(מטפחת ראש | מטפחת) בחלום, מטפחת מייצגת כסף, הטבות, כבוד, אישה, בן או רשות. לראות מטפחת ראש רקומה בחלום פירושו ללמוד שירה נעימה, או שזה יכול להיות טובות הנאה, חסות או הגנה. מטפחת ראש בחלום מייצגת גם מחצלת תפילה, מנהיגות או משרתת. קשר קשר עם מטפחת בחלום פירושו שאדם יכול להתחתן עם זונה, או שזה יכול להיות לעזור לה לצאת מחטא. מטפחת בחלום מציינת גם קמצנות או נדיבות. נשיאת מטפחת בחלום פירושה גם להתחתן עם אישה יפה….

(ראה מטפחת)

החלום עם כיסוי ראש מסמל מצב רוח שנמנע בכוונה מתחושות תשוקה. יתכן שאתה מנסה בכוונה להראות למישהו שאתה אוהב שהוא לא רוצה אותו. מוסתרים בכוונה או מתאפקים מרגשות רומנטיים. דוגמא: צעירה חלמה ללבוש צעיף על ראשה. בחיים האמיתיים היא בילתה עם החבר שלה לשעבר ולא רצתה להכניס אף אחד מחייה האינטימיים לשיחה….

(ראה מטפחת)

לחלום על מטפחות, במיוחד כאשר מתמודדים עם אנשים צעירים יותר, יכול להיות שהאדם שמזיז את המטפחת מנסה לפלרטט. אובדן מטפחת מרמז כי יהיו נסיגות, במיוחד בענייני אהבה. לחלום על מטפחת קרועה ומלוכלכת אחת או יותר מצביע על כך שקשה להתגבר על קונפליקטים באהבה. לחלום על מטפחת מלוכלכת אחת או יותר מוכתמת, יכול לסמן כי החולם מסתכן בכניסה לשותפות או מערכות יחסים קשות. אם אישה צעירה ורווקה חולמת על מטפחות נקיות ולבנות, זה יכול להיות שמישהו שקרי מנסה לפנות אליה לקבלת רווחים לא חוקיים, אפילו בהיבטים סנטימנטליים. לחלום על כמה מטפחות בצבעים שונים, פירושו שדימוי החולם עלול לאבד יוקרה אם התנהגותו אינה מוסרית או מתאימה, והחולם צריך גם להיזהר מלהיות נאיבי או סנטימנטלי מאוד. לחלום על מטפחות משי עולה כי לחולם יש אישיות נעימה מאוד, מגנטית וכריזמטית, וזה מוקרן לאנשים שמקיפים את החולם. אם אישה צעירה חולמת להיפרד והיא מנופפת במטפחת, זה יכול להיות שהיא בקרוב תוכל לעשות את המסע הרצוי לה, אך לנקוט בצעדים הנדרשים והנכונים כדי למנוע שגיאות שעלולות להוביל לתסכולים….

החלום של נערה מסמל לעתים קרובות היבטים של האגו, זהותו האישית של החולם פסיבית, פתיחה, תומכת, משתפת פעולה, מטפחת, או שאמרה לי מה לעשות. היבטים של עצמך שנותנים. לחילופין, בנות יכולות לשקף תכונות נשיות של אישיותן. באופן שלילי, ילדה קטנה עשויה לשקף היבט של עצמה שקל לשלוט בה או לדחוק הצידה. סימן לכך שאתה לא מספיק אסרטיבי או שאתה מרגיש שמישהו מקבל החלטות עבורך. הנטייה שלך להציג בקלות או להיות שאננים….

