…לחלום על מטבעות מבלי לקבוע את ערכם, מעיד בדרך כלל על צרכים כלכליים. לחלום על מטבעות זהב, ואם הערך נבדל, מרמז שהחולם מנהל חיים נוחים המוקפים בכיף, רכיבות, מסיבות, טיולים וכו '. לחלום על מטבעות כסף מבלי להבדיל ערך, מרמז על עסק מפוקפק, פשרות לא נוחות ומשפחה בעיות. זה כן משתפר אם מטבעות הכסף נראים חדשים ומבריקים. אם אישה צעירה חולמת על אהובה שיעניק לה מטבעות זהב ', המשמעות היא שנישואיהם יהיו יציבים כלכלית. אם אישה צעירה חולמת שמאהבה נותן לה מטבעות כסף, וגרוע מכך אם הם זקנים, זה מזהיר שהיא חייבת להישאר עירנית או שבקרוב הוא יבגוד בה. לחלום על כמה מטבעות נחושת מעיד על עבודה מפרכת שאינה משתלמת היטב. לחלום על מטבעות ניקל או מתכת דומה אחרת מרמז על פעילות אינטנסיבית, עבודה קשה, עסק מתמיד, אך בסטנדרטים נמוכים מאוד מכל הבחינות. לחלום על מטבעות בעלי ערך קטן יותר או על מטבעות ישנים שכבר אינם בסביבה, עולה כי חששותיו של החולם מידרדרים במהירות, מה שיוביל בקרוב את החולם למצב קשה מאוד בהיבט הכלכלי והבריאותי. לחלום על אובדן מטבעות עולה כי יהיו הפסדים, תסכולים וכישלונות. לחלום למצוא מטבעות בקרקע בעלת ערך נמוך עולה כי לתכניות או פרויקטים שהחולם החל אכן יש עתיד. בחלום לבדוק ולספור מטבעות בעלות ערך קטן, רומז שהחולם נמצא במסלול טוב הנוגע לעסקים או מערכות יחסים….

…לחלום על מטבעות או לראות מטבעות בחלום, מעיד על הזדמנויות שהוחמצו או שהוזנחו בדרכם. חולמים או רואים במטבעות זהב חלומיים, מייצגים הצלחה ועושר. מטבעות כסף מייצגים רוחניות, ערכים ואת ההערכה העצמית שלך. לחלום או לראות מטבעות מוערמים בחלומות, מסמל אנרגיה גברית, דומיננטיות וכוח. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה מפלף מטבע, זה מייצג את הגישה המזדמנת שלך לגבי קבלת החלטה. יתכן שגם אינך לוקח אחריות על החלטותיך. לחילופין, זה מצביע על המחשבות הלא הגיוניות שלך….

…אם אנו סופרים מטבעות בעלות ערך מועט זה סימן לקשיים כלכליים. אם נאבד מטבעות זו אזהרה על היעדר הכספים שלנו. אם אנו מוצאים מטבעות, זה משקף את הרצון האינטימי שלנו לבצע משימות משתלמות יותר….

…לחלום על מטבעות פירושו שתדאג מכסף ומהוצאות לא צפויות. לראות מטבעות זהב מעיד על הצלחה ועושר. מטבעות כסף מייצגים ערכים רוחניים ותחושת ההערכה העצמית שלך….

…חולם על זהב, מציין שגשוג רב והנאה רבה הנגזרת ממסעות ראייה וממסעות בים. מטבע כסף הוא לא מזל לחלום עליו. מחלוקות יתעוררו במשפחות המסודרות ביותר. עבור עלמה שחולמת שמאהבה נותן לה מטבע כסף, מסמל שהיא תוטלט על ידו. מטבעות נחושת, מציין ייאוש ומעמסים פיזיים. מטבעות ניקל, מרמזים שעבודה מהטבע הנמוך ביותר תיפול עליכם. אם מטבעות כסף הם האידיאל של הכסף שלך, והם בהירים ונקיים, או שנראים בבירור ברשותך, החלום יהיה טוב….

