…לחלום על מבוך פירושו שתהיה מעורב במצבים מסובכים שהם בלתי נסבלים לחלוטין. החלום להיות בתוך מבוך זכוכית או עץ פירושו תפנית בלתי צפויה של אושר, שם צפויים ייאוש ואובדן. חלום על מבוך מעיד על טעות וניתוק מהמציאות. זה משקף צרות וקשיים מכל הסוגים, למעט כשאתה מצליח להציל את עצמך ממצבים מסוג זה, המשמעות היא שתמצא פיתרון לא צפוי שיאפשר לך לעבוד על רומן מבולבל. זה גם מצביע על היכולת להגיב לאבסורד. חלום להיות במבוך בלילה או בחושך מעיד על מצב או מחלה קשים ומרה….

…החלום על מבוך מסמל את הרגשות שלך לגבי סיטואציה שלעולם לא נגמרת או שלבעיה לעולם אין פיתרון. תסכול כי בעיה כל הזמן חוזרת או נותנת לך בעיות חדשות כדי לעכב אותה. לחץ או סיבוכים אינסופיים. מרגיש שאיש לא ישלח אותך לכיוון הנכון. לחלופין, מבוך יכול להיות סימן לכך שאתה תופס אדם או סיטואציה בכוונה, מה שמאפשר להשיג את מבוקשך….

…לחלום ולראות מבוך מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה תהיה מעורב במצבים המסובכים שלי שבהם התחום הביתי שלך יהיה בלתי נסבל לחלוטין. לחלום על רשת לא מסודרת של קטעים או נתיבים בהם קשה למצוא דרך יש את המסר הסודי עבורך. אם מישהו – אז בשבילם. אז הבה נתחיל. החלום לראות את עצמך או מישהו אחר במבוך של גפנים ועץ ירוק, פירושו חזרה בלתי צפויה לאושר, שם צפויים ייאוש ואובדן. לחלום שאתה נמצא במקום הזה יש את המסר הסודי עבורך. אם מישהו – אז בשבילם. אז הבה נתחיל. בחלום לראות את עצמו או אדם אחר במבוך בלילה או בחושך, הוא מציין מחלות ובעיות מרה….

…החלום על מבוך מסמל בלבול של רעיונות ורגשות. מרגיש אבוד. דחפים ודעות סותרים. יתכן שאתה מתקשה למצוא את דרכך במוני מידע או אפשרויות. מצב כאוטי או מבלבל בדרך ליעדים שלך. מצבים מסקרנים או בעיות מורכבות. החיים מתפתלים. חוסר החלטיות, בלבול, טעויות, תחושת אבידה או רמאות….

סבכים וסכסוכים; רכילות ואפשרות לתביעות….

…לחלום שאתה נמצא במבוך שיש בו אינסוף מסדרונות וכבישים, מערות או מנהרות מבלבלים שחוצים זה את זה מרמז על בלבול נפשי; פירוש הדבר שבהתחלה ענייניך, עסקייך, חיבייך וכו 'מורכבים מאוד. כשאתה חולם ככה זה לעתים קרובות פירושו שאשתך / בעלך, חברה / חבר או משפחתך הם האנשים שמבלבלים אותך נפשית, וזה גורם לעיתים קרובות למחלות או להתמוטטות. כאשר המבוך חשוך מאוד הוא מכריז על מחלה קשה, בין של החולם או של האנשים המופיעים בחלום. אם המבוך מתייחס איכשהו לאמצעי תחבורה כלשהו, ​​זה מציע לך לחשוב או לרצות למות. כאשר המבוך נמצא בתוך יער יפהפה ועדיף אם הוא נמצא בבוסתן של עצי פרי, בין אם הם פורחים ובין אם כבר תלויים עליהם פירות, הוא מכריז על שמחות ושגשוג בלתי צפויות. לחלום שאתה נמצא במבוך של רכבות, אוטובוסים או כלי רכב אחרים מצביע על כך שתתחיל מסע, אבל זה יהיה משעמם ולא פרודוקטיבי מבחינה חברתית וכלכלית….

…אם אתה חולם על מבוך, תמצא את עצמך מסובך בתנאים עסקיים מורכבים ומבלבלים, ואשתך תהפוך את הסביבה הביתית לבלתי נסבלת | ילדים ואהובים יוכיחו את עצמם כלא מזג ולא מושך. אם אתה במבוך של לילה או חושך, זה מנבא חולף אבל מחלה ומייסר. מבוך של גפנים ועצים ירוקים, מציין אושר בלתי צפוי ממה שלכאורה היה גורם לאובדן וייאוש. ברשת, או מבוך מסילות ברזל, מבטיח לכם נסיעות ארוכות ומייגעות. אנשים מעניינים ייפגשו, אך שום הצלחה כספית לא תסייע לך במסעות אלה….

…זה מסמל את הלא מודע, את הטעויות והניתוק מהמציאות. או שזה משקף צרות וקשיים מכל הסוגים, אלא אם כן אנחנו יוצאים מהמבוך, ובמקרה כזה זה מצביע על כך שנמצא פיתרון בלתי צפוי שיאפשר לנו לצאת מנצחון מבולבל. זה גם מצביע על היכולת להגיב לאבסורד….

…חולמים על רשת שבילים וגידור, מעוצבים כחידה דרכה צריך למצוא דרך שיש בה את המסר הסודי. אם מישהו – אז בשבילם. אז הבה נתחיל. בחלום לראות את עצמך או מישהו אחר במבוך, הוא מציין שאתה צריך להתמודד עם המשימה בצד ברמה ישירה יותר. אתה מקשה על המצב ממה שהוא באמת. לחלופין, המבוך יכול לסמל את חייך ואת פיתוליהם….

…בלבול, חוסר התמצאות. אם בחלום אינך מצליח לצאת מהמבוך, זו עשויה להיות אזהרה שאתה בדרך הלא נכונה. אם אתה מצליח להסתדר, זה יכול להיות מבשר של הצלחה שפעם היה נראה מאוד לא בטוח….