…החלום של מסור שרשרת מסמל חוסר רצון, התעלמות מוחלטת מהרגשות, בלי חרטה או דאגה מועטה לתוצאות. המסור יכול לייצג גם חוסר רגישות מוחלט לרגשות אחרים. שטפי דם רשלניים. מסור ששימש מישהו אחר כדי לפגוע או להפחיד אותך מסמל את הרגשות שלך לגבי בעיה בחיים שלך שאינם רגישים לחלוטין לרגשות, לרצונות שלך או למצב החיים שלך. דוגמא: גבר חלם לראות גבר מפחיד בעל מסור שרשרת. בחיים האמיתיים השותף העסקי שלו דפק אותו לחלוטין והשאיר לו כלום כאילו זה לא משנה….

…לראות מסור שרשרת בחלום שלך, זה מרמז על עצב ותחושה לא טובה לגבי משהו. מסורי המנוע עשויים להיות שסמל לשינויים דרסטיים עומד להתרחש. מצד שני, יתכן שיש הסבר אחר, מסור שרשרת יכול להתפרש כסמל למהירותך להבין סוגיות בחייך. האם אתה האדם שיכול להגיע ללב העניין במהירות? ניתן לראות את המסור כסמל גברי המייצג את הפאלוס. במקרה זה זה מתייחס לתשוקה המינית הנסתרת שלך ולתשוקות שלא מולאו….

(ראה מסור)

…בחלום מסור מייצג אדם סלחני, או מתווך שמנהל משא ומתן הלוך ושוב. מסור בחלום עשוי גם לייצג שופט, בורר או נישואין. מסור בחלום פירושו גם חלוקת נכסים, סולם או אדם מבשר שאוהב ליצור חלוקה בין בעל לאישה, ולהפריד ביניהם. מסור בחלום מייצג גם אדם ערמומי, התנהלות לא הוגנת בין אנשים, צביעות, רוע, מלשין או קיום יחסי מין. מסור בחלום מייצג גם עוזר, כוח, רווחים, פקודה ציבורית, הכרזה, אדם מלומד או שופט. המסור של עצלן בחלום מייצג ראש מציק ומצחיק. מסור משיש בחלום מסמל אזל על תעלולים, או הצגת הוכחה לא מספקת. המסור בחלום מייצג הדיוט, טוחן או סוחר מסננות וכו '….

(ראה מסור)

…בחלומות המסור ומסור היד הם סמלים של רצון לסיים באופן רדיקלי ומובהק מצב או סכסוך, שברוב המקרים מגיע ממשפחתך, העבודה או העסק שלך. תלוי מה חתכתם בחלום, הוא אינדיקציה למה הבעיה, או להיבטים של המצב שעלינו לפתור אחת ולתמיד. חלום זה נוטה להצביע על כך שיש רעיון שבדרך כלל מדאיג אותנו מאוד, אבל אנחנו לא צריכים לדאוג יותר מדי ממנו, כי הפיתרון יראה את עצמו….

…בחלומות המסור ונסור היד הם סמלים של רצון להסתיים באופן קיצוני ומובהק של מצב או סכסוך, אשר ברוב המקרים מגיע ממשפחתך, העבודה או העסק שלך. תלוי מה חתכתם בחלום, הוא אינדיקציה למה הבעיה, או להיבטים של המצב שעלינו לפתור אחת ולתמיד. חלום זה נוטה להצביע על כך שבדרך כלל קיים רעיון שמדאיג אותנו מאוד, אך אל לנו לדאוג יותר מדי מכיוון שהפתרון יראה את עצמו….

…לחלום שאתה משתמש במסור ידני, מעיד על זמן אנרגטי ועמוס וחיי בית עליזים. לראות מסורים גדולים במכונות, מנבא שתפקח על מפעל גדול, וזה יניב תשואות הוגנות. עבור אישה, החלום הזה מציין שהיא תוערך, ויועצו לעצותיה. חולם על מסורים חלודים או שבורים, מציין כשל ותאונות. כדי לאבד מסור, תעסוק בעניינים אשר יגיעו לשיאם באסון. לשמוע את זמזום המסור, מעיד על חסכון ושגשוג. כדי למצוא מסור חלוד, מציין שככל הנראה תחזיר את הונך. לשאת מסור על הגב, מנבא שתישא באחריות גדולה אך רווחית….

