(ראה Cauterize)

החלום לראות משהו בוער בחלום מסמל רגשות עזים או רגשות נלהבים. חוסר דאגה מוחלט למשהו. בכוונה להיות גס רוח, פוגעני או חסר רגישות. זה יכול להיות גם ייצוג של הרגשי, השרוף או סימן שאתה צריך להירגע. החלום על כוויות עור מסמל מבוכה, השלכות לא נעימות או מעשים כואבים שנמשכים. אדם או סיטואציה השאירו לכם תזכורת לכך שמעשיכם לנצח אינם רצויים או שלא יחזרו על עצמם. תגובה קשה או כואבת במצב חברתי. מישהו אולי לא הסכים עם מה שאתה חושב. לחלום שאתה נשרף בחיים מסמל תחושות של לא להתקשר שוב. יאוש. אנשים אחרים המתחככים בהזנחה, בהזנחה או ברוע הולכים לכיוון שלך. חוסר רגישות, שאתה מרגיש כלפי אחרים. שממה, קשיים או משהו כזה, מצב כל כך נטול כל חופש. החלום על אנשים אחרים בוערים בחיים יכול לייצג עד כמה אתה נצרך מתוך שאיפתך שלך. הזנחה או הרג של מכוון באזור כלשהו בחייכם. הצפייה במצב או באזור בחייכם עולה באוויר, מתמוגגת במכוון או נצרכת על ידי תשוקה אחרת. לחוות אזור בחיים שלך ריק, עגום או מלא קשיים. רגישות לוויתור על משהו חשוב לנצח. החלום של בית בוער מסמל נקודת מבט על מצב שננטש במכוון או מוזנח קשה. זה יכול להיות גם ייצוג של כעס עז או טינה כלפי אדם אחר. דוגמא: אדם שחלם לראות את חברו עם סימני כוויה על צווארו. בחיים האמיתיים חבר זה הרג את עצמו, והאיש התחיל להבין את הייאוש שחבר חברו על חייו, מה שהניע אותו להרוג את עצמו. דוגמא 2: אישה חלמה להישרף עם פוקר האח. בחיים האמיתיים בעלה רימה. דוגמה 3: אישה חלמה על נחש שיורק לעברה רעל לוהט. בחיים האמיתיים היא הרגישה שאחותה הייתה השפעה רעה ודברים עצובים מאוד כואבים שנמשכו. דוגמא 4: אדם חלם לראות מישהו נשרף בחיים. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שהרצון שלו להיות פסיכולוג נצרך לחלוטין מהשאיפה שלו להצליח בתחום אחר….

צריבת ביתך בחלום היא סימן רע, זהו אזהרה על אירועים עתידיים: סכנה, מחלה או מוות. לחלום על שריפת בניין מסחרי פירושו הפסד כלכלי. לחלום על צריבה של חלק כלשהו בגופך הוא אות של חוסר יכולת וחוסר יכולת להתמסר לעבודה. צריבה של כל רהיט או חלק מביתכם מקנה דיונים וסכסוכים משפחתיים. שריפת כל בניין פירושה שבעיות רבות מגיעות. חלום על צריבה איטית פירושו חוסר יציבות ביחסי האהבה שלך….

לחלום לראות גופות שורפו, מציין אויבים, יפחית את השפעתך במעגלים עסקיים. לחשוב שאתה נשרף, מעיד על כישלון מובהק בארגונים, אם אכפת לך מלבד שיקול דעתך בניהולם….

לחלום על כוויה בגופך ועל כאב שהיא גורמת מעיד עלייך לפטור מחלה או מחשבות שליליות. לחלום על כוויות בגופם של אחרים מנבא סכסוכים העלולים לשחרר אובדן רכוש או חברים….

לחלום שהבית שלך בוער מעיד על סכנה, מחלה או מוות. לחלום שבניין מסחרי בוער פירושו ירידה בעושר. לחלום שחלק מגופך בוער הוא סימן לחוסר יכולת לעסוק בעבודה. לחלום על רהיט בוער בביתך מעיד על קונפליקטים אישיים. חלום של בניין בוער מסמל כי בעיות גדולות מגיעות. לחלום שמשהו בוער מראה לאט לאט יציבות במערכות יחסים רומנטיות….

