך מסוימת או להשיג מטרה ללא התחייבות רצינית לבד. טרמפים יכולים להיות סימן לכך שייתכן שלא תרצו למקד את כל האנרגיה או המשאבים שלכם ביעדים שלכם. אולי תעדיפו לטעום או לטעום משהו לפני שתתחייבו לחלוטין. אתה יכול לשחק עם הזדמנויות או להשתמש במשאבים של אנשים אחרים לפני שאתה באמת קופץ למשהו. דוגמא: אישה שהתעניינה בשירות ציבורי, חלמה על תרמילאית באותו זמן שהשתתפה בעבודה בהתנדבות. הטרמפ משקף את העניין שלו להשתמש במתנ~ס לביצוע שירות ציבורי מבלי שיצטרך להתחייב ברצינות לפוליטיקה….

חלום המכללה מסמל בעיות או מצבים בחייכם שאתה מחשיב רציני לטובתך ומגדיל את מעמך או כוחך. זה יכול גם לייצג את הרגיעה המוצגת היטב, הצלחה או פיצוי על עבודה קשה. מכללה בחלום יכולה להיות סימן לכך שאתה עסוק מדי או מתמקד בבעיה שמאפשרת לך לשפר את עצמך או להפיק תועלת בדרך כלשהי. אולי תרצו להשוויץ בכישוריכם או לעשות הפסקה ראויה היטב. חלומות במכללות נפוצים כאשר אנשים לומדים כישורים חדשים, פרויקטים של עבודה שיאפשרו להם להרוויח סוג כלשהו של גימור. יתכן שעבדת קשה כדי להרוויח משהו ועכשיו אתה רוצה ~לשחק~ עם זה….

…חולם על הברכיים מסמל את רמת התמיכה שאתה יכול לקבל. זה גם מעיד שאתה מרגיש מאוד רגשי. תחושות של חוסר כושר וסוגיות של כוח / שליטה נכנסות גם הן לשחק. אתה יכול לקבל יותר ממה שאתה יכול להתמודד….

החלום על אמן קון מסמל היבט של עצמו אשר משאיר אחרים לחוש בושה או טיפש. תחושת עניין או מזל לפני שנשארת עם כל זה. לגרום לי להרגיש ששום דבר לא בסדר או שהכל מושלם, לפני שנבוך. מרגיש נגע, מתמרן או רתום. החלום להיות אמן יחסי מסמל את היכולת שלך לתפעל או ~לשחק~ מצב או מערכת יחסים. ייתכן שהחלום משקף חוסר מודעות או את הניסיון שלך להביך מישהו. מרמה מישהו בכוונה….

…החלום על תקליטור מסמל את הזיכרונות, הרגשות או רצף המחשבות שאתה בוחר לשחק פנימי. משקף נימה, מצב רוח או סדר יום שנבחרו. ~עקוב אחר הקו~, או בהתאם למערכת חשיבה סטנדרטית. החלום של מישהו שייתן תקליטור עשוי לייצג ניסיון להשפיע על אדם אחר עם אמונות או רגשות מסוימים. זה יכול להיות גם ייצוג של הניסיון שלך לשמוע רעיונות חדשים. החלום על קניית התקליטור מסמל בחירה להרגיש דרך מסוימת או ~לגרור קו~ של חשיבה. מצב שתואם מערכת סטנדרטית של חשיבה השפיע. ממי או מאיפה אתה קונה תקליטור מסמל את מה שמשפיע עליך….