אינדיקציה לבעיות בריאות.

אם אתה חולם לחלות בסרטן, אז זה מראה על הפסדים, צער, תקווה אבודה ואומללות. אולי אתה חושב שהחיים עוברים בלי שום משמעות בזה. החלום יכול לייצג גם את הבעיות והבעיות בחיים שלך הגורמות לך להילחץ. הסערה הרגשית שאתם חווים בחייכם המעירים משקפת בחלומותיכם. אולי עליך לחשוב מחדש על הערכים האמיתיים של החיים ולהתחיל מחדש, במידת הצורך. אם האדם האחר חולה בסרטן בחלומו, אז הוא מראה את הדאגות שלו כלפי אותו אדם מסוים. אתה עלול להרגיש אבוד בעזרתו. אולי החלום מציע שתתחיל להיות כל כך זהיר בכל דבר וכולם….

החלום על סרטן מחלות מסמל ריקבון רגשי או מצבי. אזור בחייך ששוחק לאט את רווחתך, אושרך או כוחך. זה יכול לשקף גם רגשות של חוסר תקווה, מגבלות או ליקויים מהותיים. הרגשה שמצב עלול להחמיר או יתפשט לאזורים אחרים בחייך אם לא תתחיל לנקוט בפעולה. מצבים לדוגמא שיכולים לעודד חלום על סרטן יכולים להיות מחלה קשה, בעיות כלכליות או מערכת יחסים שתחנק אותך. לחילופין, סרטן יכול לשקף גם מצבים בחיים האמיתיים, אילו סרטן היה אפשרות אמיתית או מישהו שאתה מכיר שחי איתו….

לקבל טיפול בהצלחה בחלום, מציין עלייה פתאומית מעוני לא ברור לסביבה עשירה. חולמת על סרטן, מציינת מחלה של מישהו בקרבתך ומריבה עם מי שאתה אוהב. לאחר החלום הזה עשויים להתפתח דיכאונות לאיש העניינים. חולמת על סרטן, מנבאת צער בשלב המכוער ביותר שלה. אהבה תפתור את עצמה לפורמליות קרה, והעסקים יהיו מדאיגים וחסרי רווח….

(אסטר. ראה ירח)

החלום על מחלות נפש מסמל אותך או מישהו אחר שמתקשה לשלוט בהתנהגות שנחשבת פסולה או לא תקינה. מחלה נפשית יכולה להיות גם ייצוג של רגשות כלפי עצמך שיש לך הרגלים או התמכרויות שאתה מנסה לשלוט בהם כדי להביך. לחלופין, מחלה נפשית עשויה לשקף רגשות כלפי עצמך או הרגלים רעים אחרים שאתה רוצה לשמור על בחינה. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות לגבי הרגלים רעים או מביכים שאתה מרגיש מסוכן….

אנא ראו את הפרשנות של פצעונים בחלומות.

עדות למחלה מגיפה הגורמת לשיעור גבוה של מוסריות בחלום מייצגת רודן, ממשלה, כליאה או התרחשויות רעות.

אם מישהו מוצג בחלומו תאריכים אדומים שלא נפתחו, הם מייצגים סוג כלשהו של מחלות דם בהן התאים האדומים חורגים מהתאים הלבנים במספרם. (ראה גם תאריכים)…

…אם הסרטן נמצא בין שני אנשים, אחד מהם הוא המין השני והסרטן צועד אל האדם האחר, אז זה מעיד שעלינו לעקוב אחר רגשותינו. אם זה הולך לכיוונך, עליך לחזור ולהמשיך בזהירות. אם הסרטן נמצא בינך לבין אדם אחר מאותו מין, זה אומר לך על קיומם של אנשים שמנסים לעכב או למנוע את מה שאתה רוצה….

