חולם שאתה רואה מזרקה צלולה הנוצצת באור השמש, מציין רכוש עצום, תענוגות אקסטטיים ומסעות נעימים רבים. מזרקה מעוננת, מציינת את חוסר הכנות של מקורבים והתקשרויות אומללות וענייני אהבה. מזרקה יבשה ושבורה, מעידה על מוות והפסקת ההנאות. עבור אישה צעירה שתראה מזרקה נוצצת לאור הירח, מסמל הנאה שאינה מומלצת אשר עלולה לגרום לעריקה….

בחלום, מזרקה המוצבת במקום מתאים או כפריט דקורטיבי באמצע חצר או פארק מייצגת כבוד, כבוד, פיזור דאגות או מצוקות, שמיעת חדשות טובות או האזנה למוזיקה טובה, בזבוז כסף, פיזור של מישהו אינטרסים, שבירת התקהלות, או הוספה ושיחת משנה אם זה נראה ליד רואה חשבון. מזרקה בחלום פירושה גם הימנעות מפעולות רעות. אם נאמר כי מזרקה כזו היא מבורכת בחלום, פירוש הדבר ההפך, והאם צריך לשטוף את עצמו במימיו או לשתות ממנו בחלום, זה אומר דיכאון וטרחה. מזרקה בחלום יכולה גם לייצג אישה יפה, עשירה ואצילה. אם בחלום לא מגיעים מים מראשות המזרקה, הם מייצגים אישה מסכנה או אישה עקרה. (ראו גם Fountainhead | אביב)…

זה מסמל את כוח החיים של האדם ושל כל היצורים. החלומות שבהם מזרקה מופיעה מדגישים את תקוותנו להתחדשות, טיהור או התחלה למסתורי החיים. אם המזרקה יבשה בחלום זה אומר שכל התקוות הן לשווא. אם מונעים מאיתנו לשתות ממנו זה אומר שעדיין עלינו לחכות זמן מה לפני שהתקוות האלה הופכות למציאות. אם נוכל לשתות מהמזרקה והמים צלולים ורעננים זה אומר שכל הצרכים שלנו יתמלאו. אם המים זורמים עכורים זה אומר סיכון להרס מוסרי או חומרי. אם המזרקה זורמת בגינה שלנו זה הסמל הטוב ביותר לשגשוג מכל הבחינות….

לחלום על מזרקת מים שכולה מים צלולים ושהיא עומדת מתחת לאור השמש מרמזת על כך שאתה חי חיים נוחים ותעשה זאת לאורך זמן, ושתסע הרבה בשביל הפנאי. לחלום על מזרקה יבשה, מלוכלכת ופגועה, מצביע על כך שאתה מזוהה עם צבועים וחברים לא רצויים שמנסים לפגוע בך. זה גם נוטה להצביע על עצב, אובדן חומרי או מחלה של אדם אהוב. כשאישה צעירה חולמת עם מזרקה הזורחת מתחת לאור הירח, היא מכריזה על כישלון במערכות היחסים שלה….

זה מסמל את כוח החיים של בני האדם ושל כל היצורים. החלומות בהם מופיע מעיין, חלומות כאלה מדגישים את תקוותנו להתחדשות, טיהור או התחלה למסתורי החיים. אם המעיין יבש זה אומר שכל תקוותנו לשווא. אם מונעים מאיתנו לשתות ממנה, פירוש הדבר שעלינו עדיין להמתין זמן מה עד שתקוות אלה יהפכו למציאות. אם נוכל לשתות מהמעיין והמים צלולים ורעננים זהו סימן לכך שכל צרכינו יתמלאו. אם המים זורמים עכורים זה איום של חורבן מוסרי או חומרי. אם המעיין נולד בגינה שלנו הוא הסמל הטוב ביותר לשגשוג מכל הבחינות….