…החלום על אגורה מסמל מחשבות שמרניות, או בחירות. כשאתה רואה אגורה בחלום זה מסמל דפוסי חשיבה או מצבי חיים שאתה בוחר לשמור, לתחזק או לשמר. כוח או משאבים שלא תרצו להיפטר מהם. משהו יכול גם לעודד אותך להיות זהיר יותר או פחות בזבזני. למצוא פרוטה בחלום מסמל חזון, כוח או חופש שנרכשים נפשית או רגשית עם בחירה שמרנית שעשית. אתה או היבט כלשהו באישיותך יכולים להרוויח מלהיזהר או לבחור לשמור על משהו. הסמליות של האסימון מבוססת על מטבעות עם ערך שהוא מספיק בדיוק כדי לגרום לך לרצות לשמור עליהם, ולא על מטבעות או מטבעות….

…חלום מטבע הזהב מסמל רגשות חיוביים לגבי כוח או משאבים בהם תוכלו להשתמש מתי שבא לכם. אתה צריך להבין אם אתה אוהב משהו בעל ערך. יתכן שאתה מעריץ הזדמנויות או אפשרויות שתמיד עומדות לרשותך. ניצול, הידיעה שיש לך את הכוח או החופש תמיד שם אם אתה רוצה. לראות מישהו אחר עם מטבעות הזהב מסמל שאתה או מישהו אחר שנהנים לשים לב לחופש הבחירה או לכוח לחוות את מבוקשו. לראות אנשים רעים או רשעים עם מטבעות זהב מסמל את ההיבטים השליליים באישיותם שהם נהנים לשים לב שיש להם את הכוח לעשות בחירות. זה יכול לשקף מצבי חיים שליליים שמנציחים פחדים או אכזבה. יתכן שאתה מרגיש חסר אונים לחלוטין לעצור מישהו שיש לו יותר כוח או משאבים ממך….

…החלום על מטבעות מסמל התחייבויות. כשרואים ניקל בחלום הוא מסמל דפוסי חשיבה, או מצבי חיים הדורשים מחויבות, או בחירה אלטרנטיבית. למצוא ניקל בחלום מסמל חזון, כוח או חופש שנרכשים נפשית או רגשית עם התחייבות שהתחייבת. סמליות ניקל מבוססת על מטבעות ומשמשת לשנות או להבטיח עסקה הוגנת….

לחלום על מטבעות לחתונה עולה כי תצטרך לשלם סכום כסף נכבד.

…למצוא מטבע בחלום מסמל רגשות חיוביים לגבי תובנה לבעיות, כוח או חופש נרכש. אתה נהנה מזה, מבחין בעצמך שיש לך יותר. הזדמנויות שהוחמצו או שהוזנחו. החלום על מטבעות מוערמים מסמל אותך להבין שיש לך הרבה יותר ממה שעשית בעבר. יתכן שאתה חוסך משאבים או מבזבז את הזמן כדי להרוויח כסף לטובה או הזדמנות. החלום לזרוק מטבע מסמל את חוסר החשיבות שאתה מרגיש בעצמך מרוויח עם הבחנת בדבר אחד. החלום על משחק ראשים או זנבות עם מטבע מסמל גישה סתמית לגבי החלטה. לתת לחיים או לגורל לבחור משהו בשבילך. דוגמא: אדם חלם למצוא מטבע. בחיים האמיתיים הוא נהנה לשים לב שגילה פיתרון לבעיה שמעולם לא היה צריך לדאוג לה שוב….

…החלום עם מטבעות כסף מסמל מזל או צירוף מקרים שאתה מוצא את עצמך נהנה ממנו. אתה יכול להרגיש מזל שיש לך יותר ממה שעשית בעבר. סיכוי או הפתעות שהביאו לך חזון, כוח או חופש….

…חלום המטבעות מסמל הפעלה או התחלה של משהו. אמונות או סיטואציות מסוימות בחיים הן ההתחלה, או היותם בתנועה. יכול להיות שזה גם האזנה לרעיונות חדשים, או ניסיון של משהו חדש. למצוא חדר בחלום מסמל חזון, כוח או חופש שנרכשים נפשית או רגשית עם התחלת משהו חדש, או התנסות ברעיונות. אתה או היבט כלשהו באישיות שלך יכול להרוויח על ידי משחק או ניסיון של משהו חדש. הסמליות של הרבעים מבוססת על רבעים המשמשים להפעלת מכשירי חריץ מטבעות….

חלומות בהם תוכלו למצוא מטבעות לחתונה מעידים על כך שתתנו או תקבלו מתנה שתהיה יקרה.

