…לראות מוט ברקים, מציין כי הרס מאוים על יצירה יקרה כלשהי יעמוד מולך. כדי לראות שינוי אחד לנחש, חוזה האויבים יצליחו בתוכניות שלהם נגדך. אם הברק יכה כזה, תהיה תאונה או חדשות פתאומיות שיעניקו לך צער. אם אתה מוכן, זו אזהרה להיזהר מאיך שאתה מתחיל מיזם חדש, שכן סביר להניח שתעקוף אותך מאכזבה. כדי להוריד אותם, תשנה את התוכניות שלך ובכך תקדם את האינטרסים שלך. לראות הרבה מוטות ברק, מעיד על מגוון של אסונות….

…זהו סימן לכוחה היצירתי וההרסני של האלוהות. כאשר בחלום יש גשם יחד עם הברק, אז הוא רוכש כוח מיומן, מנקה ומטהר. הברק, עם האור המסנוור שלו, גורם לנו להסתכל בתוכנו….

…כאשר הברק נופל על הבית שלך או לידו, זה אומר שממה, עצב והתקפה מצד אויבים. חלום של ברק בקרבתך או אדם אחר, מעיד על כעס, מריבות, קנאות וקדחת אלימה….

…לחלום על ברק פירושו שתשתנה בין הצלחות לכישלונות לזמן קצר. אם אחת מהתאורות נופלת ליד החולם, היא מכריזה על מכה של מזל טוב, אך יהיו לה תוצאות רעות שיפגעו באחרים. לחלום על ברקים או רעמים בשמיים, במיוחד בקרב ענני סערה, מעיד על כך שעצב ומזל רע מתקרבים….

…כשאתה רואה את הברק בחלומך, אז החלום הזה מראה שנינות, תובנה ותיקון. מצד שני, הקרן בחלום יכולה להעיד על חדשות לא צפויות שתקבלו. כשנפגעים כהרף עין, אז זה מראה את התחליפים יוצאי הדופן בחייכם. אולי כל מה שקרה בחיים שלך מתהפך….

…החלום על הברק מסמל שינויים פתאומיים או לא צפויים באופן שאתה חושב או מרגיש. אם דרך אירועים בחייכם, הישגים פתאומיים או שינויים רגשיים. שקול את צבע הקרן למשמעות נוספת. קרן כחולה מסמלת שינויים פתאומיים המעודדים או מניעים אותך לחשוב חיובי. משהו חזק בחיים שלך יכול להיות מעניין, אתה תתרחק מדפוסי מחשבה שליליים, או שאתה חווה התחדשות או טיהור עוצמתי מסוג כלשהו בחייך. ראיית ברק ירוק כהה מסמלת שינוי פתאומי בחשיבה שלך שהוא אנוכי. לראות עם קרן אדומה מסמל שינויים פתאומיים בחשיבה השלילית שלך….

ברק בחלומות שלך, מבשר על אושר ושגשוג לאורך זמן. אם הברק יכה באובייקט כלשהו בקרבתך, ואתה מרגיש את ההלם, אתה ייפגע ממזלו הטוב של חבר, או שאתה עלול להיות מודאג מרכלים ושערוריית שערוריות. כדי לראות שברק עז מפריד עננים שחורים, צער וקשיים יתקרבו למזל. אם זה מכה בך, צער בלתי צפוי יציף אותך בעסקים או באהבה. לראות את הברק שמעל לראשך, מבשר על כניסת השמחה והרווח. כדי לראות ברקים בדרום, הון יסתיר את עצמך ממך לזמן מה. אם בדרום מערב המזל יבוא בדרכך. במערב, הסיכויים שלך יהיו בהירים יותר מאשר רשמיים. בצפון יהיה צורך להסיר מכשולים לפני שהלקוחות הפוטנציאליים שלך יתבהרו. אם במזרח תזכו בקלות בחסדים ובהון. ברק מעננים אפלים ומבשרים רואים, הוא תמיד מבשר של איומים, של אובדן ושל אכזבות. גברים עסקיים צריכים להישאר קרוב לעסקים, ונשים ליד בעלים או אמהות | יש לדאוג לילדים ולחולים….

מוט הברק הוא עזרה יעילה המגנה עלינו מפני הדברים הבלתי צפויים.

ברק ענק פירושו תקווה חדשה. ברק נמוך פירושו מחלה ותסיסה….