…עצי הסקה בחלום פירושו הכפשות ועקיצות גב. אם אחד מכניס שניים או שלושה בולי עץ כדי לשרוף את האש בחלום, זה אומר שיצא ויכוח או שהחלפת מילים גסות תגדל מעבר לשליטתו. אם אדם דתי רואה עצים בחלומו, זה אומר שהוא יבצע חטא גדול כמו גניבה, רצח או ניאוף, אז הוא יתפס ויידון לדין. אם מישהו מדליק שריפה בחלום, זה אומר שהוא ידווח על מישהו לרשויות. נשיאת עצי הסקה בחלום פירושה החלפת מילים קשות, השמצות, נזיפה או חבלה. פירוש העץ בבית פירושו גם רווחים, מילוי צרכים, ירושה או הקצאות. אם העץ צריך לקצץ בחלום, זה אומר רווחים שיש בהם מאמצים גדולים, או רווחים שמביאים לרוע. אם העץ כבר נחתך עבור האח בחלום, הוא מייצג אדם המועדף על ידי מישהו בעל סמכות, או שזה יכול להיות הצלחה עסקית. עצי הסקה בחלום פירושם גם מצוקות או קמצנות. עצי הסקה עטופים בצרור פירושם רווחים מעורבים. אם מובטל רואה את עצמו נושא חבילה של עצי הסקה בחלום, זה אומר שהוא יעבוד עבור אדם נדיב. איסוף עצי הסקה בחלום פירושו להביא רפואה לאדם חולה. ייחוס העצי הסקה לעץ האם שלו או הבחנת פריו בחלום פירושו כסף של מקור ספק. הצעת עצים לשרוף בטקס דתי בחלום פירושה קירבה לורד של מישהו, או שזה יכול להיות הצעה של מתנה למורה של מישהו, הבאת אשם בפני שופט או הבאת אדם חולה לרופא. במקרה זה, אם העץ נשרף לפני שהכניס אותו לאש, זה אומר שהמתנה התקבלה, או שאשם אשם יקבל פסק דין צודק. אכילת עצים בחלום פירושה להרוויח כסף שלא כדין. גדם עץ או כניסה לחלום פירושו מחלה כרונית או שיתוק. יומן מוכן לשריפה בחלום פירושו רווחים למי שמשתמש בה כדי לפרנסתו. (ראה גם אש | יומן)…

…אם תראה ידיים יפות בחלום שלך, אתה תיהנה מהבחנה גדולה, ותעלה במהירות בשיחתך | אבל ידיים מכוערות ומעוותות מצביעות על אכזבות ועוני. לראות דם עליהם, מציין ניכור וחוסר צודק מצד בני משפחתך. אם יש לך יד פצועה, מישהו יצליח למה שאתה הכי שואף להשיג. לראות יד תלושה, מעיד על חיים בודדים, כלומר אנשים לא יצליחו להבין את השקפותיך ורגשותיך. כדי לשרוף את הידיים, תגביר את גבולות התבונה במאבקיך על עושר ותהילה, ותפסיד בכך. לראות את הידיים מכוסות בשיער, מציין שלא תהפוך לגורם מוצק ומוביל במעגל שלך. לראות את הידיים שלך מוגדלות, מציין התקדמות מהירה בענייניך. כדי לראות אותם קטנים יותר, חוזים את ההפך. לראות את הידיים שלך מלוכלכות, מציין שאתה תהיה מקנא ולא צודק בזולת. כדי לשטוף ידיים, תשתתף בחגיגה משמחת כלשהי. עבור אישה שתעריץ את ידיה, זו ההוכחה שהיא תזכה ותחזיק בכבוד הכנה של הגבר שהיא מעניקה מעל לכל האחרים. כדי להעריץ את ידיהם של אחרים, היא תהיה נתונה לגחמותיו של איש קנאי. כדי שגבר יחזיק את ידיה, היא תתפתה להתקשרויות בלתי חוקיות. אם היא נותנת לאחרים לנשק את ידיה, יהיו לה רכילות עסוקות במוניטין שלה. כדי להתמודד עם אש מבלי לשרוף את ידיה, היא תעלה לדרגה גבוהה ועמדות פיקוד. לחלום שהידיים שלך קשורות, מציין שאתה תהיה מעורב בקשיים. כשאת משחרר אותם, תאלץ אחרים להיכנע לתכתיבים שלך. ראה אצבעות….

…כוויות מייצגות בשורות טובות. לשרוף את היד שלך באש צלולה וזורמת, מציין טוהר מטרה ואישור חברים. לשרוף את הרגליים בהליכה דרך גחלים, או מיטות אש, מציין את היכולת שלך לבצע כל מאמץ, עד כמה שזה בלתי אפשרי לאחרים. הבריאות הרגילה הרגילה שלך תישאר איתך, אך אם תתגבר על האש, זה מייצג שהאינטרסים שלך יסבלו באמצעות בוגדנות של חברים כביכול….

