…בין אם אתה חולם בהקשר כלשהו ובין שאתה רואה בחורה, זה מייצג את הטבע השובב, התמים והילדותי שלך. אולי התנהגת לא בשלה. אם יש לך חלום על בחורה שרק פגשת, סימן זה רק מייצג את החרדות והמחשבות שלך אם עשית רושם טוב עליה ועל מה שהיא חשבה עליך. אם היא אמרה לך שהיא לא אוהבת אותך בחלום, זה יכול להיות תירוץ לפטר אותך ולא לחפש מערכת יחסים פרט לחברות. לגבר שיחלום שהוא ילדה זה אומר שהוא שואף להיות שחקן ולשחק תפקידים נשיים….

…החלום על אדם ברזילאי מסמל את ההיבט של אישיותו המושפל או נבוך. אתה או מישהו אחר שלא חושב על עצמם הרבה. זה יכול גם לשקף אותך או מישהו אחר שנפגע או הוחזק מהיהירות של מישהו אחר. לא רוצה או מסוגל להראות. דוגמא: גבר חלם לראות בחורה ברזילאית יפה מאוד. כשהתעוררתי את החיים שהוא פגש רק בחורה יפה בהלם הוא אהב אותו, אבל מהר מאוד הבנתי שיש לה בת והיא אם חד הורית. הילדה הברזילאית שיקפה עד כמה אהבת חייה של נערה זו מושפעת ומושפלת בגלל שבנה שפגשה אינו מעוניין….

…החלום של העם הפקיסטני מסמל את ההיבטים של אישיותם שהם רגישים מאוד לאי להיות מובכים או שטויות. אתה או מישהו שרוצים שיבחינו בו אחרים חכמים או שווים בעדיפות. רגישות לגבי רצון כבוד או כבוד קודם כל. באופן שלילי, אדם פקיסטני עשוי לשקף טקטיקות מתעתעות המשמשות למניעת מבוכה. זה יכול להיות גם ייצוג של גישה איומה לכל מי שאינו מתייחס אליך כשווה. דוגמא: צעיר חלם לראות גבר פקיסטני. בחיים האמיתיים המשיך להמציא שקר ענק על קיום יחסי מין עם בחורה, שמא יתבייש בכך שהבחין בו בתול….

…החלום על כוכב ים מסמל משהו בחייו שאחרי שהיה דואג קשה לברוח. אמונה, תחושה או מצב שקשה לעצור ברגע שאתה מודאג מכך בעצמך. דוגמה: צעיר חלם על כוכב ים. בחיים הוא התקשה עם בחורה שמצא חן בעיניה כי כשהתעורר בכל פעם הוא חשב שהוא מתחיל לחבב אותה שוב….

…החלום של מכנסיים חמים מסמל את ההבנה עד כמה מצב חיובי, נפלא או רצוי הוא כל הזמן. תמיד מתבונן שמשהו טוב יותר, מעניין יותר או יותר כיף. מזל ללא הפסקה, ניצחון, הצלחה או חושניות. לבישת מכנסיים חמים יכולה לשקף את תשומת ליבך של אחרים עד כמה אתה טוב בכל עת. מצבים בהם אתה תמיד מרגיש ~חיובי~ מאחרים. מרגיש סקסי יותר, עשיר יותר, חזק יותר או טוב יותר כל הזמן. דוגמא: גבר שחולם לראות בחורה מושכת במכנסיים קצרים. בהעיר את החיים שאביו החזיר העשיר נפטר והותיר אחריו ירושה אדירה והיכולת סוף סוף לנקות אחריו. המכנסיים החמים שיקפו את השקפתו על חייו שתמיד היו טובים ומאושרים יותר כל הזמן, עכשיו כשאביו הדבילי כבר לא היה בדרך….

…בחלום, אישה זקנה מייצגת את סיום חייו של האדם בעולם הזה, צער, להלן, יין, או ילדים נושאים לאחר שאיבדה תקווה בפוריותו של האדם. אישה זקנה בחלום יכולה גם לייצג רמאות, ערמומיות, כפילות, עקיצות גב או השמצות. ראיית אישה זקנה וחולה בחלום עשויה להיות אימפוטנציה, חולשה או נכות. לראות אישה זקנה צמאה בחלום פירושו בצורת. אם היא הופכת בחורה צעירה בחלום, אז היא מייצגת גשם. אם זקנה אלמונית מבקרת אדם חולה בחלום, פירושו מותו. אחרת, אם זקנה אלמונית מבקרת אישה בהריון בחלום, זה אומר לתת לה את הבשורה המשמחת של בן. אם אדם עוסק בפרויקט חשוב ורואה את עצמו שוכב עם זקנה בחלום, זה אומר שהפרויקט שלו לא יצליח. אישה זקנה בחלום מייצגת גם אדמה שאינה ניתן לעיבוד. אם מישהו רואה אותה לובשת רעלה בחלום, זה אומר שהוא ייפגע עם תלאות וחרטה. אם רואים אישה זקנה מכוערת, או חגור בחלום, זה אומר מצוקות ומלחמה. אם אישה צעירה רואה עצמה אישה זקנה בחלום, פירוש הדבר להרוויח כבוד וכבוד. זקנה לא מוכרת בחלום מייצגת גם יבול רע באותה השנה. אם רואים אישה זקנה היורדת מהשמיים ואנשים תוהים עליה, היא מייצגת את השנה החולפת. לראות אשה זקנה מכוערת בחלום יכולה להיות משמעות גם בשורות שמחה של מלחמה נגמרת, או סוף בצורת. זקנה משוחררת בחלום מייצגת שנת בצורת. אם היא עולה במשקל ונהיה יפה בחלום, היא מייצגת שינויים בתנאי מזג האוויר, מה שמביא לשגשוג ובסוף סוף לחקלאים באותה השנה. זקנה ראוותנית בחלום מייצגת חיים משגשגים, או חדשות טובות שיגיעו בקרוב. אם היא נראית זועפת או אומללה בחלום, אז היא מייצגת מצוקה ואובדן יוקרה. אם היא נראית מכוערת בחלום, היא מייצגת בפני תנאים מזיקים. אם היא עירומה בחלום, היא מייצגת שערוריה. אם זקנה נכנסת לבית בחלום זה אומר שגשוג והצלחה עסקית ואם היא עוזבת בית בחלום זה אומר הפוך. לאישה זקנה לא מוכרת בחלום יש קונוטציה חזקה יותר מזקנה ידועה. אם האדם רואה את עצמו פוקד אישה זקנה בחלום, חלומו מציין את הקשר שלו לרווחים עולמיים. אם זקנה שעברה את גיל המעבר שלה רואה את עצמה בחלום שחווה את המחזור החודשי שלה ומחזירה את הדחף המיני שלה, ואם היא רואה את עצמה עוסקת בקיום יחסי מין בחלום, זה אומר שהיא תחזור בתשובה ותהיה בה חומר חזק ורוחני. הצלחה בחייה אם יחסי המין שלה בחלום הם קיום יחסי אישות ובעל אופי חוקי. אחרת, אם זה לא חוקי, אז זה מייצג את הקשר שלה לרווחים והזנחה עולמית בגלל הערכים הרוחניים שלה. אם אישה צעירה רואה עצמה אישה זקנה בחלום, זה אומר שהיא תשגשג ותקיים חיים זוגיים מוצלחים….