…(מחלת עור של בעלי חיים ביתיים | מחלות חיידקיות) בחלום, המנגי מייצג מזיק או מגפה. אם האדם רואה את עצמו נפגע ממחלה כזו הגורמת לו לגרד, אף כי שום נקבה או התלהמויות ממאירות זורמות מפצעיו בחלום, פירוש הדבר כי צרותיו ומצוקותיו נגרמות בגלל צאצאיו או קרוביו שלו. אם גופו של אדם נגוע בחלום במנגי, זה אומר שהצרות שלו יגיעו מחבריו או מסביבת העבודה שלו. אם זה יכה בידו הימנית או על לחיו בחלום, הרי שמגבלותיו יגיעו משבטו. אם זה מכה בידו השמאלית, אז הבעיות שלו יבואו מבן זוגו העסק או אחיו. אם מחלתו יוצרת נקודה בחלום, משמעות הדבר היא כסף שנצבר קשה שיגרום גם לכאב ראש. מחלה כזו פירושה כסף לאדם עני וזה יכול להיות מנהיגות עבור אדם עשיר. בעקבות מסלול חשיבה זה, מנגי או כל מחלת עור בחלום מסמנים פחות נזק בהשוואה למחלות אחרות. אם עובדים חווים הפרעת עור כזו בחלום, פירוש הדבר שהוא אינו כשיר לעבוד באותה חברה. אם זה בנו של אחד שבחלום, פירושו שהוא לא יציית לאביו בנוגע לחברות בלתי רצויה. אם זו אשתו של החלום, פירוש הדבר שהיא עוסקת במשהו נורא שיביא בושה לכל המשפחה….

…החלום עם בקבוק זכוכית מסמל משהו בך או בחייך שאתה רוצה לתקן כשאתה רוצה. נושא שאתה מרגיש, אתה אמור להיות מסוגל להעלות מתי שאתה רוצה או להרגיש טוב עם זה בכל פעם שאתה צריך את זה. זה יכול להיות גם ייצוג של משאבים או הזדמנויות שאתה רוצה לגשת אליהם בכל עת. לחוות חוויה או הרגשה רבים ככל שתרצו. דוגמא: אישה חלמה על יצור לטאה מכוער בסיר. בחייה המתעוררים, היא אהבה לדבר על כמה חוויית הסרטן הייתה איומה. היצור בצנצנת ייצג את החוויה הנוראה של סרטן שהיא העריכה את עצמה להתמודד איתה ונהנתה להיות מסוגלת לדון כרצונה….

…הברקת היא אבן הידע הסודי. אם החלום מלווה ברגשות מהנים, הוא מבטא את הרצון העמוק לרכוש ידע ולהשיג את מתנות הראיות. זה יכול גם לחזות ליהנות מראייה מושלמת לעת זקנה. אם הוא מלווה בתחושת חרדה או אימה, הוא משקף את החשש להחייאת האינסטינקטים הרעים שלנו, במיוחד אם הברקת מלווה בספיר. זה יכול גם לחזות מחלת עיניים….

…לראות את הירח בך זה החלום שלך, הוא מייצג משהו נסתר, מסתורין ואת הפן הנשי של עצמך. במיוחד ירח מלא פירושו השלמה, ואילו ירח חדש מסמל התחלות חדשות. לחלום שהירח בדרך מוזרה, בכל מקרה, פירושו בגידה ובאכזבות של אהובך בעסק. לראות את ליקוי הירח הוא מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה שהצד הנשי שלך מאפיל. זה גם מכריז על מחלת מישהו קרוב אליך. לראות את הירח הסהר בתהליך של חלימה סימן גדול בשבילך. חלום זה מציין שינויים מחזוריים, התחדשות ותנועה. אתה מתקדם בצורה חלקה לקראת מסלול חייך….