…(עצמות | בננה | פליז | לחם | מטבע | עפר | בצק | פרוטות | פאי | רעל) מטבע מצופה בחלום פירושו שקרים, שקר או זלזול. מקלחת מישהו עם כסף בחלום פירושו להקשיב לשיחה מטונפת, או להתחזות למישהו. כסף בחלום פירושו גם דיבור לשווא, או פספוס של תפילות. אם אדם רואה את עצמו בולע מטבע כסף בחלום, פירושו שהוא יבגוד באמונו. כסף בחלום מתפרש גם כידע, אמונה, הדרכה, או הפיכתו לעובד ממשלתי . מתן כסף בחלום פירושו סילוק הייסורים, הקשיים או הנטל. אם אדם מקבל כסף בחלומו, זה אומר שהוא מופקד על משהו. טיפול במטבע אחד עד ארבעה בחלום הוא מספר מזל. כסף בחלום מתפרש גם כשיחות נשים. להחזיק הרבה כסף בחלום פירושו סכסוכים. קבלת כסף ממקור ידוע בחלום פירושה לחץ. אם המקור אינו ידוע בחלום, פירושו אסון. אם אדם מקבל מטבע חרוט בחלום, פירושו שהוא עלול להיפגע ממשפחתו שלו, או למען בן טיפוח אחד ממשפחתו. אם רואים אדם שנפטר נותן לו מטבע כסף בחלום, זה אומר שיחסך אותו ממשפט לא צודק. אם הוא מסרב לקחת את הכסף מהנפטר בחלום, פירושו שעליו להיזהר שלא להיות לא צודק כלפי אחרים או ליפול טרף לעוולתם. אם מי שיש לו עשרה מטבעות מגלה שיש לו רק חמישה מטבעות בחלום, זה אומר שהוא יפסיד בהתאם. אם יש לו חמישה מטבעות אז רואה אותם הוכפלו בחלום, זה אומר שהוא יכפיל את כספו. (ראו גם בננה | שטר | עצמות | ספירת כסף | מאפה | קול)…

…(הוסף | חישוב | ספירה | מספר) ספירת תפוחים בחלום פירושה ספירת כסף. ספירה עד למספר מאה, חמשת אלפים או עשרים אלף בחלום מסמנת ניצחון נגד אויבו של האדם. ספירה עד למספר שבע או שמונה פירושה מצוקה או לחצים. ספירה עד למספר תשע בחלום פירושה מצוקות והצטרפות לחברת אנשים מושחתים ורשעים. ספירה של מספר עד עשר בחלום פירושה השלמת פרויקט, או שזה יכול להיות השתתפות בעלייה לרגל במכה. ספירה עד למספר ארבעים בחלום פירושה ציפייה לקיום ההבטחה. ספירה עד למספר שלושים בחלום פירושה להבטיח למישהו את הבלתי אפשרי או לספר שקר. המספר הראשון בחלום מסמל ייחודיות, עליונות, בעל יתרון מוביל בידע, כסף, שגשוג, נישואין, ילד, או שזה יכול להיות משמעות של רשלנות, בדידות או רצון להיות לבד או הפסקת פעילויות. המספר אחד בחלום מייצג גם את האמת או את אלוהים יתברך שאין לו בן זוג, מקורב או שווה. המספר השני פירושו עזרה נגד האויב של האדם. המספר שלוש מסמל מילוי הבטחה. המספר ארבע פירושו עלייה לרגל למכה. המספר חמש פירושו ספק וחולשה באמונתו של האדם. אולי המספר שש פירושו גם ניצחון נגד אויבו של אדם או קביעת הוכחת אשמה כלפי יריביו. לספירה עד מספר שבע או שמונה בחלום יש קונוטציות שליליות. ספירה עד מספר עשר בחלום יכולה להיות כפרה על חטאיו של האדם. אם אדם רואה את עצמו בחלום שסופר מטבעות כסף ששם אלוהים רשום עליו בחלום, זה אומר שהוא חוגג את שבחי האל ומפאר את שמו. אם האדם רואה את עצמו בחלום המונה שם כסף גדול שעליו כתוב שם האל יתברך, פירושו רכישת ידע. אם מטבעות הכסף או השטרות מעוצבים בתמונות או מציגים את תמונת האנשים המוכרים בחלום, אז הם מתכוונים לעסוק בחדשנות, חדשנות דתית, שקר או פוליתאיזם. ספירת פנינים בחלום פירושה קריאה של הקוראן. ספירת אבני חן בחלום פירושה לימוד חוכמה או רכישת ידע בידו של גנוסטיק. ספירת חרוזים בחלום פירושה להיות מעורב בעסקיהם של אנשים, שימוש בשפה מגונה או זנות. ספירת כבשים בחלום פירושה ספירת כסף או ספירת ילדיו. ספירת פרות בחלום פירושה אריכות ימים או עובר תקופות ארוכות וקשות. אם חקלאי רואה את עצמו סופר גמלים בחלום, פירושו גשם ויבול טוב. ספירת תנינים בחלום פירושה תלאות ועמל בחייו של האדם. (ראה גם כסף)…