…החלום עם מחשבון מסמל להעריך בזהירות בעיה או מצב. יתכן שתרצה לוודא ממשהו, לשקול אפשרויות חלופיות או לבחון מחדש אמונות ודעות. מחשבון יכול לשקף ספקות, או התפתחויות חדשות שמעניינות אותך בשקלול או בחינה מחדש של בחירות. דוגמה: בחור צעיר חלם לקבל מחשבון על ידי חבר. בחיים האמיתיים הוא תכנן לשאול בחורה שחשבה שהוא מחבב אותו לפני שגילה שהיא לא. המחשבון משקף את המידע שקיבל שגרם לו לחשוב מחדש על תוכניותיו….

…(זול. ציפור) מנוף בחלום מייצג אדם עני, כושל וחלש. לתפוס מנוף בחלום פירושו להתחתן עם בחורה ממשפחה של דמויות בזויות. מנופים בחלום מייצגים גם אנשים חברותיים שאוהבים לשתף. לראות מנוף בחלום יכול להיות פירושו לצאת למסע רחוק או לחזור הביתה בשלום מנסיעה רחוקה. לראות מנופים שטסים מעל עיירה בחלום מציין חורף קר, סופות גשם ושיטפונות. אכילת בשר מנוף בחלום פירושה קבלת כסף מגנב או משרת. להקת מנופים שטסים בחלום מייצגת גנבים, שודדים, שודדי כבישים, זיהום או הוריקן. לראות מנופים מפוזרים טסים בחלום פירושו רווחים והטבות עבור מטייל, נישואין או בן. רכיבה על מנוף בחלום פירושה להיות עני. בעלות על עגור מנופים גדולים בחלום פירושה נשיאות על אנשים והתעשרות. בשר ונוצות מנוף בחלום פירושו להרוויח דבש מאדם עני או חלש. גידול להקות מנופים בחלום פירושו גם נשיאותם של אנשים עניים. להילחם עם מנוף בחלום פירושו להילחם עם אדם עני וחלש. שמיעת זעקת מנוף בחלום פירושו סילוק מצוקה ודאגות….

…לחלום שאתה במצב היפנוטי ולכן בכוחו של מישהו מרמז שמישהו באמת מנסה לגרום לך לטעות כדי להשיג את היתרונות האישיים שלו. חלום זה נחשב לאזהרה. כאשר בחורה צעירה חולמת שהיא במצב מהפנט ולכן היא נתונה לכוחו של מישהו אחר, זה מציע שהיא צריכה לבחון את חברותיה כדי לגלות מי מנסה לגרום לבעיות שלה. לחלום שאתה צופה בהיפנוזה או בפגישת ריפוי מרמז כי ענייניך ובריאותך דורשים התייחסות מיידית….

…החלום על חרטומים מצריים מסמל רגשות לגבי מצב של מעניין, אך זר. משמעות או מטרה שהיא מעבר להישג ידך. תחושות לגבי סיטואציה מעניינת שלחו איתותים שיש מטרה או יעד שאינך מבין. עניין במציאת משמעות או מטרה שלא מתגשמת בחיים שלך. באופן שלילי, ההירוגליפים המצריים יכולים לייצג תשוקה רבה למישהו שאי אפשר לקיים איתו מערכת יחסים אמיתית. רצון לא אובייקטיבי לפגוש מישהו זר שיכול להיות לא מציאותי. התעניינות רבה מדי במשהו שאתה לעולם לא יכול לעשות שום דבר. הרבה עניין למצוא משמעות או מטרה שלעולם לא מתממשת. קסם ללא תקווה. המשך לקרוא למשהו שלא קורה. דוגמא: צעיר חלם לקרוא הירוגליפים. בחיים האמיתיים הוא פגש בחורה מקוונת שגרה במדינה אחרת. הוא מאוד אהב את זה והמשיך לקוות שלמשמעותו של ההזדמנות המקוונת הייתה מטרה או ייעוד. ההירוגליפים ייצגו את קסם חסר התקווה בכך שהם האמינו שהיחסים מתנהלים לאנשהו שאי אפשר היה….