(בונד | גשר | חוזה | קשר | קשר) להכין קשר בחולצה של מישהו בחלום פירושו לעסוק בעסקים. קשר קשר עם חבל בחלום מייצג את המחויבות הדתית של האדם. קשר קשר עם מטפחת בחלום פירושו לתת הטבות שוליים למשרת או לעובד. קשירת חגורה על זוג מכנסיים בחלום פירושה נישואין. קשר קשר עם חוט בחלום פירושו לקבוע את כוונתו, או לקבוע את תוכניתו, או שזה יכול להיות כישוף וכישוף רע. אם אדם רואה את עצמו קושר חבל או חוט סביב שקיק או תיק ולא יכול היה לפתוח אותו שוב, ואם אדם לא ידוע בא לידו ומתיר את הקשר בחלום, זה אומר מצוקה, לחץ, אטימות או סבל מ רדיפות פוליטיות או מצוקות כספיות שיוסרו במפתיע בחופשתו של האל. (ראו גם חוזה | אשכול | עניבה | ביטול פירוק של משהו)…

חולמת על מטפחות, מציינת פלירטוטים ועניינים מותנים. לאבד אחד, מבשר אירוסין שבורים שלא באשמתך. לראות קרועים, מנבא שמריבות האוהבים יגיעו למיצבים כאלה שהפיוס יהיה בלתי סביר אם לא בלתי אפשרי. לראות אותם מלוכלכים, מנבא שתושחת על ידי עמותות חסרות הבחנה. לראות אלה לבנים טהורים במגרשים גדולים, מנבא שתתנגד לחנופה המתעקשת של אנשים חסרי מצפון ורוח נפש, וכך תזכה בכניסה ליחסים גבוהים עם אהבה וזוגיות. לראות אותם צבעוניים, מציין שאף שההתקשרויות שלך אינן מוסריות למהדרין, אתה תנהל אותם בכושר המצאה כזה שהם ימנעו מהסובלנות. אם אתה רואה ממחטות משי, זה מציין כי אישיותך הנעימה והמגנטית תשליך את עליצותה הקורנת על אחרים, ותעשה לעצמך קיום בר מזל. כדי שאישה צעירה תנופף עם מטפחת אדיווה או הכרה, או תראה אחרים שעושים זאת, מציין כי בקרוב היא תעשה מסע הנאה מפוקפק, או שהיא עשויה ביודעין להפעיל את הכפפה של חרפה כדי להבטיח הנאה דמיונית כלשהי….

אם הווריד הסוגר שלו מתפצל ודם נשפך ממנו בחלום, זה אומר מותו של האדם. וריד שקע בחלום מייצג גם ברית חזקה, או קשירת מטפחת מעל ראשו במהלך יום חם ועבודה קשה. (ראו גם אבי העורקים | ורידים)…

החלום לדאוג למשהו או למישהו מסמל את הרצון שלך לראות איזשהו אזור בחיים המשגשגים שלך. תנוחה מגינה או גישה מטפחת לסיטואציה או מערכת יחסים. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה לא רוצה לפספס משהו חשוב לך. לחלופין, לחבב מישהו בחלום יכול לשקף את תחושות האהדה או הנאמנות שלך. באופן שלילי, לחבב מישהו בחלום יכול להיות סימן לכך שאתה מודאג מרחם על מישהו או מרחם על עצמך. החלום לדאוג למישהו שיש לך מעוך עליו עשוי לשקף את הפסיכולוגית שלך לתדלק את הרצון שלך להיות איתם. להאכיל את הרצון שלך או לקוות להיות איתם. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה מפנטז עליהם רבות וצריך להתאמץ כדי להכיר אותם. החלום שמטפלים בו מישהו מסמל את תחושת הביטחון, היציבות או ההגנה שלך. השתקפות של הרגל או מצב שאתה מרגיש מגן עליך מפני בעיות….

החלום על צעיף מסמל את חוסר הרצון שלהם לאפשר למצב לא נעים להביך אותם בכלל. צאי מגדרך להבטיח כי אתה מרגיש בנוח במהלך מצב בעייתי, לא משנה מה יקרה. מרגיש על מצב או על מישהו אחר. לעולם אל הרשה לעצמך להרגיש כמו מפסיד. באופן שלילי, מטפחת יכולה לייצג תחושות של להיות טוב מכדי ~ללכלך את הידיים~ או פחות תובענית….

זה מראה צער סנטימנטלי. מטפחת מעידה על ספקות לגבי כנות ועומק ההרגשה של האדם האהוב….