מחלוקת אפשרית בקרב קרובי משפחה או חברים.

חולמים על מחסן, מציין עבורכם מיזם מצליח. לראות תכנית ריקה, זה סימן שאתה מרומה וסוכל בתכנית כלשהי שקיבלת מחשבה ותמרון רבים….

לחלום שאתה רואה מחסן עשוי להצביע על תאונה בגלל חוסר זהירות. לחלום שאתה הולך לאחד אומר פירושו למצוא בריאות טובה יותר….

לראות מחסן בחלום שלך מייצג אנרגיה מאוחסנת או משאבים נסתרים. זה מתייחס גם לזיכרון ולביצוע השאיפות שלך. כדי לראות מחסן ריק, מציין שמיצית את משאבי המתמחים שלך. אתה צריך זמן לחדש את האנרגיה ולקבל משאבים….

(ראה גרגיר תת קרקעי)

זהו חלום של שפע ובטחון, למעט אם אנו נופלים פנימה, ובמקרה זה זה מעיד על כך שהפסדנו סיכוי.

החלום על מחסן המסמל את המשאבים, הרעיונות או היעדים הממתינים. מחסן יכול להיות גם ייצוג של הזיכרונות שלך. לחלופין, מחסן יכול לייצג את התחושה שלך שיש לך את כל מה שאתה צריך לרשותך. ההפקדה האישית שלך על אפשרות או פוטנציאל. הארסנל שלך או הכלים להצליח. החלום להכניס משהו למחסן עשוי לשקף רעיונות, תכניות או משאבים שאתה מכניס כדי להיאחז בהם זמן מה אחר כך. זה יכול להיות גם ייצוג של הוספת משהו למערך הכלים האישיים או המקצועיים שלך. החלום על מחסן ריק מסמל את הידלדלות המשאבים, הרעיונות או הכלים. אתה צריך לחדש את האנרגיה או המשאבים שלך. אין לך מה להציע או תלוי בו. החלום על מחסן נטוש מסמל אובדן מוטיבציה להיות מנומס או בעל תושייה. אתה כבר לא אוהב חיסכון, קריאה או מוכן לבעיות. איבדת עניין במשהו. החלום להוציא משהו מהמחסן מסמל משאבים או רעיונות בהם נעשה שימוש. יכול להיות שהחלטת להפעיל מחדש משהו. סוף סוף אנו נשתמש במשהו ששמרתי. דוגמא: אישה חלמה להכניס משהו למחסן. בחיים האמיתיים הוא דחה את הקריירה שלה עד שבנה היה מבוגר מספיק….

כשאתה חולם על המחסן, אז החלום הזה מייצג את הרגשות והתכונות שנמצאו. המחסן יכול גם לציין עם זיכרונותיו של החולם מהעבר. אם המחסן ריק, אז זה מציע לך לקחת קצת זמן ולעזור לעצמך ברגשות חיוביים….

(גרגרים | מזווה | חדר גרורות | מחסן תת-קרקעי) בית מחסן תבואה תת-קרקעי בחלום מייצג אם אכפתית, אם חד הורית או אם אומנה. פרשנות זו באה מדוגמא של עובר ברחם אמו ותלותו בה לספק את ההזנה הדרושה. ברגע שהאוכל המאוחסן נצרך, יש צורך להיות תלוי במקור חדש. אם אדם רואה בחלום גרגר תת-קרקעי שנהרס או מלא לכלוך, ואם אמו חולה, פירוש הדבר שהיא עלולה למות ממחלתה. אם אשתו של אחד בהריון, זה אומר שהיא תעבור בקרוב את התינוק שלה. גרגיר תת-קרקעי שנהרס בחלום פירושו למצוא קונה לדגנים, והלכלוך שממלא את המחסן בחלום מייצג כסף. אם הדגן המאוחסן הופך לכלוך בחלום, זה אומר שמחירי השוק יירדו, או שזה יכול להיות אובדן ההשקעה של האדם. לראות גרגר מלא במזון בחלום פירושו שאשתו בהריון. אם שריפה צורכת את התבואה המאוחסנת בחלום, פירוש הדבר עולה במחירים. אם רואים גרגר מלא בסוכר או תמרים בחלום, זה אומר שהמחירים יתייצבו ויהיו בר השגה, בעוד שסוג המזון המאוחסן בו יהיה באספקה ​​מוגבלת וכתוצאה מכך מחירו יעלה. אם אדם חולה נופל באדמה תת קרקעית בחלום, פירושו מותו, או טביעה בים, או מול שוד בכביש מהיר. באשר לאדם העוסק בקטטה, אגן מחתרת בחלומו מייצג בית סוהר או ביקור בבית זונות….