…קר או פגום מעיד על בדידות ועצב. אם החימום פועל, שמחה ואושר. אם החימום כבוי, עונשים רגשיים. עם עשן או פיח, אובדן שליטה במצב. לשרוף עם זה, לשון הרע….

…חלום מפצח האורז מסמל בחירות חיוביות שאני לא מרגיש טוב איתן. הצורך להתנהג, לפעול בהתאם או להישאר מחוץ לצרות עד כדי הרגשה טובה אינה אפשרית. פצפוצי אורז יכולים לשקף חוסר סבלנות עם סיטואציות שמעניינות אתכם. דוגמא: אדם חלם לשרוף פצפוצי אורז. בחיים האמיתיים אביו המתעלל מת בבית החולים והוא חשב על ~למשוך את התקע~ כדי להאיץ את הירושה שלו. פצפוצי האורז משקפים את הבחירה החיובית לחכות לאביו למותו, דבר שלא יכול היה לעשות….

…לחלום על מדורה עשויה להיות דרך להראות את רצונו של החולם להיות יותר אסרטיבי במציאות באמצעות טקסים, מכיוון שהמדורה נראית כסמל בחגיגות מסורתיות רבות, אך ניתן לפרש זאת גם כהזמנה של תת המודע שלך לשרוף את כל אלה מצבים, זיכרונות וכו 'ניתן להבין את החלום הזה כמניעה מנקיטת דרכים חדשות בחיים. זו יכולה להיות הזמנה להיטהר בכל הרמות שאתה רואה צורך….

…לחלום על התלקחויות ענקיות כאלו המופיעות בדרך כלל בחוות ושתילת שדות, הוא סימן טוב לעתיד המיידי. לחלום שהבית שלך בוער מכריז על מצוקות עם המשפחה, אובדן בעסקים, כישלונות אהבה וכו '. החלום לשרוף משהו מרמז שבקרוב תצא מבעיות שמשפיעות עליך. לחלום שהידיים בוערות מסמל תשובה על מעשים לא נכונים. במובן מסוים, חלום זה הוא טיהור עצמי של התודעה. לחלום ללכת על שריפת פחם פירושו ביטחון בעצמי, מה שאומר שתצליח בכל מה שאתה עושה. זה גם מציע כי לחולם יש בריאות ואנרגיה טובים מאוד לבצע כל פעילות ולהילחם גם נגד מתחרים, הקשורים לעסקים. במונחי ספורט, זה יכול לסמן שתצליחו להביס את היריבים שלכם….

…אם אתה חולם שאנדרונים יעזרו לשרוף עץ זה אומר שיש לך אנשים טובים סביבך. אתה יכול לסמוך בקלות על אנשים אלה בכל מה שקשור לחיים האישיים שלך או אפילו דברים עסקיים. כשאתה חולם על תומכות ברזל על אח ריקה זה מייצג את אובדן הבית שלך, או אולי את מותו של מישהו….

