…לחלום שאתה מושך משהו, מעיד על המאבקים שלך עם דברים שמתגשמים. זה יכול לייצג את האחריות, מערכות היחסים או הסיטואציות שעליך לפרוק ו / או להרפות. שקול מה או את מי אתה מושך….

…החלום על ברזל מתכת מסמל כוח, סיבולת וכוח רצון. מוצקות, גמישות, קשיות. להישאר חזק או להישאר חזק. לסבול בקלות כאב, לחץ או קשיים. עמדה בלתי מעוררת. שליליות, רגשות, מילים קשות או סיטואציות גרועות שמתגלגלות מכם, כאילו לא משנה. לחילופין, הברזל עשוי לשקף רגשות של להיות חזק יותר מהאדם האחר….

…החלום על דברים העשויים ממתכת מסמל משהו בך או בחייך שאתה בטוח בהם שאתה חזק. אמון וביטחון. חוזק של דמות. באופן שלילי, מתכת משקפת התנהגות מסוכנת או כוונות רעות שקשה מאוד לשנות. קחו בחשבון את סוג וגודל אובייקט המתכת למשמעות נוספת….

לראות אובייקט מתכתי בחלום שלך פירושו כוח פיזי ונפשי.

להמיס את זה סימן לשגשוג בפרויקטים שלך. לקנות אותו מעיד על עסקים לא מוצלחים. למכור את זה פירושו טרגדיה ואומללות….

החלום של חוטב עצים מסמל היבט של עצמו שמבטל מצבים קבועים כל הזמן. באופן חיובי, זה מסמל את חוסר המאמץ להתמודד עם בעיות גדולות, או דברים שאחרים חשים שהם בלתי אפשריים. מפתיע כוח ואומץ. באופן שלילי, חוטב עצים מסמל יריב או בעיה אשר נכשלים בכל ההגנות או תחושת הביטחון שלו ללא מאמץ, כחלופה, זה יכול להיות סימן לכך שהם מתנשאים בכוחם העילאי….

…לראות את המתכת זה מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה כוח ואופי. זה יכול גם לסמל את הצד הלא אנושי של החברה….

…החלום של מישהו עם ריח רע מהפה מסמל חוסר יכולת לשמוע אנשים או לקבל רעיונות מסוימים מכיוון שמשהו בהם מאוד לא נעים. מועבר נטייה למחשבות שליליות כמסר או כרעיון. מסירת רעיונות לקויה, לא מוכשרת או לא מעניינת. רעיונות שלא מרגישים נכון איתך. אתה מודח על ידי אדם או סיטואציה. החלום של ריח רע מהפה עשוי לשקף צורך להקפיד יותר על האופן בו אתה מציג, מנסח או מביא את רעיונותיך. מצגת לא נעימה או מעצבנת עבור אחרים. תחושה שאתה דוחה אחרים. חשוב לפני שאתה מדבר. ריח רע מהפה יכול גם לייצג חרדה מהיכולת שלך לעניין אחרים ברעיונות שלך או לאהוב אותך….

…החלום על ריסים מסמל קסם או ערעור. זה יכול לשקף כמה אתה מרגיש מושך. זה יכול גם לציין עד כמה משהו מושך עבורך. ריסים ארוכים מסמל אותך או מישהו אחר מושך במיוחד. בהקשר שלילי ריסים יכולים לשקף יהירות ונרקיסיזם. החלום על יישום ריסים לריסים מסמל אותך או מישהו אחר שמנסה להגדיל את פנייתך לאחרים. ריסים נופלים מסמלים תחושה פחות מושכת או אובדן ערעור….

…החלום על פה מסמל ביטוי של רעיונות או אמונות. יציאה מהפה הפתוחה מסמלת את הרגישות או הפתיחות לרעיונות חדשים. היציאה מהפה הסגור מסמלת להיות אנטגוניסטית. זה יכול גם לייצג חוסר התעניינות בהבעת רעיון או אמונה. החלום עם הפה מחוסם או סגור תפור מסמל דיכוי, חוסר יכולת לבטא או לדבר בחופשיות. החלום עם פה פתוח עם לשון כחולה מסמל את הפתיחות לבטא את האמת….