החלומות שבהם מזרקה מופיעה מדגישים את תקוותנו להתחדשות, טיהור או התחלה למסתורי החיים. אם המזרקה נראית יבשה התקוות הללו הן לשווא, אך אם נוכל לשתות ממנה והמים רעננים ונקיים זה יהיה סימן טוב לכך שצרכינו הרגשיים יסופקו. מחברים אחרים מזהירים מפני מים לא בטוחים מהמזרקה, מאמינים שבמקרה זה החלום יהיה מבשר על חורבן מוסרי….

מזרקת מים גבישים פירושה פיוס עם יקירכם. מים עכורים במזרקות פירושם יריבות וכעס. לראות נבוט מזרקה בבית פירושו רעיונות ופרויקטים חדשים….

ראש מעיין בחלום מייצג ברכות, חסד, השפע והשגת מטרתו. אם אדם רואה מעיינות רבים הזורמים קדימה בתוך ביתו שלו בחלום, ואם הוא לא אדם נפרד, זה מייצג אסון שיביא את בני משפחתו על ברכיהם בצער ובדמעות. אם אדם רואה את עצמו נוהג בתמורה לטקס תפילה מראשה מזרקה בחלום, פירושו שהוא יקבל כסף כדין. גילוי ראש מזרקה בחלום פירושו שגשוג. אם המעיין זורם פנימה בתוך ביתו או מחומות ביתו בחלום, פירושו אסון או חוסר מזל שייגרמו לאישה, אח או גיס. אם המים זורמים לרחוב בחלום, זה אומר שאסון או מצוקות כאלה יעזבו את אותו הבית ושלום סוף סוף יכריע. אם המים טהורים ונקיים בחלום, זה אומר דיכאון יחד עם גוף חזק ובריא. מה שלא אהב בחלומות כאלה הם המים העכורים. אם יש ברשותו זרם בחלום, הוא מייצג את פרנסתו של האדם, את חנותו, עסקיו, עבודותיו או מעשיו הטובים של האדם שנותרו מועילים גם לאחר מותו ועד ליום הדין כמו צאצאים מבורכים, בית ספר או מסגד שהוא בונה, דרך שהוא פותח, ספר ידע שהוא משאיר מאחוריו, או הענקת צדקה. לראות מים שעלה על גדותיו ומציף את רכושו פירושו עצב, בכי וצער, וזה הדין אם שותים מהמים האלה בחלומו. אם רואים כמה מעיינות זורמים בחלום, זה אומר לשגשג באמצעות פעולות מלוכלכות ושחיתות. לראות מעיין בעמק בחלום פירושו ברכות לרוב האנשים ובמיוחד לחולים ולנזקקים. באר מיובשת בחלום פירושה ההפך. אם מי שסובל מדיכאון רואה מעיין בחלומו, פירושו הקלה מקשייו, פירעון חובותיו, התאוששות ממחלתו או חזרה בתשובה מחטאיו. מעיין של מים מתוקים בחלום פירושו גם גביית רווחים או שכר דירה. אם אדם רואה סיבוב הנושא מים טהורים ומתוקים לביתו בחלום, פירוש הדבר רווחים, חיים קלים וברכות שיונעו אליו. (ראו גם Rivulet | אביב)…

אם אנו שותים יין במקום נחמד, הוא מנבא זמנים שמחים לפנינו. אם אנו שותים מכוס מפנקת, המזל יהיה טוב לנו. אם מה שאנחנו שותים מריר, זה מזהיר אותנו ממחלה אפשרית. אם אנו מאמינים, ואנחנו חולמים על בעלי חיים ששותים מכלי או מזרקה ובעיקר בזוגות, זה מנבא שבקרוב נוכל להטמיע את תורת האל האמיתית….

הטורנטים, ברוב המקרים, הם סימנים רעים כאשר אנו מדברים על חלומות, כי אם האדם שחולם עליהם וייפול בו, יתמודד עם מצבים מסוכנים. בבקשה אל תערבבו את הפרשנויות לגבי מפל ופלח, מכיוון שהסמליות שלו שונה לחלוטין. לחלום על מפל יפהפה או על מזרקה יפהפייה המפיצה את המים, הוא סימן שבקרוב החולם יקבל פרס רחב וראוי על מאמציהם כמו גם על בריאות טובה….