…החלום של מסור מסמל משהו חזק יותר שאוכל להפסיק לחלוק עם מישהו, או להשלים עם משהו לעשות. לחתוך לאזור מסוים בחיים שלך או למצב מסוים. באופן שלילי, מסור יכול לשקף מרירות חזקה, קנאה או כעס שמונעים מאוד למנוע מצב שלא יקרה שוב. זה יכול להיות גם ייצוג של טינה חזקה שרוצה ~לחתוך~ את אושרו של מישהו אחר….

…החלום על כסא חשמלי מסמל את הפוטנציאל להשפלה מוחלטת וכישלון תמידי. סימן שיכול להיות לכם אשמה ופחד שיכולים להיות השלכות מביכות. חשש להיות מופרך בגילוי המלא של כישלונם או טעויות לפני שהם מודרים לצמיתות בדרך כלשהי. החלום לראות מישהו שהתחשמל בכיסא החשמלי יכול לייצג אותך או מישהו אחר שהושפל לחלוטין, לפני שהודח, נכשל או גורש בגלל דבר שעשה לא בסדר….

…החיים שלנו מיוצגים והכל תלוי בנו. בנזין מייצג את יכולת האנרגיה שלנו. מסגרת המכונית מעידה על המראה החיצוני שלנו. ההגה מראה את יכולת השליטה. בלמים מייצגים את הרצון שלנו. מעגל חשמלי כמה אינטליגנציה אנחנו. פנסים מלמדים על יכולתנו לראות את העובדות. אם המכונית במצב טוב, זה אומר שאנחנו בטוחים. אם זה במצב גרוע, זה מייצג את הפחדים שלנו. אם אנו נוהגים ברכב לבד מעיד על רצון לעצמאות. אם ניסע בליווי, פעולות הנוסעים, כולל אותנו, יגלו את יחסנו לסובבים אותנו. אם אדם אחר נוהג, פירוש הדבר שאיננו אדונים לגורלנו….

…החלום על קבלת הלם חשמלי מסמל הפתעה או הלם לא נעימים לאגו. חוסר אמון עד כמה טעית או עד כמה הערכת מישהו. הבנה פתאומית שלמישהו יש יותר כוח ממה שחשבת שהוא עשה. החלום להיות המום ממשהו שאתה רואה או שומע מסמל התעוררות פתאומית או מודעות חדשה. אתה או מישהו אחר עשויים להיתקל בבעיות בהתאמה. הפתעה מוחלטת על ידי אירועים בלתי צפויים בחיים האמיתיים. יתכן שהערכתם באדם או בסיטואציה. משהו בחיים שלך הוא חסר משמעות. יתכן שאתה נבהל ממילים או פעולות של אדם. דוגמא: אישה חלמה להיות המומה לגלות שהיא נשדדה בזמן שהתקלחה. בחיים האמיתיים היא נפרדה מחבר שלה והתקשתה להסתגל לחיים שלא הייתה רגילה אליהם. דוגמה 2: אדם חלם להיות המום לגלות שהוא עומד למות. בחיים האמיתיים הוא הופתע להבין עד כמה הוא מבודד את עצמו מחבריו. הוא הרגיש שהוא על סף סיום החברויות האלה, אם לא היה נוקט בצעדים מיידיים כדי ליצור קשר. דוגמא 3: חלומה של אישה שהיא הזדעזעה למצוא את עצמה בחזייה ותחתונים. בחיים האמיתיים, ויכוח מאוד לא נוח יצא משום מקום בעבודה ואילץ אותה לקחת צד. היא מעולם לא ציפתה שמשהו כל כך לא נוח יתרחש….