…החלום של מישהו שבסתרך יש לך מעיכה אמיתית בחיים המתעוררים מסמל רגשות שאדם זה או מטרה רצויה עשויים להיות טובים מדי עבורך. קנאה שאתה לא עומד בזה, תהיה מספיק מושך או תתחיל להרגיש משהו בכלל. הקדישו זמן רב לחיפוש מה שאתם רוצים ולא מספיק כיצד להשיג את מבוקשכם. החלום להתרסק על מישהו שאינך אוהב או שונא יכול לשקף רגשות של רצון בלתי מושג להיפטר ממשהו לא נעים לתמיד. מרגיש שאתה לא מספיק טוב לחסל משהו שאתה לא אוהב מהחיים שלך לנצח. מרגיש מקנא שלעולם לא תצטרך להיות רע למישהו, לנקום במישהו או להביך מישהו. החלום על ריסוקך שאתה דוחה או שנשארת עימו עשוי לשקף חרדות מפני תחושותיך האמיתיות. זה יכול גם לייצג דאגה מוגזמת עם כל האותות שאתה מקבל מהמחץ שלך פירושו שהם לא אוהבים אותך. לחלופין, דחייתך או עמדתך על תשוקתך יכולה לייצג אכזבות ממצבים שהיו לך ציפיות טובות אליהם. החלום לעשות ריסוק בסלבריטאית, או מישהו שאתה לא מכיר היטב מסמל את הרצון למצב חיים מתעורר על פי התכונות הבולטות ביותר באדם ההוא. שאלו את עצמכם אילו זיכרונות או רגשות הם החזקים ביותר כשאתם חושבים על האדם ונסו לראות אם אחת מהיעדים הנוכחיים שלכם מעניקה לכם את אותם רגשות. אתה עלול להרגיש שאתה לא מספיק טוב למשהו. החלום לחבוט בזר מסמל רגשות לגבי אפשרויות חדשות או בלתי צפויות להיות מחוץ להישג יד. לחלום שלמישהו מושך יש נקודה רכה בשבילך יכול לייצג רגשות של כבוד ולהגדיל את ההערכה העצמית שלך. זה יכול להיות גם ייצוג של חדשות טובות בלתי צפויות על אפשרויות והזדמנויות חדשות. לחלום שלמישהו שלא מעניין אותך יש לך נקודה רכה אתה יכול לייצג חדשות טובות או הזדמנויות חדשות שלא מרשימות אותך. החלום על תשוקה ישנה יכול לייצג רגשות הקשורים לתשוקה. בהקשר חיובי יתכן ואתה חווה מזל טוב, הזדמנויות חדשות או חוויה נעימה מאוד. בהקשר שלילי, יתכן ואתה נתקל במצבים שאתה ביישן מדי או חושש להמשיך במטרות שלך. קבל תפקיד נחות או עומד מכיוון שלא תדבר. לחילופין, תשוקה ישנה עשויה לשקף רגשות המבוססים על רגשותיך או זיכרונותיך הכנים ביותר מהם. שאלו את עצמכם אילו זיכרונות או רגשות בולטים יותר מכל לגבי אותו אדם ונסו לראות אם אתם עומדים בפני מצב שמשקף את הרגשות או הזיכרונות….

