…(דלעת | דלעת | קישואים) בחלום דלעת מייצגת תלמיד חכם, או רופא מיומן מאוד שדואג לחוליו ואהוב על האנשים, שמבקש מעט ומעט לעיתים נדירות מבקש דבר לעצמו. דלעת בחלום יכולה גם לציין רפואה ובמיוחד כשהיא מבושלת. אכילת דלעת בחלום פירושה גם הכוונה, בעקבות דוגמה טובה, או שזה יכול להיות פיתוי. אכילת דלעת בחלום פירושה גם להחלים חפץ אבוד, או להתאחד עם אהובתו, או לתקן את מחשבותיו הרוחניות. אכילת דלעת גולמית בחלום פירושה להיות פוחדת מרוחות משוטטות (ראו ג'ין), או שזה יכול להיות פירושו להילחם עם מישהו. מנוחה בצל דלעת בחלום פירושה שידול לשקט ולבטיחות. נאמר גם שצמח דלעת בחלום מייצג אדם עני. מציאת דלעת באמצע מטע מלונים בחלום פירושה התאוששות ממחלה מסוכנת. דלעת בחלום יכולה גם להיות צנזורה, הוכחה או נזיפה. אכילת דלעת מבושלת בחלום פירושה גם רכישת ידע, או שינון חלק ממנו, או שזה יכול להיות פירושו להקים מחדש קשרים שבורים. דלעת בחלום פירושה גם מצוקה, צרות, מצב כלכלי הדוק, מחלה או מאסר. דלעת בחלום מציינת גם ערנות וצלילות נפש. צלחות הגשה או כלי מטבח העשויים מעור דלעת מיובש בחלום מייצגות נשים יפות, הומוריסטיות ואצילות. אכילת צלחת קארי דלעת בחלום פירושה מצוקה, עצב וצער. אכילת דלעת מאודה ללא תבלינים בחלום עשויה להיות רווחים. (ראה גם אוכל)…

…לחלום ולראות דלעת בחלומך, מרמז על פתיחות ועל פתיחותך לרעיונות וחוויות חדשות. דלעת היא גם סמלית למיניות הנשית. לחלופין, הוא יכול להתייחס לסיפור האגדות הסינדרלה הפופולרי, בו עגלה הופכת לדלעת. בעניין זה הוא עשוי לייצג מצב בו הזמן אוזל….

…אם עלי הכותרת טריים, זה מכריז על תחושות עדינות ומחשבות מתוקות. אם עלי הכותרת נובלים, זה מצביע על כך שמעשינו יגרמו לנו להיפרד מאהובנו….

…החלום על עלי תה מסמל את ההתרגשות שיש לך בעתידך. יתכן שאתה חולם על יעדים ארוכי טווח, או מרגיש טוב עם התוכניות שיש לך. מרגש אותי להבין אפשרויות שמגיעות עבורך. באופן שלילי, יתכן שהם נהנים לרצות מישהו או משהו שאינו מציאותי. דוגמא: אדם שחלם לפזר עלים על עלי תה. בחיים האמיתיים הוא כתב ספר ואהב לחשוב כמה טוב העתיד יהיה כשיסיים את הספר….

…(עלי בן אבי טאליב, אלוהים יברך את פניו, בן דודו וחתנו של שליח האל, עליו יהיה שלום.) לראות אותו בחלום פירושו ניצחון על האויב של האדם. לראות אותו במקום או במסגד בו אנשים מתאבלים עליו או מבצעים עליו את תפילת ההלוויה או נושאים את ארונו או משתטחים אליו בחלום פירושו להפוך לשיעיה או לאסוף כוחות של מישהו למרד או ליצור חלוקה, או שזה יכול צביעות מתכוונת. אם מלומד רואה אותו בחלום, פירושו שהוא ירוויח ידע מוגבר, סגפנות, יראת כבוד וכוח. פירושו לראות אותו בחלום פירושו גם לכידת על ידי אויבו, הגירה ממדינה למדינה ובעיקר למות כשאהיד. לראות את עלי בחלום פירושו גם להיות צאצאים מבורכים, לנצח את אויבו של אחד, לכהן על המאמינים, תלאות במהלך מסעות, שלל, גילוי ברכות וניסים, רכישת ידע יוצא דופן, בעקבות התנהלות המובילה של שליח האל, עליו יהיה שלום, או מילוי הפקודות של האדם. אם אדם רואה אותו כזקן בחלום, פירושו ליצור קשר עם הנהגת הארץ ולהרוויח ממנה. לראות אותו עם פצעים בגופו בחלום פירושו שאחד יהפוך לכפיית לשון הרע ולהשמצה של אנשים….