…(נר | להבה | אור | לפיד) אם אישה בהריון רואה את עצמה סוחבת מנורה בחלום, פירוש הדבר שתזכה לבן. באשר לאדם חולה, מנורה מייצגת את חייו. אם המנורה מעוממת בחלום, פירוש הדבר הוא מותו. אם אדם רואה את עצמו מתקן מנורה בחלום, זה אומר שהוא יחלים ממחלה. מנורה עם סוללה חלשה או זרם חשמלי נמוך מייצגת בעיות בריאותיות עבור אישה בהריון. מנורה חזקה המאירה את כל הבית, מציינת צדק בבית זה. אם אחד מכבה את האור בביתו בחלום, זה מציין את אופיו החשדן של הבעלים, את צרותיו הכספיות, מותו, מות אב, אם, אשה, ילד או אדם חולה. אם רואים אדם חולה עולה לשמיים ונושא מנורה בחלום, פירושו החזרת נשמתו לאדונה. אם אדם שואב אור מהמנורה של מישהו אחר בחלום, זה אומר שהוא ירכוש ידע. כיבוי האור של מנורת שמן בחלום פירושו לנסות להסתיר את האמת על ידי התנגדות לעד אמת, ובכל זאת הוא לא יצליח לנצח את עניינו. נשיאת מנורה מוארת באור יום בחלום מייצגת אדם דתי וצדיק. הליכה עם מנורה במהלך הלילה בחלום פירושה שמירה על משמרת לילה ותפילות. אם אדם כזה הוא דתי מטבעו, אז זה מייצג יתרונות. אחרת זה אומר שהוא יראה פלאים. נשיאת מנורה בלילה בחלום פירושה גם תשובה מחטאיו. נשיאת מנורה, נר או לפיד לא מוארים בחלום פירושה הפסדים עסקיים, או בעיות במקום העבודה. אם רואים מנורה מלאה בשמן שלא נשרפת בחלום, פירושו צער ומצוקה. (ראו גם עמדת מנורה | Wick)…

…החיים שלנו מיוצגים והכל תלוי בנו. העובדה שמדובר ברכב מטען מעידה על כך שאיננו מתחילים בידיים ריקות. בנזין מייצג את יכולת האנרגיה שלנו. גוף, המראה החיצוני שלנו. יכולת בקרת ההגה. בלמים הם הרצון שלנו. מעגל חשמלי, אינטליגנציה. פנסים, יכולתנו לראות את העובדות. אם המשאית במצב טוב, זה אומר שאנחנו בטוחים. אם זה במצב גרוע, זה מייצג את הפחדים שלנו. אם אנחנו בודדים נוהגים במשאית, זה מעיד על רצון לעצמאות. אם ניסע בליווי, פעולות הנוסעים, כוללנו, יגלו מה היחס שלנו לסובבים אותנו. אם אדם אחר נוהג, המשמעות היא שאיננו אדונים לגורלנו….

…(בשר) בשר אנושי בחלום מייצג את בריאותו, כוחו, הרווחתו, מחלתו או חנותו של האדם, אדיקות, נוכחות דתית, פחד מעוולות, בחינת ההבדל בין החוקי לחוקי החוק, סבלנות, סובלנות, כעס, מצוקה, תשוקות מיניות, סבל מצוקות ועונש על חטאים. אם בשרו של אדם גדל יותר ממה שיש לחלום בפועל, פירושו שגשוג, ואם אדם חולה זה אומר להתאושש ממחלתו. אם האדם רואה עצמו פחות בשר ממה שיש לו בחלום, זה אומר קיפאון של העסק שלו או אובדן כספי ורכושו. אם מתפלל מסור רואה צמיחה בכושר הגופני שלו בחלום, זה אומר להאט את מסירותו ולהעסיק את עצמו יותר ברווחים חומריים ותענוגות עולמיים. אם אדם רואה את עצמו מתרגש בחלום, זה אומר ההפך. קניית חתיכת בשר אנושי בחלום פירושה סחורה עומדת. אם שופט או שליט יגלה שבשרו גדל בחלום, פירושו שהוא יתפרסם בגלל פסקי הדין, פסיקותיו או שהוא יתעשר, או אולי יתעצם בזעם או יפתח כעס. צמיחה בכושר של אדם בחלום מציינת גם אושר, שמחה וחגיגות, בעוד שהחלדה בחלום מייצגת מצוקה ומצוקות. אם האדם רואה את בשרו שחור או כחול, או אם עורו נסדק בחלום, זה מציין סבל מצוקות, מחלה או עונש על חטאיו. אכילת צמיחת בשרו של עצמך בחלום פירושה עשב, או חיים על הכנסה מרעישות וחסכון בהון. אכילה מבשרו של עצמו בחלום פירושה גם שימוש בהון של עצמך, או לעשות משהו שאחריו יחרט וצער. (ראה גם בשר)…