…החלום על פרחים מסמל אותך או מישהו אחר שמבין משהו הוא חיובי. צופה כמה מישהו נפלא או טוב. שם לב שדבר טוב קורה. זה יכול גם לשקף משהו שבסופו של דבר מתחיל לעבוד או להצליח. חשוב על צבע וסוג הפרח למשמעות נוספת. החלום על נטיעת פרחים בגינה עשוי לשקף משהו נעים או טוב שתרצה לתקן לעצמך כל הזמן. דוגמא: צעיר חלם לשתול פרחים שלא ממש אכפת לו. בחיים האמיתיים הוא דיבר עם בחורה שחיבבה אותו, אבל עם מי שהוא ממש לא רצה להיות איתו. הפרחים שנשתלו שיקפו כמה טוב היה להבחין בילדה שמוצאת חן בעיניו….

…החלום על טלפון סלולרי מסמל קרבה רגשית או פסיכולוגית. רגשות דחופים של צורך במשהו. רצונות, אמונות, רצונות או רגשות שאתה מרגיש שחשוב שיהיו לך או שאינך רוצה לאבד. טלפונים סלולריים יכולים להיות גם ייצוג של משאבים או שיחות לאנשים אחרים שתמיד רוצים שתהיה זמינה עבורכם. דברים שאתה רוצה שיהיה לך, רוצה לנסות או סתם לחשוב על הרבה. לדבר בטלפון סלולרי בחלום מסמל את ההתמקדות שלך בנושאים החשובים לך או בעלי ערך רגשית. אתה מבלה זמן רב במחשבה על משהו או שיש לך אינטרס חזק לגרום למשהו לקרות. מדברים בטלפון סלולרי שרבים משקפים גם דחיפות רגשית. אתה מרגיש שאתה צריך משהו כדי לעבוד. החלום לאבד את הטלפון שלך מסמל ניתוק רגשי ממה שחשוב לך. קשיים שמסיחים את דעתך או מונעים ממך לחשוב או להרגיש כרצונך. החלום לא להיות מסוגל להגיע למישהו בטלפון הנייד שלך מסמל תחושות של פרידה או מנותק. יתכן שאתה לא מסוגל לתקשר עם מישהו, אכפת לך או מרגיש מבודד ממשהו התומך רגשית. בני משפחה המופרדים מיקיריהם חולמים לרוב על חוסר יכולת להשתמש בטלפון הנייד שלהם כדי ליצור קשר עם אותו אדם. דוגמא: צעיר חלם לראות חבר ותיק, מדבר בטלפון סלולרי עם בחורה שמצאה חן בעיניו. החבר הוותיק הזה היה מישהו שמעולם לא מוותר. כשהעיר את החיים, כי הצעיר נדחה על ידי הילדה, הוא אהב את זה ולא יכול היה להפסיק לחבב אותה. החבר הוותיק בטלפון הסלולרי משקף את הצורך שלו לרצות את הילדה הזו לתפקד ואת חוסר הרצון שלו להפסיק לחשוב עליה….

…לחלום לראות בחורה טובה ובהירה למראה, מנבא סיכויים נעימים ושמחות ביתיות. אם היא רזה וחיוורת, זה מצביע על כך שיהיה לך נכה במשפחה שלך, ואי נעימות רבה. עבור גבר שחולם שהוא ילדה, הוא יהיה חלש נפש, או יהפוך לשחקן וישחק חלקים נשיים….

…בחלום, קשת פירושה נסיעות, אח, אשה, בן או קרבה למישהו. קשת מכוסה בחלום פירושה שאשתו בהריון. אם אישה בהריון מוסרת לגבר קשת בחלום, פירוש הדבר שהיא תתגדל ממנו בחורה. אם אישה בהריון מוסרת לבעלה קשת בחלום, פירוש הדבר שהיא תביא ילד. מתיחת מיתרי קשת בחלום פירושה אריכות ימים. מתיחתו ללא חץ בחלום פירושה תכנון! לטייל. קשת שבורה בחלום מסמנת את מותו של אח, שותף עסקי או בן. קשת היא קשת שבורה בחלום פירושה שתאונה עלולה לגרום לשבר של אח או בן זוג עסקי. להחזיק קשת שבורה בחלום פירושו לאבד את העבודה או לסגור את העסק. ראיית גבר צעיר מחבר חוט לקשת בחלום מייצגת את האויב של האדם. צירוף מחרוזת לקשת בחלום פירושו גם נישואין, ואילו ניתוק מחרוזת הקשת בחלום פירושו גירושין. לראות את עצמך עומד לפני שליט עם שני קשתות באורך זה אומר לקבל פגישה. שני הקשתות בחלום מייצגים גם את גבות העיניים. ירי של חצים עם קשת בחלום פירושו לדבר לא נכון על משהו או לכרוך שוב מישהו. גילוף קשת בחלום פירושו להתכונן להתחתן או להוליד בן. ירי של חץ ופגיעה במטרה שלו בחלום פירושו מילוי צרכיו, או השגת מטרתו. מכירת חץ וקשת בחלום פירושה עדיפות לחיים הדתיים של האדם על פני חייו האנושיים. ירי אגוזי לוז בעיירה בחלום פירושו לכסוס שוב אנשים, ואילו לירות אגוזי לוז ביער פירושו להרוויח כסף כדין מציד. ירי של חיצים מול בניין העירייה בחלום פירושו לנקוס באחרים או להשמיץ אחרים. לירות יונה בחלום פירושו השמצת אשתו של עצמו. כיפוף קשת בחלום פירושו להתכונן למלחמה. (ראה גם מצח עיניים)…

…החלום שעל המדף מסמל רעיונות או הזדמנויות שמחכות לשימוש. החלום להניח משהו על מדף מסמל דחיית רעיונות או הזדמנויות עד שעה לאחר מכן. דוגמא: אדם חלם להרים בקבוק משקאות חריפים מהמדף. בחיים האמיתיים הוא החל לדבר עם בחורה שהוא יודע שהוא אוהב ומי שהוא רוצה לקיים יחסי מין. את המדף הוא שיקף את המודעות לילדה הזו שחיכתה לו שידבר איתה כדי שיוכל לקיים איתה יחסי מין מתי שהוא רוצה….