…(משקל כבד) אם אדם רואה את עצמו שמן באופן יוצא דופן בחלום, פירושו עלייה בעושרו ובעושרו. אם הוא לובש חלוק צהוב חלוק, חלומו מייצג מחלת אור שלא תימשך. להיות שמן בחלום מייצג כבוד, כבוד, אמונות דתיות חזקות, להיות אדם מיוחד, או שזה יכול להיות תהילה. (ראה גם עור)…

…נפילה מעידה על פחד. אם ניפול ויקם מיד זה מעיד שבקרוב נשחזר את הביטחון בעצמנו. אם אנחנו קמים, סכנת אובדן חומרי. החלקה או נפילה מגבוה מאוד נמוך, רק מזהיר אותנו שלא יהיו פיקוח. נופלים בבוץ, אכזבות. נפילה במים, מחלת סכנה אפשרית. ממקום מוגבה פירושו מצוקה. אם אתה נופל במקום עמוק, זה סימן רע מאוד. לראות מישהו אחר נופל, מישהו אולי ייהרס ויהיה לנו הרבה לעשות עם זה….

…לחלום שאנחנו חולים, מעיד על דאגה לבריאותנו ומגלה קיומן של בעיות רגשיות. אם המטופל הוא אבינו, קיימת אפשרות לחלות בראשו. אם אמא שלנו חולה, אז זו מחלה ברחם. אם זה בננו – מחלת לב. אם זה אח – זו מחלה על ידיים או רגליים….

…(תפרחת | כסף | ספאדקס | מריח | נבגים) בחלום, אבקה פירושה כסף או הריון. אם אדם חולה רואה אבקה בחלומו, פירושו שהוא יתאושש ממחלתו, או שזה יכול להיות מותו. אבקה בחלום פירושה גם אגירת סחורה או אספקה. אם אחד בוחר חלל או שניים בחלומו, זה אומר שהוא עשוי להוליד ילד או שניים. אם אדם אוכל אבקה בחלומו, פירושו שהוא יחיה מההכנסות של ילדים כאלה. התבוננות בפריחה של עצים בחלום פירושה עליית הכוכב וציפייה לתועלות. לראות מרווח צהוב ולא לאכול ממנו בחלום מייצג את כעסו של בעל בית כלפי החוות שלו. אבקה בחלום פירושה גם כסף או מחלה. איסוף נבגים של אבקה בחלום פירושו גם מחלת אשתו שעלולה להוביל למותה, או לקבל ירושה ניכרת….

…(מסירת מים) בחלום, נשא מים מייצג אדם של אדיקות ואמיתות, מכיוון שהוא מתרגל מיטב המעשים ובמיוחד אם הוא לא מקבל שכר עבור מסירתו בחלום. אם מישהו רואה את עצמו ממלא בקבוק מים ומגיש אותו לבית, זה מייצג את הרווחים שלו. נשא מים בחלום מייצג גם גנוסטיק שמרפא את מחלת ליבם של האנשים בעזרת הידע, האהבה והחוכמה שלו. נשא מים בחלום מייצג גם אחד שיכול להתקרב לאנשים בעלי דרג גבוה. הוא גם מייצג אחד שמעביר את חפציהם של האנשים לידיים שלהם. נשא מים בחלום יכול גם לציין רע, נטל, ריבים, ריקודים או הסתחררות. אם מוביל מים יעביר למישהו כוס מים בחלום ומקבל כסף עבורם, זה מייצג אחריות או נטל שיישא, או שאולי האדם האחר עשוי לקבל רווחים מצטברים מעסקיו….

…מצד אחד זה יכול לסמן הגנה, צורך במקלט, אך גם דחף שיש לנו נטייה לשמור דברים לעצמנו, ולא לאפשר השפעות חיצוניות. פרשנות חלומית אחרת מתייחסת לגג כסמל לראשנו, וכאשר אנו חולמים שיש שריפה בגג, הוא נחשב לאזהרה מפני מחלת נפש אפשרית שמתחילה להתבטא ויש לעקוב אחריה….