…החלום על קעקוע מסמל את הרגשות שלך לגבי האופן בו אתה או מישהו אחר בוחרים לשים לב או להגדיר את עצמך לצמיתות. זה יכול להיות גם ייצוג של זיכרון בלתי נשכח בחייך. חשוב על העיצוב, הצבע והמיקום של הקעקוע למשמעות נוספת. באופן חיובי, קעקוע יכול לשקף כמה טוב לך להראות על ידי מראה מקורי או מעניין יותר מאנשים אחרים. גאה לזכור מה עברת, או כמה חזקה היית. הרגשה טובה של הבחנה באחרים כמי שעברה סבל נהדר. שיעור חיים, קושי, אכזבה או אירוע טראומטי שלא תוכלו לשכוח. חוויה שהשאירה בך רושם מתמשך. באופן שלילי, קעקוע יכול לשקף כמה טוב לך או לאחרים על ידי הצגת מסוכן, מסוכן או שלילי. נהנה להראות קשוח או כאילו אינך מכיר רגשות אחרים. להרגיש לא בנוח או להיעלב על ידי מישהו אחר בלי להתייחס להחלטות גדולות. סימן לכך שאתה או אחרים עשיתם בחירה או טעות יהירים שלא יישכחו במהרה. להזכיר לעצמך או למישהו שהיית מטופש במכוון. רצון להתבלט שיכול להיות מרתיע לאחרים. לחלופין, קעקועים בהקשר שלילי עשויים לשקף את הדאגה או החרדה שלך כי יש לשים לב למשהו בחיים שלך לצמיתות. טעות שאתה מרגיש היא קבועה. החלום על קעקועים בחזה עשוי לשקף אותך או אחרים שמתגלים כמעצימים. באופן שלילי, קעקוע על חזהו עשוי לשקף את ההתנהגות בה הוא נהנה להפחיד אחרים שהוא מסרב להחזיר לה כוח. ניצול על ידי הצגת עצמך להיות חזק מאוד על פני אחרים. קעקועים של Bicep יכולים לשקף מראה באופן שמראה שאתה חזק מאחרים. קעקועים על האמה עשויים לשקף מראה מצב של שליטה. החלום לראות קעקוע חותם של חוטם (מעל התחת) יכול לייצג רגשות כלפי משהו או מישהו בחיים שלך, ותהנה לשים לב לעצמך להיות קל כל הזמן. ההרגשה שמישהו מפרסם חברתית שתמיד יהיה קל להתמודד איתם. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות לא נוחים שיש לך כלפי אדם בצד ההפוך של המין, שעושה סימנים מובהקים של עניין לצאת איתך כל הזמן. לחלום שיש לך חותם טארט קעקוע עשוי לשקף שההנאה שלך מהבחינה שלך תמיד תקבל את מבוקשך, מכיוון שקל לך יותר להתמודד עם אנשים אחרים. מבחינה חברתית, מפרסמים לאחרים כי אין אתגר להשיג את רצונותיך מרוצים ממך. החלום על הסרת קעקועים מסמל רצון להחזיר את שמך הטוב, המוניטין או האמינות שלך. אתה יכול להרפות ממישהו שחצן או להתנצל בפני מישהו. לנקות את המעשה שלך, לבנות כבוד לעצמך או להמציא מחדש את הדימוי הנקי יותר. יתכן שיש לך צורך גבוה להיות מודאג מהרגשות של המשפחה או החברים. לרצות לשכוח או למחוק את העבר. לחלופין, ייתכן שתגלה שההצגה אינה טובה למערכות היחסים שלו או שלה….