…החלום על מין כלבים מסמל אדם או סיטואציה בהעיר את החיים שמרגישים טוב להיות קל לשליטה. נהנה להבחין במישהו שעוזב את חייך ואת הבוס שלך בסביבה. אני אוהב להרגיש שאני צריך להיות בשליטה בלתי מעורערת. נהנה מקבלת שליטה מוחלטת או כוח. קשירה שמרגישה טוב להיות קלה ואוטומטית. נהנה לשלוט במישהו מכיוון שאתה יותר מושך או מעניין, כך הוא. באופן שלילי, סקס בסגנון כלבים בחלום יכול לשקף הנאה רבה מהשליטה באדם אחר. לחקור את השליטה הטוב של מישהו בשביל הכיף. נהנה לחשוב שאתה מושך או חשוב מכדי להיחקר. אם אתה מוצא את עצמך מקיים יחסי מין עם בחורה מכופפת בתנוחת הכלבלב זה יכול לסמל משהו שרצית בחיים שיועבר אליך. משהו שרציתי לחשוב, להרגיש או לחוות קורה בקלות. כוח קל, שליטה או רווחים. אם אתה מוצא את עצמך בעמדת הגור, הדבר יכול לייצג את האופן בו אתה מעניק למישהו אחר כוח, שליטה או ניצחון קלים. תן למישהו ליהנות לשלוט או לקבל משהו שהוא רצה ממך בקלות. זה יכול להיות גם שהייצוג של רגשותיך ממישהו אחר הוא אטרקטיבי מכדי להתעלם ממנו או לדחותו. תהנה להיות פאסיבי. באופן שלילי, להיות כפוף לעמדת הסגנון הכלבלב יכול לשקף רגשות שמישהו גדול או חזק מכדי להתעלם ממנו. השפלה שכמה אחרים זוכים לשלוט בה ללא עוררין. דוגמא: גבר חלם על סגנון כלבלב לקיים יחסי מין עם אישה שהכיר. בחיים האמיתיים הוא נהנה מאוד לשלוט באישה זו בעצתו. לאישה הייתה מעיקה סודית גדולה ועשתה כמעט כל מה שביקש ממנה לעשות….

…החלום על חנות הלבשה תחתונה מסמל את ניסיונה להפוך לאדם מושך, מעניין או נחשק יותר עבור אחרים. אתה רוצה להיות יותר מושך או קשה לעמוד בפניו. יתכן שאתה מנסה למצוא דרך להתבלט או לנצח על מישהו. חנות להלבשה תחתונה יכולה להיות גם הייצוג של הרצון שלך שהרעיונות, האמונות או האפשרויות שלך יהפכו לנחשקים יותר לאחרים. יתכן שתרצה להקשות על ~הצד שלך~ או ~התוכניות שלך~ להתנגד….

…(אליגטור | גנב) תנין בחלום מייצג שוטר. תנין במים בחלום מייצג אדם שאיש אינו יכול לסמוך עליו, בין שהוא חבר או אויב. תנין בחלום מייצג גם גנב או סוחר לא אמיתי. אם אדם רואה תנין מושך אותו למים בהם הוא הורג אותו בחלום, זה אומר שאחד יתפס על ידי שוטר שיהרוג אותו, ואז יגנוב את רכושו. אם מישהו בורח מהתנין שבחלום, זה אומר שהוא יברח מסכנה כזו בחיים האמיתיים. באופן כללי, תנין בחלום פירושו חוצפה, חטאים, שודד, רווחים שלא כדין, פחד ודיכאון. פירוש הדבר יכול להיות גם סיום חייו של האדם, שמוצג על ידי טביעתו. לראות אותו במים זה רע תוך כדי לראות אותו על יבשה פירושו שהוא חלש ומושפל. אם תנין מושך מישהו למים בחלום, זה אומר שמישהו בסמכות יאלץ אותו לעשות משהו שהוא בז. אם אדם רואה את עצמו אוכל בשר או בשר של תנין, או אם אדם רואה את עצמו גורר תנין מהמים בחלום, זה אומר שהוא ינצח את אויבו או את יריבו. (ראו גם תנין | שוטר | גנב)…