…החלום על כבד אנושי מסמל רגשות כלפי עצמו, היכולת להתאושש מבעיות שעלולות להתעורר. בביטחון, הרגש שאתה אף פעם לא מסוגל להפסיד. החלום על מחלת כבד או מחלה יכול לסמל רגשות לגבי עצמך שיש לך בעיות להתאושש או ~לחזור אחורה~ במצב חיים ער. אי יכולת לחזור למצב רגשי נטול דאגות. החלום של כבד לאבד או לסבול מאי ספיקת כבד מסמל רגשות כלפי עצמך, לאבד או להיכשל בדרך כלשהי שאתה לא מאמין שאתה כבר יכול להתאושש ממנו. תחושות לגבי מצב אובדן של פוטנציאל קבוע. החלום להוציא מישהו מהכבד יכול לייצג את רגשותיך לגבי קבע, להבטיח שהאויב לעולם לא יוכל להתאושש או להמשיך הלאה מבלי לעשות זאת אתו. שמירה על אויבך לצמיתות לאבד או לא יכולת להחזיר את כוחו או את ביטחונו….

…(הפרעה אלרגית | פריחה | אורטיקריה) מחלת דם המתבטאת בפריצה מהעור עם כתמים אדומים. אם נראה בחלום זה אומר עשירות מהירה, כסף שהוצא בחגיגת חתונה, זעם העוול או בזירוז עונש….