…כל הדלעת מכריזה על ריפוי, אם אתה חולה. מזל טוב אם אתה בריא. יבש וריק מסמל עבורך מסע ארוך, כואב וקשה. לראות דלעת מכריז על שפע ואם אנחנו אוספים אותם, הצלחה בסכסוכים….

…חלום הגלישה העליונה מסמל רגשות לגבי כמה קל לעשות משהו מסוכן או מסוכן לבד. באופן חיובי, גלישת תליה יכולה לסמל סירוב להתקיים מכיוון שאחרים חושבים שמצב מסוכן או קשה מדי. לחלופין, גלישת תליה עשויה לשקף את ההערכה להבחין בכמה קל שאחרים חושבים שהוא מסוכן או מסוכן. באופן שלילי, דאון תלייה יכול לשקף כדי להפחיד אחרים, או להראות בכך שהוא עושה משהו שנחשב מסוכן, להיות קל מאוד. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה לוקח יותר מדי סיכוי לעשות משהו למען עצמך. לחשוב על משהו מסוכן או קשה זה קל מאוד….

לחלום להכות מישהו או משהו באבן מצביע על כך שאתה עומד לעשות צעד קשה שיכול לפגוע באנשים אחרים.

…חלום רצח העם מסמל תסכול מאנשים או ממצבים שלעולם לא רוצים לחשוב באותה דרך כמוך. אמצעים קבועים כדי להימנע מהתנגדות או מכשול להפריע שוב שלך. לרצות לתת לעצמך חופש מוחלט לחשוב כרצונך. חיובי, רצח עם יכול לייצג צעדים עיקריים המובילים להפסקת קבע של רעיונות מתחרים. לעולם אל תרצה שוב לדאוג מקנאה או מאיום. באופן שלילי, רצח עם יכול לייצג את הפחד שלך מרעיונות או יעדים שונים של אנשים אחרים. קנאה עוצמתית שמאלצת אותך לנקוט צעדים דרסטיים. הולכת רחוק מכדי למגר את התחרות או הרעיונות האלטרנטיביים שלך….

…לחלום להיות בתרדמת מסמל חוסר אונים, תלות מוחלטת באחרים או חוסר יכולת לתפקד. מרגיש חסר אונים לחלוטין לפעול או לעשות דברים בעצמך. זה יכול להיות גם ייצוג של חוסר יכולת לעשות דברים בעצמכם. לחלופין, התרדמת עשויה לשקף תחום כלשהו בחייך שהוסט או הושהה לצמיתות עד להודעה חדשה. להרגיש תחושה בלתי נסבלת של חוסר וודאות בזמן ההמתנה למשהו שיוחזר לקדמותו. החלום להתעורר מתרדמת מסמל תחושה חדשה של שליטה על חייך ולקבל תובנות עוצמתיות על בעיותיך. אתה סומך פחות על אחרים ומתמודד עם הבעיות שלך. תקופה ארוכה של חוסר אונים או עקבות צד אולי הגיעה לסיומה….

לחלום על או לראות את עלי הזהב החלומיים, מסמל עתיד נעים לפניכם.

…(ענף דקלים | ספאדיקס) בחלום, עלי הדקל מייצגים משחה, טיהור, ניקיון, אחות, חתן או רופא המבצע ברית מילה. (ראה גם סניף פאלם)…

…לראות את עלי הכותרת בתהליך החלום זה סימן מצוין עבורכם. חלום זה מעיד על קשר שבור או על הפסקה בחברות. זה גם מייצג תשובה ואשמה….

(עלה) בחלום, עלי העץ מייצגים בגדים, למעט העלים של עץ תאנה שכן הם מייצגים צער.

…לחלום על עלי זהב, מסמל שעתיד מחמיא לפניך….