…לחלום להיות בבנק בלי מספרים הוא סימן לכך שהעסקים שלך לא הולכים טוב. לחלום על בנק סגור הוא סמל למחלות, במיוחד במערכת העצבים; זה גם מצביע על כך שהזנחתם את בריאותכם, רשלתם בכסף, ובמקרים מסוימים אובדן כסף או בעיות להשבתם. פשוט לחלום להיות צופה בבנק זו המלצה לנקוט באמצעי זהירות לגבי העסק שאתה עושה. זה גם מצביע על כך שאין שליטה מלאה בבריאותך או בחרדתך. לחלום להיות בבנק כאשר עובדים מספקים מטבעות זהב הוא סמל לחוסר זהירות; עם זאת, אם הם משיגים אותם, זה סימן להצלחה בעסקים. לחלום להיות בבנק שבו כמויות גדולות של מטבעות כסף נראים, מצביע על כך שבעתיד המיידי תצליח במעגלים החברתיים שלך ויהיה לך התפתחות כלכלית מסוימת….

…(סנט | כסף) עבור אישה בהריון פרוטות בחלום מייצגות בן, או סימן של הכרת תודה, תפילות וזיכרון לאלוהים, או שהן יכולות להיות פירושו לתקוף מישהו, או להכות אותו. אם מישהו מקבל פרוטות בערימה בחלום, זה אומר שמישהו יתן אתו אמון. פרוטות בחלום פירושן גם לדבר. אם הם ייראו חדשים, השיחה תהיה משמעותית. פרוטות בחלום פירושן גם לפתור את הבעיה של מישהו, או לבצע את התפילות של האדם. ספירת פרוטות בחלום פירושה הערכת מעשים של אדם. ניקלים, מטבעות, רבעים, חצאים, או מטבעות או אסימונים אחרים בחלום מייצגים רווחים ושגשוג עולמיים. אם פרוטות קשורות לפרק כף היד בחלום, הם מייצגים את פרנסתו. פירושו של כסף בחלום פירושו שאחד יזומן לעדות בבית משפט לצדק. אם פרוטותיו ישנות, סדוקות או שבורות בחלום, הן מציינות אמונה מקרטעת. לאבד פרוטה בחלום פירושו לבזבז זמן וכסף, או לבזבז את דבריו, או לייעץ לאדם בורה שלא ישמור על עצתו. אם הפרוטות של האדם נושאות את תמונתו של אדם בחלום, זה אומר שגם המוביל וגם זה שמטבע פרוטות אלה הם מחדשים. פרוטות שבורות במחציתם בחלום מייצגות אויבה שלא ניתן לרפא אותה. קבלת כסף בחלום היא טובה יותר מאשר לתת אותו. אם הנכס הנזיל האמיתי של האדם הופך לפרוטות בחלום, פירושו חדלות פירעון או פשיטת רגל. אם הכסף הקטן של האדם גדל בחלום, זה אומר שגשוג. (ראה גם סנט | כסף)…

…חלום המטבעות מסמל מחשבות קטנוניות, או שאלות. מחשבות, הרגלים או מצבים שתוכלו להפריע להם בכל עת, אם תרצו. כשאתה רואה אגורה בחלום זה מסמל בעיה בחייך שאתה צריך להיות אדם ~טוב יותר~. למצוא מטבעות מסמל את הקמצנות להתגברות, או תובנות לגבי מה שאתה קמצן. אתה צובר כוח או חופש מנטאלית או רגשית להבין את מידת עצמך. לזרוק פרוטות מסמל התגברות על נושאים קטנוניים ולא לדאוג להם יותר. לראות מטבעות במזרקה מסמל עד כמה זה נפלא, אתה מרגיש שמצב שלילי או לא בטוח כבר לא נושא. אתה עלול להרגיש טוב כששחרר בעיות או טרדות….