זה מסמל את ההוויה והאישיות שלנו. חזית הבית מסמלת את החלק החיצוני של החולם ואת פנים הבית, חיים אינטימיים. חדר אוכל ומטבח מייצגים אוכל ועיכול. חדר שינה מעיד על מנוחה ומין. חדר אמבטיה – ניקיון פיזי ומוסרי. הקומות העליונות מייצגות ראש ונפש. מחסן מציין את התת מודע. דלתות מייצגות גישה לנשמה שלנו. בית ישן ורעוע מסמל מצב מיושן של חיים ומחשבה. רצפה או תקרה ששוקעים מסמלים קריסת האידיאלים והעקרונות….

לחלום על חמור שמתבדר בפניך, מציין שאתה עומד להיעלב בפומבי מאדם זימה וחסר מצפון. כדי לשמוע את המפץ הרחוק ממלא חלל במלנכוליה, תקבל עושר ושחרור מקשרים לא נעימים על ידי מותו של מישהו קרוב לך. אם אתה רואה את עצמך רוכב על חמור, תבקר בארצות זרות ותעשה חקירות רבות למקומות שקשה לעבור. לראות אחרים רוכבים על חמורים, מציין ירושה דלה עבורם וחיי עמל. לחלום לראות רבים מהפטריארכים הוותיקים נוסעים על חמורים, מראה שהשפעתם של הנוצרים תושלך נגדך בחוסר הרצון האנוכי שלך, מה שגורם לך להרהר בזכויות ובחובות של אדם כלפי אדם. להניע חמור, מסמל שכל האנרגיות והמריטה שלך יובאו למשחק כנגד מאמץ נואש מצד האויבים להפיל אותך. אם אתה מאוהב, נשים רעות יגרמו לך צרות. אם אתה נבעט על ידי החיה הקטנה הזו, זה מראה שאתה ממשיך בקשרים לא חוקיים, מהם תסבול חרדה רבה מחשש לבגידה. אם אתה מוביל אחד על ידי הלטר, אתה תהיה אדון לכל סיטואציה, ותוביל נשים בדרך שלך לראות דברים על ידי חנופה. לראות ילדים רוכבים ונוהגים חמורים, מסמל להם בריאות וצייתנות. ליפול או להיזרק מאחד, מציין מזל רע ואכזבה בעניינים חילוניים. אוהבים יתקוטטו וייפרדו. לראות מת אחד, מציין תיאבון מרוצה, כתוצאה מעודפים מרשימים. לחלום על שתיית חלב של חמור, מציין שרצונות גחמניים יסופקו, אפילו לעקירת חובות חשובות. אם אתה רואה בחלומותיך חמור מוזר בקרב המניות שלך, או במתחם שלך, תירש כמה השפעות יקרות ערך. לחלום להגיע לרשות חמור בהווה, או לקנות, תגיע לגבהים מעוררי קנאה בעולם העסקי או החברתי, ואם אתה רווק, תחתום בנישואין מולדים. לחלום על חמור לבן, מציין הון מובטח ומתמשך, שיאפשר לך להמשיך בתענוגות או בלימודים שקרובים לליבך. עבור אישה, זה מסמן כניסה לחברה שעבורה במשך זמן רב את הרצון הנלהב ביותר. לאישה יש בהרכב שלה את התכונות האלה, את הצייתנות והעקשנות, שגובהם עם אותן תכונות בחמור | שניהם מסופקים מאותו מחסן, האם הטבע | וכתוצאה מכך, באופן טבעי הם ישמרו על זיקה, והשלב המכוער ביותר של החמור בחלומותיה אינו אלא טבע האישה שנשמע לאזהרתה, או…