…החלום על לעיסת מסטיק בחלום מסמל הרגשה טובה לחשוב על משהו שוב ושוב. זה יכול להיות גם ייצוג של הרגשת טוב על ידי שיחה חוזרת ונשנית על משהו. לחלום על מסטיק להיתקע בשיער שלך יכול לייצג עד כמה נורא לא להפסיק לחשוב על מישהו אחר שנהנה לדבר עליך בשלילה. קושי להשיג שמועה ראשית. דוגמא: צעירה חלמה לראות אנשים רעים לועסים מסטיק ולצחוק עליה. בחיים האמיתיים הוא צפה באנשים שהוא שנא נהנים להפיץ שמועה עליה. המסטיקים שיקף עד כמה נעימה חשבה שהשמועה עליה היא שאנשים יפיצו אותה….

…(לאבד את חוש הטעם | Masticate) לעיסת מסטיק בחלום פירושה לבצע חטאים מתעבים או להתמכר למעשי סדום, עבור אנשי מגרש הנביא (uwbp) שנהגו ללעוס מסטיק. אם מישהו רואה את עצמו לועס מסטיק בחלום זה יכול גם להיות מסמל לדבר יותר מדי, או להתלונן כל הזמן על משהו, או להתמודד עם סכסוך גדול, או לקיים ויכוח, או שזה יכול פירושו לאבד את חוש הטעם. (ראה גם לעיסת אוכל | לעיסה)…

* אנא ראה מסטיק, מסטיק

…לחלום שאתה לועס מסטיק מרמז כי אינך יכול לבטא את עצמך ביעילות. אתה יכול להרגיש פגיע. לחילופין, זה מסמל מצב דביק שמצאת את עצמך בו. חולמת שאתה לא מסוגל להיפטר מהמסטיק שלך, מרמז שאתה חווה חוסר החלטיות, חוסר אונים או תסכול. יתכן וחסר הבנה במצב או שתגלה שבעיה נוכחית היא מכריעה….

(ראה מסטיק)

…החלום על מכונת מסטיק מסמל את הצורך למלא חלל נפשי או רגשי. העובדה שמכונת חניכיים תשפוך את תוכנה רגשית מסמלת להיות מוצפת על ידי משהו שגורם לך להרגיש לא שלם. דוגמא: בחור צעיר חלם על מכונת מסטיקים שנשפך על כל הרצפה. בחיים האמיתיים הוא היה מוצף מהצורך שלו לחפש את הוריו האמיתיים, כי הידיעה שהוא מאומץ התחילה להטריד אותו….

…חלום החניכיים מסמל התרברבות. מרגיש טוב, שמתי לב לעצמי שלא אכפת לי בכלל. באופן שלילי, מסטיק עשוי לשקף דאגה מחשיבה טובה יותר ממישהו אחר או להרגיש טוב על ידי שפשוף משהו על פניו של מישהו….

(ראה דבק)

החלום על מעצר מסמל תחושות של אילוץ להשתנות. עצירה נתונה להרגלים או התנהגות מסוימים. הצורך להפסיק הרגלים רעים או התנהגות רעה, בין אם תרצו או לא. להיתפס במעשה, להתגלות או לעמוד בפני הכללים שאינך אוהב. הסדר משוחזר, או שאתה מתעשת. החלת כללים או צורך לעשות את המצופה מכם. בעיות במתינות. לחלופין, עצור יכול לשקף תחושה של אי צדק או תחושה שמשהו אינו הוגן. מצב בעייתי יכול להיות רגוע….

אם נקלעתם לחלום, החלום הזה מציין אובדן שליטה. ישנם כמה סיטואציות בחיים שלך שאתה מרגיש שאתה לא מסוגל לנהל ולשלוט. אולי איבדת אמונה עצמית, כך שיש לך חלומות כאלה, שבהם הדברים אינם תלויים בך, אלא בנסיבות אחרות….

…החלום על מעצר מסמל מצבי חיים מעוררים בהם אתה מרגיש מוגבל או מרותק. אתה עלול להרגיש תקוע בעבודה שלך, בריאות או מערכת יחסים אישית. בעיה בהעיר את החיים שאתה מרגיש שאין מנוס. אתה עלול גם להרגיש שאתה בפתח או שנמאס לך מאותה מונוטוניות יומית. דוגמא: אישה חלמה להיות כלואה בבית ילדותה. בחיים האמיתיים היא חשה חסרת אונים להתמודד עם שורה של בעיות משפחתיות מכיוון שהיא פחדה, כועסת על משפחתה….

כשאתה חולם להיעצר, זה אומר שיש לך בעיות בכל הקשור להתמודדות עם ניהול והגבלה. יש חלק מכם שלא הצליח לבטא את עצמו. לחילופין, זה מראה כיצד אינך סומך על עצמך ועל התחושה החוטאת….