…(אהבה | תשוקה | ורד | רוך) נשיקה בחלום פירושה לספק את הצורך, הרצון או הרצון של האדם, או שזה יכול להיות הכפיפות לאויב. לנשק גבר או לחבק אותו בתאווה בחלום פירושו להשיג את מה שמתכוונים לרכוש ממנו. אם זו נשיקה תאווה, פירוש הדבר להשיג את המרדף אחר היתרונות, הידע או ההדרכה. אם זו נשיקה חביבה, פירוש הדבר שמי שקיבל את הנשיקה יקבל הטבות מזה שנישק אותו, או ילמד ממנו משהו, או לקצור דרכו הבנה חדשה של הדברים. לנשק ילד בחלום פירושו אהבה, טיפול ורוך כלפי אותו ילד. לנשק משרת בחלום פירושו לשדל את הידידות של אדון או מעסיקו. לנשק אישה נשואה בחלום פירושו לחפש חברות עם בעלה. לנשק מישהו בסמכות בחלום פירושו להחליף אותו בתפקידו. לנשק שופט בחלום פירושו כי עדותו של אדם תתקבל על ידי בית המשפט. אם שופט מנשק מישהו בחלום, זה אומר שהאחרון ינצח בתיק בית משפט, או ירוויח משופט כזה, ואותו פרשנות חלה אם מנהיג או בוס מנשק מישהו בחלום. לנשק את אביו בחלום פירושו גם ליהנות זה מזה. לנשק את בנו של תשוקה בחלום פירושו לחסוך כסף עבורו, או לבנות עבורו עסק. לתת לבן של אחד נשיקה רכה בחלום פירושו לקבל ממנו שמחה או כסף או מאמו. לנשק מישהו בין העיניים בחלום פירושו נישואין. לנשק את העיניים של מישהו בחלום פירושו להמשיך בחיים הטרוסקסואליים וגם הומוסקסואליים, וחלום כזה מעורר אזהרה לחדול ממנהגי מעצבן ובלתי חוקיים כאלה לפני שהוא חולה במחלה שלא ידעה. לנשק את אהובתו של האדם מהפה בחלום פירושו כסף. לנשק אישה בחלום פירושו לרצות אותה, או לקבל חדשות מאהובתו של מישהו. לנשק זקנה בחלום מעידה על תירוץ או חרטה על פליטת פה. לנשק בחורה צעירה בחלום פירושו לשתות כוס יין. אם מלומד מנשק אישה יפה בחלום, זה יכול להיות אומר לדקלם את הקוראן, או לדבר דברי חוכמה. אם ידוע כי חוקר כזה אוהב את העולם ואת תענוגותיו, אז מה שהוא התנשק בחלומו הוא העולם עצמו. לנשק את יד ימינו של אלוהים בחלום פירושו להגיע לרגל למכה ולנשק את האבן השחורה. לנשק את אלוהים אדירים בחלום פירושו לנשק את הקוראן הקדוש, או לנשק את שמו הקדוש של אלוהים. אם אדם רואה את אלוהים יתברך מנשק אותו בחלום, זה אומר שמעשיו מתקבלים. לנשק אישה מעוטרת או לישון איתה בחלום פירושו להתחתן עם אלמנה עשירה. לנשק נפטר ידוע בחלום פירושו ליהנות מהידע שלו או לרשת את כספו. לנשק מת אלמוני בחלום פירושו שאדם יקבל כסף ממקור בלתי צפוי, או אולי ינהל עסקים עם יורשיו. אם נפטר מנשק מישהו בחלום, זה אומר שהאחרון יקבל הטבות בלתי צפויות. להתנשק בתאווה עם אדם שנפטר בחלום פירושו סיפוק צרכיו, תאוותו או השלמתו של פרויקט. אם אדם חולה רואה את עצמו מנשק אדם שנפטר בחלום, פירושו מותו שלו. לבסוף, אם אדם בריא מנשק אדם שנפטר בחלום, זה אומר שמילותיו אינן נכונות. (ראו גם רוז)…

…לאבד את זה מעיד על חרדות. השבתו מעידה על כך שתחזיר את הביטחון בהחלטותיך. בעל ריח רע מהפה מעיד על קנאה….

…לראות פה בחלום פירושו צורך לבטא או לדבר על מצב מביך. מצד שני, אולי דיברת יותר מדי ועליך לסגור את הפה. לחלום על שטיפת הפה מציין שתצטרך להתאים מחדש את חייך האישיים או המקצועיים, אם אתה באמת רוצה להשיג יעדים ספציפיים. אם הפה קטן מאוד, זה אומר שמישהו מדבר עליך רע. אם הפה גדול פירושו שתשבחו אותך על עבודה כלשהי שביצעת. אם אתה חולם שיש לך ריח רע מהפה זה שיש לך או תהיה לך אי נוחות זמנית….