…כשאתה חולם להראות את החיבה שלך למישהו זה מייצג כמה אתה שמח ומסור בזוגיות, שאתה נמצא ברגע. חלום זה יכול להיות גם אזהרה על התנהגותך כלפי אלה שאתה אוהב. וודא שאתה מראה כמה אתה מעריך את מערכת היחסים שלך, כמה אתה אוהב אותם, כמה אתה מסור להם….

…החלום על מסגד מסמל מצב נפשי בו אתה מאוד זהיר שלא לעשות דבר לא בסדר. יתכן שתרגיש צורך לצאת מגדרך כדי לוודא שאיזה אזור בחיים שלך לגמרי בסדר. יתכן שאתה מחפש שלווה, או שאתה לא בטוח באשר להתנהלותך. מסגד בחלום משקף מאמץ גדול להיות מוסרי, נאמן, מסור או אחראי. זה יכול להיות גם ייצוג של צורך להיראות על ידי אחרים באור חיובי….

…אם אתה חולם להיות תומך, הוא מייצג אותך כאדם מסור, נאמן, אמיתי ומסוים שאתה מיועד לחברים שלך, למשפחה שלך או לטובתך. חלום זה מסמל כיצד למתוח והוא חזק….

…בחלום, מסרק מייצג אדם טוב השואף לעזור, לשרת, לנחם ולבדר אחרים. מסרק בחלום מייצג גם זמן מבורך להיות מעורב בשותפות עסקית או קבלת עבודה בתאגיד גדול, מכיוון ששיני המסרק שוות. אם שיני המסרק מכוסים במכסי זהב או כסף, הם מייצגים את העובדים. כובעי הזהב מייצגים עובדים אמינים וכובעי הכסף מייצגים עובדים בוגדניים ולא נאמנים. סירוב שערותיו בחלום מסמל לשלם מס נדבה, או שזה יכול להיות חלוקת ארגוני צדקה. מסרק בחלום יכול גם להתפרש כדי לציין אדם ישר וצודק, שעה של אושר, או אדם חכם, שופט, רופא או מטיף שאדם יכול להפיק תועלת מהידע שלו. מסרק בחלום מייצג גם מספרה או אם של מישהו. סירוב שיערה של אישה לא מוכרת בחלום מייצג רוח שתעזור להאביק את העצים. בחלום, מסרק מייצג גם נפה או מסננת. שיני מסרק עשויות לייצג שיניים של עצמך או שיני מסור. נאמר גם כי סירוק שיער בחלום פירושו אריגת שטיח. סריקת שיער או זקן של אדם בחלום פירושו סילוק מצוקות ומצוקה. בחלום, מסרק מייצג גם אדם טוב הצודק והוגן עם כל חבריו, או שזה יכול להיות אריכות ימים, עושר וניצחון נגד אויבו של האדם….

…החלום של צינור מסמל כיוון מודע של אנרגיה. מסירות מוחלטת לבעיה או בעיה. אל תדאג לשום דבר מלבד נושא ספציפי. התמקדו לחלוטין בכך שאתה אחראי למשהו. סימן לכך שמשהו אולי החל משליטה, או שהוא מאיים. ייעול ההחלטות או המיקוד שלך. באופן שלילי, צינור יכול לשקף אובססיות או הסחות דעת. החלום של צינור גינה מסמל בעיות שאתה מסור לחלוטין להן באופן בטוח או סתמי. אתה לגמרי ממוקד בעניין בלי להרגיש רציני. זה יכול לשקף חובות או אחריות שאינם מאיימים. ראיית צינור המחובר למשהו שלילי או רע מסמל דפוסי מחשבה שליליים או סיטואציות שעלולות להחמיר או לצאת משליטה. חלימה על צינור אש מסמלת דבקות מוחלטת בבעיות פנים או תיקון מצב שאולי התחיל לצאת משליטה….