…החלום על ניקוז מסמל את היכולת שלך להרפות או להשיק משהו לתמיד. כמה טוב אתה יכול להרפות מאנשים, אמונות, רגשות או מצבים. שקול את מצב הניקוז ומראהו לצורך סימבוליות נוספת. החלום על ניקוז חסום מסמל תקופה קשה להשתחרר. יתכן שלא תרצו להרפות ממשהו או שאני לא אוהב להאמין שאתם זקוקים לו. אמונות או מערכות יחסים שקשה מאוד לשחרר. לחילופין זה יכול לייצג מאמץ מבוזבז או אובדן מביך. דוגמא: גבר חלם לראות מסטיק תקוע בניקוז שניסה להסיר. בחיים האמיתיים הוא התקשה להשיג בחורה שמצאה חן בעיניו. הוא לא יכול היה לשחרר את התשוקה שלו אליה, כי הוא כל כך אהב לחשוב עליה….

…(מכה קדושה | אימאם) בחלום, מכה הקדושה מייצגת את האמאם של כל המוסלמים. כל מה שיקרה בזה בחלום יבוא לידי ביטוי בחייו. העיר מכה בחלום יכולה גם לייצג את מצבו הרוחני והדתי של האדם הרואה חלום כזה. אם אדם רואה את עצמו חי או בעל בית במכה בחלום, פירושו כבוד וידע. אם אדם רואה את עצמו מתגורר במכה בחלום, זה יכול גם להיות שהוא ייתן את בתו בנישואין לאדם אצילי. התרחקות ממכה בחלום פירושה הפרדה מהממונה של האדם. אם רואים שמכה נהרסת בחלום, זה אומר שהוא לא מקיים את תפילתו. כניסה למכה בחלום יכולה להיות גם להתחתן עם בחורה שכולם מקווים להינשא. אם חוטא רואה את עצמו נכנס לעיר מכה בחלום, פירושו שהוא ישוב בתשובה על חטאיו. אם יש לו מחלוקת ורואה את עצמו נכנס למכה בחלום, זה אומר שהוא יאבד את טיעונו. הכניסה למכה בחלום פירושה גם להגיע לבטיחות ושלום בחייו של האדם. לעזוב את מולדתו ולנסוע למכה בחלום פירושו שאלוהים ירצה, הוא יצטרף בקרוב לקרוון העלייה לרגל ויבצע את חג'ג 'שלו. אם אדם חולה רואה חלום כזה, פירושו שמחלתו תהיה ארוכה וייתכן שהוא ימות ממנו, או שהוא עשוי להצטרף לחברתם של יושבי גן העדן השמימי. לראות את עצמך במכה ולשהות באכסניה שאחד מהם משתמש בדרך כלל בחלום פירושו הארכת חוזהו, או מינוי מחודש בתפקיד שהיה בעבר. אם מכה הופכת לבית של אדם בחלום, זה אומר שהוא עשוי לעבור לגור שם. לראות את עצמך במכה מתערבב עם נשמות עזבות בחלום פירושו שאחד ימות כקדוש מעונה. ביקור בכעבה הקדושה במכה במהלך נסיעת עסקים בחלום פירושו דאגה והתחברות לרווחים חומריים ולרווחים עולמיים. הליכה בדרך למכה בחלום פירושה עלייה לרגל. אם אדם רואה את מכה פוריה בחלום, זה אומר תועלת, ואם הוא רואה את זה עקרה בחלום, זה אומר ההפך. (ראו גם מילה מוחלטת | מסג'יד | ביקור באתרי קודש)…

…החלום המלטף מסמל מצב או מערכת יחסים שאתם חושבים להיות מושלמים כל הזמן. לטייל או לאחל לחוויה מושלמת שלא קורה שום דבר רע. באופן שלילי, חיבוק יכול להיות סימן לכך שאתה ממוקד גם בפנטזיות או באידיאלים והמציאות שאינך רואה מספיק ברור. לחלופין, החלום ללטף מישהו עשוי לשקף את הצורך שלך במגע פיזי או ברצון לטפל בו. שקול עם מה שמסמל האדם שאתה מתחבק עם משמעות נוספת. דוגמא: צעיר חלם להתכרבל עם בחורה שמצאה חן בעיניו. בחיים המתעוררים הוא חיכה שנתיים להיות עם הילדה הזו. החיבוקים שיקפו את ניסיונו להרגיש טוב עם הימצאותו בסופו של דבר במהלך שנתיים תוך אמונה שהיא תהיה מושלמת עבורו….