החלום להיות בכלא מסמל תחושות של חוסר תועלת או אי יכולת לברוח מבעיות החיים. לחץ או פחד מכריע אותך. אובדן אמון בעצמך או ביכולתך להתקדם. לחלופין, עצור יכול לייצג את היעדר היעדים הברורים שלך או הערכה עצמית נמוכה. אל תאמין בעצמך מספיק כדי להמשיך הלאה או לדבר בקול רם יותר….

מסטיק מושלם מכריז על מזל והצלחה בעסקים שלהם. לחלום על מסטיק במצב רע, זה אומר נסיבות קשות מכל סוג שהוא….

…(תאוות בצע) ללעוס אוכל שאינו לטחינה או לאכול ארוחה של אדם בחלום פירושו מחלה או אובדן תיאבון. לעיסת מסטיק בחלום פירושה להרוויח כסף בשילוב מילים מכוערות שיגדלו להפוך לקטטה גדולה וזה יוביל להופעה בבית המשפט. המקור לכולם מתחיל בחמדנות. כל דבר שנלעס בחלום פירושו חילופי מילים. החריג היחיד לכך הוא ללעוס מקל של קנה סוכר בחלום. במקרה זה, זה אומר להלל מישהו או לשמוע מילים נעימות שאדם רוצה לשמוע שוב ושוב. (ראו גם לעיסת אוכל | מסטיק | תאוות בצע)…

…החלום על ניקוז מסמל את היכולת שלך להרפות או להשיק משהו לתמיד. כמה טוב אתה יכול להרפות מאנשים, אמונות, רגשות או מצבים. שקול את מצב הניקוז ומראהו לצורך סימבוליות נוספת. החלום על ניקוז חסום מסמל תקופה קשה להשתחרר. יתכן שלא תרצו להרפות ממשהו או שאני לא אוהב להאמין שאתם זקוקים לו. אמונות או מערכות יחסים שקשה מאוד לשחרר. לחילופין זה יכול לייצג מאמץ מבוזבז או אובדן מביך. דוגמא: גבר חלם לראות מסטיק תקוע בניקוז שניסה להסיר. בחיים האמיתיים הוא התקשה להשיג בחורה שמצאה חן בעיניו. הוא לא יכול היה לשחרר את התשוקה שלו אליה, כי הוא כל כך אהב לחשוב עליה….

…החלום על משוטים מסמל את היכולת שלך להתמיד או לעבור מצב לא בטוח. ההנעה עשויה לשקף את הצורך לעשות משהו בדרך הקשה כדי להתגבר על מצב שלילי. לאט לאט להתמודד עם בעיה בכלל. החלום לאבד משוטים יכול לסמל מצבים שבהם אתה מרגיש מנותק לחלוטין או שאינו מסוגל לעשות דבר בקשר לבעיות שלך. אתה עלול להרגיש תקוע או תקוע מחוסר וודאות. התחושה שאין מוצא או שבעיות בריחה יהיו תהליך ארוך מאוד….

…לחלום שאתה תקוע בתנועה מסמל את התסכולים שאתה חווה. ההחלטות שקיבלת אינן מתקדמות מהר ככל שהיית רוצה. אתה מרגיש תקוע איפה שאתה בחיים. אתה עלול להרגיש שאנשים אחרים בדרך שלך או מאטים את הבס שלך….

(מסטיק ערבי | צבעים | עץ מימוזה | פרחי נוי | בושם) לראות עץ זה בחלום פירושו קמצנות, רע והתנהלות עם מעשיהם של יושבי אש הגיהינום.

(ראה מסטיק)

(מסטיק | עבר | עץ) בחלום, דבק מייצג ברכות, אצילות, או מי שחולק כמה מהתכונות הטובות והתכונות הקשורות לעץ כזה.

…החלום של דוב גומי מסמל סיטואציה נעימה שקשה יותר ליהנות מכפי שחשבת שזה יהיה. באופן שלילי, מסטיק יכול להיות סימן לכך שאתה מתלהב ממשהו שאינו מציאותי. דוגמא: ילדה חלמה על דוב גומי ירוק. בחיים האמיתיים היא סוף סוף פגשה בחור שאליו היא מדברת שחיה במדינה אחרת. בפגישה זו פלרטטה האחות עם הבחור. הדוב הירוק הגומי ייצג את הקנאה שחשה תוך כדי הבנת מערכת יחסים אמיתית קשה יותר מקשר טלפוני….