…אם אתה חולם לראות או לרכוב על סוס לבן, האינדיקציות חיוביות לשגשוג ונעימה עם חברים חביבים ונשים הוגנות. אם הסוס הלבן מלוכלך ורזה, הביטחון שלך יבגוד על ידי חבר קנאי או אישה. אם הסוס שחור, אתה תצליח בהון שלך, אך תרגל הטעיה, ואשם במשימות. לאישה, חלום זה מציין כי בעלה בוגד. חולם על סוסים כהים, מסמל תנאים משגשגים, אך כמות גדולה של חוסר שביעות רצון. תענוגות חולפים בדרך כלל עוקבים אחר החלום הזה. לראות את עצמך רוכב על סוס מפרץ משובח, מציין עליית הון וסיפוק תשוקה. עבור אישה, זה מנבא התקדמות חשובה. היא תיהנה מדברים חומריים. לרכוב או לראות סוסים חולפים, מציין קלות ונוחות. לרכוב על סוס בורח, האינטרסים שלך ייפגעו מטמטום של חבר או מעסיק. לראות סוס בורח עם אחרים, מציין שתשמע על מחלת חברים. לראות סטלנים משובחים, זה סימן להצלחה ולמחיה גבוהה, ותשוקה מופרכת תשלט בך. לראות סוסות לידה, מציין חביבות והיעדר קנאה בין הנשואים והמתוקים. לרכוב על סוס כדי לעלות על נחל, בקרוב תחווה מזל טוב ותיהנה מהנאות עשירות. אם הזרם לא מסודר או עכור, השמחות הצפויות יהיו מעט מאכזבות. לשחות על גב סוס דרך זרם מים צלול ויפה, תפיסת האושר הנלהב שלך תתממש במהירות. עבור איש עסקים, חלום זה מבשר רווח גדול. לראות סוס פצוע, מנבא את צרת החברים. חולם על סוס מת, מסמל אכזבות מסוגים שונים. לחלום על רכיבה על סוס שמתמכר, מציין כי הרצונות שלך יהיו קשים להגשמה. לחלום שהוא זורק אותך, תהיה לך יריב חזק, והעסק שלך יסבול מעט בתחרות. חולמת שסוס בועט בך, אתה נהדף על ידי אחד שאתה אוהב. הונך יהיה נבוך מבריאות לקויה. חולמים לתפוס סוס לרסן ולאוכף, או לרתום אותו, תוכלו לראות שיפור גדול בעסקים מכל הסוגים, ואנשים מכל שיחות קריאה ישגשגו. אם אתה לא מצליח לתפוס את זה, הון ישחק אותך שקר. לראות סוסים מנומרים, מנבא שמפעלים שונים יביאו לך רווח. חולם שיהיה לך סוס, ההצלחה שלך מובטחת. עבור אישה, החלום הזה מבשר על בעל טוב ונאמן. חולמת שתנעל סוס, מציינת שתשתדל ואולי תהפוך רכוש מסופק לשלך. לחלום על סוסי מרוץ, מציין כי תחל מהירות בחיים מהירים, אך לחקלאי החלום הזה מציין שגשוג. חולמת שאתה רוכב על סוס במירוץ, תהיה לך משגשג ותהנה מהחיים. חולמת להרוג סוס, אתה תפצע את חבריך באמצעות אנוכיות. כדי לעלות על סוס חשוף, תרוויח עושר וקלות במאבקים קשים. לרכוב בחזרה בחברה עם גברים, יהיו לך אנשים כנים שיעזרו לך, וההצלחה שלך תהיה ראויה. אם בחברה עם נשים, הרצונות שלך יהיו רופפים, ושגשוגך לא יהיה שופע עד כדי כך אם נשים לא ימלאו את ליבך. כדי לאסוף סוס, האינטרסים העסקיים שלך לא יוזנחו בגלל הנאות קלות דעת. לחלום על גיזום רעמת סוס, או זנב, מציין שתהיה מממן טוב או חקלאי. אנשים ספרותיים יעמדו בקפידה בעבודתם ואחרים ישגיחו על התעניינותם בקפדנות. חולמים על סוסים, תוכלו לצבור עושר וליהנות מהחיים במלואם. לראות סוסים מושכים רכבים, מציין עושר עם מעט דאגה, ואהבה תמצא מכשולים. אם אתה רוכב במעלה גבעה והסוס נופל אבל אתה צובר את החלק העליון, תזכה בהון, אם כי תצטרך להיאבק נגד אויבים וקנאה. אם גם הסוס וגם אתה מגיעים לפסגה, העלייה שלך תהיה פנומנלית, אך משמעותית. עבור בחורה צעירה שחולמת שהיא רוכבת על סוס שחור, מציין שיש להתמודד איתה על ידי סמכות נבונה. כמה משאלות יסופקו בשעה לא צפויה. שחור בסוסים, מסמל דחיות בציפיות. לראות סוס בעל רגל רכה, מציין כי אי נעימות בלתי צפויה תמרום את עצמך למצבך המועדף אחרת. אם תנסה להתאים נעל שבורה קטנה מדי לכף הרגל של הסוס, הואשמת בביצוע עסקאות מרמה עם גורמים תמימים. לרכוב על סוס במורד הגבעה, ענייניך ללא ספק יאכזבו אותך. עבור אישה צעירה החולמת שחבר רוכב מאחוריה על סוס, מציין שהיא תהיה בראש ובראשונה טובותיהם של גברים בולטים ומצליחים רבים. אם היא נבהלה, היא עשויה לעורר תחושות קנאה. אם לאחר שהיא תתרחק מהסוס זה יהפוך לחזיר, היא תעבור ברשלנות על ידי הצעות נישואין מכובדות, ותעדיף חופש עד שאבדו סיכוייה לנישואין רצויים. אם אחר כך היא תראה את החזיר מחליק בחן לאורך חוט הטלגרף, היא תסקרן את עמדתה על ידי סקרנות, לאישה צעירה החולמת שהיא רוכבת על סוס לבן במעלה ובמורד גבעה, לעתים קרובות מסתכלת אחורה ורואה מישהו על סוס שחור, רודף אחריה, מציין שתהיה לה עונה מעורבת של הצלחה וסורוב, {sic} אך באמצעותה פועל אויב בלתי פוסק להאפיל עליה באפלוליות ואכזבה. לראות סוס בבשר אדם, יורד על ערסל באוויר, וכשהוא מתקרב לביתך הופך לאדם, והוא מתקרב לדלתך וזורק אליך משהו שנראה כגומי אך הופך לדבורים נהדרות, מציין הפלה של תקוות ומאמץ חסר תועלת להשיב לעצמו חפצי ערך אבודים. לראות בעלי חיים בבשר אנושי, מסמל התקדמות רבה לחולם, וחברים חדשים ייווצרו על ידי לבישות צנועות של הצטיינות ראויה. אם בשר האדם נראה חולה או נמש, מסומן ההפלה של תוכניות טובות….