…אם אתה חולם לראות או לרכוב על סוס לבן, האינדיקציות חיוביות לשגשוג ונעימה עם חברים חביבים ונשים הוגנות. אם הסוס הלבן מלוכלך ורזה, הביטחון שלך יבגוד על ידי חבר קנאי או אישה. אם הסוס שחור, אתה תצליח בהון שלך, אך תרגל הטעיה, ואשם במשימות. לאישה, חלום זה מציין כי בעלה בוגד. חולם על סוסים כהים, מסמל תנאים משגשגים, אך כמות גדולה של חוסר שביעות רצון. תענוגות חולפים בדרך כלל עוקבים אחר החלום הזה. לראות את עצמך רוכב על סוס מפרץ משובח, מציין עליית הון וסיפוק תשוקה. עבור אישה, זה מנבא התקדמות חשובה. היא תיהנה מדברים חומריים. לרכוב או לראות סוסים חולפים, מציין קלות ונוחות. לרכוב על סוס בורח, האינטרסים שלך ייפגעו מטמטום של חבר או מעסיק. לראות סוס בורח עם אחרים, מציין שתשמע על מחלת חברים. לראות סטלנים משובחים, זה סימן להצלחה ולמחיה גבוהה, ותשוקה מופרכת תשלט בך. לראות סוסות לידה, מציין חביבות והיעדר קנאה בין הנשואים והמתוקים. לרכוב על סוס כדי לעלות על נחל, בקרוב תחווה מזל טוב ותיהנה מהנאות עשירות. אם הזרם לא מסודר או עכור, השמחות הצפויות יהיו מעט מאכזבות. לשחות על גב סוס דרך זרם מים צלול ויפה, תפיסת האושר הנלהב שלך תתממש במהירות. עבור איש עסקים, חלום זה מבשר רווח גדול. לראות סוס פצוע, מנבא את צרת החברים. חולם על סוס מת, מסמל אכזבות מסוגים שונים. לחלום על רכיבה על סוס שמתמכר, מציין כי הרצונות שלך יהיו קשים להגשמה. לחלום שהוא זורק אותך, תהיה לך יריב חזק, והעסק שלך יסבול מעט בתחרות. חולמת שסוס בועט בך, אתה נהדף על ידי אחד שאתה אוהב. הונך יהיה נבוך מבריאות לקויה. חולמים לתפוס סוס לרסן ולאוכף, או לרתום אותו, תוכלו לראות שיפור גדול בעסקים מכל הסוגים, ואנשים מכל שיחות קריאה ישגשגו. אם אתה לא מצליח לתפוס את זה, הון ישחק אותך שקר. לראות סוסים מנומרים, מנבא שמפעלים שונים יביאו לך רווח. חולם שיהיה לך סוס, ההצלחה שלך מובטחת. עבור אישה, החלום הזה מבשר על בעל טוב ונאמן. חולמת שתנעל סוס, מציינת שתשתדל ואולי תהפוך רכוש מסופק לשלך. לחלום על סוסי מרוץ, מציין כי תחל מהירות בחיים מהירים, אך לחקלאי החלום הזה מציין שגשוג. חולמת שאתה רוכב על סוס במירוץ, תהיה לך משגשג ותהנה מהחיים. חולמת להרוג סוס, אתה תפצע את חבריך באמצעות אנוכיות. כדי לעלות על סוס חשוף, תרוויח עושר וקלות במאבקים קשים. לרכוב בחזרה בחברה עם גברים, יהיו לך אנשים כנים שיעזרו לך, וההצלחה שלך תהיה ראויה. אם בחברה עם נשים, הרצונות שלך יהיו רופפים, ושגשוגך לא יהיה שופע עד כדי כך אם נשים לא ימלאו את ליבך. כדי לאסוף סוס, האינטרסים העסקיים שלך לא יוזנחו בגלל הנאות קלות דעת. לחלום על גיזום רעמת סוס, או זנב, מציין שתהיה מממן טוב או חקלאי. אנשים ספרותיים יעמדו בקפידה בעבודתם ואחרים ישגיחו על התעניינותם בקפדנות. חולמים על סוסים, תוכלו לצבור עושר וליהנות מהחיים במלואם. לראות סוסים מושכים רכבים, מציין עושר עם מעט דאגה, ואהבה תמצא מכשולים. אם אתה רוכב במעלה גבעה והסוס נופל אבל אתה צובר את החלק העליון, תזכה בהון, אם כי תצטרך להיאבק נגד אויבים וקנאה. אם גם הסוס וגם אתה מגיעים לפסגה, העלייה שלך תהיה פנומנלית, אך משמעותית. עבור בחורה צעירה שחולמת שהיא רוכבת על סוס שחור, מציין שיש להתמודד איתה על ידי סמכות נבונה. כמה משאלות יסופקו בשעה לא צפויה. שחור בסוסים, מסמל דחיות בציפיות. לראות סוס בעל רגל רכה, מציין כי אי נעימות בלתי צפויה תמרום את עצמך למצבך המועדף אחרת. אם תנסה להתאים נעל שבורה קטנה מדי לכף הרגל של הסוס, הואשמת בביצוע עסקאות מרמה עם גורמים תמימים. לרכוב על סוס במורד הגבעה, ענייניך ללא ספק יאכזבו אותך. עבור אישה צעירה החולמת שחבר רוכב מאחוריה על סוס, מציין שהיא תהיה בראש ובראשונה טובותיהם של גברים בולטים ומצליחים רבים. אם היא נבהלה, היא עשויה לעורר תחושות קנאה. אם לאחר שהיא תתרחק מהסוס זה יהפוך לחזיר, היא תעבור ברשלנות על ידי הצעות נישואין מכובדות, ותעדיף חופש עד שאבדו סיכוייה לנישואין רצויים. אם אחר כך היא תראה את החזיר מחליק בחן לאורך חוט הטלגרף, היא תסקרן את עמדתה על ידי סקרנות, לאישה צעירה החולמת שהיא רוכבת על סוס לבן במעלה ובמורד גבעה, לעתים קרובות מסתכלת אחורה ורואה מישהו על סוס שחור, רודף אחריה, מציין שתהיה לה עונה מעורבת של הצלחה וסורוב, {sic} אך באמצעותה פועל אויב בלתי פוסק להאפיל עליה באפלוליות ואכזבה. לראות סוס בבשר אדם, יורד על ערסל באוויר, וכשהוא מתקרב לביתך הופך לאדם, והוא מתקרב לדלתך וזורק אליך משהו שנראה כגומי אך הופך לדבורים נהדרות, מציין הפלה של תקוות ומאמץ חסר תועלת להשיב לעצמו חפצי ערך אבודים. לראות בעלי חיים בבשר אנושי, מסמל התקדמות רבה לחולם, וחברים חדשים ייווצרו על ידי לבישות צנועות של הצטיינות ראויה. אם בשר האדם נראה חולה או נמש, מסומן ההפלה של תוכניות טובות….