…החלום על פריז מסמל אינטראקציה חברתית עם אנשים אחרים הרגישים לשמירה על דרגה חיובית או יושרה הגבוהה ביותר בכל עת. הערכת אחרים על ידי הצגת כמה אתה נפלא, ישר או מוסרי כשאתה מתקשר איתם. לעולם אל תבייש את עצמך בכך שתיראה כמו מפסיד בסביבה חברתית הדורשת דרגה גבוהה ביותר של יושרה. אתה מתבייש אם אתה לא עושה הכל מראה בצורה מושלמת את שלמותך סביב אחרים בכל עת. מקפיד מאוד להימנע מלהיות גס רוח או לקבל סטנדרטים נמוכים. יתכן שאתה מנסה לעשות רושם טוב על מישהו או לעבור דרישות מוסריות תובעניות מאוד. פריז יכולה להיות גם המייצגת את הבושה שלך כלפי אחרים אם הם לא מכבדים את היושרה שלך או את הסטנדרטים הגבוהים שלך בכל עת. לחלופין, פריז יכולה לשקף חוויה רוחנית עוצמתית שהם מצאו עם אנשים אחרים. הערכת אחרים על ידי הצגת יושרם הרוחני. דוגמא: ילדה חלמה לצאת לטיול בפריס. בחיים האמיתיים היא עשתה משהו שאחותה התביישה בו. פריז שיקפה את ניסיונו להתפייס עם אחותה, תוך שהיא מציגה רחבה את כבודו כלפיה והראתה לה שהיא רצינית בכך שהיא מצטערת. דוגמא 2: אישה חלמה לטוס לפריס. בחיים האמיתיים היא הלכה לחפש עבודה ונאלצה להמשיך ולהמשיך במראה החיצוני בכדי לעשות רושם טוב. פריז משקפת את הניסיון להראות מכובד כלפי מעסיקים פוטנציאליים בכל עת….

…החלום על מסיבה שמסמלת את החגיגיות או את ההתנהלות הנראית בלתי מעורערת עם אחרים. על ידי אחרים שמים לב שהם לא צריכים לדאוג כלל לבעיות. מרגיש מגורה מההכרה שאתה מקבל. חוגג את ההצלחה שלך. יתכן שאתה מנצל אחרים לאחר שאתה מראה שרמה או נקודת ציון חדשות הגיעו. להוכיח את עצמך לאחרים שאין לך עוד את הדאגות או הבעיות שהיו לך בעבר. באופן שלילי, מסיבה עשויה לשקף אותך או אחרים שנהנים באופן בלתי הולם. הולך רחוק מדי, נהנה. לחלופין, מסיבה יכולה להיות סימן לכך שאתה או אחרים מציגים ביהירות שלא צריך לומר לך מה לעשות או ליהנות מאי אחריות. זה יכול להיות גם ייצוג של התפיסה שלך לגבי התנהגותם של אנשים אחרים החוצה את הקו ויוצאת משליטה….

…אם מדובר בדלעת שלמה, החלום עשוי להכריז על אפשרות להטבות בלתי צפויות בדמות ירושה או רווחי משחק. אבל אם הדלעת נראית יבשה או ריקה, היא מעידה על רגע כואב בחיים, שקשה להתגבר עליו….

(ראה דלעת)

…כשאתה חולם על הדלעת, חלום כזה מעיד על ההיבטים הנשיים של עצמך, החיים והחוזק. הדלעת היא גם סמל ההריון….

…לחלום על דלעות זה סימן רע, מכיוון שהוא מכריז על כמה מחלות במיוחד כאשר החולם הוא איכר או חקלאי. אם הדלעת נראית יבשה או רקובה זה מעיד על קציר לקוי. עבור אנשי עסקים בעיר זה מעיד על הפסדים. כאשר הדלעות נראות ירוקות או לא בשלות זה מעיד על קנאה מצד מתחרים או יריבים בעסקים. חולמים על דלעות מתוקות מכריזים על שיפור בפעילות….

אם אתה רואה מזהה בחלום, הוא מראה את היכולת שלך לנהל את חייך. החלום מראה שמקבל ההחלטות העיקרי בחיים שלך הוא אתה. בנימה שלילית, החלום אולי מראה את השליטה האבודה בחייכם, אך רק אם הידית שבורה. וודא שאתה מתקן אותה….