…(עכביש שעיר | עכביש) טרנטולה בחלום מייצגת אישה מתועבת ואישה מרעה שמפריעה לעסקי האנשים ופוגעת באינטרסים שלהם, או שהורסת את מה שהם מתקנים ומכחישה שיש להם קשר לסבלם. בחלום, פרשנות זו מבוססת על מחלת העצבים האגדית, שנאמנה בעבר כי נגרמה על ידי נגיסה רעילה של טרנטולה. לפיכך, כאשר עכביש שעיר בלתי מזיק זה נראה בחלום, הוא יכול גם לייצג אויב קטלני של עוקץ עז, זועף או מבט מבזה. (ראה גם עכביש)…

…חולם לדבר, מציין כי בקרוב תשמע על מחלת קרובי משפחה, ויהיו דאגות בענייניך. לשמוע אחרים מדברים בקול רם, מנבא שתואשם בכך שהתערבת בענייני אחרים. לחשוב שהם מדברים עליך, מציין שאתה מאיים במחלה ובחוסר נחת….

(פייפר | מחלת מין)

…לחלום לראות או לאכול אפרסקים, מרמז על מחלת ילדים, תשואות מאכזבות בעסקים ואי ביקור צפוי של הנאה | אך אם תראו אותם על עצים עם עלווה, תוכלו להבטיח עמדה או דבר מבוקש לאחר מאמץ רב וסיכון של בריאות וכסף. כדי לראות אפרסקים מיובשים, מציין כי אויבים יגנבו ממך. לאישה צעירה החולמת על איסוף אפרסקים עסיסיים מעצים מלאים היטב, היא תזכה, בקסמיה האישיים ובכישוריה, לבעל עשיר בסחורות עולמיות וחכם בנסיעות. אם האפרסקים יתבררו כירוקים ומסוקסים, היא תפגוש חיבה של קרובי משפחה ובריאות לקויה תגנוב את האטרקציות שלה. ראה פרדס….

…(אקסטרומיות | קוביות | אחיזה | אריכות-חיים | הגירה) נפילת שיניים בחלום פירושה אריכות-חיים, או לחיות בעבר של בני-דורו. איסוף שיניים אבודות בחלום פירושו אריכות ימים, או שזה יכול להיות צאצאים גדולים. אם אדם לא יכול למצוא את שיניו בחלום, המשמעות היא שמשפחתו תמות לפניו, או שאחד מבני השבט שלו יגרום לארץ חדשה. אם מישהו מוצא שן אבודה בחלום, פירושו חזרתו של מהגר למולדתו. אם השיניים העליונות נופלות לידו של האדם בחלום, הן מייצגות רווחים. אם הם נופלים בחיקו בחלום, הם מתכוונים לבן, ואם הם נופלים על הרצפה בחלום, הם מתכוונים למוות. אם השיניים התחתונות נופלות בחלום, פירושן כאב, סבל, צער ומצוקה. שיניים נופלות בחלום פירושן גם לשלם חובות של מישהו. אם שן נופלת בחלום, פירושו תשלום הלוואה, בעוד שמספר השיניים שנפלו מייצג את מספר החובות שיש לעמוד בהם. אם שיניו של אחד נופלות ללא כאב או סיבה בחלום, אז הן מייצגות מעשים חסרי ערך. אם הם נופלים בגלל מחלת חניכיים או גורמים לכאבים בחלום, אז הם מתכוונים להיאלץ להיפרד ממשהו מביתו. אם השיניים הקדמיות נופלות וגורמות לכאבים ודימום בחלום, הן מייצגות את אוזלת היד או חוסר יכולתו של האדם לסיים פרויקט. אם השיניים הקדמיות נופלות בלי כאב או דימום בחלום, פירושן שאבד את רכושו. שיניים נופלות בחלום מציינות גם ארוכת רוח שאולי לא בהכרח מגיעה לשיאה במוות. אם אחד אוסף את שיניו שנפלו בחלום, פירושו של דבר הוא שהוא כבר לא יכול להרות ילדים. אם שיניו של אחד נופלות בחיקו בחלום, זה אומר שיש צאצאים גדולים. אם אשתו של אחד בהריון, ואם הוא שולף שן בלי קושי או כאב בחלום, זה אומר שאשתו תוליד בן. אם החניכיים שלו מדממות, המשמעות היא שהוא יעזוב את משפחתו, אלא אם כן היה חייב למישהו כסף, פירוש הדבר שהוא יתבקש לשלם, או שהוא ייאלץ להיענות לו. איסוף שיניים שנפלו בחלום פירושו גם לומר דבר שאליו תתחרט. אם אדם דתי מאבד שיניו בחלום, פירושו שהוא צריך להיות נמרץ יותר במסירותו, והצום הצביעי בוודאי יעזור לו כהתחלה. אם אדם מאבד שיניים ומוצא שהוא לא מסוגל לאכול כמו שצריך בחלום, זה אומר גם עוני. שיניים נופלות בחלום מציינות גם לבזבז את הכסף של האדם לרכישת ידע רוחני, ואז להחזיר את ההשקעה שלו דרך עסק חדש ומבורך. (ראו גם גוף '| כאב | שן)…

