…לחלום על בעלות על יהלומים הוא חלום טוב מאוד, המסמל כבוד והכרה גדולים ממקומות גבוהים. לאישה צעירה שחולמת על אהובה המציג לה יהלומים, מבשר שהיא תעשה נישואים גדולים ומכובדים, שימלאו את עמה בגאווה כנה | אבל לאבד יהלומים, ולא למצוא אותם שוב, זה המזל הגדול ביותר שבחלומות, ומנבא חרפה, רצון ומוות. לאישה ספורטיבית החולמת על יהלומים, מנבא על ימיה המשגשגים הרבים ומתנות מפוארות. עבור ספקולנטים, זה מציין עסקאות משגשגות. חולם על בעלות על יהלומים, מבטא את אותו הדבר עבור גברים או נשים ספורטיביים. יהלומים הם אותות של מזל טוב, אלא אם כן נגנבים מגופותיהם של אנשים מתים, כאשר הם מנבאים כי חוסר נאמנותך יתגלה על ידי חבריך….

חולמים או רואים בתכשיטי חלומות, מכריזים על יעד שמח באהבה ובעסקים.

…לראות את האבנים בחלום שלך, זה מסמל כוח, אחדות ואמונות בלתי מתפשרות. קחו למשל את הביטוי הנפוץ ~שנקבע באבן~, המרמז על קביעות והתפתחות. יש אבנים שיש בהן גם משמעות קדושה וקסומה. לחלופין, האבנים עשויות לעניין עניינים של שיפוט מוסרי ו / או אשמה. לחלום שאתה סוחב שקית אבנים, זה מתייחס לחוזק הפנימי שלך ולאומץ שעוד לא שחררת ולחשוף לאחרים. כדי לראות את האבנים המחוספסות בחלום שלך, זה מייצג את המסע שלך להכיר ולפתח זהות משלך. חלק ממסע זה הוא להיות מודע למחשבות הלא מודעות והמודחקות שלך. לתרבויות שונות יש לאבנים משמעות רוחנית. קחו בחשבון את האבן השחורה של מכה, שלפי אמונה של מוסלמים מאפשרת תקשורת ישירה עם אלוהים. עבור האירים, אבן בלארני נתפסת כמתנת רהיטות….

…הליכה בין אבנים מעידה על כך שתהיה קורבן להתעתע. אבנים יקרות פירושן סיפוקים לשווא וארעיים….

…לחלום להיות בעל יהלום עולה כי החולם שואף להחזיק עושר רב ולהצטיין בחברה. אישה צעירה ורווקה שחולמת ללבוש יהלומים רומזת שהיא משתוקקת להתחתן עם גבר עשיר מאוד ועם יוקרה בחברה. אך אם במהלך החלום היא תאבד יהלום אחד או יותר, אזי אזהרה שחלומותיה להיות עשירים ייכשלו. בדרך כלל לחלום על יהלומים זה דבר טוב שכן הוא רומז על הצלחה, אך אם החולם מאבד את אחד היהלומים המופיעים בחלום, אז הוא יהפוך לסימן רע, מכיוון שהוא מרמז על עצב, עוני, סבל וכו '….

…החלום על יהלומים מסמל אי-הפרעה. אמונות, רגשות או סיטואציות מובטחות. יהלומים יכולים גם לייצג סגולה או עקרונות שאינם ניתנים לערעור. לעולם אל תיכנע או תתפשר על אמונה במי שאתה או במה שאתה עושה. החלום של טבעת יהלום מסמל התחייבות קבועה או הבטחה שהתחייבת. זה יכול להיות גם ייצוג של הבטחה קבועה שהבטחתי לך….

…לזרוק אבנים מגובה רב למטה לכל כיוון בחלום פירושו להיות לא צודקים כלפי אחרים אם כי מתוך עמדת כוח. (ראו גם יציקה 2 | אבנים | אגוזי לוז | סלעים)…

…לחלום על יהלומים פירושו חמדנות. היו נדיבים יותר….

…היהלומים שבחלום מעידים על אורח החיים המפואר. זהו גם סמל הבהירות והבהירות בה הכל נראה בדיוק כמו שהוא. טבעת היהלום בחלום מייצגת את הרצון שלך להיות מאורסת. החלום על יהלומים יכול להראות היבטים באישיותך כמו שחצנות וחן….