…אם מישהו רואה את עצמו לועס באופן מוגזם במזון בחלום, זה אומר זלזול ואדישות לגבי חיפוש פרנסה כנה. בליעת מזון שצריך ללעוס בחלום פירושה חובות, או אספנים העומדים ליד דלתו ודורשים את כספם. (ראו גם מסטיק | לעיסה)…

…לחלום ולראות שאתה בביצה, מרמז על חוסר יציבות בתחום הרגשי שלך. יתכן שאתה מרגיש תקוע, לא בטוח או לא בטוח לגבי העתיד או כיצד להשיג את המטרות שלך. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא קרא על הביצה….

אם אתה רואה או טובל את עצמך ברסיס, זה אומר שאתה מרגיש תקוע בקשר כלשהו לאדם מסוים.

…מים בשפת חלומות הם משמעותיים מאוד, הם מסמלים חיים, רגשות וחיים פנימיים של אנשים. כשהמים צלולים ונקיים, הם מכריזים על חיים ארוכים ומאושרים כמו הרגשות שלנו. מים מינרליים מסמלים הבראה, שיפור בריאותי. מים קדושים פירושם בריאות גופנית ורוחנית. אם המים מלוכלכים או תקועים, הם בדרך כלל מקיימים חרפה ואומללות בעלי אופי מוסרי. אם מים מגיעים מרים, מוצלים או צהבהבים, הם מנבאים מחלות. נגוע פירושו לחיות עם כעס בגופך. רייק, זה אומר סחורה שלא ניכרת. תקוע, זה אומר אובדן חופש. שחור, זה אומר נישואים אומללים. קבלת מים במיכל מעידה על בריאות. קבלת מים מבלי לשתות אותם ולאחסן אותם מעידה על תאוות בצע. אם אנו מביאים מים לבית אחר ומקבלים כסף, אנו למעשה מוכרים את כנותנו וטוהרנו. אם אנו מביאים אותו ללא חיוב, זה מראה על רחמים ודתיות. מי גשמים שומרים על קציר בשפע אלא אם כן הם משרים את האדמה ונעלמים במהירות, ואז הם מעידים על אובדן רכוש והשפלות. אם יש נזילות בבית ללא גשם, הוא מכריז על אבל בבית ההוא. אם זו רק נזילה, המשמעות היא סבל וסכנה לחולם. אם מים עוברים דרך הקירות, זה מציין קרובי משפחה או חברים אבלים. כשרואים מים זורמים בתוך נכס של החולם, הוא מכריז על שגשוג חומרי רב המלווה ברגשות טובים. הליכה על מים אומרת לנו שאנחנו עוברים תקופה מסוכנת. אם אנו שוקעים, אנו בסכנה גדולה. לראות הרבה מים שמערבבים גלים חזקים מעיד על צער, אם זה משקף את עצמנו, זה מעיד בבירור שנשיג עושר, ואם זה משקף אותנו יותר יפים ממה שאנחנו באמת, זה אומר שנמצא אהבה אצל אחרים. שתיית מים קרים שומרת על הבריאות; וקור, מחלה. נטילת מים קרים מראה חוסר הבנה. מקלחת חמה פירושה אושר; וחם מאוד פירושו פרידה או גירושין….

…החלום על ענבר מסמל את הכוח שלא ניתן להימלט ממנו או להשאיר אותו מבלי לשים לב. יש לצפות בתחושות לגבי כל פרט קטן. באופן חיובי, הצבע הענבר יכול לשקף רגשות שגורמים לכל מה שמבחין בעוצמה כזו. נוח, מציין שאתה אף פעם לא חסר אונים. באופן שלילי, ענבר יכול לשקף כוח שאינו נעים או שאינו מרגיש נכון. מרגיש שמוגברת כל בעיה שיש לך. אתה מרגיש תקוע יותר מדי עם כוח, או שאתה עומד בפני מצב חזק שלא משתנה לעולם. לא אוהב שתצטרך לתקן רק אנשים אחרים בעלי כוח. אתה יכול להרגיש את כוחך שנבדק כל הזמן. תחושות לגבי קבלת תשומת לב רבה בדרכים שאינך אוהב. חלום האבן הענבר מסמל תחושות נעימות לגבי ביטחון בעוצמה. ההרגשה שהכוח גלוי לצמיתות. חלום האבן הענבר עם באג מסמל תחושות נעימות על כך שלא יפריעו לעולם. אני מרגיש טוב בידיעה שאדם או מצב לא נעים בחיים שלך עלולים לעולם לא להרגיז אותך….

…חלום הקנה מסמל את המודעות שלך שאתה לא יכול לעשות שום דבר בעניין כרגע. אתה יודע שאתה תקוע כרגע. דוגמא: אישה חלמה לראות קנים. בחיים האמיתיים היא רצתה לצאת ממערכת יחסים של 25 שנה, אבל הבנתי שזה עדיין לא רעיון טוב כלכלית. הקנים משקפים מודעות עצמית, אי יכולת לעזוב את הקשר או להתמודד שוב עם אי וודאות עלמה….