…החלום לדבר עם מישהו מסמל היבט של עצמך שאתה חושב עליו הרבה, שוקל או מתקן הכל. רעיון, הרגל או אדם אחר מתבטא בחייכם. דיבור יכול להיות גם ייצוג של תהליך של הצגת רעיונות או מערכת יחסים. להיות שקוע לחלוטין ברעיון או בהרגל. תקן בעיה או בעיה כל הזמן. דיבור בחלום יכול גם לייצג את הרגשות שלך כלפי מישהו אחר, אתה נפגש או משתף איתו רעיונות. אמירה שעליך לעשות או לבטא רעיונות לעצמך. באופן שלילי בחלום יכול לשקף את הפחדים, חוסר הביטחון, האשמה או הקנאה שמשפיעים עליך. אתה מודאג מבעיה. אתה באופן סמלי ~מדבר אל הפחד שלך~ או שאתה בוחר לשים לב לבעיה או בדפוס מחשבה שלילי, קודם כל. אתה יכול לשמוע במודע את האמת לגבי נושא ומתעלם ממנו. שקול מה שנאמר למשמעות נוספת. החלום להתקשות בשיחה עם מישהו יכול לייצג קשיים לבטא או לבטא את הרעיונות שלך, לקבל תמיכה מאחרים או להרגיש שמתעלמים ממך. חרדה או כעס מאופק. חוסר ביטחון בביטוי. דוגמא: גבר חלם לדבר עם בחורה שהפכה אותו לחסר ביטחון מאוד כשהיה בתיכון. בחיים המתעוררים הוא התחיל להילחץ מאוד בגלל הקושי של חייו. השיחה עם הילדה שיקפה את חוסר הביטחון שלה על חייה, בהיותה במוחה כל הזמן. דוגמא 2: גבר חלם לדבר על ילדה סינית, הוא מעולם לא ראה אותה לפני כן. בחיים האמיתיים הוא התחיל לתקשר איתו וללמוד על שותף עסקי….

…(נערה מתבגרת) נערה צעירה בחלום מייצגת אויב בכל אופן שהיא עשויה להיראות. לראות בחורה צעירה לבושה ומעוטרת לטובה בחלום פירושו לשמוע חדשות נעימות שמגיעות מאדם לא צפוי. לראות משרתת צעירה ויפה במראה בחלום פירושה ברכות, טובה, שמחה וחגיגות. בחלום, לראות ילדה צעירה לא מוכרת יתרון יותר מאשר לראות ילדה ידועה. החזקות ביותר במשמעות הן אותן נערות בנות העשרה, בעלות אופי טוב לבוש להפליא. אם היא נראית לבושה בצניעות בחלום, אז היא מייצגת טוב לב, צניעות, דיסקרטיות, ובעקבות ההתנהלות הדתית הנכונה. אם היא תעטר את עצמה ותשחק את קסמיה בחלום, אז טוב כזה יהיה ציבורי. אם נערה צעירה רואה עצמה אישה זקנה בחלום, זה אומר שהיא תחיה בצניעות ותשמור על צניעותה. אם זקנה רואה את עצמה נעשית צעירה שוב בחלום, פירוש הדבר להחזיר את כוחה, את תשוקתה המינית ואת פוריותה. אם היא מקיימת יחסי מין חוקיים בנישואין, זה מציין דבקות דתית חזקה. אם היא מקיימת יחסי מין עם מישהו ללא נישואין בחלום, אז החלום שלה מייצג את אהבתה לעולם ואת ההתקשרות לנצנצים שלו. אם רואים אישה זקנה שהופכת צעירה בחלום, ההסבר לעיל מתחזק. עם זאת, אם אחת היא ענייה, המשמעות היא שצרכיה הבסיסיים יהיו מאובטחים. אם אחת איבדה את סיכוייה בעולם הזה, המשמעות היא שתהיה לה הזדמנות חדשה, או אם היא חולה, זה אומר שהיא תתאושש ממחלתה. פירושו של נערה צעירה הזועפת בחלום פירושו שאפשר לשמוע חדשות מטרידות. אם היא נראית סודה, החלום של האדם מציין עוני. אם היא עירומה בחלום, זה אומר הפסדים עסקיים והשמצה. להתחתן עם נערה בתולה בחלום פירושו עושר. (ראו גם ילדה קטנה)…

…החלום על חמאת בוטנים מסמל חוסר חשיבות או סוגיות שלא אכפת לך מהן. זה משקף גישה אדישה או חסרת דאגות למשהו בחיים שלך. החלום על כריך חמאת בוטנים מסמל להיות חסר דאגות, או לדאוג שמשהו יעבור מצב קשה או מלחיץ. לא מאפשר למשהו להגיע אליך. החלום של כריך חמאת בוטנים וג'לי מסמל גישה חסרת דאגות תוך כדי תקווה, או אופטימיות במצב קשה או מלחיץ. ג'לי ענבים משקף את קבלת הצורך בסבלנות ותות המייצגים תענוגות זמניים המנחמים אותך. החלום של שוקולד ובוטנים יחד היה מייצג גישה חסרת דאגות עם תגמול עצמי. יתכן ואתם עורכים מגוון אירועים מלחיצים שקשה להפריד את עצמכם ממנה, או בסופו של דבר, מאפשרים לעצמכם להירגע. דוגמא: אדם חלם על שוקולד חמאת בוטנים. בחיים האמיתיים הוא ניסה לקיים יחסי מין עם בחורה שלא ממש אכפת לו. חמאת הבוטנים השוקולד שיקפה עד כמה הבחורה שהוא מנסה להשתמש בשבילה לא חשובה….