…החלום על אבנים מסמל מצב או פן בלתי מתפשר בעצמך. אתה או מישהו שלא מתפשר בכלל. חוזק, קביעות או גישה בלתי ניתנת לשינוי. אמונות לא גמישות. באופן שלילי, אבן יכולה לשקף זיכרונות כואבים, שנאה, אשמה או קנאה שלא ניתן להתגבר עליהם. באופן חיובי, אבן יכולה לשקף אהבה או אמון שלא ניתן לשבור. יש לקחת בחשבון את צורת האבן, טקסטורה וצבעה למשמעות נוספת. לחלופין, האבנים עשויות לשקף את תחושת הקביעות שלך ביחס לבעיות אשמה או שיפוט מוסרי. החלום על קיר אבן מסמל מצבים או התנהגות הדביקים בניסיון למנוע זאת. הסחת דעת שלא יכולה להיות מנוס. זה יכול להיות גם הייצוג של הדרישות הבלתי מתפשרות שלך או שאתה צריך להתיישב איתן….

…החלום על אבן מסמל קשיות, חוזק או קביעות. תחושות, מצבים, מערכות יחסים או בעיות קשות או לא מגיבות מיסודן. החלום על יידוי אבנים מסמל טינה או קור לב. רוצה בכוונה שמישהו ייכשל. אם מישהו זורק לעברך סלע זה עשוי לשקף רגשות שמישהו יביא אותך או רוצה לגרום למצוקה. מישהו בחייך שלא אכפת לו מכלום שאתה מרגיש. החלום לטפס על סלע מסמל את הנחישות, השאיפה והמאבק שלך. מנסה להתגבר על מכשול שאי אפשר לערער עליו או לא סלחני….

ראו את המשמעות של משחק קלפים

…יהלום מסמל את הריבונות, חוסר השחיתות, את המציאות המוחלטת, את האומץ במצוקה ושלמות האופי. אומן של מזל טוב ושגשוג….

החלום לנסות לקפוץ סלע למים מסמל ניסיון להוכיח עד כמה רעיון או פיתרון לבעיה מדהימים. ניסיון להבריח בעיה עם פיתרון קל או מנוסה להפליא….

…לראות את הריינסטון מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא תענוגות קצרי מועד….

(ראה מסור)

…בחלום, צליל הקהל פירושו כסף לצד יתרונות אחרים. הקפאת כבשים בחלום פירושה מצוקה ופחד. משקל הסוסים בחלום פירושו כוח וכבוד. נביחות של כלב בחלום פירושן דיבורים לשווא והתערבויות בעסקיהם של אחרים. צליל לינקס בשידור חי פירושו פינוק עצמי ורצון רוח. שילוב יונים בחלום פירושו בכי, צער או נישואין. ציוץ הסנוניות בחלום פירושו מילים מועילות. קריקת צפרדעים בחלום פירושה מכות או מוות. צליל פעמונים ושריקת נחשים בחלום מייצג קטטה, ויכוח, אזהרה או מלחמה. בריחת חמורים בחלום פירושה קללה בחושך. פירוק פרדות בחלום פירושו דיבור לשווא, או שזה יכול להיות להתמכר למעשים חשודים. קריאת פרה בחלום פירושה פיתוי. גרגור או בריאה של גמלים בחלום מסמל מסעות וקשיים. שאגת אריה בחלום פירושה איומים. ינשוף של טומט בחלום פירושו סערה, עקיצות גב, השמצה ורמיזה. מיפוי שועלים בחלום פירושו אזהרה לאחד לברוח מהסכנה, או לעבור משדה לתחום אחר. יללת זאב בחלום פירושה שוד. ציוץ עכבר בחלום פירושו רווחים, איחוד, אהבה ושלום. בכי של גאזלה נשית בחלום פירושו געגוע למולדתו של האדם. נביחות של תן בחלום פירושו משימה של כוונה טובה, או רעה מתקרבת. (ראו גם כלב | הקשבה | שאג | מדבר | קול)…

…לראות קקי כלבים בחלום מסמל בעיה שנוצרת כתוצאה מאובדן שליטה עצמית על האינסטינקטים והדחפים שלך. מצב שעשוי לחייב אותך לתקן את זה או ~לנקות~. קקי כלבים הוא סימן לכך שאתה צריך להיות זהיר יותר, לחשוב יותר על מה שאתה חושב ולהתייחס יותר לכבוד לאחרים….

בחלום זה אומר בנים או בנות של אחד.

…החלום על פרויקטים לדיור מסמל מנטליות או נקודת מבט על מצב בו תחושה ששיתוף מסוכן או מזיק לרווחתך. ייאוש או זהירות שלא לאבד שום דבר אחר שיש לך. לחלופין, פרויקט דיור עשוי לשקף עד כמה נראה שלילי לחשוב שאנשים אחרים לא אוהבים אותך או רוצים לחלוק אותו איתך. דוגמא: אישה חלמה לעבור פרויקטים עם בעלה לשעבר. בחיים האמיתיים היא סיימה את גירושיו וחוותה סכסוכי רכוש. דוגמא 2: אדם חלם להיות בשיכונים. בחיים האמיתיים הוא מצא שחבר לא כל כך נחמד אליו אחרי שהתחיל למנוע את ההזדמנויות העסקיות של חבר זה מכיוון שהוא חש שזה עולה לעסק שלו הרבה כסף….