…(מרתף) בחלום, הפה של האדם מייצג את חייו מההתחלה ועד ההשלמה. פיו של האדם בחלום מייצג גם את מהלך פרנסתו של האדם ואת מקור כוחו. הכנת תרופות לפה בחלום פירושה תיקון חיים לטובה. אם מישהו מכניס אוכל לפיו בחלום, זה אומר רווחים ורווחים עולמיים, אלא אם כן מישהו שם משהו שטעמו רע, או שהוא מפונק, אז זה אומר הפסדים, מצוקה ודיכאון. לשים אוכל או ממתקים טובים וטעימים בפה בחלום פירושו לחיות חיים מאושרים ועשירים. אם פיו של אדם נקלע בחלום, פירושו מוות, מחלה, מטמטום, שתיקה, חוסר אונים או תבוסה. אם הפה של האדם נראה גדול מהרגיל בחלום, הוא מציין צמיחה ויתרונות גדולים יותר, אבל אם הפה של האדם נראה קטן יותר בחלום, אז זה אומר ההפך. אם הפה של אחד מריח טוב בחלום, פירושו לדבר מילים טובות. זיהום פיו של אדם בחלום פירושו אסון או הפסדים עסקיים. אם משהו נחמד יוצא מהפה של אחד בחלום, פירושו טוב לב כלפי אחרים. אם אדם רואה את פיו אטום בחלום ולא ידע מי עשה זאת, פירושו שערוריה או השמצה. בחלום, הפה של האדם מתפרש בשבע אופנים – זה יכול להיות ידע, קופה, מרתף, ארון ספרים, שוק, שוער, שר או דלת. אם אדם אדוק רואה רתמה סביב פיו בחלום, זה אומר לצום מהאוכל. אם אדם מרושע רואה זאת, פירוש הדבר נזיפה ונזיפה. (ראו גם גוף 1)…

…אם תשטפו את הפה בחלום, תצטרכו לבצע התאמות בחייכם האישיים או המקצועיים בכדי להשיג את יעדיכם. אם הפה קטן, זה אומר שאנשים מדברים עליך רע. אם הפה גדול זה סימן להחמיא לך. אם אתה חולם שיהיה לך ריח רע מהפה, הוא תחושה מוקדמת של אי נוחות זמנית….

…(שובר רוח | עובר גז | טיפשות | רוח) העברת גז בחלום פירושה שמיעה או דיבור של מילים שפלות, או סבל ממצוקות, או שזה יכול פירושו לפזר קבוצת אנשים, לספר חדשות מזעזעות, טיפשות, לזלזל באנשים, שקרים, באמצעות מילים מעליבות, או שזה יכול לייצג את הצליל שיכול לנבוע מלהכות מישהו. אם אחד שובר רוח עם צליל חזק בחלום, זה אומר שהוא יפנה למישהו במילים קשות. אם האדם רואה את עצמו יושב עם אנשים ומעביר ללא רצון דלק או שובר רוח בחלום, פירוש הדבר שהקשיים, הצערים או הלחץ שלו יופרשו, אם כי עם אימה ודוחה. אם אדם שובר רוח בכוונה בהתכנסות כזו בחלום, אז פירושו לבצע מעשה רע ולהייסר מתוצאותיו. אם מישהו מעביר גז בלי רעש בחלומו, פירושו שהוא יקבל ציון לשבח סרקסטי התואם את ריח הפליץ שלו. אם אדם שובר רוח בחלום בזמן שישב עם קבוצה של אנשים אשר חווים קשיים, זה אומר שהקשיים שלהם יופרשו, והסבל שלהם יקל. אם הם סוחרים, זה אומר שהסחורה שלהם תעבור מהר יותר. אם אחד מאלץ את עצמו לשבור רוח בחלום, פירושו שהוא יישא בנטל גדול מכפי שהוא יכול לשאת. אם אדם שובר רוח יחד עם דלק חולף בחלומו, זה אומר שהוא ישיג הצלחה בחייו, והוא יקבל כבוד ורווחים מנסיעת עסקים חשובה. עם זאת, יתכן שהאינטרסים שלו יהפכו למגוונים, או שהוא יכול לאבד את המיקוד שלו, אז הוא יחזור הביתה נקי מעול כזה. פירוץ מהפה בחלום פירושו מקרטע או פליטת לשון, תאונה, סבל מגירוי חניכיים, אירוע מוחי שישפיע על דיבורו של אדם, או שזה יכול להיות פיתוח הרגלים חולים שיגרמו לו להתבייש בעצמו פּוּמְבֵּי….