…לחלום על מטילי כסף היא אזהרה כי החולם לא צריך להיות תלוי רק בכסף כדי להיות נוח ומאושר. החלום למצוא כלאחר יד מטבעות כסף מצביע על כך שיש עוני אצל אחרים, מבלי שגם החולם יהיה עשיר. חולמים על כלי כסף, כלי כסף למשל, מכריזים על חששות קרובים, תסכולים ואי נוחות שונות….

…חלום הכביסה מבשר טוב. לחלום שאתה מוסד עם מכונות כביסה המופעלות על מטבעות ומייבשים לשימוש ציבורי, מסמל שינוי טרנספורמטיבי בסביבתך או באישיותך. לחילופין, זה מצביע על טיהור פנימי של מחשבות שליליות ורגשות רעים. בנוסף, חלום זה מצביע על כך שאתה מוכן לשכוח חוויות שליליות. אתה מצפה לעתיד מזהיר חדש….

…(אישה) כסף בחלום מייצג כסף או חיסכון שנצברו קשה. בפרשנות החלומית, חומר הכסף וזה של האישה זהים. מטבע כסף בחלום מייצג אישה יפה. חילוץ כסף בחלום פירושו לנצל אישה. אם אחד מוצא שפע של כסף בחלומו, זה אומר שהוא יחשוף אוצר. היתוך כסף בחלום פירושו להתווכח עם אשתו של אחד שיהפוך לשיחת העיר. קבלת כלי כסף או כוסות כסף במתנה בחלום פירושו להפקיד בידי כסף או פריטים אישיים לשמירה על כספתם. פרשנות זהה לגבי קבלת מראה כסופה בחלום כל עוד לא מסתכלים עליו. ברגע שהוא מסתכל במראה בחלומו, זה אומר מצוקות, לשון הרע ואובדן כבוד, שכן רק נזק יכול היה לבוא מהסתכלות במראה כסף בחלום. כלי כסף, כוסות כסף או כדורי כסף, כמו גם הזהובים שבחלום, עשויים גם לייצג מעשים טובים המובילים לגן העדן, או שהם יכולים להיות בעלי עסק ושגשוג טוב. לראות פריטי כסף יקרים מעורבבים בחיקויים טריוויאליים בחלום פירושו חדשנות והתנהגות חשודה. קישוטים מכסף בחלום פירושו להכריח את דרכו, או לחייב אדם מקנא להחזיר את מהלך מעשיו. קניית משהו עם מטבעות כסף ממוצא לא ידוע, או הצבתם בתוך קערה מכסף בחלום פירושה להסתיר משהו חשוד, או לקבל משהו כאמון שצריך לשמור עליו בכנות, ואז להחזיר אותו לבעליו החוקיים כשתתבקש לעשות כן….

…בחלום, מחליף כספים מייצג ידע, שירה, אמירת המילים הנכונות, עושר אחרי עוני, בית ספר, אחוות איש חכם או סולם. בחלום, מחליף כסף יכול גם לייצג מישהו שיש לו ידע, אם כי איש אינו מרוויח את מה שהוא יודע אלא בעניינים ארציים. עבודתו מתייחסת לכתבים מדעיים, טענות מדעיות, מחלוקת סמכות או שאלות ותשובות. אולי האיזון או הקריטריון היחיד שלו הוא שיקול דעתו האישי. שיווי המשקל שלו מייצגים את לשונו ואת אוזניו. משקולותיו הן הכלי היחיד שלו לצדק ושיקול דעת. פרוטות המדידה שלו הן המריבות שלו עם אנשים. מחליף כסף בחלום מייצג גם רופא דתי או מלומד שלוקח שאלות דתיות ומפרש את הגדרותיהם. הוא גם יכול להיות מתורגמן חלומי המודד את כל מה שהוא לוקח ונותן תשובה הולמת. הוא לוקח שרשרת פנינים במחיר ונותן מילים בתמורה, או שהוא לוקח מילים מפוזרות ונותן שרשרת פנינה יפה בתמורה. אם מי שחווה קשיי ערות משנה קצת כסף בחלום, פירושו שהקשיים שלו יצטמצמו. אם מישהו קונה מטבעות זהב ונותן כסף כסף בתמורה בחלום, זה אומר פיצוי, התחייבויות כספיות או אחריות. לראות מחליף כספים בחלום מייצג גם עושר, או עושר מהיר ממקורות חשודים, או שהוא יכול לייצג רואה חשבון, מנהל חשבונות או מנהל ספר….