…(טירה | ילד | ריצוף | שמים | בית | אם | שבועה | אוקינוס | כלא | מורה | עיר | אשה | נפלאות) בחלום, השמיים מייצגים את עצמו. כל מה שיורד ממנו או שמגיע מכיוון זה בחלום יתממש. אם אש נופלת מהשמיים מעל בתיהם של אנשים בחלום, פירוש הדבר מכות, מחלות, דלקת באיזור אבעבועות, או מוות והרס. אם אש נופלת על השוק בחלום, פירושו מחירים גבוהים יותר. אם הוא נופל על השדות ועל אדמות החווה בחלום, זה אומר שהגידולים יכולים לשרוף, להקפיא או להכות בנחיל של ארבה או על ידי חרקים מזיקים אחרים. אם מה שנופל מהשמיים מעיד על שגשוג, כמו דבש, שמן, תאנים, שעורה, או כסף וכו ', בחלום, זה אומר גשם טוב ובציר טוב לאותה שנה. כל מה שיורד משמי הטוב או הרע עשוי לייצג את הממשלה ואת התלאות שהיא גורמת לעם, או את היתרונות שהיא עשויה להביא להם. טיפוס לשמיים עם חבל, סולם או שימוש במדרגות בחלום פירושו התרוממות רוח, עלייה בתחנה, מזל טוב ותמיכה. אם אחד מטפס בלי מדיום משותף בחלום, פירושו פחד ויוהרה. אם כוונתו בטיפוס היא לרגל אחר אחרים בחלום, זה אומר שהוא עשוי לעבוד כמרגל. אם אחד יורד בבטחה מהשמיים בחלום, זה אומר שהוא יברח ויחסך ממנו את תוצאות חטאו. אם הוא נופל ושובר או שבר עצם בערך בחלום, זה אומר שהוא עלול לסבול מתאונה כזו בערנות. אם אדם חולה רואה את עצמו מטפס לשמיים, ואם הוא לא חוזר לאדמה בחלום, זה אומר שהוא עלול למות ממחלתו. אם הוא יחזור בחלום, זה אומר שמחלתו תגבר והקשיים שלו יגיעו לשיאם, אם כי ירצה השם, הוא יתאושש ממחלתו, אלא אם כן ייפול לחור בחלום. במקרה זה החור מייצג את קברו. אם רואים את השמים יורים חיצים גורמים לאנשים פצעים, פציעות ודימומים בחלום, זה אומר מיסים והחרמת נכסים על ידי הממשלה. אם החצים פוגעים באוזניים ועיניהם של אנשים רק בחלום, פירוש הדבר כי ניסויים ופיתויים גדולים יכהו בכולם. אם החצים נופלים מבלי לגרום נזק לאיש, ואם אנשים ממהרים לאסוף אותם בחלום, הם מייצגים שלל שאנשים יבואו לזכות בו, או מתנות אלוהיות שאנשים יהנו מהם. לקום קרוב לשמיים בחלום פירושו קרבה לאדון של האדם. זה נכון במיוחד עבור אנשים אדוקים ומאמינים אמיתיים. התקרבות לשמיים בחלום מייצגת גם תחינה הזקוקה לתשובה מיידית, ותפילת מעין אלה שתענה על תפילה כזאת. התקרבות לשמיים בחלום יכולה להיות פירושו ללכת לפני מושל עירו, או לכל אדם ממנו מישהו עשוי להזדקק למשהו, כלומר מורה, איש ידע, אב או אישה. אם אדם רואה את השמיים נופלים מעל ראשו בחלום, זה אומר שגג ביתו עשוי להתערער פנימה, או שהוא ימות ממחלה שהוא כבר סובל ממנה. אם אדם רואה את עצמו מטפס ונכנס לשמיים בחלום, פירושו שהוא ימות כשאהיד. אם אדם רואה את עצמו עומד בשמיים בחלום, פירושו שהוא יפקד או ינצה אחרים. אם אדם רואה את עצמו בשמיים מסתכל למטה על משהו עלי אדמות בחלום, זה אומר שהוא יעלה בתחנה, אז הוא יצטער על משהו שהוא החמיץ. אם רואים את השמיים ירוקים בחלום, זה אומר שגשוג ובציר טוב. אם רואים את השמיים הופכים לברזל בחלום, זה אומר בצורת או מחסור בגשם. אם אדם נופל מהשמיים בחלום, פירושו שהוא עשוי לנטוש את אמונתו, להפוך לנזוף או שהוא יכול להיפגע מאסון גדול שיונע על ידי אדם לא צודק. אם שמי הברזל מתפצלים, ואם מופיע זקן מאחוריו בחלום, אדם זקן כזה מייצג את סבא של תושבי העיר או השבט ההוא. כתוצאה מכך, אנשים ייהנו מבציר טוב, שגשוג ואושר. אם מדובר בצעיר שמופיע בחלום, אז הוא מייצג אויב ורשע שעלולים לפגוע באנשים בעקבות חלום כזה. אם כבשה מופיעה מהשמיים בחלום, אז זה אומר רווחים. אם מופיעים גמלים, אז הם מייצגים גשם. אם אריה מופיע בחלום, הוא מייצג שליט לא צודק. אם השמיים הופכים לחתיכה יציבה אחת בחלום, זה אומר בצורת. אם הוא מתפרק ודלתותיו נפתחות לרווחה בחלום, אז זה אומר גשם או תשובה לתפילות של אנשים. אם אדם רואה את עצמו מושיט יד ונוגע בשמיים בחלום, פירושו שהוא מחפש מטרה חשובה, וכי הוא לא יצליח להשיג זאת. אם האדם רואה את עצמו עולה בסמוך לשמיים התחתונים בחלום, זה אומר רווחים עולמיים, או רווחים ומעמד בתחומים חומריים או רוחניים. אם מסתכלים לעבר השמים, בין אם במזרח ובין אם במערב בחלום, פירושו מסעות. אם אדם רואה את עצמו גונב את השמים ומסתיר אותו בחלל, זה אומר שהוא עשוי לגנוב עותק של הקוראן הקדוש ולהסתיר אותו עם אשתו. אם רואים את השמיים פתוחים בחלום, פירושו ברכות ותועלות. אם אדם רואה את עצמו עולה לכיוון השמיים בתנוחה שטוחה בחלום, פירושו שהוא יתפוגג, או יסבול הפסדים בעסק שלו. מצד שני, אם אדם רואה את עצמו מתרומם ללא קושי ובלי להיות מונח על גבו בחלום, פירושו התרוממות רוח, הצלחה ובטיחות מכל פגיעה שעלולה להניע על ידי אויביו. אם מישהו נושך את השמים בחלום, פירושו שאסון יכה בו, או שזה יכול להיות הפסדים עסקיים, אי השגת יעדי האדם, או ויכוח עם הממונה עליו בעבודה. אם אדם רואה את עצמו מסייר בשמיים ואז חוזר לארץ בחלום, פירושו שהוא עשוי להיות אסטרונום, או לאסטרולוג ולהשיג תהילה בתחומו. אם אדם רואה את עצמו נוטה את גבו לשמיים בחלום, זה אומר שהוא עשוי לזכות בעמדת מנהיגות, או לזכות בניצחון על מתנגדיו. אם אדם רואה את עצמו בשמיים בעל צורה שונה מזו של בני אדם בחלום, פירושו שהוא עלול להשאיר את העולם הזה ללא ברכה. אם אדם רואה את עצמו מסתובב עם חבל מהשמיים בחלום, זה אומר שהוא ישלוט אחרי תפקידו של מישהו אחר, או שירש את תפקידו. עם זאת, אם החבל נשבר בחלום, זה אומר שהוא עלול לאבד הזדמנות כזו. אם רואים נר דולק בשמיים אשר הברק והבהירות מעומעם את אור השמש בחלום, הוא מייצג ליקוי חמה. אם אדם רואה את השמים נבנים בנוכחותו בחלום, זה אומר שהוא טמון בעדויותיו. נפילה מהשמיים בחלום יכולה להיות אזהרה מפני נפילת חטא. נפילה מהשמיים בחלום עם ראשו כלפי מטה פירושו אריכות ימים. אם אדם רואה את עצמו בשמיים אך לא הצליח לזכור מתי הוא נכנס אליו בחלום, זה אומר שאלוהים ירצה שהוא כבר בגן העדן. אם אדם רואה זוהר, או קרני אור נוצצות המגיעות בשמיים בחלום, פירושו הכוונה. אם הוא רואה עננים כהים שבאים בשמים בחלום, פירושו שהוא יכול לסטות מדרכו של האל. אם הוא רואה חלל יורד מהשמיים בחלום, פירושו שמכות ומצוקות יפלו על העם כפיזור על חטאיו, או על פשעים שביצעו. באשר לגנוסטיקאים ואנשי ידיעה, לראות את השמיים בחלום פירושו בהירות, חזון, הצבת האינטרסים של האדם בעניינים השמימיים, או נסיעה לארצות רחוקות, או עיסוק בייבוא ​​וייצוא של סחורות. טיפוס לשמיים בחלום פירושו גם שקר, אמונות שווא, שקרים או דיבורים על אלוהים יתברך ללא הידיעה וההדרכה הנכונה. טיפוס לשמיים בחלום יכול גם להיות פירושו לחפש את פרנסתו, לספק את צרכיו של האדם, או לקיים הבטחה. שמיים בחלום מייצגים גם את האוקיאנוס בגלל עצמתם ומספר הבריאה האינספור שחיים בו, או שהם יכולים לייצג את הבשלת הפירות, או את סיום עבודתו, או שהם יכולים לייצג את הקסדה, השריון, האישה, הכסף של האדם, דת, מוות, או שהם יכולים להעיד על השמצות ושקר כנגד מישהו שיורד מהם לאחר שגדל, והם יכולים להתכוון לעשות שלום עם אויביו, או שהם יכולים לייצג את המניות שהוקצו לכל אחד מבריאתו של האל, הטוב והרע. , המזון של האנשים וזה של בהמות, רווחים, הפסדים, ברכות או נגע. (ראה גם עולה בשמי | תחומי שמיים | שמים | כוכב)…