…(דיכוי | דיכוי | עריצות) טרור לאחרים או דיכויו בחלום מציין מחלת נפש, דיכאון, חולשה פסיכולוגית או פעולות שיקירבו את מחברם לאש הגיהינום. אימה באחרים בחלום מייצגת את ההפסדים וההשפלה של האדם עצמו. הטרור של אנשים בחלום פירושו גם עוני, אובדן עסקים, מחלה קשה או שזה יכול לייצג רווחים שיהפכו להפסדים. (ראה גם דיכוי)…

…בחלום, חלת דבש מייצגת ירושה של כסף שהרוויח כדין, או כסף משותפות עסקית, או רווחים בכלל כל עוד האש לא נוגעת בזה. אם מונחת חלת דבש לפני מישהו בחלום, פירוש הדבר שיש לו ידע שהוא רוצה שאנשים ישמעו עליו או ילמדו. אם חלת הדבש ממוקמת כאילו על שולחן בחלום, זה אומר שלל, או רווחים מבורכים. אם הוא מונח בקערה בחלום, פירושו רווחים כדין. אם האדם רואה את עצמו מאכיל אותו בפני האנשים שבחלום, פירושו שהוא יקרא את הקוראן במלכות וממתין לשבחיהם של אנשים ולבקש להעלות על הרסיטל שלו. לאכול מחלת דבש עם דבש שנמצא עדיין בחלום פירושו לקיים יחסי מין עם אימו של עצמך. אכילת חלת דבש בחלום יכולה להיות פירושה של מות קדושים, או ערבוב בין אינטרסים מגוונים. דבש מטוהר בחלום פירושו מעשים טובים, השתכרות כדין, אי שביעות רצון מהוריו, התאוששות ממחלה או עדות בבית משפט לצדק. (ראו גם דבש)…

(בוט.) בחלום, כלניות מייצגות אש, לחיים אדומות, הסמקה, סימן יופי, מחלת אחיו או אחותו.

…(מזיק) בחלום, מגיפה פירושה גירוד, גרדת, סירקוזה או דלעת. להיות מוסר כל סוג של מכות כאלה בחלום פירושו סבל מאותו ערות. אם אדם רואה עיר שמוכה מכה בחלום, פירוש הדבר שהוא יהיה עד לזעמו של האל יתברך הנופל בה. מגפה בחלום מייצגת גם את החידוש החמור, הדתי של האדם, מסע שייקח שנה שלמה או עונש שהטיל השליט. אם אדם רואה את עצמו בעיר שמוכה מכה בחלום, פירוש הדבר מלחמה. (ראו גם מחלת מגיפה)…