…אם אנו מוצאים מטילי כסף או כסף מטאלי, אז זה מסמל שנקבל יתרון חשוב באמצעות אישה. אם המטיל או כל חפץ כסף אחר מושחר, אז הוא מייצג את האפשרויות של הפסדים חמורים בגלל מה שהאובייקט מסמל, ואם אין לו שום משמעות, ההפסדים יוחסו לאישה. אם אנו חולמים על מטבעות כסף, עלינו לבחון את המשמעות של " כסף "….

…לחלום על קופה רושמת ואיש לא יוכל להפעיל אותה מעיד על כך שלא ניתן לחזות דבר בעתיד המיידי, מה שאומר שהכל נמצא בהמתנה סביב החולם. לחלום על קופה מתפקדת ומלאה בכסף עולה כי בקרוב יהיו עסקים ורווחים טובים. מצד שני, אם הקופה תופיע ללא כסף, אז ההפך יתרחש. אם במהלך החלום יש אדם שמפעיל את הקופה, זה מציין שבקרוב החולם יקבל עזרה. לחלום על פתיחת קופסאות רגילות עולה כי לחולם יש עניין רב בעבודתו. אם מופיעים חפצים יקרי ערך בתיבות אלה זה מעיד על הצלחה בעתיד המיידי. אך אם התיבה ריקה, הדבר מעיד על כשלים וקשיים. אם התיבה מופיעה עם צואה או זבל או זבל, המשמעות היא שעסקים מסוימים עשויים שלא להיות מאוד כנים. אם התיבה מופיעה עם מטבעות, זה מסמל קשיים קרובים. כאשר תיבות רבות ומלאות בדברים יקרי ערך מופיעות בחלום, זה מסמל שאולי יש תחושות קנאה קרוב לחולם….

…לחלום להיות במכרה או במקום אחר ולעבוד עם זהב יכול להיות שיש שאיפה למשהו שאינו שייך לחולם, מה שיגרום לבעיות חמורות. לחלום על טיפול בזהב, גם אם זה לא שלך, עולה כי החולם נמצא בדרך הנכונה להשיג הצלחה בפעילויות מסוימות. לחלום על אובדן זהב, במיוחד בצורת מטבעות, יכול להיות ש, באשמת החולם עצמו, הוא או היא בסיכון להפסדים משמעותיים. לחלום למצוא זהב מכל סוג שהוא מצביע על סיכויים גדולים להצלחה בכל מה שרוצים. כשאישה חולמת לקבל מתנות מזהב, זה מציע שבמציאות היא רוצה להינשא לגבר עשיר, ללא קשר לרקע או למוניטין….

ראו את המשמעות של מטבעות כסף

…החלום על סגלגל מסמל את המודעות שלך למשהו שאינו מושלם כל הזמן. אתה עלול להרגיש שמשהו שתמיד בורח ממך או לא קורה כמו שרצית. דוגמא: אדם חלם לראות סגלגל כתום. הייתי מוקף בקולגות שהמשיכו להתעלם ממנו כשהגיע תורו לדבר בתפקיד מיוחד בהעיר את החיים. דוגמא 2: אישה חלמה למצוא מטבעות סגלגלים. בחיים הוא גילה משאב מועיל שיעזור להעיר את לימודיה, אך היא לא אהבה את זה וידיעה שזה לא משאב נוצרי. המטבעות הסגלגלים משקפים את התובנות החדשות שהיא צברה בכך שהם מרגישים כל הזמן שהיא לא מושלמת….