…לחלום שאתה שוקל ענן עשן בדרך כלל מציע אשליות זמניות, ורצונות של עושר ותענוגות ארעיים, שהם חסרי חשיבות בסופו של דבר. העשן קשור רבות לתת המודע של החולם; לדוגמא, זו עשויה להיות אזהרה עבורו כי מתפתחת מחלה בדרכי הנשימה. אם אתה רואה שעשן יוצא מאיפה שהוא, זה מצביע על כך שאתה חי חיים מלאים באשליות ושתרצה לחוות הנאות ארעיות. לחלום שאתה עומד בתוך ענן עשן, שלא נמצא שם בחדר, מעיד שאתה מלא בספקות ופחדים כתוצאה ממצב עצבי עז. כאשר העשן שולט באדם שחולם, הוא מכריז על סיכון חמור ליפול למלכודת של סיקופנט שרק מבקש לפגוע בו / בה. לחלום שאתה נלחם נגד עשן ולבסוף להתגבר עליו, ללא פגע לגמרי מהתאונה, זה אומר שהאובססיות שלך, המגבלות, המורכבות והאשליות שלך יתחילו לרדת עד שייעלמו סופית. לחלום על עשן שנפלט מערמת עץ מכריז על נוכחותם של אויבים שינסו לפגוע בך. אבל אם העץ בוער בהיר, זה מצביע על כך שהאויב ייכשל בניסיונו. לחלום שאתה הולך על עצים בוערים או על כל סוג אחר של אש ואתה שורף את כפות הרגליים, מציע שאתה נמצא בסיכון לכישלון ואובדן שנגרם על ידי חברות כוזבת. עם זאת, אם אתה יכול לעבור על האש מבלי לשרוף, זה מציע שתתגבר על כל המכשולים….