…החלום עם צמיד מסמל את העובדה שאתה אוהב לעשות משהו. מנצלים את בחירת ההתחייבות או ההתחייבות. לטייל או לבחור לעשות משהו שאתה מעורב בו זה עניין גדול. צמידים בחלום יכולים לשקף את אהבתך או גאוותך בבחירתך להיות מסור למשפחתך או לזוגיות רצינית. באופן חיובי, צמידים יכולים לשקף כמה טוב אתה מרגיש שאתה צריך לעשות משהו שאתה מוקדש אליו מתוך בחירה. חלום הצמיד השבור עשוי לשקף אותך או מישהו אחר שלא הוערך מספיק כדי לבחור להיות מעורב. לא רוצה ליהנות מהבחירה להיות מועילה או מחויבת, לעולם לא….

…החלום על ניטרוגליצרין מסמל סיטואציה עדינה שמתקבלת מכוערת, אם כל התנאים אינם מושלמים לחלוטין. יתכן שאתה נתקל במצב שאתה צריך להיות זהיר ביותר או להיות מודע למספר גורמים. החלום על טיפול בתרופות ניטרוגליצרין יכול לסמל הרגלים או התנהגויות מועילות הפגיעות מאוד לטעויות. סימן לכך שאתה מבצע שינוי שעשוי לדרוש ממך להיות זהיר מאוד או להיות מסור לחלוטין….

(ראה מסור)