כשאתה חולם לראות דף asp (aspis הוא אחד מכמה מינים של נחש ארסי שנמצא באזור הנילוס) של החלום שלך, זה אומר חומרות, בעיות וכישלונות. חלום זה מנבא שאתה יכול לאבד את הביטחון של אלה שאתה אוהב. חלום זה מצביע על זמנים קשים קדימה, אך אל דאגה, מכיוון שזה רק לפרק זמן זמני….

…החלום של חלב שוקולד מסמל מידה גבוהה של סיפוק חיים. מנצלת את היותך חזק. אוהב לתקן בעיה שלא יכולת לתקן לפני כן או בבקשה לנקום בעצמך במישהו שהיה פעם טוב ממך. לחלופין, חלב שוקולד עשוי לשקף עד כמה נראה נפלא לשים לב לעצמך כמנצח, או שלאנשים אכפת ממך….

…החלום על גג נפתח מסמל את ההגשמה המוחלטת של החלטות או בחירות. השתקפות של יכולת קבלת ההחלטות שלך או איך אתה ~בשליטה~ כשאין שום דבר שיכול למנוע ממך להגיע למטרה. נראה כי אנשים או מצבים מתיישרים עם השקפותיהם או בחירותיהם. להמרה אדום או שחור יש את הסמל להישג שלילי או מוגזם. הבחירות או היעדים שלך יכולים להתממש במלואם, אבל הכוונות שלך לא יכולות להיות אמיתיות או מאוזנות….

לחלום על דגי נדנדה ארבע-זקן מעיד על אובדן ללא כאב.

אם אתם מחליקים ידיים בחלום, החלום הזה מעיד על חופש בחייכם המעירים. החלום הוא גם סמל לגורל שהחיים הכינו עבורך. אולי, אתה האדם אשר סומך על הדברים שהונו הכין….

…החלום על העם המצרי מסמל שאתה או מישהו אחר שתמיד אומר לאחרים יותר מעניין או מועדף. רגישות לגבי ראשית או שהרעיונות שלך הכי חשוב להכיר. העם המצרי יכול לחשוב באופן חיובי סירוב עיקש לקבל תנאים שאינם מכבדים אותו או נותנים לו את המגיע לו. לדעת מה אתה שווה יותר ממה שמישהו אחר רוצה לקבל. באופן שלילי, העם המצרי יכול לשקף התנשאות מוחלטת שמתעלמת מחולשתו בכדי להציב את עצמם בראש ובראשונה. חושב עליך מאוד מושך. החלום על העם המצרי הקדום מסמל את ההיבטים של עצמם שתמיד בשליטת מישהו אחר. אתה או מישהו שתמיד מתמיד כי מישהו אולי לא יאהב את זה….

…לחלום שאתה שוכב עם אחד מקרובי משפחתך פירושו שתהיה לך ביטחון כלכלי עם בן / בת הזוג שלך ושניכם מאושרים; לחלום שאתה שוכב עם מישהו שהוא באמת מושך אומר שאתה תהיה מאוכזב; לחלום שאתה שוכב עם אדם מכוער פירושו מוות או מחלה; ואם אתה חולם שאתה שוכב עם מישהו מאותו מין, זה אומר כעס ודאגות….

כדי להבין טוב יותר את החלום הזה, קרא גם את פרשנויות המשוט.

…חלומות קמח הם ערובה לכך שלא יחסר לנו הדברים החיוניים ביותר. ככל שהכמות שאנחנו חולמים עליה גדולה יותר, כך נקבל רמת חיים גבוהה יותר. ברמה גבוהה יותר עשוי להתכוון למזון המאפשר לנו להגיע לרמות מודעות גבוהות יותר….

אם היית בתוך גג נפתח בחלום, חלום כל כך מראה את הגישה האלגנטית שיש לך. אולי אתה מנסה להציג את כוחך ואת כישוריך….