…החלום על משהו שהוא אש מסמל את הבעיות שהוא נצרך על ידי. תשוקה עזה או אובססיה ממושכת. לעתים קרובות סמל לכעס, מרירות עזה או סיטואציה ערה של חיים שעוברת דרך ארוכה. משהו שעולה באש יכול גם לשקף את האובדן המוחלט של משהו. לחילופין, שריפה יכולה להוות בעיה בהעיר את החיים שיצאו משליטה. לראות בית על האש מסמל מנטליות יציבה שאבדה. שליטה או יציבות מוחלטת אבודה לבעיה שלא נפסקת עד שהכל נעלם. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות עוצמתיים שמתגברים עליך לחלוטין. החלום להצית דברים מסמל את הרצון שלך להרס מוחלט או לכישלון מוחלט של משהו בחייך המעירים. יתכן שאתה מנסה בכוונה להתחיל בעיה. זה יכול להיות גם הייצוג של התשוקה שלך למשהו. לחלום על שריפה רעה שאתה מרגיש שהוא חי יכול לשקף רגשות לגבי סיטואציה איומה כפי שאתה מרגיש שזה בכוונה להחריב אותך. דוגמא: אישה חלמה לראות שדה של אש. בחיים האמיתיים, חברתה ביקרה אותה והיא כעסה כל כך שהוא לא יכול היה להפסיק לכעוס עליה כל היום. דוגמא 2: אישה חלמה על אש רעה שחיה והמשיכה לחזור לשכונה כדי לשרוף בתים אחרים. בחיים האמיתיים היא ממשיכה את רוב אבדותיה מגלה כל יום לאחר שחוותה את שריפת הבית….

…החלום של אדם שעור עורו מסמל רגשות לגבי ניתוק מכוון מלהרגיש שוב בדרך כלשהי. האושר או המטרה נחתכים לצמיתות. מרגיש מאולץ להרגיש שלעולם לא חשוב. החלום לשרוף חיה מסמל אזור בחיים שלך שאתה מרגיש שנעשה נחות לצמיתות. שקול למה המשמעות של בעל החיים גם. החלום להיות חסר עור מסמל חוסר יכולת להרגיש שוב טוב או חשוב. מרגיש שאושר או נוחות קבועה אבד. התחושה המריאה בסגנון ללא שום יכולת להגיב או להגן על עצמה. דוגמא: גבר חלם שמישהו יתקלף לגמרי בעורו. בחיים הוא חשש שאביו ינתק אותו מירושתו וישאיר אותו אמיתי שהוא עזב להמשך חייו….