…(סיכה | מוט | המוקד | יתד האוהל) בחלום, יתד מייצג אדם בדרגה גבוהה, אדון או מלומד. אם צעיר מכה מישהו בגבו עם מקל עץ בחלום, זה אומר שהוא יזכה לבן שיגדל להיות צבוע ואויב לאביו. ניתוק יתד או עמוד אוהל בחלום פירושו מוות. הכניסה של יתד לקיר בחלום פירושה לאהוב לקשר את עצמו לאדם נהדר. הכניסה של יתד לבית בחלום פירושה להיות מאוהב באישה מאותה משפחה. נהיגה של יתד עץ או סיכה לעץ בחלום פירושה לאהוב להתיידד עם נער שהוא גם צבוע. יתד מתכת בחלום מייצג כסף, כוח, כאב, מצוקה, צער או עלייה למצב רם כדי להתבסס בו היטב. המשמעות היא גם להתגייס לקבל עמדה שלטונית, או שזה יכול להיות דחייה מתפקידו או ממסעות. אם יתורג פירושו כמייצג בן או אישה בחלום, אז זה מציין אריכות ימים. לעמוד על עמוד מוט בחלום פירושו רכישת ידע ממלומד גדול. יתד בחלום מרמז גם על כסף, אהבה, נישואין, מצוקה, צער או צביעות….

…(תרכובת גבישית המכילה אלומיניום | תכשיטים מזויפים) בחלום, בעלות או שיש חתיכת אלום בכל צורה שהיא פירושה כסף. אם מישהו ממיס אותה בחלום, זה אומר שהוא טוען לצורך עניין זול. אם אדם רואה חתיכת אלום או פיסת מתכת צהובה בחלום, פירוש הדבר שהוא יטופל במילים קשות או יינתן לשון הרע ולהשמצה….

…(מנעול) בחלום, מנעול מייצג אדם אמין או ילדה בתולה. פתיחת מנעול בחלום פירושה בריחה מהכלא, או שחרור מהכלא. אם מי שסובל מדיכאון רואה את עצמו פותח מנעול בחלום, זה אומר שהצער והעצב שלו יופרשו. מנעול בחלום מייצג גם הוכחה, נקודה חזקה או כלי. ביטול נעילת מנעול בחלום פירושו גם גירושין. נעילת דלת בחלום פירושה לחפש קוסמן לקבלת הלוואה או ערב. אם מי שמבקש להתחתן רואה מנעול בחלומו, זה אומר שהוא ייפגש עם אישה אמינה ואכפתית. מנעול למטייל בחלום פירושו בטיחות. מנעול מתכת בחלום פירושו כבוד, ביטחון, אדיקות, פענוח שפה, סמלים או רכישת ידע. מנעולי עץ בחלום מייצגים בעל, ילדים, ידע, חוכמה, קלות בחייו או שמירה על הבטחתו של האדם. מנעולים בחלום פירושם גם חוסר תשומת לב. מנעול עץ פירושו צביעות, או היסוס במילים ובמעשיו של מישהו, או שזה יכול להיות קבלת שוחד. (ראה גם סגור | מנעול)…

מתכת כספית מסמלת הסתגלות, מהירות וחיזוי. בכוחו לטהר ולתקן….