…אם אדם רואה את עצמו מפיל או מבזבז משהו בחלום, זה אומר שהוא יחזור על ברית, או יהרוס משהו מועיל, תועה מדרכו של אלוהים, או שזה יכול להיות שהוא יתחתן עם בחורה צעירה שתתעלל בה מינית. אם מה שהוא הורס הוא יציקת מתכת יקרה בחלום, אז זה מציין מילים רעות שהוא מדבר, או קנאה וקנאה שהוא נושא. (ראה גם שלל)…

…החלום של ביקיני מסמל אותך או היבט כלשהו באישיות שלך שממוקד לחלוטין בהתמודדות עם אי וודאות או במצב שלילי. הפן הנשי של הסמל יכול להיות סימן לכך שאתה מרגיש חסר אונים או יוצא משליטה כשאתה נתקל בבעיות. הסמליות מבוססת על מים, המשקפת חוסר וודאות או סיטואציות שליליות. הביקיני אז משקף את האישיות שלך שמתמודדת עם זה. צבע הבגד ים חשוב מאוד. כחול מסמל השקפה חיובית, אדום הוא שלילי, ולבן מסמל טיהור. דוגמא: גבר חלם לראות בחורה בביקיני בחוף הים. בחיים האמיתיים הוא נקלע למשבר בריאות קשה, בו האמין שהוא עומד למות. הילדה בביקיני סימלה את תחושת חוסר האונים שלה לרפא את הבעיה כשהיא עומדת מול אי הוודאות של המוות….

…החלום על דלת מסך מסמל סינון רגשי או פסיכולוגי. משהו שאני אוהב לחשוב עליו, אבל לא רוצה לחשוף את עצמי לאמיתי. סימן לכך שאתה רוצה ליהנות ממשהו, אך לא רוצה להתמודד עם המציאות שבכך. דלת מסך יכולה להיות גם ייצוג של הגנה על המצב. תקל על זה ותתעלם ממה שאתה לא אוהב. דוגמא: צעיר חלם לראות בחורה יפהפייה מאחורי דלת המסך. הילדה הייתה אדם נחשק, עדיין היו לה משפחה וחברים שהחולם לא מצא חן בעיניהם. דלת המסך משקפת את רצונו לפנטז עליו, תוך התעלמות מהמציאות הלא נעימה של חבריו ובני משפחתו….

…החלום של סוס מסמל שליטה מוחלטת או רצון כוח מוחלט על אחרים בכל עת. סוס יכול גם לייצג רצון לקבל את כל ההחלטות למישהו אחר. דוגמא: בחור צעיר חלם על סוס הבט והביט בו. בחיים האמיתיים הוא יצא עם בחורה ממנה חש צורך לשלוט במלואם בכל מה שהם עשו….

…החלום על הרים מסמל מכשולים או אתגרים גדולים בחייכם. החלום להיות על ראש הר מסמל הישג והגשמת מטרות. התגבר על מכשול או אתגר. החלום על הר מושלג מסמל מכשול מרכזי בחייכם שאתה תופס בתנאים איומים. החלום לטפס על הר מסמל אתגר שאתה מנסה להתגבר עליו. זה יכול להיות גם ייצוג של עבודה למען מטרה ארוכת טווח. פועל להתגבר על פחד גדול או בעיה עצומה. דוגמא: צעיר חלם להיות על ראש הר. בחיים האמיתיים, סוף סוף היה לו האומץ להזמין בחורה שאהב לצאת איתה לדייט. דוגמא 2: אישה חלמה לשאת פתקים ולחפש במעלה הר ולהתאכזב כשהגיעה לפסגה. בחיים האמיתיים היא הייתה באמצע כתיבת ספר והרגישה כי הצעת עבודה יוקרתית היא חסרת תועלת….