…אם אתה תקוע בחלום, אז החלום הזה מראה איך אתה מרגיש בפנים. יתכנו כמה מגבלות או חסמים שהופכים אותך למי שאתה רוצה להיות. החלום יכול גם להראות את מורת רוחך שמקבלת ממערכות יחסים מסוימות. בית סוהר חלומי הוא גם סמל לפחדים שלך להיתפס על ידי דברים שנעשו בצורה לא נכונה….

…החלום על מבנה חניה מסמל עיכובים, כישלונות או מצבים בהם ברור שלא מתרחשת התקדמות. אנשים אחרים עשויים לשים לב למשהו שקורה בחיים שלך, או שאתה יכול לשים לב לאנשים אחרים לא עושים שום דבר שונה בחייהם. חוסר ההתקדמות שמורגש לאחרים. זה יכול להיות גם ייצוג של מבוכה שיקרה מה שהצהרת שהוא לא. אתה עשוי להרגיש שאתה מסתובב באזור כלשהו בחייך, או שאתה לא מקבל שום דבר לעבוד איתו. החלום לא להיות מסוגל למצוא את המכונית שלך בחניון יכול לשקף את הרגשות שלך לאיבוד וחסר ביטחון כמו במצב של התקדמות. מבולבל כיצד להתקדם או להרגיש שההזדמנות שלך להשתנות נעלמה. אתה עלול להרגיש תקוע עם אנשים שאינם עושים כמה שהיית רוצה….

…כשאתה תקוע בחלום, זה אומר שאתה סובל מהבלגן שבחייך. החלום מציע לך להירגע ולמצוא את הפיתרון לבעיות שיש לך בחייך. ישנן דרכים רבות אפשריות לפתור בעיות שונות, אתה רק צריך לבחור אחת מהן….

…חלום הפוליגמיה עשוי להיות סימן לכך שאתה לא מרגיש חשוב כמו האדם האחר במערכת היחסים או המחויבות. להעניק את המיטב למישהו שלא נראה לי כי מתן לך הכל הוא הכרחי. סימן שאתה צריך לדרוש יותר כבוד או להתחיל להציב גבולות. אם אתה הפוליגמיסט בחלום, הנשוי למספר בני זוג, זה יכול להיות סימן לכך שאתה מרגיש חשוב יותר מאנשים אחרים במערכת יחסים או מחויבות. זה יכול לשקף באופן חיובי את העליונות שלך או את תחושת האחריות הגבוהה שלך. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שהנאמנות לא חוזרת או שאנשים אחרים נותנים לך כבוד. לחילופין, בני זוג מרובים לנישואין עשויים פשוט לשקף כמה תחומים בחייכם או בהרגלים שאתם ~נשואים אליהם רגשית~ בו זמנית. התנהגויות או מנגנונים שונים שמאוד מועילים עבורך. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה מרגיש תקוע עם מספר בעיות שונות….

…החלום להמשיך ולזוז (לא לעצור או לעמוד בשקט) מסמל חוסר החלטיות. זה יכול להיות גם ייצוג של אי נוחות, התמקמות בבחירה. באופן שלילי, זה עשוי לשקף התנהגות לא תקינה. באופן חיובי, תמיד לנוע סביב יכול לשקף התקדמות או תנופה. החלום על מעבר דירה מסמל תהליך של שינוי שמתרחש. נקודת מבט או השקפת חיים אחת מוחלפת על ידי אחרת. מודעות לאיזה תחום בחיים שלך משתנה להפוך. נקודת המבט שלך על מצב משתנה. לחוות דרך חשיבה חדשה, לאבד או להתקדם. שינוי באופן שאתה רואה בחיים, או במצב. החלום להעביר בתים ולא לאהוב אותו מסמל שינויים בחיים שאני מרגיש מאולץ עליכם. אתה עלול להרגיש שאתה מאבד כוח, מעמד או משאבים. חולמים על מישהו שנכנס לביתך שמסמל את הרגשות שלך לגבי שינוי שקרה לך בדרך כלשהי. האנשים שאתה אוהב לעבור לבית שלך יכולים לקבל בברכה שינויים. אנשים שלא אוהבים לעבור לבית שלך יכולים לייצג רגשות שאני תקוע בבעיה חדשה או שהוספתי לעומס. החלום לעבור ללא הפסקה לבתים שונים מסמל את הקושי לקבל החלטה סופית. זה יכול להיות גם ייצוג של סיטואציה כאוטית שמונעת מכם לשמור על כל בחירות שעשיתם. מרגיש כי שום דבר לא נשאר אותו הדבר בחיים שלך. דוגמא: אישה חלמה להזיז ולשנוא אותה. בחיים האמיתיים היא שמה לב להזדקנות ולא אהבה את זה בכלל….