…ליקוק חלב, מים, דבש או מקף של כל דבר בחלום מציין חסכנות, מידת יד הדוקה או השתכרות דלה. לטבול את האצבע של אדם בצלחת אוכל טעימה וליקוק אותו בחלום עשוי לציין מתכת יקרה, תכשיט או תליון. ללקק את האצבעות של מישהו או כל גורם שהוא בחלום פירושו כסף, או שמפיק תועלת מהחומר שמלקק בחלום שלו. (ראו גם אלקטרונית)…

…בחלום, הרומז מייצג ענף עץ, יציבות המבוססת על כוחו של האדם או התרחקות מהדרך הלא נכונה. רומנס בחלום מייצג גם אישה, ילד, מעיד על האמת או יוצא למסע. הרומח בידו של אדם בחלום מייצג בן גדול או בן מבורך שיצמח לכהונה על אנשים ולהגן עליהם בחייו שלו. רצועה שבורה בחלום מייצגת מחסור חשוך מרפא או מחלה שתסב את הילד. נשיאת הרומנס בזמן רכיבה על סוס בחלום פירושו סמכות בכבוד. אם מישהו מכחיש את בעלותו על רומנס בחלום, פירושו תאונה או בגידה. אם הרומנס שייך לאח, אז פירושו אסון. אם מישהו מתקן ברנס שבור בחלום, פירושו להתאושש ממחלה. הרומח ללא ראש חנית בחלום פירושו מות אחיו או ילדו. רומן בחלום מייצג גם אח או חבר שייפרדו עם אחיו או חברו, או שזה יכול להיות אובדן מקום העבודה. הליכה עם רנס בידו באמצע שוק בחלום פירושה ללכת או לטייל עם בנו. באשר לאישה הרה, פירושו של מתכת מתכוון שתמסור ילדה, ושתקבל מתנה של כסף או מתנה לאחר לידתה מבנות אחרות. נשיאת רומח עם דגל מונף עליו בחלום פירושו להשיג עמדה שתזכה לתהילה. אם מישהו מאתגר על ידי מישהו שמחזיק נגדו בחלום, זה אומר שמישהו יפגע בו במילותיו, או יכפיש את משפחתו. בעלות על רומנס נוסף בחלום פירושו להיות אח או חבר שיעמדו להגנתו בעת הצורך. חנית ארוכה פירושה אי צדק, או שזה יכול להיות בריאות טובה. אם אחד מדמם מפצע שנגרם על ידי הרומם בחלום, זה אומר שהוא יפוצה על כאב וסבל, או שהוא יחזור לביתו משכונת לונג. פצעים מרובים מרומז בחלום פירושם פיצוי כספי, אם כי מקור הכסף מתועב. להילחם באויביו של אדם ברומח פירושו להרוויח כסף מלוכלך. אדם המחזיק ברומח בחלום מייצג גם מורה, מחנך או מישהו שעוזר לאחיו וחבריו. (ראו גם כידון)…

…החלום עם חתיכות מתכת מסמל תחושות חשיבות שמצב יישאר כפי שהוא. החלום על בגידה בנעיצות אצבעות יכול לשקף מבוכה או הפתעה שאתה פולש לנושא שלדעתו אחרים חשובים כדי להישאר כפי שהוא….

…אם אדם רואה את עצמו מפיל או מבזבז משהו בחלום, זה אומר שהוא יחזור על ברית, או יהרוס משהו מועיל, תועה מדרכו של אלוהים, או שזה יכול להיות שהוא יתחתן עם בחורה צעירה שתתעלל בה מינית. אם מה שהוא הורס הוא יציקת מתכת יקרה בחלום, אז זה מציין מילים רעות שהוא מדבר, או קנאה וקנאה שהוא נושא. (ראה גם שלל)…

…מצח רחב פירושו נכסים מוגדלים. מצח צר פירושו אובדן של דברים חומריים. מצח מתכת מעיד על פיודים משפחתיים. מצח פצוע מייצג התגברות על קרבות או גירושין….