…(אהוב | חובב | דבש | בן ערובה | מאהב | אהבה אפלטונית) אהבה בחלום פירושה ניסויים ופיתויים. אם אדם עושה משהו שהוא אוהב בחלום, פירושו שהוא יעשה מעשה שאין לו מגבלות. אם גבר אומר לאישה – ~אני אוהב אותך~ בחלום, זה אומר שהוא באמת שונא אותה. אם האדם רואה את עצמו מפנק ומספק כל רצון שיש לו ומבלי לחוש שום מגבלות בחלום, פירושו שהוא יסטה מדרכו של אלוהים ויחיה חיים מושחתים. אהבה בחלום פירושה גם מצוקה, דאגות וצער. אהבה בחלום מייצגת גם את יכולתו של האדם לבטא משהו. אחרת, זה יכול להיות שהוא שומר לעצמו. אהבה בחלום פירושה גם ניסויים ותהילה שגורמים חמלה של אנשים כלפי האדם המאוהב. אהבה בחלום פירושה גם עוני, מחלה ומוות. למעשה, מוות בחלום יכול גם להיות אהבה, או חיים רחוקים מאהובתו או חיים אחרי המוות. לשרוף באש בחלום פירושו גם אהבה. כניסה לגן עדן בחלום פירושה גם אהבה וכניסה לאש הגיהינום בחלום פירושה הפרדה מאהובתו. כמיהה לאהוביו בחלום פירושה חוסר תשומת לב, ואהבה בחלום מעידה גם על שחיתות בחייו הדתיים של האדם, או על אובדן כסף. לאהוב מישהו באלוהים בחלום, פירושו רחמים בין אנשים. אחרת, לאהוב אחד את השני לצורך אינטרסים אישיים בחלום פירושו שותפות שתסתיים בבגידה או שזה יכול להיות נישואים ללא הסכמת משפחה. להעמיד פנים שהוא מאוהב בחלומו של אדם פירושו לסטות מדרכו של האל. אם אדם בקיא או מלומד מתיימר להיות שקוע בחלום, פירושו שהוא יעתים אנשים במצגותיו המעוטרות ויסתור את הסטנדרטים שלהם. (ראו גם אמייל | דבש | ללקק | העמדת פנים)…

…לחלום שידייך או בגדיך מוכתמים מסמל אזהרה כי מריבות, כעסים ואי הבנות יתעוררו בקרב המשפחה, בגלל סיבות חסרות משמעות. לחלום על כך שאחרים מוכתמים את ידיהם מצביע על כך שתסבול מהאשמות ועלבונות בלתי מוצדקים. לחלום שאתה שוטף ידיים מרמז שהחולם רוצה להצטרף לקבוצות עליזות וחגיגיות, אך אינו יודע כיצד. כשאישה חולמת שהיא מעריצה את ידיה, זה מסמל שהיא רוצה למשוך את תשומת ליבו של גבר. כשאישה חולמת שהיא מעריצה את ידיהם של אחרים, זה מסמל קנאה ומעיד גם שהיא תסבול את הקנאה של גבר. כשאישה חולמת שגבר לוחץ את ידה, זה מצביע על כך שהיא בסיכון לבצע מעשה עוול או משהו לא חוקי. אם אישה חולמת שאנשים אחרים מנשקים את ידיה, זו אזהרה, מכיוון שמשמעותה שהיא תהיה קורבן לתככים כנגד המוניטין הטוב שלה. כשאישה חולמת על טיפול באש מבלי לשרוף את ידיה, זה מצביע על כך שהיא השיגה עמדה חשובה. לחלום שהידיים שלך קשורות מצביע על חוסר האפשרות להשיג את מה שאתה רוצה, אך אם אתה מצליח להתיר את עצמך בחלום, זה מצביע על כך שאתה עשוי להשיג זאת בזכות המאמץ שלך. לחלום על ידיים יפות מצביע על כך שתצליח חברתית, מה שמצפה שיפור בעניינים שאתה מטפל בהם. לחלום על ידיים מכוערות, או גרוע מכך, עם ידיים מעוותות, מציעים כישלונות צפויים שיכולים לגרום לכם להיות הרוסים. לחלום על ידיים עקובות מדם זה לא חלום טוב; זה מרמז על עצב, מחלות וכו '. לחלום על יד פגועה מרמז שמישהו ינצל את העבודה והמאמץ שעשית. לחלום על יד קטועה מרמז שתחיה חיים בודדים מכיוון שאחרים לא יבינו אותך לא נכון, וגם אתה לא תבין את עצמך. לחלום שאתה שורף את הידיים מעיד על כך שאתה מעריך את השאיפות, התהילה או הכוח שלך. לחלום שיש לך ידיים שעירות מרמז שאתה לא מתאים למשרה או עסק; זה מסמל מורכבות נחיתות. לחלום על ידיים ארוכות מאוד מעיד שבקרוב תשיג לפחות חלק מהחלומות שלך. לחלום על ידיים מגמדות מרמז על ההפך. לחלום על ידיים מלוכלכות מעיד על קנאה ואנוכיות….