…החלום על עקרב מסמל את הציפייה לכאב או לסבל. אפשרות מתמשכת של חדשות רעות או קטטה. פוטנציאל לנקמה או איום שישאיר אותך על סף. זה יכול להיות גם ייצוג של ציפייה לחדשות כואבות או למצב לא נעים. תחושה של אי ידיעה מתי בעיה חשודה סוף סוף הולכת לאחור או מתי היא תפגע ב~מכת מוות ~. החלום להיעקץ על ידי עקרב מסמל את מימוש הכאב או הסבל שחיכיתם לו. קרה משהו רע שקיוויתי שלא יקרה. דוגמה: אישה חלמה על עקרב על כתפה. בחיים האמיתיים היא ניהלה מערכת יחסים למרחקים ארוכים ופחדה כל הזמן שבן זוגה ישתעמם ויסיים את זה. העקרב משקף את תחושתו המתמדת שתמיד היה אפשרי הפרדה כואבת. דוגמא 2: עובד חלם לראות לקוח הופך לעקרב. בחיים האמיתיים העובד שנא את ההתנהלות עם לקוח זה והיה כל הזמן על הקצה, מכיוון שהם תמיד ידעו שהלקוח יכול לחזור ולהרוס את היום שלו. דוגמא 3: אדם חלם נואשות לנסות להרוג עקרב. בחיים האמיתיים הוא נאבק למצוא דרכים להילחם בזיהום עיקש שבנו קיווה שלא יחזור….

…אם אתה זה שתקבל את מכת המתנקש, לא תתגבר על כל המשפטים שלך. לראות אחר, כשהמתנקש עומד מעליו בכתמי דם, מעיד על כך שאומלל יגיע לחולם. לראות מתנקש בכל תנאי שהוא אזהרה כי הפסדים עשויים לפקוד אותך באמצעות אויבים סודיים….

…לחלום להיות בתוך חדר שינה מפואר מכריזים על שינויים חיוביים צפויים בחיים, כמו טיולים למקומות יפים, בגלל מכת מזל שתספק כסף, טובות הנאה או שירותים. כשאישה צעירה ורווקה חולמת על מיטה מפנקת, זה מסמל שהיא רוצה להתחתן עם גבר עשיר, וזה עלול לקרות כשהיא פוגשת זר. לחלום על חדרנית בעבודה, להחליף מצעים ולנקות את החדר, עולה כי בקרוב יהיו שינויים לא נעימים בחייו של החולם. אם גבר חולם להיות מאוהב במשרתת, זה מעיד כי מעשיו ומנטליותו אינם כנים וכי הדבר יביא לבעיות שונות….

…החלום על פולחן מסמל דבקות בלתי מעורערת ברעיונות, אנשים או סיטואציות. נאמנות בלתי מעורערת בפני בן משפחה, מעסיק או אדם עליון. באופן שלילי, פולחן עשוי לשקף רעיונות או השקפות שולל שאינם מוטלים בספק אף פעם. אי אפשר לשפוט את האינדיבידואליות שלך למען מישהו או משהו שאתה מרגיש. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה מרגיש שמתעלמים מההיבטים השליליים של אדם או סיטואציה בגלל טקטיקות מניפולטיביות. ההרגשה שרעיונות או בחירות אלטרנטיביות אסור. להרגיש שמשהו או מישהו הוא רכושני מאוד. החלום להיות מנהיג פולחן מסמל את היכולת שלך לתפעל אחרים כדי לאהוב את הרעיונות שלך או לסמוך עליך, אין ספק. זה יכול להיות גם ייצוג המיומנויות החזקות שלך לגרום לאנשים להתאהב בך או ברעיונות שלך. יכולת עוצמתית לגרום לאחרים כמוך, לא משנה מה תגידו או תעשו להם. דוגמא: אדם חלם להיות חלק מכת ~מפגרת~. בחיים האמיתיים הוא חווה תסכול בעבודה מכיוון שאסור היה לו לחקור רעיונות חדשים. דבקות בהלך הרוח הארגוני הנוכחי הייתה חובה. כאשר הוא חווה בעיה עם רעיונות עדכניים בעבודה נאמר לנו למצוא דרך לעקוף זאת במקום להשתמש ברעיון טוב יותר. השינוי לא היה מקובל. דוגמא 2: אדם חלם לחוות פולחן שרצה לברוח. בחיים האמיתיים הוא ניסה לתווך קטטה בין הוריו ומצא שהוא נאלץ לשקר לכל אחד מההורים, תוך שהוא מקבל את האשליות שלו לגבי התנהגותו שלו כדי לשמור על אזרחות. סמליות הכת משקפת את הכבוד הבלתי מעורער ורעיונות שולל שהוא חש שהוא צריך לקבל בהוריו. דוגמא 3: צעיר חלם על פולחן שרצה לברוח. בחיים האמיתיים, חברתו לשעבר רצתה להיות חברות אחרי שהוא נפרד ממנה. הוא חש לא בנוח עם רעיונותיו של חברתו לשעבר בנוגע לחברותו שנמשכו מכיוון שהיא הייתה מאוד רכושנית….

