…(בולטר | מסננת | סינון | נפרד | לנפות | מיין | מסננת) בחלום, מסננת מייצגת ידע, הבחנה, כבוד, דרגה והבחנה בין אמת לשקר. מסננת בחלום דומה לגלאי שטרות אמיתיים מזויפים, אדם שבוחר את דבריו, אדם בררן מסוג העבודות שהוא עושה, או קונה מפלה, אדם אדוק, או שזה יכול לייצג מסרק. אם מסננת ניתנת כבטוחה, או כשטר התחייבות בחלום, פירוש הדבר שהפקיד יביא את הבטחתו, שכן מסננת אינה שומרת מים. (ראה גם בולטר | מסננת)…

(ראה מסננת)

מסננת בחלום מייצגת משרת אציל. (ראה גם מסננת)…

…אם ראית או שמעת את המסננת בחלום, אז חלום כזה מציע לך להיות שומר מצוות יותר. אולי אתה עושה דברים בזה אחר זה ולא שים לב לפרטים הקטנים. וודא שאתה לא הולך כל כך מהר….

יהיה עליכם לגבור על נימוקיכם כדי להגן על הצעתכם.

…(מסננת | מנפה) חיזוק בחלום מסמל הדרכה רוחנית, חזרה בתשובה מחטא, שופט צודק שבודק היטב כל מקרה ומקרה, מבדיל את האמת ומבחין בין אמת לשקר. בולטר בחלום מייצג גם גבר ואישה שלא נושאים בתוכם רוע. זה עשוי גם לסמן נזק, הפרדה בין אהובים או מסרק את שיערו, או אדם עשיר שעושרו מנוהל על ידי משרתו. (ראה גם מסננת)…

…המשמעות של חלום זה מראה כיצד אתה בוחר, בוחר ומעדן דברים בחיים. לראות מסננת מציין שעלינו להבין מתי אנו בוחרים עבודה. אם מטלטלים אותנו בתוכו, זה אומר שנהיה נושא לבחירה כלשהי….

(ראה בולטר | מסננת)

…החלום על מסך ניפוי מסמל את הניתוח הקפדני של אזור חייכם המנקים. לשמור על מה שחשוב בחייך ולהסיר את מה שלא. דוגמא: אדם חלם פעם על מסך מסננת בזמן שהיה בתהליך לתת לביתו ניקוי קפיצי….

(ראה מסננת)

…לראות מסננת בחלום שלך, זה מציע לך להשתחרר מהתגובות המיותרות שלך. או מצד שני, זה עשוי להעיד שאתה מרגיש סחוט רגשית או פיזית….

…בחלום, מסרק מייצג אדם טוב השואף לעזור, לשרת, לנחם ולבדר אחרים. מסרק בחלום מייצג גם זמן מבורך להיות מעורב בשותפות עסקית או קבלת עבודה בתאגיד גדול, מכיוון ששיני המסרק שוות. אם שיני המסרק מכוסים במכסי זהב או כסף, הם מייצגים את העובדים. כובעי הזהב מייצגים עובדים אמינים וכובעי הכסף מייצגים עובדים בוגדניים ולא נאמנים. סירוב שערותיו בחלום מסמל לשלם מס נדבה, או שזה יכול להיות חלוקת ארגוני צדקה. מסרק בחלום יכול גם להתפרש כדי לציין אדם ישר וצודק, שעה של אושר, או אדם חכם, שופט, רופא או מטיף שאדם יכול להפיק תועלת מהידע שלו. מסרק בחלום מייצג גם מספרה או אם של מישהו. סירוב שיערה של אישה לא מוכרת בחלום מייצג רוח שתעזור להאביק את העצים. בחלום, מסרק מייצג גם נפה או מסננת. שיני מסרק עשויות לייצג שיניים של עצמך או שיני מסור. נאמר גם כי סירוק שיער בחלום פירושו אריגת שטיח. סריקת שיער או זקן של אדם בחלום פירושו סילוק מצוקות ומצוקה. בחלום, מסרק מייצג גם אדם טוב הצודק והוגן עם כל חבריו, או שזה יכול להיות אריכות ימים, עושר וניצחון נגד אויבו של האדם….

(ראה פרספקטיביות | מסננת)

(ראה מסננת)

(ראה מסננת)

(ראה מסננת)

…חולמת על מסננת, מנבאת בקרוב איזו עסקה מעצבנת שתעשה ככל הנראה לאובדן שלך. אם הרשתות קטנות מדי, תהיה לך ההזדמנות להפוך החלטה שלילית בעצמך. אם גדול מדי, בסופו של דבר תאבד את מה שרכשת לאחרונה….

…בחלום, פילטר מייצג את מהות האמונה והידע של האדם. פילטר בחלום יכול גם להיות מוזיקה, טברנות, ריקודים או חוצפה. פילטר בחלום מייצג גם אדם שמדבר רק את האמת ואינו מאפשר לזיהום לחלחל לחייו. (ראה גם מסננת)…