…כשאישה חולמת על כסף, במיוחד בשפע, זה מצביע על כך שהיא רוצה להתחתן עם גבר עשיר, או אם האישה כבר נשואה, היא מייחלת שבעלה יתעשר. לחלום למצוא כסף מונח על הרצפה או בכל דרך אחרת, מעיד על מחסור בכסף וגם על חששות קטנים, אך בהמשך יגיע האושר מכיוון שיהיו שינויים בחייו של החולם. החלום על תשלום כסף מעיד על כך שהעסק והעניינים המטופלים יהפכו לגרועים יותר. לחלום לחסוך ולשמור על כסף מרמז על שגשוג בעתיד הקרוב. לחלום שהכסף אבוד מכריז על עצב וקשיים עבור החולם ובית החולם. לחלום לספור כסף ולהבין שחסר כסף, מעיד על חשש לחוסר יכולת לשלם חובות. לחלום לקבל כסף ללא כל סיבה נראית לעין מהווה סיכון ליפול להתנהגויות שגויות ומסוכנות. לחלום להשיג מטבעות זהב מעיד בעצם כי תהיה שמחה בחייו של החולם ואולי בשגשוג. חולמים למצוא חבילות של כסף חוקי, אבל אז שמישהו יתבע אותם, רומז על הפסדים בעסקים ובעניינים המטופלים, בגלל נוכחותן של נשים חסרות מצפון. חלום זה בדרך כלל קשור לאנשים שמנהלים חיים מתפוגגים ובלתי מכובדים שמסבירים את ההפסדים. לחלום לבהות בכסף רב, אך לא לגעת בו, ואפילו לא לרצות בו, מעיד על ביטחון עצמי וכי ברגע שהחולם יתאמץ יגיע עושר ושגשוג. לחלום לבקש כסף הוא סימן רע, כי זה יכול לקרות בפועל בחיים האמיתיים, או שזה יכול אומר שחברים עשויים להתחיל לסגת מתמיכתם….

…(קישוט | מדליה | תליון) בחלום, שרשרת או עגילי אישה אם הם עשויים פנינים מייצגים מתנה מבעלה. אם הם עשויים מכסף בחלום, הם מתכוונים למחלה פיזית, ואם הם עשויים מחרוזים בחלום, הם מתכוונים לאכזב על ידי חבריו. שרשרת בחלום מייצגת גם את קישוט הנשים. אם גבר לובש בחלום שרשרת המוטבעת בזהב, אבני חן יקרות או ספיר, היא מייצגת מינוי גבוה, נושא אחריות רבה או מילוי חובה חשובה. אם הקישוט של האדם נושא בחלום כמה מטבעות כסף, פירושו נישואין לאישה יפה. לבישת שרשרת קישוט העשויה מכסף ומעוטרת באבני חן יקרות בחלום מייצגת מינוי פוליטי שישולב עם כבוד ועושר. אם השרשרת עשויה מברזל, היא מייצגת מינוי פוליטי שירחיב את כוחו של האדם. אם שרשרת מקושטת עשויה נחושת, אז היא מייצגת רווחים יומיומיים. חבישת שרשרת העשויה מחרוזים בחלום מייצגת פגישה ללא סמכות. שרשרת האישה בחלום מייצגת כסף שהופקדה על ידי בעלה. באשר לאישה בהריון, ענידת שרשרת בחלום פירושה ללדת בן. שרשרת שבורה בחלום פירושה הזדמנת מושל עירו. באשר לאישה, שרשרת אדומה בחלום מייצגת מסכה. שרשרת לאישה לא נשואה בחלום מייצגת בעל. חבישת שרשרת כבדה בחלום פירושה נשיאת עומסים כבדים, או שזה יכול להיות כישלון במילוי תפקידו בעבודה. כל פגמים או שלמות ששרשרת מציגה כאשר היא נלבשת על ידי אישה בחלום, מייצגים את מצבו או את מצבה של בעלה או האפוטרופוס, או שזה יכול להיות אמון שהיא נושאת. (ראו גם זהב | סרט צוואר | קישוטים | שרשרת פנינים)…