…(רעידת אדמה) בחלום זה אומר איום של השליט. אם אדם רואה את האדמה משתלשלת מתחתיו, הוא יסבול מפזיז קשה. רעידת אדמה פירושה בדרך כלל מחלה קשה או מכת הפוגעת באוכלוסיית העיירה או בארבה או במזג אוויר קר קשה, או שזה יכול להיות בצורת. אם אדם רשע רואה את האדמה משתלשלת תחת חלום בחלום, פירושו עונש על חטאיו או ביצוע מסע ארוך ומרוחק ממנו הוא עשוי לא לחזור לביתו….

…החלום לבצע את פעולת המכת האחורי מסמל גישה נוחה לנווט במצב שלילי או לא בטוח. לא להרגיש שבעיה שאתה נתקל היא באמת בעיה. זה יכול להיות גם ייצוג של תחושה שקל גם להתגבר על מצב לא בטוח. נצלו את הזמן שלכם כדי לעבור קושי. באופן שלילי, מכת גב יכולה להיות סימן לכך שנוח לך מאוד עם בעיה או מצב לא בטוח. קח את הזמן שלך או להיות עצלן כשצריך פעולה רצינית. לחשוב ששום דבר לא משנה מתי זה באמת קורה….

…החלום על הגברת הראשונה מסמל אינטואיציה או בחירות אינטואיטיביות התומכות בכוח או בשליטה מוחלטת. אתה או מישהו אחר שעושה כל מה שצריך כדי לתמוך בתפקיד מנהיגותי. עושה הכל כדי לתמוך במצב או באדם החזק ביותר, כי אתה ייראה טיפש אם לא תעשה זאת. לחלופין, הגברת הראשונה עשויה לשקף היבט באישיותך על סמך רגשותיך החזקים או הכנים ביותר כלפי הגברת הראשונה. דוגמא: גבר חלם על מישל אובמה, מישהו הרגיש שהוא מסכן הכל כדי לתמוך בהישגים חזקים אחרים מכיוון שהיא ויתרה על חיים מקצועיים משתלמים כדי לתמוך בנשיאותו של ברק אובמה מאז שהייתה פעם הזדמנות לחיים. בחיים האמיתיים הוא היה שבור ואביו העניק לו את התמיכה הכספית הדרושה כדי להקדיש זמן לכתיבת ספר רב מכר מכיוון שהיה מומחה מדהים בתחומו ואביו ידע שהוא יהיה טיפש לא לתמוך בו. לִכתוֹב….