…אלוהים יתברך, אדון, בורא ומכיר היקומים. אין כמוהו והוא שומע הכל, האדון הרואה. לראות אותו בחלום יכול להתפרש על פי מצב ההוויה של האדם. אם אדם רואה אותו בתפארתו ובהודו, ללא ייעוד תיאורי, ללא ייחוס של מאפיינים אנושיים אליו וללא תיאור או תיאור בחלום, זהו אינדיקציה לשורות שמחה גם לעולם הזה וגם להלן. גם ברכות אלה עשויות להמשיך ולהשפיע על חייהם של צאצאיו. אם אדם רואה אותו אחרת בחלום, פירושו בלבול, ובמיוחד אם האדון יתברך אינו פונה אליו. אם אדם חולה רואה אותו בחלום, זה אומר שהוא בקרוב ימות ויבוא לפגוש אותו. אם נפש תועה רואה את אלוהים יתברך בחלום, היא תמצא הדרכה. אם אדם מדוכא רואה אותו, המשמעות היא שהצדק יגבר והוא ינצח את מדכאיו. שמיעת דברי אלוהים ללא ייעוד מייצגת את דמיונו של האדם שבחלום. אולי שמיעת דבריו בחלום מרגיעה את ליבו של האדם ומגבירה את הדחף של האדם להצלחה. שמיעת דברי אלוהים מבלי לראות אותו מייצגת את עליית התחנה. אם אדם מקבל גילויים מאחורי רעלה בחלום, פירושו בלבול נפשי וחדשנות. זה נכון ביותר אם שליח בא בחלומו של מישהו ומתאר את זה שדיבר כאלוהים. במקרה זה החלום הוא סיוט, מכיוון שלא ניתן לתאר את אלוהים על פי התיאורים האנושיים. אם אדם רואה תמונה של אלוהים בחלומו, פירושו שהוא שקרן המייחס דימויים לאלוהים יתברך שאינם מתאימים למלכותו ולתפארתו. אם מישהו שומע את אלוהים אדירים מדבר אליו ישירות ואם הוא יכול להתמקד בו בחלום, פירושו שהוא יהיה מוקף בחסדיו וברכותיו של האל. אם אדם רואה את אלוהים יתברך בחלום, פירושו שהוא יסתכל על פניו האלוהית להלן. לראות את אלוהים אדירים יושב על כס המלכות בחלום פירושו העלאת דרגתו, ידיעתו וגידולו בעושרו. אם אדם רואה את עצמו בורח להתחבא מאלוהים יתברך בחלום, פירושו שהוא ישנה את מהלך מסירותו לחוסר הידיעות. ראיית רעלה המפרידה בין המשרת לאדונו בחלום פירושה שאדם יחטא חטאים גדולים ומעשים תועבים. אם אדם רואה את אדונו זועף לעברו, לפיו הוא לא יכול היה לשאת את התפשטות האור של אלוהים, או אם הוא נתפס בהלם ומיד מתחיל לחזור בתשובה ולהתפלל לסליחה בחלום, זה אומר שאדם כזה מתמכר אליו פעולות תועבה, וכי הוא חוטא בזוי שעוקב אחר מחשבותיו ורצונותיו, וכי הוא מחדש מחשבות דתיות המטעה את העם. אם מישהו שומע את אלוהים אדירים מדבר איתו בחלום, זה מייצג תוכחה ואזהרה להימנע מחטא. אם מישהו שומע את אלוהים אדירים מדבר איתו בחלום, זה אומר גם שאדם אדוק יותר ברסיטל הקוראן שלו. אם מישהו שומע את אלוהים יתברך מדבר אליו במילים שהוא לא יכול להבין, אז אם הוא משליך אותו ומברך אותו בחלום, זה אומר שאלוהים יתברך יביא אותו קרוב לעצמו ויתעלה בתחנתו. אם אדם רואה את אלוהים יתברך בצורה הדומה לאביו, אח או קרוב משפחה ומפגין את טוב לבו או מברך אותו בחלום, פירושו שהוא ייפגע באסון ובמחלה קשה. אם צדיק רואה את עצמו עומד בפני אלוהים יתברך ביראת כבוד ומלא ביראת כבוד בחלום, פירושו שהרחמים יקיפו אותו ויסייעו לו לקדם את צמיחתו. אותה פרשנות חלה אם אדם רואה את עצמו משתטח לפניו. אם האל יתברך ידבר עם מישהו מאחורי רעלה בחלום, זה יכול לייצג גם מתפלל טוב, אך אם הכתובת האלוקית מתרחשת ללא מעטה בחלום, פירושו נפילה לחטא. אם אלוהים יתברך קורא מישהו בחלומו עם שם הולדתו, אז הוא מוסיף לו כותרת נוספת, פירושו להעלות בתחנה ובדרגה. אם אדם רואה את אלוהים יתברך כועס עליו בחלום, זה אומר שהוריו אינם מרוצים ממנו. תיאור זה כולל לראות את עצמו נופל מהשמיים או מראש ההר. אם עובד מסור רואה את אלוהים יתברך מנשק אותו בחלום, זה חל על התמסרותו והתגמול שלו. פחד מאלוהים יתברך בחלום משקף בולטות, שלווה, שלווה, עושר של הוויה והתעלמות מצרכים חומריים. (ראו גם נושאי הכס האלוהי | כסא אלוהי | מחנך | רצון האל | מלך)…

…ההמתנה כסמל בחלומות יכולה להתפרש כסימנים חיוביים ושליליים, תלוי בנסיבות חייכם המעירים. נסו לגלות איך הרגשתם בחלום מכיוון שזה ייתן לכם הרבה יותר מידע על משמעות החלום. אם הרגשת חיובי בחלום, זה אומר שאתה מסור לתפקיד שאתה עושה או לבן הזוג שאתה נמצא איתו במערכות יחסים. אם הרגשת באופן שלילי בחלום בזמן ההמתנה, אז זה מסמל את הפחד שלך מפני חוסר הידע….

…אם אתם מכווצים מסור אז זה אומר שיש חוסר ביטחון עצמי. אתה יכול להרגיש גם אדם משעמם וזה לא מעניין. אולי מישהו משפיל אותך הרבה זמן, אז הם התחילו לחשוב על עצמם בצורה הגרועה ביותר. דעה רעה על עצמך מביאה דיכאון וטינה שיכולים להביא להתאבדות, אז וודא שאתה מוצא עזרה מאחרים. מצד שני, החלום יכול להצביע על הימים ההם שהייתם קטנים כילד….