…(מתנה מאלוהים יתברך | רשות) אם שליט או אדם עשיר יראה את עצמו עונד את טבעתו של סולומון בחלום, פירושו שהסמכות שלו, עושרו, אדמותיו, מסעותיו וכל מטרותיו יצליחו ויצמחו הלאה. אם מישהו מזמין רוחות למחייתו, אז ענידת טבעת שלמה בחלום תעשה אותו עשיר. לראות או למצוא את הטבעת של שלמה בחלום פירושו גם לחדש את כהונת המנהיגות שלו, או ביטוי לפלא גדול ומבלבל שיבלע את כולם. (ראו גם טבעת | שלמה)…

לחלום על הפרשות החיות הוא סימן למזל ושגשוג.

…(עוקבים | אנשים צדיקים | ממשיכי דרכם) אם אדם רואה בחלום שאחד מחבריו של שליח האל, עליהם יהיו שלום, חסידיו או ממשיכיהם נכנסים לעיר או ליישוב שסובל תחת מצוקות, דיכוי או מלחמה טבעיים, זה פירושו הקלה על אנשיו והיפוך תנאיו. זה יכול גם אומר שמנהיגיהם ישובו להיות מודרכים. לראות את הגנוסטיקה של הארץ פירושו עלייה בידע של האדם. לראות את חכמי הארץ, פירושו עלייה בחכמתו של האדם. לראות את מטיפי העיר בחלום פירושו צמיחה רוחנית וגידול באושרו של האדם. לראות את תושבי הארץ הצדיקים ואת נאמני האל בו בחלום פירושו גידול במסירות נפש. אם רואים בני לוויה קודמים חיים בחלום, זה אומר שגשוג, צדק וצמיחה כלכלית עבור התושבים, שמגיעים ממנהיגות ירא שמים. אם האדם רואה את עצמו מחיה מחדש את אחד המלווים, את חסידיהם או את ממשיכי דרכם בחלום, פירוש הדבר שהוא יחיה את התנהגותו ומסורותיו. אם האדם רואה את עצמו הופך לאחד מבני הזוג הצדיקים הידועים או חסידיו של נביא האל, עליו יש שלום בחלום, פירושו משפטים בחייו של האדם כדי להשוות את התחנה המרוממת של ישויות מבורכות כאלה, אם כי הסוף מפרגן. (ראו גם צדיקים | מלגות)…

…לחלום שאתה מנת יתר של מישהו או אחר מסמל התנהגות מוגזמת או חוסר יכולת לדעת את גבולותיך. יתכן שהגזמת בהנאה עד כדי להביך את עצמך. יתכן שאתה בדרך של הרס עצמי. יתכן שתצטרך לבצע שינוי משמעותי בחייך. לחלופין, מנת יתר עשויה להציע לך לדחוף את עצמך חזק מדי….

הגשמת מטרתו של אדם בחלום פירושה עלייה בידע, הדרכה בדרכו של האל יתברך, הרווחת כסף כדין, נישואין או עשיית עשירים.

…לחלום שאתה בגלריה של נוכלים, מנבא שתזוהה עם אנשים שלא יצליחו להעריך אותך. כדי לראות את התמונה שלך, יהיה לך אויב מייסר….

…אם אתה חולם בהקשר כלשהו או שאתה רואה גופר, זה יכול להצביע על כך שאתה מרגיש ששימש אותך ומניפולציות על ידי אחרים. החלום יכול להיות משחק מילים על ~הולך~. כך הוא יכול לייצג את היוזמה שלך לפעול….

(תראה צורה)

כשאתה חולם לשאוף, חלום כזה מראה שהשאיפות שלך יתגשמו.

…חולמת שאתה מרסס או משתמש בבושם, מרמז שאתה מחפש הנאה רבה יותר בחייך. זה סמל למיניות שלך, לחושניות ולפינוקים שלך….

(ראה פחם)

…לראות את נשאי הכס האלוקי של האל יתברך בחלום מייצג תהילה, יושרה, כוח, אחדות, חיבה, הסכמה וחברת הטובים. לראותם בחלום מאשרים את אמונתו האמיתית של האדם, את אמונתו ואת קרבתו מצד האינטימיים של המלך….

…בחלום, קריאה לריבונותו של אלוהים, קרי: מילוי הנוסחה 'לה חולה ווה לה קוואטה איליה בילא' (אין רצון או כוח מלבד אלהים יתברך) פירושו תשובה מתמדת בערות ובתקווה לישועה. המשמעות היא גם כיבוש אויביו. (ראו גם התרוממות אחדות האל)…