…גילוח שיערו של אדם בחלום קשור למנהגיו האישיים. אם פעם היה לו שיער קצר ורואה את עצמו מגלח את ראשו בחלום, פירושו שהוא ישלם קנס ככפרה. אם הוא רואה את ראשו מגולח בקיץ, ואם הוא רגיל לעשות זאת, המשמעות היא יתרונות, נוחות או התאוששות מכאב ראש במיגרנה. אם אדם רואה את שערו מגולח במהלך החורף בחלום, זה אומר קשיים, מצוקות, עונשים או מחלה. גילוח ראשו בחלום פירושו גם תשלום דמי חבר, הפחתת פחדים והצלחה בחייו. קיצור שיערו של אדם בחלום פירושו גם לרצות את הפחדים שלו. אם אדם סובל מדיכאון והוא רואה את ראשו מגולח בחלום, זה אומר סוף לצרה שלו, או תשלום חובותיו. המשמעות היא גם התקלות, ביזיון, הטעיה או מוות. אם חייל רואה את ראשו מגולח בחלום, פירושו שהוא יאבד מכוחו והערכתו. אם אדם רואה את עצמו חותך את שערותיו בחתיכות בחלום, זה אומר שהוא יאבד את הכבוד של האנשים. גילוח ראשו בחלום עבור מישהו שאינו מתגלח בדרך כלל עשוי להיות גם נגע או מחלה. אם אישה רואה את ראשה מגולח בחלום, זה אומר גירושין, או מות בעלה. אם היא רואה את שערה מגולץ בחלום, פירושו הכלאה לביתה. אם היא רואה את בעלה מעניק לה תספורת יפה ומדבר איתה בחיבה בחלום, זה אומר צמיחה רוחנית, מסירת אמון או תשלום חובות של מישהו. זמירה של שיער נשים בחלום פירושה חוסר יכולת להרות ילדים. לחתוך את השיער בחלום פירושו לאבד את כוחו. גילוח מחצית מזקן האדם בחלום פירושו לאבד את מקור ההכנסה והכבוד של האדם. מריחת שיער הפנים בחלום היא הגרוע ביותר מגלחת אותו, ובמיוחד כאשר השיער מכסה את הפנים או האטרקטיביות של האדם. עם זאת, חטיפת שיער הפנים של החלום בחלום יכולה גם היא להראות את השיפור במצב או במראה של האדם. גילוח הישבן או הבטן בחלום פירושו לשלם את חובותיו. גילוח, גזירה או התאמת השפם של החלום בחלום פירושו להכביד על ההאשמות של ברק, אם כי זה גם יכול לייצג תקלה. אם אדם עשיר רואה את עצמו מגלח את שער הערווה שלו או משתמש בסוכן אפילתי למטרה זו בחלום, פירושו אובדן הונו, או שזה יכול להיות ששילם יתר על הנכס שהוא רכש זה עתה. אם אדם עני רואה זאת, פירושו שהוא יהפוך לפירעון כלכלי. אם אדם רואה את עצמו מגלח אותו עם סכין גילוח, הוא מייצג את היתרונות של בן / בת הזוג. (ראה גם זקן)…

…(זהב | חוסר הידיעות | ירושה | עוני) בחלום, עיוורון פירושו חוסר תשומת לב, הטעות או קבלת ירושה. אדם עיוור בחלום מייצג אדם עני ובשל דלותו מעשיו לרוב פוגעים בחייו הדתיים. עיוורון בחלום פירושו גם אסון, תאונה, מזל טוב, עצב, פגיעה, צער ומצוקה. אם עיוור רואה את עצמו עטוף בבד חדש בחלום, פירושו מותו. אם אדם רואה את עצמו עיוור בחלום, זה אומר חובות שהוא חייב, או עלייה לרגל שעליו להשתתף. אם האדם מסונוור בחלום, פירושו שהוא יבגוד בבריתו עם אדונו. להיות עיוור בחלום פירושו סבל מעוני ולהיות נזקק לאחר היותו עשיר, או שזה יכול להיות סיפוק וסיפוק, או שזה יכול להיות פירושו לאבד אדם יקר. אם המראה של אחד מתפוצץ עם ברק בחלום, זה אומר מותו. עיוורון יכול גם לציין חירשות, להתעלם מהעולם או לוותר עליו או להסתיר את סודותיו. באשר לזר, לראות עצמו עיוור בחלום פירושו לעולם לא לחזור למולדתו. עיוורון בחלום לאסיר פירושו שחרורו מהכלא. אם מבקש, סטודנט או איש עסקים רואה את עצמו עיוור בחלום, פירושו שהוא לעולם לא יגיע ליעדיו. (ראו גם גוף '| הרס | עיניים | פחד | חד-עיניים | עולם)…

…(זול.) בחלום, זרוע הכוכב מייצגת סגפן, מי שנכנע לרצון האל, מאמין אמיתי, אדם סבלני, מטייל או בן לוויה בדרך. אם אדם רואה את עצמו מחזיק ברק מתוך חלום, פירושו שהוא יפגוש מישהו בעל יכולת כזו. אם הוא אוכל את בשרו, או שולף את נוצותיו בחלום, פירושו שהוא יקבל הטבות. גם כוכב בכוכב בחלום עשוי לייצג את המרכיב של עירוב מעשים טובים עם רעים, או אדם שאינו עשיר או עני, לא ישר או נבזי. ראיית כוכב זרוע בחלום פירושה גם השפלה, הסתפקות במועט, או שזה עשוי לייצג סופר. (ראה גם סנונית)…