…לחלום על עצמך, להיות כמו חבר זה סימן לאושר בזוגיות או במצב. החלום להיות ארוס פירושו גם מצבך להיות מסור לכל מה שחשוב לך. לחילופין, החתן שבחלום מייצג שיש לך או מגלה אישיות חזקה ובטוחה. בנוסף, יש לך יכולת להשתמש נכון באינסטינקטים שלך. המשמעות היא שאתה מרגיש מה שנכון גם בלי נימוקים מודעים. האינטואיציה והידע שלך שלך – התכונות האלה מתלכדות או שהתכונות האלה מוכנות להתאחד. מצד שני, הפרשנות של החתן עשויה להיות שונה עבור הנקבה. אם אתה נקבה ורואה ארוס בחלום שלך, אז זה מעיד על הרצון הסודי שלך להיות בזוגיות. אולי אתה אפילו לא רוצה להתחתן. אם אתה גבר, אז ארוסה יכול גם אומר שאתה מחפש שותפות או קשר כלשהו….

…ראיית חלוק מסמלת מודעות עצמית עד כמה אתה מסור לחלוטין. מצב בחיים שלך בו אתה מכוון במכוון את כל המיקוד שלך או דואג לשום דבר אחר. זה יכול להיות סימן לכך שאתה מאמין שחשוב להסיר את כל הסחות הדעת או להימנע מהפרעות. לחלופין, טוניקה יכולה לשקף את התחושות שמה שאתה עושה חשוב יותר ממה שאנשים אחרים עושים….

…החלום על מחרוזת מסמל את הדאגה שלך שמבחינים בהם אחרים כה מסורים או לא נוחים. התנהגות, הקרבה או איתות לאחרים שאתה מסור לחלוטין….

…החלום על צוואר מסמל את הממשק בין מחשבותיך ורגשותיך. מה אתה מרגיש ומה אתה בוחר לעשות בחיים בנוגע לרגשות האלה. הקשר בין המחשבות והמעשים שלך. לעתים קרובות סמל למחויבות המוחלטת שלך לזוגיות או למצב. באופן שלילי, צוואר מסמל בעיות בהן אתה עלול להרגיש בדרך אחת, אך הפעולה בדרך אחרת. באופן רומנטי, צוואר יכול לייצג עד כמה אתה מחויב. כמה אתה מסור פיזית ורגשית למישהו. כאב או בעיה בצווארך מסמלים בעיות בהבעת רגשותיך האמיתיים או בחיים שאתה באמת מאמין בהם. החלום להניח שרשרת סביב צווארו מסמל מחויבות מוחלטת לסיטואציה או לאדם. זה מחויב לתודעה ולעשייה. דוגמא: ילדה צעירה חלמה לרתיחה על צווארה שהחמיר. בחיים האמיתיים היא התחרטה על בחירתה לצאת עם החבר שלה ולאט לאט התחילה להרגיש מסורבלת סביבו. דוגמא 2: גבר חלם על תחושה מוזרה לתת לילדה שאהבה שרשרת. כשהוא מעיר את החיים הוא התחיל להרגיש שהבחורה הזו שמצאה חן בעיניו זקנה מדי….

…לחלום לראות פסנתר, מציין אירוע משמח כלשהו. לשמוע מפסנתר הרמוניה מתוקה וחושפנית, מאותת הצלחה ובריאות. אם מנגנים מוזיקה לא נוחה, יהיו לך הרבה עניינים מלהיבים שיש לקחת בחשבון. מוזיקה עצובה ותובעת, מנבאת בשורה עצובה. כדי למצוא את הפסנתר שלך שבור ולא מתאים, מבשר על חוסר שביעות רצון מההישגים שלך ואכזבה מכישלונם של חבריך או ילדיך. לראות פסנתר מיושן, מציין כי ברגעים מנסים הזנחת את העצות וההזדמנויות של העבר, והוזהרת שלא לעשות זאת שוב. לאישה צעירה שחולמת שהיא מבצעת מוזיקה קשה, אך מרתקת, היא תצליח לזכות בחבר אדיש להיות מאהב מסור ונאמן ביותר….

…החלום להיות אלוף מטרה מסמל רצון לעודד שינוי. זה יכול להיות גם ייצוג של הנאמנות שלך לאנשים מסוימים. אתה יכול להיות מסור מאוד למשהו או לתמוך בחוזקה ברעיונות מסוימים. יתכן שהחזקת היטב באמונות או בדעות….