…(אהבה | תשוקה | ורד | רוך) נשיקה בחלום פירושה לספק את הצורך, הרצון או הרצון של האדם, או שזה יכול להיות הכפיפות לאויב. לנשק גבר או לחבק אותו בתאווה בחלום פירושו להשיג את מה שמתכוונים לרכוש ממנו. אם זו נשיקה תאווה, פירוש הדבר להשיג את המרדף אחר היתרונות, הידע או ההדרכה. אם זו נשיקה חביבה, פירוש הדבר שמי שקיבל את הנשיקה יקבל הטבות מזה שנישק אותו, או ילמד ממנו משהו, או לקצור דרכו הבנה חדשה של הדברים. לנשק ילד בחלום פירושו אהבה, טיפול ורוך כלפי אותו ילד. לנשק משרת בחלום פירושו לשדל את הידידות של אדון או מעסיקו. לנשק אישה נשואה בחלום פירושו לחפש חברות עם בעלה. לנשק מישהו בסמכות בחלום פירושו להחליף אותו בתפקידו. לנשק שופט בחלום פירושו כי עדותו של אדם תתקבל על ידי בית המשפט. אם שופט מנשק מישהו בחלום, זה אומר שהאחרון ינצח בתיק בית משפט, או ירוויח משופט כזה, ואותו פרשנות חלה אם מנהיג או בוס מנשק מישהו בחלום. לנשק את אביו בחלום פירושו גם ליהנות זה מזה. לנשק את בנו של תשוקה בחלום פירושו לחסוך כסף עבורו, או לבנות עבורו עסק. לתת לבן של אחד נשיקה רכה בחלום פירושו לקבל ממנו שמחה או כסף או מאמו. לנשק מישהו בין העיניים בחלום פירושו נישואין. לנשק את העיניים של מישהו בחלום פירושו להמשיך בחיים הטרוסקסואליים וגם הומוסקסואליים, וחלום כזה מעורר אזהרה לחדול ממנהגי מעצבן ובלתי חוקיים כאלה לפני שהוא חולה במחלה שלא ידעה. לנשק את אהובתו של האדם מהפה בחלום פירושו כסף. לנשק אישה בחלום פירושו לרצות אותה, או לקבל חדשות מאהובתו של מישהו. לנשק זקנה בחלום מעידה על תירוץ או חרטה על פליטת פה. לנשק בחורה צעירה בחלום פירושו לשתות כוס יין. אם מלומד מנשק אישה יפה בחלום, זה יכול להיות אומר לדקלם את הקוראן, או לדבר דברי חוכמה. אם ידוע כי חוקר כזה אוהב את העולם ואת תענוגותיו, אז מה שהוא התנשק בחלומו הוא העולם עצמו. לנשק את יד ימינו של אלוהים בחלום פירושו להגיע לרגל למכה ולנשק את האבן השחורה. לנשק את אלוהים אדירים בחלום פירושו לנשק את הקוראן הקדוש, או לנשק את שמו הקדוש של אלוהים. אם אדם רואה את אלוהים יתברך מנשק אותו בחלום, זה אומר שמעשיו מתקבלים. לנשק אישה מעוטרת או לישון איתה בחלום פירושו להתחתן עם אלמנה עשירה. לנשק נפטר ידוע בחלום פירושו ליהנות מהידע שלו או לרשת את כספו. לנשק מת אלמוני בחלום פירושו שאדם יקבל כסף ממקור בלתי צפוי, או אולי ינהל עסקים עם יורשיו. אם נפטר מנשק מישהו בחלום, זה אומר שהאחרון יקבל הטבות בלתי צפויות. להתנשק בתאווה עם אדם שנפטר בחלום פירושו סיפוק צרכיו, תאוותו או השלמתו של פרויקט. אם אדם חולה רואה את עצמו מנשק אדם שנפטר בחלום, פירושו מותו שלו. לבסוף, אם אדם בריא מנשק אדם שנפטר בחלום, זה אומר שמילותיו אינן נכונות. (ראו גם רוז)…

…החלום על קהל צוחק מסמל מצבים בהם אתה מבין שרעיונות מסוימים שיש לך מגוחכים או לא מציאותיים. זה יכול להיות גם ייצוג של התחושה שלך שאחרים לא לוקחים אותך ברצינות או מביישים אותם בגלל הרעיונות שלך. לחלום שאתה צוחק מסמל רעיונות או מצבים שאתה מרגיש מגוחך או לא מציאותי. אתה לא יכול להתייחס למצב או לאדם אחר ברצינות יותר. זה יכול להיות גם ייצוג הפחד שאתה כבר לא מפחד. דוגמא: גבר חלם לשמוע אנשים צוחקים כששאל אותם אם אפשר להיות עם בחורה שמוצא חן בעיניו. בחיים האמיתיים, מהר מאוד הוא הבין שלהיות עם הילדה שהוא אוהב זה בלתי אפשרי ואפילו מגוחך, מכיוון שהיא זקנה מדי….

…החלום על מין כלבים מסמל אדם או סיטואציה בהעיר את החיים שמרגישים טוב להיות קל לשליטה. נהנה להבחין במישהו שעוזב את חייך ואת הבוס שלך בסביבה. אני אוהב להרגיש שאני צריך להיות בשליטה בלתי מעורערת. נהנה מקבלת שליטה מוחלטת או כוח. קשירה שמרגישה טוב להיות קלה ואוטומטית. נהנה לשלוט במישהו מכיוון שאתה יותר מושך או מעניין, כך הוא. באופן שלילי, סקס בסגנון כלבים בחלום יכול לשקף הנאה רבה מהשליטה באדם אחר. לחקור את השליטה הטוב של מישהו בשביל הכיף. נהנה לחשוב שאתה מושך או חשוב מכדי להיחקר. אם אתה מוצא את עצמך מקיים יחסי מין עם בחורה מכופפת בתנוחת הכלבלב זה יכול לסמל משהו שרצית בחיים שיועבר אליך. משהו שרציתי לחשוב, להרגיש או לחוות קורה בקלות. כוח קל, שליטה או רווחים. אם אתה מוצא את עצמך בעמדת הגור, הדבר יכול לייצג את האופן בו אתה מעניק למישהו אחר כוח, שליטה או ניצחון קלים. תן למישהו ליהנות לשלוט או לקבל משהו שהוא רצה ממך בקלות. זה יכול להיות גם שהייצוג של רגשותיך ממישהו אחר הוא אטרקטיבי מכדי להתעלם ממנו או לדחותו. תהנה להיות פאסיבי. באופן שלילי, להיות כפוף לעמדת הסגנון הכלבלב יכול לשקף רגשות שמישהו גדול או חזק מכדי להתעלם ממנו. השפלה שכמה אחרים זוכים לשלוט בה ללא עוררין. דוגמא: גבר חלם על סגנון כלבלב לקיים יחסי מין עם אישה שהכיר. בחיים האמיתיים הוא נהנה מאוד לשלוט באישה זו בעצתו. לאישה הייתה מעיקה סודית גדולה ועשתה כמעט כל מה שביקש ממנה לעשות….