…לחלום על מטבעות מבלי לקבוע את ערכם, מעיד בדרך כלל על צרכים כלכליים. לחלום על מטבעות זהב, ואם הערך נבדל, מרמז שהחולם מנהל חיים נוחים המוקפים בכיף, רכיבות, מסיבות, טיולים וכו '. לחלום על מטבעות כסף מבלי להבדיל ערך, מרמז על עסק מפוקפק, פשרות לא נוחות ומשפחה בעיות. זה כן משתפר אם מטבעות הכסף נראים חדשים ומבריקים. אם אישה צעירה חולמת על אהובה שיעניק לה מטבעות זהב ', המשמעות היא שנישואיהם יהיו יציבים כלכלית. אם אישה צעירה חולמת שמאהבה נותן לה מטבעות כסף, וגרוע מכך אם הם זקנים, זה מזהיר שהיא חייבת להישאר עירנית או שבקרוב הוא יבגוד בה. לחלום על כמה מטבעות נחושת מעיד על עבודה מפרכת שאינה משתלמת היטב. לחלום על מטבעות ניקל או מתכת דומה אחרת מרמז על פעילות אינטנסיבית, עבודה קשה, עסק מתמיד, אך בסטנדרטים נמוכים מאוד מכל הבחינות. לחלום על מטבעות בעלי ערך קטן יותר או על מטבעות ישנים שכבר אינם בסביבה, עולה כי חששותיו של החולם מידרדרים במהירות, מה שיוביל בקרוב את החולם למצב קשה מאוד בהיבט הכלכלי והבריאותי. לחלום על אובדן מטבעות עולה כי יהיו הפסדים, תסכולים וכישלונות. לחלום למצוא מטבעות בקרקע בעלת ערך נמוך עולה כי לתכניות או פרויקטים שהחולם החל אכן יש עתיד. בחלום לבדוק ולספור מטבעות בעלות ערך קטן, רומז שהחולם נמצא במסלול טוב הנוגע לעסקים או מערכות יחסים….

…החלום על מדבקה מסמל לשים לב לסיטואציה באופן אחר שמתאים לך או להרגיש טוב יותר. דעה על מצב המותאם לטעמכם או לרצונותיכם. נהנה ממגע אישי או התאמה אישית. לחלופין, מדבקה יכולה לייצג התרעה או הודעה ברורה. שקול מה שמופיע בתווית לקבלת משמעות נוספת. לחלום על מדבקה שלא בחרתם עשוי לשקף אדם או סיטואציה שמנסים להפוך מצב מושך יותר לטעמכם או להעלות את רוחכם עם בחירה אלטרנטיבית. באופן שלילי, מדבקה יכולה לשקף את הקושי לרצות להתמודד עם המציאות או לעמוד מול דבר לא נעים. תמונות שליליות או גרועות על מדבקות עשויות לשקף עדיפות לראות את השליליות של סיטואציה כדבר טוב….

…לחלום שאתה שוכב עם אחד מקרובי משפחתך פירושו שתהיה לך ביטחון כלכלי עם בן / בת הזוג שלך ושניכם מאושרים; לחלום שאתה שוכב עם מישהו שהוא באמת מושך אומר שאתה תהיה מאוכזב; לחלום שאתה שוכב עם אדם מכוער פירושו מוות או מחלה; ואם אתה חולם שאתה שוכב עם מישהו מאותו מין, זה אומר כעס ודאגות….

…החלום על מראה מסמל את ניתוח מחשבותיו ורגשותיו של החולם עצמו או מודעות עצמית. אתה שם לב לעצמך משהו. אם אתה רואה את עצמך כמכוער במראה זה מסמל לראות היבטים שליליים של האישיות שלך בחיים האמיתיים. מחשבות שליליות, פחדים, חוסר ביטחון, אשמה, קנאה או אפילו יהירות. אתה רואה את עצמך מרגיש את השליליות שלך או חווה את התוצאות של בחירות גרועות. לראות את עצמך כל כך מושך במראה מסמל לראות את ההיבטים החיוביים של האישיות שלך בחיים האמיתיים. יתכן שאתה עומד בפני שליליות, מנסה לשפר את עצמך או לוותר על דפוסי חשיבה שליליים. אתה עשוי להרגיש בטוח יותר, מוצדק, מוכשר או בר מזל. אתה יכול גם לחוות את התוצאות או בחירות טובות. החלום להשתמש במראה איפור מסמל את המודעות לראות את האישיות שלך משתנה….