החלום על אלכוהוליסט מסמל אותך או מישהו אחר שלא יכול להפסיק לעלות על הסף עם משהו שהם אוהבים. מתקשה לשלוט בעצמו. ~לשרוף~ עם האינטרסים שלך או משהו שיעניק לך הנאה. אלכוהוליסט יכול להיות גם ייצוג של התמכרות למשהו שאתה נהנה לעשות ולהשמיד את עצמך. משהו או מישהו יכול להיות יפה מכדי להפסיק לחבב אותו….

החלום על ספל מסמל מצב שאתה חווה בו אתה מסרב להתבייש או להידפק. לא להרשות לעצמך ~לשרוף~. זה יכול להיות גם ייצוג של הניסיון שלך ~להניח את כף הרגל~ או ~לשרטט קו דק~ עבור מישהו שלדעתך הולך רחוק מדי. מחזיק את הרצפה שלך. לחילופין, ספל עשוי לשקף את הסירוב שלך להתבייש להיות סבלני מאוד, או לנסות משהו חדש. דוגמה: אדם חלם על ספל כחול כהה. בחיים המתעוררים הוא נתן אולטימטום רציני למישהו שסירב לשלם לו את הכסף שהיה חייב….

…החלום של כנסייה מסמל את הצורך שלך בתשובות לבעיית חיים שמטרידה אותך. אתה צריך חזון, פיתרון או הדרכה כלשהי לאיזה כיוון ללכת, או מדוע קורה לך משהו. יתכן שהגעת לצומת דרכים. יתכן שאתה שואל את עצמך ~מה עלי לעשות עם המצב הזה?~ או ~מה יש לי לחיים שלי עכשיו?~ לחילופין, כנסייה יכולה לסמל את מכלול אמונתה הדתית. מתחשק לך נאמן או לדעתך על אמונתך. חלום מרתף הכנסייה יכול להוות בעיה, משבר או מבחן אמונה. זה יכול להיות גם ייצוג של קושי או אימה כשאתה מנסה לגלות מדוע משהו קורה לך. דוגמא: אדם חלם להיות כנסיה שעולה באש וחשב שעמד בדוכן יגן עליו כשהמשיך לשרוף. בחיים האמיתיים הוא מת מאיידס וחשבתי שחזרה לתפקידו הישן כשר הייתה קריאתו לנשור. כעבור שבועיים הוא נפטר….

…החלום על רובה ציד מסמל את הכוח לקבל החלטה בעלת משמעות, עוצמה או שיש לה השלכות מתמשכות. רובה ציד מסמל בחירות דרמטיות. התמודדות עם בעיה בצילום אחרון. אם אנשים רעים בחלום מחזיקים ברובה ציד, זה מסמל תכונות אישיות שליליות עם הכוח לבצע בחירות דרמטיות שעלולות לחבל בך, או ~לשרוף גשרים.~ זה יכול להיות גם הייצוג של הרצון שלך לנקום במישהו בעוצמה. החלום על רובה ציד מסמל אותך או היבט כלשהו באישיותך שיכול לקבל החלטות מהירות מאוד עוצמתיות. בחירות נהדרות שנעשו במקום. אם לאדם רע או רע בחלום יש רובה ציד זה יכול לסמל החלטות חפוזות מאוד קצרות טווח….

…אם אתה חולם לראות עשן צפוף עולה מעל ערימה של הומים, זה מציין כי אויבים מכבידים עליך, אך אם השטיקים בוערים באור בהיר, אתה תימלט מכל סיבוכים לא נעימים ותיהנה משגשוג רב. אם אתה צועד על הומים נשרפים, אתה תיפצע ממעשיהם הלא נבונים של חברים. אם תצליח ללכת עליהם מבלי להישרף, תהיה לך עלייה מופלאה בסיכויים. לחלום לראות הומים נערמים כדי לשרוף אותך על המוקד, מסמל שאתה מאוים באובדן, אך אם תברח, תיהנה מחיים ארוכים ומשגשגים….

…שליחת מכתב מגלה רצון לקבל משהו שמסוגל לשנות את מצבנו הנוכחי. אם אנו כותבים את המכתב בעצמנו וקשה לעשות זאת, אז זה גם משקף פחד. לשבור או לשרוף את המכתב, זה סימן לפרידה מחבר או קרוב משפחה. אם זה לא קריא, פירושו חילוקי דעות או פגישות שהוחמצו. אם אתה שולח חבילה, זה מציין שמחה קרובה….