…בחלום, הקול האנושי מייצג את המוניטין או התהילה של האדם, וכוחו או חולשתו משקפים את מצב הנפש של האדם או את מצב בריאותו. הרמת קולו של אדם בחלום פירושה נשיאות שלא בצדק על קהל של אנשים. שמיעת קול אנושי בחלום פירושה לעמוד בראש אחריות חשובה. אם הקול האנושי נובע מחיה בחלום, הוא מציין יתרונות גדולים ובעיקר אם החיה מדברת מילים נעימות ומרגיעות או מילות אמת. אם אחד מרים את קולו מעל קולו של איש דעת, שאייק או מורה בחלום, פירושו שהוא יחטא. קול חלש בחלום מייצג גבר. הפחתה מכוונת של קולו בחלום פירושה להיות חב למישהו, או שזה יכול להיות ענווה. אם איש סמכות או שוטר מנמיך את קולו בחלום, זה אומר שהוא אולי פוטר מעבודתו, או שהוא ננזף או ממושמע על התנהגותו הלא נכונה. הצליל המופק על ידי צלצול מטבעות בחלום מייצג פיתוי, הספקה או קטטה בין מתווכים או מחליפי כספים. משקל הכסף בחלום פירושו גם חדשות טובות או רעות, או שזה יכול לשמע שמיעת מילים טובות, דיבור חכם או מילים שאדם אוהב לשמוע עליהן יותר, אם הן ניתנות כסימן לחברות או כמחתרת. אם שיבוש הכסף נעשה בבדיחה בחלום, הרי שהוא מייצג קטטה שאינה רוצה לסיים. צליל צרעה מייצג אדם שמכפיש או מכפיש אחרים, או שאי אפשר להסיר את הרוע שלו מבלי לרכוש את עזרתו של אדם דומה. הקפאת יורה בחלום פירושה חסד שמפגינה פילגשו, אשתו או אדם אדיב. הקפצת עז עז או איל בחלום פירושה אושר ושגשוג. התייחסות לסוסים בחלום פירושה קבלת הדרכה מאדם אצילי, או שהיא יכולה לייצג חייל אמיץ. ברייינג של חמור בחלום פירושו זימה, או אופיו המכוער של אויב מבזה. פירוק של פרד בחלום פירושו קשיים שמשולבים עם אדם קשה, או שזה יכול להיות שיחה לשווא, או להתמכר למעשים חשודים. קריאת עגל, פרה או סטירה בחלום פירושה מהומה. גרגור גמל בחלום מייצג מסע מבורך, עלייה לרגל, מסע עסקים מוצלח, או עמל ותלאות. שאגת אריה בחלום מייצגת אזעקה, הערכה, פחד או להיות מאוים על ידי מישהו בעל סמכות. באופן כללי, צליל בעלי חיים בחלום מעיד על מצוקות או פחד. פירושם של סוסים בחלום פירושו פלישה או יכולת. גרימת כלבים בחלום פירושה דיבורים לשווא, התערבות בעסקיהם של אחרים, חרטה, כוונה לפגוע בזולת, עוינות כלפי אחרים או דיסוננס. התלקחות של נמר בחלום פירושה קומקום, יהירות ורצון. טשטוש של לינקס בחלום פירושו הבטחה כוזבת של אדם לא יציב, לעתים קרובות מהוסס, או אדם חמדן ומנצל אותו. שילוב יונים בחלום פירושו לקונן או לקיים יחסי אישות. ציוץ סוויות בחלום פירושו מילים טובות או הצהרה מאדם חכם. צפרדעים העגומות בחלום מייצגות צלצול פעמונים, תחושת שמחה רבה, תעסוקה למורה, עלייה להנהגה, או שזה יכול לשמע שמיעת מילים קשות. לחישת נחש בחלום פירושה אזהרה או קטטה עם מישהו שמסתיר את האויב שלו. ברייינג של חמור בחלום פירושו לקלל את יריביו. שאגת אריה בחלום פירושה איומים או התפארות. ינשוף של טומט בחלום פירושו סערה, עקיצות גב, השמצה ורמיזות. ציוץ עכבר בחלום פירושו רווחים, איחוד, אהבה ושלום, או שזה יכול להיות נזק שאדם יכול לסבול בגלל אדם מתערב או שודד. בכי של גאזלה נשית בחלום פירושו געגוע למולדתו של האדם. ערעור שועלים בחלום פירושו אזהרה לברוח, לעבור משדה לתחום אחר, או שזה יכול להיות סבל מקנאה, בוגדנות או שקרים. יללת זאב בחלום פירושה שוד, או פחד מגנב אכזרי. נביחות של תן בחלום פירושו שליחות של כוונה טובה, רוע מתקרב, זעקות נשים לעזרה, או זעקת אנשים שהתעלמו מכל התקווה. קולו של חזיר בחלום פירושו לנצל אויב מטופש ולהפשיט אותו מכספו. צליל יען בחלום פירושו שכירת עובד אמין ואמיץ, או הכנסת עובד חדש לעסקיו של מישהו. מרבית מתורגמני החלום לא אוהבים לפרש את משמעות צליל הטווסים או העוף ומציינים כי הם משמעותם בעיקר צער ומצוקה, בעוד שאחרים מפרשים את טביעת העורבים כמשמעותם פרידה או מכריזים על מותו של מישהו. עם זאת, בחלום, כל צליל מכוער או גס מייצג צער ומצוקה ואילו כל צליל נעים בחלום מייצג אושר ושמחה. (ראה גם מתקשר בלתי נראה)…